manga_preview
Boruto TBV 09

Svazek 22

Volume22Cover.jpg
Číslo svazku (volume): 
22
Stažení celého svazku: 

Tento svazek již vyšel v oficiálním českém překladu od CREW a můžete si ho zakoupit v jejich internetovém obchodě.
KOUPIT
Cena: Kč
Zodpovědní uživatelé: 

Popis:Darth Koťátko


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


Předchozí svazek (21) | Následující svazek (23)
chapter191_01.jpg

Kapitola 191

Chouji Jiroubouovi zasadí poslední ránu přímo do hrudi a vtiskne ho do země, deaktivuje se mu pečeť. I přes obří vyčerpání, Chouji odchází za svými přáteli, avšak u stromu se se slovy od svého tatínka, které mu zní v uších, složí vysílením. Zbytek skupiny uhání dál v domění, že je zvuční podceňují, neboť ještě nenarazili na žádnou past. Dále, ve předu, pospíchá Jiroubou ke své skupině. Tayuya mu nadává a on jí to pouze oplácí. Kidoumaru pozná přeměněného Shikamara, protože pravý Jiroubou by Tayuyu napomínal za slovník. Shikamaru se tedy pustí do boje. Kidoumaru na ně vypustí lepivá pavoučí vlákna a Kibu s Shikamarem mírně zachytí, ale Naruto i s klony v ní skončí celí. Kidoumaru má radost, ale Neji na něj zákeřně skáče zezadu.

chapter192_01.jpg

Kapitola 192

Neji těsně mine Kidoumara, který ho obklopí řadou vláken. Neji se ze sítě snaží vymanit, ale Kidoumaru se chlubí, jak je jeho pavučina odolná. Neji zjistí, jak pavučina funguje, je posílena chakrou. Kidoumaru si pak hraje s Narutem, kdy oddělává jeho klony v sítí, a hledá toho pravého. Když ale trefí i toho posledního, v síti není nikdo a pravý Naruto vyskakuje zezadu. Neji mu děkuje za zdržení Kidoumara, sám se totiž dostal z sítě!

chapter193_01.jpg

Kapitola 193

Skupina z Listové se seskupí, a Neji řekne Narutovi, že dokáže dostat Sasukeho "ze tmy". Oni tedy pokračují k Sasukemu a Kidoumaru po nich vrhá svá vlákna. Neji ho nenechá zachytit svůj zbytek týmu: Použije Byakugan a očekává další útoky. Kidoumaru na něj uvrhne spršku pavučin a Neji je přesekává, jak jen může, avšak jednu mine a skončí přilepen ke stromu. Kidoumaru vyloží svou teorii o Nejiho obraně před jeho pavučinami a vytvoří jehly. Neji ale použije Juuken a je jasný konec, zaujme postoj na Hakke Rokujuuyonshou!

chapter194_01.jpg

Kapitola 194

Neji se pustí do Kidoumara a rozvíří prach kolem sebe. Když prach ustane, Kidoumaru jen sloupne svou obranu. Pavučinu může vylučovat ze všech pórů na svém těle, obrnil se jí. Odskáče pryč a zasype Nejiho sprškou kunaiů. Neji mu ukáže Kaiten a kunaie jdou k zemi. Kidoumaru aktivuje svou prokletou pečeť a přivolává obřího pavouka, aby mohl na Nejiho hodit sprchu malých pavoučků. Neji se ve snaze zbavit se jich točí dál, ale zpomaluje. Kidoumaru háže další kunai aby zranil Nejiho.

chapter195_01.jpg

Kapitola 195

Neji použije chakru, aby vykryl kunai, a pavoučí vlákna ho stále zpomalují. Některé kunaie vykryje, ale jiné ho trefují a jdou skze něj. Neji po útoku druhého stupně prokleté pečetě padá, je zasažen střelami. Kidoumaru se schovává, aby na Nejiho mohl útočit zpozadí a odhalil jeho slabiny, které se pomalu rýsují. Unavený Neji se také stahuje.

chapter196_01.jpg

Kapitola 196

Neji si uvědomuje, že jeho nepřítel odhalil jeho slabost. Překvapený Kidoumaru zjistil, že Nejiho minul smrtící střelou jen o pár centimetrů, ale trefil jeho rameno. Neji si uvědomuje, že tohle je jeho nejsilnější soupeř. Kidoumaru zjistí, že Neji má jistý slepý bod, tak na něj pálí. Mine Nejiho jen o kousek. Kidoumaru si tedy na další šíp připevní vlákno, aby už neminul. Neji se sice usměje, ale střela mu prochází břichem.

chapter197_01.jpg

Kapitola 197

Neji uchopí střelu a okamžitě vyšle po vláknu, skrz které ji Kidoumaru ovládal, zbytky své chakry. Zvučný Ninja je zraněn a padá k zemi. Neji ví, že příjde smrtící rána, proto se jen připraví. Nemůže se jí vyhnout, ví o tom. Kidoumaru se vrací do své normální podoby, kdy krvácí.

chapter198_01.jpg

Kapitola 198

Neji povídá, že nikdo nemůže určovat osud někohojiného a Kidoumaru odporuje, že Neji brzo zemře. Nemůžou zastavit Orochimara, ale Neji prohlašuje, že mají v týmu někoho, kdo dokáže Sasukeho vrátit zpět, vytáhnout ho z temnoty. Kidoumaru pokračuje ve škodolibostech, ale brzy kašle krev. Neji se dívá na nebe a pak padá polomrtvý k zemi. Jinde Orochimaru vykřikne bolestí. Uvědomuje si, že už nemůže déle čekat na Sasukeho. Kabuto jde tedy připravit nový subjekt, shromáždí všechny vězně a vyhlásí hromadný masakr, kdy poslední přeživší dostane svou "svobodu".

chapter199_01.jpg

Kapitola 199

Kabuto pracuje u bývalého možného hostitele Orochimara, vůdce zvučné pětky. Kimimaro je také nositelem prokleté pečeti. Orochimaruse jde podívat na výsledek masakru a pozdravit vítěze. Vězeň si uvědomí, že je to jeho konec a žádá, aby byl jeho klan osvozen. Orochimaru souhlasí. Kimimarova bolest se stupňuje, proto se nabízí, že se odčiní a donese Sasukeho. Jinde v lese Tayuya zastavuje Sakona s tím, že někde za nimi jsou listoví ninjové. Sakon se škodolibě usměje s tím, že budou mrtví ve vteřině.