manga_preview
Boruto 63

NFFORPG - Konohagakure no Sato

HOKAGE ZÁSTUPKYNĚ STARŠÍ STARŠÍ
       
 Hiroko Satsuma  Yuhi Shinzare  Fumiko Abe Tsutomi Itou 


Konoha Keimu Butai neboli Jednotky Konožské vojenské policie je speciální útvar zabývající se jak prací pořádkové policie, tak i vyšetřováním shinobi.

VELITEL ZÁSTUPKYNĚ
Taterou Sarutobi Kotoka Hyuuga

Tým 1

Vypravěč - Jaden
Volných míst v týmu - 1
Kde tým hraje - fórum

Sensei

Studenti

Tým 2

Vypravěč - ichi
Volných míst v týmu - 0
Kde tým hraje - fórum

Sensei

Studenti

Tým 3

Vypravěč - Stan.com
Volných míst v týmu - 2
Kde tým hraje - fórum

Sensei

Studenti

Tým 4

Vypravěč - Vikitori
Volných míst v týmu - 2
Kde tým hraje - fórum

Sensei

Studenti

Tým 6

Vypravěč - Kitabatake
Volných míst v týmu - 0
Kde tým hraje - fórum

Sensei

Studenti

Tým 11

Vypravěč - Davien
Volných míst v týmu - 1
Kde tým hraje - fórum

Sensei

Studenti

Pozor, pozor, sličné dámy a chrabří pánové!

Bylo by záhodno a zároveň velmi fajn, kdybyste tento odstaveček pravidelně pročítali. Dozvíte se totiž novinky z místnosti a senseiové zde naleznou i žádosti z mé strany adresované jejich osobám. Kakashi YES

5. 5. 2020 - Doplněno info k týmům zda nabírají nové členy, kdo je jejich vypravěčem, a kde hrají.


Kategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Mitora
Vložil Mitora, Út, 2021-10-12 14:16 | Ninja už: 3348 dní, Příspěvků: 792 | Autor je: Tsunadin fackovací panák

Midori Hyuuga
Tým 1
na lodi

Kaitův úspěch jí dovolil se trošku uvolnit. Byl rozhodně přesvědčivý a přidal jí další důvod mladíka obdivovat. A také jí to trošku nahlodalo sebevědomí, jestli se svými věštbami dosáhne alespoň slabé věrohodnosti.
Když k ní poté tedy zamířilo děvčátko, bylo jí jasné, že v tomto případě jí byakugan bude k ničemu, pokud neodhalí nějakou nesrovnalost v tom maličkém těle, která by měla potenciál ovlivnit její budoucnost. Projistotu zkontrolovala, ale nemyslela si, že něco objeví.
"Ahoj, to jsem... posadíte se ke mě na chvíli, slečno?" vybídla děvčátko a ukázala na volné místo před sebou. Natáhla před sebe dlaně směrem nahoru a počkala než se k ní černovláska přiblíží. Pokud tak sama neučinila, pobídla jí aby vložila své ručky do jejích dlaní.
V soustředění sklonila hlavu a velice opatrně použila hodně zeslabenou techniku Jūkenpō Ichigekishin a opravdu si dávala pozor, aby tlaková vlna chakry, kterou ze svého těla vypustila byla citelná jen pro děvčátko přímo před ní a aby měla sílu tak akorát jí pohnout s vlasy. Měla s tím již zkušenosti, když se techniku prvně učila a začáteční vlny byly hodně patetické.
Když nebylo po této tlakové vlnce ani stopy, zvedla hlavu a podívala se zpoza pásky přímo do fialových očí.
"Láska se nečekaně sama oznámí. Náhodou zívne pes - a moucha vlítne psovi do tlamy." pronesla jeden vzkaz z koláčku štěstí, na který kdysi dávno někde narazila prázdným hlasem a opravdu doufala, že to bude malé slečně stačit jako věštba. Posoudit její reakci už úplně ovšem nestihla. Ve chvíli, kdy to dořekla si totiž ve svém zorném poli všimla cizí lodě obestřené mlhou. Neměla úplně dobrý odhad a zvláště ne u lodí, takže si netroufala hádat, kdy cizí loď vyrovná tempo s tou jejich. Bylo třeba na případné nebezpečí upozornit jouniny a když to uslyší více lidí, mohlo by to utvrdit její roli věštkyně.
Na chvíli tedy úplně strnula a pak se co nejrychleji, ale aby dívence neublížila, vyšvihla na nohy a s lehkým zapotácením na kymácející se palubě se otočila přibližně směrem, kam odešel ohnivec.
"Tati! V blízké budoucnosti je loď skrytá v mlze."

Obrázek uživatele Stranx
Vložil Stranx, Út, 2021-10-05 14:21 | Ninja už: 4732 dní, Příspěvků: 530 | Autor je: Prostý občan

Lei Takuki
tým 2
brána do Konohy

I když se Lei zdálo, že se nakonec v restauraci zdrželi déle než bylo vhodné, tak u brány na ně ještě nikdo nečekal. Netrvalo však dlouho a jejich nová sensei se také objevila. Doslova objevila. Vysmátá a energická Yayoi si potrpěla na dramatické nástupy a překvapení. Lei nereagovala nijak defenzivně protože stejně jako před chvílí v restauraci, tak i tady, se cítila v naprostém bezpečí své rodné vesnice. Na Shionovi však viděla, jak je ostražitý a neustále napnutý.
„Musí toho mít za sebou fakt hodně.“ pomyslela si když sledovala jak se mladý muž zdraví s jejich novou sensei, než na ni přišla také řada.
„Ráda vás poznávám, já budu Lei. Kdyby to z našich jmen a vzhledů nebylo jasné.“ vynechala své obyklé pukrle a rovnou nabuzené Yayoi podala také ruku. Po prohlédnutí si ji z blízka musela usoudit, že není tak roztomilá jako jejich předchozí sensei, ale rozhodně také vypadala, že by mohla být Leiinou mladší sestrou, i když věkově na tom budou opět naopak.
„Těším se! Těším se i na naši spolupráci!“ dodala ještě a uvolnila místo Renovi.

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, So, 2021-10-02 21:22 | Ninja už: 2604 dní, Příspěvků: 709 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Shion Tachibana
Tým 2
Hlavní brána Konohagakure no Sato
Ren s Lei vypadali jako fajn lidé. Přesto se v jejich společnosti Shion cítil jako úplný cizinec. Stejné pocity zažíval každý den od doby, co se rozhodl zůstat v Konoze. Po celoživotním skrývání své identyty najednou by známým a váženým občanem. To ho stavělo do situace, na kterou nebyl zvyklý. Proto, i když neúmyslně, udržoval si od obou malý odstup.
Když se ozval výbuch, zareagoval mladík naprosto instinktivně a uskočil stranou a . Ukázalo se, že se jedná jen o planý poplach a že se jejich velitelka akorát předvádí.
"Už to tak vypadá," okomentoval dedukční schopnosti Yayoi lehce skeptickým tónem a dlouze pohlédl na nataženou ruku. Pohled trval dostatečně dlouho na to, aby si mohla žena uvědomit, že tohle shinobi prostě nedělají, ale ne tak dlouho na to, aby ji musela stáhnout zpět. Než ji však ruku podal, vytáhl čepel meče ukrytou pod jeho slamněným přehozem a zasunul ji zpět do pouzdra. Až poté Yayoi potřásl rukou a druhou si stáhl rudou masku z obličeje, aby si ho mohla dobře prohlédnout.
"Těší mne, Yayoi-taichou" pronesl úředním hlasem a opět si zakryl tvář.

Kaito Sarutobi
Tým 1
Nákladní loď
Kaito se několikrát ukázkově uklonil, uschoval své nože do pouzdra ve vestě a jal se zbírat poházené mince, když ho oslovil nějaký dívčí hlas.
"Díky," odpověděl, aniž by na dívku pohlédl. Prostě dosbíral drobné a narovnal se. V tu chvíli mu pohled padl na krásnou dívku a jemu se skoro zastavilo srdce. Za svůj krátký život neměl nikdy moc času věnovat se holkám, ale čas se zastavit nedal a tak se ani Kaito vývynu nevyhl. Dívka k němu přistoupila ještě blíže a položila mu jednoduchou otázku. Kaito měl ale oči jen pro její červenající se tvář a okamžik mu trvalo, než se dokázal vzpamatovat.
"Jo tohle," prohlásil a s nervózním úsměvem se podrbal na temeni, "na tom nic není. Stačí jen vědět kde nůž bude ještě než tam bude a pak takové detaily jako léta tréninku a tak... ," pokusil se o chabým vtipem srazit své uméní a jeho tváře při tom lehce zrůžověli. V jeho tónu nebyla ani špetka po vychloubání. Na něco takového zapomněl když se jejich oči střetli. Jediné co si v tuto chvíli přál bylo, aby vypadal co nejmužněji, ať už to znamenalo cokoliv.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, So, 2021-10-02 19:12 | Ninja už: 5220 dní, Příspěvků: 2095 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Yayoi
Sensei týmu 2
Brána do Konohagakure
„Haah! Hahaha!“ ozvalo se najednou a velmi blízko trojici se ozval výbuch a okolí zahalil bílý obláček. Jakmile zase zmizel, objevila se drobná dívka s rukama v bok a zubila se na celé kolo. Podle ní to byl naprosto epický nástup!
„Vy budete tým 2, že? Lei-chan, Shion-chan a Ren-chan, že? Teda Lei-chan a Shion-chan jsou moji podřízení a Ren-chan zákazník, že?“ rozešla se k nim. „Těšíte se, těšíte se? Já jsem Yayoi,“ napřáhla k nim zvesela ruku.


Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, Čt, 2021-09-30 18:23 | Ninja už: 4729 dní, Příspěvků: 1452 | Autor je: Prostý občan

Bestie z Kasugawy

Seržant Moki zavrtěl smutně hlavou, aby dívku zastavil v tom, co říká. Ninjové neznali místní poměry. Lovci byli speciální zásahovou jednotkou, na papíře sice patřili k policejnímu oddělení, ale jejich loajalita patřila výhradně kapitánu Uedovi. Občas měl podezření, že za něj dělají i nějakou tu práci, co se neobjeví v evidenci.
"Onigiri, nikdo se nikdy nesmí dozvědět, že Bestie má něco společného s naším oddělením. Natož její pravou identitu. Ať už to dopadne jakkoliv.
Spoléháme na vaši diskrétnost!"
Nebyl si jistý, co všechno může říct. Ti dva lovci měli ruce na kuších a pokud by dívka takto pokračovala, klidně je mohli oba střelit do zad.
Moc času na rozhodování neměl. Ale co měl vlastně dělat? Na jednu stranu, pokud by Kenzo skončil živý v cele, možná by nebylo od věci mladíkovi zajistit útěk. Jenže během své msty zabil i lidi, kteří si to nezasloužili. Pokud by měl čelit spravedlnosti, zemře tak či onak. V Kasugawě se stále udělovaly tresty smrti, i když jen velmi vyjímečně a jen nejtěžším zločincům.
Nejlepší by nejspíš bylo, kdyby ninjové Kenza zabili. Zemřel by v boji a se ctí, při obhajobě toho, co považoval za správné. Jinak ho čeká veřejná potupa, hanba a smrt. Jeho jméno by se v budoucnu stalo odstrašujícím příkladem, kterým by se strašily malé děti. Na jméno Murakami by se opět házela špína.
"Prosím, ukonči jeho utrpení." Požádal dívku se vší vážností.

Najednou se do souboje zapojil Takuya. Kumaru už chtěl použít své shuriken jutsu, ale musel na poslední chvíli zastavit, protože jeho žák se postavil za Kenza. Kdyby protivník uhnul, což bylo pravděpodobné, ohrozil by tím Takuyu na životě. "Překážíš kluku, uhni sakra!"
Kenzo využil Kumarova zaváhání a obratně mu vyrazil koncem hole jeden z shurikenů z ruky. Masivní hvězdice s řinčením dopadla na zem.
"Ty by ses na mém místě vzdal?! Krůček od cíle?! Raději padnu tady, než abych chcípl v kleci!" Odpověděl Kenzo Takuyovi zlostně. Proč to ten kluk nechápal?! Pokud bude bojovat, může zvítězit, nebo ho zabije Kumaru. Pokud se vzdá, zabije ho Ueda. První možnost byla přijatelnější. Proč tak jednoduchý kluk nechápal tak jednoduchou věc? Co se týkalo Aidy, miloval ji, ale oba byli připraveni dokonat svou pomstu a u toho i zemřít. Už byli v podstatě mrtví. Štěstí asi nebylo nic pro ně, což bylo trochu paradoxní vzhledem k tomu, že měl Bishamontenovu přízeň.
Proč ji vlastně měl? Aby tu pošel jako uštvané zvíře?!
Kumaru se zaklonil, vyhnul se úderu druhým koncem hole, a přešel do protiútoku širokým rozmachem. Kenzo opřel konec hole o zem a vymrštil se do vzduchu. Vyhnul se tak čepelím fuuma-shurikenu, přetočil se, aby dal úderu větší sílu a s řevem švihl holí. Ocelová hůl se tou silou lehce ohnula a zasáhla Kumara přímo do zátylku. Muž se ale v obláčku prachu změnil na pytel vápna.
Pytel doslova explodoval a bílá vlna se začala šířit patrem.
Kumaru se objevil za Takuyou. Vzal chlapce za límec a připlácl ho k nosnému sloupu právě včas. Bílá vlna je nezasáhla přímo a proto zůstali neoslepeni, ale jejich oponent ano.
"Poslouchej, použiju tyhle shurikeny. Mezi tím, co se bude soustředit na úhyb nebo blok, vyraž proti němu. Těch shurikenů bude trochu víc, takže vteřinku dvě klidně počkej a načasuj si to. Snaž se prorazit jeho obranu. Pokud se objeví ta síla, nevadí, doplním tě svým úderem."
Vysvětlil Kumaru rychle, vyskočil zpoza sloupu a masivní hvězdice hodil, pak sepjal ruce.
"Kage-shuriken no jutsu!" Ze tří hozených shurikenů bylo najednou devět a všechny mířily přesně na svůj cíl.
Kenzo roztočil hůl, čímž vytvořil neprostupnou bariéru. Vržené zbraně létaly stranou, ale u posledních tří už bylo znát viditelné zpomalení.
"Běž Takuyo, běž!"

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Út, 2021-09-28 21:58 | Ninja už: 5000 dní, Příspěvků: 3363 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Ren Kurogami
Tým 2
Konoha
Ren mlčky naslouchal Shinovo vyprávění. Netvářil se nijak extra fascinovaně, ale bylo vidět, že dává pozor a naslouchá každému slovu, jako by si na filmovém plátně za závojem svých očí to celé přehrával jako film.
Lei, které se mezitím najedla, na závěr Shinovo slova potvrdila a obohatila je o pár detailů i ze své strany.
Tím byla hnědovláskova otázka zodpovězena a on se spokojeně usmál.
„Omoshire! Subarashii~ (Zajímavé! To je skvělé~)
Hned na to před oběma mladíky přistály dvě porce kuliček z chobotnice v těstíčků, nazdobené majonézou a kořením.
„Itadakimasu!“ popřál Shionovi Ren dobrou chuť a nabodl jednu kuličku na přiloženou špejli.
„Doufám, že bude náš společně strávený čas stejně zajímavý, jako vaše seznámení, Lei-chan, Shion-san,“ zazubil se na oba Ren a strčil si špejli do pusy, načež vyvalil oči a rychle začal nasávat do úst studený vzduch, když se dostal k horkému vnitřku kuličky.
Když poté společně došli až k bráně, nikdo tam na ně nečekal.
„Yayoi-saaan! Moshi moooshi!“ zavolal Ren poté, co si nasadil slamák aby mu nesvítilo do očí a několikrát se rozhlédl kolem.
„Buďto je vaše nová velitelka neviditelná,“ pronesl po chvilce Ren zamyšleně, načež se obrátil na Shiona s Lei, „nebo jsme tu první,“ pokrčil rameny s rukama v kapsách.

Homura, Moriko, Kamimaru
Tým 1
Loď
Trik s noži skutečně vyvolal údiv a šum mezi přihlížejícími. Následující žonglování už jen zprvu získanou pozornost ukotvilo na místě a Kaito si tak brzo vysloužil potlesk, hvízdání a několik mincí, které mu diváci hodili.
Moriko ho zpovzdálí sledovala jako hrdá maminka a Homura se jen mlčky opíral o okraj paluby dál od všech, odkud mohl tu a tam zkontrolovat, co se kde děje.
Co ale vidět nemohl, protože to bylo mimo jeho zorné pole, a také zahalené mlhou, byla blížící se loď, která využívala mlhy jako krytí. Uvnitř mlhy, která se jí podivně držela, vyrovnávala pomalu tempo s lodí pětice.
A Midori byla díky svému byakuganu jediná, co o tomto věděla.
„Ahoj!“ oslovilo Hyuugu děvčátko, které k ní přišlo se svými rodiči po konci Kaitova vystoupení.
„Ty jsi věštkyně? Víš, koho si jednou vezmu!?“ naklonila se k ní dívenka s evidentním nadšením a přesvědčením, že je Midori skutečně tím, za koho se vydává. Její rodiče její dětskou naivitu jen mlčky a pobaveně sledovali a nechali ji si návštěvu „věštkyně“ užít.
„To bylo moc pěkný, Kaito-kun~!“ přitočila se mezitím ke Kaitovi dívka zhruba v jeho věku a s rukama za zády se na něho zazubila.
„Jak to děláš, že se při tom vůbec nepořežeš?“ zajímala se černovláska s lehce načervenalými tvářemi.


Obrázek uživatele Stranx
Vložil Stranx, Čt, 2021-09-23 22:37 | Ninja už: 4732 dní, Příspěvků: 530 | Autor je: Prostý občan

Lei Takuki
tým 2
Konoha

Shion vyprávěl jejich vzájemný příběh a Lei mu do toho srkala horkou polévku.
Občas hlavou souhlasně pokývala a nebo se snažila přes jídlo v puse přidat nějakou krátkou poznámku z čehož vznikala docela zajímavá slova.
Když Shion domluvil tak na jeho vyprávění Lei navázala.
„Pomohli jsme si vzájemně. Byl to pořádný výlet a dobrá zábava. Příteli.“ uculila se na Shiona a pokračovala.
„Ling říkal, že mi to nikdy neodpustí, že jsem ho táhla přes půl světa se zlomenou tlapou, ale myslím že už na to dávno zapomněl. Moc pandího piva.“ zasmála se a namířila hůlky na Rena.
„S Renem se už taky nějakou dobu známe.“ začala vysvětlovat Shionovi. „Byli jsme spolu dvakrát v týmu, ale vždy to byli jen takové krátké akce. Spíš jsme toho spolu více najedli než odpracovali.“ vrátila hůlky do misky a tu už prázdnou odsunula na kraj stolu. Ve vteřince se misky chopila číšnice a na stůl přihrála i objednávky obou mladých mužů. Měla opravdu rychlé pohyby. Jako by snad byla z vesnice plné pohybově nadaných lidí.

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Čt, 2021-09-23 01:56 | Ninja už: 2604 dní, Příspěvků: 709 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Shion Tachibana
Tým 2
Nudlová restaurace, Konoha
Když zazněla Renova otázka, obrátil k němu Shion pohled a jeho obočí šla překvapeně vzhůru. Mohl snad Ren vědět, že se před několika roky potkali? Pověděla o tom Lei Hokage a ta to pak řekla dál Renovi? Shion pohlédl na dívku a vyměnil si s ní pohled. Další slova však nesla odpověď na onu otázku a on zjistil, že si akorát jen trochu zapřeháněl. Samozřejmě, Ren nevěděl, že je to dneska poprvé, co jsou s Lei v týmu. V tom to bylo.
"Né tak docela," začal a na okamžik se odmlčel, aby si utřídil myšlenky, "kde bych začal?" prodloužil o dalších pár vteřin napínání, "víš, než jsi se probudil, Hiroko nám oznámila, že ode dneška budeme ve stejném týmu, ale... ," vysvětlil a zvedl ukazováček, aby bylo jisté, že ještě neskončil, "s Lei už jsme se setkali dříve," pousmál se a začal vyprávět.
"Bylo to před pár lety, na úpatí jedné vysoké hory. Mířil jsem tenkrát do starého kláštera, který seděl úplně nahoře, ale přišel jsem k hoře ze špatné strany a měl jsem na výběr dvě cesty. Buď jsem mohl ztratit dva týdny času obcházením horského masivu, abych se dostal k nekonečným schodům, nebo jsem se mohl pokusit zdolat skalní stěnu," zarazil se, protože se mu zdálo, že něco zásadního vynechal. Na okamžik nakrabatil čelo, načež se mu rozjasnilo a pokračoval, "podstupoval jsem zrovna trénink, kdy jsem měl zakázáno používat chakru," dodal, protože cítil, že pro ninju by to jinak neznělo jako žádné dilema.
"Zvolil jsem stěnu a většinu dne to šlo celkem dobře, jenže když se začalo stmívat, zastihla mě prudká sněhová bouře. Ze vteřiny na vteřinu se snížila viditelnost a teplota poklesla na nesnesitelnou úroveň. Byl bych nejspíše umrzl, kdybych včas nenašel náhorní plácek a neměl sebou Miu, mojí věrnou tygřici. Ta mě odvedla do blízké jeskyně, kde už plápolal oheň a kde se před bouří schovala Lei s pandou Ling-Lingem." dovyprávěl krátkou příhodu a pohlédl na Lei.
"Tenkrát jsi mi vlastně řekla, že pocházíš z Konohagakure a já jsem si ani nebyl jistý, kde ta vesnice leží," pravil zamyšleně a lehce se pro sebe pousmál, "ehm.. abys pochopil, proč to zmiňuji," otočil se omluvně m Renovi, "Před téměř čtyřmi roky se mi stala jistá... nehoda a ocitl jsem na dlouhé tři roky ve světě bez jediné vzpomínky na minulost. Zásadní ale je, že v tom klášteře, kam jsme s Lei nakonec společně došli, jsem podstoupil řízenou hlubokou meditaci. Znáš to, boj s vlastním strachem a takové ty pitomosti," mávnul rukou, jako by to nebylo nijak zajímavé, ”důležité ale je, že se v tu chvíli v klášteře vyskytly jisté nepříjemnosti a Lei se povedlo je vyřešit, čímž mi zachránila život. Takže, abych ti odpověděl na tvou první otázku, s Lei jsme, alespoň doufám, přátelé.” Shion nebyl žádný řečník a bylo to z jeho projevu jasně patrné. K tomu všemu Rena neznal a tak se snažil nechat jisté věci nevyřčené, protože si nebyl jistý, jestli o nich vůbec může takhle veřejně mluvit.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Čt, 2021-09-23 00:00 | Ninja už: 5000 dní, Příspěvků: 3363 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Ren Kurogami
Tým 2
Konoha
„Já také,“ usmál se stejně jako Shion i Ren na servírku a chvilku ji mlčky sledoval odcházet, načež si stále s tím samým, jemným a také nepatrně unaveným úsměvem opřel hlavu o dlaň a zahleděl se na Shiona.
„Takže co je mezi vámi a Lei-chan, Shion-san?“ otázal se a nechal svůj dotaz vyznít.
„Odkud se znáte? Jste spolu v týmu? Prožili jste toho spolu hodně?“ pokračoval po chvilce Ren s úsměvem někoho, kdo by vážně rád slyšel po hodně dlouhé době zase něco zajímavého a ne jen opakující se všední dění, které prožívá v různých odstínech většina lidí na světě, a pobídl mladíka naproti sobě k vyprávění, zatím co čekali na jídlo.


Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Po, 2021-09-20 23:44 | Ninja už: 2604 dní, Příspěvků: 709 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Shion Tachibana
Tým 2
Nudlová restaurace na hlavní třídě Konohy
Shion si zvědavě prohlédl výrazy svých dvou společníků a lehce povytáhl jedno obočí. Lei vypadala, že když se ocitne ve světě svých myšlenek, taková maličkost, jako překvapivé zjevení dávného kamaráda u stejného stolu s ní ani nehne. Zato Ren dost okatě dával najevo své pocity. Shion si ty poznatky uložil do paměti. Vždy bylo dobré vědět, jak lidé reagují na svět kolem, protože pokud by se Lei zachovala stejně ve chvíli, kdy by na ní byl veden nečekaný útok ze zálohy, nó... ? Raději ani nechtěl domýšlet, jak by to dopadlo. Jeho myšlenky naštěstí přerušila obsluha a on si, spíš jen ze slušnosti, otevřel jídelní lístek.
"Pokud mohu doporučit," odpověděl Renovi, i přesto, co odtušil, že se mladík ptá jen sám sebe, "vyzkoušel bych místní Takoyaki. Není to sice hlavní specialita, ale nikde v Konoze jsem zatím nenarazil na lepší. A přesně to si dám já," poklepal prstem na příslušné místo v lístku a obdařil obsluhu vlídným úsměvem.

Obrázek uživatele Stranx
Vložil Stranx, Po, 2021-09-20 20:30 | Ninja už: 4732 dní, Příspěvků: 530 | Autor je: Prostý občan

Lei Takuki
tým 2
Konoha

Lei si podpírala rukou hlavu o stůl a sledovala dění na ulici. Občas někoho pozdravila ale spíše se jen dívala, jak plyne běžný život v Listové.
Z jejího dumání ji najednou vyrušili oba její kolegové.
„Já už mám objednáno. Miso ramen.“ prohodila a stále sledovala dění na ulici. „Líbí se mi jak je tady živo, ale zároveň i klid a mír.“ řekla jen tak do prázdna a konečně se u stolu narovnala právě v ten správný čas, kdy přicházela servírka s jejím vývarem. Měli ještě nějaký ten čas tak akorát, aby si i muži stihli objednat.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Ne, 2021-09-19 22:22 | Ninja už: 5000 dní, Příspěvků: 3363 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Ren Kurogami
Tým 2
Konoha
Slovům Hiroko s úsměvem přitakal. Jméno velitelky mu nic neříkalo, takže se těšil, až ji také pozná!
Teď už nic nebránilo dohnat, co za ty roky prošvih-... Ale než stihl cokoliv navrhnout, Lei i s Shionem kancelář opustili a zanechali ho tam samotného.
Ren tam chvilku ještě stál s nádechem a pootevřenými ústy, načež zklamaně vydechl a svěsil ramena.
„Arigatou, Hiroko-sama, Yuhi-san. Mata ne~“ obrátil se na obě ženy a s úsměvem zvedl ruku na pozdrav, načež si vzal z tácu na stole svůj šálek vlažného čaje a odešel i s ním z kanceláře.
Narozdíl od Lei s Shionem nezamířil Ren „domů“. Místo toho usrkával čaj z vypůjčeného hrníčku a procházel se ulicemi Konohy. Některé známé tváře nabraly pár vrásek, na jiné shlížel nyní z výšky, a další naopak shlíželi z výšky teď na něho.
Konoha se za tu dobu celkem změnila, a přesto zůstala stejnou.
Ren akorát dopíjel poslední zbytky čaje, sedící v tureckém sedu na střeše jednoho z domů na hlavní ulici, když si všiml Lei, jak zaplula do nudlárny naproti.
Hnědovlásek ji chvilku mlčky sledoval, načež se usmál, uložil hrníček do své taštice, a zvedl se.
Zrovna, když se Renovi povedlo efektivně využít bělovlásčiny fascinace děním na ulici a ku pobavení ostatních hostů se neohrabaně, ale tiše usadit ke stolu vedle ni, odkud se ji chystal pozdravit, zjevil se i Shion a celé mu to zkazil.
„...Ještě ne... Co si mám dát?“ povzdechl si hnědovlásek, načež si vzal menu a bezradně do něho zabodl pohled, jako by hleděl skrze něj.


Obrázek uživatele Mitora
Vložil Mitora, So, 2021-09-18 19:01 | Ninja už: 3348 dní, Příspěvků: 792 | Autor je: Tsunadin fackovací panák

Midori Hyuuga
Tým 1
Loď

O jak ráda by viděla Homurův výraz, když jej Moriko nazvala taťkou. Ale nedalo se nic dělat, mohla si jej pouze představit a i to stačilo k tomu, že musela bojovat, aby její výraz zůstal beze změny. Možná její představivost fungovala až zbytečně přehnaně.
Když pak byl Kaito vytažen na palubu, pokusila se najít si nějaké klidnější místo, které nebylo od mladíkova kroužku diváků moc vzdálené, posadila se tam do tureckého sedu a poslouchala, co se děje jak na ´pódiu´, tak zda se odněkud někdo třeba neblíží. Na tváři se pokoušela udržovat přívětivý úsměv a trpělivě čekala. Nebo alespoň navenek.
Ve skutečnosti jí ten nejistý začátek přesvědčil aktivovat byakugan a podívat se, jak má mladík v plánu žonglovat noži bez nožů. A když už byla u toho, rozhlédla se kam až dohlédla. Ne že by čekala nějaké trable, ale vždy bylo lepší mít informace kde se kdo nachází. A třeba by jí to pak mohlo pomoct, pokud se někdo skutečně odhodlá ke slepé věštkyni, i kdyby jen z dlouhé chvíle a aby se vysmáli malé slepé holce.

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Čt, 2021-09-16 22:25 | Ninja už: 2604 dní, Příspěvků: 709 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Shion Tachibana
Tým 2
Konohagakure no sato
Shion kývl na srozuměnou a lehce se pousmál, když se podíval na Hiroko, "opatrujte se, Hokage-sama, Yuhi-san," uklonil se jim na rozloučenou a vyšel ven z kanceláře.
Domů však nezamířil. Když své ženě přenechal místo řiditele koncernu Iwamoto, nepochyboval o tom, kde se bude nacházet. Ta práce nebyla snadná a spolikala spousta času a tak zamířil přímo do hlavní budovy firmy. Shion věděl, že je firma v dobrých rukou, protože Chinami byla mnohem schopnější ve vedení, než on. Právě když zdědil všechny hmotné statky svého otce, byla to právě ona, společně s Shinobu Uedou, kteří mu pomohli, postavit firmu do latě. Navíc, k tomu všemu, sdílela Chinami jeho vizi ohledně reformy firemního zaměření ze zbraňového průmyslu na humanitní. Změnu, jež stála takovou spoustu peněz, že se mu z toho ještě teď točila hlava. Byla to ale změna k dobru.
Loučení se ženou byl krátký proces, protože ji vyrušil uprostřed zasedání s akcionáři. Proto jí jen v rychlosti vysvětlil kam vede jeho cesta, cíl mise a jména byly tajné, a dlouze ji políbil na rozloučenou. Poté se vydal domů. Původní sídlo rodiny Iwamoto a velké zahrady, jež k sídlu patřili, věnoval Shion Konohagakurskému sirotčinci, který předtím sídlil ve straré zchátralé budově a sám si nechal postavit menší domeček na okraji vesnice. Domek byl postaven ve starém stylu ze dřeva a rýžového papíru a stál uprostřed udržované zahrady s ozdobným jezírkem. Tam si vyzvedl své cestovní oblečení, jednalo se o slamněný plášť proti dešti, ozdobné tanto vyměnil za krátký meč, nabalil si zásoby na cestu, nasadil si svou rudou masku a vyrazil klidným krokem skrze město k baráně.
Snad díky náhodě, nebo proto, že si Lei vybrala hlavní třídu, spatřil své kolegy v zahrádce restaurace a bez okolků se k nim připojil.
"Už jste si obědnali?" optal se prostě a stáhl si svou rudou masku z tváře.

Obrázek uživatele Stranx
Vložil Stranx, Čt, 2021-09-16 20:23 | Ninja už: 4732 dní, Příspěvků: 530 | Autor je: Prostý občan

Lei Takuki
tým 2
Konoha

Lei odsouhlasila, že se za hodinu setkají u brány a opustila kancelář. Domů to neměla daleko ale věděla, že její rodiče budou stejně ještě v práci a tak nemělo moc smysl se tam na tu krátkou chvíli vydávat.
Lei už sice byla nejspíš po vývinu, ale její hlad ji stále zůstával. Navíc v časech kolem oběda. Odnesla svoje zbraně ke kováři na hlavní třídě. Trochu ho uplatila aby práci odvedl na počkání a šla čekat do vedlejší nudlárny. Zabrala stolek venku a tak měla dobrý výhled na ulici. Až pujde kolem někdo z jejího týmu, tak se k němu přidá.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, St, 2021-09-15 21:29 | Ninja už: 5220 dní, Příspěvků: 2095 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Hiroko Satsuma
Jedenáctá hokage
Hiroko si odkašlala. „Vlastně bych na tom jen tak netrvala, ale Ren přišel a oficiálně si zažádal o misi. To znamená, že za ni i zaplatí. Berte to jako oficiální misi.“
Stále bylo tolik věcí, na které si nemohla zvyknout. Jak všichni tři vyrostli, jak se z Lei stala mladá žena a z obou chlapců mladí muži. A také na fakt, že jeden z nich byl už ženatý. Jí bylo přes třicet a na vdavky to neviděla.
„U brány buďte za hodinu. Vaše velitelka se jmenuje Yayoi. Poznáte ji… No, prostě ji poznáte. Ona si vás najde.“


Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Po, 2021-09-13 00:00 | Ninja už: 5000 dní, Příspěvků: 3363 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Ren Kurogami
Tým 2
Konoha
„Arigatou!“ usmál se na oba srdečně Ren, když souhlasili, že mu pomohou jeho strýčka najít.
Lei se měla k odchodu hned. Jen Shion se zdráhal, neboť se chtěl nejprve rozloučit se svou ženou.
Ren mírně překvapeně zamrkal, načež si prohlédl červenajícího se Shiona od hlavy k patě.
„Škoda...“ utrousil pod fousy zklamaně, přenesl váhu na druhou nohu a obrátil se na hiroko.
„Kdy máme být u brány, hokage-sama?“ optal se černovlásky za stolem.


Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Ne, 2021-09-12 17:02 | Ninja už: 2604 dní, Příspěvků: 709 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Shion Tachibana
Tým 2
Kancelář Hokage
Shion se Hokage lehce uklonil, čímž jí jednak poděkoval za odpověď a také to byla omluva za jeho prostořekost. Svou pozornost poté přesunul k Renovi a jejich oči se na okamžik střetli.
"Byl jsem v té zemi a mohu potvrdit tvá slova," promluvil nakonec a z jeho hlasu zněla klidná rozvaha, "najdeme tvého strýce," ubezpečil ho a zavázal se tak nevyslovenou přísahou.
"Jen né tak hrrr, Lei," zatvářil se lehce zaskočeně, nad divčinou zbrklostí, "musím se prvně rozloučit se svou ženou, když máme před sebou takhle dlouhou cestu," usmál se trochu nervózně a lehce se začervenal. Ať byla Renova žádost jakkoliv důležitá, nehodlal se vydat na nebezpečnou cestu bez polibku na rozloučenou.

Obrázek uživatele Stranx
Vložil Stranx, Ne, 2021-09-12 14:51 | Ninja už: 4732 dní, Příspěvků: 530 | Autor je: Prostý občan

Lei Takuki
tým 2
Konoha

„Země země? To je skoro tak divný jméno jako Ling Ling.“ vzpomněla si na jejího pandího parťáka když poslouchala Hokage a co se po nich tedy vlastně bude chtít. Po Hokage se jal konečně vysvětlování Ren.
Lei zachytila jeho vyzývaví pohled a opětovala mu stejný. Poté zrak sklopila a lehce se usmála. Pro Lei bylo samozřejmé, že Renovu výzvu přijme. Pomáhání lidem je to, proč je kunoichi. Její poslání i její obživa, navíc když to po ni chce sama Hokage, pak je to i její povinnost. Z osobního hlediska byl pro ni Ren zajímavý muž a Shiona už také měla možnost poznat. Byla zvědavá, jaké jsou jejich problémy.
„Kdo by ti dobrovolně pomáhal ty úchyláku. Kdyby na tom tady Hokage-sama tolik netrvala, tak by mě to vůbec nezajímalo!“ dělala uraženou a odlepila se od stolu. „Já jsem připravená. Tak ať to máme co nejdřív za sebou.“ neztrácela čas a mohla se dát opět na cestu, i když se do vesnice zrovna vrátila.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Ne, 2021-09-12 00:53 | Ninja už: 5000 dní, Příspěvků: 3363 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Ren Kurogami
Tým 2
Konoha
Když dostal opět slovo, Ren se narovnal a usmál se.
„Můj strýc, Kurogami Shun, před několika lety opustil Konohu a vydal se do světa. Našel jsem stopu, která by mohla vést k němu, ale sám se na to místo nedostanu. Proto jsem se vrátil, abych požádal Konohu o pomoc,“ sdělil dvojici formálně a přejel oba mladé ninji pohledem, z Shiona na Lei, které se zadíval do očí o něco déle, jako by čekal, jak na ten fakt zareaguje.
„Musím se dostat do centra městského státu Dolní Okira, který se nachází v bývalé Zemi země, jak již Hiroko-sama zmínila. Té oblasti vládne mafie, a nejen ta... Troufáte si na to?“ zeptal se Lei s Shionem Ren s náznakem výzvy v hlase, jako by je zkoušel.


Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, So, 2021-09-11 21:15 | Ninja už: 5220 dní, Příspěvků: 2095 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Hiroko Satsuma
Jedenáctá hokage
Odložila vlastní hrníček. „Nechala jsem vás sem zavolat, abyste se tu sešli s Renem, jakožto vaším zákazníkem. Vaší misí bude doprovodit ho do bývalé Země země, kde váš doprovod nekončí. Ren něco hledá a vy mu s tím pomůžete,“ oznámila a kývla na mladíka se shamisenem, zatímco Yuhi začala uklízet prázdné hrníčky.
„Zbytek mise vám vysvětlí on. Bude to lepší přímo od zdroje než z druhé ruky.“


Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Čt, 2021-09-09 19:25 | Ninja už: 2604 dní, Příspěvků: 709 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Shion Tachibana
Tým 2
Kancelár Hokage
Shion na Rena úkosem pohlédl a znovu kývl, aby dal najevo, že si jeho jméno zapamatuje. Dále mu však nevěnoval pozornost, protože Hokage chtěla probrat misi a jeho zajímalo, čeho se bude týkat. Jenomže Hokage zatím ohledně toho neřekla vůbec nic. A nevypadalo to ani, že s vysvětlováním hodlá začít.
"Takže jste nás zavolala abychom vyzvedli tuhle Rena-san a podrobnosti o misi se dozvíme cestou?" položil váhavě otázku, jako by se snažil, aby Hokage neurazil a zatvářil se lehce zmateně. Najednou si prostě nebyl jistý, co se po nich vlastně chce. Pokud se namáhali přizvat jeho a tu pandí holku do kanceláře, proč nepřizvali také jejich velitelku?
Snad poprvé projevil zájem o čaj a to tehdy, kdy ve svém nitru pocítil náznak počínající zloby, kterou v něm rozžíhalo pocit zmatku. Shion neměl rád zmatek. Pití čaje bylo naštěstí jednou ze spolehlivých metod pro posílení své sebekontroly.

Kaito Sarutobi
Tým 1
Nákladní loď
"Po... po... počkej přece!" zakoktal se mladík zoufale, když ho Moriko dotáhla doprostřed kruhu přihlížejících a on poklepáním na kapsy zjistil, že mu něco chybí, "moje nože... ?" houkl za matkou, načež se nervózně zasmál a podrbal se nervózně na šíji, když si "jako" uvědomil, kolik lidí je kolem a že všichni sledují právě jeho.
"Ahoj ve spolek," pozdravil všechny a nevinně se usmál, aby bylo jasné, že když už nemá nože, pokusí se to alespoň nějak zamluvit, "Já jsem Kaito, žonglér a vrhač nožů, jenomže jsem si nože zapomněl... ," odmlčel se, aby ho mohl dav obdařit oprávněným bučením, "co kdybych vám místo toho řekl... ehehe... nějakej vtip?" hraní si na kašpara bylo naprosto spontální improvizace a Kaita k tomu dohnala nervozita ze všech těch pohledů. Žaludek mu sevřela ledová pěst a mladík měl pocit, že buď začne mluvit, nebo ztuhne a zklame. Opět se nechal pořádně vybučet, dokud se nezačali některé hlavy otáčet k odchodu. To byl ten správný čas, "Dobrá, dobrá! A co, kdybych si je přičaroval?" zvedl hlas, aby ho každý, kdo se otočil k odchodu, bezpečně slyšel a dal do svého hlasu tolik tajemného, kolik tam jen dokázal nacpat.
když měl opět svou pozornost, lišácky se pousmál a začal kroužit rukama ve zvláštních gestech, přičemž pronesl několik podivných a naprosto nesmyslných slov. Cílem bylo, aby se každý snažil prokouknout jeho trik s přičarováním nožů. Vždy v tom byl nějaký trik a proto se jim Kaito snažil dát pocit, že je tomu tak i v tomto případě. Několikrát přiblížil ruce k místům, které bylo jako úkryt nožů ideální, aby navnadil konspirační teoretiky. Nakonec zkřížil ruce na hrudi, zápěstími k sobě a prudkým pohybem ruce rozpažil, přičemž si přejel prsty přes pečeti. V každé ruce najednou třímal pět zvláštně tvarovaných nožů. Mladík si počkal na ono davové "ó" a ať už přišlo, nebo nepřišlo, začal žonglérské vystoupení. zprvu začal se dvěma, ale pomalu navyšoval jejich počet ve vzduchu. Kaito nečekal, že by někdo, kromě Moriko a Homuri dokázal postřehnout co se doopravdy stalo. Přece jen měl ruce rychlé.

Obrázek uživatele Stranx
Vložil Stranx, Ne, 2021-09-05 18:06 | Ninja už: 4732 dní, Příspěvků: 530 | Autor je: Prostý občan

Lei Takuki
tým 2
Konoha

„Takže Ren nebude náš velící důstojník, ale zadavatel mise? Dobrá práce detektive Takuki.“ zakroutila si pro sebe hlavou a znovu usrkla z čaje. Mise přímo od Hokage ji však potěšila.
Dle toho co říkal Shion a na skutečnost, že teď vlastně měli pracovat pro Rena, to vypadalo, že oba mladí muži mají nějaké nedořešené záležitosti. „Ještěže jsem taková hodná holka a nemusím si objednávat mise.“ při té myšlence se ji v kapsičce otřásla peněženka.
Během Renovi představovačky si jen odfrkla a snažila se o co nejpřísnější pohled.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Ne, 2021-09-05 17:23 | Ninja už: 5000 dní, Příspěvků: 3363 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Ren Kurogami
Tým 2
Konoha
„Kde bych jen začal~“ křenil se Ren, dokud se dívčina ruka nepřesunula z ramene na ucho a bolestivě ho nestiskla.
„Ittetete! Ahaha! S-Skvělá reakce, Lei-chan~! Itai!“ sehnul se k ní nedobrovolně, když ho zatahala za ucho, „p-příště se polepším!“
Když byl propuštěn z bělovlásčina železného stisku a Hiroko jim vysvětlila jejich aktuální poměr, Ren se znovu napřímil a zatímco si ještě mnul bolavé ucho, dvojici se uklonil.
„Kurogami Ren desu. Osewa ni narimasu! (Je mi potěšením být ve vaší péči!) představil se s úsměvem.


Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Ne, 2021-09-05 13:52 | Ninja už: 5220 dní, Příspěvků: 2095 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Hiroko Satsuma
Jedenáctá hokage
Yuhi Shinzare
Pravá ruka hokage
Konohagakure, kancelář hokage
Čekala různé reakce, ale zrovna tuhle opravdu ne. Zatímco Hiroko překvapeně zamrkala, Yuhi spadla brada. Než však některá z nich stihla něco namítnout, vzala si Rena na starosti sama Lei a začala ho tahat za uchu.
Černovlasá žena uprskla a rychle se napila čaje, aby zamaskovala projev pobavení. Její pobočnice se se stále vyvaleným výrazem obrátila na ni. ‚Hi… Hi… Hiroko-sama se zasmála?!‘
Zpět do reality je přinesl Shion. Hokage zavrtěla hlavou. „Ne. O tom v té misi vůbec nejde. Tady Ren je momentálně naším zákazníkem a vaším zadavatelem mise. Společně se nyní vydáte k bráně do vesnice, kde se setkáte s vaší velitelkou,“ vysvětlila.


Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Ne, 2021-09-05 13:14 | Ninja už: 2604 dní, Příspěvků: 709 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Shion Tachibana
Tým 2
Kancelář Hokage
Upozorněn Hiročiným pohledem, obrátil Shion pozornost na Rena, sympatického, i když lehce neortodoxního mládence. Prostým kývnutím odpověděl na jeho pozdrav a chvilku dvojici pozoroval, než stočil pohled k Hiroko. Nebylo pochyb o tom, že se jedná o staré přátele a nehodlal jim onu chvilku nikterak narušot. On, na druhou stranu, tohoto mladíka vůbec neznal a protože se nikdo nenamáhal s představováním, zaměřil se na důvod jeho přítomnosti. Nakonec, na seznamování budou mít času celkem dost i potom.
"Inu?" vyzval Hiroko aby pokračovala..., aby vůbec konečně už započala s informacemi o jejich novém úkolu. "Našli jste snad jeho úkryt?" optal se jí zpříma, s nadějí na pomstu v hlase.

Obrázek uživatele Stranx
Vložil Stranx, Ne, 2021-09-05 11:33 | Ninja už: 4732 dní, Příspěvků: 530 | Autor je: Prostý občan

Lei Takuki
tým 2
Konoha

Lei už si zvykla že ji kluci z její generace přerostli a během pár let dokázali pořádně zmužnět, ale i tak ji pár vteřin trvalo než se smířila s tím, jak se z toho rozevlátého chlapce stal dospělý muž. Zatímco ona do výšky už moc nerostla, Ren byl teď úplně někdo jiný. A jak hezky voněl!
„Ah..“ chtěla Rena pozdravit ale to už si ji přitiskl k tělu.
„Ahoj Rene!“ dostala ze sebe konečně když ji pustil. „No to víš, holčičí koníčky.“ reagovala ještě na zmínku o vlasech. Dělala to ráda, byla to pro ní dobrá připomínka toho, že její život není jen o běhání po lese a válení se v blátě.
Ren od ní nemohl odtrhnout zrak a ještě si dovolil něco, co si ani ta nejúchylnější panda nedovolila. Lei zprvu na šťouchnutí nereagovala a začala chlapce plácat rukou po rameni.
„Ty jsi taky pořádně vyrostl. Co si dělal těch pár let?“ její ruka ho mezitím chytila za ucho a začala s ním kroutit. Přitáhla se k němu blíž a mluvila potichu. „Kde ses tohle naučil? Taková neúcta. Když už, tak to dělej pořádně!“ u poslední věty se nechala trochu unést a celá zrudla. Chopila se hrníčku co ji Hiroko před tím nabízela a stále rudá se opřela o okraj jejího velkého stolu.
„Takže Ren bude náš velící důstojník. Naposled když jsem ho viděla, tak nevypadal že by chtěl něco takového dělat. Fyzicky si vyrostl. Ale jak ses změnil uvnitř?“ přemýšlela si pro sebe a usrkla z čaje.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, So, 2021-09-04 01:35 | Ninja už: 5000 dní, Příspěvků: 3363 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Ren Kurogami
Tým 2
Konoha
Hiročin zvýšený hlas s ránou o stůl tajemného muzikanta naštěsti už vzbudily a on sebou mírně cukl, načež zavětřil vůni čaje.
„Fuwa~ (Zív~) protáhl se vsedě, načež se postavil, přehodil si shamisen přes rameno, a stáhl si klobouk z hlavy za krk.
„Konnichiwa,“ usmál se na dvojici.
Byl to Ren.
Po tom malém klukovi už zbyl pouze stín. Za ty 3 roky co byl pryč se pěkně vytáhl a jeho rysy zmužněly. Dokonce už ani nevypadal, jako by ho měl odfouknout vítr, kdyby s sebou nenosil svůj shamisen jako závaží. Na Lei, se kterou bývali prakticky stejně vysocí, teď musel zhlížet z výšky.
I jeho hlas byl hlubší, avšak stále stejně přátelský. Jen jeho pohled byl jiný. Ona nevinnost jako by se z něho kamsi zatoulala, a vystřídala ji zkušenost.
„Hmm?“ zamračil se najednou mírně Ren a zadíval se na Lei.
Chvilku na ni jen mlčky hleděl, dokud mu to nedalo a on se k ní nerozešel.
Zastavil se jen kousek před ní, načež se k ní sklonil a zahleděl se jí z blízkosti několika málo centimetrů do tváře.
Voněl po sušené slámě a vřesu.
„...Lei?“ rozjasnil se po chvilce jeho výraz.
„Uwah~! Lei-chan! Hisashiburi~! (Dlouho jsme se neviděli~!) zaradoval se Ren a bez varování dívku objal.
„Málem jsem tě nepoznal! Už zase sis obarvila vlasy~!“ prohlásil vesele když se od dívky odtáhl, a celou si ji prohlédl.
„A taky jsi vyrostla,“ dodal. Z jeho pohledu bylo ale patrné, že nemyslel dívčinu výšku. A kdyby to nebylo úplně jasné, šťouchnutí ukazováčkem zespoda do dívčiny hrudi zbylé pochybnosti zahnalo úplně.

Homura, Moriko, Kamimaru
Tým 1
Loď
Ať už se Kaito s Midori rozhodli počkat či nikoliv, vzhledem k tomu, že Moriko s Homurou nešli a nešli, došlo k jejich shledání opět až na palubě, když se dvojice geninů vrátila.
„Takže,“ ujmula se nepřekvapivě slova Moriko, když se pětice sešla.
„Kaito! Za hodinku budeš mít na přídi vystoupení v žonglování s noži!“ zazubila se na chlapce hnědovláska jako energický, efektivní manažer.
„Následovat bude moje krocení Kamimarua a jako tečka na závěr poslouží taťkovo plivání ohně!“ založila si ruce na hrudi Moriko a spokojeně se usmála.
„Tím budeme mít dneska pokoj,“ doplnil Homura, čímž její nadšení mírně uzemnil a Moriko s sebou cukla, jako kdyby ji někdo dloubl do žeber, a propálila ho přes rameno pohledem.
„Kdyby od tebe chtěl někdo něco vyvěštit, Midori, prostě použij byakugan, ať působíš věrohodně. S trochou štěstí tahle plavba uteče a my se budeme moct věnovat zase misi,“ přejel Homura s rukama v kapsách pohledem palubu, zatímco se loď dala na svou platbu.
„Oi, Kaito, je čas!“ přispěchala o hodinu později Moriko do podpalubí ke svému „synkovi“ a začala ho nadšeně vláčet na palubu. Nadešel čas mladíkova vystoupení!
A jak se zdálo, cestující neměli moc co na práci, takže se jich na přídi sešlo celkem dost.
Utvořili kolem Kaita kruh a když je Moriko postavila do bezpečné vzdálenosti, přitočila se zpět k rusovláskovi.
„Yosh! Uveď se a dej se do toho! A neboj, určitě to zvládneš!“ poradila mu a dodala mu kuráž jak nějakému maturantovi před zkouškou, jako kdyby to snad potřeboval.

Takuya Riko
Tým 11
Kasugawa
Ať už ho následovala nebo ne, Takuya na Onigiri nečekal a běžel za hlukem boje.
Ten přicházel z pátého patra vedlejší budovy.
Takuya se na ulici chvilku zastavil a zahleděl tím směrem, načež si všiml blížící se policejní jednotky s Akinobuem v čele.
„Tsch!“ sykl podrážděně. Už měl zásahů téhle policie dost!
Vyrazil proto rychle za roh, než si ho stihli muži všimnout, a vyrazil po zdi domu vzhůru do pátého patra.
„Sensei!?“ vyhrkl černovlásek, když se přehoupl přes okraj podlahy v pátém patře rozestavěné budovy a spatřil svého mistra. Byl v pořádku!
Takže protijed už od Kenza nepotřebovali. To ale na situaci moc neměnilo.
„Nauč se uznat porážku ty šmejde a vzdej to!“ zaujal Takuya bojový postoj za Kenzem, aby ho mohli vzít s Kumarem do kleští.
„To je ti fuk co bude s tvojí holkou když se necháš zabít!?“ zahromoval.


Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Po, 2021-08-30 17:31 | Ninja už: 5220 dní, Příspěvků: 2095 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Hiroko Satsuma
Jedenáctá hokage
Konohagakure, kancelář hokage
Hiroko povytáhla obočí, vytáhla ze skříňky vedle sebe další dva hrníčky a do každého nalila čaj. „Dejte si,“ pokynula dvojici a její oči střelily k rohu místnosti vedle dveří, kde stála pohovka a na ní seděl mladý muž se slamákem ve tváři a shamisenem na klíně. Očividně ho neprobralo ani zmínění mise. Stále byla zvědavá, jak budou Lei se Shionem reagovat a tenhle člověk se vůbec neměl ke vstávání.
„A nejprve probereme MISI,“ zvýšila hlas a ťukla do dřevěné desky stolu.


Obrázek uživatele Stranx
Vložil Stranx, So, 2021-08-21 11:47 | Ninja už: 4732 dní, Příspěvků: 530 | Autor je: Prostý občan

Lei Takuki
tým 2
kdesi v pohraničních lesích

Jako další do kanceláře dorazila Yuhi, která nesla asi čaj. Lei by si po dlouhé cestě od hranic voňavý čaj dala ráda a furt na něj šilhala. Hiroko nebyla moc mluvná a tak šla rovnou k věci. Už to bylo nějaký pátek, co Lei dostala misi přímo od své Hokage. Muselo jít o něco důležitého.
Lei mrzelo že se mise nezúčastní roztomilá Nozomi-sensei. To že se s nimi už nepočítá jako s učni ji moc nepřekvapovalo. Sama si uvědomovala, že její zodpovědnost za vesnici s každým dalším rokem života stoupala.
Kývla na znamení souhlasu a čekala na další informace.