manga_preview
Boruto TBV 09

Svazek 54

Volume54Cover.jpg
Číslo svazku (volume): 
54
Stažení celého svazku: 

Tento svazek již vyšel v oficiálním českém překladu od CREW a můžete si ho zakoupit v jejich internetovém obchodě.
KOUPIT
Cena: Kč
Zodpovědní uživatelé: 

Popis:Darth Koťátko

Název Svazku: Most Míru.
Heiwa e no kakehashi (平和への懸け橋)
Publikováno v JP: 29. Prosince 2010


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Naruto: Shippuuden

28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Město beze mne

1 2 3 4 5
Manga s paranormální a detektivní zápletkou z prostředí Japonska nedávné doby. Hlavní hrdina Satoru prožívá nenaplněný život, okořeněný jen tím, že je schopen vrátit se v čase o chvíli zpátky a zabránit neštěstí ve svém okolí. Co ale když dostane šanci změnit své vlastní dětství? Více zde.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


Předchozí svazek (53) | Následující svazek (55)
505.jpg

Kapitola 505

Matčina slova v Narutovi doznívají, když se "vrátí do reality". Bee je z něj unešený, ale Yamato je vynervovaný, nikdo mu neřekne, co se stalo. Naruto Beemu ukazuje, co se stane, když si půjčí kyuubiho chakru. Díky tomu ucítí, že v Samehadě je Kisame! Když se hyperaktivní Gai nechá vyhecovat, a jde se podívat na své pravé já k Vodopádu Pravdy, vyletí z něj Kisame se Samehadou, což ho pěkně překvapí.

506.jpg

Kapitola 506

Po Gaiově omylu, kdy si myslel, že Kisame je obří čtverzubec, všichni poznají, že je to Kisame. Samehada mezitím vysává Beeho chakru a Kisame se opět dostává do formy, zase vesele bojuje. Gai jde po Kisamem, otevře pár bran a jde do boje s novým nasazením. Šelma a žralok, kdo z nich vyhraje?

507.jpg

Kapitola 507

Tygr proti žralokovi! Gaiova technika odpoledního tygra Kisameho překvapí, jeho žraločí střela totiž nedělá to, co by měla. Ostrovem otřese výbuch a brzy na to má Gaiův doprovod možnost prozkoumat Kisameho mysl. Vidí tam Kisameho vzpomínky, jak zabíjel pro Mizukageho, a ten mu ukázal "pravého Mizukageho". Uchiha Madara, který jen Mizukageho ovládal. V tom se ale tok vzpomínek přeruší, Kisame si překousne jazyk a nabyde tím vědomí.

508.jpg

Kapitola 508

Kisame je ohromuje obří silou, která mu ještě zbyla. Oni ho ale potřebují živého. Kisamemu se mezitím vybavuje, jak potkal Itachiho, a jak ho poučoval. Všichni jsou překvapeni, když si Kisame přivolá žraloky a nechá se jimi sežrat. Gai si konečně pamatuje jeho jméno a rozhodne se otevřít svitek, který má nést jisté informace. Je v něm ale zapečetěné vodní vězení! I se žraloky... Jeden z nich míří k oceánu i se svitkem. Mezitím, Konan stojí tváří v tvář Tobimu, který chce Nagatovy oči.

509.jpg

Kapitola 509

Konan Tobimu odporuje, vrčí na něj a říká, že Tobi nemá právo na Nagatovy oči. Ten ale odporuje, že Nagato dostal rinnegan od něj. Konan ho obklíčí papírky a výbušnými lístky. Konan ho skoro dostala, ale přitom by s sebou vzala i sebe. Madara si myslí, že to je vše, ale Konan mu předvede překvapení - obří oceán papíru!

510.jpg

Kapitola 510

Madara je překvapen, Konan jeho přesuny prokoukla, ví o nich celkem dost. Jejích šest miliard papírků stačí na deset minut nepřetržitých výbuchu a Konan je hodlá odpálit. Madara její techniku papírového anděla přežil. Jak? Má sílu klanu Senju i Uchiha, Konan je překvapená. Tuto moc by měl mít jen mudrc šesti cest! Madara jí poví o technice Izanagi a chystá se ji zabít. Brzy si jde pro Nagata, který mrtvě leží s úsměvem na rtech. Nyní věčně sní o světovém míru. Madara řekne, že jeho rudé vlasy, znak klanu Uzumaki, pěkně vybledly... Uzumaki.

511.jpg

Kapitola 511

Je čas si trochu zavzpomínat. Yahiko, Nagato a Konan byli malí, teda menší a trénovali s Jiraiyou. Jak Yahiko věčně nechápal a provokoval tím Jiriayu, věčně mlčící Nagato a bystrost Konan. Jak se jejich skupina rozrostla a už starší opouštěli úkryt. Zpět u Kabuta, Madara přichází s novou maskou, je čas jít si pro kyuubiho!

512.jpg

Kapitola 512

Na Beeho ostrově panuje panika, Akatsuki už ví, kde se oba jinchuuriki nacházejí, proto se musí přesunout. Je jim prozrazeno, že ostrov je obří želva, o kterou pečuje Oblačná již léta. Mezitím, Kabuto si chce u Madary usmlouvat i Zetsovo tělo. Madara odpovídá, že pokud mu dá kyuubiho, on mu dá jednoho Zetsu. Madara ho musí vzít k "soše kacířského démona", a ukáže mu svou stotisícovou armádu bílých Zetsu. Na poradě kagů se horlivě diskutuje, co s Beem a Narutem. Mezitím se z obřího jílového ptáka loučí Kabuto a Deidara. Kam vyráží?

513.jpg

Kapitola 513

Na ostrově se pomalu připravují na případný útok akatsuki, ale Narutovi je vše zatajeno, aby neutekl, ten však zjišťuje pohlaví stydlivého pásovce. Kabuto s Deidarou slídí kolem, aby ostrov našli, ale zničehonic přiletí (a to doslova) Tsuchikage a jeho pomocníci a ti se díví, že Deidara přežil. Brzy doletí k ostrovu a na něj přistane obří had a zespod zaútočí medúza. Želva se otočí na záda, již nemůžu plavat! Naruto je nadšený, zjistil pohlaví pásovce. Kabuto si jde pro jichuuriki a Tsuchikage je rozzuřený!

514.jpg

Kapitola 514

Tsuchikage chce zaútočit, ale Akatsuchi ho chytí. Odpálil by celý ostrov! Proto útočí Tsuchikageho společníci. Yamato se setkává s Kabutem, který je v pasti. Ale ne tak úplně, přelstil je a zaútočil, v podobě hada. Mezitím Tsuchikage poletuje s Deidarou po obloze (doslova), a Deidara mu uletí, když Kabuto uprchne. Na ostrově jsou rádi, že se nedostali k jichuuriki, ale kde je Yamato? Kabuto si ho vzal sebou a předhodil ho Madarovi, který si přecijen vzal Nagatův rinnegan!