manga_preview
Boruto TBV 11

Boruto 19

Boruto_svazek_19_maly.jpg
Číslo svazku (volume): 
borutomanga/BorutoVolume19

Vyšlo 3. února 2023


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


B072.png

Boruto 72

V Konoze probíhá debata o Amadových možných plánech, kterou přeruší sám Amado svým telefonátem a přidá Konožanům další starost - oznámí jim, že bez ohledu na jejich názor přiveze do vesnice Adu a Daemona. Kvůli jejich příjezdu je do akce povolán Tým 7 i s Kawakim. Na odchodu z domu musí Boruto čelit matčiným obavám i novým výhrůžkám od Momoshikiho. Nezahálí ani Code - během chvíle si z Desetiocasého démona vyrobí celou armádu humanoidů a je tak připraven na další střetnutí.

B073.png

Boruto 73

Tým Sedm dostane speciální misi. Přijíždějící Ada bude potřebovat bydlení a žádaný doprovod. Kawaki a Boruto dostávají za úkol se o ni postarat, aby se měla jako v bavlnce. Úspěch či neúspěch jejich jednání bude mít osudový vliv na celou Konohu.

B074.jpg

Boruto 74

Ada konečně přijede do Konohy a nedočkavě si to zamíří do domu, kde má bydlet společně se svým vyhlédnutým klukem. Boruto a Kawaki jsou z jejího nenadálého příchodu překvapeni. Daemon se je rozhodne pořádně proklepnout a upozornit je, že jeho sestra má tu nejlepší ochranu.

B075.png

Boruto 75

Amado předestře své pohnutky. Jeho cílem bylo vytvořit klona a oživit tak svou mrtvou dceru. Díky tomu stvořil Deltu. Do cesty mu vročil Isshiki, aby mu podal "pomocnou ruku" ale něco za něco. Jeho slova jsou však prověřována a něco na nich Shikamarovi nesedí. Momoshiki se nyní dokázal objevit v Narutově mysli