manga_preview
Boruto 44

Shinra Banshō Dōka no Jutsu

Český název: 
Technika všesměrné asimilace
Název ve znacích: 
森羅万象同化の術
Typ (úroveň): 
bez úrovně
Kdo ho používá: 
Nagare, Bílý Zetsu
Popis: 

Technika všesměrné asimilace dovoluje uživatel převzít vlastnosti nebo jakékoli speciální charakteristiky blízkého předmětu, materiálu nebo substance.

Přehled

Poté co převezme vlastnosti zacíleného objektu se uživatel kompletně stane složen z daného materiálu, se všemi jejími výhodami i nevýhodami. Také je schopen manipulovat s jakoukoli podobnou substancí, kterou absorboval a může ji přetvářet do odlišených forem k vytvoření vlastních technik.

Použití

Nagare, který jednou na sebe vzal vlastnosti kamene, byl schopen vytvořit různé napodobeniny jiných technik, jako jsou Asimilace: Kamenný blizard nebo Asimilace: Pouštní pohřeb. Byl také schopen změnit svoji kůži na kámen, buď kompletně nebo částečně, a přežil i výbuch, kdy byl rozmeten na kousky; následně se znovu složil.

V anime během Čtvrté světové války nindžů armáda Bílých Zetsu také používala tuto techniku; brali na sebe vlastnosti červené půdy okolo nich. Díky ní získali jedovaté schopnosti a byli tak ještě hrozivější. Nicméně byli vystaveni i jejím negativním vlastnostem jako je vysoká vodivost půdy pro bleskové techniky.

Další informace

Debut:
Anime - Naruto 165

Zajímavost:
Shinra Banshō (森羅万象, doslovný překlad: Celoplošně zakryté lesy a deset tisíc věcí) je buddhistický idiom pro "veškerou přírodu" a "veškerá stvoření".

Jedná se o fillerové jutsu.

Obrázek: 
Shinra Banshō.png
Shinra Banshō_Zetsu.png

Kategorie:
 

Přihlášení

 
 

Kalendář akcí

PÚSČPSN
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Encyklopedie