manga_preview
Samurai 8 40

Poviedky od nás pre nás


Rozhodla som sa založiť tento topic preto, aby si tu ľudia našli poviedky, aké len budú chcieť od svojich obľúbených autorov, nielen zabudnutých, ale aj tých, čo máme stále na očiach. Aj keď úprimne, hlavne kvôli tým starším, na ktorých diela sa už zabúda. A rozhodne sa nemá prečo Smiling
Takže, každý z vás môže napísať 3 svoje série, 5 jednorázoviek a 2 básne (ak má a chce Laughing out loud), ktoré považuje za to najlepšie, čo si myslí, že má Smiling V prípade potreby sa to časom môže zameniť.
A rovnako môže napísať aj autorov a ich diela, ktoré sa mu zdali naozaj dobré. Môžu to byť aj autori, ktorí už na Konohu nechodia a ani nijako neprispievajú. Ale aby ste nepísali všetko možné, tak si vyberte od každého len po tri diela (1 séria a 2 jednorázovky/básne).

Skôr, než napíšete dielo od iného autora, pozrite sa, či už tu náhodou nie je. A naozaj len to najlepšie, čo vás zaujme, nie hocičo, od toho je normálny zoznam poviedok ^^

Jednorázovky

Poezie

Série

.
Príbuzné témata:

  1. Proč čtu FF
  2. Pravidlá FF
  3. Vaše FFka
  4. Aký žáner FF máte nejradšej?
  5. Proč píšete FF? Co vás k tomu vedlo?
  6. Co vám pomáhá při psaní FF?


Kategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Katcher
Vložil Katcher, Út, 2021-09-14 11:44 | Ninja už: 534 dní, Příspěvků: 90 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Ahoj!
Chtěl by tu někdo z vás - v rámci mise Ilustrace povídek ode mě jednu ilustraci? Smiling
Na moje narutovské kreslení se můžete podívat tady v galerii a nebo tady na instagramu :smile:

Najito Smiling

Obrázek uživatele Akumakirei
Vložil Akumakirei, Út, 2016-11-15 16:28 | Ninja už: 5031 dní, Příspěvků: 2311 | Autor je: Editor všeho, Editor FF, Prostý občan

Uf, a je to hotové! Aktualizovala jsem celý seznam, takže jsou v něm teď všechna vaše doporučení ^^
Byly odstraněny odkazy na Avárt a její Sakuru ve vichřici, stejně tak u Akiyuu-chan její Bez boje, protože Sakuru Avárt smazala a druhá ffka se mi nepodařila dohledat, myslím, že autorka svoji práci vymazala také.
Swallow se přejmenovala na Hatake Sawako, Rika na Schrödingerova kočka a PsychoWamp na Holly-EnD., proto byly i tady jejich přezdívky aktualizovány; věřím, že kdo je sleduje, zná jejich situaci a kdo je zná naopak jen teď, měl by v tom binec.

A když už jsem tak vesele (velmi smutně xD) aktualizovala, přidala jsem za sebe i některé další práce. Jmenovitě jde o
První lásku mladé Ayame od Haruko Hime, práci starou, ale stále krásnou.
nettiex a její Itadakimasu!!, protože je to jedna z mých nejoblíbenějších sérií tu a myslím, že si tu zaslouží být. A jeremiho jednorázovku V MHD, protože se nad ní usmívám i dnes a protože znám Mendlák.

Z nových Týždeň je dlhý celé roky od Ayashiki, jelikož mě její atmosféra stále uchvacuje. Stejně spolu s přezpěvem Srdce smí srůst na Itachiho od Kakari a jednorázovkou Voda a led a sníh na drama Hakuova otce od nettiex.
Povedla se Palantirova malá série Nádoby o uchihovském klanu i Tsume dle himiTsume ve Sluneční paprsky a kytky po dešti. Sayoko přišla s bezva Kakashiho otcem ve Valčíku se smrtí. A pak jsem narazila na velmi zajímavou jednorázovku Zůstat pozitivní, kterou napsala andaateikaa.

Na konoze je spousta krásných fanfikcí a já ještě prohledám své Oblíbené (nebylo tu doporučeno ještě dost dobrých autorů), ale doufám, že s něčím přijdete i vy a ukážete, co dle vás stojí rozhodně za přečtení Smiling

.Seznam FF, Poslední FF: Na kočku a na myš | Rozkaz zněl jasně | Bohům padají z talířů drobky
. • V noci jsou všechny kočky černé.
.Some days, some nights..

Obrázek uživatele Kimm-chan
Vložil Kimm-chan, So, 2010-09-11 13:23 | Ninja už: 5339 dní, Příspěvků: 759 | Autor je: Obsluha v Ichiraku

Dovolím si sem přihodit dvě povídky, na který jsem poslední dobou narazila. Povídky, který ve mně probudily neuvěřitelný nadšení a je mi smutno, že u nich není moc komentářů.
Rákosová píšťalka a Největší slabost od Swallow.
Já je vřele doporučuju, protože všechno, co chtěla autorka říct, ta atmosféra a ostatní faktory, vnímá čtenář naprosto dokonale. A ač to není pointou zrovna dvakrát originální, styl psaní mě naprosto uchvátil.
Až budete mít někdy čas, zkuste na to mrknout. Myslím, že nebudete litovat Smiling.


• There'll always be people out there who will tell you that you can't. All you have to do is turn around and say: "Watch me!"
• Vždyť usmát se nebolí.
• Nejnovější myšlenka v text ... Voda není krev, Voda je voda

Obrázek uživatele nettiex
Vložil nettiex, St, 2010-09-08 17:05 | Ninja už: 5288 dní, Příspěvků: 3645 | Autor je: Editor všeho, Kankurova kosmetička

Zase jednou jsem četla Sořin podpis a řekla si, že něco přidám... no, to že mi spadne internet v okamžiku odesílání komentáře a já to budu muset psát znovu, jsem sice neplánovala, ale fajn, tady to je. Nakonec xD

Aki no Sakka a Buch, buch - Spousta lidí vzpomíná an starou atmosféru. Tak tady jí máte přímo vrchovatě!
Jinou, hororovou atmosféru, najdete u Loupáka Anko v její povídce Chceš si hrát? Nikdy nevěřte panenkám.
A velice mrazivou, zneklidňující atmosféru, má i Blázínku... od Kimm-chan. "Když ze strany na stranu, kolíbat se jen, když celé se to tvářilo jak šílený sen..."

Deset let!

Obrázek uživatele Nefrites
Vložil Nefrites, So, 2010-07-24 11:29 | Ninja už: 5301 dní, Příspěvků: 271 | Autor je: Prostý občan

Pro začátek jsen krátce, co jsem si vzpomněla ze starých povídek, které jsem měla ráda. Kladla jsem na ně menší nároky a vůbec všechno, ale doteď některé z nich nedokážu vymazat z paměti. Ne proto, že by bylo skvělé a ohromující (i když některé v pravdě jsou), ale proto, že jsem je tehdy četla s velkýmy očima přilepenýma k obrazovce jedním dechem.

Budoucnost klanu Hyuuga - Sarysu. Už si skoro nepamatuju, o čem to bylo. Skoro! Ale pořád vím, že se mi ta povídky líbila, asi si ji přečtu znovu, i když tentokrát na ní uvidím mnohem víc chyb než předtím.
Květina - Myra. První povídka, kterou jsem si přečetla jinde než na konoze a byla jsem vážně šťastná, když se tu pak objevila.

Kat - Ayame-sama. Některé povídky jsou krásné teď i tehdy. Je to tím, že jsou prostě dobré.
Takto zní pokrok... - Hyuuga Azran. Autor, který už nepíše, přesto bychom na něj neměli zapomínat, protože nám svého času svěčil do rukou něco, křehkého a překrásného. Já doufám, že se mi to kouzlo jeho povídek nikdy nerozbyje v dlaních.
Falešný úsměv - hAnko a dle mého nazáru její nejlepší poesie. Ať už napsala jakoukoli jinou, nikdy si z ní nebudu pamatovat tolik veršů a tolik krásných slov jako právě z téhle perly.

Tak, to byl můj malý návrat do minulosti (nevím, jestli jste si všimli avataru, ale já mám pocit, že se tam poslední dobou vracím nějak často).

Ze svých povídek bych vám chtěla připomenout jedno malé nahlédnutí do Shikamarovi mysli - Otravnou krásu

Obrázek uživatele Akumakirei
Vložil Akumakirei, St, 2010-07-21 23:23 | Ninja už: 5031 dní, Příspěvků: 2311 | Autor je: Editor všeho, Editor FF, Prostý občan

Prošla jsem si Oblíbené a našla pár FFek, které by tu podle mě rozhodně neměly chybět Smiling Hlavně... jsou zajímavé, něco v nich najdete.
Alea - Story of the street, má oblíbená, kterou jsem i nominovala do sborníčku FFek a neskutečně jí držela palce. V hlavních rolích Haku a Kin; jedno nedorozumění vám může změnit celý život... Nebo TenTen jede s náma.
Hanky-panky a úžasná Maminko proč jsi tak zlá?, dopisy malého dítěte mrtvé matce.
Miyu Lin - Havrany; kousek zvláštně krásné poezie...
xaint a jeho Ona Jediná, no potřebuje toto komentář? Smiling Nějak mi to tu v doporučení silně chybělo.
A nakonec Ayame-sama - Cry cry cry, Buď na sebe hrdá, Konoho... a
Heart asks pleasure first. Tady jsem se musela krotit v množství, jsou to vážně krásné jednorázovky... Ayaminu tvorbu vůbec doporučuju Smiling
Vidím, že ty Oblíbené budu muset pořádně prorabovat, stojí to za to Smiling

.Seznam FF, Poslední FF: Na kočku a na myš | Rozkaz zněl jasně | Bohům padají z talířů drobky
. • V noci jsou všechny kočky černé.
.Some days, some nights..

Obrázek uživatele Loupák Anko
Vložil Loupák Anko, Čt, 2010-07-22 18:30 | Ninja už: 5275 dní, Příspěvků: 1031 | Autor je: Prostý občan

Já krá... ehm Laughing out loud Já zapomněla na xaintouvu opvídku Ona jediná... A to je to ta poslední série, kterou tady na konoze ještě sleduju. Achjo... Ale to je báječná povídka... nejdřív jsem myslela, že to bude jedno z těch odrbaných témat, ale je to tak nějak přitažlivé...


JE TO TU! Aneb seznam mých FF.

Obrázek uživatele Loupák Anko
Vložil Loupák Anko, St, 2010-07-21 19:26 | Ninja už: 5275 dní, Příspěvků: 1031 | Autor je: Prostý občan

Tak jsem se konečně dokopala k tomu sem něco napsat. Bohužel... Nemám moc povídek, které bych mohla číst opravdu pořád.
Zrovna smazaný Úsvit a soumrak či Kaka kaka paradaisu od Wishtobeslim jsem měla vážně ráda. A z těch, co tady stále jsou?
Třeba Spoluautorská FF (ano, opravdu se tak jmenuje) je rozhodně zajímavý, byť neukončený projekt, který se snad brzy probudí k životu. Když píše každou kapitolu někdo jiný... Děj nic moc, ale rozhodně je to něco, co by tady nemělo chybět.
Za zdí od Akumakirei je rozhodně zajímavá poezie, báseň, kterou i když si přečtu posté, donutí mne zamyslet se nad ní. Mám ji prostě ráda.
Černý polibek, který napsala Dyrim mne zaujal už na první přečtení a v mých oblíbených povídkách už tak nějak zůstal. Proč si neumím vysvětlit... ale i přesto ho čtu poměrně často, kéž bych mohla pokaždé kliknout na pět hvězdiček tak, aby to autorka viděla.
A nakonec to nejlepší. Dvě novoroční drabble od Aife. povídka, která mne zaujala, když jsem hledala tu, kterou mám zvolit do sborníčku konožských FF... Vlastně jsem to četla kvůli tomu Haiku, ale oba drabbly mne tak zaujaly... a který je lepší? Nevím. oba jsou skvělé. možná miminko, kde poslední věta naprosto změní celkový dojem z nálady všech těch slov? Opravdu nevím, tak posuďte sami Smiling


JE TO TU! Aneb seznam mých FF.

Obrázek uživatele Fňu
Vložil Fňu, St, 2010-07-21 18:30 | Ninja už: 5419 dní, Příspěvků: 6029 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Juuuj, to je kopa komentárov a nových poviedok, už sa teším, ako to budem aktualizovať ^^
A čo všetko si aj sama prečítam, čo som ešte nie Smiling


Autori poviedok čítajte Pravidlá FF!! Smiling
Inak vaše poviedky skončia na našom externom blogu ^^
A takisto čítajte aj Důležitá sdělení pro spisovatele a čtenáře FanFiction!!!
Ak si nie ste istí písaním, nájdite si nejakú betu - Inzertní FF nástěnka.

----
Čiarka, taká maličkosť, ale dokáže úplne zmeniť význam vety.
Nezabúdajte na to.


Obrázek uživatele Hagiku Biseki
Vložil Hagiku Biseki, St, 2010-08-18 19:23 | Ninja už: 5189 dní, Příspěvků: 442 | Autor je: Tsunadin poskok

Skús si prečítat aj niečo odemna Eye-wink

FF BY HAGIKU
YURI FAN Ano i já jsem Yurifanista Kakashi YES SmilingMáš niečo čoho sa chceš zbaviť, alebo naopak niečo hladáš, tak neváhaj a pridaj sa do fb skupiny Anime a Manga Burza! Kakashi YES
http://www.facebook.com/groups/478036032208994/

Obrázek uživatele cinkl
Vložil cinkl, Út, 2010-07-20 23:53 | Ninja už: 5020 dní, Příspěvků: 776 | Autor je: Prostý občan

Libreto víry.. povídka, kterou mám rozhodně ráda, zaslouží si tady být..Od Kumiko-chan:)

*Lavi. He is pretty cool, you know♥*

*Když nechceš ubližovat, neubližuj. Ale když ublížíš, tak chladnokrevně.*

MůjsvětDivů **Kdo žije bez fantazie, není člověkem**

Obrázek uživatele Tall
Vložil Tall, Út, 2010-07-20 23:41 | Ninja už: 5287 dní, Příspěvků: 2469 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Tsunadin poskok

Na řadu se dostávají neobjevení autoři.
První z nich je Aife. Stylisticky dokonalé povídky s perfektním dějem a propracovanými postavami.
Vlajková loď její tvorby je Bílý písek. Povídka o Hinatě a Gaarovy. Najdete tam všechno pro Aife typické: prokreslenou psychologii postav, politiku a násilý. To všechno zabalené v perfektním slohu.
Druhá série Deník paní Karury je na první pohled jiná. Hravé zápisky z intimního života první ženy Suny vám na tváři zanechají úsměv. Pod tím vším je ale skryto ostří, které se v dalších dílech jistě projevý.
Co se týče jednorázovek můžete si udělat obrázek o její tvorbě u povídek Akasuna a Jeho bůh se vznáší nad pouští obě jsou z prostředí Suny, kterou má tak ráda a obě jsou o rozpadu osobnosti, o uchylkách a jsou plny násilý.
Co se týče poezie vybral bych báseň Patetická což je spodobnění Hinaty.

Další autorka, kterou bych zmínil je Mollyhana.
Napsala nejlepší detektivku na Konoze Dečka, pomocník a prapor a ta by tady neměla chybět.

Avárt je podle mě další autorka, která si zaslouží, aby byla známá.
Její série Ctihodní občané mě zaujala svým neobvyklím hrdinou a stylem humoru ala pan Pratchet.
Sakura ve vichřici je trochu z jiného soudku. Tragický příběh z alternativní historie Konohy, kdy Kyuuby byl vložen do Sakury. Z Naruta se stal flákač a Sakura se uzavřela do světa třešní. Jenže vichrice se blíží.
Jednorázovka Červené na bílém je povídka o relativnosti života z nemocničního prostředí.
Vzbuď se, Konoho! je varování před totalitou, které se skvěle čte.

Poslední, ale ne kvalitou je Joanne. Její Maska hrdiny je jiný pohled na Naruta, na jeho příběh i na ústřední postavu. Bulvár je hodl sv**ě.

"Naděje je ječmen!"

Na to, abys poznal že svíčková je připálená, jí nemusíš umět vařit.
Po dlouhé době nová FF - Opakování.

Obrázek uživatele Die
Vložil Die, Út, 2010-07-20 23:25 | Ninja už: 4570 dní, Příspěvků: 2749 | Autor je: Prostý občan

No... donutili jste mně hledat po půlce Konohy...xP
Dyrim a její geniální sériovka Vzpomínky na Kyru, samozřejmě, s ještě geniálnějším pokračovánim Vzpomínky na Kyru 2: Bíla lilie.
Tall a jeho poezie, ze které mně nejvíc, ať už z jakéhokoliv důvodu, oslnili nejvíce Kapky lovu, spolu s tolik opěvovanou Mizukage.
Nettiex, spolu s Yuujou Monogatari, které se jí prostě nechce dokončit. Minatovo dětství a "přátelství" s Fugakem. Úžasné počtení.
Loupák Anko, jejíž poetická série Poslední sbohem, mně oslovila na první pohled (Odkaz není na první díl. Hledat ho... zbláznila bych se...xD).
A ještě něco od ní, jednorázovka Bezcitný květ, s perfektně vystihnutým dějem (a naprosto překvapivým Sasanem).
Od Sorafay, jsem si na první pohled zamilovala jednorázovku Tristošesťdesiatpäť, mám pocit, že je to její nejnovší.
Ailen Shinestar Sakuro, jež mně ohromila povídkou Jako tsunami, která neomrzí ani po pátem přečtení. Odzkoušený. xD
A nakonec... asi Tenny s (POŘÁD!) nedokončeným V Perfektním světě.
Trošku...trošku víc promíchané série s jednorázovkami. Snad to nevadí.

Alea iacta est – Kostky jsou vrženy (Caesar)

Obrázek uživatele nettiex
Vložil nettiex, St, 2010-07-21 13:22 | Ninja už: 5288 dní, Příspěvků: 3645 | Autor je: Editor všeho, Kankurova kosmetička

Grrr... dobře, klikám na ten odkaz na mou povídku sama... a fakt nic neslibuju, protože moje myšlenky momentálně okupuje jiný nápad, ale možná... uvidím. Nakonec bych ty dvě povídky mohla smíchat dohromady xD

A další doporučení... Nevím, jestli tu už byl zmiňován, ale Balón od Nefrites. Ironicky romantická komedie, sice nedokončená, ale přesto doporučuji.
Komu se bude líbit, může zkusit i její další sérii, jejíž první díl vyšel nedávno - V klubu.
Dále Dnes Konoha nepadne od himiTsume. Název mluví za vše Smiling

Deset let!

Obrázek uživatele Loupák Anko
Vložil Loupák Anko, St, 2010-07-21 19:03 | Ninja už: 5275 dní, Příspěvků: 1031 | Autor je: Prostý občan

Balon byla uzasna povidka... Jedna z prvnich, co jsem ji tu četla, hned po sérii Úsvit a soumrak, kterou hledám, ale nenacházím. Autorka ji asi smazala, což je veliká škoda...


JE TO TU! Aneb seznam mých FF.

Obrázek uživatele nettiex
Vložil nettiex, St, 2010-07-21 19:06 | Ninja už: 5288 dní, Příspěvků: 3645 | Autor je: Editor všeho, Kankurova kosmetička

Jak vidím, autorka smazala všechny své práce. Škoda, zrovna Úsvit jsem měla ráda.

Deset let!

Obrázek uživatele Tall
Vložil Tall, St, 2010-07-21 21:34 | Ninja už: 5287 dní, Příspěvků: 2469 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Tsunadin poskok

Co úsvit a soumrak, to byla jen dobře napsaná povídka, ale Kakakaka Paradisu bylo něco co překonalo všechny povídky na toto "téma" které jsem kdy četl.

"Naděje je ječmen!"

Na to, abys poznal že svíčková je připálená, jí nemusíš umět vařit.
Po dlouhé době nová FF - Opakování.

Obrázek uživatele Loupák Anko
Vložil Loupák Anko, St, 2010-07-21 09:10 | Ninja už: 5275 dní, Příspěvků: 1031 | Autor je: Prostý občan

První poslední sbohem (xD) je Brouk na květině, kterého najdete všichni tady: https://konoha.cz/?q=node/61616
A jinak... O____o Je to zvláštní, vidět svoje jméno mezi jménem nettiex a Sorafay... Ale díky.
Btw, asi bych se taky měla dokopat k tomu sem konečně napsat ty nejlepší povídky, co? Přece jen, tenhle projekt za překonání mé lenosti stojí...


JE TO TU! Aneb seznam mých FF.

Obrázek uživatele Tall
Vložil Tall, Út, 2010-07-20 23:42 | Ninja už: 5287 dní, Příspěvků: 2469 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Tsunadin poskok

Tím důvodem je že je to moje jediná poezie... Díky

"Naděje je ječmen!"

Na to, abys poznal že svíčková je připálená, jí nemusíš umět vařit.
Po dlouhé době nová FF - Opakování.

Obrázek uživatele Die
Vložil Die, St, 2010-07-21 16:29 | Ninja už: 4570 dní, Příspěvků: 2749 | Autor je: Prostý občan

Vážne? Já byla na tom, že máš ješte další dvě (jednu o Kushině a jednu o Kankurovi)... ale, asi jsem si spletla autora.

Mimochodem, kdyžs mi, tak laskavě připoměl Joanne, neudržím se, a odporučím Počátek zlých dnů, jednu z mála povídek, z Kiri.

Alea iacta est – Kostky jsou vrženy (Caesar)

Obrázek uživatele Yamata no Orochi
Vložil Yamata no Orochi, Út, 2010-07-20 22:47 | Ninja už: 5300 dní, Příspěvků: 3064 | Autor je: Prostý občan

Málo času, moc práce, ale výzva... já si to projdu a ozvu se, Sorafay Laughing out loud

FFkaři, prosím, čtěte Pravidla FF sekce!!! Evil

Kdo umí číst a psát, je gramotný. Kdo umí pouze psát, stává se spamerem!

Obrázek uživatele Shelly Stinson Rodriguez Cooper
Vložil Shelly Stinson ..., Út, 2010-07-20 22:40 | Ninja už: 4770 dní, Příspěvků: 1764 | Autor je: Prostý občan

Obchodníci od Vodyho.
Zatím nic víc, nic mín n:_:n

Nová Shelly přichází, asi tak...nestačím se divit, jak jiná jsem tehdy byla, a za pár let jistě budu valit oči stejně. Takže jestli někde uvidíte můj starý komentář, nelekejte se, okay? ^^
Podpis nijak řešit nebudu, stejně by ho nikdo nečetl :'D
+ Smazala jsem většinu povídek a začínám od začátku, ačkoliv na konoze už nestraším tak často.

Obrázek uživatele Hornes
Vložil Hornes, Út, 2010-07-20 22:27 | Ninja už: 5153 dní, Příspěvků: 42 | Autor je: Prostý občan

Přidám se i já:) Dlouho jsem tu nebyl aktivní, ale sem něco dát musím... A to něco bude od Minaty, která je dle mého skromného názoru nejlepší autorka (a ani žádný autor na ni nemá:D), jaká se objevila na Konoze (ve vší úctě k ostatním, mnohé si také rád přečtu).

Opět jsem si pročítal pár jejích povídek, abych mohl vybrat tu nejhezčí, a musím říci, že Min-chan mi to zrovna neusnadnila, ty povídky ani za ten rok neztratily ani část svého kouzla:) Po dlouhém výběru jsem se rozhodl pro tyto, ač pravděpodobně nejsou nejhezčí... Jen mě teď nejvíce zaujaly. A doporučuji od Minaty přečíst vše, dle mého soudu opravdu vynikající autorka.

https://konoha.cz/?q=node/40291 - I přes to, že se nelíbí ani samotné autorce, mě se líbí...
https://konoha.cz/?q=node/59081 - Shikamaru a jedna z mála povídek, kde se mi líbí...
https://konoha.cz/?q=node/69684 - - Povídka, do které Min-chan dala kus sebe. A o to je hezčí:)

Pokud bych sem měl dát nějakou serii, tak 100% Tichý bláznův smích, ale ten už tu je, tak asi nic:)

Tak zase za rok nebo tak někdy:) S pozdravem Hornes

Jen tak mimochodem, které fanfikce jsou nejlepší na Konoze? Naprosto jednoznačně ty od Minaty!

Obrázek uživatele akai
Vložil akai, Út, 2010-07-20 09:48 | Ninja už: 5038 dní, Příspěvků: 1219 | Autor je: Asumův zapalovač

tak jsem se taky dokopala sem něco napsat, a to jenom kvůli jedinému důvidu - chybí zde nejúžasnější serie celé konohy.cz Laughing out loud
Tichý bláznův smích od Minaty. Nevím co o něm napsat, ale podle mého názoru je to opravdu nejlepší série z celé Konohy. cz (aspoň z těch, které jsem četla Eye-wink)
potom Pokoj v duši od Nefrites... zase něco smutného...
a poslední, takové novější od Talla jeho V pískualias "hrdinů už není" Smiling mimochodem zase smutné, jako tady většina, asi se líp píšou xD Anebo je píšou lepší autoři Laughing out loud

you wanetd it; chtěla jsi to… tak si sakra nestěžuj!
Tanabata je svátek přání. A tak se ho pokouší najít; třeba i na dně flašky saké.

„What a world we live in, to see such unique idiots…?”

Obrázek uživatele Mish
Vložil Mish, Po, 2010-07-19 00:07 | Ninja už: 4487 dní, Příspěvků: 617 | Autor je: Recepční v lázních

Já jsem se konečně dokopala k tomu aby jsem sem napsala mojí nejoblíbenější FFku co znám a to sice:
Debatní klub Konoha od Rika. U tohohle FF jsem se chechtala ještě v 24:00 a musím říct že si to s chutí přečtu znova Smiling . Je to nádherná FF, která (podle mě) vždy pobaví.
Potom se mi líbí FF od nettix. Dlouho jsem si nemohla vybrat, kterou FF vyberu, protože nettiex píše úžasně. Nakonec jsem si vybrala seriovku Loučení a návraty, která nemá chybu, ale ta už tu je Smiling, takže jsem skončila tam, kde jsem začala.

We live alone, we die alone. Everything else is just an illusion. (Orson Welles)

Obrázek uživatele kushina-hime
Vložil kushina-hime, Pá, 2010-07-16 23:04 | Ninja už: 5128 dní, Příspěvků: 504 | Autor je: Prostý občan

Možno pre niekoho známy, možno nie, ale v dávnych časoch jeden z mojich obľúbených autorov:Šakran Hatake, ktorý na spoluautorskú sériu Kyuubi nebo Naruto nadväzuje svojimi sériami Smiling
Ďalej to je hinata-sempai so sériovkou Po čtyřech letech zpět! Mise!,ktorá bola vlastne prvou FF,čo som na konohe čítala.
Potom Chisaii Kyuubi,ktorú som tu už v jednom komente spomínala. Taktiež do šuplíka s názvom Nostalgia u mňa patrí:

Stále žijúca nostalgia a začiatky...
Pred konfliktom veľký múr padne,
ten veľký na smrť, smrť náhlu a oplakávanú,
narodený ako nedokonalý: väčšiu časť prepláve,
Územie blízko rieky sfarbené krvou.

Obrázek uživatele UsedToBeCola
Vložil UsedToBeCola, Pá, 2010-07-09 21:45 | Ninja už: 5427 dní, Příspěvků: 360 | Autor je: Prostý občan

pekný nápad Smiling

Obrázek uživatele Tall
Vložil Tall, Út, 2010-07-06 22:36 | Ninja už: 5287 dní, Příspěvků: 2469 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Tsunadin poskok

Já tady poukážu na dvě podle mě docela zapomenuté autorky.
První z nich je Akiyuu-chan, jejíž Bez boje je skvělé popsání hypotetické situace setkání Sakury a týmu Taka.
Jestliže se mluví o setkání Sakury a Sasukeho tak se musím zmínit o druhé z autorek a tou je Babča-XD. V jejím Zimním honu se mísí skoro až posvátná fascinace Sasukem (jeho popis určitě patří ke klenotům) s jeho krutostí a nelidskostí. Druhá povídka Popel a prach vypráví o údělu Saie a jeho bolestivém pochopení citů. A napsat dobrého Saie, to jen tak někdo neumí.

"Naděje je ječmen!"

Na to, abys poznal že svíčková je připálená, jí nemusíš umět vařit.
Po dlouhé době nová FF - Opakování.

Obrázek uživatele Kumiko--chan
Vložil Kumiko--chan, So, 2010-07-03 20:30 | Ninja už: 5114 dní, Příspěvků: 1389 | Autor je: Prostý občan

upřímně- nemám tyhle 'comebacky' ráda. proč? protože jsem dávno zapomněla, co mě to vlastně okouzlilo. a také (a když se nad tím zamýšlím, tak vlastně hlavně) kvůli tomu, že všechny tyhle 'zapomenuté' FFka od 'zapomenutých' nebo 'starých' autorů jsou pro mě jedinými klenoty naší FF sekce. rozhodně neznám všechny FFka, která jsou tu dosud napsaná, myslím, že jich znám docela málo, ale... jen ty jména jsou jasným náznakem, že je to konožský klenot Smiling už hodně dlouho jsem nečetla žádná FF, takže nevím, jací jsou aktuální autoři... pro mě navždy ti 'staří' budou aktuální a nejlepší Smiling
ale když už tu jsme, tak i já napíšu pár svých typů...

na začátek- bylo pro mě velmi těžké vybrat nějakou Kubbyho sérii. nechtěla jsem jich sem dát víc, a tak jsem se rozhodla pro...Kvetinky útočia. Kubby je vskutku výborný autor parodii, doporučuji od něj naprosto vše!
pak tu máme báseň Otázky a odpovědi od hAnko. proč zrovna tahle? no, měla jsem jí náhodou v oblíbených Laughing out loud i když kvalitou má hAnko lepší, já prostě neodolám přátelství Naruta a Sasukeho
bylo by vážně hnusné nedát do mého výběru Minatu. ona je pro mě ten největší konožský spisovatel Smiling pro dnešek jsem si vybrala její Slovo z druhé ruky
další je moje velká oblíbenost. takové ty díla, kde autor ze sebe vyplivne věty bez velkého děje, se mi vlastně asi líbí nejvíc. tématicky i stylisticky mě okouzlil Strom od sorafay
Pokušení lásky od Lilithky mám moc ráda kvůli přenáádhernému vykreslení páru KakaAnko. bohužel, Lilith je jedna z těch mnoha lidí, kteří tu už nejsou... a právě proto série je nedokončená
a nakonec... Rokubi no Raijuu... tahle dívčinka, která tuším si smazala profil, byla první autorka FFek, kterou jsem četla... jó, to ještě seznamy bejvávaly nádherně v menu a já jsem si připadala jako v nádherné říši příběhů a fantazie Smiling chci jí, už po sté, poděkovat... ona pro mě něco zvláštního znamená Smiling bohužel jsem nenašla žádnou její povídku, a tak se o ní zmíním aspoň takhle

jak jsem projížděla seznamy FFek... dotkla se mě malá-velká nostalgie. byly to nádherné časy, kdy umělci psali jako o život a jejich pero se nezastavilo... no, už jsem si nějak zvykla, že ty časy jsou pryč Smiling děkuji všem, od kterých jsem si přečetla aspoň jednu povídku... pomáhali mi tvořit snový svět Naruto Smiling
2 roky... já už tu jsem 2 roky právě dnes 17. srpna 2010 :)

Obrázek uživatele Lu.lu
Vložil Lu.lu, So, 2010-07-03 19:08 | Ninja už: 4855 dní, Příspěvků: 896 | Autor je: Obsluha v Ichiraku

Hmm .. našlo by sa veľa poviedok, ale tak napríklad sa mi páči jednorázovka od Talla Kdo začne psát?, ďalej I miss you od PsychoWamp, Podruhé od Nefites, Láska prekoná všetky problémy od Kikul a To všetko je kvôli tebe od Seii uchiha...
zo sérioviek by to boli:
Hinata-sempai- Navždy spolu ...,Minata - Minatův odkaz, Amy-chan - Alive
a poézia .. Jen cár papíru od Riky a Smutno od Alei
Je ich viac.
To sú tie, na ktoré som si spomenula, predsa len, je to už dávno, čo som čítala poviedky.