manga_preview
Boruto 61

Munashi Jinpachi

Jinpachi_Munashi.png

Munashi Jinpachi (無梨甚八) byl jounin ze Skryté Mlžné a jeden ze Sedmi šermířských pánů. Jeho generace Sedmi šermířů je považována za nejsilnější z celé historie Skryté Mlžné. Za svůj život podobně jako Kushimaru Kuriarare spáchal mnoho ohavných činů včetně zabití svého staršího bratra.
Poprvé se objevil v 522. kapitole mangy a 265. dílu Shippuudenu.
Používal výbušný meč jménem Shibuki (Rozmetač), který se dokázal při boji s nepřítelem rozevřít a vybouchnout. Jinpachi nebral ohled ani na své spolubojovníky a meč používal, aniž by hleděl na jejich bezpečí. Jednalo se o velmi krutého muže.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhJinpachiho oživil Kabuto ve Čtvrté válce ninjů, ve které Jinpachi bojoval po boku svých někdejších druhů proti Spojeneckým silám shinobi, konkrétně proti Kakashiho Třetí divizi. Hoozuki Mangetsu vyvolal ze svitku dostupné meče a Jinpachi se znovu dostal ke svému Rozmetači, načež začal masakrovat nepřítele. Poté, co se Třetí divizi podařilo zapečetit Zabuzu, mlha ustoupila a Jinpachi se dál nemohl skrývat. Nakonec byl zapečetěn. Jeho duše se po zrušení Edo Tensei znovu osvobodila.
V anime oživeným Šermířům věnovali více prostoru a jejich zapečetění se protáhlo. Pokračovali v útoku další den při rozbřesku a spolu s Kushimarem dál zabíjeli ninji. Jinpachiho vytočil Kakashiho nástup se Zabuzovým Hrdlořezem a chtěl ho získat zpátky do vlastnictví Šermíře. Jinpachi s Kushimarem využívali toho, že jsou nesmrtelní a jejich těla se znovu regenerují, a proto na Kakashiho brutálně útočili, než ho nakonec podpořil Gai. Díky spolupráci listových ninjů a sporům s Kushimarem byl Jinpachi úspěšně zapečetěn.

Zajímavosti

Narodil se 4. července, měřil 172 centimetrů a vážil 65 kilogramů. Jeho jméno zřejmě odkazuje na Jinpachiho ze Sanadových Deseti statečných; šlo o skupinu legendárních bojovníků sloužících pod Sanadou Yukimurou v době válčících klanů v Japonsku.

Jméno ve znacích: 
無梨甚
Techniky: 

Bakutou Jutsu: Happa Rokujuushi
Sairento Kiringu: Tiché zabíjení
Techniky se Shibuki

Na článku pracovali: 
 

Přihlášení

 
 

Kalendář akcí