manga_preview
Samurai 8 27

Typ

Od toho dňa už prešlo desať rokov. Veľa sa toho zmenilo. Od Hyuugov som sa odsťahovala do domu Uchihov. Aj keď jeho rodičia - hlavne otec - sa dlho nedokázal zmieriť so Sasukeho rozhodnutím. Nevedel sa stotožniť s tým, že Sasuke si vybral mňa - obyčajnú meštiačku bez vznešenej krvi, či rodiny. Zatiaľ čo som čelila ponižovaniu pána Uchihu, u pani Mikoto som vždy našla útechu. Bola na mňa milá, a brala ma ako svoju vysnívanú dcéru, ktorá jej osudom nebola dopriata.

4.5
Průměr: 4.5 (2 hlasů)

Kategorie:

Drobné plamene pomaly začali požierať suché lístie a konáre, ktoré boli naukladané na zemi pod stromom. Mohutná koruna chránila rozhorievajúci sa oheň a dvoch mladých ľudí, ktorí tam našli útočisko pred lejakom. Dážď neustával a hučanie pohltilo všetky okolité zvuky. Nepočuli by ani praskot ohňa, kebyže nesedeli blízko neho. Postupne sa plameň zväčšoval, až z neho konečne začalo sálať teplo.

5
Průměr: 5 (2 hlasů)

Kategorie:

Ťažké vedrá s vodou dopadli s buchnutím na prašnú cestu a následne bledú zem pokropilo zopár kvapiek ľadovej vody. Tamiko sa mohla konečne vystrieť a v chrbtici jej nepríjemne zapukalo. Na dlaniach jej ostali od ťarchy odtlačky od železných držiakov a bôľ, ktorý pociťovala s každým pohybom prstov. Do nemocnice to bol síce len kúsok, avšak predstava namáhavej chôdze s ťažkými vedrami jej v hlave spôsobila, že cesta sa zdala nekonečná a vzdialená viac, než skutočne bola.

5
Průměr: 5 (3 hlasů)

Kategorie:

„Vysvetlím vám to,“ snažila som sa upokojiť situáciu a hlavne Hinatu, ktorá zúrila. „Len to, prosím, nikomu nehovorte.“
Hanabi upokojí svoju staršiu sestru.
„Nepovieme, ale niečo zato chceme. Itachi sa neustále vypytoval, prečo si neprišla a blá, blá... Povieš mu, že si nemohla alebo čosi také. Proste si niečo vymyslíš. Pretože ak nie, ukážeme tento dôkaz priamo Sasukemu a povieme, že si to urobila zámerne.“
Neostávalo mi nič iné, len súhlasiť.

5
Průměr: 5 (3 hlasů)

Kategorie:

Síce slnko bolo už vysoko na oblohe a svojimi lúčmi láskalo okolie, ale prsty Tamiko boli ako kus ľadu. Dievča si ľadovými rukami prechádzalo po teplej pokožke v snahe priviesť do nich aspoň štipku tepla. Okrem prstov necítila žiadny chlad ani zimu. Jej telo sa neotriasalo od zimnice a ani pery jej nesfialoveli. Jediné, čo cítila, bol nepríjemný pocit po hádke s Tayou. Nebola to jej vina a mala právo sa dokonca cítiť aj urazene. To ona ju nazvala hlupaňou kvôli tomu, že si ochotne nehľadala ženícha a povedala jej pravdu, ktorú už musela počuť.

5
Průměr: 5 (3 hlasů)

Kategorie:

Kvôli pár mesačnej neaktivite som k časti pridala zhrnutie predošlých desiatich kapitol.

5
Průměr: 5 (2 hlasů)

Kategorie:

Poobede ma Ino vytiahla von, aby som jej pomohla s dodávkou slnečníc zo Skrytej Slnečnej. Keď sme mali všetko hotové, dali sme si na terase mrazený jogurt. Tam som jej povedala najnovšie správy.
„To je neuveriteľné. On jej to vytáral,“ povzdychla si. „Bolo to veľmi zlé?“
„Prepadla som sa od hanby, Ino. Mala som chuť sa rozplakať a odísť.“
„Ten namyslený, drzý, arogantný chum...“
„Psst!“
Okamžite som ju prerušila, keď som videla, ako okolo nás prechádza Itachi.
Keď si ho Ino všimla, tiež stíchla a potichu jedla jogurt.

5
Průměr: 5 (3 hlasů)

Kategorie:

Masaki se probudil uprostřed noci. Respektive, probudil ho náhlý chlad. Noční cestou na záchod si všiml, že postel, kde jeho sestra uložila jistého ninju, je prázdná. Měl to potvrzené, když se vracel. Postel byla opravdu prázdná.
„Kami-chan! Kami-Chan!“ Masaki se ihned probudil a běžel za svou sestrou.
„Masaki, co se děje?“ zamumlala Kamira rozespale, odmítala ale vstát.
„Shinobi-san je pryč!“ už byla Kamira na nohou. Lehčím poklusem doběhla do volného pokoje, Masaki měl pravdu. Tanma byl pryč.

5
Průměr: 5 (1 hlas)

Kohaku se zadíval na stoh zpráv, který na něj čekal na stole, a zaúpěl. Zenjiro si zakládal na tom, aby všichni členové skupiny měli rozhled ve světovém dění, a to bez výjimek.
Ani on, ani Kesshou se do Konohy moc nadšeně nehrnuli. Jednak museli vymyslet, jak ošálit nejen bariéru, ale i své bývalé kolegy, a jednak jim ta žena nikam neuteče.

5
Průměr: 5 (3 hlasů)

Musí ho varovat! Rychle se řítila Konohou. Pokud ho chytnou, budou z toho vážné problémy. Nejenom pro ni, ale hlavně pro něj. Sasuke by se z toho zbláznil a zcela jistě by ho chtěl zabít. To nedopustí! Řekne mu ať odejde. Proběhla kolem dvojice hlídačů brány. Plná obav, nevnímající okolí se hnala k cíli.
Zbytek cesty utekl jako voda. Vrazila do chaty.
„Ita...“ Zarazila se, místnost byla prázdná.

5
Průměr: 5 (2 hlasů)

Kategorie:

Vždy som bola jedináčik. Moji rodičia sa o mňa, ich jediné dieťa, príkladne starali. Aj keď sme nepatrili medzi slávne a vznešené klany v Konohe, napríklad Uchiha či Hyuuga, nesťažovali sme sa. Mali sme čo jesť, kde bývať, a to bolo podstatné. Keďže v Konohe platila rovnosť a každý mal právo na štúdium, rodičia ma zapísali do ninja akadémie spolu s mojou najlepšou priateľkou Ino. To bolo najlepšie, aby som bola v blízkosti chlapca, ktorý sa mi páčil. Áno, bol to Uchiha Sasuke, jeden zo synov vodcu slávneho klanu Konohy.

5
Průměr: 5 (3 hlasů)

Kategorie:

Jedenapadesátý díl – Dospělácký přístup

S taškou hozenou přes rameno, a poněkud zadumaně nakrknutým výrazem, jsem dva kroky pozadu kráčela za naštvanou mamkou, bez jediného ohlédnutí pochodující do naší čtvrti rázným, svižným tempem, div rudým zatměním před očima, po vzoru zápasících býků, nerozrážející kolemjdoucí.

5
Průměr: 5 (8 hlasů)

Uběhl asi týden od pohřbu Třetího Hokageho. Tanma seděl ve svém pokoji a přemítal. Jelikož spousta změn nastala a ještě nastane ve vesnici, i Tanma podlehl změně. Z bujné zlatavé kštice, kde každý vlas trčel většinou jinam a dost často nějaký pramen padal do očí, zbyla jenom čepička o mnohem kratších vlasů na temeni se zbytkem vyholeným dohola. Vypadal, jako kdyby čerstvě narukoval do armády. Tanma se přesunul ke svému stolku, kde měl rozložený jeden svitek. Zadání rychle přečetl, hned na to si vzpomněl na tehdejší rozhovor se Třetím.

5
Průměr: 5 (1 hlas)

„Dobré ráno vespolek,“ pozdravím, jako každý den, své kolegy v šatně. „Doufám, že dnes budeme trénovat nové formace, už dlouho jsme nebyli bez mise, tak by se to hodilo,“ dodám a zároveň vím, že i když ostatní členové mého ANBU týmu sdílí můj názor, žádný z nich mi neodpoví.

5
Průměr: 5 (5 hlasů)

Na kopci stojí postava,
pod stromem tiše postává.
Kolem jen safírové nebe,
s hvězdnými diamanty pro tebe.

Vítr si tiše pohrává s jejími vlasy.
Padá okvětní lístek - té krásy!

4.75
Průměr: 4.8 (4 hlasů)

Kategorie:
ino y.jpg

V Konohe to v to ráno absolútne nevyzeralo na krásny a slnečný letný deň, práve naopak. Po celej oblohe viseli sivé mračná, cez ktorých nepreniknuteľnú hradbu nebolo vidno ani malý kúsok blankytu.

Ino zívla, lenivo sa zahrabala späť pod prikrývku a na pár chvíľ sa nechala unášať driemotami. Slnečné lúče, ktoré ju zvyčajne prebúdzali, sa dnes omeškali.
V podvedomí sa jej miešali sny predošlej noci s realitou a práve tá ju prinútila s údesom otvoriť oči.

5
Průměr: 5 (4 hlasů)

Zavřenými žaluziemi pronikalo tlumené dopolední světlo. Naruto seděl ve svém pohodlném křesle a pohledem hypnotizoval dveře kanceláře. Modlil se, aby někdo zaklepal. Kdokoli. Před ním ležely hromady nevyřízených lejster, do kterých se měl pustit, ale zoufale se mu nechtělo. Od rána už vyřídil schůzky s týmy, zadal mise, zařídil neschopenku Shikamarovi, kterého omluvila manželka, že prý celou rodinu bolí břicho. Zřejmě něco špatného snědli.

5
Průměr: 5 (9 hlasů)

Přemýšleli jste někdy co dělal Pein ( Nagato) ve svém volném čase?
Skládal různé příběhy, básně, písně a složil i hymnu pro Akatsuki:

My jsme členi Akatsuki.
Řveme tu furt na sebe,
v podobě výbuchu, Hidan letí do vzduchu.
Tobi leží na stole, rozstřílí ho pistole,
jedna špatně nabitá, střelila ho do oka.

3.857145
Průměr: 3.9 (7 hlasů)

Shikamaru seděl za stolem v tiché, zastrčené jídelně a dopřával si zasloužený oddych. Právě se dobře najedl a teď odpočíval, zatímco další skupinky ninjů z Konohy a z Písečné, nyní společně pod vlajkou Sjednocených sil, jedly, posedávaly a klábosily o chystaném návratu domů.

5
Průměr: 5 (3 hlasů)

Kapitola III – Sabaku

Koňská kopyta vířila narudlý písek a prach, plnila poušť dusotem připomínajícím krupobití, jaké tu zažívali jednou za deset let, zvířata se hnala vpřed a jejich ržání se mísilo s křikem a smíchem vojáků. V zimním vzduchu chutnajícím po železe se vznášel žlutý opar. Projížděli Rudými písky. Devátý oddíl, pět set jezdců, se vracel z Roranu domů a před nimi čekalo ještě pět dní cesty, než konečně spatří sunské hradby. Generál Gaara nesl dobré zprávy.

5
Průměr: 5 (2 hlasů)