manga_preview
Boruto TBV 11

Svazek 40

Volume40Cover.jpg
Číslo svazku (volume): 
40
Stažení celého svazku: 

Tento svazek již vyšel v oficiálním českém překladu od CREW a můžete si ho zakoupit v jejich internetovém obchodě.
KOUPIT
Cena: Kč
Zodpovědní uživatelé: 

Popis: Hayato


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


Předchozí svazek (39) | Následující svazek (41)
360.jpg

Kapitola 360

C4 v podobě monstrózního Deidary vyrobeného z jílu je aktivována! Deidara je natěšený na velkolepý výbuch který zničí vše živé v blízkém okolí. C4 se totiž po výbuchu rozpadne na miniaturní bombičky nepostřehnutelné pouhým okem, ty pak neexplodují jako normální bomby, ale svou malinkatou explozí zničí všechny živé buňky. Sasuke tuto techniku ale prohlédne svým sharinganem a urputný boj tak stále pokračuje!

361.jpg

Kapitola 361

Deidara vytváří další C4! V téhle je ale Sasuke chycen tak, že nemůže uniknout! Deidara se zase předčasně raduje, ale neříkej „hop“ dokud není Sasuke mrtvý! Sharingan opět zjistil, jak se z bomby osvobodit - Sasuke pustil do svého těla chidori, které likviduje Deidarovi bomby. Deidara nechápe, jak je možné, že Sasuke přežil, ale ten mu to okamžitě vysvětlí. Za pomoci sharinganu a Sasukeho bojových zkušeností nebylo těžké objevit Deidarovi slabé stránky.

362.jpg

Kapitola 362

Sasuke chce od Deidary zjistit, kde je Itachi, ale ten mu to nechce za žádnou cenu říct. Oba dva už jsou na pokraji svých sil a nemají chakru. Deidara ze sebe strhává triko a na hrudi se ukazují další děsivá ústa! (Tenhle týpek musí mít pořádnou spotřebu zubní pasty Smiling) Deidara si do svého těla vkládá hroudu výbušného jílu a hodlá spáchat sebevražedný útok, jako skutečný terorista. Exploze jeho těla zasáhne okruh 10 kilometrů, přežije to Sasuke?

363.jpg

Kapitola 363

Zetsu, který samozřejmě celý souboj Sasukeho a Deidary sledoval, informoval Akatsuki o smrti jejich člena, a taky o smrti Itachiho bratra. Nebyla to ale tak úplně pravda. Sasuke využil Mandu, aby explozi unikl. Manda potom zemřel, ale Sasuke, ač trochu vyřízený, přežil a tak může jít za svým cílem – zabít Itachiho – dál. I Akatsuki se potom dozví, že Sasuke přežil a zdá se, že se o něj budou dál zajímat. Teď ale musí chytit kyuubiho, čímž je pověřen sám Pein.

364.jpg

Kapitola 364

Itachi a Kisame opět v terénu a Sasuke, přestože je dost vyřízenej z boje s Deidarou (Rest In Pieces) po nich chce pátrat, aby dosáhl svého cíle jako mstitel klanu Uchiha. Zatím ale spočívá i se svým týmem na ubytovně. (Juuga zase chytne rapl, Suigetsu se pohádá s Karin, která mu rozcákne hlavu…no to je mi teda skvadra.) Naruto se svým pátracím týmem také intenzivně hledají svůj cíl (Sasukeho) a zdá se, že mají stopu! Mezi námi Akatsuki se navíc ukáže, že ten, kdo tahá za nitky je vlastně Tobi, který je ještě ke všemu člen klanu Uchiha!

365.jpg

Kapitola 365

Tým Hebi odhalen! Listová je Sasukemu na stopě s Kibovým dokonalým čichem! Naštěstí to Karin včas zjistí a Sasukeho varuje. Tým Hebi se tak musí okamžitě přemístit a co nejrychleji najít Itachiho. Zmatou Kibův čich a tak Listová neví, kterým směrem se dát. Naruto samozřejmě udělá spoustu stínových klonů, které se vydají Sasukeho hledat, ale namísto toho se Naruto setkává s jiným Uchihou – s Itachim!

366.jpg

Kapitola 366

Itachi si prý chce s Narutem jen promluvit, což mu kyuubiho jinchuuriki nevěří a zbrkle útočí. Ihned je lapen v genjutsu a Itachi si s ním tedy skutečně promluví. Jiraiya přijde za Tsunade s informacemi o vůdci Akatsuki, který je údajně i vůdcem skryté Deštné. Jiraiya se rozhodne vydat se tam získat víc informací, i když je to velmi nebezpečné a vesnice je velmi opatrná, co se týče příchozích ninjů. A Sasuke se konečně setkává s Itachim!

367.jpg

Kapitola 367

Sasuke na první zásah chidori propíchl Itachiho, ale ten není mrtvý a jenom zkoušel Sasukeho sílu. Jiraiya mezitím vyráží do Deštné za vůdcem Akatsuki, ještě se ale rozloučí s Tsunade. Následuje dojemný rozhovor jednak o Narutovi a jeho rodičích a dále několik hlubokomyslných úvah Jiraiyy. Ten se celkem snadno (pomocí žáby) dostane do Deštné, ale Pein má svůj déšť všude!

368.jpg

Kapitola 368

Sasuke teď musí najít úkryt, ve kterém na něj Itachi čeká. Pein se zatím snaží najít narušitele ve své vesnici, Jiraiya se však celkem chytře skryje. Navíc chytí dva nižší ninji do žabího žaludku a získává informace svými nesnesitelnými mučícími technikami (Ibiki, sleduj a uč se!). I Konan se zapojuje do pátrání po vetřelci. (A dává do toho celé své tělo.)

369.jpg

Kapitola 369

Konečně se dozvídáme něco málo o Peinovi. Poté, co Jiraiya jednoho z vyslýchaných ninjů proměnil v žábu, ten druhý všechno vyklopil! Peina nikdo nikdy neviděl a přitom v něj všichni tolik věří. Proč? Protože vyhrál občanskou válku v Deštné, zabil samotného Hanza Salamandra a vytvořil tak vlastní Deštnou. Pein má prý také nepředstavitelně mocné techniky a srdce plné nenávisti a Jiraiya mu teď chce čelit!