manga_preview
Boruto TBV 11

Boruto 5

boruto_5_maly.jpg
Číslo svazku (volume): 
borutomanga/BorutoVolume05

Vydáno 2. května 2018


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


B016_01.png

Boruto 16

Organizace Kara ztratila „schránku“ na okrajích Ohnivé země. Kashin Koji, člen Kary, je proto do země poslán, aby schránku získal zpět. Prvně se ale postará o staršího člena organizace, který může za její ztrátu. Mezitím se v Konoze pořádá souboj mezi Narutem a Borutem. Přestože Boruto zesílil a bojuje udatně, Naruto nad ním má převahu a hravě zvítězí… I když mu k tomu dopomohla nová umělá ruka, která po vzoru Momoshikiho umí absorbovat techniky. A na okrajích Ohnivé země objevuje mistr Konohamaru spadlou vzducholoď, ve které nachází prázdnou truhlu.

B017_01.png

Boruto 17

Ve světě nindžů už ani ty svitky nejsou, co bývaly. Což se hodí Konohamarovi, který se snaží stáhnout data z bedny ve spadlé vzducholodi. Z práce ho však vyruší, že jeho kolegu někdo přizabil.
Mezitím se v Hokageho kanceláři koná porada. Sasuke straší ostatní líčením možného nebezpečí, Boruta však více trápí otcovy sympatie k nindžovským technologiím a odmítne se účastnit mise na doručení robotické ruky do města Ryuutanu. Nakonec se ale i díky svým týmovým kolegům uklidní a misi přijme. Ve vlaku do Ryuutanu se seznámí s Aem z Mlžné, který navzdory zásahu obří bijuudamou v kapitole 613 není mrtvý, jenom po onom incidentu evidentně potřeboval doplnit chybějící končetiny. Ao Boruta přesvědčí, že technologie samy o sobě nejsou dobré ani špatné a Boruto k němu začne cítit náklonnost. Netuší ale, že Ao patří k vnějším členům organizace Kara.

B018_01.png

Boruto 18

Borutův tým s Katasukem dorazili do výzkumného střediska, kde se testují nejnovější nindžovské technologie. Tam potkávají svoji starou spolužačku Sumire a trhlou vědkyni, Inuzuku Akitu. Boruto zjišťuje, že cílem mise byla také výpomoc při testování. Během zkoušek postupně zjistí, že jsou vlastně vynálezy fajn a dokážou lidem pomoct. Ke konci testování Borutově týmu zavolá Naruto a odešle je na novou misi - najít Konohamarua a Mugina a zjistit, co se jim stalo.

B019_01.png

Boruto 19

Borutův tým spolu s Katasukem vyrážejí zachránit svého mistra Konohamarua. Na místě spadlé vzducholodi ale najdou akorát jakési roboty, kteří se na ně vrhnou a začnou střílet svoje ohnivé střely. Jakékoli útoky našich tří nindžů nemají proti nim šanci. V tom se do boje přidá Katasuke ve své nové zbroji s absorbčními schopnostmi a donutí tak roboty vystřílet své střelivo a přehřát se. Později Borutův tým zachytí Konohamaruovu stopu a najdou ho v nedaleké jeskyni se zraněným Muginem. V tu chvíli ale u ústí jeskyně stojí Ao s kulometem a chystá se střílet...