manga_preview
Boruto TBV 09

Svazek 36

Volume36Cover.jpg
Číslo svazku (volume): 
36
Stažení celého svazku: 

Tento svazek již vyšel v oficiálním českém překladu od CREW a můžete si ho zakoupit v jejich internetovém obchodě.
KOUPIT
Cena: Kč
Zodpovědní uživatelé: 

Popis: Hayato


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


Předchozí svazek (35) | Následující svazek (37)
chapter320_s01.jpg

Kapitola 320

Asuma, Shikamaru, Izumo a Kotetsu pátrají po Chirikovi! Stopy hledají ve zruinovaném chrámu, odkud byl mnich (Chiriku) unesen dvoučlenným týmem Akatsuki. Na Chirikovu hlavu je vypsaná vysoká odměna, proto je více než zřejmé, že ho gauneři zabili za účelem tučného zisku! Naruto se mezitím v rámci tréninku stále snaží přeseknout vodopád svou chakrou, což se mu nakonec ba dokonce podaří! (Následuje zábavná scéna v Ichiraku Smiling)

chapter321_s01.gif

Kapitola 321

Naruto je vystaven výzvě, kterou nebyl schopný pokořit ani čtvrtý Hokage! Musí zkombinovat tvar chakry s elementem a dovést tak rasengan k dokonalosti! Naruto si vytvoření nové techniky představuje jako Hurvínek válku, ale zdá se, že to nepůjde tak hladce. Kakashi však Narutovi plně důvěřuje. Kakuzu si na výměnném bodě vyzvedl vysokou peněžní odměnu za mnichovo tělo, ale Asumův tým už je na cestě, aby mohl Chirika pomstít!

chapter322_s01.gif

Kapitola 322

Narutův nový trénink je natolik vyčerpávající, že jeho tělo opět obklopuje plášť liščího démona! Yamato naštěstí bezprostředně zakročí a Naruto tak může v tréninku pokračovat. Hidan čekající na svého společníka Kakuza je napaden skupinkou v čele s Asumou! Koordinovaný útok ninjů z Listové přinese své ovoce a Hidan utrží dvě smrtelná bodná zranění (skrz naskrz). Asumův tým však brzy pozná, co měl Kakuzu na mysli, když o Hidanovi řekl: „Jeho zkrátka nezabiješ…“

chapter323_s01.gif

Kapitola 323

Konečně se objevuje i druhý padouch – Kakuzu - a útočí zákeřně ze zálohy! Asumův tým s nejlepším konožským stratégem Shikamarem taktizuje, avšak nesmrtelný soupeř se nenechá zabít tak snadno. Nejenže Asumův útok ohněm nezpůsobil Hidanovi sebemenší zranění, ale technika ublížila především jejímu uživateli. Hidana zachránila jeho víra! Krucifix nebo svěcenou vodu byste u něj ale nenašli, protože věří v ďábelského boha smrti Jashina a místo odříkávání otčenášů a zdrávasů se uchyluje k rituálům vyžadujícím smrt jiné osoby…

chapter324_02.jpg

Kapitola 324

Asuma, který propadl Hidanově kletbě propojující jejich těla je ve vážném nebezpečí a jediný, kdo může situaci zachránit je geniální taktik Shikamaru. Tomu nedělá problém dát si dohromady všechny spojitosti a odhalit tajemství jashinistického rituálu. Nesmíme však zapomínat na Kakuza, který se už třese nedočkavostí, aby se mohl do boje zapojit!

chapter325_01.gif

Kapitola 325

Mluviti stříbro, mlčeti zlato! Hidan o svém rituálu prozradil příliš! Shikamaru tak hádanku jashinistické ceremonie rozluští a v hlavě se mu zrodí plán na Hidanovo zneškodnění, který okamžitě uskuteční. Asuma si tak pomalu, ale jistě jde pro odplatu. (Varování! Následující záběry jsou drastické! Odveďte děti a slabší povahy od obrazovek!) Asuma usekne Hidanovi hlavu…Hidan ale ne a ne zhebnout a ani jeho vulgární řeči neberou konce!

chapter325_01.gif

Kapitola 326

Asumův tým s úžasem sleduje Kakuza, jak nese (stále nadávající) Hidanovu hlavu zpět k tělu a v místě rány ji přišívá ke krku! Dvojice padouchů opět kompletní! Hidan navazuje na svůj předchozí rituální boj s Asumou, zatímco Kakuzu se chce vypořádat se zbytkem týmu. Izumo a Kotetsu zahajují společný útok, ale Kakuzu obnaží své paže a předvede, co jeho sešívané tělo dokáže! Hidan se s Asumou nepáře a zasazuje poslední krutou ránu!

chapter326_01.gif

Kapitola 327

Hidan propichuje své tělo a Asuma padá polomrtvý k zemi! Kakuzu chce vyhladit i zbytek Asumova týmu, ale právě včas doráží posily, které využívají momentu překvapení k odvedení raněných do bezpečí. Pekelné duo z Akatsuki si chce užít boje i s příchozími podpůrnými jednotkami, ale je vyrušeno! Vedení organizace je potřebuje při zapečetění Sanbiho. Shikamaru, Ino a Chouji se ještě snaží zachránit Asumu, tomu ale zbývají poslední minuty života…

chapter328_01.gif

Kapitola 328

Asuma byl zasažen do čtyř kritických bodů na svém těle, což znamená jasnou smrt. Svá poslední slova věnuje týmu 10. Následuje spousta vzpomínek Choujiho, Ino a hlavně Shikamara na ty skvělé časy, kdy byli starý dobrý tým 10. Teď to ale už nikdy nebude jako dřív, protože Asuma si dává poslední cigáro a důstojně odchází na onen svět.

chapter329_01.gif

Kapitola 329

Naruto podstupuje trénink na vytvoření nové techniky - nějakým způsobem vylepšeného rasenganu. Tento úkol se však zdá být nesplnitelný a i Naruto málem zahodí kunai do žita! Za pomoci Kakashiho však chytí druhou mízu a vymyslí novou metodu tréninku. Při zapečetění Sanbiho se mezi Akatsuki strhne hádka vyvolaná Hidanem. Vůdce Pein však kompletně vysvětlí svůj plán a Akatsuki se tak ukáže jako ekonomicky smýšlející organizace s dokonalým programem na ovládnutí světa!