manga_preview
Boruto TBV 09

Svazek 33

Volume33Cover.jpg
Číslo svazku (volume): 
33
Stažení celého svazku: 

Tento svazek již vyšel v oficiálním českém překladu od CREW a můžete si ho zakoupit v jejich internetovém obchodě.
KOUPIT
Cena: Kč
Zodpovědní uživatelé: 

Popis: Hayato


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


Předchozí svazek (32) | Následující svazek (34)
chapter290_01.JPG

Kapitola 290

Orochimaru přichází na scénu! Yamato přeměněný na Sasoriho zatím není odhalen, proto má ještě šanci Kabuta zajmout. Nakonec se ale ukáže, že Kabuto nebyl tak docela špehem Akatsuki…ve skutečnosti byl stále věrný Orochimarovi a teď zničil Sasoriho louku, ve které se skrýval Yamato. Orochimarovi neunikla ani přítomnost zbylých členů týmu 7 a znovu se tak setkává s Narutem.

chapter291_01.JPG

Kapitola 291

Zatímco se Sakura dohaduje s Kabutem a Orochimarem, v Narutovi se vaří krev (a chakra)! Postupně se začne měnit v ocasého démona, až jeho tělo obalí démonův plášť. Co to ten démonův plášť je se dozvíme od Jiraiyy, který o tom mluvil s Yamatem, ještě než odešli na misi. Naruto zuří a na této misi chce zneškodnit Orochimara a přivést Sasukeho zpět do Konohy. Orochimaru taky prozradí, jak Yamato přišel ke svým technikám dřeva…

chapter292_01.JPG

Kapitola 292

Vzduchem víří zlověstná Kyuubiho chakra, která obklopuje Naruta! Ten se vůbec neovládá a už mu narůstá třetí ocas! Vrhá se proti Orochimarovi a Yamato má tak plné ruce práce s ochranou jak Naruta, tak Sakury i sebe sama. Kabátův útok pouhou chakrou Naruto vztekle odrazí silou démona. Sai začíná plnit svou tajnou misi od Danza, ale stále není jasné, v čem jeho úkol spočívá.

chapter293 - 01.JPG

Kapitola 293

Čtvrtý ocas! Naruta Kyuubiho chakra nejen obklopuje, ale teď i pohlcuje! Mění se v devítiocasého démona a jeho síla roste. Naruto bojuje s Orochimarem na druhé straně mostu, proto tam Yamato vysílá svůj klon, aby měl nad Narutem dohled. Sám má ale spoustu práce, aby se ochránil před explozí démonské chakry! Naruto už je kompletně obalen temnou Kyuubiho chakrou a zuří víc a víc!

chapter294_01.jpg

Kapitola 294

Orochimaru bojuje proti Narutovi se čtyřmi ocasy. Pomůže mu v souboji jeho čarování s hady? Nakonec Naruto dostane ránu pěstí, ale hned nato přetne Orochimara v pase. Orochimarovi hadi jeho tělo zase spojí, takže boj pokračuje. Naruto najednou shromažďuje temnou chakru do shluku, který se zdá být pro jeho soupeře velmi nebezpečný. Kabuto taky od Sakury zjistí, co se vlastně stalo se Sasorim…

chapter295 - 01.jpg

Kapitola 295

Koncentrovaná chakra obrovské síly, kterou teď Naruto vypustil proti svému nepříteli, prorazila i Orochimarovu obranu v podobě tří robustních zdí! Orochimaru útok přežil právě díky zbrždění Kyuubiho chakry a útok ho jenom odhodil. Z Orochimara teď vlézá had, ze kterého vylézá meč! Kusanagi no tsurugi míří k Narutovu tělu obalenému démonskou chakrou, ale skrz temnou chakru neprojde!

chapter296_01 - Alu.jpg

Kapitola 296

Naruto je ještě vzteklejší než předtím a Sakura k němu (přestože je to velmi nebezpečně) běží, načež jí Naruto, který je teď více Kyuubim, než sebou samým, odhodí. Kabuto chce Sakuru ošetřit a spojit se s Listovou proti Akatsuki. Yamato pak včas zastaví Naruta, aby z něj mohl vysát démonskou chakru, která ho obklopovala. Orochimaru se zatím setkává se Saiem, který si s ním prý chce na rozkaz jeho nadřízeného Danza promluvit…

chapter297_01.jpg

Kapitola 297

Sai se chystá promluvit si s Orochimarem, který mu zpočátku moc nevěří. Kabuto Saie zpacifikuje a Orochimaru si přečte Danzovu zprávu. Nato se Sai stává jejich podřízeným a má s Orochimarem a Kabutem odejít. Sakura léčí Narutova zranění, a když se nakonec Naruto probere z bezvědomí, nic si nepamatuje. Yamatův klon zatím poslouchá celý rozhovor Orochimara se Saiem.

chapter298_Alu 01.jpg

Kapitola 298

Sai zřejmě skutečně zradil tým 7! Yamato, Sakura a Naruto nacházejí jeho věci, Yamatův klon zjistil, kudy se Sai spolu s Orochimarem vydali a momentálně je sleduje. Yamato teď přichází na to, jaký byl pro Saie skutečný cíl této mise a vydává se za ním spolu s Narutem a Sakurou. Yamatovu klonu se nakonec naskytne pohled na Saiovo oběšené tělo. Zřejmě i Orochimaru považoval Saie za zrádce…

chapter299_Alu01.jpg

Kapitola 299

Yamato zjistí, že Saiova mrtvola byl ve skutečnosti pouhý podvrh vytvořený Kabutem. Sakuřino zranění způsobené Kyuubiho chakrou má i dlouhodobější následky. Yamato nakonec Narutovi prozradí, že právě on Sakuru poranil, když ho Kyuubi ovládl. Dále mu řekne i to, že síla démona je sice nezměrná, ale skýtá mnoho rizik. Sai, Orochimaru a Kabuto stále utíkají Yamatovu týmu.