manga_preview
Boruto TBV 11

Svazek 25

Volume25Cover.jpg
Číslo svazku (volume): 
25
Stažení celého svazku: 

Tento svazek již vyšel v oficiálním českém překladu od CREW a můžete si ho zakoupit v jejich internetovém obchodě.
KOUPIT
Cena: Kč
Zodpovědní uživatelé: 

Popis:Darth Koťátko


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


Předchozí svazek (24) | Následující svazek (26)
chapter218_01.jpg

Kapitola 218

Naruto chce, aby se Sasuke vrátil do konohy, ten mu chce však usnadnit řeči a přemlouvání, je tvrdě rozhodnutý. Naruto se na něj tedy vrhne, ale Sasukemu je to jedno, nechává s sebou zmítat. Naruto je odhodlán Sasukeho dotáhnout do Konohy.

chapter219_01.jpg

Kapitola 219

Sasuke se Narutovi směje a začíná útočit. Ochutnává z kalichu síly, kterou dostal od Orochimara, která jím teď proudí. Začíná tedy lítý boj Naruta a Sasukeho.

chapter220_01.jpg

Kapitola 220

Sasukeho myšlenky se točí kolem toho, jak byl malý a hrál si s Itachim, jak s ním trénoval a jak Itachi odmítl misi, jen aby mohl jít na Sasukeho imatrikulaci na Akademii. Ale místo něj měl jít jeho otec.

chapter221_01.jpg

Kapitola 221

Hokage má uvítací proslov pro nově nastupující studenty na akademii. Není mu však moc příjemné, když slyší chválu na svého bratra a pak slova svého otce:"Staň se dobrým shinobim jako je tvůj bratr". Tvrdě tedy trénuje a když přijde domů, hrdý na své vysvědčení, zase to samé. Jednou večer nechtě poslouchá a pak se baví s Itachim, že otec chválí jen Itachiho, ale jsou vyrušeni.

chapter222.jpg

Kapitola 222

Shinobi, co je vyrušili, se ptají Itachiho na jeho nepřítomnost na schůzi a podezřívají ho z vraždy Shisuiho Uchihy. Podezřívají ho snad všichni. Itachi se omluví za slova, která pronesl a řekne, že Shisuiho nezabil. Fugaku (otec) si s ním chce promluvit osamotě.

chapter223_01.jpg

Kapitola 223

Sasuke si všimne mangekyou sharinganu v očích Itachiho. Fugaku si po tomto incidentu všímá Sasukeho a učí ho Goukakyuu no Jutsu, základní ninjutsu Uchihů. Sasukemu však nejde moc dobře, podle otce je na něj brzy. Za pár dní ho Sasuke donutí jít s ním a předvede mu to jutsu. Konečně uslyší pochvalu - ta ale také obsahuje dodatek o Itachim. Sasuke žádá Itachiho, aby mu pomohl s tréninkem, ale Itachi ho cvrnkne do čela a odmítne.

chapter224_01.jpg

Kapitola 224

Sasuke se při obědě baví s matkou o otci, Itachim a sobě. Když jednou přijde pozdě z tréninku, všude leží mrtvoly se znaky jeho klanu. Spěchá domů, kde najde mrtvé rodiče a živého Itachiho. Když se ptá kdo a proč, Itachi mu ukáže svůj sharingan a jisté genjutsu. Itachi mu pak řekne, jak získat Mangekyou.

chapter225_01.jpg

Kapitola 225

Sasuke je zděšen na nejvyšší míru a dozvídá se, že Itachi vážně zabil Shisuiho.Itachi mu také řekne, že ho má začít nenávidět, proklet ho. Sasuke je na Akademii mimo ostatní dění a mluví se o vyvraždění jeho klanu. Když uvidí Itachiho odraz na vodě, okamžitě do ní skočí. Zpět v realitě, Naruto zjistí, že Sasuke boj myslí opravdu vážně, chce ho zabít. Chce zabít nejlepšího přítele, aby získal mangekyou.

chapter226_02-03.jpg

Kapitola 226

Sasuke a Naruto pokračují ve smrtelném boji. Nad hladinou jezera se střetává mohutná síla Chidori a Rasenganu.