manga_preview
Boruto TBV 10

Svazek 19

Volume19Cover.jpg
Číslo svazku (volume): 
19
Stažení celého svazku: 

Tento svazek již vyšel v oficiálním českém překladu od CREW a můžete si ho zakoupit v jejich internetovém obchodě.
KOUPIT
Cena: Kč
Zodpovědní uživatelé: 

Popis:Darth Koťátko


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


Předchozí svazek (18) | Následující svazek (20)
chapter163_00b.jpg

Kapitola 163

Orochimaru dává své ruce Tsunade, Kabuto po nich však hodí kunai s tím, že Tsunade měla v plánu Orochimara zabít. Uvědomila si totiž, že Orochimaru lže, ona miluje svou vesnici a ochrání ji za každou. Orochimaru na ni tedy s Kabutem zaútočí.

chapter164_01.jpg

Kapitola 164

Tsunade drtí zemi na kousky, proto Kabuto navrhuje se přesunou někam, kde je více místa. Jiraiya se Shizune spěchají za nimi. Kabuto pomalu zabíjí Tsunade a dostane od ní nečekanou ránu. Do tohoto zmatku vlétne i Jiraiya, Shizune a Naruto.

chapter165_01.jpg

Kapitola 165

Tsunade je Kabutem pořezána, což působí na její fóbii z krve. Kabuto slibuje Narutovi, že ho zabije, zatímco Shizune se stará o Tsunade. Naruto sice zaútočí, ale bezvýsledně. Shizune se má zbavit Kabuta a Jiraiya Orochimara. Jiraiya i Kabuto si někoho přivolávají na pomoc.

chapter166_01.jpg

Kapitola 166

Nad prostorem se čiší dva obří hadi proti jedné malé žabce. Jiraiya je totiž stále pod vlivem drogy. Naruto se tedy pokusí o přivolávací jutsu sám, ale vyvolá Gamakichiho. Gamatatsu si má tedy aspoň s kým povídat... Strhla se nekotrolovatelná bitva, a když chce Kabuto dorazit Tsunade, jeho ruka se zastaví... O Narutovo čelo.

chapter167_01.jpg

Kapitola 167

Naruto je rozčilený na nejvyšší míru a rasenganem odhodí Kabuta. Následuje Tsunadino horlivé přemyšlení, Kabutovo rozumování a Naruto dostává do dlaně kunai. Špicí napřed. Jednou rukou drží Kabuta a do druhé mu klon vytváří další Rasengan.

chapter168_01.jpg

Kapitola 168

Narutova technika ničí Kabuta a přitom vytváří silný údiv u Tsunade na tváři. Když Kabuto padne k zemi, Tsunade oživuje Naruta, který se s krví na puse usmívá a oznamuje, že vyhrál. Orochimaru vystartuje a Tsunadinými zády prolétne meč.

chapter169_01.jpg

Kapitola 169

Tsunade věří, že Naruto jednou bude hokage a hodlá ho ochránit vlastním životem. Přijímá nabídku stát se pátou hokage, překračuje svůj strach z krve a Orochimaru dostává ránu. Tsunade si pomocí pečetě na svém čele uzdraví veškeré rány. Brzy na to všichni tři sanninové vyvolávají tři summony - obří žába, had a slimák.

chapter170_01.jpg

Kapitola 170

Strhnul se neřízený boj okořeněný o Mandovy jízlivé hlášky, které ustanou, když mu Tsunade obří zbraní přišpendlí tlamu k zemi. Orochimaru se na ni vrhne sám, ale dostává slušivou ránu.

chapter171_01.jpg

Kapitola 171

Orochimaru pohrozí úplným zničením Konohy a mizí. Polámaní a vyčerpaní, Tsunade, Jiraiya, Shizune a nejspíš spící Naruto, se hodlají vrátit zpět do Konohy. Naruto pak v hospůdce opět vyprovokuje Tsunade a jdou si to pěstmi vyřídit ven, kde mu Tsunade řekne, že jí vystačí jen jeden prst na porážku Naruta. Tsunade mu dá ale polibek na čelo s tím, že se má stát dobrým hokage a skvělým mužem. Brzy na to vyrážejí do Konohy.