manga_preview
Boruto 63

1. Mizukage: Byakuren

1stmizukage.png

Byakuren (白蓮) byl První Mizukage (Shodai Mizukage), který založil Skrytou Mlžnou vesnici v Zemi Vody. Poprvé se objevil v manze číslo 648.
Jeho postavu lze zahlédnout na prvním setkání všech pěti Kage, kde se projednávala otázka přerozdělení síly ocasých démonů. Reto, První Kazekage, se snažil vyjednat lepší podmínky pro svoji vesnici, která už jedním démonem disponovala. Jednání zachránila upřímnost Prvního Hokage Senju Hashiramy. Byakuren na setkání napomenul Hashiramu, aby se nechoval tak neuváženě a dětsky, jinak by ostatní mohli ještě pojmout podezření.
Nelíbil se mu rovněž návrh Prvního Kazekage, který se snažil pro svoji vesnici získat příspěvky od ostatních, jelikož Písečná je obklopena pískem a žádnými jinými zdroji jako třeba Listová. Byakuren reagoval tvrdě; prohlásil, aby Kazekage vážil slova, jelikož se zbývající čtyři vesnice mohou spojit proti němu. Hashirama prosil o zachování rozvahy a vyhnutí se sporům.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhBěhem Čtvrté shinobi války byl přivolán spolu s ostatními Kage Seninem šesti cest, aby přivolali bývalý Tým 7 z Kaguyiny dimenze.

Popis

O jeho osobě se toho mnoho neví, byl však dozajista pevným vůdcem své vesnice, upřímným a hrdým shinobi.
Byakuren měl dlouhé šedé vlasy i vousy, přes levé oko se mu táhla po obličeji jizva a oko šilhalo, možná byl dokonce slepý.
Jeho techniky jsou neznámé, jistě byl však velmi schopný, jelikož dokázal sjednotit ninji Země Vody.
Byakuren znamená bílý lotus. Narodil se 20. ledna, měl krevní skupinu typu B, měřil 172 cm a vážil téměř 80 kg.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
 

Přihlášení

 
 

Kalendář akcí