Web je ve zkušebním provozu. Narazíte-li na chybové hlášení, dejte nám prosím vědět.
Nahlásit chybu
manga_preview
Boruto 24

Midori

midori-foto.jpg

Midori (ミドリ) byl dvacetiletý chuunin ze Skryté Travnaté vesnice, který se poprvé objevil v 110. kapitole mangy a 65. epizodě anime.
Midori byl vedlejší postava, která se objevila jen na několika málo stránkách mangy a pár minut v anime. Jeho partnerem byl Shiba. Oba přihlíželi konečným soubojům při chuuninských zkouškách. Před bojem Gaara versus Sasuke Gaaru při cestě do arény napadli. V anime z důvodu rozkazu feudálního pána, jelikož na tento boj si lidi mnoho vsadili a bylo by nejlepší, kdyby Gaara zkoušku vzdal. Ten však neměl pro nic pochopení a ninji rozdrtil ve svém písku.

Popis

Midori měl středně dlouhé hnědé vlasy v culíku. Na očích nosil sluneční brýle skrývající oči, přes tělo bílé ninja oblečení dle stylu Kusagakure (Skrytá Travnatá vesnice), na hlavě černou čepici s připevněnou ochrannou čelenkou.
Vypadalo to, že Midori si byl svými schopnostmi velmi jistý, rovněž se ani nebránil špinavé zákulisní politice a nečestným podvodům. Když však viděl Shibovu smrt, křičel a prosil o slitování.

Zajímavosti

Midori znamená zelená. Zřejmě se jedná o odkaz na Travnatou vesnici.

Na článku pracovali: