manga_preview
Boruto TBV 09

Boruto 11

boruto_svazek_11_maly.jpg
Číslo svazku (volume): 
borutomanga/BorutoVolume11

Vyšlo 13. května 2020.


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


uvod.png

Boruto 40

Boro spokojeně čekal na příchod Sasukeho, ale místo něj se zjeví čtyři mladí ninjové plní odhodlání dostat Sedmého zpátky za každou cenu. Jen odhodlání však nemusí stačit. Boro je mnohem silnějším protivníkem, než si mysleli. Ovládá zvláštní ninjutsu, kterým všem dokáže parádně zatopit. Kde se mohla ztratit moc kaamy a proč nefunguje její schopnost pohlcovat jinou sílu? Sarada se ujme vedení a trochu zkrotí dvě horké hlavy, aby společně mohli dojít k vítězství.

BOruto.png

Boruto 41

Sarada převzala velení a s Mitsukiho pomocí rozklíčovala podstatu Borovy černé mlhy i způsob, jak se před jejími účinky chránit. Vyzbrojen znalostmi a promyšlenou strategií se nový Tým 7 vrhá zpátky do boje a Kawaki s Borutem záhy utrhnou Borovi rasenganem celou hlavu a kus trupu navrch. Nicméně to zdaleka neznamená, že Boro prohrál.

B042.png

Boruto 42

Boj mezi Borem a Novým týmem 7 pokračuje. Boruto a Kawaki opakovaně demolují Borovo tělo, ale jejich nepřítel pokaždé doroste do původního tvaru. Sarada zjišťuje, že je potřeba najít v Borově těle „jádro“ a zasáhnout ho bleskurychlým útokem.

B43.png

Boruto 43

Sarada zničila Borovo jádro! Boro však nezemřel, jeho tělo naopak začalo bujet jako rakovina. Borutovi a Kawakimu se pomocí časoprostorového portálu vytvořenému jejich kaamami podaří vytáhnout Naruta z hrnce. Vtom jsou však opět napadeni Borem, jenž si nimi pohazuje jako s pápěřím. Ve zbitém Borutovi se však něco probudí - jeho tělo ovládne duch Ootsutsukiho Momoshikiho a s pomocí čakry vycucané z Naruta Bora porazí. V sídle Kary zatím Kashin Koji a Amado spřádají svoje plány...