manga_preview
Boruto TBV 11

Kushimaru Kuriarare

kushimaru.jpg

Kushimaru Kuriarare byl člen ANBU a člen Sedmi legendárních šermířů ze Skryté Mlžné vesnice. Genarace Sedmi legendárních šermířů mezi, kterými byl i on je považována za nejsilnější z historie Skryté Mlžné vesnice. V jeho generaci šermířů byli ještě tito lidé: Suikazan Fuguki,Mangetsu Hoozuki,Munarashi Jinpachi,Zabuza Momochi,Jinin Akebino a Ringo Ameyuri. Za svůj život spáchal mnoho ohavných činů včetně zabití svého mistra.
Vzhled: Kushimaru byl vysoké a velmi hubené postavy. Nosil oblečení typické pro Mlžnou vesnici a na rukou měl pruhované návleky. Jeho tvář zahalovala bíla ANBU maska, která měla otvora pro oči. Na dolní části masky byl modrý trojúhelník a na horní byl vytesán znak Skryté Mlžné vesnice. Kolem krku měl volné obvazy jako většina členů Sedmi šermířů. Měl střapaté blonďaté vlasy.
Schopnosti: Jeho meč byl Nuibari. Vypadá jako velká jehla a na konci měla lano. Jehlou mohl probodnout víc nepřátel a pak je provazem svázal dohromady. To znamená, že byl velmi zručný.
Čtvrtá velká válka shinobi: Byl vyvolán spolu s ostatními šermíři EDO TENSEI. Když bojoval s Munarashim Jinapachim proti Gaiovi a Kakashimu tak vůbec nespolupracovali a proto byli zapečetěni.

Jméno ve znacích: 
栗霰串丸
Techniky: 

Tiché zabíjení
Ninja umění ukřižování
Ninja umění země pavoučí nitě


Kategorie:
 

Přihlášení

 
 

Kalendář akcí