manga_preview
Boruto TBV 11

Svazek 61

VolumeCover_61_2v.jpg
Číslo svazku (volume): 
61
Stažení celého svazku: 

Tento svazek již vyšel v oficiálním českém překladu od CREW a můžete si ho zakoupit v jejich internetovém obchodě.
KOUPIT
Cena: Kč

Sourozenci a jejich společná snaha!!
Kyōdai, kyōtō!! (兄弟、共闘!!)


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


Předchozí svazek (60) | Následující svazek (62)
576.jpg

Kapitola 576

Sasuke honí Edo Tensei Itachiho a opět z něj vytahuje rozumy o tom, proč ho nezabil, když byl malý.
Na druhém bojišti se Madara vysmívá Tsunade, že ve srovnání s vlastním dědečkem je totálně neschopná...

577.jpg

Kapitola 577

Tsunade se vrhá na Madaru, i když by podle svých vlastních pravidel jakožto medik měla zůstat stranou boje. Madara se jí ještě chvíli směje, načež je ke svému údivu spojenými silami všech Kage zapečeteň. Nebo snad ne?
Itachi se mezitím elegantně zbavil Sasukeho a dorazil do Kabutova úkrytu...

578.jpg

Kapitola 578

Tsunade žije! A ona i ostatní Kage se chystají to Madarovi nandat... dokud na ně nevytáhne tisíc dřevěných klonů.
Mezitím se Kabuto snaží pschologicky ukecat Sasukeho, aby mu pomohl odstranit Itachiho. Jenže Sasuke tentokrát má, jak se zdá, větší pifku na polohada, než na brášku...

579.jpg

Kapitola 579

Souboj Uchiha brothers proti Kabutovi pokračuje. Polohad se nejdřív změní v celého hada, pak se schovává, svléká z kůže a nic proti němu nezmůže ani Susanoo. Nakonec vyrukuje s novinkou, že nejen žabky mají sennin mód, nazve sám sebe drakem a vytasí se s nebezpečným poustevnickým Jutsu - Bílé zlo!

580.jpg

Kapitola 580

Souboj hadů, draků a očí pokračuje. Sasuke s Itachim opět vzpomínají na své dětství a srovnávají Kabuta s obřím prasetem, se kterým kdysi bojovali...

581.jpg

Kapitola 581

Kabuto zesměšňuje společný boj Itachiho se Sasukem a snaží se mladšího Uchihu přetáhnout na svoji stranu. Rozpovídá se o vlastním útrpném dětství, zatímco Sasuke vzpomene na to, kterak ninjové v Konoze pohaněli Itachiho smrt. Nakonec nás čeká Itachiho velkolepý útok pomocí dalšího kinjustu, zakázané techniky...

582.jpg

Kapitola 582

Kabuto chce dalším poustevnickým jutsu ovládnout Itachiho, který mu však udělí přednášku o poznání sebe sama. Kabuto kontruje vzpomínkami na své smutné dětství a... to je v této kapitole vše. ^^

583.png

Kapitola 583

Kabutove spomienky pokračujú. Pri ošetrovaní si ho vyhliadne Orochimaru, ktorý spolu s vodcom rootu Danzom navštívia sirotčinec. Tam vyložia tvrdé podmienky za ktorých budú sirotčinec dotovať peniazmi. Kabuto sa stáva špiónom a následne po súboji s matkou začína zisťovať kto vlastne je.

584.jpg

Kapitola 584

Odhaľovanie Kabutovej minulosti pokračuje. Orochimaru mu dáva výklad, prečo Kabuta nespoznala jeho "matka", prečo si ho vybral za svojho pomocníka a ako nájsť sám seba.

01.jpg

Kapitola 585

Kabuto jde za svým cílem - posbírat všechny věci a informace, aby se stal kompletním a našel své pravé já, ač se mu jeho naivní sen snaží Itachi vymluvit. Zarputile pokračuje v boji proti Uchihovic bratrům a postupně na ně vytahuje techniky všech, které pohltil - Kidoumaru, Tayuya, nakonec i Orochimaru... A zdá se, že proti němu nemá šanci Susanoo, ani Izanami...

586.jpg

Kapitola 586

Osudový fajt Kabuto versus Itachi pokračuje. Poté, co Kabuto vyzvrací Orochimara, ten vyzvrací Kabuta a ten zase sám sebe, Itachi aktivuje Izanami a konečně se dozvídáme, co tato zakázaná technika vlastně dělá - časovou smyčku.

587.jpg

Kapitola 587

Kabuto je chycený ve smyčce, a Itachi vysvětluje Sasukemu, jak vlastně funguje technika Izanami.
Kabuto není schopný uznat vlastní chyby, jen pořád žvatlá o tom, že chtěl, aby ho lidi uznávali.
Na konci se setkáváme s Urushim, který na Kabuta vzpomíná a doufá, že se po válce znocu shledají.