manga_preview
Boruto TBV 11

Svazek 10

Volume10Cover.jpg
Číslo svazku (volume): 
10
Stažení celého svazku: 

Tento svazek již vyšel v oficiálním českém překladu od CREW a můžete si ho zakoupit v jejich internetovém obchodě.
KOUPIT
Cena: 189 Kč
Zodpovědní uživatelé: 

Popis:Darth Koťátko


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


Předchozí svazek (9) | Následující svazek (11)
chapter082_01.jpg

Kapitola 82

Lee zkouší Gaaru zasáhnout, ale jak řekl Kankurou, písek v tykvi Gaaru brání bez jeho vůle. Sakura se od Gaie dozvídá, že Lee používá jen taijutsu proto, že ganjutsu ani ninjutsu použít neumí. Gai Leemu dovolí sundat si neuvěřitelně těžká závaží a Lee je teď rychlejší než kdykoli předtím. Podaří se mu zmateného Gaaru zasáhnout.

chapter083_01.jpg

Kapitola 83

Gaara dostává další zásah a obličej se mu začne rozsypávat. Lee na něj použije lotus a Gaara opustí svůj písečný pancíř, kdy si toho skoro nikdo nevšiml. Za Leem se objevuje z písku znovu.

chapter084_00.jpg

Kapitola 84

Lee je zasažen Gaarovým útokem, nemohl se po technice lotos vyhnout, je rád, že se vůbe hýbe. Gai vzpomíná, jak Leeho potkal, jak ho nazval geniálním dříčem. Když se Lee vyhne dalšímu útoku, Gai prohlásí, že Lotos z Listové kvete dvakrát.

chapter085_01.jpg

Kapitola 85

Kakashi s Gaiim řeší techniku Extrémního lotosu a osm nebeských bran, z nichž Lee dokáže pět otevřít! Zrovna otevírá třetí a čtvrtou bránu a vrhá se na Gaaru. Písek ani Gaara nestíhají. Lee otevírá pátou bránu a s ničivou silou s vrhá na Gaaru. Kdo vyhraje?

chapter086_01.jpg

Kapitola 86

K naprostému údivu všech přítomných, Gaara po chvíli leží na zemi s popraskaným obličejem, ale i tak na sotva dýchajícího Leeho používá písečnou rakev. Gai se přemístí před Leeho a Gaarovo jutsu vykryje. Hayate tedy prohlašuje Gaaru vítězem.

chapter087_01.jpg

Kapitola 87

Všichni jsou otřeseni, když lékařský ninja prohlašuje, že Lee už nebude schopen žít jako shinobi. Hayate svolává desátý zápas. Chouji se zvětší a hodlá Dosu převálcovat, ale ten ho po chvilce s ledovým klidem vyřídí. Tato část zkoušek je tedy u konce.

chapter088_01.jpg

Kapitola 88

Hokage jim vysvětluje hlavní test a Kabuto mezitím donáší Orochimarovi! Naruto si uvědomí, že má měsíc, aby zesílil, a že se nesmí válet. Kabuto chce mezitím na Orochimarův rozkaz zabít Sasukeho, jenže je chycen Kakashim.

chapter089_01.jpg

Kapitola 89

Kabuto Kakashimu díky své léčce uteče a vítězové třetí části zkoušky si losují čísla. Ibiki si je zapisuje a pak jim ukáže rozřazovací schéma dalšího turnaje a po dotazech je rozpouští. Naruto si odchytí Kakashiho s tím, že s ním chce trénovat. Ten ho ale odmítá a ukazuje mu jeho nového učitele - místo pozdravu po něm Naruto zařve, že je perverzák....

chapter090_00.jpg

Kapitola 90

Kakashi je překvapen Narutovým prohlášením a tím, že se on a Ebisu vůbec znají. Ebisu ho tedy odvádí s tím, že se bude učit chodit po vodě. Naruto sebou třískne do vody, když vidí neznámého týpka, jak sleduje dívčí lázně. Ebisu mu chce jeho činnost překazit, ale šmírák vyvolá obří žábu a ta s ním plácne o zem a zahodí ho. Naruto je překvapen, že Ebisu prohrál.