Web je ve zkušebním provozu. Narazíte-li na chybové hlášení, dejte nám prosím vědět.
Nahlásit chybu
manga_preview
Boruto 24

Travnatá

midori-foto.jpg

Midori (ミドリ) byl dvacetiletý chuunin ze Skryté Travnaté vesnice, který se poprvé objevil v 110. kapitole mangy a 65. epizodě anime.

Na článku pracovali: 

Shiore byla Genin ze Skryté Travnaté vesnice. Byla v týmu Shiore, který byl vyvražděn Orochimarem. Orochimaru si vzal jejich obličeje, aby mohl použít jejich podobu. Jejich mrtvoly byly nalezeny týmem, ve kterým byl Kotetsu, Izumo a Mozuku.

Obrázek-

Tsuba.jpg

Tsuba a jeho partner Midori byli osobní stráže lorda z Travnaté během třetího testu při Chuuninské zkoušce.
Od svého lorda dostali za úkol zastavit Gaaru při zápase se Sasukem.

Vesnice: Travnatá
Hodnost: Chuunin
Věk: 20
Díl: 65


Kategorie:
karin.png

Karin (香燐) je původně kunoichi ze Skryté Travnaté vesnice a Orochimarova podřízená.
Poprvé se objevila v 347. kapitole mangy a 115. díle Shippuudenu.
Pracovala pro Orochimara, pomáhala mu v jeho experimentech a později hlídala jeho Jižní úkryt. Orochimaru dělal experimenty i na ní samé.
Při kousnutí do některé části jejího těla se dotyčný začne uzdravovat, kousnutí jí však na kůži zůstávají, proto má téměř celé tělo pokryté otisky zubů.
Je velice zamilovaná do Uchihy Sasukeho.

Na článku pracovali: 

250px-Zetsu.png

Zetsu se dá snadno poznat díky dvěma velkým zeleným výčnělkům, které obklopují jeho hlavu. Tyto výčnělky pokračují zřejmě i na zbytku jeho těla a proto má vzhled jako rostlina. Když se jeho výčnělky poprvé otevřely, tak bylo vidět že Zetsu má dvě různé barevné půlky těla. Levou stranu má zcela bílou a pravou zcela černou. Černá tvář mluví v manze v japonské Katakaně a bílá v Kanji a Kaně. V anime má každá jeho půlka jiný dabing. Tyto dvě půky mezi sebou komunikují a občas se liší v názorech.