manga_preview
Boruto TBV 09

Svazek 55

Volume55Cover.jpg
Číslo svazku (volume): 
55
Stažení celého svazku: 

Tento svazek již vyšel v oficiálním českém překladu od CREW a můžete si ho zakoupit v jejich internetovém obchodě.
KOUPIT
Cena: Kč
Zodpovědní uživatelé: 

Popis:Darth Koťátko

Název Svazku: Nová Velká válka začíná!
Taisen, Kaisen! (大戦、開戦!)
Publikováno v JP: 21. Dubna 2011


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


Předchozí svazek (54) | Následující svazek (56)
515.jpg

Kapitola 515

Co to? celý želví ostrov se vznáší... Na rukou malého Tsuchikageho! Naruto začíná mít podezření, něco se mu nelíbí, a s touto misí už dávno skončil, tudíž chce zpět do Listové pro Sasukeho, který už má voperované Itachiho oči, teď se jen vzpamatovává. Aby dal Naruto pokoj, Bee ho učí používat chakru lišky. Tsuchikage konečně donese ostrov do Oblačné a informuje je o stavu a o tom, co se stalo. Zajatý Yamato se v duchu omlouvá, když slyší, co s ním Kabuto plánuje. Mezitím je dohodnuto, že ze spojenecké armády bude vytvořen "přepadový tým", v jehož čele stojí Kankurou.

516.jpg

Kapitola 516

Ve Spojenecké armádě probíhají spory, Kamenná a Písečná se nemůže vzájemně vystát. Gaara k nim ale promlouvá a motivuje je, že se dokonce vzájemně omluví a jdou po Gaarově boku. Mezitím, Kabuto a Madara kují pikle, stovky bílých Zetsu postupují pod zemí a lesem probíhá několik oživených mrtvol, jako třeba Tsunadin milý, Dan... Raikage prohlašuje, že tuto čtvrtou světovou válku vyhrají.

517.jpg

Kapitola 517

Omoi trochu znervózňuje Kankura, když je to jeho první mise jako Kapitána, Feudální pány znervózňuje, že musí evakuovat pryč a živé (na to, že jsou mrtví) akatsuki znrvózňují brouci. Spojenecká armáda se spořádá, jak co bude a rozdává si funkce, úkoly. V lese se strhává bitva. Sai ze vzduchu registruje výbuch. Deidarův výbuch. Po chvíli Sai se setkává se svým bratrem...

518.jpg

Kapitola 518

Boj v lese pokračuje, Sai prosí svého bratra, aby se té ovládací technice vymanil. Kankurou předvádí Sasorimu nové techniky a Deidara trápí Saie. Duše Saiova bratra se odpoutá, když zahlédne kresbu pro něj určenou. Stejně tak promlouvá Kankurou k Sasorimu, že není jen nicka, které by měl někdo tahat za nitky.

519.jpg

Kapitola 519
Kankurou útočí na Sasoriho, Saiův bratr se rozpadá (ipřesto, že Kabutova technika vzkříšení by je měla učinit nesmrtelnými) a Deidara vyšiluje. Madara je zaražen, Kabuto mu přináší Anko. Mezitím Killer Bee učí Naruta, jak se změnit v démona. Hachibi (ano, jako ten démoc, ne Bee) mluví s Narutem o nebezpečí, kterému se vystavuje, když používá démoní chakru. Bee je udiven, když vidí, jak Naruto ukazuje Rasengan ve své bijuu podobě a prohlašuje, že ona technika je kopie "Démonní bomby". Naruto vyvinul novou techniku!

520a.jpg

Kapitola 520

Naruto trénuje s Beem poměry chakry v jeho rasenganu, aby byl perfektní a Kabuto mluví s Madarou o Anko a oné technice. Kabuto má snad i vedlejší úmysly! Poté mu Madara řekne, ať oživí Danzouova poskoka (kterého doteď držel v iluzi) a Kabuto mu vysvětluje, jak to funguje a dodává, že to nemá jediný risk pro uživatele. Mezitím se kagové dál plánují, spojenecká armáda je stále v pozoru a ohlašuje příchod "přepadové armády".

521.jpg

Kapitola 521

Madara ví, co chtěl a Kabuto tedy mizí. Mezitím se v lese střetne spojenecká armáda a neuvěřitelné množství bílých Zetsu. A také potkávají Zabuzu a Haku! Kakashi se pustí do Zabuzy a Kabuto si přestává hrát, jeho technika vzkříšení nabírá dramatický obrat.

522.jpg

Kapitola 522

Haku a Zabuza se brání proti plnému ovládnutí a chcou po Kakashim, aby je zastavil dřív, než bude pozdě. Kabuto je brzy ale ovládá úplně a strhává se bitva. Na překvapení se objevuje poslední generace sedmi legendárních šermířů z Mlžné!

523.jpg

Kapitola 523

Maji čelit sedmi šermířům z Mlžné, legendární a nejspíše nejsilnější generaci. Jak tohle dopadne? Mezitím (my o vlku, vlk za dveřmi) Suigetsu a Juugo mluví o oněch šermířech. Suigetsu by je chtěl obnovit a být jejich vůdcem. Diskutuje o mečích a jejich nositelech. Bitva pokračuje, nabírá na promyšlenosti, Kakashi si vymyslel dokonalý plán, a na krutosti, kdy Zabuza Kakashiho plán překazí tím, že ho zabije i přesto, že s ním sejme Haku!

524.jpg

Kapitola 524

Kakashi dostává Zabuzu, který obětuje Haku, aby se mohl po Kakashim vůbec ohnat. Neji, a spousta dalších, se prokousávájí skrze záplavu Zetsu, kteří si to míří k generálovi 4. divize, Gaarovi...