manga_preview
Boruto 62

Goetsu Doushu

Goetsu Doushu.jpg

Goetsu Doushu (呉越ドウシュ) je genin ze Skryté Listové. Je členem týmu 40 a jeho týmovými partnery jsou Itoi Tsuru a Onikuma Enko. Jejich sensei nám není znám. Doushu je velmi zodpovědný a ke svým přátelům loajální.
Poprvé se objevil v kapitole 700+1 Naruto a 1. epizodě anime Boruto.

Boruto: Nová generace

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhNa Akademii Doushu studoval ve stejném ročníku jako Uzumaki Boruto a jejich třídním učitelem byl Aburame Shino. Během studia se Doushu účastnil různých aktivit, např. třídního výletu do Skryté Mlžné.
V závěrečné praktické zkoušce byli zkoušejícími Shino, Mitarashi Anko, Sarutobi Konohamaru a Hatake Kakashi. Díky Borutově plánu studenti společnými silami zkoušející porazili. Zbývalo pouze sebrat Tým 40Kakashimu rolničku. Což se sice nikomu nepodařilo, ale přesto všichni zkouškou prošli, protože cílem bylo otestovat týmovou spolupráci a loajalitu. Následně byl společně s Tsuru a Enko zařazen do týmu 40.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhBěhem řádění Gangu Byakuya v Listové byl Tým 40 společně s ostatními týmy geninů přizván k tomu, aby pomohli zloděje zastavit. Nicméně geninové měli zakázáno gang konfrontovat bez pomoci ninjů s vyšší hodností.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhKdyž se Enčina tajná technika vymkla z ruky, zranila jounina, který týmu velel. Tým chvíli plnil mise mise bez mistra, nicméně Enko se opakovaně vymykala kontrole a Doushu s Tsuru ji museli uklidňovat. Nakonec byl týmu 40 přiřazen nový mistr, a to Morino Ibiki. Jenže Doushu a Tsuru se Enčiny síly i nadále báli. Jejich strach by snižoval výkonnost týmu, a tak se Ibiki rozhodl tým rozpustit a osobně trénovat Enko jakožto vyšetřovatele u výslechů. A protože Enko chtěla být vesnici nějak užitečná, tak s nabídkou souhlasila.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhBoruto, Uchiha Sarada a Mitsuki jim chtěli pomoci se se strachem vyrovnat, jenže Konfrontace Enko s Ibikimmarně. Teprve až když Doushu s Tsuru našli pouliční kočku, která se jich bála, i přestože k ní byli přátelští, si uvědomili, jak se asi Enko musí cítit. Enko se bez svých kamarádů cítila osamělá, kvůli čemuž zase začala řádit jako smyslů zbavená. Ibiki měl problém ji zklidnit, ale naštěstí se Tsuru s Doushuem objevili včas a dokázali Enko zklidnit. Ibiki tak uznal, že v Enčině zájmu bude nejlepší tým 40 znovu obnovit.

Vzhledem k tomu, že povinně musel být v týmu alespoň jeden lékařský ninja, Doushu podstoupil lékařský výcvik.

Zajímavosti

  • Goetsudoushu (呉越同舟) je yojijukugo (japonský lexém skládající se ze čtyř kanji), které vyjadřuje rivaly či nepřátele ve společné situaci.
Techniky: 

Technika přenosu chakry

Na článku pracovali: 

Kategorie:
 

Přihlášení

 
 

Kalendář akcí