Web je ve zkušebním provozu. Narazíte-li na chybové hlášení, dejte nám prosím vědět.
Nahlásit chybu
manga_preview
Tlumočení B 25

Zvučná

RinjiRinji (リンジ) je shinobi, který vystupuje v druhé Naruto Shippuuden filler části.


KotohimeTato nepojmenovaná kunoichi pochází z Fuuma klanu ze Země Rýžových Polí a je Chuuninem ve Skryté Zvučné vesnici. Před několika lety tam přišel Orochimaru založit Skrytou Zvučnou vesnici. Tento klan zažíval drsné časy, protože prohrál válku se sousední zemí. Mnozí shinobi z Fuuma klanu, včetně této kunoichi, se rozhodli dobrovolně vstoupit do Orochimarových služeb, protože Orochimaru slíbil, že udělá jejich klan znovu silný.

yuukimaru-foto.jpg

Yuukimaru (幽鬼丸) je mladý chlapec, který se objevuje v druhé Naruto Shippuuden filler části. Je testovacím objektem Orochimara, protože má schopnost ovládat Sanbiho.

Životopis

Na článku pracovali: 

GurenGuren (红莲) je kunoichi, která se objevuje v druhé Naruto Shippuuden filler části. Je ženská vůdkyně Orochimarových podřízených. Používá Shouton (Element krystalu).

SasameFuuma Sasame (ササメ) pochází z Fuuma klanu ze Země Rýžových Polí. Před několika lety tam přišel Orochimaru založit Skrytou Zvučnou vesnici. Tento klan zažíval drsné časy, protože prohrál válku se sousední zemí. Mnozí shinobi z Fuuma klanu se rozhodli dobrovolně vstoupit do Orochimarových služeb, protože Orochimaru slíbil, že udělá jejich klan znovu silný.

karin.png

Karin (香燐) je původně kunoichi ze Skryté Travnaté vesnice a Orochimarova podřízená.
Poprvé se objevila v 347. kapitole mangy a 115. díle Shippuudenu.
Pracovala pro Orochimara, pomáhala mu v jeho experimentech a později hlídala jeho Jižní úkryt. Orochimaru dělal experimenty i na ní samé.
Při kousnutí do některé části jejího těla se dotyčný začne uzdravovat, kousnutí jí však na kůži zůstávají, proto má téměř celé tělo pokryté otisky zubů.
Je velice zamilovaná do Uchihy Sasukeho.

Na článku pracovali: 

AmachiAmachi je vědec ze Země moře, pracující pro Orochimara. Je pod dohledem Akadou Yoroia a Misumi Tsurugi. Většinou Misumiho držel v laboratoři jako morče a Akadou byl ochranka.

Juugo Juugo (重吾) byl uvězněn v Orochimarově Severní základně, kde na něm byly prováděny tajné výzkumy. Později byl rekrutován jako člen Hebi (poté Taka).


KamikiriFuuma Kamikiri (カミキリ) pochází z Fuuma klanu ze Země Rýžových Polí a je Jouninem ve Skryté Zvučné vesnici. Nosí na své ruce zařízení podobné velkým nůžkám, kterými může sekat. Před několika lety tam přišel Orochimaru založit Skrytou Zvučnou vesnici. Tento klan zažíval drsné časy, protože prohrál válku se sousední zemí. Mnozí shinobi z Fuuma klanu se rozhodli dobrovolně vstoupit do Orochimarových služeb, protože Orochimaru slíbil, že udělá jejich klan znovu silný.

KagerouFuuma Kagerou (カゲロウ) pochází z Fuuma klanu ze Země Rýžových Polí a je Jouninem ve Skryté Zvučné vesnici. Před několika lety tam přišel Orochimaru založit Skrytou Zvučnou vesnici. Tento klan zažíval drsné časy, protože prohrál válku se sousední zemí. Mnozí shinobi z Fuuma klanu se rozhodli dobrovolně vstoupit do Orochimarových služeb, protože Orochimaru slíbil, že udělá jejich klan znovu silný.

JigumoFuuma Jigumo (ジグモ) pochází z Fuuma klanu ze Země Rýžových Polí a je Jouninem ve Skryté Zvučné vesnici. Používá často pavouky ve svých technikách. Před několika lety tam přišel Orochimaru založit Skrytou Zvučnou vesnici. Tento klan zažíval drsné časy, protože prohrál válku se sousední zemí. Mnozí shinobi z Fuuma klanu se rozhodli dobrovolně vstoupit do Orochimarových služeb, protože Orochimaru slíbil, že udělá jejich klan znovu silný.

ArashiFuuma Arashi (アラシ) pochází z Fuuma klanu ze Země Rýžových Polí a je Jouninem ve Skryté Zvučné vesnici. Je také vůdcem Fuuma klanu, byl nadějí pro klan a také byl nejtalentovanějším členem. Před několika lety tam přišel Orochimaru založit Skrytou Zvučnou vesnici. Tento klan zažíval drsné časy, protože prohrál válku se sousední zemí. Mnozí shinobi, včetně Arashiho, z Fuuma klanu se rozhodli dobrovolně vstoupit do Orochimarových služeb, protože Orochimaru slíbil, že udělá jejich klan znovu silný.

GenyumaruGenyuumaru (幻幽丸) byl předešlým hostitelem Orochimara. Říká se, že bojoval na život a na smrt s lidmi, které Orochimaru držel jako zajatce, a všechny je porazil, aby získal svobodu. Když je Genyuumaru všechny pozabíjel, stal se "schránkou" pro Orochimara.


Kategorie:
250px-Tsurugu_misumi.jpg

Tsurugi Misumi (剣ミスミ) je Genin z Listové, který se zapsal a vstoupil do Chuuninské zkoušky. Je v týmu s Yakushi Kabutem a Akadou Yoroiem. Misumiho tělo bylo pomocí chirurgického zákroku upraveno, aby mohl manipulovat se svým tělem.


Akadōyoroi.jpg

Yoroi je jeden z účastníků Chuuninské Zkoušky, ale ve skutečnosti je to špión ze Skryté Zvučné. V týmu je s Yakushim Kabutem a Tsurugi Misumim.

Životopis


Kin TsuchiKin Tsuchi (キンツチ) je jedna ze tří Zvučných Geninů, kteří vstoupili do Chuuninské zkoušky. Ona jediná ze svého týmu nemá žádnou fyzickou změnu. V boji využívá kombinaci zvonků, jehel a strun.


files_4408.jpg

[acidfree:23473 size=200]Dosu Kinuta (キヌタドス) je neoficiální vůdce tří Zvučných Geninů (Kin Tsuchi, Zaku Abumi a sám sebe), kteří vstoupili do Chuuninské zkoušky. Má zcela obvázanou hlavu kromě levého oka. Dosu používá v boji svou Zvučnou paži a má schopnost manipulovat se zvukem.


Kategorie:

jiroubouJiroubou (次郎坊) byl fyzicky nejsilnější člen Zvučné čtyřky, ačkoli podle ostatních členů byl celkově nejslabší. Jeho bojový styl se zejména zakládal na použití základních fyzických hmatů doplněných jeho schopností použít chakru ke zpevnění hlíny. Jeho fyzická síla byla neuvěřitelná, což předvedl, když aktivoval svou prokletou pečeť do druhé úrovně


250px-Mizuki.jpg

Mizuki býval kamarád Iruky. Byl zároveň chuuninem ze Skryté Listové vesnice (Konohagakure). Mizuki seděl v komisi, kde se rozhoduje o povýšení studenta akademie na genina. (spoiler) Byl to právě on, kdo přiměl Naruta k tomu, aby ukradl svitek s tajnými technikami. Když s ním pak Naruto ubíhal, Iruka se hnal za ním. Mizuki na něho již čekal v lese. Naruto se ale nakonec obrátil zpět k Irukovi, Mizukiho porazil pomocí techniky stínových klonů a Iruku zachránil.


Sakon a Ukon Sakon měl úžasnou sílu a rychlost (Orochimaru ho pokládal za nejlepšího ze Zvučné čtyřky). Všichni viděli, co mu to trci ze zad. Byl to jeho starší bratr Ukon. Sakon a Ukon mají své kekkei genkai. Ukon spí v Sakonově těle, ale mohou si to i vyměnit. Když ale spí Sakon v Ukonově těle, tak jsou slabší.