manga_preview
Město beze mne 13

Vánoční fanfikce od vás pro vás 2

mise
Zahrajte si na ffkového Ježíška

.
Staňte se konožskými Ježíšky a udělejte radost sobě i ostatním. Stačí mít přání a někomu jinému naopak splnit to jeho. Fanfikcí.

Přihlašte se na misi a dolů do komentáře ostatním sdělte, co byste si rádi přečetli. Můžete si říct o jednu hlavní věc a jeden detail; př. jaké postavy by měly ve vaší vysněné fanfikci vystupovat a v jaké roli, co by se mělo stát a kde přesně, jakou atmosféru by měla mít a důvod... Myslete na svého hodného dárce, ponechte prostor i pro jeho fantazii. Na oplátku si musíte vybrat vám sympatické přání někoho jiného a příběh dle zadaní sepsat. Další detaily a ladění záleží na vás jako na správném originálním Ježíškovi ^^

Důležité technické:

 1. Shrnuto: Přihlásit na misi, napsat komentář s přáním, vybrat přání někoho jiného, nahlásit mi to a začít dumat Smiling Ať jsou vaše přání v mezích zdejších ffek, znáte Pravidla... Můžete se inspirovat loňským ročníkem.
 2. Edit. 12. 12.: POZOR, odteď platí: Nováčci, nehlaste se na misi, pokud jste na konoze nezveřejnili alespoň jednu ffku! Ježíškovská psací mise se liší od jiných psacích misí.
 3. Obdržená přání budu vypisovat pod zadání mise; až si nějaké přání vyberete, nahlaste to komentářem (pokud si chcete do obdarování zachovat anonymitu, napište mi to soukromou zprávou), abych je mohla škrtnout.
 4. Můžete používat postavy z mangy, anime, fillerů, filmů... Pokud budete chtít ve svém přání zmínit vlastní postavu, musí být v příbuzenském vztahu s nějakou oficiální postavou z mangy (obecně, př. Hidan by měl mít sestru; autoři, nekomplikujte to Ježíškům postavami ze svých povídek, které Ježíšek znát nemusí). Jako dárce naopak můžete do příběhu zakomponovat i své vlastní vymyšlené postavy, aniž by musely být něčí příbuzné. Nemíchejte do Naruta jiné světy.
 5. Minimální rozsah fanfikce je 4000 znaků včetně mezer, maximální stanoven není. Znaky lze orientačně zkontrolovat TADY pomocí online počitadla.
 6. Fanfikci vkládejte přes Vytvořit obsah - Fanfiction, jako Typ vyberte Jednorázovka, jako Žánr Mise FF a jeden další žánr, který váš příběh nejlépe vystihuje. Pokud chcete zatrhnout i Nováčci, udělejte to navíc.
 7. Pište česky nebo slovensky. Při psaní dodržujte pravidla mise a Pravidla FF. Pokud si nejste jistí pravopisem či úpravou, napište mi to do komentáře pod povídku, ale předem se snažte co nejvíc vyvarovat zbytečností, jakými jsou překlepy a špatně psaná přímá řeč (vysvětlena v Pravidlech).
 8. Ehm... V případě dostatku přihlášených autorů a nedostatku vyřčených přání si editorky FF sobecky vyhrazují prostor pro svá přání za celoroční útrapy s vydáváním bez možnosti revanše xD Bezproblémové ffky budou vydávány do 48 hodin od poslání (s ohledem na vydávací dny a vánoční režim).

Po krásném loňském ročníku se mluvilo o možném zopakování mise, tak nervózně vyhlašuju Ježíškovské obdarovávání ffkami podruhé a doufám, že i letos se tu objeví bohatá nadílka a podělíme se o spoustu dárků a radosti ^^ Tentokrát už od listopadu, aby bylo víc času na domluvu a realizaci. Původní nápad na dárečkovou misi pochází od Kutulumototo Smiling

Bohužel se může stát, že vaše přání nikdo nesplní, ačkoliv vy druhému ano. Ale dárky v podobě komentářů pod vámi napsanou povídkou vám zůstanou určitě Smiling I za ty to stojí. Za chuť do psaní. A za napsané dílo.

Ať vám přeje Múza, krásný vánoční čas ^^

SEZNAM PŘÁNÍ

 • Čo by som si prial? dajme tomu, že ... by malo ísť o oslavu (akúkoľvek/čohokoľvek) a navyše prosím, aby sa na nej nevyskytol nikto z Akatsuki (raz za čas za bez nich obídeme Laughing out loud).
  Ďakujem a prajem príjemné písanie! Eye-wink Smiling
  BeeSan
  Tvé přání si zabral Ježíšek svkruskor, splněné je najdeš tady.
 • Tak já bych si přál. Co takhle vrátíme se zpět do čtvrté velké války ninjů.
  Sasuke nějak zemře a Naruto si musí nechat implantovat Sasukeho oči, aby zastavil Madaru a posléze i Kaguyu. Schopnosti, jaké zdědí po Sasukem, nechám na vás. Smiling Děkuji za splněné přání. Laughing out loud
  LordShmu
  Tvé přání si zabral Ježíšek v podobě Kaze.
 • Co takhle vrátit se do doby, kdy Mitarashi Anko opustila Orochimara a měla částečně vymazané vzpomínky. A myslela si, že ji Orochimaru opustil.
  Aby tam bylo, jak se cítila po té události, jaké byly její myšlenky apod...
  Jak to pojmete, nechám na vás i v jakém prostředím to bude.
  Přeji vám hodně štěstí při psaní a děkuji! Smiling
  Suzy
  Tvé přání si zabral Ježíšek LordShmu.
 • Slavnost v rezidenci Uzumaki, pozvaní jsou otec a dcera Hyuugovi jako nejbližší rodina. A členové starých a mladých týmů, členů rodiny a Pátá Hokage. Zvaní jsou zvaní a nikdo je nenutí přijít, kór když nemá čas, nebo někdo není ve vesnici.
  A na slavnosti se stane nějaký skandálek nebo nějaká neplecha, nějaká divočina, románek nebo rvačka, cokoliv.
  Kurtalos Ravencrest
  Tvé přání si zabral Ježíšek v podobě Rahzel.
 • Což takhle se vrátit trochu do minulosti...
  Přála bych si příběh o mladém Kankurovi, který by na své misi potkal někoho (koho nechám na vás, klidně to může být i dívka) a zažili spolu perné chvíle... zbytek nechám na fantazii.
  Předem moc děkuji. Ino ti gratuluje!
  Yuki Kaze-san
  Tvé přání si zabral Ježíšek v podobě Suzy.
 • Dajme tomu, že Obito nezdochne v súboji s Kaguyou a bude vo svojom živote nejak pokračovať ďalej...
  svkruskor
  Tvé přání si zabral Ježíšek Darino Una.
 • A já bych si přála povídku o tom, jak Kakashi ke své masce přišel. Ale aby to byla vtipná povídka, klidně může být i parodie.
  Darino Una
  Tvé přání si zabral Ježíšek v podobě Uzumaki clan, splněné je najdeš tady.
 • Moje prianie je prečítať si vtipnú poviedku o rodine Uzumaki. Taký ten klasický zhon okolo príprav na nejakú vzácnu príležitosť (môže to byť Štedrá večera, narodeninová oslava nejakého príbuzného...), ktorú nechám na vás. Ako to už pri takýchto stresových udalostiach býva, Hinata (ako ostatne všetky ženy z Konohy) buzeruje svojich chlapov do roboty...
  Uzumaki clan
  Tvé přání si zabral Ježíšek Palantir.
 • Moje tohoročné čitateľské prianie je nasledovné: Ako Kushina s Minatom prvýkrát na rande išla. A keďže je to Kushina, musí to byť veselé Jump!
  Na autorovi ponechám, či to zbúchali hneď po jej záchrane pred únoscami, alebo až o pár rokov. Bolo by milé prečítať si aj niečo z príprav, nejaké myšlienkové pochody zúčastnených, ak sa to ale nebude hodiť do nápadu, nechám sa prekvapiť autorovou tvorivosťou.
  Ďakujem.
  Rahzel
 • Prial by som si poviedku, ktorá sa odohráva v Skrytej Kamennej, no nesmie v nej figurovať žiadna postava zo Skrytej Listovej (s výnimkou Uchihov). Laughing out loud
  Palantir
  Tvé přání si zabral Ježíšek v podobě Dagkharis.
 • Od Ježíška bych si přála povídku o Zabuzovi, nějaké to retro z jeho mládí v Mlžné, prosím.
  Dagkharis
  Tvé přání si zabral Ježíšek v podobě Sayoko.
 • Přál bych si příběh o tom, jak se dají Sakura a Chouji dohromady.
  Misa800online
  Tvé přání si zabral Ježíšek v podobě Katemy.
 • Milý Ježíšku, protože by Vánoce měly být plné lásky, vřelé nálady, smíchu a radosti, ráda bych něco odlehčeného, spíše komedii než parodii. Ráda bych dostala AU, v kterém Obito s Rin přežili a společně s Kakashim hlídají malého, neposedného Naruta. Inspirace obrázkem tu. Smiling
  Sayoko
  Tvé přání si zabral Ježíšek v podobě Akhary.
 • A ja by som chcela poviedku o Ino a Saiovi, ako sa dali dokopy, žáner nechám na pisateľovi, ale malo by sa to odohrávať počas nejakej vianočnej párty/oslavy.
  Katema
 • Milý konožský Ježíšku,
  tohle asi nebude žádná legrace, ale stejně to zkusím. Zvládl bys mi napsat něco veselého, klidně (ale rozhodně ne nutně) lehce potrhlého, s detektivní zápletkou? Osoby, obsazení i konkrétní povahu "případu" nechám úplně na Tobě, vůbec nemusí jít o klasickou detektivku, prostě jen aby se tam po něčem pátralo. Laughing out loud
  (Líbilo by se mi, kdyby buď "pachatel", nebo "vyšetřovatel" postupovali poněkud nezvyklým způsobem, ale to jen v případě, že by Tě něco šikovného napadlo.)
  Děkuji.
  Akhara
  Tvé přání si zabral Ježíšek v podobě Avárt.
 • Milý sannine Mikurasi,
  chci povídku, ve které se vůbec nic nestane. Prostě žádné mise, žádné boje, žádné romanťárny. Maximálně tolik akce, jako na pláži plné vyhřívajících se leguánů. Cílem povídky by měl být pocit absolutní prázdnoty v duši čtenáře.
  Avárt
mada.jpg
Datum ukončení mise: 
2. 1. 2020 v 23:00
Info a pravidla: 
Pravidla misí, jejich seznam a další info zde: KONOHA MISE.
Pro mise je třeba být přihlášen.

Kategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Poštolka
Vložil Poštolka, Čt, 2019-12-12 22:15 | Ninja už: 2595 dní, Příspěvků: 4237 | Autor je: ONLINE, Manga tým, Člen ANBU

Tož když jsem se přihlásila, tak Konožíškovi taky něco navrhnu... obecně vzato by mi udělala radost básnička, ale vzhledem k pravidlům by to mohla být povídka, ve které někdo básně píše. Třeba jimi glosuje svoje životní příhody, snaží se zaujmout svoji lásku (nemusí být úspěšný), píše satiru na své učitele či vedení vesnice - prostě něco odlehčeného.

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.

Poslední dobou nemaluji, ale pár obrázků mi vytvořil počítač - kdo chce, nechť na ně mrkne tu.

Obrázek uživatele Miklo
Vložil Miklo, Čt, 2019-12-12 10:22 | Ninja už: 2 dní, Příspěvků: 1 | Autor je: Prostý občan

hej konohsky ježisku mohl bych si mi napsat neco veseleho a pjekneho
A koukej co umím! Blik, blik, blik, blik... vypněte ten blinkr..

Kakashi YES

Obrázek uživatele Akumakirei
Vložil Akumakirei, Čt, 2019-12-12 13:59 | Ninja už: 4053 dní, Příspěvků: 2217 | Autor je: Editor všeho, Editor FF, Prostý občan

A počítáš s tím, že ty budeš psát povídku zase někomu jinému?

.Seznam FF, Poslední FF: Ze scvokárny kabát | O otcích a synech | Krev tvých očí
. • V noci jsou všechny kočky černé.
.Some days, some nights..

Obrázek uživatele Avárt
Vložil Avárt, Út, 2019-12-10 21:35 | Ninja už: 4052 dní, Příspěvků: 719 | Autor je: Hlídač Gaiovy želvy

Milý sennine Mikurasi, mám přání (které bude na 4 000 znaků asi dost výzva, ale snad někdo zdvyhne hozenou rukavici):
Chci povídku, ve které se vůbec nic nestane. Prostě žádné mise, žádné boje, žádné romanťárny. Maximálně tolik akce, jako na pláži plné vyhřivajících se leguánů. Cílem povídky by měl být pocit absolutní prázdnoty v duši čtenáře.

Obrázek uživatele Rahzel
Vložil Rahzel, St, 2019-12-11 19:47 | Ninja už: 731 dní, Příspěvků: 725 | Autor je: Účastník Irukova doučování

fíha - priania sa dajú aj prepisovať? Wow, tak tohle je vážně krutě hustý!!

Obrázek uživatele Yuki Kaze-san
Vložil Yuki Kaze-san, St, 2019-12-11 19:55 | Ninja už: 4119 dní, Příspěvků: 7503 | Autor je: Moderátor, Oinin

Ne, nedají, původní přání nesplňovalo pravidla mise, tak se přání změnilo na takové, aby vyhovovalo zadání...

„Nepodceňujte sílu četnáře.“ Matthew Reilly
FF stránka moje a Nildona!!!
FC pro mě od nellynuska

Obrázek uživatele Palantir
Vložil Palantir, St, 2019-12-11 17:45 | Ninja už: 3596 dní, Příspěvků: 5014 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Člen ANBU

Toto ma teda pobavilo. Rozhodne originálnejšie, než tebou pôvodne žiadaný cliffhager záver. Laughing out loud

Obrázek uživatele Poštolka
Vložil Poštolka, Út, 2019-12-10 21:44 | Ninja už: 2595 dní, Příspěvků: 4237 | Autor je: ONLINE, Manga tým, Člen ANBU

Já se nechtěla hlásit na misi, ale toto téma... mi přijde hodně inspirativní. Jakože vážně hodně. Hm, počkám do zítřka, jestli si ho zabere někdo z přihlášených.

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.

Poslední dobou nemaluji, ale pár obrázků mi vytvořil počítač - kdo chce, nechť na ně mrkne tu.

Obrázek uživatele Palantir
Vložil Palantir, Čt, 2019-12-12 14:25 | Ninja už: 3596 dní, Příspěvků: 5014 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Člen ANBU

Nikto sa neprihlásil, je to tvoje. Eye-wink

Obrázek uživatele Poštolka
Vložil Poštolka, Čt, 2019-12-12 22:08 | Ninja už: 2595 dní, Příspěvků: 4237 | Autor je: ONLINE, Manga tým, Člen ANBU

Ok, vynasnažím se to napsat. Nápad by už byl, snad bude použitelný.

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.

Poslední dobou nemaluji, ale pár obrázků mi vytvořil počítač - kdo chce, nechť na ně mrkne tu.

Obrázek uživatele Rahzel
Vložil Rahzel, So, 2019-12-14 00:13 | Ninja už: 731 dní, Příspěvků: 725 | Autor je: Účastník Irukova doučování

Už sa teším. Len dúfam, že Ťa tá prázdnota celkom nepohltí. (spomenula som si na Nekonečný príbeh Nevím, co jsem si dal, ale bylo to vážně silné!).

Obrázek uživatele Senpai-sama
Vložil Senpai-sama, Út, 2019-12-10 15:01 | Ninja už: 1091 dní, Příspěvků: 2013 | Autor je: Předseda třídy

Milí autori, zobudila som sa s nápadom na námet FF. Asi by som mala napísať do iného vlákna, lebo síce statočne komentíkujem, ale ništ nepíšem Takový trapas... Ako pozerám Boruta a znovu točím Naruta, tak som si uvedomila, že by bol zaujímavý pohľad Oročimara na Sasukeho. Však kvôli tomu, aby mohol sledovať jeho cestu, tak sa "preporodil," Džiraija by sa isto potešil. Oro pozná Sasukeho veľmi dobre, je múdry a skvelý psychológ, čo aj zneužíval. Možno jeho pohľad by priniesol nový uhol, ktorý by objasnil rozpory, nad ktorými dumáme. V B 135 vyplynulo, že Sasuke má voči Sakure výčitky, že jej robí starosti. Najsilnejší vzťah má síce s Narutom, ale ten je absolútne neobjektívny voči Sakure, urobil by pre ňu všetko (Hin je pre neho Kawarimi.) Ste tu viacerí schopní, nechcem menovať konkrétne, ktorým by takáto téma sadla ako uliata. Aku, prepáč, že som sa vlúdila do tebou vypísanej misie, kľudne ma dakam presuň, ale pošťuchli ma Kyell a Kaze svojimi komentíkmi hihihi

Obrázek uživatele Akumakirei
Vložil Akumakirei, Út, 2019-12-10 18:41 | Ninja už: 4053 dní, Příspěvků: 2217 | Autor je: Editor všeho, Editor FF, Prostý občan

Zajímavé to je, ale spíš je lepší zmínit se třeba tady. Někteří hledají nápady, mohl by se někdo inspirovat a sepsat klasickou ffku mimo misi Smiling Tady by to šlo maximálně tehdy, kdyby to některý z účastníků, který dosud nic nezadal, převzal jako své přání.

.Seznam FF, Poslední FF: Ze scvokárny kabát | O otcích a synech | Krev tvých očí
. • V noci jsou všechny kočky černé.
.Some days, some nights..

Obrázek uživatele Senpai-sama
Vložil Senpai-sama, Út, 2019-12-10 19:26 | Ninja už: 1091 dní, Příspěvků: 2013 | Autor je: Předseda třídy

Priznám sa, že v nadšení som sa vyjadrila tu, hoci nepatrične Takový trapas... Kaze má super nápad Jump! Nie je to vôbec jednoduchá téma, obaja sú kontroverzní, ale z mnohých uhlov pohľadu (psychologický až psychiatrický, filozofický, etický atď.) Nechcem spamovať, ale mnohí vieme... A autorov máme hviezdnych na takéto analýzky Wow, tak tohle je vážně krutě hustý!! Ešte raz sa ospravedlňujem za vniknutie do misijných výsostných vôd Himawari

Obrázek uživatele Yuki Kaze-san
Vložil Yuki Kaze-san, Út, 2019-12-10 18:11 | Ninja už: 4119 dní, Příspěvků: 7503 | Autor je: Moderátor, Oinin

A co tahle to zařadit do Výzvy FF, jako speciální téma? Ať vidíme jak různí autoři uchopí tvoje téma? Tohle je jen návrh. Už bude záležet na Aku a ostatních.

„Nepodceňujte sílu četnáře.“ Matthew Reilly
FF stránka moje a Nildona!!!
FC pro mě od nellynuska

Obrázek uživatele Kyell
Vložil Kyell, Ne, 2019-12-08 14:38 | Ninja už: 4030 dní, Příspěvků: 1356 | Autor je: Minatův osobní výrobce kunaiů

Tak strašně mě to láká! Ale zatím se neobjevilo téma, které by mě přímo praštilo do očí a řekl jsem si, joo, tak tohle musím spáchat! Ještě chviličku vyčkám Ja to nebyl hihihi

Obrázek uživatele Akhara
Vložil Akhara, Po, 2019-12-02 13:57 | Ninja už: 1060 dní, Příspěvků: 1076 | Autor je: ONLINE, Manga tým, Hlídač Gaiovy želvy

Milý konožský Ježíšku,
tohle asi nebude žádná legrace, ale stejně to zkusím. Zvládl bys mi napsat něco veselého, klidně (ale rozhodně ne nutně) lehce potrhlého, s detektivní zápletkou? Osoby, obsazení i konkrétní povahu "případu" nechám úplně na Tobě, vůbec nemusí jít o klasickou detektivku, prostě jen aby se tam po něčem pátralo. Laughing out loud
(Líbilo by se mi, kdyby buď "pachatel", nebo "vyšetřovatel" postupovali poněkud nezvyklým způsobem, ale to jen v případě, že by Tě něco šikovného napadlo.)
Děkuji.

Obrázek uživatele Avárt
Vložil Avárt, So, 2019-12-07 21:59 | Ninja už: 4052 dní, Příspěvků: 719 | Autor je: Hlídač Gaiovy želvy

Já, Já, Já, Já!!!

Obrázek uživatele noleda
Vložil noleda, So, 2019-12-07 22:57 | Ninja už: 2286 dní, Příspěvků: 5746 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Editor obrázků, Vychovatel dětí klanu Hyuuga

A sakryš, už jsem byla lehce nalomená, že do toho půjdu Smiling.

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránce Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA

NARUTO ANTISTRESOVÉ MALOVÁNKY a NARUTO PEXESOVÁ HRA - odkazy na stažení ZDE

Obrázek uživatele Katema
Vložil Katema, Po, 2019-12-02 12:54 | Ninja už: 2221 dní, Příspěvků: 1393 | Autor je: Student Akademie

Chcela by som splniť prianie Misa800online Laughing out loud

A ja by som chcela poviedku o Ino a Saiovi ako sa dali dokopy, žáner nechám na pisateľovi, ale malo by sa to odohrávať počas nejakej vianočnej párty/oslavy.

Obrázek uživatele Sayoko
Vložil Sayoko, Ne, 2019-12-01 23:54 | Ninja už: 4264 dní, Příspěvků: 1984 | Autor je: Editor všeho, Editor FF, Manga tým, Naháněč jelenů

Celkem dlouho jsem přemýšlela, ale nakonec mě nic kloudného nenapadá, a tak se znovu obracím na inspiraci obrázkem...

Milý Ježíšku, protože by vánoce měly být plné lásky, vřelé nálady, smíchu a radosti, ráda bych něco odlehčeného, spíše komedii než parodii. Ráda bych dostala AU, v kterém Obito s Rin přežili a společně s Kakashim hlídají malého, neposedného Naruta. Inspirace obrázkem tu. Smiling

Obrázek uživatele Akhara
Vložil Akhara, Po, 2019-12-02 13:30 | Ninja už: 1060 dní, Příspěvků: 1076 | Autor je: ONLINE, Manga tým, Hlídač Gaiovy želvy

Tak já to zkusím. Smiling Snad ti nebude vadit jistá dávka šílenosti a absolutní nepravděpodobnost děje. Laughing out loud

Obrázek uživatele Rahzel
Vložil Rahzel, Út, 2019-12-03 06:06 | Ninja už: 731 dní, Příspěvků: 725 | Autor je: Účastník Irukova doučování

Myslím, že sa potešíme viacerí. Tee-hee

Obrázek uživatele Misa800online
Vložil Misa800online, Čt, 2019-11-28 21:13 | Ninja už: 15 dní, Příspěvků: 2 | Autor je: Prostý občan

Teď nevím jestli se to jenom nezobrazilo nebo jsem to neposlal ale napíšu to ještě jednou přál bych si příběh o tom jak se dají sakura a chougi dohromady

Obrázek uživatele LordShmu
Vložil LordShmu, Út, 2019-11-26 10:49 | Ninja už: 33 dní, Příspěvků: 9 | Autor je: Pěstitel rýže

Ahoj všichni. Tak jak to jde jestli je můžu zeptat?
Jí například měl už polovinu ale vylepšoval jsem si PC o ramky a SSD a zapomněl jsem si to uložit Laughing out loud

Obrázek uživatele Palantir
Vložil Palantir, Út, 2019-11-26 13:18 | Ninja už: 3596 dní, Příspěvků: 5014 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Člen ANBU

Práve teraz mám ešte iba názov a niekoľko pazvukov. Nya!

Obrázek uživatele Rahzel
Vložil Rahzel, Út, 2019-11-26 21:34 | Ninja už: 731 dní, Příspěvků: 725 | Autor je: Účastník Irukova doučování

sedem poznámok, inak nič
neuložené a stratené, fakt nanič kombinácia, ale...
zadá sa mi, že práve Ty si písal, že si bol zaskočený tým, že keď si napísal všetko, čo si mal v hlave, tak ti to vyšlo ledva na 2000 znakov. osobne neznášam, keď hotový text "musím" nejako naťahovať a rozvíjať - je to drina, takže v takomto prípade je strata možno príležitosťou začať odznova a zoširoka Eye-wink aby to na tých 4000 dosiahlo.

Obrázek uživatele LordShmu
Vložil LordShmu, St, 2019-11-27 12:46 | Ninja už: 33 dní, Příspěvků: 9 | Autor je: Pěstitel rýže

Tak měl jsem to napsané za cca 30 min co jsem to si to přání vzal Laughing out loud

Ale jinak to mám stejně taky nemám rád když to musím natahovat....

Obrázek uživatele Dagkharis
Vložil Dagkharis, Ne, 2019-11-24 20:57 | Ninja už: 3379 dní, Příspěvků: 329 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Splním tedy nakonec přání Palantirovi, protože mě to téma super nadchlo! Smiling

A od Ježíška bych si přála povídku o Zabuzovi, nějaké to retro z jeho mládí v Mlžné, prosím.

Obrázek uživatele Sayoko
Vložil Sayoko, Po, 2019-11-25 00:02 | Ninja už: 4264 dní, Příspěvků: 1984 | Autor je: Editor všeho, Editor FF, Manga tým, Naháněč jelenů

Ty jo, tvé téma mě moc zaujalo, ale zeptám se raději předem, aby se to nezvrtlo v něco, co nechceš... Víš, že za jeho mládí to byla Krvavá Mlžná, že jo? Laughing out loud