manga_preview
Boruto TBV 09

Boruto 10

B11.jpg
Číslo svazku (volume): 
borutomanga/BorutoVolume10

Vyšlo 4. ledna 2020.


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


B0361.jpg

Boruto 36

Jigen si jde vyzvednout svého „synka“. Jeho přesun do Konohy způsobí, že Boruto spadne ze stromu, Ino málem omdlí ve vlastním květinářství a Kawaki ani tentokrát nedolepí vázu. Po příchodu do Uzumakiovic domu Jigen narazí na odpor Kawakiho i Naruta, který svěřence ani v nejmenším nechce vydat. Zatímco k domu míří Boruto, Mitsuki, Sarada i policie, uvnitř se schyluje k vražednému souboji.

B037_01.png

Boruto 37

Kawaki udělá nečekanou věc. Vzdá se Jigenovi. Moc dobře ví, co ho čeká. Nechce se mu za ním, ale touží ochránit jediného člověka, který se ho kdy zastal, pomohl mu a měl pro něho vlídného slova – Naruta. Jenže Jigen rád po sobě nechává čistý stůl. Pomocí kaamy vcucne hokageho do jiné dimenze, jediné štěstí je, že tajemný Uchiha už je na cestě a dokáže vidět věci pro normálního smrtelníka nepostřehnutelné.

uvodni.png

Boruto 38

Jigen změnil podobu na Ootsutsukiho, od nějž kdysi získal Kaamu. Naruto a Sasuke s ním bojují ze všech sil, ale Jigen se jejich technikám jen vysmívá. Naruto přiměje raněného Sasukeho k návratu do hlavní dimenze, sám je však zapečetěn v jakémsi hrnci a navíc scvrknut. Spokojený však není ani vítězný Jigen. V důsleku bojového vypětí mu selhává tělo a hlas, snad patřící Ootsutsuki Isshikimu, mu sděluje, že není hoden být schránkou. V Konoze Kawaki s hrůzou zjišťuje, že Narutova čakra, držící jeho umělou ruku, přestala působit.

B39.png

Boruto 39

Nara Shikamaru s jednotkou ANBU obklíčil Narutův dům, zapečetil jej, zjistil, že Naruto ani záhadný nepřítel nejsou přítomni, a pustil se do výslechu prvního podezřelého - Kawakiho. Boruto se řádně vzteká a nového kamaráda brání, ale Shikamarua dokonce ani pohled na čerstvě slepenou vázu nepřesvědčí o Kawakiho nevině. Mezitím se Jigen vrátil na základnu doplnit síly - je unavený, ale nadšený z Kawakiho vývoje. Na základnu Kary zamíří i Kashin Koji, neboť chce Jigenova vyčerpání zneužít pro svoje plány.
Osazenstvu Narutova domu svitla naděje - protézou, kterou dal Naruto Kawakimu, začala opět proudit Narutova čakra. Kawaki a Boruto se rozhodli přejít k činu - pomocí svých pečetí společně vytvoří časoprostorový portál. Navzdory Shikamaruovým protestům do něj vstoupí i se Saradou a Mitsukim. Portál je opravdu přenese do dimenze, ve které se nachází hrnec s Narutem. Ale kromě toho se zde nachází i někdo další...