manga_preview
Boruto TBV 09

Svazek 56

Volume56Cover.jpg
Číslo svazku (volume): 
56
Stažení celého svazku: 

Tento svazek již vyšel v oficiálním českém překladu od CREW a můžete si ho zakoupit v jejich internetovém obchodě.
KOUPIT
Cena: Kč
Zodpovědní uživatelé: 

Popis:Darth Koťátko

Název Svazku: Shledání týmu Asuma!
Saikai, Asuma han! (再会、アスマ班!)
Publikováno v JP: 3. Června 2011


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


Předchozí svazek (55) | Následující svazek (57)
525.jpg

Kapitola 525

Oživení kagové se diví jakto, že žijí. Gaara dává znamení - nepřítel je blízko a dává to na vědomí i velitelství. Mezi nepřáteli se také objevuje třeba Hiashi Hyuuga a bratři Kinkaku a Ginkaku. Kagové diskutují o nové formaci divizí a jiné taktice na útok. Feudální pánové se mezitím nudí v chatce, kde mají přečkat a Zetsu na ně naráží...

526.jpg

Kapitola 526

Feudálním pánům a jím podobným pronikne do úkrytu Zetsu, který očividně něco, někoho hledá. Jistí shinobi se ho pokouší chytit, ale nepovede se, Zetsu uprchne. Boj s bílými Zetsu pokračuje, Hyuugové se setkávají, Deidara stále nadává, že chce ven, Darui ukáže, že zdědil po raikagem černý blesk... Přestane se teď loudat a nakope ostatní?

527.jpg

Kapitola 527

Raikage odhaluje Tsunade něco málo o "Stříbrném a zlatém bratru" (Kinkaku a Ginkaku), se kterými venku bojují Darui, Samui a Atsui. Atsui brzy končí v "Karmínové tykvi", řekl své nejčastější slovo, což nesměl, protože byli pod prokletou technikou. Samui tam končí taktéž. Darui své slovo ví! Dá si pozor?

528.jpg

Kapitola 528

Darui ví, že nesmí říct své parazitní slovo a ani nesmí moc dlouho mlčet. Dramatická odmlka - Darui se nechal nachytat, Karmínová tykev si ho vzala. Nebo ne? Darui ji pěkně zmátl a tykev ho nesebrala, sebral on ji a vcucl s ní Kinkaku. Chvíli na to přisviští rozlícený... Devítiocasý? Naruto to ale není, je to Ginkaku! Oba bratři v sobě totiž mají část chakry devítiocasého. Boj začíná být velmi zajímavý!

529.jpg

Kapitola 529

Velitelství i Darui přemýšlí, jak se zbavit Kinkaku. Raikage na to přišel, proto posílá Daruimu "Jantarový očišťující kotlík". Jelikož Ginkaku ví, jak kotlík funguje, Shikaku z velitelství zatahuje do plánu i Ino, Shikamara a Choujiho. Jejich techniky se ale zdají být krátké, Kinkaku se z nich dostává. Ale technika výměny mysli ho doráží, je pomocí ní zapečetěn, jde za svým bratrem.

530.jpg

Kapitola 530

Ino-Shika-Chou jsou spokojení, dostali je! Ale chvíli na to naráží na Kakuzu. Ten je provokuje a ukazuje jim Asumu. Na pomoc jim přichází Kotetsu a Izumo! Avšak z velitelství se dovídají, že Ino a spol mají na starosti Asumu-senseie. Jinde se potkávají legendární ninja - Hanzou, a proslulý Samurai Mifune. Jejich zbraně by se očividně rády střetly!

531.jpg

Kapitola 531

Kimimaro, Chiyo, známé tváře! Mifune se rozhodl, že jeho pánem je Mír a Hanzo si myslí, že zradil kodex samuraiů, rozpoutají horlivou konverzaci a brzy se pustí i do něj. Přitom se mu vybaví boj s Yahikem a mluví o katanách. Samurai naráží na to, že ninja něco přehlédl. Co tím myslel?

532.jpg

Kapitola 532

Hanzo odhaluje, proč se mu říká Hanzo Salamandr jako dárek před smrtí pro Mifuneho, kterého zasáhl Kusari-gamou pokrytou jedem. Odhaluje minulost a nabízí Mifunemu, že výměnou za jeho smrt mu musí říct své jméno. Mifune ale místo toho chce, aby nechal Samuraie na pokoji a pokračují. Kabuto je mezitím zmaten, loutky ho neposlouchají. InoShikaChou pokračují v boji s Asumou, který jim radí, jak ho porazit. Chouji ho ale nedokáže uhodit, Asuma tedy používá vlastní techniku!

533.jpg

Kapitola 533

Chouji nedokáže zaútočit, nemůže, ani když ho Asuma urazí. Chouza, Shikamaru i Ino k němu promlouvají, každý sice jinak, ale pravděpodobně to zabere, i bez pilulek se Choujimu na zádech objevují obří motýlí křídla - motýl vylézá z kukly! Bude už schopen boje?

534.jpg

Kapitola 534

Tajná technika Akimichi klanu! Asuma chce dodat svá poslední slova, která prve nestihl a formace InoShikaChou ho doráží. Naruto vycítil, že se něco děje, cítí chakru liščího démona a přitom ne jeho, chce opustit chrám, ale cesta je mu zahrazena, čímž jeho obavy potvrdí. V jejich čele stojí k Narutově překvapení Iruka! O čem chce mluvit?