manga_preview
Boruto TBV 09

Svazek 27

Volume27Cover.jpg
Číslo svazku (volume): 
27
Stažení celého svazku: 

Tento svazek již vyšel v oficiálním českém překladu od CREW a můžete si ho zakoupit v jejich internetovém obchodě.
KOUPIT
Cena: Kč
Zodpovědní uživatelé: 

Popis:Darth Koťátko


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


Předchozí svazek (26) | Následující svazek (28)
chapter236_01.jpg

Kapitola 236

V nemocnici je živo. Tsunade mluví s Shikamarem o nutnosti lékařského ninji v támu, Sakura se dovídá od Ino, že se vrátili, tudíž jde navštívit Naruta a Sasukeho. U Naruta se však dovídá, že Sasukeho nedokázal vrátit zpět, ale slibuje, že se mu to jednou podaří. Sakura se cítí slabá, proto se rozhodne dát do učení k Tsunade.

chapter237_01.jpg

Kapitola 237

U památníku padlých ninjů, Kakashi si vyčítá, že neviděl Sasukeho odchod a nemohl mu pomoci. U okna Narutova nemocničního pokoje se objeví ropucha a na ní Jiraiya s tím, že po Narutovi půjdou akatsuki, ale ne v nejbližších třech letech. Pak mu oznámí, že ho bude učit a má zapomenout na Sasukeho. Naruto tvrdošíjně odmítá, ale souhlasí s tréninkem pod JIraiyou na další tři roky.

chapter238_01.jpg

Kapitola 238

Sasuke už dorazil k Orochimarovi. V Konoze se Sakura učí pod Tsunade na rybě a Tsunade v ní vidí obří talent. Venku se prochází Shino a Kiba, před nimi zběsile letí zdravý Akamaru. U Hyuugů Neji poctivě trénuje, a přichází Akamaru s těma dvěma. Chouji už je zase zdravý, vesele se s Ino a Asumou láduje. Lee vyčerpává tréninkem TenTen i Gaie, ale nehodlá přestávat. Shikamaru šel doprovodit písečné trio. Jiraiya hledá Naruta a najde ho s Irukou u misky ramenu. Hinata se na něj zpoza sloupu dívá, jak vesele odchází. U Akatsuki se baví o tom, že Sasuke dorazil k Orochimarovi a tudíž mu dal do rukou Sharingan.

chapter239.jpg

Kapitola 239 (Kakashi Gaiden 1)

Zhruba před deseti lety byla Ohňová země oslabena zmatkem a střety různých vesnic, proto se tomuto období později začalo říkat "Tajná třetí světová válka". Lesem uhání třináctiletý mladík a přistává stejně starému Kakashimu u nohou. Kakashi dostává dárky od svých kolegů, Rin a Obita a také senseie, Čtvrtého Hokage. Obito však dárek nemá. Štěkne se s Kakashim, ale sensei je přeruší a vysvětluje jim jejich misi. Kakashi chce jít první s tím, že je to dobrá příležitost na vyzkoušení jeho nového jutsu a vyvolává Chidori.

chapter240.jpg

Kapitola 240 (Kakashi Gaiden 2)

Kakashi se ujímá vedení a prolétne mezi skryté nepřátele, ale jsou to stínové klony, pravého nenajde. Před Obitem se objeví další ninja, ale čtvrtý se k němu přemístí mrknutím oka díky Shunshin jutsu. Ninja je šokovaný, že čelí "Žlutému blesku Konohy." Kakashi nazve Obita zbabělcem a Obito se ptá, proč ho tak Kakashi nazývá. Čtvrtý mu povídá o tom, že Kakashiho otec je legendární "Bílý tesák KOnohy", který zemřel pro ochranu vesnice. Všichni ho respektovali, do oné události, kdy zachránil svoje společníky, ale Ohňová země tím mocně utrpěla. Všichni ho z toho vinili a tak si vzal život.

chapter241.jpg

Kapitola 241 (Kakashi Gaiden 3)

Rin ošetřuje Kakashiho a Sensei jim řekne, že se rozdělí. Kakashi vede svůj tým na území Kamenné, za účelem zničit most, ale jsou přepadeni a je jim unesena Rin. Obito je chce pronásledovat, ale Kakashi hodlá pokračovat v misi. Obito se pohádá s Kakashim a s tím, že jsou na světě ninjové, kteří porošují pravidla - šmejdi, ale ti, co se nestarají o svoje přátelé, jsou ještě větší a odchází zachránit Rin sám.

chapter242.jpg

Kapitola 242 (Kakashi Gaiden 4)

Yondaime odchází na pomoc jinam a s pomocí Shushim jutsu je hodlá vyřídit. Jinde, v Kakashim se odráží Obitova slova. Obito sám najde místo držení Rin, ale plíží se k němu nějaký kamenný ninja. Kakashi ho přiběhne zachránit, avšak utrpí seknutí přes levé oko. Obito má strach, začne plakat, nicméně, jeho sharingan si vybere skvělou chvíli, aby se probudil. Pomocí nově nabitých schopností Obito uvidí neviditelného útočníka a zabije ho.

chapter243.jpg

Kapitola 243 (Kakashi Gaiden 5)

Kakashi si obvazuje oko a listový tým vchází do jeskyně zachránit svou chybějící část. Kamenný Ninja na ně shodí kus stropu a Obito je zavalen, tedy jeho pravá část. Rin je sice zachráněna, ale Obito umírá. Nabízí Kakashimu svoje oko se sharinganem, protože si myslí, že je skvělý ninja. Brzy na to se z trosek jeskyně vynoří nový držitel sharinganu.

chapter244.jpg

Kapitola 244 (Kakashi Gaiden 6)

Umírajícímu Obitovi Kakashi slibuje, že se postará o Rin. Vylézají z trosek a kamenný Ninja na ně chce svalit další sutiny, ale zasype jen Obita. Kakashi hodlá bránit Rin, jde do boje, ale omdlévá z nedostatu chakry. Rin využije dárek od čtvrtého pro Kakashiho, aby hokage zjistil jejich polohu a zachránil je. Kakashi se probouzí do zjištění, že jsou jejich nepřátelé poraženi. Yondaime se omlouvá, že nedorazil rychleji. Zbývající členové si chcou uchovat vzpomínky na Obita a jdou zničit onen most. Toho dne se zrodili dva hrdinové nosící sharingan. Jeden z nich se pyšní jménem vytesaném na náhrobku a druhý je znám pod jménem "Sharingan Kakashi".