manga_preview
Boruto TBV 09

Svazek 26

Volume26Cover.jpg
Číslo svazku (volume): 
26
Stažení celého svazku: 

Tento svazek již vyšel v oficiálním českém překladu od CREW a můžete si ho zakoupit v jejich internetovém obchodě.
KOUPIT
Cena: Kč
Zodpovědní uživatelé: 

Popis:Darth Koťátko


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


Předchozí svazek (25) | Následující svazek (27)
chapter227_00d.jpg

Kapitola 227

Srážka těchto dvou jutsu oba mladíky odhodila, ale nijak nezastavila. Naruto si připomíná, jak si stanovil, že Sasuke bude jeho rival, ale místo toho se stal jeho nejlepším přítelem. Sasuke na něj namíří ruku s Chidori.

chapter228_01.jpg

Kapitola 228

V Konoze se Kakashi rozčiluje, že pátá vůbec mohla poslat geniny na S-misi. Před branou do Listové tedy vyvolá své ninja-psy a nechá je hledat Naruta a Sasukeho. Na hladině jezera, kde probíhá boj, se šíří krev. Sasuke prorazil Narutovi do těla obří díru a hodlal ho zabít. Naruta to však nezastavuje, zaslepený svým slibem propouští chakru Kyuubiho.

chapter229_01.jpg

Kapitola 229

Sasuke je překvapený. Co je to ta rudá chakra? Jakto, že se Narutovi rána zacelila? Naruto se po něm vrhne a hodlá ho odvést pryč i za cenu zlámání jeho končetin. Sasuke vykřikne, že Naruto neví, jaké to je, někoho ztratit a Naruto si připomíná chvilky s Irukou jako otce a se Sasukem jako bratrem. Sasuke je rozhodnutý Naruta zničit.

chapter230_01.jpg

Kapitola 230

Boj pokračuje. Sasuke zjistí, že díky sharinganu vidí Narutovy nadcházející pohyby, tudíž Naruto končí ve vodě. Uvnitř něj se probouzí kyuubi a mluví s ním. Kolem Naruta se vytvořil chakrový plášť. S jedním ocasem.

chapter231_01.jpg

Kapitola 231

Sasuke je mírně zaražen onou rudou chakrou,jež obklopuje Naruta. Naruto zaútočí, Sasuke čte jeho pohyby, avšak že na něj zaútočí samotná chakra, už neviděl. BOj zblízka je tedy nebezpečný, tudíž z dálky. Goukakyuu no jutsu? Ne, chakra Naruta ochránila a zaútočila na Sasukeho, jakoby měla vlastní vůli. Sasuke aktivuje prokletou pečeť, když už se k nim blíží Kakashi.

chapter232_01.jpg

Kapitola 232

Oba bojují seč můžou, zároveň na ně dopadají rizika jejich vyjímečností a Sasuke mluví o Údolí konce, kde bojují, jako o ideálním místě pro ně. Blíží se konec jejich boje. Na hladině jezera se opět střetává rasengan a chidori. Obě však posílené vyjímečnou silou.

chapter233_01.jpg

Kapitola 233

Kakashi, který je sice daleko, cítí kyuubiho chakru. Když dobíhá k Údolí Konce a nachází ležícího Naruta na zemi. Sasuke nikde.

chapter234_02-03.jpg

Kapitola 234

Kapitola 234
Kakashi doráží na místo, kde leží Naruto v bezvědomí. Sasukeho nikde nevidí, ten totiž pokračuje k Orochimarovi, ale se slabším nasazením, vybavuje si vzpomínky z dětství, pěkné i nepěkné. Kakashi mezitím Naruta odnáší v dešti. Jakmile přestane pršet, Pakkun smutně oznamuje, že není schopen Sasukeho vystopovat a objevuje se osoba s dvoubarevným obličejem a rostlinou kolem hlavy.

chapter235_01.jpg

Kapitola 235

Po lese pobíhají lékařské týmy a hledají veškeré geniny, kteří byli posláni na tuto misi. Chouji je v kritickém stavu, stará se o něj sama Tsunade, Kiba se stará spíše o to, jak je Akamarovi, než jemu samotnému, u Nejiho se provádí náročný lékařský postup, a Shikamaru dostal jen obvaz na zlomený prst a teď čeká venku s Temari. Temari se do něj mírně naváží a Shikamaru odejde, aby se vyhnul hádce, avšak pustí se do něj jeho otec. Brzy na to se na chodbě objeví Tsunade a Shizune s dobrými zprávami. Shikamaru v slzách slibuje, že jeho příští mise budou úspěšné.