manga_preview
Boruto TBV 09

Svazek 11

Volume11Cover.jpg
Číslo svazku (volume): 
11
Stažení celého svazku: 

Tento svazek již vyšel v oficiálním českém překladu od CREW a můžete si ho zakoupit v jejich internetovém obchodě.
KOUPIT
Cena: 189 Kč
Zodpovědní uživatelé: 

Popis: Uzumaki Yoshika


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


Předchozí svazek (10) | Následující svazek (12)
chapter091_00.jpg

Kapitola 91

Naruto najde Ebisu-senseie ležet v bezvědomí na zemi. Objeví se Jiraiya a představí se. Naruto mu vytkne, že je perverzák a Jiraiya se s ním začne hádat, že jen dělá svoji práci. Avšak Naruto nemá nikoho na trénování a tak se snaží přesvědčit Jiraiyu lichotkami. Nejdříve to nefunguje, ale poté, co Naruto použije svoje Sexy no Jutsu, Jiraiya svolí. Když si Naruto sundá šaty, protože spadnul při trénování do vody, jeho nový učitel zjistí, že pečeť Čtvrtého zakrývá ještě jedna pečeť, která brání mísení Narutovy a Kuubiho chakry, tudíž Naruto ani vlastní chakru nedokáže plně ovládnout. Odstraní ji a Narutovi najednou chození po vodě jde. Rozloučí se s tím, že budou trénovat další den. V noci Gaaru sedícího na střeše překvapí jeden ze soutěžících ze Zvučné vesnice. Chce jej zabít hned, aby měl větší šanci bojovat se Sasukem. Avšak Gaara prohlasí: „On za úplňku touží po krvi.“ Zvučný genin na něj jen překvapeně hledí. Jiraiya se setkává s Ebisem a říká mu, že do vesnice přišel jen kvůli psaní. Ebisu se ho snaží přesvědčit, že k poražení Orochimara potřebují jeho sílu.

chapter092_01.jpg

Kapitola 92

Gaara zabil genina ze Zvučné a Baki se baví s Kabutem o plánu na zničení Listové. Gekkou Hayate vše slyšel a chtěl podat hlášení Hokagemu, avšak Baki jej zastavil a začali bojovat. Baki použil své větrné jutsu. Jiraiya chce po Narutovi, aby uvolnil svoji „červenou“, neboli Kyuubiho chakru. Naruto proto trénuje chození po vodě, aby vypotřeboval svou chakru. Jiraiya mu vysvětlí, co je Vyvolávací jutsu a Naruto podepíše smlouvu s žábami. Po prvním pokusu však vyvolá jen pulce. Nakonec vidíme, že Baki již Hayateho zabil.

chapter093_01.jpg

Kapitola 93

15. den od začátku Narutova tréninku. Naruto stále vyvolává jen pulce a Jiraiya z toho začíná šílet. Kakashi šplhá po skále s jednou rukou za zády a vzpomíná na poradu s Hokagem, kde se řešil mrtvý Hayate a zrušení či nezrušení zkoušky. Když je konečně na vrcholku, spatří nahoře siluetu Sasukeho. Mezitím Ino se Sakurou sedí v nemocnici a přemýšlí o Sasukeho útěku. Lee utekl z pokoje a dělá kliky před nemocnicí. Sakura vzpomíná, jak nakupovala květiny v obchodě rodiny Yamanaka a Ino jí pověděla, že Lee už nikdy nebude moci žít jako shinobi. Mezitím Lee upadne do bezvědomí. Když se probudí, na nočním stolku spatří květinu od Sakury. Narutovi se již podařilo vyvolat pulce se zadníma nohama.

chapter094_01.jpg

Kapitola 94

Naruto po 21 dnech tréninku znovu omdlí. Jiraiya přemýšlí, že pokud jsou klíčem k uvolnění chakry Kyuubiho silné emoce nebo osobní ohrožení, měl by ho tak i učit. Anko přijde za Hokagem a baví se o Čtvrtém. Mezitím má Iruka výuku dějepisu venku a třídě povídá o titulu Hokage. Zjeví se tam Třetí a začne je poučovat také. Naruto se probudí jinde, než omdlel, a tak se ptá Jiraiyi, kde je. Ten mu však jen odpoví, že si na to musí přijít sám, a shodí ho z útesu.

chapter095_01.jpg

Kapitola 95

Naruto padá k zemi, snaží se chytit skály, ale jsou příliš kluzké. Začíná si uvědomovat, že tu může umřít. Baki se setkal s Kazekagem a dozvídá se, že na napadení Listové budou jen čtyři. Přitom vzpomíná na okamžik, kdy svým studentům říkal o této misi. Naruto se dostává ve svém nitru před bránu s Kyuubim a ten mu propůjčuje svoji chakru. Narutovi se daří vyvolat obrovskou žábu.

chapter096_01.jpg

Kapitola 96

Ukazuje se, že Naruto použil příliš mnoho chakry a vyvolal Gamabunta - šéfa žabáků. Naruto vyčerpaností omdlí a tak jej Gamabunta doveze do nemocnice. Když se po třech dnech probudí, sedí vedle něj Shikamaru. Gaara mezitím dojde do pokoje Leeho, který spí. Chvíli váhá, ale pak dojde k němu a chce ho zabít. Zastaví ho ale Shikamaru s Narutem. Mezitím Ino navštívila Choujiho.

chapter097_01.jpg

Kapitola 97

Shikamaru se snaží Gaary zbavit blufováním, ovšem to nevyjde. Gaara jim začne vysvětlovat svoje důvody, proč žije – zabíjení. Naruto si začne uvědomovat, že jsou stejní, ale zároveň strašně odlišní. Oba mají v sobě monstrum, oba byli sami, ale jejich pohledy na svět se liší. V tom do pokoje vtrhne Gai a zažene Gaaru pryč.

chapter098_01.jpg

Kapitola 98

Den Chuninské zkoušky. Neji dotrénoval s TenTen, Naruto vstává. Potká na cvičišti Hinatu a chvíli se spolu baví o Narutově síle a Nejim. Začalo zahájení Chuninské zkoušky, ale Sasuke chybí.

chapter099_01.jpg

Kapitola 99
Sasuke stále nepřišel, i když ho hledá několik ANBU týmů. Kazekage přijde se podívat. Zkoušející ukazuje změnu v bojích kvůli mrtvému Dosovi. Naruto se dozvídá, že pokud Sasuke nepřijde do začátku svého zápasu, prohraje kontumačně. Gaara vzpomíná, že viděl Sasukeho trénovat s Kakashim. Kiba si všimne, že arénu hlídají ANBU. Souboj Naruta a Nejiho začal.