manga_preview
Boruto TBV 09

Svazek 24

Volume24Cover.jpg
Číslo svazku (volume): 
24
Stažení celého svazku: 

Tento svazek již vyšel v oficiálním českém překladu od CREW a můžete si ho zakoupit v jejich internetovém obchodě.
KOUPIT
Cena: Kč
Zodpovědní uživatelé: 

Popis:Darth Koťátko


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


Předchozí svazek (23) | Následující svazek (25)
chapter209_00b.jpg

Kapitola 209

Tayuya i Shikamaru jsou unavení, ale odhodlaní, protahují boj. Kimimaro mezitím vymýtil všechny klony a Sasuke vylézá z barelu. Naruto ho chce přesvědčit, aby se vrátil s ním, ale Sasuke se jen rozesměje a spěchá k Orochimarovi po svých. Kimimaro využije Narutova rozptýlení a zaútočí, ale přes smrtelnou ránou ho zachrání zelená šmouha zvaná Rock Lee.

chapter210_01.jpg

Kapitola 210

Naruto Leeho varuje před Kimimarovou technikou - jeho kostmi, a Lee slibuje, že Kimimara dostane, Naruto ať jde za Sasukem. Mezitím se v nemocničním pokoji pátá Hokage baví s Genmou o Sasukem a vpadne k nim Gai, aby se dověděl, jak dopadla Leeho operace. Lee by měl prý ležet a trénovat až zítra, ale není u sebe v pokoji a místo léků si vzal láhev Saké. Lee zastavuje boj, aby si mohl vzít léky, napije se ale toho saké. Gai v nemocnici prohlásí, že stačí jediná kapička alkoholu a bude zle, Lee je totiž přirozený uživatel stylu opilecké pěsti.

chapter211_01.jpg

Kapitola 211

Kiba se vynořil z řeky, aby si odpočinul. Na louce mezitím opilý Lee vrazil Kimimarovi ránu a odhodil ho. Kimimarovi se ale vyloženě nic nestalo a boj se stejným nasazením pokračuje. Lee dostává zásah.

chapter212_01.jpg

Kapitola 212

Kimimaro pokračuje v Boji s Leeem a zkouší na něj Omote renge. Kimimaro ho chce udeřit do tváře. K potoku, k místu, kde je schovaný Kiba, přichází Sakon. Kiba je překvapen, že ho Sakon našel, ale když zahlédl svou bundu, tak mu to bylo jasné. Sakon vytasí kunai a chce zabít Kibu. Shikamaru pokračuje v boji s Tayuyou, ta ale zmizí s poryvem větru, Sakonovi vylétnu kunai z ruky a Kimimarův útok je vykryt pískem. Sourozenci z písečné přicházejí!

chapter213_01.jpg

Kapitola 213

Gaara se diví, proč je Lee jiný, než když bojoval s ním a vesele vykrývá Kimimarovy útoky. Na dotaz, proč je tu odpovídá, že mají u konohy velký dluh. Tayuya zjistí, že Temariin vějíř je jí mocným nepřítelem. Kiba mezitím varuje Kankura, a lituje, že nebyl rychlejší, ale překvapení - Sakon se pokusil srůst s loutkou.

chapter214_01.jpg

Kapitola 214

Sakon s Ukonem se vyměnili, byli zraněni a ránu si také vyléčili. Kankurou je ale nehodlá nechat odejít, vyšle Kuroari, svou loutku, jež zajímá lidi, a Sakonovi s Ukonem odzvonilo. Shikamaru uvádí Temari do situace. Tayuya zmizela, ale Temari ji s pomocí Kuchiyose dostala.

chapter215_01.jpg

Kapitola 215

Gaara přes Leeho protesty Kimimara uzavírá do pouštní rakve, ale Kimimaro přežívá a to i pouštní lavinu, ze které se pomalu vyhrabává.

chapter216_01.jpg

Kapitola 216

Kimimaro má prokletou pečeť na vyšším stupni, odhazuje Leeho a nereaguje na Gaarovy útoky, holdá ho zabít jako prvního, proto se Gaara schovává do absolutní obrany Shukaku. Mezitím, u Orochimara, Kabuto řeší, jakou historii a proč byl vyvražděn klan Kaguya. Zpátky u boje Gaary a Kimimara - Kimimaro útočí plnou silou do Gaarovy obrany. Prorazí ji...?

chapter217_01.jpg

Kapitola 217

Gaarovu obranu neproráží, ale je Gaarou stažen dvě stě metrů pod zem. Brzy na to se ale země rozvíří a vystupují z ní kosti. Orochimaru se mezitím rozčiluje, že jim to trvá. Gaara s Leem se zvednou do vzduchu na písku, aby je kosti nezasáhly. Kimimaro vylétne ze země a s šíleným výrazem se na Gaaru vrhá. Orochimarovi je jedno, co se děje s Kimimarem, ví, že se o sebe postará. Kimimaro však umírá. Naruto dobíhá Sasukeho.