manga_preview
Boruto 27

Kamenná

Gari_Anime.png

Gari byl shinobi ze Skryté Kamenné vesnice. Vlastnil Kekkei Genkai. Díky ní měl schopnost vyhodit do vzduchu nebo odpálit. Zkrátka Výbušná Kekkei Genkai. Byl viděn i v Naruto Shippuuden movie 3. Pak ho můžeme vidět v Naruto Shippuuden když je oživen.
Vzhled: Gari měl hnědé a naježené vlasy. Nosil typické oblečení pro Skrytou Kamennou vesnici a čelenku Skryté Kamenné vesnice nosil na rameni.
Schopnosti: Gari měl Výbušnou Kekkei Genkai.
Čtvrtá velká válka shinobi: Gari je oživen a bojuje. Bojuje proti Kakashiho 3. divizi. Nakonec je zapečetěn.

Techniky: 

Explodující dlaň
Explodující pěst

Na článku pracovali: 

Kategorie:
Shodai_Tsuchikage1.png

Ishikawa (初代土影) byl Prvním Tsuchikage, který založil Skrytou Kamennou vesnici v Zemi Země. V anime (pouze tam, v manze ne) byl přiřazen do klanu Kamizuru. Jeho vnukem je Ōnoki, Třetí Tsuchikage a jeho prapravnučkou Kurotsuchi.

Techniky: 

Jeho schopnosti jsou neznámé, je však zřejmé, že jako Tsuchikage (a zvlášť První, tedy zakladatel) musel být silný. Dokázal použít Doton (zemní živel) k tomu, aby odlehčil své tělo a mohl létat.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
Mū.png

(無) byl Druhý Tsuchikage (Nidaime Tsuchikage, 二代目土影) Skryté Kamenné vesnice v Zemi Země. Jeho předchůdcem byl První Tsuchikage Ishikawa a jeho nástupcem Třetí Tsuchikage Ōnoki. Poprvé se objevil v manze číslo 515 a Naruto Shippuudenu epizodě číslo 256.

Techniky: 

Stopování chakry
Jinton/Element prachu: Odloučení od primitivního světa
Rozdvojení
Maskovací technika

Na článku pracovali: 

Kategorie:

KurotsuchiKurotsuchi (黒ツチ) je kunoichi z Iwagakure no Sato-(Skrytá Kamenná vesnice) a jedna ze dvou strážců, které si Tsuchikage vybral jako doprovod na sraz pěti Kage společně s Akatsuchi (赤ツチ).

O postavě:

Kurotsuchi má černé vlasy.


Kategorie:

[acidfree:70309 align=left]Akatsuchi (赤ツチ) je shinobi z Iwagakure no Sato-(Skrytá Kamenná vesnice) a jedním ze dvou strážců, které si Tsuchikage vybral jako doprovod na sraz pěti Kage společně s Kurotsuchi (黒ツチ).Akatsuchi a Oonoki

Sraz Pěti Kage

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhPři odchodu na sraz chtěl Vzít zavazadla Tsuchikage, ale ten mu to nedovolil a tak ho vzal Akatsuchi i se zavazadlem a nesl ho.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběh V Zemi železa byl Akatsuchi překvapen, protože tam ještě nikdy nebyl.


Kategorie:
tumblr_m147avkN171r921zvo1_500.png

Oonoki (エー) je Třetí Tsuchikage (Sandaime Tsuchikage, 三代目土影 ) Skryté Kamenné vesnice v Zemi Země, následovník Druhého Tsuchikageho Muu. Jeho dědem byl První Tsuchikage Ishikawa. Poprvé se objevil v 454. kapitole mangy a 199. dílu Naruto Shippuudenu.

Techniky: 

Jinton: Genkai Hakuri: Hashira
Doton: Kengan no Jutsu
Doton: Gōremu no Jutsu
Doton: Chōkajūgan no Jutsu
Doton: Chōkeijūgan no Jutsu

Na článku pracovali: 

Kategorie:
300px-Rōshi.png

Rōshi (老紫) byl ninja z Iwagakure a Jinchuuriki Čtyřocasého Démona, Son Goku. Měl schopnost Yonton, uměl ovládat lávu. Byl to asi nejstarší Jinchuuriki.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhV manze 353 je vidět, když ho odnáši Kisame a Itachi, kteří ho porazili. Itachi říka, že měl tuhý kořínek, což znamená, že byl silný i pro Itachiho a Kisameho.


Kategorie:
300px-Han.png

Han (ハン) byl ninja ze Skryté Kamenné vesnice a také jinchuuriki pětiocasého démona. Jelikož se ve vesnicích běžně vybírá nositel bijuu mezi příbuznými kage, je možné, že byl v příbuzenském vztahu s Tsuchikage.

Techniky: 

Futton: Kairiki Musou
Funsuiken
Fungoukyaku
Tsunoori

Na článku pracovali: 

Kategorie:

Jibachi Kamizuru okrem toho, že bol z Kamizuru klanu, nie je toho o ňom veľa známe. Bol schopný uskutočniť Včelí Bombový Útok (Hachi Bakudan no Jutsu). Jibachi asi znamená "osí baník".

Suzumebachi Suzumebachi je jediná kunoichi, která je vůdkyní vlastního týmu, ve kterém je společně s Jibachim a Kurobachim. Tvrdí o sobě, že je vnučkou Prvního Tsuchikage (Shodaime Tsuchikage) a vystupovala také v dílu 161 s Ibiki Morinem. Její specialitou je technika Včelího medu (蜂蜜の術, Hachimitsu no Jutsu), kdy povolá své včely, které zaplaví svého nepřítele obrovskou masou medu a zabijí ho.

gobi.jpg

Pětiocasý démon (五尾, Gobi no Houkou), vlastním jménem Kokuou je pátým z devíti ocasých démonů. Tento démon býval v držení Skryté Kamenné a jeho posledním jinchuurikim se stal shinobi Han.
Kokuou je syntézou koně a delfína, jeho tělo je koňské, ovšem výrazně protáhlá hlava připomíná delfína. Přestože se jednalo o obávané monstrum, ocasého démona a přírodní katastrofu, která musí být zkrocena, Kokuou vystupuje velmi tiše, rezervovaně a příliš nemluví. Pokud promlouvá o sobě, používá archaické 'watakushi' (私), čímž působí velmi zdvořile.

Techniky: 

Futton: Kairiki Musou
Tsunoori

Na článku pracovali: 

Kategorie:
Taiseki.png

Taiseki (タイセキ) byl jounin z Vesnice ukryté ve skalách spolu s Mahirem a Kakkem během Třetí tajné války ninjů. Byl to Taiseki, který připravil Kakashiho o levé oko. Taiseki používal svou techniku Zahalování (Meisaigakure no Jutsu, 迷彩隠れの術) aby překvapil své nepřátele. Byl zabit Uchihou Obitem po té, co se Obitovi podařilo probudit Sharingan.


Kategorie:

Mahiru Mahiru (マヒル) byl jounin z Vesnice ukryté ve skalách, který měl za úlohu zmapovat oblast, kudy přecházel tým Čtvrtého Hokage (Yondaime Hokage). Vytvořil kolem 20 stínových klonů proti jejich týmu, ale Kakashi je všechny zničil pomocí Chidori (technika 1000 ptáků).


Kakko Kakkou (カッコウ, Kakkō) byl shinobi z Iwagakure (Vesnice ukrytá ve skalách) a byl také první člověk, kterého zabil Kakashi pomocí Chidori (technika 1000 ptáků) hned po tom, co získal Sharingan do levého oka. Tohle se událo během takzvané "Třětí tajné války ninjů".


original.jpg

Deidara (デイダラ) je nukenin a člen organizace Akatsuki pocházející ze Skryté Kamenné vesnice, měl za partnera Sasoriho, později Tobiho. Je nejmladším členem této zločinecké organizace. Prsten Akatsuki se znakem 青 (sei - modrá) nosí na pravém ukazováčku.

Na článku pracovali: