manga_preview
Boruto TBV 09

Svazek 37

Volume37Cover.jpg
Číslo svazku (volume): 
37
Stažení celého svazku: 

Tento svazek již vyšel v oficiálním českém překladu od CREW a můžete si ho zakoupit v jejich internetovém obchodě.
KOUPIT
Cena: Kč
Zodpovědní uživatelé: 

Popis: Hayato


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


Předchozí svazek (36) | Následující svazek (38)
chapter330_p01 kopie.jpg

Kapitola 330

Shikamaru, Izumo a Kotetsu se vrací do Konohy, aby informovali Hokage a ostatní o tragické smrti Asumy. Sám Shikamaru vezme na svá bedra obrovské břemeno a žalostnou zprávu jde sdělit Kurenai! Zatímco Naruto stále vytrvale trénuje, i k němu se dostanou zvěsti o Asumově skonu. Samozřejmě neschází okázalý pohřeb, který dostatečně uctí Asumovu památku. Tým 10 se pak vydává na cestu, aby pomstili svého senseie!

chapter331_p01 kopie.jpg

Kapitola 331

Tříčlenný tým 10 vyráží na výpravu, na jejímž konci čeká střet s jejich někdejšími nepřáteli – Hidanem a Kakuzem. Ještě před branami Konohy je zastaví Tsunade a nechce je na misi pustit. Rázem se objeví Kakashi a nabídne se jako velitel týmu, načež Tsunade misi schválí. Chce ale jako podporu týmu 10 vyslat tým 7 a Naruta tak tlačí čas – musí novou techniku dokončit do 24 hodin! Ibiki zatím svými přesvědčivými výslechovými metodami zjišťuje informace o Asumových vrazích.

chapter332_p01-02 kopie.jpg

Kapitola 332

Shikamaru musí po začlenění Kakashiho do týmu změnit strategii, ale to mu nečiní sebemenší problém a tým je tak znovu okamžitě připraven k akci! Hidan a Kakuzu si to valí do Konohy, ale za nimi se úkladně plazí Shikamarovy stíny. S tím, že stínová technika neunikne očím nebezpečných mizerů, Shikamaru počítal a založil na tom svou strategii. Mazaně pak oba cíle lapil ve své technice a zatím má tedy tým 10 navrch…

chapter333_p01 kopie.jpg

Kapitola 333

Shikamaru ovládá Hidana a nutí ho tak útočit na jeho partnera. Kakuzu však má ruce všude a stínovou imitaci jeho těla zruší paží, kterou měl schovanou pod zemí! I navzdory tomu je nucen se uhýbat útočným pohybům svého společníka, který je stále řízen Shikamarem a nemá šanci koordinovat činnost svého těla. Kakuzu je vystaven útoku Choujiho a Kakashi neomylně směřuje raikiri do Kakuzova srdce hbitě se objevujíc na bojišti. Naruto se mezitím od Yamata dozvídá o vztazích přírodních elementů…

chapter334_p01 kopie.jpg

Kapitola 334

Přestože to maskovaný člen Akatsuki pořádně schytal bleskovou technikou bleskového Kakashiho, je stále naživu! Kakuzu praská ve švech a objevují se prapodivná, děsuplná monstra, z nichž každé ovládá jeden element. Kakashi úspěšně brání sebe i své spojence, protivník je však nenechá vydechnou a sype útoky jeden za druhým. I když je Kakuzu sám, má množstevní přesilu…tedy dokud se neobjeví Ino…

chapter335_p01 kopie.jpg

Kapitola 335

Co jsou zač ty maskované zrůdy, které ovládají různé živly? Kakuzu vysvětlí, že v každé z nestvůr je skryto srdce shinobiho, díky čemuž tito tvorové ožívají a mohou ovládat techniky. Naštěstí jednu z oblud už Kakashi zneškodnil, proto zbývá povraždit zbylé tři a navíc samotného Kakuza. Tým se pak rozdělí na dvě skupiny – Kakashi, Ino a Chouji, kteří se postaví Kakuzovi a jednočlenná skupina Shikamaru. Ten hodlá (jak jinak než se skvělým plánem) odvést Hidana stranou a tam se ho dočista zbavit!

chapter336_p01 kopie.jpg

Kapitola 336

Shikamaru odvedl Hidana do lesa, kde má precizně připravenou past. Kakashi však nebude mít se svým soupeřem snadné pořízení, Kakuzu totiž chce Kakashiho srdce! Hidan (konečně osvobozen od Shikamarovy techniky) začíná rituál s krví svého nepřítele. Ale poté, co si zarazí kůl do těla není zasažen Shikamaru, nýbrž Kakuzu (momentálně se snažící násilně „vyoperovat“ Kakashiho srdce). Shikamaru měl totiž kapsli s Kakuzovou krví, a tu pak Hidan slízl ze své zbraně, když začínal rituál…

chapter337_p01-02 kopie.jpg

Kapitola 337

Kakuzu i po své další smrti žije a už nehodlá naletět na jakýkoli podlý trik ze strany Listové. Jeho tělo se rozkládá a rozpojuje! Na Kakashiho a jeho spojence útočí svými rychlými teleskopickými končetinami! Jeho útok však odráží kombinovaná technika větru a vody. Posily přišly právě včas a tak tu teď po boku Kakashiho stojí Yamato, Sai, Sakura a samozřejmě Naruto se svou novou technikou! Poté, co Shikamaru už vypotřeboval hodně chakry na stínové techniky si Hidan myslí, že má navrch, ale asi zapomíná na to, že je na bojišti, kde má Shikamaru výhodu…

chapter338_p01 kopie.jpg

Kapitola 338

Naruto se chce zase jednou blýsknout v boji s Kakuzem, i navzdory tomu, že jeho technika není zcela dokončená. Shikamaru se zatím dostává do finální fáze svého geniálního plánu. Aktivuje pár předem přichystaných pastiček, nástrah a léček, které Hidana naprosto odzbrojí. Tak tu teď kněz Jashinův visí nad propastí, tělo obalené výbušnými lístky, a Shikamaru si zapaluje Asumovu cigaretu, kterou následně použije na zážeh výbušného lístku na Hidanově těle.

chapter339_01 kopie.jpg

Kapitola 339

BOOM! Hidan, rozcupován na kousky explozí výbušných lístků, se postupně sype do propasti. Jeho hlava však stále zuří a (přestože to v téhle situaci není moc vhodné) vyhrožuje Shikamarovi. Ten nemá s vrahem svého mistra slitování a další explozí jámu s Hidanovými ostatky a stále žvanící hlavou zasype. Naruto mezitím ukazuje, jak se zlepšil a dokonce se snaží analyzovat styl boje svého soupeře. Nakonec se uchýlí k předvedení své nové techniky a Fuuton: rasen-shuriken tak spočívá v Narutových rukou!