manga_preview
Město beze mne 20

NFFORPG - Konohagakure no Sato

HOKAGE ZÁSTUPKYNĚ STARŠÍ STARŠÍ
       
 Hiroko Satsuma  Yuhi Shinzare  Fumiko Abe Tsutomi Itou 


Konoha Keimu Butai neboli Jednotky Konožské vojenské policie je speciální útvar zabývající se jak prací pořádkové policie, tak i vyšetřováním shinobi.

VELITEL ZÁSTUPKYNĚ
Taterou Sarutobi Kotoka Hyuuga

Tým 1

Vypravěč - Jaden
Volných míst v týmu - 1
Kde tým hraje - fórum

Sensei

Studenti

Tým 2

Vypravěč - ichi
Volných míst v týmu - 1-2
Kde tým hraje - fórum

Sensei

Studenti

Tým 5

Vypravěč - ichi
Volných míst v týmu - 0
Kde tým hraje - fórum

Sensei

Studenti

Tým 6

Vypravěč - Kitabatake
Volných míst v týmu - 1
Kde tým hraje - fórum

Sensei

Studenti

Tým 11

Vypravěč - Davien
Volných míst v týmu - 1
Kde tým hraje - fórum

Sensei

Studenti

Pozor, pozor, sličné dámy a chrabří pánové!

Bylo by záhodno a zároveň velmi fajn, kdybyste tento odstaveček pravidelně pročítali. Dozvíte se totiž novinky z místnosti a senseiové zde naleznou i žádosti z mé strany adresované jejich osobám. Kakashi YES

5. 5. 2020 - Doplněno info k týmům zda nabírají nové členy, kdo je jejich vypravěčem, a kde hrají.


Kategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Stranx
Vložil Stranx, Ne, 2020-05-31 11:55 | Ninja už: 4217 dní, Příspěvků: 503 | Autor je: Prostý občan

Lei Takuki
tým 2
Izumizaki

Leiina technika zabrala a sarkofág se rozpadl, přesně tak jak chtěla. Dokonce i nějaký ten výboj projel jejím nepřítelem, který se teď vrátil na zem a opět do střehu. Lei se odrazila od bortící střechy s vytaženým svitkem, z kterého vyletěla salva bambusových tyčí přímo na muže. Lei se jedné z tyčí chytila a dopadla na zem, kde zaujala bojové postavení.
„Nejsou zraněný?“ udivil se zmateně Ling, když na dívkách nebyla najednou ani kapka krve. Naopak vypadaly docela živě a jedna ho chtěla dokonce vykuchat.
„Nenene.“ ohradil se Ling přičemž jednou tlapou rozbil kus padající střechy, která se řítila přímo na ně. „Jsem Ling a jsem společník tamté dívky.“ Ukázal směrem k Lei, na jejíž ruce mohli dívky spatřit znak Listové. „Jestli jste v pořádku, tak se někde schovejte a my to s tím týpkem vyřídíme." ukázal Ling palcem nahoru na znamení, že ten pravý pandí hrdina se o to postará.
„Ale jestli v sobě mají všechny dívky z Listové takový zápal jako ona, tak vám nemůžu bránit v tom kdybyste se chtěli také zapojit.“ dodal panda vážněji a snažil se dívky motivovat a dostat z nich psychickou deku.

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Ne, 2020-05-31 02:38 | Ninja už: 2090 dní, Příspěvků: 600 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Kaito Sarutobi
Tým 1

Lázně
Kaito si trochu oddechl po zjištění, že lázně nejsou společné. Žertoval sice, že se s Midori uvidí jen v ručnících, ale to byla jen chvíle, kdy nedokázal nehorázně žvanil a plácl první kravinu, která mu přišla na mysl. Ani sám nevěděl proč to udělal. To nebyli mravy ve kterých byl vychován.
Když byla řeč o mravech, s Homurou po boku s nimi neměl žádný problém. Byl to jeho nadřízený a jako takový zasluhoval úctu a klid. Proto se mladík rozhodl zabavit sám, dokud nebude ohnivec ochoten navázat konverzaci.

Mladík se tedy přesunul na kámen, který mu zaručoval, že se nebude muset opírat lokty, ale přesto bude ve vodě až po prsa, složil základní pečeť a zavřel oči. Nebylo to dlouho, co přišel na to, že raiton není jediným elementem, který by mohl ovládnout. Další, který objevil byl Suiton a tady na bylo ideální místo i čas si ho trochu procvičit.
Začal tím, že se soustředil na suitonovou podstatu ve své chakře, což nebylo zrovna dvakrát jednoduché, když se vezme, že v tom byl samoukem. Chvíli seděl tiše a se zavřenýma očima a když mu připadalo, že ji dokáže správně oddělit, přesunul ji do své pravé ruky, kterou pomalu položil na vodní hladinu. Tam chakru soustředil do vody v určitém tvaru a začal pomalu ruku vytahovat. Výsledkem tohoto cvičení bylo, aby z vody vytáhl vodní kouli, která udrží tvar. Levnou ruku nechal v základní pečeti, která zajišťovala lepší kontrolu nad vlastní chakrou.
Prvních několik pokusů nebylo úspěšných, ale Kaito se nevzdával. Navíc, kdyby to nebylo tak těžké, nebyla by to žádná legrace. To však nebylo jediné. Chlapce hnala i jiná touha překonat svého bratra, který ovládal element jen jeden.
Životně důležité bylo, nepoplést elementy, protože vedle něho seděl Homura a Kaito věděl, že by z jiskry mohl vzejít plamen.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Ne, 2020-05-31 01:11 | Ninja už: 4485 dní, Příspěvků: 3267 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Homura, Moriko
Tým 1
Konoha, lázně
„Aha, to je škoda,“ posmutněla Moriko a přejela pohledem k Midori, které se toto evidentně netýkalo. Homura to také nijak nekomentoval.
„Už je to tak,“ zazubila se poté Moriko na poznámku o Kamimarově nelibosti vůči koupání, „raději se myje sám, takže se nenechal přemluvit. Ale já si to prostě nemohla odpustit! Už je to tak dlouho co jsem na něco podobného měla čas! Tak pojďte!“ vysvětlila žena, načež energicky popadla Midori za ruku a vběhla s ní do lázní, nechávaje Homuru s Kaitem za sebou.
Jounin si s mladíkem jen vyměnil mlčky pohled, a vyrazil za svou družkou.
Chvíli na to už čtveřice seděla v horké vodě a užívala si příjemného tepla a pohody. Každý na své straně dřevěné zdi, která oddělovala mužskou část od ženské.
„Kimochiii~ (To je příjemnéé~) vzdychla Moriko blaženě a zaplula do vody o něco hlouběji, opírající se lokty o kamenný okraj lázně.
„Jaké to je být s Homurou v týmu, Midori-chan?“ pohlédla poté s úsměvem na hnědovlásku.
Zmíněný ohnivec mezitím seděl ve vodě na druhé straně zdi, s rukama založenýma na prsou a rovně, jako kdyby seděl u stolu nějaké předválečné porady, hledící kamsi před sebe. Přestože seděl Kaito kousek od něho, nevypadal zrovna, že by se chystal každou chvíli zapříst rozhovor.


Obrázek uživatele Leon. S. Uchiha
Vložil Leon. S. Uchiha, So, 2020-05-30 20:55 | Ninja už: 2763 dní, Příspěvků: 1273 | Autor je: Obsluha v Ichiraku

Tokune Wakamuro
Tím 6
Pamätník

Naomina odpoveď bola v podstate rovnaká s Shinovou, iba to povedala trochu nemotornejším spôsobom. Od Makota som čakal, že na nás teraz vyvalí desať dôvodov, prečo sa mýlime, ale on nie. Namiesto toho sa iba uklonil a poďakoval, že sme mu dali veci na premýšľanie.
Huh? Kto je tento chlapík? obzeral som si ho s tázavým pohľadom. Nečakal som, že tak ľahko príjme a bude rešpektovať náš názor. Z tejto situácie mi už došlo, že tento muž bude sensei a my jeho nový tím. Prečo sa ale chcel stretnúť tu? Čo tou otázkou sledoval, ako za naše odpovede ešte takto poďakoval? A čo je s tou jeho prehnanou zdvorilosťou? Bola tu možnosť, že to celé bolo iba divadlo, ale to som si naozaj nemyslel. Ten muž mal toho za sebou určite mnoho a kto vie, či to v jeho hlave nezanechalo zmätok. Pohľadom som prešiel hroby a tušil som, že tam niekde je aj ten Daikiho. Trochu som posmutnel pri pohľade na hrob tímového kolegu, ktorého sme stratili na misii. Až tak dobre som ho nepoznal, ale som si istý, že keby dostal šancu, bol by z neho skvelý ninja. Spomenul som si pri tom, ako nonšalantne mi vtedy sensei oznámil čo sa mu stalo. Pri ďalšej senseiovej otázke som oči odtrhol od hrobov naspäť k nemu. Toshinori a Shin odpovedali, ja som sa na otázku nervózne zasmial a poškriabal na zátylku.
,,Heh, vlastne aj áno, len sa obávam, že som za posledných pár mesiacov stratil komunikačné schopnosti," odpovedal som.

Obrázek uživatele theFilda4
Vložil theFilda4, So, 2020-05-30 18:19 | Ninja už: 2571 dní, Příspěvků: 381 | Autor je: Pěstitel rýže

Shin Mizukin
Tým 6
památník
Makoto Shimazu byl evidetně ten typ člověka libující si v tajemnu,filozofii a dlouhém přemýšlení.Alespoň takový si na něho udělal názor Shin potom,co jim jounin jednoduše poděkoval za odpovědi a znovu se uklonil.Chvíli nečinosti se mladík snažil využít tím,že se pokoušel co možná nejnenápadněji nakouknout,co za břitvy to vlastně ten maník na zádech má,ale bez většího úspěchu.
Jounina další otázka o tom,jestli rádi konverzují ho trochu překvapila,protože nedokázal odhadnout kam tím muž míří."Prosím cokoliv hlavně jen ne další kázání o nutnosti vojenské morálky už prosím nee..."Zaúpjel si pro sebe Shin,protože každý velitel,pod kterým za poslední dobu sloužil,se s něčím takovým vytasil,jen co to bylo možné.Shin uznával autoritu vyšších hodností a celý systém shinobi,ale při pomyšlení,že by si tím musel projít už ZASE, cítil nutkavou potřebu si zkrabatit obličej do kyselé grimasy a do něčeho pořádně praštit.Každopádně zatím pořád neměl ponětí,co se bude dít,takže vyslechl odpověď Toshinoriho jehož jméno už málem zapomněl a pokrčil rameny."Když je s kým a o čem...proč ne."Odpověděl prostě zatímco pozoroval Makotův zamyšlený výraz.

Obrázek uživatele Toshinori
Vložil Toshinori, Pá, 2020-05-29 21:50 | Ninja už: 69 dní, Příspěvků: 4 | Autor je: Prostý občan

Toshinori Nishi
Tým 6
pomník na hřbitově

Toshinori už nebol vystresovaný z toho, že sa Makoto znova uklonil. Aj keď cítil voči nemu rešpekt, tak mu to už pripadalo docela otravné, že sa znova uklonil, ale tentokrát na to nič nepovedal, nemal dôvod. Aj tak to nemalo zmysel riešiť, keďže sa už raz uklonil. Huh, zas tak to nemusí preháňať. Pomyslel si. Toshinoriho však prekvapilo to, že nedostal spätnej vazby, ale nedal to najavo. "Huh, úprimne už ani neviem či rád trávim čas konverzáciami. Už som nemal normálnu konverzáciu, v ktorej by sme riešili obyčajné veci ako napríklad naše životy, nejaké vtipné príhody a zážitky dosť dlho.." Povedal Toshinori docela neutrálnym tónom. "Takže pravdepodobne by to bola príjemná zmena." Povedal Toshinori veselo a usmial sa na Makota. Toshinori už len čakal na odpoveď ostatných.

Obrázek uživatele Kitabatake
Vložil Kitabatake, Pá, 2020-05-29 00:22 | Ninja už: 1311 dní, Příspěvků: 85 | Autor je: Pěstitel rýže

Makoto Shimazu
Tým 6
pomník na hřbitově

Na překvapené výrazy v obličejích lidí, co se dostali poprvé do styku s jeho ryze formální a uctivou stránkou, už byl dlouho zvyklý a měl pro ně pochopení. Ostatně v místech, odkud pocházel, se kladl důraz právě na slušnost a pochopení ostatních.
Za občasného pokyvování hlavou bedlivě vyslechl všechny ze svých novopečených studentů. Bylo mu naprosto jasné, že čtveřice geninů s nejvyšší pravděpodobností jeho otázku považovala za něco, co je mělo v jeho hlavě rozřadit do pomyslných „škatulek“. Ve skutečnosti tomu tak ale nebylo.
Znovu se uklonil, tentokráte však jen lehce. „Arigato,“ pravil s tenkým úsměvem na rtech, „dali jste mi pár námětů k přemýšlení.“ Zpětné vazby na odpovědi jim nedopřál, poněvadž on sám se nepovažoval za někoho, kdo by jim v tomto ohledu mohl radit. Jeho názor měl přeci stejnou váhu, jako ten jejich.
Konečky palce a ukazováku si několikrát za sebou jemně promnul pečlivě oholenou bradu: „Povězte mi, trávíte rádi čas konverzací…?“
Nemohli mít sebemenší tušení, že se na jejich odpovědi bude zakládat náplň tohoto dne. A tak to bylo správně. Život jako takový překypoval překvapeními a nečekanými zvraty – a on si vytyčil za cíl je na to připravit.

Obrázek uživatele Noemyska
Vložil Noemyska, Čt, 2020-05-28 13:46 | Ninja už: 2589 dní, Příspěvků: 650 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Miki Hakumei, tým 5

Hleděl na vodu a užíval si chvilku pohody a nic nedělání. Suzume pronesla něco ohledně nějaké pilulky. Miki si automaticky prohledal všechny kapsy, které měl, načež se připitomněle usmál. Vytáhl pouzdro, ve kterém byly náhradní brýle a ampulka s protilátkou. Vítězoslavně se usmál a opět pouzdro uklidil.
"Vždy připraven," mrknul na sensei, načež se usmál. Byla pravda, že se mohlo něco pokazit, ale podělanost naštěstí měla své stupně a na ampulku nemuselo třeba vůbec dojít.
"Přesně, dali jsme se na boj, musíme bojovat," podpořil slova své kolegyně. Někde v duši doufal, že na ni s tím udělal dojem. Chtěl, aby ho brala jako týmového kolegu a ne nějakou přítěž.

Naomi Taiko, tým 6

Složení týmu se jí velmi zamlouvalo. Být s kluky byla vždycky sranda a hlavně mohla se s nimi měřit v síle a užívat si jejich prohru v páce. Sensei ovšem vypadal jako někdo, kdo si toho prožil hodně. Nevěděla, co si má o něm myslet a byla ještě více zmatená, když se jim uklonil. On jim. Nao nečekala ani vteřinku a úklonu oplatila, v duchu se radovala, že zjistila jméno. Slušné chování a úctu ke starším do ní vštěpovali již odmalička. Po chvíli trapného ticha a úklon jim byla položena filosofická otázka. Kluci měli zajímavé odpovědi. Jí nic moc nenapadalo. Mohl tohle být chyták nebo zkouška, aby si o nich udělal obrázek a zařadil si je do škatulky. Nechtěla udělat špatný první dojem, nechtěla, aby jí sensei neměl rád, přeci byla zvyklá být všemi milována.
"Není vrah jako vrah. Pokud by nevinný jej zabil v obraně sebe či někoho jiného, ano stává se vrahem, ale není tím vrahem, kterého zabil. Prostě, no,...chápete, ne? Jsou tam určité rozdíly," snažila se vyjádřit svoji zmatenou myšlenku. Doufala, že sensei ji pochopí. Snažila se, tak strašně moc se snažila neznít jako idiot.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, St, 2020-05-27 13:32 | Ninja už: 4705 dní, Příspěvků: 1979 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Mise týmu 2: Smrt na stavbě

Blesky proběhly celým hliněným sarkofágem a ten se začal sesypávat. Ninja jen tak tak seskočil ze stropu, a i tak ho technika stihla lehce uhodit. Pro jistotu hned uskočil, kdyby na něj dívka zaútočila, a znovu vyčkával. S tímhle rozhodně nepočítal. Nečekal, že si ta holka přivolá posilu. Zhluboka vydechl a znovu se postavil do střehu. Bude muset skončit s hloupými triky.
Akane sebou mezitím trhla a začala se splašeně prohlížet. Najednou na sobě neměla ani kapičku krve a nic ji nebolelo. A před ní byla obří panda. Dívka překvapeně zalapala po dechu, skočila před Hanako a roztřeseně tasila kunai. „C-co po nás chceš! Jsi nepřítel?!“
***
Natsuko vytřeštila oči a vycenila zuby. Ten kluk měl v záloze tolik hloupých triků! Jedno ze strašidel se před dívku postavilo, aby ji zakrylo vlastním tělem, zatímco druhé ji popadlo do náruče a odskočilo s ní o několik metrů dál.
Zasažené strašidlo ze sebe mezitím strhlo svůj plášť a odhalilo tělo tvořené pouze z lidských kostí. U pasu mělo katanu, kterou tasilo a okamžitě se vrhlo přímo za Renem, když dívka znovu zahrála na flétnu.

Onigiri Ueda
Tým 11
Kasugawa
Onigiri se za běhu ohlédla na jednotku za nimi a spatřila kuši. Až příliš silnou kuši. Na to se Kenzo odrazil a přidal. „S tím naprosto souhlasím!“ vyhrkla k Takuyovi a soustředila se na chakru v nohách a poté v celém svém těle. S tím zrychlila, protože počítala s tím, že i Takuya přidá.
„Nesmíme se s ním dostat na otevřené prostranství. Musíme se s ním ještě jednou pokusit domluvit!“ vyhrkla na svého kamaráda. „Kenzovi někdo hrozně ublížil a ten někdo teď ubližuje dalším lidem. Musíme to vyřešit!“


Obrázek uživatele Mitora
Vložil Mitora, Út, 2020-05-26 22:55 | Ninja už: 2833 dní, Příspěvků: 749 | Autor je: Tsunadin fackovací panák

Midori Hyuuga
Tým 1
Lázně

Byla ráda, že nepřišli pozdě. Občasně měla problém odhadnout, jak dlouho jí cesta na dané místo zabere, takže obdivovala všechny, kteří chodili přesně na čas. Sama dorazila na místo obvykle dřív, nebo pak musela dobíhat, ale když šlo o odhad času, nevybavovala si, kdy naposledy se jí to povedlo tak akorát. Naštěstí to teď mohla pustit z hlavy.
"Dobrý večer," pozdravila také se slušnou úklonou. Přestože žena vypadala přátelsky, nechtěla působit nevychovaně a nechtěně udělat ostudu.
Na otázku již odpověděl Kaito, a tak nepovažovala za nutné jen zopakovat jinými slovy, co právě bylo řečeno a tak tam jen tak postávala a bezděky si pohrávala s prsty. Sama možná poznávala tvář toho, jež zprávu přinesl, ale více o tom také nevěděla. Nebylo její místo po tom pátrat. Má-li se toho dozvědět více, bude to jestli jí to druhá dívka prozradí. Pohled jí ovšem sklouzl nevědomky k zemi. Nevěděla, co říct. Je vůbec v takové situaci něco očekáváno? Určitě bude muset najít alespoň knihu s návodem na to, jak se zachovat v základních sociálních interakcích, případně něco s obvyklými začátky rozhovorů.
Prozatím však tuto problematiku odsunula do zadní části vědomí a s drobným úsměvem pozorovala dění před sebou. I tak se dá učit.

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Ne, 2020-05-24 02:24 | Ninja už: 2090 dní, Příspěvků: 600 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Kaito Sarutobi
Tým 1

Lázně
Jak se dalo čekat, Homura tu byl přesně na čas, za což měl u Kaita body navíc. On také chodil všude včas, i když to nebylo vždy snadné, protože uznával teorii, že když se člověk zpozdí z dobrých důvodů, už je pak jen otázkou času, kdy se zpozdí ze špatných. Že tu byla i Moriko ho ale překvapilo. Hodí se podotknout, že příjemně.
"Ahoj," pozdravil ji s trochu uctivějším tónem, aby ono "ahoj" nevyznělo příliš kamarádsky. Stále to byla vyšší hodnost a navíc senseiova družka.
"Kasumi byla odvolána. Nějaké klanové záležitosti, myslím," oznámil k těm dvěma a pokrčil rameny na důkaz toho, že o podrobnostech odvolání toho neví ani o ždibec víc. Přitom se úkosem podíval na Midori, přičemž se nevědomky lehce pousmál.
"Co, že jste se k nám rozhodla přidat, Moriko-san?" optal se zvědavě, "Kamimaru se nerad koupe?" okomentoval tak vlčí nepřítomnost pobaveně a zastrčil si ruce do kapes.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Ne, 2020-05-24 01:21 | Ninja už: 4485 dní, Příspěvků: 3267 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Homura, Moriko
Tým 1
Konoha, lázně
Poté, co se nechali Kaito s Midori ošetřit a doplnili energii polévkou, vydali se společně do lázní, kam je jejich sensei pozval.
Přišli včas, a stejně tak i Homura. Jak se dalo čekat, nebyl tu ani příliš brzo, ani pozdě. Zkrátka vojensky na čas. A s sebou přivedl i Moriko.
„Ahoj vy dva!“ zamávala Midori s Kaitem s úsměvem žena, „kde jste nechali Kasumi?“ zamrkala překvapeně a zavětřila, jestli ji neucítí.
Tím prakticka řekla vše, na co by se zeptal i Homura, a tak ten jen s rukama v kapsách mlčel a čekal na vysvětlení, proč tu nejsou včas všichni tři.


Obrázek uživatele Mitora
Vložil Mitora, Po, 2020-05-18 20:03 | Ninja už: 2833 dní, Příspěvků: 749 | Autor je: Tsunadin fackovací panák

Midori Hyuuga
Tým 1
Ichiraku

Když se Kaito rozhodl zareagovat, zvedla oči od jídla. Byla to přece jen slušnost, že ano. Byla ráda, že jej pobavila. Nebo jí alespoň pobavený přišel. To naopak ještě pozvedlo náladu jí. Dojedla posledních pár soust a skousla si ret. Nic však nenamítala. Domluvili se tak a přestože z toho, že mladík zaplatil i za ní, měla pořád zvláštní pocit, nehodlala se pouštět do zbytečné diskuze.
"To byla taky poměrně odpověď, která neprozradí nic, ale myslím, že nemám co říkat." uculila se, což na jejím obličeji vypadalo téměř jako nějaký škleb, a také seskočila ze stoličky. Ještě se otočila, aby poděkovala za výborné jídlo a poté vyrazila po boku Kaita ulicí pryč. Ani si neuvědomila, že se čas setkání blíží tak moc. "Máš pravdu, pozdě na setkání se senseiem dorazit opravdu nechceme."

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, So, 2020-05-16 23:20 | Ninja už: 4485 dní, Příspěvků: 3267 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Ren Kurogami
Tým 2
Vesnice Izumizaki
Protože Ren oči neotevíral a Natsuko se neměla k okamžitému útoku, na vteřinu zavládl na bojišti klid.
Ten ale vzápětí přerušila bílá, keramická láhev od saké, kterou po Natsuko hodil kdosi, nebo cosi z lesa, a ta se teď obloukem řítila přímo na ni. A nebyla to obyčejná láhev saké. Tato byla plná hořlavého oleje, a na sobě měla přilepený výbušný lístek, který hořel a explodoval asi metr nad dívkou, čímž vznítil obsah lahve a spolu se střepy ho rozmetal do všech stran.

Takuya Riko
Tým 11
Kasugawa
„To byla náhoda!“ odbyl Onigiřinu poznámku o šipce Takuya, když se k němu jeho kamarádka přidala, a dál běžel za Kenzem, se kterým neměl jako ninja extra problém držet krok. Bylo ale překvapivé, kde se mladíkovi vzala ta nová energie. Vždyť ještě nedávno sotva zvládal běžet.
„Musíme ho dohnat a sejmout dřív než se do toho začnou zas cpát ty trhlý poldové!“ zavrčel černovlásek a přidal do kroku.
„Estli si myslí že votráví Kumara-sensei a projde mu to tak se sakra plete!“


Obrázek uživatele Stranx
Vložil Stranx, So, 2020-05-16 02:53 | Ninja už: 4217 dní, Příspěvků: 503 | Autor je: Prostý občan

Lei Takuki
tým 2
Izumizaki

Muž s rotující holí neměl problém ale jako rozptýlení zapůsobila dobře. Lei stále vysela hlavou dolů. Během skládání pečetí si klekla a zabořila obě ruce do střechy.
„Panda Iwa Kami no Ueiku Appu!“ křikla a její chakra se začala šířit ninjovou stavbou a měla za úkol ji zbořit a probít jejího majitele. Ling sledoval situaci a čekal na svou chvíli, kdy by se udělala cesta ven a on mohl vzít dívky do bezpečí.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Pá, 2020-05-15 22:12 | Ninja už: 4705 dní, Příspěvků: 1979 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Mise týmu 2: Smrt na stavbě

Muž se zamračil. Dívka vyvolala pandu, která se ihned postavila k dívkám a začala je bránit. Tím dal nukeninovi další šanci. Jeho meč se zalesknul a on upřel oči k letící holi. Rychlou piruetou se vytočil do strany, aby se ještě v otočce napřáhl a seknul proti tyči, která narazila do stropu kamenné stěny.
Muž stále hlídal očima dívku.
***
Natsuko překvapeně zamrkala. To teď opravdu zavřel oči? Používal snad hudbu, aby se orientoval v prostoru a nepotřeboval oči? Nebo… Bylo jich tu víc? Dívka znovu zahrála na flétnu, zatímco jedno strašidlo se postavilo před ni a druhé ji bránilo zezadu. Pak zahrála znovu, ale jinou melodii. Se zavřenýma očima se zamračila.


Obrázek uživatele Leon. S. Uchiha
Vložil Leon. S. Uchiha, Pá, 2020-05-15 16:23 | Ninja už: 2763 dní, Příspěvků: 1273 | Autor je: Obsluha v Ichiraku

Tokune Wakamuro
Tím 6
Pamätník

Muž neodpovedal, iba si drepol k pomníku. Prišlo mi to zvláštne, pozval nás sem a ani nám neodpovedal. Na Shinovu poznámku som sa pousmial.
,,Musíš jesť veľa zeleniny," odvetil som mu s úsmevom. Z rozhovoru nás ale prerušila piata osoba. Oči mi spočinuli na meči, ktorý mala skrytý v puzdre. V mečoch a zbraniach celkovo som sa nevyznal, ale páni, tento vyzeral poriadne. Ako som tak zazeral na meč, ani som si nevšimol, že sa muž postavil a uklonil a gesto som mu opätoval na poslednú chvíľu. Pri poznámke bielovlasého chlapca, ktorý sa predstavil ako Toshinori, som naňho len nenápadne hodil zvláštny pohľad. Musím ale povedať, že úklon ma tiež prekvapil, niečo také som nezažil pravdepodobne nikdy, nie od senseia, vodcu misie ani nikoho. Chvíľu bolo ticho, než nám sensei položil otázku filozofického charakteru. Ako prvý odpovedal Toshinori, pri jeho odpovedi som sa pousmial, pretože presne tá vec mi napadla ako prvá. Problém vyriešený logickým myslením, ale to pravdepodobne nebolo cieľom otázky. Potom odpovedal Shin. Pred pár rokmi by sa moja odpoveď na vlas zhodovala s tou jeho, lenže v posledných časoch som svoje premýšľanie trochu poupravil.
,,Možno to bude znieť naivne, ale ja s týmto výrokom súhlasím. Keď pred sebou vidím súpera, vidím v prvom rade človeka, ktorý môže mať rodinu, priateľov, sny, ambície, aj keď je to len obyčajný vojak. A keď stojíme proti niekomu, o kom sme presvedčení, že je najväčší odpad spoločnosti, takisto mu môžme dať šancu na zmenu, aj keď by mal s možnou smrťou pri voľbe povolania počítať. A ak by som nebol shinobi, platilo by to pre mňa dvojnásobne. To je moja odpoveď," odpovedal som na otázku a zahľadel sa na pamätník, pri ktorom sme stáli.

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Pá, 2020-05-15 12:43 | Ninja už: 2090 dní, Příspěvků: 600 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Naoko
Tým 5

Loďka
Dívka seděla na loďce a pozorovala zamyšleně veslujícího Shinobua. Musela myslet na noční rozhovor. Nechápala, co to do ni vjelo. Takhle všechno vyžvanit, jako kdyby byla jen nějaká malá holka. Už se s tím však nedalo nic dělat a myšlenka na odstranění problému se jí zdála směšná a hloupá. Navíc si byla jistá, že by nedokázala jen tak zabít nevinného člověka. Tohle byla nejspíš poslední mise. A co vlastně dokázala? Nic. Loutkář byl stále tam venku a ona neměla ani jediné vodítko. V posledních týdnech hodně přemýšlela o tom, jestli je celý život nehoní jen za přeludy. Byla tehdy ještě dítě, když se to všechno stalo. Loutkář mohl být buď mrtvý, nebo byl jen výplodem její fantazie.
"Co?" optala se, když její myšlenky přerušil hlas Suzume a dívka zmateně pohlédla na protilátku, "Jo tohle... ," pochopila situaci a vytáhla vlastní ampulku, kterou jim ukázala, než ji opět schovala, "... mám," dodala a přitlačila si masku na tvář, ačkoliv ji seděla perfektně.
"Jsme schopní si poradit i s podělanými situacemi," prohlásila s nuceným přesvědčením, protože vůbec nevěděla, jak by reagoval Miki, což považovala za velikou slabinu.

Tým 1

Obrázek uživatele theFilda4
Vložil theFilda4, Čt, 2020-05-14 21:08 | Ninja už: 2571 dní, Příspěvků: 381 | Autor je: Pěstitel rýže

Shin Mizukin
Tým 6
Mizukin rezidence-ulice-památník
Když za sebou Shin uslyšel svoje jméno prudce se otočil nechávajíc jounina jouninem a na tváři se mu objevil rozjařený škleb."Wakamuro Tokune!Ten největší bídák v celé Konohagure...Ty pořád žiješ?"A pevně sevřel nabízenou pravici bývalého kolegy.Naposledy Tokuneho viděl před několika měsíci,ale zdálo se mu to jako by to bylo několik let."Pamatuju si tě menšího cheche."Ušklíbl se,když si všiml,že ho teď blonďák o pár centimetrů převyšuje.
Okamžik nostalgie pak přerušil nově příchozí,respektivě prerušila,neboť se jednalo o dívku s vlasy barvy zralých jahod.V tu chvíli se do pohybu dal i postávající a do této chvíle mlčenlivý muž,který se jim představil jako Makoto Shimazu,autor dopisu.Shin sledoval jeho chování ohledně kamene a květiny a pomyslel si,že tenhle chlap evidetně prošel už řadou bitev a viděl mnoho umírání.Úklonu,kterou Makoto Shimazu provedl s jeho představením,považoval Shin za akt nad rámec běžné slušnosti,ale hold sto lidí sto zvyků,takže na úklonu odpověděl taktéž úklonou.Následně jim starší muž položil otázku spíše filozofického rázu a světlovlasý nováček,který se představil jako Toshinori Nishi,mu odpověděl z čtveřice jako první vcelku pragmaticky.Shin se na chvíli zamyslel a pak s mírným úsměvem odpověděl ve svém stylu."Myslím si,že ten někdo,kdo to řekl,asi zrovna nebyl velký fanda práce shinobi.A co se týče té myšlenky samotné,tak podle mě by to záviselo na okolnostech...Není vražda jako vražda."Poslední slova dodal už bez úsměvu sledujíc smaragdově zelené oči muže před ním.

Obrázek uživatele Toshinori
Vložil Toshinori, Čt, 2020-05-14 18:56 | Ninja už: 69 dní, Příspěvků: 4 | Autor je: Prostý občan

Toshinori Nishi
Tým 6
pomník na hřbitově

Toshinori čekal na jeho odpoveď, no když mu neodpovídal tak se rozhodl to neřešit, ale i tak doufal, že mu odpoví.doufám, že takýto nebude celý tým. Řekl si a čekal dál na odpoveď. Po chvilce si uvědomil, že příchazeli další lidi. Že by ostatný členové týmu? Zatím mi úprimne připadají všichni divný. Řekl si pro sebe. Zrazu se im Makoto uklonil. "Hele, hele. Tohle dělat nemusíte. Je mi to divný. A vlastne som sa Vám ani nepředstavil, jmenuji se Toshinori Nishi" Řekl Toshinori docela nervózne, protože se cítil divne a trapne naraz. Pak se na chvíli zamyslel nad otázkou, kterou im položil. "Hmmm.. Chápu co tím myslíte. V tomhle případe budeme muset však zabít vrahov viacej než len jednoho aby ich bolo menej. Ale tohle ste myslím, že slyšet nechtěl." Řekl, a čekal co dál.

Obrázek uživatele Kitabatake
Vložil Kitabatake, Čt, 2020-05-14 18:04 | Ninja už: 1311 dní, Příspěvků: 85 | Autor je: Pěstitel rýže

Makoto Shimazu
Tým 6
pomník na hřbitově

Lehký letní vánek putoval po celém prostoru hřbitova a lenivě ohýbal sytě zelená stébla čerstvě posečené trávy. Černovlasý muž, stojící u kamenného památníku, se sehnul a sebral jednu z pampelišek, jejíž stonek byl nelítostnými čepelemi kos a srpů přetnut.
Lehce převálel zbytek květiny mezi mozolnatými prsty a zavzpomínal na svou minulost. Minulost, kterou nemohl změnit. Co budoucnost? Je jeho osud předurčen? To nevěděl. Jediné, čím si byl jistý byl fakt, že mu život dal šanci začít znovu a vychovat ze čtveřice mladých lidí válečníky – válečníky, kteří budou schopni nalézt rovnováhu mezi ctí a úctou k životu jako takovému.

„Dobrej den, vy ste Makoto Shimazu?”

„První,“ řekl sám sobě v duchu. Na jeho oslovení však nereagoval a dále hypnotizoval pohledem černou kamennou desku.

„Shin Mizukin se hlásí.“

„Druhý,“ pokračoval a lehce protočil žlutou květinu mezi prsty.

„Vy budete asi Ma…Makoto Shimazu.“

Na mysli mu vyvstala číslovka „tři“ a on si plynulým pohybem přidřepl k pomníku.

„Ahojky, Naomi Taiko je zde!“

„Čtyři,“ konstatoval už nahlas a společně se svými slovy položil žlutavou květinu k symbolu padlých shinobi.
Otočil se a hluboce se čtyřem příchozím geninům poklonil, což je dost možná vyvedlo z míry.
„Jsem Makoto Shimazu, rád vás poznávám,“ pravil uctivým tónem.
Na dobrou půl minutu se odmlčel a pozorně si svůj nový tým prohlédl. Dva z nich se chlubili chladnou čepelí na zádech – to ho přivedlo k jedné z otázek, o které často polemizoval.
„Když nevinný člověk zabije vraha, stále zůstane stejný počet vrahů,“ pravil a shlédl jejich zmatené výrazy. „Co si o této tezi myslíte?“

Obrázek uživatele Noemyska
Vložil Noemyska, Čt, 2020-05-14 16:44 | Ninja už: 2589 dní, Příspěvků: 650 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Naomi Taiko, tým 6

Sluníčko plálo na modré obloze. Sluneční paprsky osvětlovaly malý pokojík červenovlasé dívky, která spala jako správná dáma rozvalená po celé posteli s roztaženými končetinami. Ze spánku ji vytrhol zařinčení budíku, který poslepu nahmatala a vypnula. Z leže přešla do spánku, olízla si vyprahlé rty, načež se podrbala ve vrabčím hnízdě. Odhodila ze sebe peřinu a vydala se s přivřenými oči do koupelny. Tam rovnou zapla sprchu a jala se do ranní hygieny, která ji proměnila ve skutečnou dívku a ne chodící strašidlo. Po koupelně se vydala za jídlem. Snídani zhltla co by dup a šupajdila zpátky do pokoje, kde se oblékla a vyrazila ke vstupním dveřím. Nazula si boty, nahodila svůj plášť i s pouzdrem a meči, když si všimla, že na botníku je dopis s jejím jménem. Dopis otevřela, přelétla písmenka a zaúpěla. Tak strašně moc se těšila, že půjde za Hokage, dokonce i budík si nařídila, aby tam byla včas, a on ji přišel dopis. Nasupeně ho roztrhala a vyhodila do koše, načež vyšla z baráku, přičemž nezapomněla nasupeně třísknout dveřmi. Po pár set metrech se zastavila se špatným zjištěním. Kam dojít věděla, ale... Jak, že se jmenoval?! plácla se do čela. Zapomněla jméno senseie! Rozešla se opět ke své cílové stanici, přičemž se snažila vzpomenout, nebo vymyslet jiný plán.
Už se blížila k památníku. Byly tam čtyři osoby a všechno kluci. K tomu všemu neměla stále svoji výmluvu. Nahodila svůj zářivý úsměv, zvedla ruku na pozdrav.
"Ahojky, Naomi Taiko je zde!" pozdravila všechny energeticky. A teď doufej, Naomi, že se sensei představí.

Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, Čt, 2020-05-14 14:11 | Ninja už: 4214 dní, Příspěvků: 1419 | Autor je: Prostý občan

Bestie z Kasugawy

Do uličky vběhla malá policejní jednotka. Tihle, na rozdíl od těch standardních, měli černé uniformy.
Muž s prošedivělou bradkou, který je vedl, držel v ruce velkou kuši. Na první pohled velmi moderní a silnou.
"Ještě že jste tady! Dostaňte ho na otevřený prostor! Garantuji vám, že po zásahu tímhle celý rozhodně nezůstane!" Zavolal za Onigiri a vedl skupinu stejným směrem jako prchala Bestie.
Když se ninjové dostali na vrchol budovy, Kenzo už byl téměř na opačném konci střechy.
Nabral rychlost a hrubou, brutální silou se odrazil. Přeletěl dobrých patnáct, možná i dvacet metrů vzdálenosti mezi střechami, dopadl do parakotoulu a z něj se plynulým pohybem rozeběhl k dalšímu okraji střechy.
Mířil k rozestavěné výškové budově, která se nejspíše v budoucnu bude tyčit nad celou Kasugawou.

Obrázek uživatele Leon. S. Uchiha
Vložil Leon. S. Uchiha, St, 2020-05-13 18:04 | Ninja už: 2763 dní, Příspěvků: 1273 | Autor je: Obsluha v Ichiraku

Tokune Wakamuro
Tím 6
Domov--->Ulice Konohy--->Pamätník

Ráno som sa opäť zobudil už veľmi zavčasu, osprchoval sa, naraňajkoval a potom si umyl zuby. Potom som prešiel späť do svojej izby a obliekol sa. Sieťované tričko s dlhým rukávom, na to čierne tričko s krátkym a voľnejšie čierne nohavice s kapsami. Obzrel som si v zrkadle nedostatok ucha a zakryl ho vlasmi. S česaním som si starosti nerobil, kedže to pri mne pomáhalo iba veľmi zriedkavo. Ešte raz som si pozrel lístok.
Makoto Shimazu, huh? Tak na to sa pozriem, pomyslel som si pri pohľade na podpis na lístku. Kto by to ale mohol byť? Nikoho takého som v živote nestretol. Došiel so do predsiene a obul si sandále a z vešiaka som zložil čierny plášť bez rukávov. Nasadil som si ho na seba a zaviazal pri krku. Potom som si všimol, že na tom istom vešiaku bolo zavesené ešte niečo iné. Čelenka.
Heh, už dlho som ju nenosil, pousmial som sa a vzal som ju do ruky a chvíľu hľadel na jej znak, znak Konohy. Potom som si ju vložil do vrecka na nohaviciach. Následne som opustil dom a zamkol za sebou. Vykročil som smerom do ulíc Konohy. Kráčal som pomerne rýchlo, kedže som nebýval moc blízko toho miesta. Odbočil som smerom na cintorín. Pri vchode som sa zastavil. Nebolo tam veľa ľudí, ale svoj cieľ som spoznal ihneď, teda aspoň som to predpokladal, kedže na presnom mieste stretnutia nikto iný, okrem dvoch chlapcov nebol. Stál pri pamätníku spolu s dvojicou chlapcov, z ktorých jeden vyzeral akosi povedome.
Hah, to snáď nie! pomyslel som si s úprimným úsmevom na tvári. Moje podozrenie sa potvrdilo, keď sa chlapec predstavil osobe.
,,Shin Mizukin! Teba som nevidel už riadne dlho! Čo si celý ten čas robil?," ozval som sa k nemu potichu zo zadu a podal mu ruku. Potom som si odkašľal a pozrel smerom na človeka, o ktorom som predpokladal, že je odosieľatelom listu.
,,Vy budete asi Ma...Makoto Shimazu," povedal som. Pri mene som sa mierne zastavil, kedže som zo začiatku váhal, či som si ho zapamätal správne.

Obrázek uživatele theFilda4
Vložil theFilda4, St, 2020-05-13 17:10 | Ninja už: 2571 dní, Příspěvků: 381 | Autor je: Pěstitel rýže

Shin Mizukin
Tým 6
Mizukin rezidence-ulice-památník
"UAAAAAAA..."Zývl si Shin a unaveně si promnul oči.V noci mu zase jeho sny daly co proto v podobě hejn masožravých stínů a jiných nočních mur,takže toho moc nenaspal.K tomu všemu ještě měla jeho sestra ráno povídavou náladu,a když zjistila,že její bratr během jejího žvatlání o akademii usíná s hlavou málem položenou do misky vloček,začala na něj ječet,jako by ji na nože brali."To ten den teda pěkně začíná."Zamumlal si blonďák pro sebe a na další křižovatce zahnul směr hřbitov,přičemž se jeho myšlenky vrátily k dopisu,který našel včera v jejich schránce.Psaní bylo dost stručné,ale bylo v něm jasně řečeno ať se další den ráno dostaví k památníku a pod tím bylo jméno Makoto Shimazu,což Shinovi nic neříkalo."Pravděpodobně nějaká další mise,nebo podobná bokovka,tak jako vždycky za posledních pár měsíců..."Pomyslel si a znova zahnul.
Včera v noci pršelo a slunce skryté za mraky ještě nestihlo všechnu vlhkost vysušit,takže na hřbitově panovala pošmourná atmosféra a kromě Shina tam moc lidí k vidění nebylo.Moc ho ale nepřekvapilo,když u památníku cílu jeho cesty uviděl dvojici shinobi.Jeden byl nějaký bělovlasý mlaník,kterého si Shin odhadnul na genina nebo maximálně na chunnina začátečníka.Druhý shinobi byl však starší s jílci zbraní vykukujícími nad každým ramenem a od pohledu z něj vyzařovala vyšší šarže."Shin Mizukin se hlásí."Oznámil trochu ochraptělým hlasem staršímu z dvojice a zaujal jakž takž ucházející pozor.

Obrázek uživatele theFilda4
Vložil theFilda4, St, 2020-05-13 17:09 | Ninja už: 2571 dní, Příspěvků: 381 | Autor je: Pěstitel rýže

Obrázek uživatele Stranx
Vložil Stranx, St, 2020-05-13 17:32 | Ninja už: 4217 dní, Příspěvků: 503 | Autor je: Prostý občan

Lei Takuki
tým 2
Izumizaki

Než Lei stihla zaútočit, tak se muž jejímu nástupu vyhnul a zhližel na ni teď ze stropu. Dívce to zase tolik nevadilo protože získala důležité území ze kterého měla dívky na dosah. Mužova slova ignorovala a nijak se nezdržovala. Vše co dělala na sebe okamžitě navazovalo. Kousla se do prstu a provedla přivolání.
„Ahooooj Leiinkooo!“ ozvalo se vesele od chlupáče Linga, který se na scéně objevil se svou holí.
Dívka nemluvila. Natáhla ruku a pohledem nasměrovala Linga na krvácející dívky. Ti dva spolu v Pandárii něco zažili a Ling pochopil. Navíc krvácející panny v něm vzbuzovaly to nejrychlejší myšlení jakého byl schopen. V tu chvíli byl v podstatě úchylím géniem.
Ling přiskočil před dívky a jeho hůl přistála v Leiině natažené ruce. Ta to brala jako startovací výstřel z pistole a s holí vyrazila znovu proti muži. Lei zaktivovala svoje nohy a z plných sil se odrazila od země. Napřáhla tyč za hlavou pro jeden velký úder. Místo úderu však hůl mrštila. Ta rotovala na muže, zatímco Lei mířila pár metrů od něj, kde chtěla zaujmout také své místo na stropě.

Ren Kurogami
Tým 2
Vesnice Izumizaki
„Ah! Sokka! (Tak to je!) vydechl Ren překvapeně a honem zavřel oči, mačkaje k sobě víčka urputně, skoro až dětinsky, aby se skrze ně ani pramínek světla nedostal a on už více dívčiny kyonshii spatřit nemohl. Na shamisen ale hrát nepřestal.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, St, 2020-05-13 14:41 | Ninja už: 4705 dní, Příspěvků: 1979 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Onigiri Ueda
Tým 11
Kasugawa
„Já vás nesoudím! Jen chci vědět, co se děje!“ vykřikla. Nedokázala uvěřit, že by její strýc, bratr jejího otce, dělal vědomě něco takového. To prostě nemohl!
Když ji oslovil, znovu v ní hrklo. „Nemůžu to pochopit, dokud nevím všechno!“ Jejich rozhovor, nebo spíše překřikování přerušily přibližující se kroky.
Pak se seběhlo vše ráz na ráz a Kenzo se odrazil, aby znovu upláchl. „Pozor!“ zařvala Onigiri, protože mladík znovu použil tu divnou techniku, a sama se odvrátila. Napadlo ji, že ji technika nezasáhne, pokud ho neuvidí. Mohlo to být genjutsu?
„Musíme ho chytit!“ odrazila se a dohnala svého kamaráda. „Musíme být poatrní, ta šipka tě taky nemusela minout,“ pravila.

Mise týmu 5: Otrava v Nakanojo

Zanedlouho už čtveřice seděla na loďce na loďce s výjimkou Riny, která zůstala v táboře, aby vypomáhala vědcům a pro jistotu je chránila. Shinobu seděl zády k přídi a už nějakou chvíli vesloval. Loďmo to bylo ostatně přes záliv rychlejší než ho celý obcházet.
„Máte s sebou každej svoji dávku protilátky, kdyby se něco podělalo?“ oslovila své žáky a podnikatele a sama jim ukázala lékařskou ampuli s načervenalou tekutinou, kterou jim s sebou přibalil Ryuunosuke.

Mise týmu 2: Smrt na stavbě

Útok Lei byl velmi působivý a byl by i velmi účinný, kdyby mu znemožnila i ostatní únikové cesty. Muž se pomocí chakry odrazil a problesknul se vzhůru, takže se nohama přilepil na strop sarkofágu, hledě na dívku seshora. Během jeho úhybu vykřikla i Hanako. Držela se za ruku a tiše úpěla.
„Když se vzdáš, nechám tě je ošetřit,“ promluvil muž znovu.
***
Ozvala se exploze a Natsuko i se strašidly uskočila. Tedy se všemi kromě jednoho. To, které pohltil výbuch, se rozsypalo se na kousky. Dívka vycenila zuby a zamračila se. Ten kluk byl dobrý. Tak dobrý, že do něj musela jít naplno. Už takhle zariskovala, když přehlédla ten lístek. Musela se dát dohromady! Určitě nebyl tak šílený! Jen ji děsil, aby ji znervóznil. Nechala se tak hloupě napálit!
„Máš pravdu,“ zavrčela. „Když nepřítel uvidí moje kyonshii, čeká ho pořádná smůla!“
Nezaútočila však. Musela vyčkávat.


Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, St, 2020-05-13 00:35 | Ninja už: 4485 dní, Příspěvků: 3267 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Takuya Riko
Tým 11
Kasugawa
„Chmpf!“ odfrkl si Takuya netrpělivě. Netušil, o čem to Kenzo přesně mluvil, ale chápal, s kým měl spor. Tak či onak, tohle už dávno přesáhlo rozměry chlapskýho vyřizování účtů!
„Oi! Kam si myslíš že deš!?“ zařval na Kenza, když se ten napřáhl a pomocí klatky na ruce se vznesl vzhůru, na střechu panelového domu. Během toho znovu použil tu divnou techniku, či co to vlastně bylo, a odrazil tak jakousi šipku, která přistála zabodnutá v Takuyově taštici.
„Co to má bejt!?“ nechápal zprvu černovlásek, než mu došlo, že je dohnali policisté a už se zase pletli, do čeho neměli.
„Kusooo! POČKEJ TY ŠMEJDE!“ zaklel dopáleně Takuya a zařval za Kenzem, načež se sebral a vyrazil po zdi domu vzhůru za ním. Nehodlal ho znovu nechat upláchnout. Tohle už se táhlo až moc dlouho a bylo to čím dál tím zamotanější!
Kapitán nebo Bestie, klidně nakope zadky oběma, dokud jim to splní misi!


Obrázek uživatele Toshinori
Vložil Toshinori, Út, 2020-05-12 21:25 | Ninja už: 69 dní, Příspěvků: 4 | Autor je: Prostý občan

Toshinori Nishi
Tým 6
Kancelář Hokageho - Památeční kámen

Když Toshinori vošiel do kanceláře, tak mu Hokage řekla, že má ísť za svojim senseiom k památečnímu kameny.
Dobře, děkuji za informaci. Tak já teda už pôjdem, přeji hezký zbytek dne.“ poklonil se a odešel. Vydal se teda k památečnímu kameny. hm.. proč k památečnímu kameny? Zamyslel se když byl na cestě tam. Když tam došel, videl ako pri kameňy stál nějaký shinobi. Že by to bol on? zeptal se samého sebe. Nabral odvahu a išiel za ním. „Dobrej den, vy ste Makoto Shimazu?” Zeptal sa ho nervózne.