manga_preview
Samurai 8 40

Listová

Itoi Tsuru.jpg

Itoi Tsuru (糸井つる) je genin ze Skryté Listové. Je členkou týmu 40 a jejími týmovými partnery jsou Goetsu Doushu a Onikuma Enko. Jejich sensei nám není znám. Tsuru je klidná, zodpovědná, zajímá se o chlapce a roztomilá zvířátka.
Poprvé se objevila v 1. epizodě anime Boruto.

Boruto: Nová generace

Techniky: 

Technika vlasového spoutání

Na článku pracovali: 

Kategorie:
Goetsu Doushu.jpg

Goetsu Doushu (呉越ドウシュ) je genin ze Skryté Listové. Je členem týmu 40 a jeho týmovými partnery jsou Itoi Tsuru a Onikuma Enko. Jejich sensei nám není znám. Doushu je velmi zodpovědný a ke svým přátelům loajální.
Poprvé se objevil v kapitole 700+1 Naruto a 1. epizodě anime Boruto.

Boruto: Nová generace

Techniky: 

Technika přenosu chakry

Na článku pracovali: 

Kategorie:
tanzou.jpg

Genin Tanzou (タンゾウ) pochází ze Skryté Listové, poprvé se objevil v 60. kapitole mangy a 35. díle anime. V jeho týmu byl ještě Shibire a Minoji. Tanzou se účastnil chuuninské zkoušky ve stejném roce jako Naruto, ale bál se, že neprojdou nebo že se něco stane jeho kamarádům ve zbrani. Tehdy mu bylo osmnáct let. Jeho tým zvládl první část zkoušky, jenže vyhořel v druhé části probíhající v Lese smrti.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
ensui.jpg

Sedmatřicetiletý Nara Ensui (奈良エンスイ) je jounin ze Skryté Listové a jak už na první pohled napovídá jeho vzhled, také člen klanu Nara. Své černé vlasy si vyčesává do vysokého culíku, pěstuje si (poměrně nanicovatou) kozí bradku a zeleně si podmalovává oči. Narové nejčastěji nosí klasickou uniformu Listové a Ensui není výjimkou. Poprvé se objevil v 523. kapitole mangy a 266. epizodě Shippuudenu.

Techniky: 

Kagemane Kage Shibari no Jutsu

Na článku pracovali: 

muta.jpg

Čtyřiadvacetiletý Aburame Muta (油女ムタ) je tokubetsu jounin (zvláštní jounin) ze Skryté Listové a člen klanu Aburame. Jednalo se o klidného metodického muže, kterého jen tak něco nerozhází, a inteligentního jounina věrného své vesnici. Jak už je u členů klanu Aburame tak nějak zvykem, také Muta nosil tmavé brýle skrývající oči. Na na zádech tahal obří tykev s dalšími brouky. Poprvé jsme ho mohli vidět v 427. kapitole mangy a 162. díle Shippuudenu.

Techniky: 

Mushi Jamingu no Jutsu = "Džemovací technika"

Na článku pracovali: 

Shikuro a broučci.jpg

Aburame Shikuro (油女シクロ) pocházel ze Skryté Listové, byl členem klanu Aburame a otcem Aburame Toruneho. Oba ovládali zvláštní typ mikroskopických jedovatých broučků zvaných rinkaichuu, kteří ničili buňky a napadali organismus nepřítele. Sám uživatel je proti nim imunní díky protilátkám ve své krvi, pokud je potřeba, umí taky postiženého nepřítele svých rinkaichuu zbavit.

Na článku pracovali: 

aburame tatsuma.jpg

Jednadvacetiletý Aburame Tatsuma (油女タツマ) je člen klanu Aburame, zároveň slouží (nebo sloužil) v Rootu. Asi jako každému Aburamemu je mu špatně vidět do tváře, nosí tmavé brýle a kapuci. Tatsuma je však snadno identifikovatelný díky podivné modré značce na pravé tváři (možná je to obyčejné tetování). Dle čtvrtého databooku se specializoval na výzvědné techniky, které ho proslavily.

Na článku pracovali: 

Suzaku.jpg

Nara Suzaku (奈良スザク) je dvaačtyřicetiletý jounin ze Skryté Listové a člen klanu Nara, což člověk snadno rozezná na první pohled, protože tmavovlasý Suzaku v charakteristické uniformě listového shinobi nosí obvyklý narovic culík (ač přizpůsobený vlastnímu stylu). Nepostrádá další klasické rysy Narů a pěstuje si malou kozí bradku. Jako Nara ovládá manipulaci se stíny. Poprvé se objevil v 534. kapitole mangy a 275. dílu Shippuudenu.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
Denki Kaminarimon.jpg

Kaminarimon Denki (雷門デンキ) je genin ze Skryté Listové vesnice zapsaný v Týmu 5 a dědic společnosti Kaminarimon. Poprvé se objevil v 1. díle anime Boruto a jedná se čistě o postavu z anime.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
Haguruma.jpg

Haguruma (ハグルマ) byl programátorem v herní společnosti. Poprvé se objevil ve 42. díle anime Boruto.

Boruto: Nová generace

Haguruma na hrách pracoval v pozadí. Jeho práce byla náročná, ale i tak svou práci zvládal a těšilo ho, když si lidé výslednou práci užívali. Právě tyto myšlenky ho v těžkých chvílích držely nad vodou.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
05.jpg

Mugino (ムギノ) byl jounin ze Skryté Listové vesnice. Poprvé se objevil v 16. díle mangy Boruto.

Boruto: Nová generace

[spoil2]Ao a Kara

Na článku pracovali: 

Kategorie:
03.jpg

Chamaru (茶丸) je ninken (忍犬, "ninja-pes") patřící ke klanu Inuzuka a je partnerem Inuzuky Akity. Během jedné ze společných misí se Chamaru zranil a následkem toho přišel o pravou zadní nohu. Chamaru se kvůli tomu nemohl účastnit další misí a podle Akity byl skleslý. O jeho situaci se však dozvěděl Katasuke Touno a chtěl Chamaruovi pomoci. Spojil se tedy s Akitou a nabídl jí, že Chamaruovi vyrobí protetickou končetinu.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
01.jpg

Inuzuka Akita (犬塚アキタ) patří ke klanu Inuzuka a je hlavní vědkyní v týmu pro ninždovské technologie v Ústavu vývoje pokročilých technologií. Původně byla Akita nindžou v terénu a jejím partnerem byl ninken (ninja-pes) Chamaru. Během mise se však Chamaru zranil a následkem toho přišel o pravou zadní nohu. Akita sice byla ráda, že Chamaru přežil, ale bohužel ho již nemohla využít jako ninkena.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
Katasuke_Touno.jpg

Touno Katasuke (遠野カタスケ) je vědec a speciální jounin ze Skryté Listové vesnice (Konohagakure no Sato), který vede tým patřící k oddělení pro ninždovské technologie v Ústavu vývoje pokročilých technologií. Velmi často se ochomýtá kolem Uzumaki Naruta, sedmého Hokage, aby od něj získal svolení k různým vědeckým projektům. Díky tomu se velmi dobře zná s Narutovo rodinou. Právě Katasuke vyvinul pokročilé protézy, které lidem umožnily vrátit se zpět k jejich normálnímu životu.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
Metal.png

Metal Lee (メタル リー) je genin ze Skryté Listové vesnice a člen Týmu 5 (týmu Udon) spolu s Denkim a Iwabeem. Je to syn Rock Leeho. V manze se poprvé objevil v posledním díle základní Naruto série (700. kapitola), v anime měl debut v 1. díle Boruta.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
taji.jpg

Taji (タジ) byla pětadvacetiletou medičkou a členkou ANBU ze Skryté Listové vesnice. Jako učednice Sarutobi Biwako asistovala u porodu Uzumaki Kushiny, jinchuuriki Devítiocasého démona. Byla jednou z mála, která znala okolnosti této utajené události.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
Tamaki.png

Tamaki (タマキ) je mladá dívka, která pracuje v obchodě se svojí babičkou v opuštěném městě. Její babička však není jen tak obyčejná babička, jedná se o Nekobaa, tedy Kočičí babku; proto obě žijí s hordou koček, z nichž některé jsou ninneko (ninja kočky) a umí mluvit. Později se Tamaki přestěhovala s několika kočkami do Listové.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
tokuma.jpeg

Hyuuga Tokuma (日向トクマ) je pětadvacetiletý tokubetsu jounin (zvláštní jounin) ze Skryté Listové a člen klanu Hyuuga. Poprvé se objevil v 489. kapitole mangy a 197. dílu Shippuudenu. Jedná se o klidného a uvážlivého ninju, který je ochotný dát svůj život nesobecky všanc pro záchranu ostatních. Má kekkei genkai svého klanu, Byakugan, který mu poskytuje rozhled téměř 360 stupňů. Podle Aburameho Muty je Tokumův Byakugan velmi silný.

Na článku pracovali: 

Iroha_Hyuga.png

Hyuuga Iroha (日向イロハ) je sedmadvacetiletý jounin ze Skryté Listové vesnice a člen významného klanu Hyuuga. Jedná se o vážného, bohužel s neočekávanými situacemi těžce se vyrovnávajícího shinobiho, který vládne kekkei genkai svého klanu - Byakuganem, což mu umožňuje vidět téměř v úhlu 360 stupňů. Poprvé se objevil v 536. kapitole mangy a 275. díle Shippuudenu.

Na článku pracovali: 

daen.png

Nara Daen (奈良ダエン) je jounin ze Skryté Listové vesnice a člen klanu Nara. Je mu 30 let. Černé ježaté vlasy si češe do nápadného culíku. Daen znamená elipsa.

Nara Maen (奈良マエン) je zvláštní jounin ze Skryté Listové vesnice a člen klanu Nara. Je mu 27 let. Má černé dlouhé vlasy v culíku a tmavé oči.

Nara Kasuga (奈良カスガ) je chuunin ze Skryté Listové vesnice a člen klanu Nara. Je mu 25 let.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
 

Přihlášení

 
 

Kalendář akcí