manga_preview
Boruto TBV 09

Svazek 49

Volume49Cover.jpg
Číslo svazku (volume): 
49
Stažení celého svazku: 

Tento svazek již vyšel v oficiálním českém překladu od CREW a můžete si ho zakoupit v jejich internetovém obchodě.
KOUPIT
Cena: Kč
Zodpovědní uživatelé: 

Popis: Hayato


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


Předchozí svazek (48) | Následující svazek (50)
454.jpg

Kapitola 454

Všichni Kagové jdou na setkání! Jednak Kazekage Gaara, pak umíněný dědek – Tsuchikage, krásná MIzukage s velkým……sebevědomím, impulzivní wrestler – Raikage, a samozřejmě i nový Hokage, který stále chystá něco nekalého – Danzou. Každý z Kagů si s sebou bere taky dva bodyguardy. Mezitím se oblační ninjové snaží z Naruta dostat veškeré informace o Sasukem, ten však odmítá cokoli prozradit! Kurui se rozhodne z něj všechny informace vymlátit!

455.jpg

Kapitola 455

Danzou se skutečně pečlivě připravuje na summit a přikazuje sledovat Naruta, který teď nesmí opustit vesnici. To je ale to, co chce Kyuubiho jinchuuriki udělat! Po nakládačce od Kurui, kterou přerušil až Sai, se Naruto rozhodne promluvit si s Raikagem a přesvědčit ho, aby nezabíjel Sasukeho. Kakashi a Yamato se na cestu vydají s ním. Mezitím se taky ostatní od Naruta dozvídají, že ten, kdo vede Akatsuki, je Madara. Danzou už je na cestě na setkání Kage a je napaden skupinkou ninjů, které odrovná odhalením svého sharinganu!

456.jpg

Kapitola 456

Danzou rozsekal své nepřátele a konečně tak ukázal, jak silný ve skutečnosti je. Yamato s Narutem a Kakashim začali sledovat tým Samui, aby se dostali k Raikagemu. (Naruto ještě podstoupí souboj v oiroke s Konohamarem Smiling) Zatímco všichni Kagové musí někde přenocovat, než dorazí do Země Železa, Gaara se na místo meetingu dostal jako první a setkává se s Mifunem – vládcem zdejší země. I Sasuke se svým týmem už dorazili, a hledají způsob jak se dostat do jednací síně.

457.jpg

Kapitola 457

Sasuke zjistil, jak se dostat do jednacího sálu summitu a nakonec odhalí i to, kdo z přítomných je Danzou. Tým Samui se setkává s Raikageho skupinou, ale zjišťují, že je celou cestu sledovali Naruto, Kakashi a Yamato. Naruto se za pomoci Kakashiho snaží přemluvit Raikageho, aby nezabíjel Sasukeho, ale Raikage odmítá a nekompromisně chce zničit jak Sasukeho, tak i zbytek Akatsuki. Konečně dorazili všichni účastníci meetingu pěti Kage a setkání je tak zahájeno!

458.jpg

Kapitola 458

Na summitu se jedná o dalších krocích v likvidaci Akatsuki a ochraně míru. Nakonec se to celkem zvrhne a Kagové se nechají ovládnout svými emocemi. Nakonec se však situace uklidní a dohodne se vytvoření aliance spojující pět velkých zemí. Do čela je vybrán Danzou, ale jsou tací, kteří s rozhodnutím nesouhlasí. Sai zatím říká Sakuře, co k ní Naruto ve skutečnosti cítí, a jak mu ona ubližuje. I Sai se tedy nakonec naučil porozumět lidským citům Smiling

459.jpg

Kapitola 459

Raikage je proti zvolení Danza do čela aliance, ale Mifune vysvětlí, proč vybral právě jeho. Ao svým byakuganem odhalí nějaké abnormality na Danzově chakře a Hokage tak ztratí důvěru Kagů! Na summitu uprostřed sálu z ničeho nic vyroste Zetsu, který práskne Sasukeho! V Konoze zatím taky všichni řeší, se svým zběhem udělají. Východisko se snaží najít hlavně Shikamaru se Sakurou a Saiem. I Naruto stále myslí na Sasukeho…

460.jpg

Kapitola 460

Pohotovost! Sasuke se objevil na sněmu Kage, proto se Raikage opět bez rozmýšlení vrhá do akce a běží zabít Sasukeho (bez ohledu na umístění zdí v místnosti summitu)! I samuraiové hledají vetřelce. Ten se ale nechá najít rád a stojí teď sám proti spoustě samurajů. Není to zrovna fér – všichni samuraiové jsou mrtví během chvíle! Nastupuje ale blesky a emocemi nabitý Raikage a stojí tváří v tvář Sasukemu! Uchiha Madara se zatím přikrádá k Narutovi. Yamato ho chytí do dřevěných pout a Madara začíná vyprávět Sasukeho příběh.

461.jpg

Kapitola 461

Začíná krutý boj Sasukeho a elity z Oblačné! Sasuke má ale v zádech své spojence Juuga a Suigetsa, kteří rychle přispěchají vyrovnat síly! Ani jedna strana nešetří své techniky, proto to bude určitě boj, který se nevidí každý den! Juugo se nakonec mění do své krvelačné formy, a tím se souboj stává ještě drsnějším! Karin zatím hledá Danza. Ten je ale pečlivě hlídán ostatními Kagy a už nemá jejich důvěru! Dále se ještě řeší vznik aliance a ochrana míru světa ninjů.

462.jpg

Kapitola 462

Stále pokračuje boj plný zvratů mezi týmem Taka a oblačnými ninji! Raikage odrovnal Juuga, Juugo zase Raikageho, a ten dal další knockout Juugovi! Sasuke používá sharingan, Suigetsu bojuje s tím, co mu zbylo z Hrdlořezu! Každopádně je to boj na ostří meče a blesky! Raikage je odhodlán Sasukeho zabíjet tak dlouho, až umře! Madara zatím stále vypráví Narutovi o Sasukeho nenávisti a pomstě. Naruto mu ale naivně nevěří a vidí stále Sasukeho dobrou stránku. Sasuke je ale opravdu ztraceným ninjou.

463.jpg

Kapitola 463

Jak je Sasukeho zvykem, když nefunguje chidori, hned používá mangekyou sharingan, útočí na své nepřátele pomocí Amaterasu a nechává své tělo obklopit Susanoo (přestože mu to poškozuje zrak)! Raikage se s ním ale nepáře a obětuje svojí levou ruku, aby skrz černé plameny zasadil Sasukemu pořádnou čenichovku hodnou wrestlingového bojovníka! Madara stále rozprávějící s Narutem částečně prozradí svůj záměr a potom se beze stopy vypaří…