manga_preview
Boruto 30

Důležitá sdělení pro spisovatele a čtenáře FanFiction!!!

Vážení FFkaři,
máme pro Vás několik důležitých sdělení!!!


EDIT 9. 7. 2018:
NOVINKA! Nově máte možnost volby, kam ilustrační obrázek k ffce vložit - nahoru, nebo dolů. Smiling Nepoužívejte obě funkce naráz. A připomínám; nevkládejte příliš velké obrázky. Akumakirei. (Edit.: Až proběhne oprava, bude se klasicky zarovnávat na střed a zmizí i z náhledů, nebojte.)


EDIT 8. 2. 2018:
POZOR, ZMĚNY!
1. Deadline posílání příspěvků se mění z osmé na sedmou večerní.
2. Od příštího týdne se přestává vydávat v pátky a neděle. V pátek ffky nebývají, v neděli nic až jedna, proto jsem se rozhodla možné příspěvky zhustit do zbývajících dnů. Nejedná se o velkou změnu, každý týden vykazuje minimálně dva dny bez příspěvků k vydání, často je takových dnů i víc, a já to tu zbytečně kontroluju. Co se týče vydávání sérií; kapitola poslaná v sobotu do sedmé hodiny večerní se počítá do daného týdne, můžete tedy hned v pondělí poslat další. Naopak kapitola poslaná v sobotu po sedmé večerní bude schválena v pondělí a počítá se jako pondělní, tedy kapitola nového týdne. Akumakirei


EDIT 19. 11. 2017:
Zapojte se do společné výzvy FF autorů! ^^ Info zde.


EDIT 30.8. 2012:
POZOR! NOVINKA! Pokud chcete k povídce přidat obrázek, stáhněte si jej do počítače, a pak nahrajte pomocí funkce "velký obrázek před textem" ve formuláři pro FF. Odlehčíte tak stránkám konohy, protože načítání obrázků vložených pomocí odkazu na externí weby (pomocí tagu IMG) totiž zatěžuje server. Eye-wink Děkujeme, že budete primárně používat tuto funkci.
Vaše hAnko Smiling
----
Nenahrávajte ich však priveľké, ale menšie, aby človek nemusel rolovať stránku zbytočne až do aleluja. Čo nebude spĺňať vhodnú dĺžku bude automaticky zmenšené.
Fňu

EDIT 18. 08. 2012: Milí autori a autorky našich Fanfikcií, prestaňte si hodnotiť svoje veci, áno? Je jedno, že vám to zdvíha ego, je to však nefér voči tým, ktorí to nerobia a poctivo čakajú na hodnotenie tých, ktorí si to prečítajú a tešia sa z toho. Každý mal obdobie, keď si tie svoje veci občas hodnotil, kým nepochopil, že tadiaľ cesta nevedie. Keďže to nejde zakázať ako pri Obrázkoch, pôjde to formou Upozornení. Prípadne vymazaním celého hodnotenia u danej veci, keď sa to bude stále opakovať.
A takisto všetci jednohviezdičkári, ktorí nedokážu napísať komentár k poviedke, prečo dali tú jednu hviezdu, tak to odteraz robte. Samozrejme myslím zmysluplné komentáre, kde sa pekne rozpíšete, prečo ste im to dali. Inak sa podľa toho vždy zariadim. Je to detinské, hlúpe, a popravde, je mi úplne jedno, že ste hlúpi a závistliví, budem potom ja zase zlá Smiling Prečo by mali ľudia trpieť vašimi kravinami, keď vy ste zákerní? Naozaj nemám záujem tu narážať na takýchto ľudí.
A niektorí, hlavne tí začiatočníci, si tú jednu hviezdičku berú k srdcu až moc. A pritom, odkedy sme sa poviedok ujali my editorky, už tu naozaj nie sú veci, ktoré by si tú jednu hviezdu zaslúžili. Tie staré, tam sa ešte nájdu.
Takže tieto veci berte na vedomie, aby ste potom náhodou niečo neľutovali. Čím viac upozornení, tým väčšia šanca na BAN.
Platí to aj pre dve hviezdičky.
A rovnako všetci stále čítajte PRAVIDLÁ FF, ktoré kopa z vás neustále ignoruje.
Vaša Fňu.

EDIT 4. 2. 2010: Mám soukromou prosbu... lidi, co čtete FFky, zkuste občas kliknout jen tak, někam v seznamu... z dřívějška je tu víc než dost krásného čtení... Ono, poslední dobu je to takové... uhlazené... řekla bych... neosobní... ty starší FFky byly... živější? Ale tím nechci říct, že současní autoři nepíšou dobře a zajímavě... teda aspoň většina xD YnO

AKTUALIZACE 15.8.2009 Poslední dobou se tu roztrhl pytel s povídkami typu yaoi, shounen-ai, yuri a tak dále. Je to sice žánr jako každý jiný, ale na Konoze prostě nebude. Starší povídky s touto tématikou budou postupně smazané a převedené na externí blog. Milovnice a milovníci tohoto žánru mají smůlu.
A co se erotiky celkově týká, myslím, že Konoha je především stránka s informacemi o Narutovi a ne erotický portál. Laughing out loud V dnešním světě už sice hned tak něco mládež nepohorší, ale zkuste ten sex aspoň trochu zaobalit. Velké sprosťárny totiž opravdu neprojdou.
Takže ode dneška 15. 8. 2009 nevychází žádné párování kluk-kluk nebo holka-holka. V reálném světě nemám proti jakémukoliv zaměření žádné výhrady, mezi menšinovými komunitami mám přátele, ale do Naruta nikdo tohle tahat nebude. A to je všechno.
Yamata no Orochi


Ostatní starší info:


Děkujeme za pochopení a doufáme, že spolupráce Editorů a autorů FF bude nadále fungovat k oboustranné spokojenosti. Smiling

V případě jakýchkoli dotazů zanechte komentář anebo kontaktujte soukromou zprávou Akumakirei.

4.746915
Průměr: 4.7 (162 hlasů)

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Fňu
Vložil Fňu, Pá, 2016-01-22 23:07 | Ninja už: 4110 dní, Příspěvků: 6053 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Milí konožáci, konožáčky,
premýšľala som, čo vám sem napísať.


Autori poviedok čítajte Pravidlá FF!! Smiling
Inak vaše poviedky skončia na našom externom blogu ^^
A takisto čítajte aj Důležitá sdělení pro spisovatele a čtenáře FanFiction!!!
Ak si nie ste istí písaním, nájdite si nejakú betu - Inzertní FF nástěnka.

----
Čiarka, taká maličkosť, ale dokáže úplne zmeniť význam vety.
Nezabúdajte na to.


Obrázek uživatele Akumakirei
Vložil Akumakirei, Út, 2016-02-02 19:19 | Ninja už: 3722 dní, Příspěvků: 2016 | Autor je: Editor všeho, Editor FF, Prostý občan

Pá, 2016-01-29 23:57 (doba odeslání původního komentáře)
Já chápu, že člověk toho má moc a hlavně zdraví je beze sporu nejpřednější (ještě jednou přeji rychlé uzdravení), ale právě proto by člověk neměl být na takovou práci sám a mít týmovou oporu. Přestože ff už není tolik, je jich poměrně málo; i tak je to pro jednoho člověka určitě dost ubíjející, zvlášť pokud v osobním životě je toho spousta k řešení. Celá konoha funguje o týmech. Nabízí se spousta schopných a zodpovědných lidí, kteří by rádi vypomohli (a ví, že nápor už není, co býval); určitě by to pak bylo i mnohem méně stresující pro tebe, když víš, že nestíháš/nemůžeš/cokoliv.

Edit. 2.2.2016: Jestli nevydání mé práce (přestože pozdější ff jako nové a zavedené série i samostatné ff vyšly) znamená, že jsem tě urazila, tak se omlouvám, neměla jsem to v úmyslu. Jenom jsem poukazovala na to, že ve více lidech se to lépe táhne, zvlášť když má člověk jiné starosti, to je všechno.

.Seznam FF, Poslední FF: Krev tvých očí | Oblačno, místy zataženo 7/ | Kam přichází mrazy
. • V noci jsou všechny kočky černé.
.Some days, some nights..

Obrázek uživatele BeeSan
Vložil BeeSan, Po, 2016-01-25 16:18 | Ninja už: 1461 dní, Příspěvků: 412 | Autor je: Zatvrzelý šprt

Asi tak, aj manga už skončila a anime za moc nestojí (posledný rok už ho ani nepozerám). Vydávať to ozaj nie je nutné každý deň, ale mesiac je už príliš dlhá pauza, sú autori, ktorí už majú napísanú celú sériu a jediné čo potrebujú je vydať ju ... také pauzy to potom len kazia a nielen že reflektujú súčasný stav, ale ho ešte aj posilňujú. Objektívne dôvody samozrejme chápem.

Dzn dzn dzn

Obrázek uživatele strigga
Vložil strigga, So, 2016-01-23 18:16 | Ninja už: 3025 dní, Příspěvků: 1619 | Autor je: Konohamarova chůva

Hlavně ať je ti brzy dobře! Smiling

Pamatuj, tenhle svět není jen pro silný, stvořen byl pro všechny ztracený duše
a počítá se, jestli tě tvá cesta posilní, a ne to, jak rychle jsi ji ušel
~ Radůza

Obrázek uživatele hinata666
Vložil hinata666, So, 2016-01-23 10:44 | Ninja už: 3909 dní, Příspěvků: 595 | Autor je: Student Akademie

Skoré uzdravenie a teším sa na FF-misie Smiling

Obrázek uživatele Momoko-san
Vložil Momoko-san, St, 2015-12-16 16:55 | Ninja už: 1237 dní, Příspěvků: 93 | Autor je: Pěstitel rýže

Chci se zeptat jak je to momentálně s Fanfikcemi, protože ta moje už čeká celkem dlouho na schválení (určitě není jediná Laughing out loud ) a celkem jsem nedočkava, kdy se zase budou vydávat Smiling přečetla jsem jich na konoze celkem dost a nekteré série jsou nedokoncene a stoji za to vydat i ty poslední díly (pokud jsou Teda dopsane Laughing out loud ) Smiling a je to asi blbá otázka, ale proc to není jak u FA, kdy stačí jen povolení? Laughing out loud přijde mi zbytecne čekat tak dlouho, až se všechno schválí Smiling ale to je jen čiště subjektivní názor Smiling

Máš snapchat? Přidej si mě : janca_bell ^_^ přidávám tam někdy fotky svých kreseb, ktere nejsou jen s tématikou Naruto ^_^

Výsledek mého testu z Naruta ^_^
The Ultimate Naruto Test -- Create and Take a Fun Quiz @ NerdTests.com's User Tests!

A další Sticking out tongue ^_^

Akatsuki personality test -- Make and Take a Fun Quiz @ NerdTests.com's User Tests!
My Category: Itachi-= click to take @ NerdTests.com =-

Obrázek uživatele strigga
Vložil strigga, St, 2015-12-16 22:06 | Ninja už: 3025 dní, Příspěvků: 1619 | Autor je: Konohamarova chůva

Nejsem teda editorka, ale když dovolíš, odpovím na tvou druhou otázku Smiling jednoduše proto, protože kdyby tady stačilo jen povolení, vycházela by tu hromada nebetyčných kravin, které nejenže nesplňují Pravidla FF, ale často ani základní pravidla interpunkce, pravopisu, úpravy textu a podobně. Stačí se podívat na externí blog (www.yamatanoorochi.blog.cz), aby člověku došlo, kolik ptákovin projde sítem editorek. Jejich práce není a nikdy nebyla zbytečná, právě naopak. Smiling Na Konoze je tolik povídek, že propouštět sem ještě všechny ty texty, co ani povídkami nejsou, už by se v tom vůbec nedalo vyznat. Pravidla jsou takhle nastavená roky, už z doby, kdy na Konoze vycházelo mnohonásobně víc povídek než teď a bylo to potřebnější, ale myslím, že ani dnes nemá smysl pouštět si sem každou blbost. To si radši počkám, až si Fňu najde čas a povydává to Smiling (je to bytost z masa a kostí, která má svůj život, pracuje a Konoha není její jedinou zálibou, tak to prostě občas trvá Eye-wink)

Pamatuj, tenhle svět není jen pro silný, stvořen byl pro všechny ztracený duše
a počítá se, jestli tě tvá cesta posilní, a ne to, jak rychle jsi ji ušel
~ Radůza

Obrázek uživatele Momoko-san
Vložil Momoko-san, Čt, 2015-12-17 00:07 | Ninja už: 1237 dní, Příspěvků: 93 | Autor je: Pěstitel rýže

Dobře, okey, chápu Laughing out loud chápu a ji Fňu, jen jsem se ptala, nic víc :
) Já fňu chápu a nijak na ni nechci tlačit a ani nemůžu Laughing out loud

Máš snapchat? Přidej si mě : janca_bell ^_^ přidávám tam někdy fotky svých kreseb, ktere nejsou jen s tématikou Naruto ^_^

Výsledek mého testu z Naruta ^_^
The Ultimate Naruto Test -- Create and Take a Fun Quiz @ NerdTests.com's User Tests!

A další Sticking out tongue ^_^

Akatsuki personality test -- Make and Take a Fun Quiz @ NerdTests.com's User Tests!
My Category: Itachi-= click to take @ NerdTests.com =-

Obrázek uživatele strigga
Vložil strigga, Čt, 2015-12-17 16:57 | Ninja už: 3025 dní, Příspěvků: 1619 | Autor je: Konohamarova chůva

To je v pohodě, já tě chápu. Taky jsem se vždycky těšila, až vyjdou mé oblíbené věci Smiling

Pamatuj, tenhle svět není jen pro silný, stvořen byl pro všechny ztracený duše
a počítá se, jestli tě tvá cesta posilní, a ne to, jak rychle jsi ji ušel
~ Radůza

Obrázek uživatele Camelia
Vložil Camelia, Út, 2016-01-12 18:01 | Ninja už: 2789 dní, Příspěvků: 1480 | Autor je: Pěstitel rýže

Nechci teda nijak schazovat Fňu či jiné, jen mi to nedá, když tak čtu tuto diskuzi, a musím se prostě zeptat. Souhlasím s tím, že je to otravné, čekat třeba dva týdny na vydání (když jsem tu začínala, šlo to krásně nejéle do dvou dnů, pokud nebylo dáno jinak). Chápu, že na to nemají tolik času, ale pokud to nestíhají, možná by nebylo od věci nabrat pár nových jedinců. Přeci jen, víc rukou víc zvládne.
Ale to je jen takový nápad Smiling

Na srozuměnou se dává,
že Camelia to tu vzdává.
Nebojte se, stále píše,
pouze jinde, pěkně tiše.
Najdete ji na blogu,
(co se rýmuje na gu?)
****

Aneb trapný pokus, jak vám dát vědět, že jsem se přestěhovala SEM Laughing out loud Najdete tu všechny moje povídky, dokonce i ty z NeNaruta :)
Těším se a vaší návštěvu!
****
Moc děkuju E.Haruko za založení >>FC<< a budu moc ráda, když se přidáte Smiling

Obrázek uživatele BeeSan
Vložil BeeSan, Út, 2015-09-15 11:27 | Ninja už: 1461 dní, Příspěvků: 412 | Autor je: Zatvrzelý šprt

Už mi to nedá - musím sa opýtať - čo je s vydávaním FF? Myslel som, že po výpadku Konohy to bude fungovať plynule a ono nič. Tak teď ti nevím...

Dzn dzn dzn

Obrázek uživatele Kimiimaro
Vložil Kimiimaro, Út, 2015-03-24 19:31 | Ninja už: 1422 dní, Příspěvků: 795 | Autor je: Utírač tabulí na Akademii

Ahoj, jak dlouho obvykle trvá vydání jednoho Fan Fiction?

Obrázek uživatele Fňu
Vložil Fňu, Út, 2015-04-07 12:19 | Ninja už: 4110 dní, Příspěvků: 6053 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Od pár dní, cez nejaký ten týždeň až po nikdy. Smiling


Autori poviedok čítajte Pravidlá FF!! Smiling
Inak vaše poviedky skončia na našom externom blogu ^^
A takisto čítajte aj Důležitá sdělení pro spisovatele a čtenáře FanFiction!!!
Ak si nie ste istí písaním, nájdite si nejakú betu - Inzertní FF nástěnka.

----
Čiarka, taká maličkosť, ale dokáže úplne zmeniť význam vety.
Nezabúdajte na to.


Obrázek uživatele Tessie.chan
Vložil Tessie.chan, Ne, 2014-11-30 22:46 | Ninja už: 1605 dní, Příspěvků: 2 | Autor je: Pěstitel rýže

Já jsem napsala povídku již začátkem září, konkrétně 7., ale ještě jsem se nedočkala žádné reakce. Proto jsem napsala zprávu přímo do řad adminů Konohy a už to bude měsíc, co čekám na odpověď a stále nic. Nikoho z ničeho nemůžu obviňovat, neboť o fungování takhle rozsáhých stránek nemám ani tušení, ale jestli mají všichni tolik práce, že nemají čas na čtení všech FF, mohli by si ušetřit spoustu stížností, kdyby nám to dali vědět třeba prostřednictvím oznamu. Sami ale musíte uznat, že čekat na vydání jedné povídky tři měsíce je celkem dost dlouhá doba.

Obrázek uživatele Moticka22
Vložil Moticka22, Út, 2014-11-25 04:12 | Ninja už: 1566 dní, Příspěvků: 0 | Autor je: Prostý občan

Proč , když jsem napsala příběh 7.11. , tak mi ho nikdo nevydal. Ale někdo napsal příběh před pár dny tak mu to vydali. Proč to tak je. Už předem díky za odpovědi.

Edit Cal: Přesunuto. Na tohle fakt nový topic zakládat nemusíš...

Obrázek uživatele Fňu
Vložil Fňu, Út, 2014-11-25 16:00 | Ninja už: 4110 dní, Příspěvků: 6053 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Boli vydané zabehnuté série, jednorázovky žiadne, na to sa treba dívať. Čo sa týka tvojej poviedky, tá vydaná ani nebude. Keď budem mať čas, presuniem ju na externý blog a napíšem ti pod ňu komentár, aby si vedela, prečo tu vydaná nebola. Smiling


Autori poviedok čítajte Pravidlá FF!! Smiling
Inak vaše poviedky skončia na našom externom blogu ^^
A takisto čítajte aj Důležitá sdělení pro spisovatele a čtenáře FanFiction!!!
Ak si nie ste istí písaním, nájdite si nejakú betu - Inzertní FF nástěnka.

----
Čiarka, taká maličkosť, ale dokáže úplne zmeniť význam vety.
Nezabúdajte na to.


Obrázek uživatele Oříšek Akiko
Vložil Oříšek Akiko, Pá, 2014-01-03 11:56 | Ninja už: 3218 dní, Příspěvků: 1122 | Autor je: Pěstitel rýže

Mám otázku, když jsem dala na Konohu jednorázovku během Vánočních prázdnin, smazala se automaticky, nebo mi včera nebyla schválena?
Název: Příchuť slané části života Madara Uchihy.
(Myslím, že ta jednorázovka nebyla zas až tak opepřená.)

Obrázek uživatele Fňu
Vložil Fňu, Pá, 2014-01-03 13:46 | Ninja už: 4110 dní, Příspěvků: 6053 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Zmazaná. Poviedky sa vydávajú až od dneska, treba čítať poriadne tie Oznamy. Smiling


Autori poviedok čítajte Pravidlá FF!! Smiling
Inak vaše poviedky skončia na našom externom blogu ^^
A takisto čítajte aj Důležitá sdělení pro spisovatele a čtenáře FanFiction!!!
Ak si nie ste istí písaním, nájdite si nejakú betu - Inzertní FF nástěnka.

----
Čiarka, taká maličkosť, ale dokáže úplne zmeniť význam vety.
Nezabúdajte na to.


Obrázek uživatele Palantir
Vložil Palantir, Ne, 2014-11-23 16:34 | Ninja už: 3265 dní, Příspěvků: 4534 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Pečetící ninja

Od kedy budú vianočné prázdniny v sekcii FF tento rok?

Obrázek uživatele Fňu
Vložil Fňu, Ne, 2014-11-23 18:14 | Ninja už: 4110 dní, Příspěvků: 6053 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Predpokladám, že od 22.12. Smiling


Autori poviedok čítajte Pravidlá FF!! Smiling
Inak vaše poviedky skončia na našom externom blogu ^^
A takisto čítajte aj Důležitá sdělení pro spisovatele a čtenáře FanFiction!!!
Ak si nie ste istí písaním, nájdite si nejakú betu - Inzertní FF nástěnka.

----
Čiarka, taká maličkosť, ale dokáže úplne zmeniť význam vety.
Nezabúdajte na to.


Obrázek uživatele Palantir
Vložil Palantir, Ne, 2014-11-23 18:22 | Ninja už: 3265 dní, Příspěvků: 4534 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Pečetící ninja

Takže posledné tohtoročné FF radno poslať najneskôr do 16.12. Eye-wink

Obrázek uživatele Neko-san
Vložil Neko-san, So, 2013-08-10 18:19 | Ninja už: 1992 dní, Příspěvků: 145 | Autor je: Pěstitel rýže

Četl jsem si pravidla FF, ale chtěl bych se zeptat jenom pro upřesnění na sekci "Nováčci", zajímá mně jak dlouho si takhle mohu povídky před posláním označovat? Anebo ještě přesněji, jestli se limit počítá na počet povídek nebo na čas?
(Udám příklad: pošlu pět povídek se sekcí Nováčci a vy mi pak při vydávání šesté napíšete, že si to tam mám oddělat, nebo budu tři měsíce označovat povídky bez ohledu na počet stále pod "Nováčci", dokud mi začátkem listopadu neřeknete dost- pouze příklad Eye-wink)
Děkuji za odpověď Smiling

Asi se může zdát, že na Naruťáka tak trochu nadávám. Ale to spíš na ten konec mangy. To na začátku a to uprostřed si stále nosím v srdci.

Obrázek uživatele Fňu
Vložil Fňu, Ne, 2013-08-11 15:29 | Ninja už: 4110 dní, Příspěvků: 6053 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

To je čisto na tvojom uvážení hlavne. Keď sa nebudeš cítiť na nováčika, tak si to tam zaklikávať nebudeš. A nebudeš sa môcť tým potom prípadne ohradzovať. Hoci, keby tu prikladáš svoje veci dajme tomu rok a zaklikávaš si stále nováčika, tak by si niekto mohol povedať, že ten človek je mierne divný a na jeho diela sa radšej dívať nebude - príklad. Smiling
Proste nie je na to vyhradená doba.


Autori poviedok čítajte Pravidlá FF!! Smiling
Inak vaše poviedky skončia na našom externom blogu ^^
A takisto čítajte aj Důležitá sdělení pro spisovatele a čtenáře FanFiction!!!
Ak si nie ste istí písaním, nájdite si nejakú betu - Inzertní FF nástěnka.

----
Čiarka, taká maličkosť, ale dokáže úplne zmeniť význam vety.
Nezabúdajte na to.


Obrázek uživatele Poštolka
Vložil Poštolka, Út, 2013-02-05 21:20 | Ninja už: 2264 dní, Příspěvků: 3817 | Autor je: Editor všeho, Editor obrázků, Manga tým, Svačinka pro Samehadu

Mám na vás jednu otázku.
Možná se jen špatně dívám, ale nemohu tu najít žádné informace o povolené délce povídek. Jak dlouhá smí být jednorázovka a odkdy je to potřeba rozsekat na sérii? (Zatím nic dopsaného nemám, ale abych to kdyžtak věděla předem.)

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.

Obrázek uživatele Vody
Vložil Vody, Út, 2013-02-05 21:31 | Ninja už: 4226 dní, Příspěvků: 551 | Autor je: Pěstitel rýže

Mně bylo uznáno za jednorázovku 22 stránek Sticking out tongue

ó 2164 dní, su mocné (:
http://tokyhorecenze.blogspot.cz/

Obrázek uživatele Poštolka
Vložil Poštolka, St, 2013-02-06 21:42 | Ninja už: 2264 dní, Příspěvků: 3817 | Autor je: Editor všeho, Editor obrázků, Manga tým, Svačinka pro Samehadu

Děkuji za odpověď, již nebudu mít strach se rozepsat Laughing out loud

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.

Obrázek uživatele Hachiko_Urameshi
Vložil Hachiko_Urameshi, Po, 2013-01-28 19:56 | Ninja už: 3141 dní, Příspěvků: 65 | Autor je: Prostý občan

Vždy keď mám zlý deň prečítam si "Narutuv Deník" strašne to pobaví Laughing out loud
S pravidlami súhlasím všetkými desiatimi. Bola by to čístá anarchia ak by sa o to niekto nestaral. Obdivujem vašu prácu Eye-wink Len tak ďalej

-Hate is baggage. Life is too short to be pissed of all the time-

Obrázek uživatele hinata666
Vložil hinata666, Út, 2013-01-22 18:59 | Ninja už: 3909 dní, Příspěvků: 595 | Autor je: Student Akademie

Nestačím sa čudovať všetkému, čo sa tu zmenilo Smiling
Ale ta "poviedka" s hin a narutom, to ma vždy rozosmeje Laughing out loud
Chcem poďakovať všetkým 4 za ich prácu, cením si to.

Obrázek uživatele hAnko
Vložil hAnko, So, 2012-08-25 21:41 | Ninja už: 4005 dní, Příspěvků: 5813 | Autor je: Editor ve výslužbě, Zatvrzelý šprt

Smazala jsem staré a ne tolik významené komentáře. Za prvné aby ubylo spamu, a za druhé, protože lidi neumějí koukat na datum přidání komentu. Pak tu kvůli tomu vznikaly výkřiky typu: "OMG proč se nebude do konce srpna vydávat!", přičemž toto oznámení bylo z roku 2011... Laughing out loud

----

Edit Fňu: Výborný nápad, hAni Smiling Už to dúfam bude v poriadku všetko Smiling

~ Hello Kitty´s dead! Mashimaro rules the world!!!
~ Nejnovější FF: Orochimarův absolutní životopis - 04.08. 2014
~ Manga tým, při své práci sem tam hodí rým, hrdě čelí slovům kritickým, náš silný manga tým!
~ Hay a ShAnko *-*
~ luksusss avatar made by Drek´than ^^
~ Kapitola 577: Rozhodující bitva začíná dnes kachna! *Google translate*
~ "Vieš čo je pád? Nie keď si vtáčik zlomí krídelko. Nie je to ani vtedy, keď si zlomí nožičku. Je to vtedy, keď vidí pred sebou les plný príležitosti a vletí do tvrdého kmeňa." Laterie

Obrázek uživatele Anrycor
Vložil Anrycor, St, 2011-08-17 09:29 | Ninja už: 2811 dní, Příspěvků: 199 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Mám dotaz Smiling Jak to dopadlo s vydáním sborníku FanFiction?

Free userbars
Free userbars
Free userbars
Free userbars
Free userbars
Free userbars
Free userbars
Free userbars