manga_preview
Boruto TBV 09

Boruto 1

Boruto_Vol_1_maly2.png
Číslo svazku (volume): 
borutomanga/BorutoVolume01

První svazek mangy o Narutovu synu Borutovi. Obsahuje navíc speciální kapitolu o původu Borutova týmového kolegy Mitsukiho.

Vydáno 4. srpna 2016


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


Bo001.jpg

Boruto 001

Boruto je synem Hokageho. Kvůli tomu však nevede právě šťastný život, protože Naruto, vytížený povinnostmi nejvyššího nindži, nemá na něho ani na celou rodinu moc času. V první kapitole se ocitáme v čase těsně před začátkem chuuninské zkoušky, na kterou se Boruto a jeho týmoví parťáci Sarada a Mitsuki přihlašují stejně jako tým Moegi (Shikadai, Inojin a Chouchou). Předtím, než zkouška začíná, Boruto potkává Sasukeho, dávného rivala jeho otce. A okamžitě se chce stát jeho žákem.

Bo002.png

Boruto 002

Sasukeho požadavek, aby se Boruto mohl stát jeho žákem, je naučit se Rasengan. Boruto se ho proto pod Konohomarovým vedením začne učit. Jenže výsledek tréninku není takový, jaký si představoval. Boruto se z toho důvodu uchyluje k nové nindžovské technologii, jež dovoluje použití technik bez potřeby využití vlastníkovy čakry. Sasuke mezitím vypráví Narutovi o dvou podivných osobách, které potkal na poslední misi – jsou to Kinshiki a Momoshiki, dva členové klanu Ootsutsuki (stejně jako byla Kaguya). Tyhle dvě „podivné osoby“ mezitím poráží Killer Beeho, od kterého si berou čakru démona. Potom ale nacházejí mnohem silnější čakru… Narutovu.

Bo003.jpg

Boruto 003

Nindžové z ostatních vesnic se sjíždí do Konohy na chuuninskou zkoušku a konožská omladina se snaží na poslední chvíli ještě vylepšit svoji kondici. Hned první část zkoušky přesto mnohé účastníky zaskočí natolik, že jsou ihned vyřazeni. I sám Boruto si jen díky pohotové pomoci svých týmových kolegů protentokrát neumazal svůj čisťounký kabátek. Proto se v druhé části zkoušky, kdy dochází k souboji týmů, spolehne raději na podvodné udělátko na svém zápěstí.

mitsuki.jpg

Mitsuki speciál

Speciální příběh o původu Mitsukiho: Mitsuki je Orochimarovým synem, který ztratil vzpomínky. Spolu se svým otcem se pokusí najít nindžu, který mu je vymazal. Ale nic není, jak se zdá. Vypadá to, že tajemný nindža Log, kterého hledají, má nevyřízené účty nejen s Orochimarem, ale také s Mitsukim. Ten postupně zjišťuje, že není jediným Mitsukim a že „Mitsuki“ jsou vlastně umělé bytosti vytvořené Orochimarem. Ale můžou takové bytosti existovat? Jsou to lidé? Mitsuki se musí rozhodnout mezi životem a smrtí.