manga_preview
Boruto TBV 09

Svazek 45

Volume45Cover.jpg
Číslo svazku (volume): 
45
Stažení celého svazku: 

Tento svazek již vyšel v oficiálním českém překladu od CREW a můžete si ho zakoupit v jejich internetovém obchodě.
KOUPIT
Cena: Kč
Zodpovědní uživatelé: 

Popis: Hayato


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


Předchozí svazek (44) | Následující svazek (46)
413.jpg

Kapitola 413

Sasuke se snaží ulovit Hachibiho. Bee je ale jinchuuriki, který svého démona dokonale ovládá, proto to bude mnohem složitější, než by kdo čekal. Sasuke opět dostává na budku a dokonce přišel o kus hrudníku. Obětavý Juugo mu ale poskytne svojí chakru a svalstvo, čímž dá Sasukeho do kupy, a ten tak může bojovat proti Beemu dál. Teď se ale jinchuuriki kompletně transformoval do podoby Hachibiho!

414.jpg

Kapitola 414

Sasuke přišel k sobě a Osmiocasý zuří! Suigetsu postaví Hachibimu do cesty své tekuté tělo, které schytá pořádný zásah mocnou chakrou démona. Obrovské exploze si všimnou dva ninjové z Oblačné, a souboj se rozhodnou z dálky pozorovat. Sasukemu dochází, jak pro něj ostatní riskují svůj život a je zase mezi lidmi, kteří ho mají rádi. Naruto mezitím trénuje senjutsu a dělá velké pokroky!

415.jpg

Kapitola 415

Amaterasu! Jak mocná to technika. Sasuke by ale bez ní byl naprosto vyřízený. Hachibiho černé plameny zasáhnou, Bee je poražen a Sasuke ho odnáší k Akatsuki. Amaterasu zasáhne i Karin, ale Sasuke svým novým sharinganem černý plamen zastaví. Dva pozorovatelé z Oblačné hned informují Raikageho o infiltraci Akatsuki a porážce Killer Beeho a Raikage to dozajista nenechá jen tak! Naruto už senjutsu zvládá téměř dokonale, teď ho ale musí umět načerpat i bez oleje. Fukasaku mu navíc předává Jiraiyovu první knihu.

416.jpg

Kapitola 416

Začínáme malým čtenářským koutkem, ve kterém nahlédneme do první z Jiraiyových knih s názvem „Velká odvaha – příběh ninji“. Opravdu je to dojemný příběh, který přiměje Naruta zavzpomínat na časy, kdy byl s Jiraiyou na cestách a trénoval s ním. Teď Naruto nese Jiraiyův odkaz o míru dál. Sasuke, který splnil úkol a chytil Hachibiho se teď chystá vydat do Listové, aby ji zničil a pomstil se tak za to, co radní provedli jemu a jeho klanu. Když se ale Raikage dozví o tom, že právě Sasuke unesl jeho bratra, nehodlá se s ním mazat!

417.jpg

Kapitola 417

Trénink čerpání senjutsu chakry je bez oleje opravdu mnohem složitější. Naruto navíc musí trénovat nehybnost a rovnováhu a Fukasakovy metody mu dávají pěkně zabrat! Sasuke se svým týmem se zatím zotavuje a zjišťuje, že mangekyou sharingan silně poškozuje zrak, což ho dost rozhodí. Karin odhalí špeha z Oblačné a Raikage vysílá na misi na záchranu Killer Beeho jeden z nejlepších týmů – tým Samui!

418.jpg

Kapitola 418

Naruto už dokázal získat přírodní rovnováhu a naučil se tak poustevnický styl. Dalším krokem v cestě sennina bude kawazu kumite – žabí boj! V Konoze se zatím všichni snaží přijít na to, kdo vlastně je záhadný Pein. Z informací od Jiraiyy zjistili jen, že „ten pravý není mezi nimi“. Ale co to vlastně znamená? Shizune s lékařským týmem zkoumá tělo jednoho mrtvého Peina a Inoichi se prodírá myslí zajatého deštného ninji, ale Pein svou identitu skutečně skvěle chrání a ďábelská šestka spolu s Konan přichází do Konohy!

419.jpg

Kapitola 419

Pein svým rinneganem zpozoroval ochrannou bariéru kolem listové, proto má dokonalý plán na zmatení ochranky Listové. Celá šestka (spolu s Konan) se objevuje v Konoze a teď to teprve bude peklo v řetězech! Konoha je postupně ničena veškerými technikami, které má Pein k dispozici (a že jich není málo). Akatsuki, zjistí, že Sasuke svou misi podělal a Killer Bee ho pěkně převezl! Ukryl se totiž v chapadlu, které Sasuke usekl a tak Akatsuki vysáli jen část Hachibiho chakry z kousku, který Sasuke přinesl! Killer Bee žije!

420.jpg

Kapitola 420

Pein se snaží získat informace o Kyuubim, ale nikdo ve vesnici mu ani pod pohrůžkou smrti o Narutovi nic nevyzradí! I Iruka je podroben nátlaku Akatsuki, ale Kakashi se včas objeví a rozhodne se postavit jednomu z Peinů sám. Pein se neostýchá ukázat všechny své schopnosti a Kakashi tak musí čelit skutečně silnému protivníkovi! Celá vesnice je vzhůru nohama a nastává nejvyšší stav pohotovosti! „Přiveďte Naruta!“ Přikazuje Hokage. Ten však ještě musí doladit poslední mouchy co se senjutsu týče.

421.jpg

Kapitola 421

Naprosto zdrcující a neočekávaný útok Akatsuki Konohu naprosto zdecimoval! Naštěstí je několik hrdinných ninjů, kteří jsou schopni Peinovým tělům čelit. Tsunade povolává Naruta, radní jí to ale chtějí zatrhnout. Tsunade však v Naruta věří a radním se postaví na odpor, seřve je jak malý děcka a vymůže si přivolání Naruta! Tak je dále zachován odkaz všech Hokagů. Jiraiyy a mnoha dalších, kteří veškeré naděje vkládali do dalších generací! Danzou je ale stejně jako radní proti, a tajně sabotuje příchod Naruta!

422.jpg

Kapitola 422

Jedno tělo – jedna schopnost, jak říká Fukasaku. Všichni Peinové však hledají Naruta a spousta ninjů i civilistů přichází o život! Tsunade vysílá podporu v podobě Katsuyu, která přenáší chakru a předává ji těm, kteří ji potřebují. Kakashi už nyní musí bojovat se dvěmi těly! Přestože zjistil jejich schopnosti, jsou dva, a Kakashi je tak v nevýhodě. Naštěstí včas přichází Chouji a Chouza, kteří dají jednomu z Peinů knockout!