manga_preview
Tlumočení B. 26

Písečná

shira.jpg

Shira (シラ) je chuunin ze Skryté Písečné a týmový partner Sen a Yome. Poprvé se objevil v 395. epizodě anime a jedná se o fillerovou postavu. Narodil se ve městě ležící na nejsevernější hranici Země Větru a v dětství se přestěhoval do Písečné. Jeho velkým snem bylo stát se shinobim, pro svůj nedostatek schopností v genjustu a ninjutsu byl však z Akademie ze dob Čtvrtého Kazekage vyškrtnut. Ostatními byl za své slabiny šikanován.

Na článku pracovali: 

bunpaku.jpg

Bunpuku (分福) byl starý duchovní ze Skryté Písečné a jedním z prvních jinchuuriki Jednoocasého Shukaka. Poprvé se objevil v 660. kapitole mangy a 392. dílu Shippuudenu.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
20130616141442!Maki_mugshot.png

Maki je kunoichi ze Skryté Písečné vesnice a byla studentkou Pakury. Pakuřina smrt ji velmi zarmoutila. Je ve 3. divizi a patří k pečetící jednotce. Je v týmu, který vede kapitán Monga a stojí po boku Ruce.
Vzhled: Maki je střední postavy a je středního vzrůstu. Má tmavé vlasy a nosí typické oblečení pro Skrytou Písečnou vesnici. Na obličeji má ornamenty.
Schopnosti: Většinu svých útoků provádí pomocí látky.

Techniky: 

Zapečetění
Omotání látkou
Ochrana pomocí látky před jinými útoky

Na článku pracovali: 

Kategorie:
Pakura.jpg

Pakura byla kunoichi ze Skryté Písečné vesnice. Byla také učitelkou Maki. Byl viděna i v Naruto Shippuuden movie 3. Pak ji můžeme vidět v Naruto Shippuuden když je oživena. Zemřela když ji ninjové ze Skryté Mlžné zabili.
Vzhled: Pakura byla štíhlé a celkem vysoké postavy. Měla zelené vlasy pouze dva prameny vlasů oranžové. Nosila černé šaty a na rukách a nohách měla šedé návleky. Čelenku Skryté Písečné nosila na čele.
Schopnosti: Vlastní Ohnivou Kekkei Genkai.

Techniky: 

Technika ohnivá koule
Spalující technika

Na článku pracovali: 

Kategorie:
Abiru.jpg

Abiru (アビル) je chlapec ze Skryté Písečné vesnice, student tamější Akademie. Poprvé se objevil v 129. díle mangy a 75. epizodě anime. Tehdy mu bylo šest let. Spolu se svými dětskými kamarády jménem Kashike, Tomari a Tsuchino hrál ve vesnici fotbal.

Na článku pracovali: 

Kategorie:

KashikeKashike a její kamarádi si hráli s míčem ve Skryté Písečné vesnici. Při jejich hře jim však vylétl míč na střechu a zůstal tam. Najednou se však objevil Gaara a pomocí svého písku jim míč vrátil. Kashike a ostatní měli z Gaary strach kvůli jeho divné síle.


Kategorie:

KomazaKomaza je Genin ze Skryté Písečné vesnice, který se zúčastnil Chuuninské zkoušky. Když protestoval proti zkoušejícím, že nepodváděl, tak ho Tobitake Tonbo přirazil ke zdi a řekl, že proti němu mají dostatek důkazů, které jsou pravdivé.


Kategorie:

MikoshiMikoshi je kunoichi ve Skryté Písečné vesnici. Po Gaarově únosu Akatsuki, Mikoshi vedle dalších ninjů přišla Gaarovi na pomoc.


Kategorie:

MukadeMukade byl Písečný ninja, který sloužil jako podřízený člena Akatsuki Sasoriho.


NejiriNejiri je Genin ze Skryté Písečné vesnice, který se zúčastnil Chuuninské zkoušky. Jeho jediný vystup byl pouze, když se ptal Morina Ibikiho, kolik týmů skutečně může projít prvním testem zkoušky.


Kategorie:

OotoraOotora byl nezaměstnaný vesničan (bezdomovec) ve Skryté Písečné vesnici. Byl náchylný k pití a udělal velkou chybu. Opilý narazil do rozhněvaného Gaary. Ootora si uvědomil do koho vrazil a byl šokován. Gaara se na něj podíval a uvědomil si, že stejným pohledem se na něj dívají lidé, kteří z něj mají strach. Proto ho Gaara jen tak zabil.


Kategorie:

OtokazeOtokaze slouží jako ninja ve Skryté Písečné vesnici. Když Skrytá Písečná vesnice ustupovala po neúspěšné invazi Písečné a Zvučné po konfliktu s Listovou, tak Otokaze nalezl tělo Kazekageho a jeho osobních strážců. Skrytá Písečná se pak dozvěděla, že byli zmanipulováni, aby bojovali s Listovou a také že Orochimaru zabil jejich Kazekageho a vydával se za něj.


Kategorie:

SajinSajin sloužil jako ninja ve Skryté Písečné vesnici. Sajin se podílel na invazi Zvučné a Písečné do Listové, která začala během třetího testu Chuuninských zkoušek. Byl členem týmu, který byl zachycen Narou Shikaku a jeho Kage Kubi Shibari Jutsu a tím to Jutsu byl zabit.


Sasori's_Parents.PNG

Sasoriho otec sloužil jako ninja ve Skryté Písečné vesnici. Byl to syn legendární Písečné kunoichi Chiyo. Během jedné z Velkých ninja válek přišel o život když bojoval s Hatakem Sakumem.
Sasoriho matka byla kunoichi ve Skryté Písečné vesnici a bojovala po boku svého manžela. Zemřela stejně jako její manžel, ale není jisté jestli jí zabil Sakumo nebo padla v bitvě.


Satetsu.JPG

Satetsu (砂鉄) slouží jako ninja ve Skryté Písečné vesnici. Když Skrytá Písečná ustupovala po neúspěšné invazi Písečné a Zvučné a konfliktu s Listovou, tak Satetsu byl ve skupině, která našla mrtvolu zavražděného Čtvrtého Kazekageho.


Kategorie:
Tomari.jpg

Tomari a jeho kamarádi si hráli s míčem ve Skryté Písečné vesnici. Při jejich hře jim však vylétl míč na střechu a zůstal tam. Najednou se však objevil Gaara a pomocí svého písku jim míč vrátil. Tomari a ostatní měli z Gaary strach kvůli jeho divné síle.


Kategorie:
Tsuchino.jpg

Tsuchino a jeho kamarádi si hráli s míčem ve Skryté Písečné vesnici. Při jejich hře jim však vylétl míč na střechu a zůstal tam. Najednou se však objevil Gaara a pomocí svého písku jim míč vrátil. Tsuchino a ostatní měli z Gaary strach kvůli jeho divné síle. Tak se tedy vydali na útěk, ale Gaara se je snažil zastavit, aby od něj neodcházeli a zůstali s ním. Gaarův písek omotal Tsuchina a jeho kamarády. Vzhledem k tomu, že se písek začal svírat a mohl jim ublížit, tak dorazil Yashamaru a odvedl Gaaru pryč.


Kategorie:

EbizouEbizou (エビゾウ) je ninja v důchodu ze Skryté Písečné vesnice, také je znám jako "Dědeček Ebizou" (エビゾウジイ, Ebizou-jiichan). On a jeho sestra Chiyo sloužili ve své vesnici jako legendární Sourozenci (御姊弟, Gokyoudai), Ebizou byl díky tomu vysoce uctíván. Je také Sasoriho strýcem.


Takamaru.jpg

Takamaru je pták z Vesnice ukryté v písku. Má jako každý pták vesnice ukryté v písku hnědé zbarvení. Použili ho pro záchranu Gaary, když ho Deidara porazil. Před odletem mu dali batůžek. Poprvé byl spatřen v šestém díle Shippuudenu.


Kategorie:

MatsuriMatsuri (祭) je kunoichi ve Skryté Písečné vesnici. Před vstupem na Ninja akademii sledovala, jak byli její rodiče zavražděni. Od toho incidentu měla strach ze zbraní. Když Píseční sourozenci zaváděli zacházení se zbraněmi pro nové studenty Ninja akademii, tak se Matsuri stala Gaarovou studentkou.


Kategorie: