manga_preview
Město beze mne 14

NFFORPG - Konohagakure no Sato

NÁBOR DO KONOHAGAKURE UZAVŘEN. ZKUSTE JINOU VESNICI.

HOKAGE ZÁSTUPKYNĚ STARŠÍ STARŠÍ
       
 Hiroko Satsuma  Yuhi Shinzare  Fumiko Abe Tsutomi Itou 


Konoha Keimu Butai neboli Jednotky Konožské vojenské policie je speciální útvar zabývající se jak prací pořádkové policie, tak i vyšetřováním shinobi.

VELITEL ZÁSTUPKYNĚ
Taterou Sarutobi Kotoka Hyuuga

Volných míst: 0

Tým 1
Sensei

Studenti

Tým 2

Sensei

Studenti

Tým 5

Sensei

Studenti

Tým 11

Sensei

Studenti

Pozor, pozor, sličné dámy a chrabří pánové!

Bylo by záhodno a zároveň velmi fajn, kdybyste tento odstaveček pravidelně pročítali. Dozvíte se totiž novinky z místnosti a senseiové zde naleznou i žádosti z mé strany adresované jejich osobám. Kakashi YES

2. 2. 2018 - Nový vzhled místnosti.


Kategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Stranx
Vložil Stranx, Čt, 2020-01-16 20:46 | Ninja už: 4091 dní, Příspěvků: 496 | Autor je: Prostý občan

Lei Takuki
tým 2
Izumizaki

Lei se dostala i s dívkami do další ulice, která nikam nevedla. Dívce se nelíbilo, že tak mají omezenou možnost útěku v případě nástupu nepřátel. Kdyby byly všechny provozuschopné, tak by jim jako ninjum nedělalo problém přelézt domy kdyby bylo potřeba.
„Holky, tady vás opřu a půjdu zkontrolovat situaci.“ opřela dívky o jeden z domů a byla připravena vyrazit. Nedošla ani do půlky ulice když se ozvalo tlesknutí a jediný vchod do streetu se začal uzavírat kamennou stěnou. Lei zaujmula bojové postavení a ještě rychle pohledem zkontrolovala dívky. To že bude nejspíš muset bojovat a ještě během toho hlídat ty dvě se ji vůbec nelíbilo. Do ulice se rychle přestalo dostávat světlo a toho ihned nepřítel využil. Lei zahlédla siluetu vysoké postavy a na to se proti ní řítil nejspíš meč. Pandí holka reagovala rychlým parakotoulem do strany, tak aby odvedla boj od odpočívajících děvčat. Skončila v podřepu s jednou rukou opřenou o zem a s druhou šmátrajících po shurikenech.
„Toto je velice nezdvořilé. Jsem v téhle vesnici asi deset minut a jediné čeho se tu mladá slečna dočká, je takováhle šikana.“ prohlásila Lei a doufala, že získá čas na lepší analýzu jejího oponenta a taky v to, že si soupeř bude všímat hlavně ji. V opačném případě měla v záloze problesknutí.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, St, 2020-01-15 22:11 | Ninja už: 4359 dní, Příspěvků: 3226 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Ren Kurogami
Tým 2
Vesnice Izumizaki
Proč se na něho tak zlobila? Ren si vůbec nevybavoval, že by udělal cokoliv, čím by Natsuko tak rozlítil.
Po dalším zaznění flétny se kolem Rena doslova zhmotnily letící jehlice, které se ho teď pokoušely prošpikovat ze všech stran.
Hnědovlásek se prakticky bez rozmyšlení vrhl vstříc jehlicím, letícím směrem od vchodu do domku, aby se vyhnul zbytku.

Natsuko
Natsuko zůstala stát na větvi stromu a s nenávistýma očima chlapce propalovala. O co se to snažil? Proč se nebránil? Vždyť ji neviděl! Protože se ale hýbal, zabodlo se do něj jen velmi málo jehlic. Dvě ho zasáhly do ramene a stehna zepředu, další tři zezadu do zad, nepoškodily ho nijak smrtělně.

Ren Kurogami
Ren se zastavil kousek před vchodem do domu a na chvíli přestal kvůli bolesti hrát. Úšklebek se zatnutými zuby se ale po chvilce proměnil v úsměv a hnědovlásek se dal znovu do hry.
„Když tě porazím, Natsuko-chan, pomůžeš mi poznat lépe svět?“ zeptal se své neviditelné soupeřky.
„Ne. Když tě porazím, Natsuko-chan, pomůžeš mi poznat lépe svět,“ opravil se a jeho úsměv se lehce změnil, zatímco se jeho ruka s trsátkem sklouzla opět po strunách.


Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Út, 2020-01-14 23:45 | Ninja už: 4579 dní, Příspěvků: 1937 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Mise týmu 2: Smrt na stavbě

Jakmile Lei doběhla za jeden z domů, ocitla se v široké, ale za to slepé ulici. Tam mohla dívky odložit a vydat se své sensei na pomoct… Kdyby se ovšem na scéně neobjevil další problém. Ozvalo se tlesknutí, zatřásla se země a jediný východ z ulice zatarasil obrovský kamenný blok, který nakonec zastínil i slunce a uzavřel tak všechny tři ve velkém kvádru. V tu chvíli se cosi šustlo a před Lei se v šeru objevila vysoká postava, která se po ní ohnala něčím, co se zalesklo ve zbytku světla, které se do kvádru dostávalo skrze různé praskliny. Mohla to být katana?
***
Znovu se ozvala flétna. „Děláš si ze mě srandu?“ ozvalo se odnikud. Ren byl stále sám, ale ona určitě někde byla. „Proč bych ti měla říkat něco takovýho? Jsme ninjové. Prostě jsem ti lhala!“ křikla zase odjinud. Jehlice teď na chlapce letěly ze všech stran. Následoval je zvuk flétny. „Zabila jsem jeho a zabiju i tebe. Jen tě to bude o dost víc bolet za to, cos udělal!“


Obrázek uživatele Rina
Vložil Rina, Út, 2020-01-14 23:23 | Ninja už: 202 dní, Příspěvků: 4 | Autor je: Prostý občan

Rina Baraen, tým 5

Na pozvaní od Suzume si přišedla k ostatním. Přece jen se lépe myslí s plným žaludkem. V hlavě si snažila poskládat všechny možné informace o nynější situaci. Bohužel toho moc o téhle oblasti nevěděla, takže nemohla do konverzace přispět svými poznámky. Miki mu rozhodně optimismus nechyběl. "Jsem zvědavá, co za dobrodruštví s vámi zažiju." Zazubila se na ostatní a potom co snědla svůj přiděl jídla si vytáhla svojí knihu do které se snažila zachytit, jak všichni sedí po spolu. Poté co dokreslila vstala a pronesla. "No pokud tu budeme sedět a spekulovat, tak na to nikdy nepřijdeme."

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, So, 2020-01-11 18:19 | Ninja už: 1963 dní, Příspěvků: 571 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Kaito Sarutobi
Tým 1

Cvičiště
Jak Kaito očekával, změnilo se okolí výbuchu v horkou páru a kromadu kapek, které ho mohli oprařit, kdyby tam zůstal. Jeho plán s kouřovou bombou na druhou stranu nevyšel tak, jak si plánoval. Čekal, že ho obě dívky nenechají jen tak složit pečetě pro techniku, která by dým rozfoukala. Bohužel se tak stalo a jejich sensei si vytvořil bariéru, kterou napřímo nedokázal překonat jediný z jeho útoků. Planoucí víry chránili Homuru jen ze čtyř stran, pátou stranu chránila zem a šestá strana byla odkrytá. Díky vlastní technice se navíc Homura nemohl hnout z místa a pokud se musel soustředit na jeho ohnivé střely, mohla tu být jedna šance.
Mladík se vyhl dvěma planoucím shurikenům, vtáhl kunai a navázal na něho další výbušný lístek. Sám moc dobře nevěděl, jak by mu aktuálně mohli být Hyuugy užitečné, protože prakticky neznal jejich schopnosti a od pohledu vypadali vyčerpaně. Mohli Homuru nějak zaměstnat. I kdyby to znamenalo, že budou metat nazdařbůh kunaie a Shurikeny do ohnivých vírů. Proto se před vykonaním vlastního plánu přiblížil blíže k děvčatům. Stále tady byla šance, že díky vířícímu ohni nebude Homura slyšet co si povídají.
"Všichni v pohodě?" optal se jich, aby zjistil stav, ale neměl čas na ně pohlédnout. Kdyby to udělal, hořící shuriken by se mu zavrtal hluboko do břicha. Takhle se mu jen těsně vyhl. Při rychlém pohledu vypadali obě dívky dost unaveně.
"S tímhle si moje techniky nejspíš neporadí, máte nějaký nápad?" Vyhrkl další otázku a prostě zkusil co chtěl udělat. Po pohledu na Kasumi ho úplně přešla chuť něco po nich chtít a rozhodl se jednat. Stejně tomuto útoku moc nevěřil. Připravil si Shuriken do jedné a kunai do druhé ruky, pravou rukou hodil kunai s výbušným lístkem nad ohnivá tornáda a z otočky hodil shiriken se silnou falší. Shuriken zasáhl kunai přesně ve chvíli, ldy prolétal nad Homurou a srazil ho přímo na něj.
"Kai!" odpálil lístek ručním znamením a doufal. Celkově mohl jen doufat, protože proti katonu byli jeho elementární techniky marné a shuriken jutsu proti tak zkušenému soupeři blo slabé.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Pá, 2020-01-10 23:56 | Ninja už: 4579 dní, Příspěvků: 1937 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Onigiri Ueda
Tým 11
Kasugawa
„Takuyo!“ vyhrkla, když spatřila chlapce zase letět z okna. Ten se ale zase vrátil zpátky a pustil se do bestie. Tak strašně jim chtěla pomoct. Nejraději by prostě tasila, seběhla za svým kamarádem a pustila se do bestie, jenže věděla, že nikdo jiný nebude mít šanci. A pravděpodobně ani oni, když nebudou mít světlo.
„Sensei,“ hlesla k velkému muži, „půjdu udělat něco se světlem a pak se vrátím!“ vyhrkla a vrhla se od schodů doprava k požárnímu východu. Jakmile byla venku, divoce se rozhlédla. Hledala rozvodovou skříň.


Obrázek uživatele Noemyska
Vložil Noemyska, Čt, 2020-01-09 22:12 | Ninja už: 2462 dní, Příspěvků: 626 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Miki Hakumei, tým 5

Po představování se zase šli sednout a překvapivě Naoko si sedla od nich co nejdál. Měl sto chutí ji poškádlit a přisednout si k ní blíže, ale nechtěl už pokoušet štěstí.
"Naoko, asi tě musím opravit. Nikdo jim tu vodu neprodává, směňují ji za něco jiného. Je možné, že ta otrava může být pouze lidskou chybou, které si nikdo nevšiml. Měli bychom se kouknout na ten záliv, tam zjistíme víc." upravil si brýle na nose, načež si zkřížil ruce na hrudi.
"A když už tu máme i novou krev," naklonil se blíže k Rině, mrkl na ni,"ne že já bych tu byl nějak extra dlouho," řekl tíším hlasem k ní a narovnal se,"aspoň to bude dobrý ztužovacíkolektiv výlet." obdařil všechny svým milým úsměvem.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Út, 2020-01-07 00:32 | Ninja už: 4359 dní, Příspěvků: 3226 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Ren Kurogami
Tým 2
Vesnice Izumizaki
Za co měl zaplatit? Na ten ramen ji přeci pozval a ten už zaplatil. Nelíbil se jí snad jeho trik?
Nad tím, čím Natsuko tak rozlítil, si Ren lámal hlavu prozatím marně. Rozhodl se proto raději soustředit na přítomnost. Kouřová bomba, následovaná zvukem flétny, vycházejícím zvenčí. Ta dívka musela být buďto velice rychlá a mrštná, a nebo nebyla sama. Flétna v boji mohla mít ale jen málo využití. Jaké genjutsu to asi bude!? Ren se samou nedočkavostí začal rozhlížet kolem a napínat všechny své smysly na maximum, jak to jen dovedl. Byl zvědavý, na který z nich se dívčin útok zaměří. Soudě podle ruky, vrhajíci mu jehlici do zad, to byl patrně především zrak. A podle svistotu, který vydávala, když prolétala kolem, i sluch. Dokonce i hmat, což poznal Ren podle bolesti, kterou mu zbraň způsobila, když ho kvůli nedostatečně rychlé reakci škrábla na pravé paži. Hnědovlásek se odrazil od stropu jak nejrychleji dovedl, ale bohužel ne dost rychle. Hned na to se vrhl ven ze dveří domu, tak, jak si je pamatoval. Venku udělal kotoul, během kterého se přetočil čelem k domku, a zabrzdil.
Soudě podle chuti krve z ranky a absence pachu toto genjutsu patrně chuť a čuch neovlivňovalo.
A nebo to byl jen prostý útok jehlicí.
„Nebyla jsi to ty, kdo zabil toho pána z márnice, Natsuko-chan? Proč jsi mi to neřekla?“ odplivl si hnědovlásek vlastní krev a napřimil se, hledící na kouřem zahalený vnitřek domu, zatímco si ze zad sundal svůj shamisen.
Ranka na ruce a bolavé rameno od nárazu do futer pří průletu dveřmi. Přibude k tomu ještě něco dalšího? Dopustí to Pilířový Ninja?
To už byla druhá malá holčička, která Rena oklamala. Na jednu stranu to bylo skvělé, ale na druhou mu to tímto tempem zevšední, uvažoval hnědovlásek, zatímco se z jeho nástroje začaly linout klidné, konejšivé tóny, hodící se k odpolednímu odpočinku po obědě.

Takuya Riko
Tým 11
Kasugawa
Světlice neměla kýžený efekt a dřív, než stihl Takuya rozpoznat, kde se v té tmě nachází Bestie, se proti němu rozletěl kopem odmrštěný policista.
„Guh!“ hekl černovlásek, když ho muž smetl a vyrazil ven z okna.
Jen tak tak se černovlásek chytil jednou rukou rámu a druhou policisty.
„Ten zmetek!“ cedil přes zatnuté zuby vztekle Takuya. Po zkontrolování, že se muži nic nestane když ho pustí, ho nechal spadnout na zem a vyhoupl se zpátky do okna.
Bestie mezitím stihl chytit toho holohlavého, kterému akorát zabodával světlici do tváře, která vzplála jako politá benzínem a místností se rozlehl pach a řev.
„Oi! Koukej ho pustit!“ zařval na Bestii Takuya a vrhl se proti ní. Vzdálenost mezi nimi zkrátil během okamžiku pomocí Shunshin no Jutsu a s napřaženou pěstí se na protivníka vrhl. Nakonec ale přešel ze zdánlivého a přímočarého útoku pravým hákem v přemet přes Bestii, které plácl za letu výbušný lístek na kapucu a po doskoku ho ručním znamením odpálil.

Homura
Tým 1
Konoha, cvičiště poblíž čtvrti Hyuuga klanu
Ohnivý býk se řítil proti Kaitovi jako mašina bez brzd. Chlapec před ním uskočil pomocí Shunshin no Jutsu jen tak tak, a dobře udělal, protože býk skutečně naběhl v plné rychlosti do vody. Náraz masy plamenů do vody vyústil v explozi vroucích kapek a páry, která se vylila do okolí, nebezpečně blízko k bojující čtveřici. Naštěstí ale začala rychle chladnout.
Chvilku na to vybuchla dýmovnice, kterou chtěl Kaito vyřadit z boje Homurův zrak, a díky které se bohužel vyřadil z boje i sám, protože mohl jen těžko útočit na něco, co neviděl.
Dívky tento problém ale neměly. A Homura na to nezapomínal.
Rychle od nich odskočil a už za letu se dal do skládání pečetí.
„Katon: Hi no Tatsumaki!“ zvolal, když doskočil, vypustil z úst proud ohně a máchnutím dlaní do strany ho roztočil kolem sebe a proměnil ve vířící sloupec plamenů, připomínající ohnivé tornádů, chránící ho před útoky ze všech stran a rozfoukávající kouř z Kaitovi dýmovnice.
„Katon: Housenka no Jutsu!“ zaznělo posléze z nitra ohnivého tornáda, z jehož stěn začaly létat do všech stran ohnivé projektily, v jejichž nitru se skrývaly shurikeny. Jejich přesnost byla mizivá, ale zato bylo prakticky nemožné předvídat, kterým směrem další z nich poletí a kdy se tak stane.


Obrázek uživatele Stranx
Vložil Stranx, Po, 2020-01-06 22:26 | Ninja už: 4091 dní, Příspěvků: 496 | Autor je: Prostý občan

Lei Takuki
tým 2
Izumizaki

Lei byla ve vesnici sotva pět minut a situace už se začala dost přiostřovat. Malá dívka se pustila do souboje teď už s odmaskovaným mužem, zatímco dvě další dívky padly na kolena a nevypadalo to s nimi nijak dobře. Lei chtěla dívce pomoci bojovat ale ta ji zarazila a dala ji první rozkaz. Pandí holce začalo docházet, že to asi nebude úplně obyčejné malé dítě a rozkaz instinktivně poslechla. Cítila z Nozomi sílu a vůdcovství. Přiskočila k Akane a Hanako, které mohli být tak o dva nebo tři roky mladší než Lei a obě čapla kolem pasu. Dvě dívky na dvě podpaždí. Rozhlídla se a chtěla s dívkami zamířit za jeden z domů.

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Čt, 2020-01-02 22:23 | Ninja už: 1963 dní, Příspěvků: 571 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Kaito Sarutobi
Tým 1

Cvičiště
Kaito si dovolil uhnout pohledem od býka k bojující trojici. Homura byl příliš zdatným bojovníkem, než aby na to stačili sami. Chlapec však věděl, že v boji zblízka by se holkám jen pletl do cesty a byl by více přítěží. Musel jim tedy pomoci jiným způsobem. Hmátl tedy do zadní kapsy a jednou rukou zkušeně navázal na kunail kouřovou bombu. Jen co se býk přiblížil, aktivoval mladík své tělo a probleskl se šikmo od něj, do Homurovo mrtvého úhlu, dvacet kroků od něho a dostatečně daleko od vody, protože čekal, že díky spojení ohně a vody vznikne horká pára, která by ho mohla ohrozit. Nepřipadalo v úvahu, aby zaútočil z dálky, protože to nejhorší, co by mohl udělat by bylo, kdyby ohrozil vlastní parťačky. Kaito hodil kunai s kouřovou bombou tak, aby neletěl přímo na trojici, ale aby zůstal v Homurovo mrtvém úhlu a za ním hodil shuriken, kterému dal silnou faleš, takže nebylo zprvu poznat, kam míří. Shuriken však trefil kunai kousek od trojice a odrazil ho tak, aby kunai dopadl krok od bojujicích.
"Kai!" odpálil bombu a doufal, že to bude pro jeho kolegyně výhoda navíc. Oni měli skvělé oči. Homura ne.

Obrázek uživatele ʭSasuke Uchihaʭ
Vložil ʭSasuke Uchihaʭ, Čt, 2020-01-02 13:20 | Ninja už: 2801 dní, Příspěvků: 664 | Autor je: Recepční v lázních

Kasumi Hyuuga
(Tým 1)
cvičiště

Úspěšně se jí podařilo zapojit se do boje proti Homurovi. Hned z počátku bylo jasné, že ho jen tak neporazí. Dávalo jí opravdu zabrat, aby ji vážně nezranil, ale to od začátku očekávala. Když se jí ale občas podařilo senseie zasáhnout, okamžitě to povzbudilo její snahu. Brzo však pochopila, že ne vždy je to její vlastní zásluhou. Všimla si, že ji občas Homura nechá zasáhnout schválně, aby se tak dostala do nevýhodné pozice, proto tomu přizpůsobila svůj boj a rozhodla se útočit méně, za to přesněji. Roce jejího senseie působily hrozivěji, než souboj s kýmkoliv zkušeným z vlastního klanu.
Byla ale velmi překvapená, když jí Midori přispěchala na pomoc. Ani na moment se na ni nepodívala, aby se nepřestala soustředit, přesto ale nečekala, že dívka s jejím zraněním bude ochotná využít své schopnosti na plno a dál pokračovat v přímém boji proti jejich senseiovi. Nic ale nenamítala, Midori už si dokázala spočítat svoje síly a odhadnout, co může udělat a co ne, proto také nic neplánovala a to jak moc se zapojí do útoku nechala na ní.
V tuhle chvíli by se opravdu hodilo, kdyby tu byl i Kaito, nebo kdyby dokázala alespoň odhadnout, kdy bude mít nějakou možnost jim pomoct.

- povídky, fanart, cosplay

Někdy prostě stačí věřit...
___________________________________________________________________________

Obrázek uživatele Mitora
Vložil Mitora, So, 2019-12-28 17:20 | Ninja už: 2706 dní, Příspěvků: 735 | Autor je: Tsunadin fackovací panák

Midori Hyuuga
Tým 1
Cvičiště

Netrvalo jí dlouho si uvědomit, že toto není prostor k tomu být opatrná. Kasumi potřebovala její pomoc a ona byla rozhodnuta jí poskytnout. Zatla zuby a se zasyčením se pokusila několika rychlými pohyby loket rozhýbat. Zbavit se tak té největší bolesti z rozpraskání spálené kůže najednou a mimo útok a díky adrenalinu to snad i zabralo. Ruka skutečně alespoň na omezenou dobu použitelná byla.
Pokusila se co nejlépe sjednotit své útoky s druhou Hyuugou a místo překážení snad i pomáhat. Čtyři ruce se určitě hlídají opravdu hůře než pouze dvě, občasně tři. Obavy z popálenin musely ustoupit do pozadí a jediné, čemu v tu chvíli věnovala pozornost byly pohyby Homury a Kasumi, se kterou se opravdu snažila být v synchronizaci a neplést se jí do cesty.

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Čt, 2019-12-26 12:32 | Ninja už: 1963 dní, Příspěvků: 571 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Naoko
Tým 5

Nakanojo
Naoko hleděla seděla strnule, jako kdyby ji někdo zamrazil do ledu. Měla sto chutí strhnout si masku z obličeje, ale nešlo to. V posledních dnech dlouho přemýšlela, že se jí zbaví, ale nedokázala to. Za ty roky vytvořila něco, co nešlo jen tak zničit. Dokonce jí občas připadalo, že to má vlastní život. Když si k ní ostatní přisedli, odtáhla se až na samotný okraj lavice. Když přišla řeč na Zemi Železa, obrátila ke skupině svůj pohled.
"Tochikawa-san se nedokázal udržet na trhu. Kvalita jeho výrobků nesklidila valný úspěch a konkurence ho převálcovala. Nepřijde mi pravděpodobné, že by mohl zrovna on dělat potíže. Leda by se kvůli dluhům zapletl do něčeho smrdutého. K chemickým zbraním se každý staví s lehkým odporem, protože v ninja válkách nejsou zase tak účinné. Stačí nějaká větrná technika a jedovatý plyn se lehce obrátí proti uživateli," zapojila se znenadání do hovoru a myšlenky na vlastní problémy byli rázem tytam. Dívka se dokonce natočila ke skupině a už nevypadala tak odtažitě.
"Je ale možné, že své prostory někomu pronalaj. Když jste na dně, etika jde většinou stranou. A pokud dotyčný těží prodejem vody vesnici Nakanojo… ," nechala větu viset ve vzduchu. Bylo to všechno jen dohady a nebylo potřeba je dokončovat. Stejně se tam budou muset vypravit. Suzume, Naoko a dva nováčci. Dívka se zahleděla směrem, kde ležela Země Železa.

Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, St, 2019-12-25 16:12 | Ninja už: 4087 dní, Příspěvků: 1407 | Autor je: Prostý občan

Bestie z Kasugawy

Náhlý záblesk světla uškodil především policistům, kteří nebyli schopni boje. Jenže Bestie, pravděpodobně v ten moment otočena zády, nejenže oslepení odolala, ale byla i schopna boje.
Kopem z otočky poslala postava v kápi jednoho z policistů proti Takuyovi, Tělo ho smetlo a vyrazilo ven z budovy.
"Ne, Máme jen hlavní jistič a pojistky! Pojistky jsou za budovou a hlavní jistič je..." Odpověděl Onigiri Akinobu a na chvíli se odmlčel. "V suterénu! Musíme se rozdělit!"
Skupina seběhla schody. Světlice, kterou držel holohlavý, jakž takž osvětlovala vstupní halu. Během té krátké chvíle od útoku Bestie složila zhruba polovinu z dvacítky policistů.
Bestie najednou otočila hlavu. Rychle, jako dravec upřela zelená světla z pod kápě na holohlavého.
"Ty...!" Zachroptěla temná postava.
Z toho tónu běhal mráz po zádech.
Postava odstrčila dalšího policistu, který smetl vousatého ninju na zem.
Než kdokoliv stihl cokoliv udělat, ozval se zvuk vystřeleného lana a zaječení holohlavého. V rameni měl hluboko zabodnutou jakousi neurčitou šipku na laně. Druhý konec lana končil Bestii v rukávu pláště.
Trhnutím si přitáhla holohlavého k sobě, chytila ho za krk a otočila tváří směrem k ostatním.
"Za všechny ty, KTEŘÍ BYLI VČERA SPÁLENI!"
Postava muži rozlila po obličeji obsah malé lahvičky. Téměř okamžitě byl po hale cítit líh. Pak holohlavému vyrvala z ruky světlici, kterou stále svíral a brutálně mu ji zabodla do obličeje.
Obličej policisty vzplanul a muž začal vřeštět bolestí. Zápach lihu vystřídal zápach spáleného masa.
Pak muž dostal ránu a další a další. Halou létaly zuby a policisté v té hrůze nebyli schopni nic dělat.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Po, 2019-12-23 22:18 | Ninja už: 4579 dní, Příspěvků: 1937 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Onigiri Ueda
Tým 5
Kasugawa
„Bojím se, že tak jednoduché to nebude,“ podrbala se dívka za hlavou nad Takuyovým návrhem. Ta osoba, co jí říkali Bestie, byla hrozně silná. Kdo ví, jestli ji zvládnou alespoň zabít. Museli být Kumarovi co nejvíc k užitku!
Rozhodor jejího senseie a Akinobua jí však neunikl. Jakou roli v tom všem teda sehrál?
Všechno přerušilo zhasnutí světel a holohlavý muž zakňoural. Dívka stiskla ruce v pěst. Bylo to tady a oni museli všechny ochránit!
„Rozkaz!“ kývla a rozeběhla se za oběma muži. „Máte tu nějaký náhradní zdroj světla?“ zajímala se, jenže v tu chvíli se Bestie objevila. Onigiri našponovala všechny svoje smysly k prasknutí a položila ruku na jílec meče. Neviděla. Musela tedy poslouchat jako tenkrát s medvídkem na zádech. Kéž by tu Utari byl.
Na její otázku jí odpověděl náhlý záblesk světla z prvního patra. Dívce se zúžily zorničky. Flashbang? Kdo to tam u všech klasů hodil flashbang?!

Mise týmu 5: Otrava v Nakanojo

Suzume Tachibana, Naoto Maeda, Shinobu Ueda
Tým 5
Nakanojo
‚Proč je zase tak odtažitá?‘ pomyslel si Naoto, ale nahlas nic neřekl.
Suzume si povzdychla nad Naočiným chováním a musela se usmát, když se do řeči pustil Miki. „Takže Rino,“ oslovila ji pak zrzka. „Pojď se k nám posadit, určitě máš hlad,“ zazubila se.
Ryuunosuke podal hostům vývar a Suzume se dala do shrnutí situace. Informovala jak svoji novou žačku, tak nově příchozí muže o otravě v řece, která pravděpodobně pocházela z moře a do pitné vody se dostávala deštěm. Přitom samozřejmě vynechala Naočinu otravu.
„Hm,“ promnul si bradu Naoto. „Na sever odsud je Země železa. Je možné, že by se ten kondenzovaný jed objevoval odtud?“
Shinobu si zamyšleně poklepal na jílec katany. „Na jihu země je tovární oblast. Vyráběly se tam zbraně, ale ta společnost asi před rokem zkrachovala. Vlastně… poblíž tam mám schůzku s potenciálním klientem. Nagigata se to město jmenuje.“

Mise týmu 2: Smrt na stavbě

Muž si sundal masku a probodl ženu rudýma očima. Neřekl však ani slovo a probleskl se přímo k ní, aby na ní zaútočil dýkou. Nozomi tasila kunai a začala se s ním přetlačovat.
Akane s Hanako náhle ztuhly a padly na kolena. V očích měly strach. „Sakra!“ zavrčela hnědovláska, zatímco vykryla další výpad. „Pando!“ oslovila novou posilu, protože netušila, jak se jmenuje. „Vem ty dvě a dostaň je někam do bezpečí!“
***
Natsuko vyvalila oči a probodla mladíka nad sebou chladnýma očima. Stále se mu však dívala na čelo. „Hra skončila, ninjo!“ sdělila mu a po jejím dětském hlásku zbyla jen vzpomínka. „Teď za to zaplatíš!“ vykřikla a hodila na zem kouřovou bombu. Na to se místností rozezněla flétna. Zezadu na Rena zaútočila ruka s jehlicí.


Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Ne, 2019-12-15 19:12 | Ninja už: 4359 dní, Příspěvků: 3226 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Takuya Riko
Tým 11
Kasugawa
Takuya tomu, o čem se Kumaru s policejním kapitánem bavili, sice moc nerozumněl, ale v atmosféře mezi těmi dvěma číst ještě dokázal. Tohle téma se Akinobuovi evidentně nelíbilo.
Příchod plešatého muže doprovodila tma, když všechna světla zhasla.
„Huh!?“ rozhlédl se několikrát kolem rychle Takuya, snažící se navyknout si co nejrychleji na tmu, zatímco oba policisté začali jančit. Bez přípravy předem to ale moc dobře nešlo a mračna na nebi tomu také moc nepomáhala.
„Oo! (Jo!) přikývl Takuya a zamračil se, když začal Kumaru vydávat rozkazy, načež se prostě otočil na patě, zakryl si obličej pažemi a proskočil oknem.
Venku se přichytil chodidly ke zdi stanice a rozeběhel se k oknu v prvním patře.
Měl vážně chuť tam prostě vpadnout, ale i on si uvědomoval, že tahle tma není náhoda a ten, komu má hrát do karet, je nepřítel.
Proto první, co prorazilo okno do prvního patra, nebyl Takuya, ale flashbang. Černovlásek skočil dovnítř hned po záblesku s taseným Anikim, snažící se pomocí sluchu a zraku najít ve tmě siluetu Bestie.

Homura
Tým 1
Konoha, cvičiště poblíž čtvrti Hyuuga klanu
Zatímco se Kaito snažil nezuhelnatit ohnivým býkem, potýkaly se Kasumi s Midori s jeho stvořitelem.
Midori zprvu možná hodlala používat jen jednu ruku, ale hned, jak se do sebe Kasumi s Homurou pustili, bylo jasné, že to nebude stačit. Její parťačka potřebovala všechnu pomoc, co mohla dostat.
Homurovi ohnivé pěsti proti Juukenu byl nevyrovnaný souboj, už jen proto, že byl muž jednoduše zkušenější a dával si pozor, aby ho dívka netrefila nikam, kde by ho to nějak znatelněji ohrozilo, a zároveň nechal tu a tam nějaký zásah projít, jen proto, že se tím Kasumi otevřela jeho protiútoku. Nikdy ji netrefil naplno, protože si dívka celkem dobře vedla ve svádění jeho výpadů stranou, aniž by se dotkla ohně kolem jeho dlaní, nebo se jimi nechala chytit, což by pro ni trénink netrénink znamenalo okamžitou popáleninu. Drobnějších a nezanedbatelných ranek ale už pár přeci jen schytala a další pár rukou potřebovala jako sůl, jestli proti ohnivci měli mít šanci.
Kaito se mezitím postavil zády k řece a čekal, až se k němu býk opět přiřítí, a že to netrvalo dlouho.
Exploze na chvilku zahalila zvířecí hlavu kouřem. Když se z něho zvíře ale opět vyhnalo, roh, co mu lístek rozmetal, se během chvilky z ohně opět zformoval, býk zařval a vrhl se proti Kaitovi jako ztělesnění destrukční síly plamene, zanechávaje za sebou spálené stopy a rozhrabanou hlínu všude, kde se kopyty odrazil.


Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Ne, 2019-12-15 19:42 | Ninja už: 1963 dní, Příspěvků: 571 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Kaito Saturobi
Tým 1

Cvičiště
Kaito dopadl na zem a lehkým saltem uskočil vzad, aby měl jistotu, že vyvázne Homurovo spalující auře. Radost, že dokázal svého senseie byť jen trochu poranit, musela počkat, protože než se nadál, běžel proti němu plamenný býk. Chlapec měl dojem, že to nebude jen tak ledajaká technika. Nebyl však tak pošetilý, aby nevěděl, že mezi tušením a jistotu je veliký rozdíl. Musel si své tušení nejprve ověřit. Postavil se tedy do postoje toreadora v coridě a v duchu počítal. Do srážky zbývalo jen pár vteřin.
"Tak pojď," vyzval ho tiše, načež nafingoval úskok do prava a prudce se parakotoulem odkulil nalevo, aby byl mimo dosah plamenných rohů, kdyby si zvíře včas uvědomilo jeho záměr. I tak pocítil jeho žár před kterým si musel chránit obličej levou rukou. Úplně cítil, jak se mu chloupky na levé ruce připalují. Když ho zvíře minulo, pokračovalo plynule dál, až se velkým obloukem stočilo opět k němu, měl jistotu. Býk cestou narazl do tří stromů, které doslova vybuchly v záplavě hořících třísek. Nebyla to jen ohnivá koule s tvarem býka, tahle technika byla naváděná. Pravou ruku zastrčil do zadní kapsy a v rychlosti namotal na kunai další výbušný lístek. Když se býk přiblížil, hodil ho přímo proti jeho hlavě a odpálil. V duchu úplně viděl, jak býk vyběhne z dýmu nepoškozen a pro jistotu aktivoval své tělo k dalšímo problesknutí. Musel se přesunout blíže k řece, která tekla kousek od něj. Pokud by výbušný lístek nezabral, byla to jeho jediná naděje. Pokid by nezabralo ani to, kage mu pomáhej. Býk se z dýmu vyřítil a Kaito se probleskl k říčnínu břehu, otočil se k němu zády a čekal.

Obrázek uživatele ʭSasuke Uchihaʭ
Vložil ʭSasuke Uchihaʭ, Pá, 2019-12-13 20:28 | Ninja už: 2801 dní, Příspěvků: 664 | Autor je: Recepční v lázních

Kasumi Hyuuga
Tým 1
cvičiště

"Kso!" zavrčela si Kasumi sama pro sebe, když se ohlédla na svou kolegyni a zjistila, že Midori nevyvázla tak úplně bez zranění. Na druhé straně byla sama překvapená, že dokázala tak rychle přijít s řešením, které fungovalo. Začínala být ale vyčerpaná a Homurovi energie rozhodně nedocházela.
Vrhl se přímo proti nim a Kasumi si připravila obě ruce. Ty její sice nehořely, ale hodlala se senseiem plně změřit síly svou klanovou technikou.
Midori pro tentokrát součástí jejích plánů nebyla. Netušila, jak vážné je její zranění a zda může dál bojovat. Vždycky ji vnímala jako poměrně křehkou a Hyuuga s popálenou rukou je ve značné nevýhodě, toho si byla vědoma. Proto čekala, až se k ní sensei přiblíží a už z dálky se pečlivě zaměřila na jeho chakrové body. Právě v ten moment jí taky došlo, že kdyby byla úspěšná, možná tohle je ten nejlepší způsob, jak Homuru zarazit. Ne že by mu zablokovaná chakra úplně zamezila v boji.

- povídky, fanart, cosplay

Někdy prostě stačí věřit...
___________________________________________________________________________

Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, So, 2019-12-07 13:27 | Ninja už: 4087 dní, Příspěvků: 1407 | Autor je: Prostý občan

Bestie z Kasugawy

"Hmmm...jasně." Odpověděl Kumaru chladně.
"Bylo nám řečeno, že jste v tom hrál svoji roli."
Pohledy ninji a policejního kapitána se střetly a atmosféra v místnosti zhoustla.
"Kdo vám to řekl?" Zeptal se kapitán opatrně.
"Hmmm...záleží na tom?"
"Hádám, že ne. Ale máte pravdu Kumaru-san, odhalil jsem pravdu a svého nadřízeného práskl vyššímu velení a převzal jeho místo. Takhle jsem si svůj kariérní vzestup vážně nepředstavoval, ale co se dá dělat...."
"Hmmm...víme, že jste na tom všichni vydělali."
Poznamenal Kumaru s tváří, jenž neprozrazovala vůbec nic.
Ten člověk se mu nezdál. Měl pocit, že kapitán odpovídá jen v polopravdách, které se mu zrovna hodí.
"Jsem si jistý, že ve vesnici ninjů to chodí podobně. Když ten nahoře zemře, ti dole ho nahradí a tak dále a tak dále. Příjemné to být nemusí, ale vyděláte na tom." Oponoval Akinobu.
Kumaru si hodně rychle uvědomil, že umístění Murakamiho do vězení mezi vězně, které tam sám dostal, nebyla náhoda. Rozhodně to bylo proti všem zvyklostem.
Nemuselo to být příjemné, ale vydělali na tom...
Ozvalo se zaklepání na dveře kanceláře, které nepříjemný rozhovor ukončilo.
Do místnosti vstoupil holohlavý policista, kterého ninjové viděli už předtím, když hlásil kapitánovi, že město hoří.
"Kapitáne, jednotky jsou na místě. Pošleme ty ninji dolů ať..."
Akinobu ho umlčel gestem ruky. Už ale nestihl vydat žádný rozkaz, protože se rozeběhly události, které se později daly označit za Legendární bitvu s Bestií.

Veškerá světla v budově a na pozemku najednou pohasla.
"Je tady." Poznamenal Kumaru.
"Přišel si pro nás!" Začal vystrašeně kňourat holohlavý.
"Drž zobák ty jeden idiote, říkám ti drž zobák!" Pustil se do něj Akinobu.

Předtím, než světla zhasla, jeden z policistů ve vstupní hale si nervózně zapálil cigaretu. Na uklidnění, dnes bylo jedno, že je uvnitř budovy za prosklenými dveřmi.
V momentě, kdy se hala ponořila do tmy, policejní pozemky osvěcoval jen svit měsíce. Jenže měsíc byl pomalu zakrývám mraky které kousek po kousku ubíraly měsíčnímu svitu až jej zakryly úplně.
Policista si uvědomil, že mu cigareta zhasla. Sáhl tedy po zapalovači a připálil si. Díky plamenu zapalovače si všiml temné siluety mířící vzduchem k proskleným dveřím. Poslední co stihl, bylo rozpoznat napřaženou pěst a vyděšeně vyjeknout.

Ze spodního patra se ozvalo tříštění skla, vyděšené výkřiky a třesk oceli.
"Hmmm..." Zabručel Kumaru, aby bylo jasné, že by měli jít.
"Takuyo, vezmi to oknem, já a Onigiri to vezmeme po schodech. Budeš tam dřív, než my, tak buď opatrný. Od vás obou potřebuji, aby jste zařídili mě i policistům nějaké osvětlení a já Bestii vyřídím."
Zněl sebevědomě, aby všem dodal odvahy. Poté zapálil světlici a podal ji holohlavému.
On, Onigiri s kapitánem a holohlavý policista se rozeběhli ke schodům. V momentě, kdy na ně Kumaru vstoupil, prorazilo tělo v uniformě zábradlí u schodů, zastavilo se o zeď a skutálelo se po schodech dolů.
"Musíme to zabít!" Křikl Akinobu.

Obrázek uživatele Mitora
Vložil Mitora, So, 2019-12-07 08:25 | Ninja už: 2706 dní, Příspěvků: 735 | Autor je: Tsunadin fackovací panák

Midori Hyuuga
Tým 1
cvičiště

Ulevilo se jí, když se Kasumi stihla včas zvednout. Trošku v ní však hrklo, když neuskočila někam do bezpečí, ale chránila je obě před ničivým útokem.
Připadala si poměrně zbytečně, když neudělala nic a jen tam ležela a nechala se zachránit. Nebyla však dost rychlá a ačkoliv si uvědomovala, že to spíš ona by měla být živým štítem už jen z logiky věci, že Kasumi měla proti většině protivníků větší šanci, neměla prostor s tím nic udělat. Dokonce byla ještě tak nešikovná, že při snaze se zvednout vystrčila loket ze zákrytu a za svou chybu vzápětí zaplatila.
Jejich šanci vycítila ve chvíli, kdy se ohnivec otočil a chvíli se věnoval Kaitovi. Nicméně z podřepu, ve kterém zrovna byla docela daleko od Homury toho moc dělat nemohla a tak se rozhodla podpořit cokoliv, s čím přijde Kasumi. Připravila si nahromaděnou chakru do levé dlaně, té pravé se rozhodla nevěřit, přecijen jakýkoliv pohyb loktem znamenal rozptýlení, a pozorně sledovala, jestli se jí nenaskytne příležitost k útoku.

Obrázek uživatele Noemyska
Vložil Noemyska, Po, 2019-12-02 21:10 | Ninja už: 2462 dní, Příspěvků: 626 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Miki Hakumei, tým 5

Miki byl zabrán do svých myšlenek a jen na půl vnímal tým. Byl sice zvědav, kdo jsou ti dva pánové, co zmínila sensei, ale něco mu našeptávalo, že to brzy zjistí. Vrátil se ke svým myšlenkám ohledně mise, když v tom někdo zařval na Suzume. Chlapec sebou trhl div nespadl na zem. Srovnal si brýle a zaostřil na přicházející trojici. Ti dva pánové museli být ti, o kterých Suzume mluvila a ta dívka jim byla představena jako jejich nová parťačka, Rina. Miki se na chvíli zachmuřil, Co mají ty ženské s tím, že si skrývají obličej. Pak člověk řekne blbost a ony ho za to bací a ani se na to chudák chlap nemůže připravit... Chmury ovšem byly vystřídány přátelským úsměvem. Došel za svým týmem a položil ruku Naoko na rameno.
"Občas je i milá," mrknul spiklenecky na rudovlásku, načež sundal ruku z Naoko, páč hrozilo, že by o tu ruku přišel.
"Hakumei Miki, těší mě," mírně se uklonil dívce, "pánové, jejímu doprovodu pokývnul hlavou. Takže teď chudák sám byl obklopen kulturistkou, lamačkou kostí a mysteriózní dívkou. Pro některé by to byl snad splněný sen, popravdě, on se bál, že ho sežerou zaživa, až budou mít všechny své dny. Možná na těch pár dní si dobrovolně něco udělá, v nemocnici ho doktoři ochrání a pochopí.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Ne, 2019-12-01 01:53 | Ninja už: 4359 dní, Příspěvků: 3226 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Homura
Tým 1
Konoha, cvičiště poblíž čtvrti Hyuuga klanu
Planoucí vlna se blížila čím dál víc, hrozící ošklivými popáleninami. Kaito se jí jednoduše vyhnul, ale dívky tolik času neměli, a tak se musela Kasumi uchýlit k riskantnějším metodám.
Její zákrok přišel na poslední chvíli a vskutku, díky vlně chakry, vyslané z dívčiny dlaně, je aura ohnivé chakry jen tak tak minula. Tedy přesněji se jen provalila těsně kolem nich, jako řeka kolem ostrova v jejím středu. Kasumi zůstala celá, ale Midori tolik štěstí neměla, tu proud chakry popálil na pravém lokti.
Homura se uculil, když viděl, že se všem podařilo zareagovat včas a vyhnout se zranění, načež se hodlal znovu vrhnout do boje, když tu se kousek od něho ozvala exploze.
Muž díky tomu stihl jen tak tak uhnout letícímu kunaii, který ho díky tomu škrábl na tváři, místo toho aby se mu zabodl do hlavy, a zastavil se.
Pohledem okamžitě vyhledal Kaita a ušklíbl se.
„Heh! Yaru ja nee ka, Kaito! (To nebylo špatný, Kaito!) uznal chlapcovi dovednosti, zatímco se kolem něho začal vlnit vzduch a nadzdvihávat mu tu a tam mírně vlasy.
„Katon: Ushi Ikari no Jutsu!“ poskládal Homura bleskurychle sadu několika pečetí, zhluboka se nadechl a vypustil na mladíka obrovskou masu ohně, která se okamžitě zformovala do velikého, ohnivého býka, který se za řevu vrhl proti mladíkovi, se svými plamenými rohy napřaženými před sebou.
Samotný Homura se obrátil zpátky na dívky před ním a pořád s tím samým úšklebkem a hořícími pěstmi vyrazil proti nim.

Takuya Riko
Tým 11
Kasugawa
„Hm?“ obrátil se Takuya na Onigiri, načež se zamyslel a založil si ruce za hlavou.
„Nic moc. Jen že-,“ začal, ale zarazil se a koukl se po kapitánovi.
‚Uniforma nebo plášť ještě z nikoho dobrého člověka nedělá.‘
„Jen že je to celý až moc složitý. Prostě toho týpka musíme sejmout a zeptat se ho přímo!“ obrátil se zpátky na Onigiri a odhodlaně se zamračil.


Obrázek uživatele Rina
Vložil Rina, Po, 2019-11-25 15:22 | Ninja už: 202 dní, Příspěvků: 4 | Autor je: Prostý občan

Rina Baraen
Setkání s ostatními

Cesta jí uběhla rychleji než čekala. Když dorazili do tábora, její doprovod byl srdečně přivítán dívkou, která mohla mít něco přes dvacet let. Vzápětí se dozvěděla, že je to její nová Sensei. Než si stihla pořádně prohlédnout tábor už se jí představovala její Sensei - Suzume a dva nový parťáci - Naoto a Miki. Zvedla pravou ruku a zamávala jim na pozdrav i když stáli sotva pár metrů od sebe. Chvilku si prohlížela nové tváře. Nemohla si nevšimnout masky, kterou měla Naoko přilepenou na tváři. Zajímalo by mě jaký pak úsměv se schovává za tou maskou. "Rina." Vypadlo z ní, když si uvědomila, že se ještě nepredstavila.

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Čt, 2019-11-21 03:49 | Ninja už: 1963 dní, Příspěvků: 571 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Naoko
Tým 5

Nakanojo
"Taky fakt," odpověděla pobaveně a ujelo jí lehké uchechtnutí, které trochu narušovalo její běžně chladné vystupování. To už se ale táborem ozvalo zvolání a dívka ihned pohlédla za hlasem. Hlas znala a i když věděla, že přijde, nebyla tak úplně připravená. Málem už se zvedla, jak chtěla Naota obejmout, když si uvědomila co dělá a zůstala sedět tam kde byla. Rukou si zkontrolovala masku, aby se ujistila, že má tvář bezpečně zakrytou a jen co tak učinila, stiskla ruku v pěst, aby znemožnila zamávání, které jí ruka automaticky chtěla udělat.
'Co k sakru blbneš, fakt jako! Dneska celej den! Přestaň se chovat jako malá holka, kruciš! Né, že by tě napadlo, že ho obejmeš. Na to rovnou zapomeň,' sklopila pohled k zemi, když jí ve zmatené mysli proběhl tvrdý boj s pocity. Nějaké přízemnosti, jako byla touha a láska prostě museli stranou. Byla kunoichi, ne žádná vesnická fuchtle.
Naoko se pokusila soustředit na novou kunoichi. Její pohled okamžitě pozbyl veškerou nejistotu a ztvrdl. Tohle, že byla plnohodnotná náhrada za Akihira? To sotva. Naoko se už, už chystala říct něco nevhodného, když sama sebe zarazila a zavřela na chvilku oči.
'A co když dělám jen ukvapené závěry, no?' Dívka se zhluboka nadechla, jako kdyby si pročišťovala hlavu.
'Prostě budu sama sebou. Heh... což je v mojem případě fakt problém,' uchechtla se vlastní myšlence, vstala z místa a o pár kroků přistoupila k návštěvníkům.
"Shinobu-san, Naoto-san," uklonila se lehce oběma mužům, jako kdyby pro ni byla čest se s nimi setkat. Na Rinu se však jen pohlédla a založila si ruce křížem, aby dala najevo svojí odtažitost a změřila si ji hodnotícím pohledem. Rina ostatně na Naoko mohla vidět jen oči, protože vše ostatní bylo skryto pod maskou kočky, která se trochu podobala těm, které nosili anbu. Na této však byl jasně vyrytý znak Konohy.
"Vítej," promluvila nakonec dívka a těkla naposledy k Naotovy, než se prostě otočila a vrátila se k ohni.
"Mlčeti zlato," povzdychla si tiše, když míjela Ryuunosukeho. Byla sama ze sebe zmatená a nelíbilo se jí, že nemá všechno pod kontrolou. Dávala to za vinu doznívajícím účinkům jedu. Nebo pubertě. A pak, že dívky dospívají dříve.

Kaito Sarutobi
Tým 1

Cvičiště
Chlapec ani moc nečekal, že by Homuru zasáhl, ale i tak bylo dobré, že se mu povedlo mu pošramotit. Než se stačil Kaito vzpamatovat, vykřikl jeho sensei nějakou techniku a Kaito pootočil hlavu, aby se podíval co jeho mistr udělal. Od Homury se začala šířit lávě podovná aura, která spalovala vše, co jí přišlo do cesty. Kaito musel pláchnout a to hned, ale předtím... . Chlapec plácl do země, čímž se vyhoupl na nohy. Tam se však nezastavil a pokračoval do prudkého skoku vzad a připravil si v ruce kunai. Na místě, kde se dotkl země však nechal ležet ukrytý výbušný lístek a v letu si odpočítal kdy se aura dotkne lístku. Kunai hodil přesně ve chvíli, aby ho výbuch zachytil ještě v letu a aby se trajektorie kunaie přesměrovala na jeho mistra. Výbuchem zesílený a jak Kaito doufal, nečekaný útok. Až když letěl vzad, všiml si Kasumi a Midori. Neměl jim jak pomoct a musel prostě věřit v jejich schopnosti.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Ne, 2019-11-17 14:23 | Ninja už: 4579 dní, Příspěvků: 1937 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Onigiri Ueda
Tým 5
Kasugawa
Onigiri na jeho pochvalu nereagovala. Netušila jak. V Takawě se prostě něco stalo a ona netušila co. Ulevilo se jí teprve když spatřila Kumara s Takuyou, ke kterým se raději hned přidala a poslouchala rozhovor senseie a kapitána.
Takže se jim opravdu nedokázalo prokázat, že se něco takového mohlo dít. Jenže jestli v tom jel Doktor a jeho neteř, šlo přinejmenším o vydávání dětí, jestli ne o obchod. Znovu ji zasvrběly ruce. Byla ta obluda, kterou tak chladnokrevně zabila, bývalé dítě ze sirotčince?
„Co jsi zjistil?“ šeptla k Takuyovi, zatímco se dospělí bavili.


Obrázek uživatele ʭSasuke Uchihaʭ
Vložil ʭSasuke Uchihaʭ, So, 2019-11-16 22:52 | Ninja už: 2801 dní, Příspěvků: 664 | Autor je: Recepční v lázních

Kasumi Hyuuga
(Tým 1)
cvičiště

Homura se nedal zastavit, vypadalo to čím dál hůř, protože ať se jim podařilo udělat cokoliv, Kasumi měla dojem, že na to reaguje dvakrát tak destruktivním útokem. Teprve teď si uvědomila, že vlastně vydrželi překvapivě dlouho.
Neměla čas se ptát, jestli je Midori celá, protože se proti nim řítil další ničivý protiútok.
Prudce se vymrštila alespoň na kolena tak, aby Midori zůstala v těsném zákrytu za ní, soustředila všechnu chakru, kterou v té rychlosti soustředit dokázala a v momentě, kdy se oheň dostával k nim ji vystřelila proti němu: "Hakke Kūshō!" byla to jakási nezvyklá varianta jejího běžného útoku. Nemohla se k němu pořádně postavit a byla pod tlakem, kdy zvolit správný moment vypuštění chakry. Ani nemířila na konkrétní bod nebo osobu, snažila se jen rozrazit oheň tak, aby je nezasáhl.
Pochopitelně neměla nejmenší jistotu, jestli bude její snaha úspěšná.

- povídky, fanart, cosplay

Někdy prostě stačí věřit...
___________________________________________________________________________

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, So, 2019-11-16 20:02 | Ninja už: 4359 dní, Příspěvků: 3226 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Takuya Riko
Tým 11
Kasugawa
Nakonec se dočkali a dveře do kanceláře se otevřely, načež vstoupili Akinobu a Onigiri.
Takuya okamžitě vzhlédl a v očích se mu zajiskřilo, když dívku spatřil. Vypadala v pořádku. To měl ten chlap štěstí!
Kumaru se poté okamžitě pustil do menšího výslechu kapitána.
Nad tím, co jim řekl, Takuya hořce ohrnul ret. Jak jim mohl něco takového jen tak sdělit!? Celý to znělo příšerně špatně!
„Tak co?“ obrátil se černovlásek na muže. V tomhle celém neviděl smysl. Beztak musí ukončit řádění Bestie a zeptat se ho co je zač a proč to všechno dělal, tak nač otálet!?

Ren Kurogami
Tým 2
Vesnice Izumizaki
Natsuko vyvalila oči a zahleděla se kamsi do dveří.
Ren, který ji celou dobu zaujatě sledoval, s širokým úsměvem následoval její pohled, jako by snad viděl totéž, co ona, načež se s tím samým úsměvem obrátil zpátky na dívenku.
Její pohled se ale zničehonic změnil, když vyslovila název umění, které Ren právě použil.
Hnědovlásek zamrkal. Jak to, že znala genjutsu? A co ta nenadálá změna nálady?
Další překvapení přišlo, když po něm dívka skočila se senbonem v ruce a úmyslem ho zabít v očích.
Ren se tak musel rychle odrazit, aby se jejímu útoku vyhnul, a vyskočil zpátky na strop.
„Co to děláš, Natsuko-chan?“ zajímal se v podřepu, držící si na hlavě svůj slamák a druhou rukou shamisen, aby mu nespadly ze zad.
Že by popletl techniku a ukázal jí omylem něco ošklivého? Byl si jistý, že použil tu pravou.
Tak či onak, tohle byl velice zajímavý vývoj událostí!


Obrázek uživatele Stranx
Vložil Stranx, St, 2019-11-13 16:58 | Ninja už: 4091 dní, Příspěvků: 496 | Autor je: Prostý občan

Lei Takuki
tým 2
Izumizaki

Dívka měla vlastně docela štěstí, že se kousek od ní objevil svištící kunai s výbušným lístkem protože se ihned zapomnělo na její faux pas. Lei ihned přepla na defenzivní mód a uskočila pár metrů za své původní postavení a do toho ji ještě pokryla nějaká barierová technika.
„Že by od té holčičky..?“ přemýšlela dívka a pozorovala jak se po výbuchu objevil na scéně nějaký muž s kunaiem. Položila ruku na svitek v boční kapse a čekala co bude dál.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Út, 2019-11-12 14:45 | Ninja už: 4579 dní, Příspěvků: 1937 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Mise týmu 2: Smrt na stavbě

Natsuko zamrkala a pak vyvalila oči. Najednou se z ničeho nic otevřely dveře a v nich spatřila… „Maminko?“ hlesla a zůstala na ně upřeně zírat.
Tohle nebylo možné. Jak tam mohla stát? Viděla ji. Přeci viděla, jak ji ten odporný chlap podřízl! Viděla, jak se její hrdlo zbarvilo do ruda, slyšela, jak vykřikla. Měla její smrt každý den před očima. Stalo se to. Tak jak se teď mohlo stát, že žena, která jí dala život a kterou tak milovala, teď stála živá a zdravá přímo před ní?!
„Gen…,“ hlesla znovu a zamračila se, „jutsu,“ obrátila se na Rena. Její dětský úsměv byl ten tam. Dívala se na něj vražednýma očima. „Ty!“ vykřikla, tasila zpod sukně jehlici a zaútočila přímo na mladíka, aby neměl čas vytáhnout shamisen ani složit pečeťe. Dívala se mu přitom na čelo. Uživateli genjutsu se člověk nikdy nesměl dívat do očí.
***
Když Nozomi zaslechla ten pozdrav, cuknul jí koutek a po čele stekla kapka. Samozřejmě se jí nedivila, ale to ji nemohla Hiroko prostě varovat, když už ji sem posílala? „Zdravím,“ usmála se. „Já jsem taky vážně z Konohy,“ poklepala si na chránič na opasku, „a vypadá to, že jediný tým ninjů jsme tu my. Ukázala bys mi prosím své dopo…“
Nedořekla. Překvapeně vzhlédla, zrovna když mezi skupinku vlétl kunai s připevněným lístkem a vybuchl. Když prach slehl, svítila před každým ze čtveřice průhledná chakrová bariéra.
„Co to má sakra znamenat!“ vykřikla žena a povolila pečeť, takže se štíty rozpadly. Ihned musela odskočit, protože na její místo dopadl muž svírající kunai.


Obrázek uživatele Stranx
Vložil Stranx, Út, 2019-11-12 00:28 | Ninja už: 4091 dní, Příspěvků: 496 | Autor je: Prostý občan

Lei Takuki
tým 2
Izumizaki

Netrvalo dlouho a Leiino pufnutí přivolalo první zvědavé obličeje. Nebo spíše obličej. Lei stála s rukama v bok a proti ní si to štrádovala na pohled mlaďoučká dívenka. Její hlas byl na její zjev trochu nestandardní, ale i tak nepřišla pandí slečně nijak podezřelá a navíc měla na sobě outfit shinobiho z Konohy o čemž si Lei pomyslela, že se nejspíš jedná o fanynku jejich práce. „Tak roztomilá!“
„Ahoj holčičko!“ pozdravila energicky Lei a pokračovala „Jsem vážně z Konohy a měla bych tu doplnit svůj tým.“ poklepala prstem na symbol Listové. „Nevíš náhodou kde bych je našla?“ zeptala se a natáhla ruku směrem k její nové sensei s úmyslem podrbat ji po té roztomilé hlavě.