manga_preview
Boruto 27

Chuunin

Kagura_Karatachi.png

Karatachi Kagura (枸橘かぐら) je shinobi zo Skrytej Mlžnej, ktorý pracuje po boku Šiesteho Mizukageho. Patrí medzi Sedem nových šermariov z Mlžnej.
Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhJe to vnuk 4. Mizukageho Yaguri. Preto si každý od neho držal odstup. To viedlo k tomu, že Kagura nemá priatelov. Mohli sme ho vidiet v 25. epizóde.

Život

[spoil2]

Na článku pracovali: 

shira.jpg

Shira (シラ) je chuunin ze Skryté Písečné a týmový partner Sen a Yome. Poprvé se objevil v 395. epizodě anime a jedná se o fillerovou postavu. Narodil se ve městě ležící na nejsevernější hranici Země Větru a v dětství se přestěhoval do Písečné. Jeho velkým snem bylo stát se shinobim, pro svůj nedostatek schopností v genjustu a ninjutsu byl však z Akademie ze dob Čtvrtého Kazekage vyškrtnut. Ostatními byl za své slabiny šikanován.

Na článku pracovali: 

daen.png

Nara Daen (奈良ダエン) je jounin ze Skryté Listové vesnice a člen klanu Nara. Je mu 30 let. Černé ježaté vlasy si češe do nápadného culíku. Daen znamená elipsa.

Nara Maen (奈良マエン) je zvláštní jounin ze Skryté Listové vesnice a člen klanu Nara. Je mu 27 let. Má černé dlouhé vlasy v culíku a tmavé oči.

Nara Kasuga (奈良カスガ) je chuunin ze Skryté Listové vesnice a člen klanu Nara. Je mu 25 let.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
Mirai.png

Pozor, celý článek může být spoiler!
Sarutobi Mirai (猿飛ミライ) je kunoichi Skryté Listové vesnice a člen klanu Sarutobi. Dcera Yuuhi (Sarutobi) Kurenai a Sarutobi Asumy, vnučka Třetího Hokage Sarutobi Hiruzena a Sarutobi Biwako, sestřenice Konohamara.
Mirai se poprvé objevuje v 533. díle mangy Naruto Shippuuden, kde ji teprve očekává těhotná Kurenai. Jako dospělou ji lze zahlédnout v manze 700.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
398647-tsuzumi_sarugaku.jpg

Sarugaku Tsuzumi (申楽ツヅミ) je chunnin ze Skryté Listové vesnice, který se poprvé objevil v 106. kapitole mangy a 65. epizodě anime u závěrečných kol chuuninské zkoušky.
[spoil2]Byl jedním z ninjů, kteří střežili vchod do arény a rovněž informoval Gaie s Leem o Narutově vítězství nad Nejim.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
midori-foto.jpg

Midori (ミドリ) byl dvacetiletý chuunin ze Skryté Travnaté vesnice, který se poprvé objevil v 110. kapitole mangy a 65. epizodě anime.

Na článku pracovali: 

Atsui.PNG

Atsui (アツイ) je chuunin Skryté Oblačné vesnice. Poprvé se objevil v 527. dílu mangy a 269. dílu Shippuudenu. Jeho sestrou je Samui.
Na rozdíl od své sestry je velmi horkokrevný a zbrklý, což se projevuje i v bitvách. Rád svému nepříteli čelí přímo.
Často říká slovo horký, což odkazuje k jeho jménu, jeho sestra je naopak jeho kontrastem - Samui znamená chladný.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
Naruto - Suzume.jpg

Suzume (スズメ) je kunoichi z Konohy, hodností je chunnin. V minulosti učila mladé kunoichi z ninja-akademie v Konoze, mezi nimž byly i Ino a Sakura. Učila je ženské dovednosti (například aranžování květin), protože se kunoichi, která je špeh musí chovat jako normální žena. Později byla vidět ve fillerech s Chrámem ohně, kdy bojovala proti zombím, při napadení Konohy.


Kategorie:

KotohimeTato nepojmenovaná kunoichi pochází z Fuuma klanu ze Země Rýžových Polí a je Chuuninem ve Skryté Zvučné vesnici. Před několika lety tam přišel Orochimaru založit Skrytou Zvučnou vesnici. Tento klan zažíval drsné časy, protože prohrál válku se sousední zemí. Mnozí shinobi z Fuuma klanu, včetně této kunoichi, se rozhodli dobrovolně vstoupit do Orochimarových služeb, protože Orochimaru slíbil, že udělá jejich klan znovu silný.

IashiIashi pomáhal během kvalifikačních zápasů na třetí test v Chuuninské zkoušce, tento medik-ninja kontroloval zdravotní stav Uchihy Sasukeho, který bojoval s Akadou Yoroiem.


011.jpg

Shin (シン) byl jako mladý sirotek přijat do ANBU Root. Trénoval tam v tajnosti a plnil přání a rozkazy Danzoua. Když vyrostl, tak v Rootu potkal jiného sirotka známého jako Sai.


Kategorie:

MikoshiMikoshi je kunoichi ve Skryté Písečné vesnici. Po Gaarově únosu Akatsuki, Mikoshi vedle dalších ninjů přišla Gaarovi na pomoc.


Kategorie:

SajinSajin sloužil jako ninja ve Skryté Písečné vesnici. Sajin se podílel na invazi Zvučné a Písečné do Listové, která začala během třetího testu Chuuninských zkoušek. Byl členem týmu, který byl zachycen Narou Shikaku a jeho Kage Kubi Shibari Jutsu a tím to Jutsu byl zabit.


Mifu Shinobu bol ninja zo Skytej Listovej. Má 25 rokov a hodnosťou je chunin. Prvý krát sa objavil v 68 časti. Keď Piesočná a Zvučná zaútočili na Listovú, bojoval po boku Morina Ibiki a spolu obraňovali Listovú.


Kategorie:
250px-TonboTobitake.jpg

Tobitake Tonbo je Chuunin ze Skryté Listové. Byl dozorcem při první části Chuuninské zkoušky. Má půlku hlavy omotanou, na ní má čelenku.


Kategorie:

AmachiAmachi je vědec ze Země moře, pracující pro Orochimara. Je pod dohledem Akadou Yoroia a Misumi Tsurugi. Většinou Misumiho držel v laboratoři jako morče a Akadou byl ochranka.

Mozuku byl chuunin který hlídal při první části zkoušky chuuninů, aby někdo nepodváděl. Ale byly položeny tak těžké otázky, které geninové nemohli zvládnout, proto byli nuceni podvádět. Bylo tam několik hlídačů jako Mozuku, hlavním proktorem byl Ibiki Morino, který je pokládán za génia v mučení - specialista. Mozumuovi je 19 let.


Kategorie:
Iwana_Akame.png

Akame Iwana (赤目イワナ) je chuunin ze Skryté Listové vesnice, který nemá rád Uzumaki Naruta a byl pro jeho potrestání při zcizení tajného svitku se zakázanými technikami. Poprvé se objevil v 1. kapitole mangy a 1. díle anime vůbec.
V minulosti přišel na misi o oko. V anime spolu s dvěma dalšími ninji (Bekkō a Daikoku Funeno) sledoval mladého Uchihu Itachiho, jak se vyrovnává s šikanujícími dětmi.
Akame nosí standardní konožskou uniformu pro chuuniny a černou pásku přes levé oko. Je mu 32 let.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
Iwashi.jpg

Tatami Iwashi poprvé se objevil při výkladě Anko Mitarashi na chuuninské zkoušce. Pozoroval Gaaru a jeho tým při přechodu do druhé fáze chuuninské zkoušky. Zdálo se, že je členem čtyřčlenného týmu s Raido Namiashi, Shizune a Genmou Shiranui. Po tom, co byli Raido a Genma téměř zabiti při boji se Zvučnou čtyřkou, je chtěl Iwashi pomstít, ale Shizune ho od toho odradila.


Kategorie:

Démoní bratr Tito bratři byli chuuninové z Mlžné vesnice, kteří pracovali pro Zabuzu. Používali společný útok při němž nepřítele napadli ze zálohy, omotali ho ostnatým řetězem, a pak ho roztrhli. Řetěz měli připevněn na kovové rukavici s drápy, které byly otrávené. Tito bratři byli snadno přemoženi Kakashim, ale neví se, co s nimi udělal.