manga_preview
Boruto TBV 11

Midori

midori-foto.jpg

Midori (ミドリ) byl dvacetiletý chuunin ze Skryté Travnaté vesnice, který se poprvé objevil v 110. kapitole mangy a 65. epizodě anime.
Midori byl vedlejší postava, objevil se jen na několika málo stránkách mangy a pár minut v anime. Jeho partnerem byl Shiba. Oba přihlíželi konečným soubojům chuuninských zkoušek a před Gaarovým bojem se Sasukem napadli Gaaru při cestě do arény. V anime se to stalo z rozkazu svého feudálního pána; na očekávaný boj dědice Uchihů lidé vsadili vysoké částky a bylo by nejlepší, kdyby Gaara zkoušku jednoduše vzdal. Ten však bažil po krvi, neměl pro nic pochopení, natož pro šmelení se sázkami, a oba travnaté ninji rozdrtil ve svém písku. Midoriho a Shibova oběť zřejmě zachánila Naruta se Shikamarem, na které Gaara vzápětí narazil, protože nebozí chuuninové uhasili Gaarovu šílenou žízeň.

Popis

Midori měl středně dlouhé hnědé vlasy v culíku. Na očích nosil sluneční brýle skrývající oči, přes tělo bílé ninja oblečení dle stylu Kusagakure, na hlavě černou čepici s připevněnou ochrannou čelenkou.
Vypadalo to, že Midori si byl svými schopnostmi velmi jistý, rovněž se ani nebránil špinavé zákulisní politice a nečestným podvodům. Když však viděl Shibovu smrt, křičel a prosil o slitování.

Zajímavosti

Midori znamená zelená. Zřejmě se jedná o odkaz na Travnatou vesnici.

Na článku pracovali: 

 

Přihlášení

 
 

Kalendář akcí