manga_preview
Boruto 25

Ostatní

Kanna_(Girl).png

Kanna (カンナ) žila ve vesnici, v které pomáhal Ootsutsuki Asura. Později se Kanna s Asurou sblížila, stala se jeho ženou a společně měli dva syny a dceru. Poprvé se objevila ve 466. epizodě Shippuudenu.

Techniky: 

Přenos chakry

Na článku pracovali: 

Kategorie:
01.jpg

Ootsutsuki Shiro (シロ) byl pes ze Země předků a mazlíček Ootsutsukiho Asury a Indry. Poprvé se objevil ve 465. epizodě Shippuudenu.

Na článku pracovali: 

02.jpg

Taizou (タイゾウ) byl obyvatel Země předků a blízký přítel Ootsutsukiho Asury. Poprvé se objevil ve 465. epizodě Shippuudenu.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
01.jpg

Ootsutsuki Asura (大筒木アシュラ) byl nejmladší syn Ootsutsuki Hagoroma. Právě Asura měl zdědit otcovo ninshuu (předchůdce moderního ninjutsu), jenže se kvůli tomu střetl se svým bratrem Indrou. Asura je považován ze předka klanu Senju i klanu Uzumaki.
Poprvé se objevil ve 462. díle mangy a 203. epizodě Shippuudenu.

Techniky: 

Amenomihashira
Fuujinheki
Přenos chakry
Rikudou Senjutsu
Senpou Mokuton: Shin Suusenju

Na článku pracovali: 

Kategorie:
02.jpg

Yamaoka (ヤマオカ) byl sluha feudálního pána Země Ohně Madoky Ikkyuu. Často hlídal jeho syna Tentoua.

Boruto: Nová generace

[spoil2]Jezevčí gang

Na článku pracovali: 

Kategorie:
04.jpg

Madoka Ikkyuu (まどかイッキュウ) je feudální pán (daimyou, 大名) Země Ohně. Jeho synem je Madoka Tentou . Poprvé se objevil v 11. kapitole mangy Boruto a 25. díle anime Boruto.

Boruto: Nová generace

[spoil2]Školní výlet

Na článku pracovali: 

Kategorie:
kaguya2.jpg

Ootsutsuki Kaguya (大筒木カグヤ), nazývaná také jako Králičí bohyně či Králičí princezna, je hlavou klanu Ootsutsuki a matkou dvou synů; Hagoroma a Hamury. Poprvé se objevila v 670. kapitole mangy a 458. dílu Shippuudenu.

Techniky: 

Bouchou Gudoudama

Na článku pracovali: 

Kategorie:
Tamaki.png

Tamaki (タマキ) je mladá dívka, která pracuje v obchodě se svojí babičkou v opuštěném městě. Její babička však není jen tak obyčejná babička, jedná se o Nekobaa, tedy Kočičí babku; proto obě žijí s hordou koček, z nichž některé jsou ninneko (ninja kočky) a umí mluvit. Později se Tamaki přestěhovala s několika kočkami do Listové.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
hamura.jpg

Ootsutsuki Hamura (大筒木ハムラ) byl dvojčetem Sennina šesti cest Hagoroma a synem Králičí Bohyně, oba se jako první narodili se schopností ovládat chakru. Po své matce stejně jako Hagoromo zdědil Byakugan, na rozdíl od staršího bratra mu však nezmutoval do Sharinganu, je tedy dávným předkem lidí z klanu Hyuuga. Poprvé se objevil v [b]670.

Techniky: 

Rikudō no In no Chikara - Síla Yin při zapečeťování matky, Hamura měl na ruce měsíc, Yan představoval Hagoromo.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
Fusō.png

Fusō bola zdravotná sestra ktorá žila v Amekagure so svojím synom a manželom. Ako zdravotná sestra, pracujúca po boku svojho manžela sa snažila poskytnúť pomoc ostatným v časoch vojny. Raz v noci počas druhej veľkej vojny ninjov sa Fuso a jej rodina sa skrývala v ich dome, keď sa do ich domu vlámali ninjovia z Konohy. Fuso a jej rodina sa snažila prekĺznuť preč, ale keď boli objavený ona a jej manžel Ise sa snažili upútať pozornosť na seba a dať Nagatovi šancu uniknúť. Ninjovia z Konohy si mysleli že sú nepriatelia a zabili ich.


Kategorie:
Anime_999eda_5471122.jpg

Uzumaki Ashina bol vodca Uzumaki klanu v dobe založenia Konohy. Mal okolo 70 rokov. Ashina bol postarší muž, ktorý mal dlhé biele vlasy, fúzy a bradu. Rovnako ako ostatný členovia jeho klanu bol špecialistom na používanie fuinjutsu. Tiež bol pravdepodobne odborníkom na kenjutsu pretože nosil na chrbte dva meče.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
Haruna_ep191.jpg

Haruna (ハルナ) je fillerová postava, která se v anime objevuje v dílech 187-194. Je feudální paní z Nano země, která nahradila svého otce ve funkci po té, co byl zavražděn.

Na článku pracovali: 

satori.jpg

Satori (サトリ) je démon podobný nestvůrnému ptáku; jedná se o bytost z pátého Shippuuden filmu Krvavé vězení. Představený hradu Houzuki Mui obětoval svého syna jménem Muku, který se do Satoriho později přeměnil. Ohavný Satori vyšel z Krabičky dokonalého štěstí a byl ještě silnější než za dob Sennina šesti cest. Uměl dokonce číst myšlenky.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
ahiko-foto.jpg

Ahiko (アヒコ) byl jedním z Orochimarových vězňů z jeho početných skrýší, tady konkrétně ze Severního úkrytu. Poprvé se objevil v 350. kapitole mangy a 117. epizodě Shippuudenu. Bylo mu 25 let.
Jako jeden z mnoha Orochimarových experimentů vládl prokletou pečetí, při které se na jejím druhém stupni měnil ve stvůru podobnou ještěrce s hnědou kůží. Tehdy se stával zuřivým, násilným a nezvladatelným.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
39920-baku-foto (1).jpg

Baku (バク) byl člen ANBU ve Skryté Listové vesnici.
Za vlády Druhého Hokage Tobiramy byl jedním z ANBU, který preventivně sledoval Uchiha klan a dohlížel, aby nedošlo k nějaké rebelii. Poprvé se objevil v 399. kapitole mangy a 140. epizodě Shippuudenu.
Nosil klasickou bílou ANBU masku s červeným malováním a černý ANBU plášť s kapucí.

Zajímavosti

Na článku pracovali: 

HayamaShirakumo.png

Shirakumo Hayama se poprvé objevil v díle 190 v Shippudenu. Má rozkaz hlídat hranice země ohně před nepřáteli. Je kapitánem týmu ve kterém je Kosuke,Naruto a Tekuno Kanden.

Na začátku mise Narutovi říká, že on byl volný, tak si musel vzít jeho, a dobrovolně si vzal Kosukeho v domění, že se bude hodit.

Uprostřed mise když je napadli nepřátelé ze sebe dělal návnadu, aby se ostatní mohli přesunout k 2. obranné linii.

Při opravách Konohy po útoku Peina čistí s Tekunem vesnici.

Techniky: 

Používá techniku Hrůzný meč (Vacuum sword).


akashoshi.jpg

Akahoshi (アカホシ) je ninja z Hvězdné vesnice ve Fazolové zemi a samozvaný Čtvrtý Hoshikage. Jedná se o čistě fillerovou postavu, která se objevila pouze v anime, poprvé v 178. díle Naruta. Jeho jméno znamená červená hvězda; aka je červená a hoshi je hvězda.

Na článku pracovali: 

Bunzo Akagi pochádza z Akagi klanu a so svojím bratom mal vziať peniaze od Tsunade, ktoré bola dlžná ich šéfovi. Vydierali ju, že jej vezmú náhrdelník, ktorý zdedila od Prvého Hokage. Nič viac sa o ňom nevie.


Kategorie:

Poustevník Šesti cest (六道仙人, Rikudou Sennin) byl tak známý ninja, že se stal legendou, o které si mnozí mysleli, že je to jen mýtus. Dokonce je považován za zakladatele současného ninja světa a prvního uživatele ninjutsu. Také byl úplně první jinchuriki.

Záchrana světa


Kategorie:

[acidfree:70321 size=400 align=left]Samurajové () jsou vojáci v Zemi železa, stejně jako jsou ve Skrytých vesnicích shinobi.

O postavě:

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhSandaime Tsuchikage-(Oonoki) říkal, že jsou Samurajové velice silné vojsko a že by se Shinobi v Zemi železa proto neměli moc často motat.

Sraz Pěti Kage: