manga_preview
Boruto TBV 09

Svazek 70

VolumeCover_70.jpg
Číslo svazku (volume): 
70
Stažení celého svazku: 
Download (konoha.cz)

Vyšlo 4. srpna 2014

japonský název: ナルトと六道仙人…!! Naruto to Rikudō Sennin…!!
anglický název: Naruto and the Sage of Six Paths…!!


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


Předchozí svazek (69) | Následující svazek (71)
669.jpg

Kapitola 669

Gai sa po otvorení ôsmej brány púšťa do boja s Madarom. Minato zatiaľ príde s plánom ako Madarovi ukradnúť čierne guličky, pomocou ktorých sa bráni a útočí. Pri druhom Gaiovom útoku Minato premiestni guličky a Kakashi sa s pomocou Gaarovho piesku dostane dosť blízko, aby pomocou kamui vytvoril dieru v Madarovej obrane, čím dostane od Gaia priamy zásah ...

670.jpg

Kapitola 670

Naruto se "probouzí" v prostorách své mysli a potkává zde Mudrce šesti cest. Ten mu vypráví, že za všemi spory a válkami stojí svár o čakru z daleké minulosti. Naruto se dozvídá, že je reinkarnací Mudrcova syna Ashury, který, na rozdíl od svého bratra, neuměl zprvu čakru ovládat. Aby se mu vyrovnal, musel spolupracovat se spoustou lidí a schopnosti v sobě probudil tvrdou dřinou. Právě proto se Mudrc rozhodl z něj učinit svého nástupce. To rozhněvalo druhého syna Indru, a tak začala válka...

671.jpg

Kapitola 671

Rozhovor Naruta s mudrcem se stáčí na druhého Hagoromova syna, Indru. I Narutovi už došlo, že jeho reinkarnací je Sasuke. Mudrc vysvětluje, jak nebezpečné je pro osud světa, pokud se čakry obou jeho synů spojí, tak jako se to stalo v Madarovi. Potom díky Obitovu zásahu přichází do Narutovy mysli i ocasatí démoni, vzpomínají na staré proroctví a vyjadřují Narutovi svoji podporu. Naruto mudrci slibuje, že udělá vše pro to, aby ochránil své přátele. Ve stejné chvíli vysvětluje Hagoromovi své plány i Sasuke, a oba dostávají od mudrce polovinu jeho moci.

672.jpg

Kapitola 672

Gai sa pripravuje na svoju najsilnejšiu techniku a Kakashi zatiaľ spomína na jeho prvé stretnutie s Gaiom. Kakashiho vtedy jeho otec varoval, že jedného dňa sa Gai stane oveľa silneješím. Následne Gai zaútočí na Madaru, ktorý je z jeho sily nadšený. Technika má na devastačný účinok aj na Gaia, ale aj na Madaru. Jeho výhodou je, že sa postupne dokáže regenerovať, zatiaľ čo Gai sa postupne rozpadá na prach... Madara sa ho preto chystá doraziť. V poslednej chvíli prichádza Naruto, ktorý predvedie novú silu a zachráni Gaia ...

673.jpg

Kapitola 673

Naruto unikne další Madarově technice a podaří se mu odnést bezvládného Gaie z horké zóny. Madara však pohltí božský strom i s Desetiocasým a připadá si nepřemožitelný. To však ještě neví, že proti němu nestojí jen Naruto, ale i Sasuke, kterého na bojiště brzy teleportuje Druhý Hokage...

01.jpg

Kapitola 674

Sasuke odhaluje skuliny v technice Madary. Společně s Narutem pojí své síly, aby mohli Madaru porazit. Madara využívá chvilky, kdy Sasuke ještě plně neovládá rinnegan a útočí na Kakashiho, aby mu sebral implantovaný sharingan. Obito povzbuzuje Sakura, aby mu vypíchla Rinnegan, ale Madara využívá Kakashiho oko a transportuje se do dimenze, kde je Obito se Sakurou a chce zničení rinneganu zabránit.

675.jpg

Kapitola 675

Obito zachraňuje Sakuru tým, že ju premiestni naspäť. Popri vysvetľovaní, čo sa stalo sa púšťa do liečenia Kakashiho. Medzičasom Madara prezradí Obitovi, že to on zabezpečil, aby Rin zomrela, pretože potom ho mohol úplne zlomiť. V reálnom svete sa NArutovi podarilo znehybniť Madarov tieň a po príchode ku Kakashimu mu obnoví jeho chýbajúce oko. Kakashiho zaujíma akú má Sasuke naozaj motiváciu ale na odpoveď nezostáva čas, pretože sa niekto vracia z druhej dimenzie.

01.jpg

Kapitola 676

Madara se vrátil z druhé dimenze. Sakura se pokouší Madaru napadnout ale ten jí jednoduše propichuje mečem. Naruto se stará, Sasukemu je to putna. Madara má okolo sebe další čtyři "neviditelné" stíny a Sasuke s Narutem vymýšlejí co s tím. Madara vytváří velké koule ze země, aby se přiblížil měsíci. Když se mu to podaří, otevře se mu třetí oko a spouští věčné Tsukoyomi.

01.jpg

Kapitola 677

Madara spouští svůj velký plán - věčné tsukoyumi. všichni po celém světě propadají iluzi věčné noční můry. Jejich těla jsou zabalena jako kokony na svatý strom, odkud je jim čerpána životní energie. Sasuke schovává tým sedm pod ochranu Susanaa, skrz jehož povrch oslepující světlo iluze nemůže a vyčkávají zde na svůj okamžik.

01.jpg

Kapitola 678

Tým 7 je stále chráněn Susaneem. Sasuke necitelně dává najevo, že je tu on tím, kdo by měl vést tým. Dále v kapitole vidíme vysněné iluze většiny hlavních postav. všem se zdají krásné sny, kde oni sami figurují jako sami sebou vysněné ideály. Když zašel měsíc, přestalo svítit světlo vyvolávající iluzi a tým 7 vyšel ven. Madara se před nimi zjevil, aby je dorazil, když v tom Madaru zradil černý Zetsu a vrazil mu zezadu ruku skrz srdce.

679.jpg

Kapitola 679

Zdá se, že Madara je konečně poražen, jenže, ouha ... na scéně se náhle objevuje nový záporák, jenž svou silou předčí i Madaru. Navíc se dozvídáme, že věčné Tsukuyomi přeci jen nebude pouze o sladkém snění. Dokáže tým 7 vymyslet účinnou výherní strategii, která by všechny zachránila od věčného zatracení?