manga_preview
Boruto TBV 09

Boruto 20

Boruto20.jpg
Číslo svazku (volume): 
borutomanga/BorutoVolume20

Vyšlo 2. června 2023


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


B076.jpg

Boruto 76

Ada se zabydluje v Konoze a očekává, že se vše přizpůsobí jejím požadavkům. Do svého apartmá přizve i Sumire a Saradu, aby s nimi probírala, co zrovna cítí. Dívky si s překvapením uvědomí, že se do Ady nezamilovaly, což může mít význam pro další strategii Konohy i jejich vlastní bezpečnost. Borutovi dělají starosti vidiny, které zahlédl díky spojení s Momoshikim. Ovšem toto spojení by mu mohlo pomoci i získat od Momoshikiho nové informace ohledně Adiných schopností. A Kawaki se rozhoduje, jak se postavit k problémům ve svém okolí. Má pomoci Amadovi s oživením dcery? Rozplést Adiny intriky? Nebo konfrontovat Momoshikiho?

B077_01.png

Boruto 77

Kawaki se rozhodl, že ochrání Naruta i proti jeho vůli. Dluží mu za svůj důvod žít. Moc dobře ví, že musí Ootsutsukiho vymýtit. Kdežto holky jsou více povrchně zaměřené. Jdou nakupovat a Daemon zmerčí něco úžasného. Himawari.

B078_01.png

Boruto 78

Kawaki chce chránit sedmého a Konohu, ale jde na to od lesa. Co jedni považuji za zradu a napadaní, on vidí jako příležitost k činům. Zavře Naruta a Hinatu do jiné dimenze a jde si to vyřídit s Borutem, který je nositelem Momoshikiho vědomí. Musí zemřít, aby ochránil, co je pro něj důležité.

B079.jpg

Boruto 79

Kawaki chce zničit Momoshikiho za každou cenu. Ví, že on jediný je schopný pozvednout ruku vůči Borutovi. Ada se o svého miláčka bojí a vydá se mu na pomoc. Mocně to mezi nimi zajiskří. Mitsuki, tichý člen týmu, převezme odpovědnost do svých rukou vlivem Adina ninjutsu, které odkrývá svou pravou tvář. Ada dokázala změnit vzpomínky celého světa.

B080_01.png

Boruto 80

Adina schopnost překopala všem vzpomínky a vrhla Boruta do nejčernějšího světla. Hokageho syn ztratil vše a je nyní psancem. Je tu jen pár lidí, které všemohoucnost neovlivnila a ti se snaží něco udělat. Nemají ale mnoho prostředků hnout s něčím tak rozsáhlým. Sarada aspoň pošle svého otce, aby Boruta zachránil dřív než ho najdou ostatní.