manga_preview
Boruto TBV 09

Svazek 6

Volume06Cover.jpg
Číslo svazku (volume): 
06
Stažení celého svazku: 

Tento svazek již vyšel v oficiálním českém překladu od CREW a můžete si ho zakoupit v jejich internetovém obchodě.
KOUPIT
Cena: 189 Kč
Zodpovědní uživatelé: 

Popis: Hayato


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


Předchozí svazek (5) | Následující svazek (7)
chapter046_00.jpg

Kapitola 46

Ninjové už jsou v lese smrti a mají 5 dní na to, aby se dostali ŽIVÍ k věži uprostřed arény č. 44. Les však skrývá mnohá nebezpečí a nástrahy (například v podobě obrovských krvelačných pijavic). Tým 7 je napaden deštným ninjou, který se vydává za Naruta, ale na Sasukeho si nepřijde! Přestože svého prvního soupeře odrovnali, jsou Sasuke a Sakura nuceni čelit očividně nebezpečnější hrozbě – zákeřnému ninjovi z travnaté...

chapter047_02.jpg

Kapitola 47

Naruto oddělen od svého týmu se střetne s gigantickým hadem, který ho slupne jako malinu. Naruto však neklesá na mysli a cestu z hadova žaludku si najde pomocí své (zatím jediné v boji použitelné) techniky kage bunshin, čímž je plaz zevnitř brutálně rozerván. Sasuke a Sakura mezitím stále čelí nebezpečnému travnatému ninjovi, který nemá problém s používáním genjutsu, nebo obřích hadů. Naštěstí přichází hrdinný zachránce Naruto!

chapter048_01.jpg

Kapitola 48

Zdá se, že nepřítel týmu 7 není pouze podřadným geninem. Naruto by měl podle Sasukeho utéct, ale poslechne ho? NE! Naruto se nikdy nevzdává bez boje a svému slizkému soupeři se nebojí postavit ani za cenu vlastního života. Sasuke navrhuje vyměnit svitek za svůj holý život, to mu však jeho přátelé nemohou dovolit. Naruto ukazuje svou silnou stránku. Začíná zuřivý boj v lese smrti!

chapter049_02.jpg

Kapitola 49

Není nic lepšího než přestávka na svačinu! Ta je ale přerušena nálezem tří mrtvol bez obličeje. Anko hned pozná, že za tím stojí člověk jménem Orochimaru, a okamžitě se ho pokusí najít v lese smrti. Sasuke se chová jako zbabělec (jak je napovězeno už v názvu) a i Sakura ho za to odsuzuje. Sasuke však prozradí, že se tak zoufale snaží přežít, jen aby zabil svého bratra. Nakonec se ukáže, že jejich soupeřem je právě Orochimaru ze skryté zvučné, který touží po Sasukem snad ještě víc než Sakura. (ovšem jenom kvůli jeho schopnostem). Tým 7 se nakonec nepřítele zbaví, ale zbavit se prokleté pečetě na Sasukeho krku, kterou mu „věnoval“ Orochimaru, už tak snadné nebude.

chapter050_01.jpg

Kapitola 50

Vedlejší účinky prokleté pečetě: horečka, nevolnost, někdy i smrt. Sasuke není schopen boje a Naruto jak by smet. Životy týmu 7 stojí na Sakuře. Anko mezitím vypátrá Orochimara a na povrch se dostávají další zajímavé informace, jako například to, že Anko byla dříve Orochimarovým studentem. Nyní se po letech znovu střetnou, Orochimaru odhaluje svou skutečnou tvář (kdo ví, kdy to udělá Kakashi) a trio ze zvučné se chystá napadnout tým 7.

chapter052_01.jpg

Kapitola 52

Tři na jednoho. Lee se musí postavit přesile, aby ochránil Sakuru a tak si získal její srdce. Ovšem proti takhle silným soupeřům bude zapotřebí víc než běžné taijutsu. Lee tak musí použít zakázanou techniku dodávající mu nesmírnou rychlost a sílu tím, že aktivuje svaly na 100%! Technika zvaná „úvodní lotos“ však proti zvučným ninjům nemá nijak zvlášť výrazný účinek a Lee má navíc po použití náročné techniky ochromené tělo.

chapter053_01.jpg

Kapitola 53

Tak tentokrát tu máme malou lekci fyziky, a to konkrétně akustiky, pomocí které nám zvučňáci vysvětlí, v čem spočívají jejich techniky. Následně zabrousíme trochu do biologie, kde se dozvíme, jaký mají jejich útoky vliv na lidský sluch. Lee se však i navzdory svému paralyzovanému tělu vzchopí a neustává v boji. Do konfliktu se zapojuje i Sakura, která dokonce obětuje své bujné kadeře, aby mohla dál bojovat a ochránit tak osoby jí drahé. Ino a její tým jen nečině přihlížejí.

chapter054_01.jpg

Kapitola 54

Sakura se od Leeho naučí jak být lepším ninjou, a tak zatne zuby a bojuje ze všech sil. Opět musí všechny chránit i přes četná zranění, která v boji utrží. Ino se ve vzpomínkách vrací do doby, kdy se ze dvou nerozlučných kamarádek staly rivalky bojující o Uchihu Sasukeho. Formace Ino-Shika-Chou na scéně. Ino nechce prohrát!