manga_preview
Boruto TBV 09

Boruto 6

boruto_6_maly.jpg
Číslo svazku (volume): 
borutomanga/BorutoVolume06

Vydáno 4. října 2018.


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


B020_01.png

Boruto 20

Ao se pokusí v jeskyni zamordovat celý Borutův tým i s Konohamaruem a Katasukem. Po krátkém souboji se jim však povede uprchnout díky Muginově oběti. Zdálo by se, že se Ao po svém neúspěchu může jít zahrabat, ale on se naopak vyhrabe a je stále odhodlán uprchlíky zabít. Boruto a spol. si v úkrytu lížou rány, opětovně filosofují o významu technologií v životě nindži a nakonec se rozhodnou, že tohle Aovi teda fakt nedarují.

B021_01.png

Boruto 21

Schyluje se k dalšímu kolu souboje mezi Aem a Borutovým týmem. Zatímco Konohamaru a Katasuke vymýšlí vhodnou strategii, Ao se setkává s Kojim, který s ním filosofuje, ale bitky se účastnit nehodlá. Když Ao zaútočí, Konohamaru, Sarada a Mitsuki ho zasypou deštěm svých technik. Jako poslední se do boje pouští Boruto vyzbrojený prototypem čakrového meče, který si ovšem přinesl z jiného důvodu, než by si Ao myslel Eye-wink Pomocí této lsti se nakonec daří Aa porazit.

B022_01.png

Boruto 22

Po zásahu rasenganem sice Ao přišel o zázračnou rukavici, ale vůle bojovat ho neopustila a stále má ještě v záloze nějaké technologické vymoženosti. Boruto ho však s pomocí klonů opět přelstí a definitivně porazí. Na scéně se ovšem objevuje Kashin Koji...

boruto23.png

Boruto 23

Kashin Koji dorazil i se svou parní žábou a snaží se Borutův tým zastavit. Ukazuje se přitom, že má o nich překvapivě dobré informace. Konohamaru se vrhá do boje, ale Kashin Koji jej brzy zasáhne svou spalující technikou. Pohled na mistra v plamenech v Borutovi probudí takový vztek, že se tím aktivuje pečeť na jeho ruce, kterou získal po porážce Momoshikiho. I když se síla Borutovy pečeti projeví jen krátce, Koji se rozhodne pro odchod. Borutův tým se dává do kupy a chystá se k návratu domů, když tu najdou další loutky podobné těm ze vzducholodi, ale tentokrát zničené. Mezi loutkami leží bezvládný mladík, na jehož ruce se skví stejná pečeť, jako má Boruto - Kaama.