manga_preview
Boruto 62

Sari

sari.jpg

Patnáctiletá Sari (サリ) je genin ze Skryté Písečné, přátelí se s Matsuri a zbožňuje Gaaru. Poprvé se objevila v 280. kapitole mangy a 31. epizodě Shippuudenu.
Když Gaaru alias Pátého Kazekageho a jinchuurikiho Jednoocasého unesli Akatsuki, Sari se ho spolu se svou kamarádkou a dalšími písečnými ninji vydala zachránit. Mezitím ale Gaaru zachránil Narutův tým s Chiyo, proto nikdo z písečné skupinky nemusel bojovat. Oběma dívkám se ulevilo, že je Gaara v pořádku, umlčely uslzeného Ittetsu a předháněly se v komplimentech. Nakonec se obě rozeběhly ke Gaarovi a smetly Naruta stranou. Sari křičela, že to ona Gaaru příště dostane ze všech nesnází. Temari je musela krotit.

Sari se objevila také před Gaarovým odchodem na Setkání pěti Kage v Zemi Železa. Spolu s Matsuri, Bakim a dalšími vyprovázela Gaaru, Kankura a Temari a chtěla, aby sourozenci dávali na Gaaru pozor.

Sari se mihla také ve filmu Naruto Shippuden 3: Dědicové ohnivé vůle; Gaarovi se vybavila spolu s jinými vesničany, když přemýšlel o své domovské vesnici a jeho povinnosti všechny lidi v ní chránit.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
 

Přihlášení

 
 

Kalendář akcí