manga_preview
Město beze mne 23

NFFORPG - Konohagakure no Sato

HOKAGE ZÁSTUPKYNĚ STARŠÍ STARŠÍ
       
 Hiroko Satsuma  Yuhi Shinzare  Fumiko Abe Tsutomi Itou 


Konoha Keimu Butai neboli Jednotky Konožské vojenské policie je speciální útvar zabývající se jak prací pořádkové policie, tak i vyšetřováním shinobi.

VELITEL ZÁSTUPKYNĚ
Taterou Sarutobi Kotoka Hyuuga

Tým 1

Vypravěč - Jaden
Volných míst v týmu - 1
Kde tým hraje - fórum

Sensei

Studenti

Tým 2

Vypravěč - ichi
Volných míst v týmu - 1-2
Kde tým hraje - fórum

Sensei

Studenti

Tým 5

Vypravěč - ichi
Volných míst v týmu - 0
Kde tým hraje - fórum

Sensei

Studenti

Tým 6

Vypravěč - Kitabatake
Volných míst v týmu - 0
Kde tým hraje - fórum

Sensei

Studenti

Tým 11

Vypravěč - Davien
Volných míst v týmu - 1
Kde tým hraje - fórum

Sensei

Studenti

Pozor, pozor, sličné dámy a chrabří pánové!

Bylo by záhodno a zároveň velmi fajn, kdybyste tento odstaveček pravidelně pročítali. Dozvíte se totiž novinky z místnosti a senseiové zde naleznou i žádosti z mé strany adresované jejich osobám. Kakashi YES

5. 5. 2020 - Doplněno info k týmům zda nabírají nové členy, kdo je jejich vypravěčem, a kde hrají.


Kategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Stranx
Vložil Stranx, Út, 2020-10-20 11:42 | Ninja už: 4360 dní, Příspěvků: 508 | Autor je: Prostý občan

Lei Takuki
tým 2
Izumizaki

Mužův odpor nejspíš definitivně skončil poté, co se nedokázal postavit.
Na bojišti se objevili i dvě dívky, které Lei společně s Lingem chránila.
„To jsem ráda, že jste v pořádku!“ měla radost když ty dvě zahlédla. „Mrtvý?“ postavila se a přiblížila se k muži aby pohledem zkontrolovala jeho situaci. To jak se mu z hrudníku valila krev nevypadalo vůbec dobře.„Jestli ho někdo neošetří, tak dlouho nevydrží.“ shrnula pro dívky mužův stav a znovu se otočila k ninjovi.
„Pane, řekněte tady slečnám co víte a pomůžeme vám.“ zkoušela z něj něco dostat a chtěla aby dívky poslouchaly protože sama nevěděla proč ve vesnici vlastně jsou. Zároveň mu zalhala protože si nebyla jistá, že by takové zranění dokázala nějak zlepšit. Rozhlídla se po té spoušti, kterou tu soubojem napáchali a čekala, jestli bude muž ještě schopný a ochotný spolupracovat.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Po, 2020-10-19 22:14 | Ninja už: 4848 dní, Příspěvků: 2025 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Mise týmu 2: Smrt na stavbě

Nozomi si povzdychla a klekla si k dívce. Ta na ni jen nevěřícně zírala. „Proč mi pomáháte? Zabila jsem všechny ty lidi…,“ hlesla.
„Protože smrti už bylo dost,“ řekla žena mimoděk a přiložila Natsuko ruce na hruď. Ty se zeleně rozzářily. Zabila ty dělníky. Uměla bojovat jako málokterý člověk v jejím věku. Psychicky to však stále bylo dítě. Upnula se na jeden pocit a nechala se najmout. Když byla hotová, svázala dívku a přešla k mladíkovi. „Jsi na řadě, Rene,“ zastavila se u něj. Nemusela si klekat.
***
„Ty malá,“ zasípal a pokoušel se zvednout na nohy. Znovu se však zhroutil k zemi a tam zůstal ležet.
„Je mrtvý?“ ozvalo se za Lei překvapeně. Byly to Akane s Hanako. Neutekly úplně. O pandí dívku se dost bály.

Onigiri Ueda
Tým 11
Kasugawa
Nebyla sice mistr šermíř, ale útok na zbraň poznala spolehlivě. Proto nešla plnou silou proti jeho holi, ale nechala ji sklouznout a zaútočila odjinud. Jeho obrana však byla snad neprolomitelná! Odskočila a zadýchaně hledala další příležitost. To, co ale řekl, ji zarazilo. Najednou to všechno zapadlo. „Nemůžu ti věřit! Nemáš důkazy! A ani mě nenecháš si se strýcem promluvit!“ vyhrkla. Tohle přeci nemohla být pravda. Bratr jeho otce že provedl tohle? Ten Akinobu, o kterém její otec vždy mluvil jen v dobrém?


Obrázek uživatele Leon. S. Uchiha
Vložil Leon. S. Uchiha, So, 2020-10-17 17:01 | Ninja už: 2906 dní, Příspěvků: 1277 | Autor je: Obsluha v Ichiraku

Tokune Wakamuro
Tím 6
Cintorín

Po mne začala rozprávať Naomi. Rozprávala veľmi rýchlo a energicky, že som takmer nestíhal. Takisto povedala, že limonáda, ktorú doniesol sensei je výborná. Pohľad som sklonil smerom k tej tekutine.
Je naozaj tak dobrá? Nechcel som ju, kvôli paranoii piť, ale čo ak je dobrá? Čo ak je to tá najlepšia limonáda na svete? Oplatí sa pre ňu otráviť a zomrieť? Možna hej... očami som hypnotizoval poháre, ale nakoniec som sa aj tak rozhodol nedať si nič. Slova sa ujal sensei, mimo iné spomenul aj že sa venuje bukijutsu. Očami som prešiel po Shinovej katane aj po meči, ktorý patril Naomi.
Hyeh, asi tu budem jediný bez symbolickej zbrane pre moju osobu, zasmial som sa pre seba v duchu. Muž pokračoval otázkou, či pracujeme na nejakej technike. Shin ihneď odpovedal, že pracuje nie na jednej, ale na dvoch, jednej o vodnej podstate a druhej ilúzii.
,,Ano, minule som pri upratovaní našiel zvitok, ktorý mi ostal po bratovi, s technikou genjutsu, ktorú nikdy nedokončil... Preto som jej doladil pár múch a som pripravený sa ju naučiť," s pohľadom na senseia som odpovedal po Shinovi.

Obrázek uživatele theFilda4
Vložil theFilda4, Pá, 2020-10-16 19:25 | Ninja už: 2714 dní, Příspěvků: 394 | Autor je: Pěstitel rýže

Shin Mizukin
tým 6
Konožský krchov
"Jo trénink těla i ducha se hodí, když někdo likviduje senseie, jak na běžícím páse." Ušklíbl se pro sebe Shin během Tokuneho proslovu a hodil si do úst poslední sousto svačiny. Se zájmem vyslechl povídání rudovlasé dívky, ze které se vyklubal energetický taijutsu specialista, ne že by to už předtím nebylo dostatečně jasné. Při prvních slovech Shimazu-senseie ho přepadl pocit, že na někoho zapomněli, ale po chvíli tu myšlenku odbyl s tím, že to beztak asi nebyl nikdo důležitý a zaměřil opět celou svou pozornost na zadumaného muže před ním.
Další senseiova slova vyvolala na mladíkově tváři grimasu,za kterou by se nemusel stydět ani okresní mistr v pojídání citrusů. "Po pravdě..."Začal váhavě Shin, zatímco si levačkou prohrábl svou blonďatou čubřinu vlasů. "Pracuju teď na jedné technice založené na podstatě vody a snažím se realizovat jednu techniku, kterou by se dalo zařadit do iluzí, ale ještě jsem neměl čas jí dokončit a u té první mi asi pořád něco uniká, protože pokaždé skončím promočený, jak vodní myš."Přiznal neochotně.

Obrázek uživatele Kitabatake
Vložil Kitabatake, Čt, 2020-10-15 19:59 | Ninja už: 1454 dní, Příspěvků: 111 | Autor je: Pěstitel rýže

Makoto Shimazu
Tým 6
hřbitov

„Arigatou,“ pravil, načež doplnil své strohé díky mírným pokynutím hlavou.
Každému z jejich slov bedlivě naslouchal a svou pozornost věnoval i tomu nejmenšímu detailu, jež zmínili. Nedělal si iluze o tom, že by je mohl poznat a pochopit za jedinou společně strávenou svačinu – ostatně, poznávání osobnosti člověka byl často úděl na celý život – i přesto však cítil, jak ho každá informace navíc posouvá blíže a blíže k porozumění, které považoval za esenciální pro efektivní spolupráci.
„Hai, Naomi-san,“ otočil svůj pohled na zrzavou dívku, „dělám ji doma z rybízu, který dostávám od svého souseda ze zahrádky. Recept mám od něj, klidně vám ho donesu,“ řekl a srdečně se pousmál.
„Já se jmenuji – jak už jsem řekl – Makoto Shimazu.“ Lehce změnil polohu sedu a upil trochu domácí limonády. „Jsem jounin Konohagakure no Sato a zaměřuji se na Bukijutsu.“
Ačkoliv válkou nikdy „nežil“ a militantně založenými samuraji pohrdal, nemohl se zbavit něčeho, co mu bylo od mala tak přirozené. Během poslouchání svých nových studentů pečlivě prohlédl meče, které kvůli svačině odložili na zem. Ten svůj – Taki [Vodopád] – nikdy neodkládal. Byl součástí jeho života, symbolem jeho příslušnosti.
„Ve volném čase nepohrdnu kvalitní konverzací u dobrého čaje nebo procházkou v přírodě,“ dodal a znovu se na trio geninů usmál.
„Než půjdeme, rád bych se vás zeptal ještě na jednu věc,“ pravil už vážnějším tónem. „Povězte mi, pracujete teď někdo z vás na nějaké technice? Nebo trénujete něco specifického? Rád bych se dozvěděl, s čím můžeme pracovat.“

Obrázek uživatele Noemyska
Vložil Noemyska, Ne, 2020-10-11 19:49 | Ninja už: 2732 dní, Příspěvků: 662 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Naomi Taiko, tým 6

K senseiovi dohopskala s takovou energií, že klidně by mohla dále lézt po tom prokletém stromě. Vykulila očka, když sensei rozhodil deku na hřbitovní půdě a udělal jim piknik. Na rozdíl od pánu si hned nesedla, přišlo jí to nemístné, ale připadala si blbě, že stojí. Sundala boty, shodila na zem meč a usedla do seizi, načež si nalila limonádu a pomalu ji usrkávala, jak kluci o sobě hovořili. Nic z toho ji nepřišlo nijak zajímavé, ale každý měl své koníčky a jinak nastavené priority. Pánové dohovořili a ona si připadala najednou hodně mladá. Naomi byla čerstvý genin, nikam extra necestovala, neměla jejich zkušenosti. Zahloubaně usrkla z kalíšku, až si vysloužila nehezké pohledy od kolemjdoucíhc.
"Tákže, já jsem Taiko Naomi," začala velmi nadšeně a energeticky, "narozdíl od kluk§ jsem čerstvý genin. Spíše se zaměřuji na taijustu a boj se zbraněmi a de facto na hrubou sílu, což jste si asi všimli. A rozhodně u mě neplatí, že jsem křehká květinka! Počkejte, až prorazím strom!" pohodila významně hlavou na důkaz svých slov, "Jinak, mám ráda taky čtení, ale takové to dívčí, jinak ráda trénuji fyzičku a sílu, na ten meč je to hodně potřeba. A no...ráda jím! Potřebuji dostatečnou energii na výdej. A ta limča je fakt skvělá! Dělal jste sám? Můžu recept? Doma by měla úspěch! Také byste měli vědět, že dost dbám na vzhled, v nečem musím zůstat holčičí, the-he," usmála se na všechny zářivě. Nalila si plný kalíšek, který ihned do sebe kopla na ex a mlsně si oblízla rtíky.
"A co vy, sensei. Co nám řeknete o sobě? Krom toho, že děláte super limču somzžejmě," koukla na něj s upřímným výrazem zvědavosti. Bylo jen dobře zjistit i něco o něm.

Obrázek uživatele Stranx
Vložil Stranx, St, 2020-10-07 17:51 | Ninja už: 4360 dní, Příspěvků: 508 | Autor je: Prostý občan

Lei Takuki
tým 2
Izumizaki

Zlomená hůl se zabořila do mužova hrudníku a jeho technika skončila. Ještě chvíli a dívka v pandím by se určitě zhroutila. Její tělo bylo najednou od té šílené bolesti osvobozeno a zůstalo pouze pálení na boku, které si způsobila sama. Těžce raněného muže ještě srazila ramenem k zemi, udělala pár kroků dozadu a také se poroučela k zemi, do sedu, kde těžce vydechovala.
„Chcete..chcete ještě pokračovat pane?“ utřela si pot z čela a pozorovala svého soupeře.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, St, 2020-10-07 00:13 | Ninja už: 4628 dní, Příspěvků: 3296 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky


Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, Út, 2020-10-06 16:54 | Ninja už: 4357 dní, Příspěvků: 1435 | Autor je: Prostý občan

Bestie z Kasugawy

"Nemám majitele! Rozumíš?! Už ne! Zlomil jsem ty řetězy!"
Křičel Kenzo, zatímco rychlým rozhodným krokem mířil k Onigiri.
Tamiko byla pryč. Utekl jí. Už na něj nemohla mít žádný vliv, to měla jen Aida. Ta jediná jej milovala i přesto, že je zrůda.
A tohle všechno byl koneckonců jejich plán na pomstu za vraždu Murakamiových.
Začal se po dívce ohánět holemi. Nemířil však na dívku samotnou, ale na to, co bylo dívce velmi drahé, její meč. Za poslední rok sledoval kapitána Uedu téměř neustále a zjistil mnohé. Například to, že Uedové jsou citově vázáni ke kusu oceli, který dostali od jiného Uedy. Také věděl, že ocelovou holí v kombinaci se svojí silou dokáže čepel meče zlomit. Když se dobře trefí.
"Co myslíš, že jsem poslední rok u policie asi tak dělal, děvče?! Navíc ti pitomci se ve své aroganci s námi přišli rozloučit ten den, kdy si pro nás to monstrum přišlo do sirotčince! Nikdy jsem nezapomněl jejich tváře!"
Dívce proběhl hlavou záblesk porozumění. Tlustý policista pověšený na stromě v parku. Další pověšený za zlomené končetiny a s krabičkou cigaret v ústech. Byli součástí organizované skupiny kterou Kenzo celou dobu lovil.
"Mimochodem to tvůj strýček poslal toho plešatýho s**če zapálit ty domy, aby mě pro vás vylákal ven. Vše pro dosažení cíle! Jeho spravedlnosti! Zamysli se nad tím a ustup nebo tě naučím, že ten, kdo seje vítr, sklízí bouři!"

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Po, 2020-10-05 20:28 | Ninja už: 4848 dní, Příspěvků: 2025 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Onigiri Ueda
Tým 11
Kasugawa
„To ne!“ vykřikla, když Kenzo skočil mezi jejich pronásledovatele. Takuya se okamžitě vydal za ním, jenže pak se toho seběhlo strašně moc.
„Takuyo!“ vykřikla, když se naklonila z okna. Její kamarád i Kenzo letěli k zemi. Zornice se jí rozšířily, jakmile je bestie zachránila. Oba dva. Rychle se rozeběhla na místo, kam doskočili a vytřeštila oči. „Takuyo! Nech Takuyu na pokoji!“ křikla po Kenzoovi znovu. Chtěla tasit a rozeběhnout se k němu, aby chlapce zachránila, ale on ho nechal a vydal se k ní. Zamračila se. Srdce měla až v krku, neustoupila však. Nehodlala už utíkat. „Jak můžete vědět, že to byl strýc?! Jak víte, že jen neskáčete tak, jak někdo jiný píská!“ vpálila mu.

Mise týmu 2: Smrt na stavbě

Nozomi přihlížela chlapcově výslechu a nijak se do něj nezapojovala. Chtěla si ověřit, co v jejím žákovi vlastně je.
Natsuko hleděla Renovi přímo do očí. To, jak se změnil, bylo děsivější, než jak se choval před tím. Myslela si, že je blázen. Že všechno bere jako dítě. Jenže teď působil jako naprostý psychopat. Bála se ho. A bála se toho jedu, co jí nejspíš koloval v žilách. Nechtěla zemřít, dokud nepomstí maminku!
„Protože je starosta Izumizaki odporná zrůda,“ zachraptěla.
***
Muži se zablesklo v očích, jak spatřil příležitost to ukončit. Jeho meč prosvištěl vzduchem a hůl přesekl vedví. ‚To je tak bláhová nebo…‘
„GAAH!“ ozval se ulicí výkřik. Muž se zapotácel zpět a chytil se za břicho. Ta malá potvora to udělala schválně. Byla natolik schopná, že překonala bolest a nechala ho si myslet, že má navrch.
Teď už necítila žádnou bolest. Genjutsu bylo zrušeno.


Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, Čt, 2020-10-01 17:00 | Ninja už: 4357 dní, Příspěvků: 1435 | Autor je: Prostý občan

Bestie z Kasugawy

Jen malý moment ho dělil od vyřízení lovecké jednotky, ale zase se do toho vložil Takuya! Ten malý spratek mu pořád překážel!
Kluk k němu přiletěl jako projektil, chytil ho kolem pasu a prorazil s ním jednu ze stěn.
Najednou byli venku. Padali rychle, ale jedenácté patro se Kenzovi vzdalovalo jakoby zpomaleně. Nesměl váhat, jinak zemřou oba. Neměl chuť zkoušet sílu svého těla tímto způsobem a navíc si byl jistý, že i ninjové mohou zemřít po pádu z velké výšky.
Krátkým švihem hodil svou hůl směrem ke třináctému patru, aby si uvolnil ruce. Hůl proletěla stále ještě neproskleným oknem a zabodla se do stropu.
Kenzo udeřil Takuyu loktem do hlavy a pak znovu. Kluk měl tuhý kořínek, ale jeho sevření ochablo. Třetí ránu vedl Kenzo na místo mezi krkem a pravým ramenem. Ozvalo se křupnutí a Takuyova klíční kost se zlomila. Zajímavé bylo, že i tak kluk dokázal svůj meč udržet v ruce.
Vzal mladého ninju pravačkou za zátylek jako kus hadru a levou namířil k horním patrům. Lano vystřelilo a jeho hrot se zabodl do zdi nad třináctým patrem. Navíjecí zařízení je vyneslo vzhůru a Bestie nešetrně mrštila Takuyu do patra, škubnutím vytrhla lano ze zdi a z přemetu ladně ke klukovi doskočila.
Ten, jak se snažil vstát a pozvednout meč, dostal ránu rozevřenou dlaní mezi ucho a krk, přetočil se ve vzduchu a padl tváří k zemi. Meč je zařinčel na betonové podlaze.
Kenzo vytrhl svou hůl ze stropu a rozpojil ji na dvě poloviny.
Pozvedl ruku, aby ranou na zátylek toho černovlasého spratka vyřídil jednou pro vždy. Ublížil mu a k Aidě se také choval velmi nevhodně, určitě si to zasloužil!
Do patra vběhla Onigiri a výraz v její tváři ho zadržel.
Před očima se mu objevil záblesk nedávné minulosti. Minulosti, ve které mu Tamiko poručila zabít v aréně jeho kamarádku Kasumi. Ten den zlomil své mentální řetězy a vzepřel se. Možná se mohl vzepřít i teď. Možná nemusel rozmlátit hlavu kamarádovi dívky stojící před ním.
Sklonil ruku a chlapce ležícího na zemi překročil.
"Proč mě k tomu pořád nutíte?! Tohle jsem nechtěl! Vzdej se Onigiri a nech mě jít! Nech mě sprovodit Akinobua ze světa a udělat z něj lepší místo!"

Obrázek uživatele Stranx
Vložil Stranx, Út, 2020-09-29 15:26 | Ninja už: 4360 dní, Příspěvků: 508 | Autor je: Prostý občan

Lei Takuki
tým 2
Izumizaki

Muž znovu zaujal bojový postoj a čekal jestli bude mít dívka v pandím ještě sílu se mu postavit. Jeho technika ji působila takovou bolest, že začínala mít i čím dál tím větší vliv na dívčinu psychiku. Nebylo to něco co by se dalo jen tak vydržet. Vzala hůl jako dvouruční meč a rozpřáhla se proti mužově kataně jen takovou silou, aby ji hůl nevyrazil z ruky a vedla útok v úhlu, kde bylo jednodušší její tyč přeseknout. Kdyby se tak stalo, byla připravena využít zaneprázdněnosti katany a vrazit zbytek hole rovnou ninjovi do břicha. V případě neúspěchu by při dopadu na zem probila vše kolem sebe stejnou technikou, jako když bourala kopuli.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, So, 2020-09-26 22:32 | Ninja už: 4628 dní, Příspěvků: 3296 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Takuya Riko
Tým 11
Kasugawa
Když se ozvala rána, zamžoural Takuya do plamenů. Místo Kenza však spatřil jen díru v podlaze.
„Kuso!“ zaklel a odrazil se, aby se vrhl za Bestií.
Když proskočil dírou, přistál akorát před dvěma ze zbývajících čtyř lovců.
„Nepleťte se do toho!“ okřikl je, soustředil chakru do nohou a vystřelil vpřed jako dělová koule. Ti chlapi si prostě nechtěli dát říct! Musel od nich Kenza dostat, nebo se jim budou dál plést pod nohy a přijdou k úrazu!
„HAAA!“ vrhl se na Kenza s úmyslem ho prostě popadnout kolem pasu a pomocí hrubé sily a chakry s ním prorazit stěnu za nimi a vrhnout se s ním dolů z domu.

Ren Kurogami
Tým 2
Vesnice Izumizaki
Natsuko, teď už zcela paralyzovaná, je už neměla jak ohrozit, a tak si k ní Ren na pokyn Nozomi dřepl a zahleděl se jí do tváře. Jeho pohled byl zvláštní. Hleděl na ni s lístostí, nezájmem, potlačovaným hněvem...? Díval se vůbec na ni?
„Proč jsi zabila ty dělníky?“


Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, Čt, 2020-09-24 20:54 | Ninja už: 4357 dní, Příspěvků: 1435 | Autor je: Prostý občan

Bestie z Kasugawy

"Bolest je můj stálý společník! Nebojím se ho a nebojím se tvého bití!"
Chlapec ho hodnotil jako běžného člověka, majícího strach z bolesti a smrti. Bylo přirozené to cítit.
Jenže Tamiko se postarala o to, aby byl cokoliv, jen ne běžný člověk.
Byl jejím oblíbencem. A nejspíš stále je. Nechala ho zakusit snad všechny druhy bolesti na které si člověk může jen vzpomenout.
Neexistovala možnost, aby ho ty dvě děti násilím donutily se vzdát. Svým démonům čelil roky! Stále stojící, stále nezlomen! Kdo jsi mysleli, že jsou, aby takhle mluvili?! Neprocházel nekonečným peklem, aby se prostě vzdal harantům, kteří v životě nepocítili ani zlomek bolesti jako on a ostatní oběti. Jako Aida a Kasumi...
Čtveřice shurikenů pro něj nic neznamenala. Máchal holí v naučené sekvenci tak rychle, že žádný fyzický útok nemohl projít. Kusy rozlámaných hvězdic létaly všude. Jeden z šrapnelů se odrazil od země a mířil Onigiri na levé stehno.
Takuya Kenza následně přeskočil a z vyvýšené pozice na sloupu po něm poslal ohnivou kouli.
"Moc to tak nevypadá!"
Křikl Kenzo k Onigiri, dvakrát dupl do podlahy, prorazil ji, a zmizel v momentě, kdy místo zasáhly plameny.
Dopadl přímo doprostřed policejní lovecké jednotky tiše postupující o patro níže.
"Hledáte mě?"
Chytil nejbližšího pod krkem. Chlápka s prošedivělou bradkou, nejspíš velitele. Mrštil jím směrem ke schodům. Muž s kuší proletěl o patro výše, narazil do stropu a poté dopadl na podlahu kousek od ninjů.
Byl čas, aby se Bestie pustila do svých pronásledovatelů, poté najít Akinobua a celé to ukončit. Musel splnit ještě jednu povinnost, než bude moci po právu shořet v pekle!
Zatočil holí kolem sebe. Jednomu z lovců podmetl nohy, dalšího skolil ranou na spánek a s třetím po pořádném kopanci z otočky rozbořil hromadu cihel. Následoval úhyb. Šipka z kuše zasvištěla kolem jeho ucha a trefila lovce za ním. Už jen čtyři!

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Čt, 2020-09-24 13:43 | Ninja už: 4848 dní, Příspěvků: 2025 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Mise týmu 2: Smrt na stavbě

Muž se zamračil. Nebyla vyděšená. Zranění, byť nebylo skutečné, seškvařila raitonem a pomalu se postavila. Neprohlédla to. Byla jen zkušenější než ty dvě dívky. Jenže dokud nepřišla na to, jak jeho techniku zrušit, nemohla se zbavit té strašné bolesti. Doopravdy zraněná nemusela být, ale všechny ostatní vjemy byly skutečné. Jediného způsobu, jak techniku zrušit, ještě nedosáhla. Alespoň u sebe ne.
„Vzdej to, maličká,“ vyzval ji a postavil se do střehu. „Jsi srdnatá, ale mě neporazíš.“
***
Natsuko vytřeštila oči. Ten kluk nebyl hloupý ani naivní. Stál nohama pevně na zemi a to bylo o to děsivější. Byl naprosto šílený!
Její další výpad pokazila ta žena, co vypadala stejně staře. „Ghh!“ zaúpěla, jak se ten nepříjemný pocit rozšiřoval.
Nozomi se na dívku zahleděla. „Ty jsi ninja?“
Natsuko se pokusila zatvářit hrdě, ale moc se jí to nepovedlo. „Přesně… tak,“ hlesla.
Hnědovláska pokrčila rameny. „V tom případě pokračuj, Rene.“

Onigiri Ueda
Tým 11
Kasugawa
„Nechceme vás zabít! Viník má být nejdřív souzen!“ vykřikla Onigiri. Sledovala Takuyu a pokusila se vyhodnotit, co udělá, chlapec byl jako střela a díky jeho impulzivnosti se o veškerou spolupráci musela postarat ona.
Takuyovy další kroky jí vytvořily ideální příležitost. Přesunula tedy oči ke Kenzovi, připravena se problesknout k němu, pokud uskočí.


Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Ne, 2020-09-20 21:37 | Ninja už: 4628 dní, Příspěvků: 3296 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Takuya Riko
Tým 11
Kasugawa
Jak očekával, ránu opět zablokovala ta divná technika. Naštěstí ne naplno a tak Kenza poslal aspoň částečně proti zdi za ním.
Onigiri hbitě využila nastalé situace a vyřadila Bestii nohy. Ta se ale nevzdávala.
„Nepotřebuju tě zabít abych tě porazil! Stačí, když tě budu mlátit tak dlouho, dokud se nevzdáš!“ odsekl Kenzovi Takuya a rozeběhl se proti němu navzdory tomu, jak před sebou mladík máchal tyčí.
Těsně před ní proti němu totiž vrhl čtyři shurikeny, aby ho zaměstnal, a pomocí chakry v chodidlech se odrazil a mohutným skokem ho přeskočil, načež přistál na pilíři za ním, ke kterému se přichytil chakrou.
„Goukakyuu no jutsu!“ poskládal honem potřebné pečetě a plivl na Kenza shora ohnivou kouli.

Ren Kurogami
Tým 2
Vesnice Izumizaki
„Samozřejmě, že to byly jenom loutky,“ odvětil Ren. Jeho tón hlasu se změnil a i úsměv mu zmizel z tváře, jako by před Natsuko najednou stál úplně jiný chlapec. Jeho hra na shamisen ustala a jeho podivní společníci zmizeli v obláčku kouře.
„Ale s trochou fantazie to klidně mohla být skutečná strašidla. Nic na tomhle světě, co je zajímavé, není skutečné...“ stáhl si slamák z hlavy a zahleděl se dívce do tváře. Jeho pohled připomínal hladinu jezera v naprostém bezvětří.
Když dívka rozevřela dlaň a odhalila tak výbušný lístek, hnědovlásek se mírně napjal, ale když ho rozsekl Nozomin kunai, opět se uvolnil.
„Ohayou, Nozomi-sensei,“ pozdravil ženu, aniž by z dívky před sebou spustil oči, „chystal jsem se ji vyslechnout.“


Obrázek uživatele Mitora
Vložil Mitora, Ne, 2020-09-20 16:33 | Ninja už: 2976 dní, Příspěvků: 767 | Autor je: Tsunadin fackovací panák

Midori Hyuuga
Tým 1
Ichiraku

Přikývla. Neměla důvod to dále rozebírat, zdálo se, že Kaito po nějaké jeho minulosti pátrat nechce, a tak ho přeci nebude nutit. Pokusila se upoutat jeho pozornost, aby jeho pozornost nesměřovala rámenu.
"Teď bych tě ráda zabrzdila... Toto není něco, za co by ses měl omlouvat..." zavrtěla lehce hlavou a lehce roztřeseně se nadechla."Budu se opakovat, ale jsem ráda, že ve mě máš takovouto důvěru a vynaložím veškeré své schopnosti nezklamat."
Když bylo jasné, že chce změnit téma hovoru, nebránila tomu. Patrně to chtělo atmosféru odlehčit. "No... Zatoulalo se k nám přítulné kotě, tak se u nás doma o ničem jiném nemluví. Mamka ho rozmazluje až tak, že několikrát připravila večeři jen pro něj a nás nechala napospas příšerám ze spíže. Ale je opravdu zlaté... Máš rád kočky?"

Obrázek uživatele Stranx
Vložil Stranx, Út, 2020-09-15 14:24 | Ninja už: 4360 dní, Příspěvků: 508 | Autor je: Prostý občan

Lei Takuki
tým 2
Izumizaki

Dívka pomalu dopadla na kolena mezi sutiny z rozpadlé kopule a úlomky bambusu. Jednou rukou se snažila zastavit proud krve z jejího boku a druhou se opírala o zem, na které se teď povalovala i její tyč, kterou upřeným pohledem hypnotizovala, doufaje snad, že tyč začne levitovat a zažene jejího protivníka. Vše se seběhlo tak rychle, že si ani nebyla jistá kde muž je.
„Tohle.. tohle se stalo i těm holkám..ty záblesky meče..“ snažila se přes bolest přemýšlet co se to sakra děje. Rukou na ráně začala zranění škvařit aby se zatáhlo, druhou sebrala tyč a pomalu se zvedala směrem k muži. Bolest byla ještě horší a kdyby si Lei nedrtila zuby o sebe, tak by její řev byl slyšet na míle daleko. Smrad vlastního spáleného masa není nic, co by měla mladá dívka cítit.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Út, 2020-09-15 11:46 | Ninja už: 4848 dní, Příspěvků: 2025 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Mise týmu 2: Smrt na stavbě

„Smůla?“ zašeptala nevěřícně. Ten strom neviděla! Musel to udělat on? Tak jaká pak smůla? „Ty… Ty jsi šílenec!“ vyhrkla. „Byly to jen moje loutky! Žádný opravdový strašidla! Neshazuj to, co děláš, na něco, co neexistuje!“ vyjekla a oči se jí zaleskly strachem, protože začala cítit chlad.
„Nech… toho… Přestaň,“ hlesla, ale nemluvila ani tak k Renovi jako k tomu vlezlému pocitu. „Chci jí pomstít! Jestli mám jít za ní,“ vykřikla, „tak tebe vezmu s sebou!“ rozevřela ruku, v níž byl výbušný lístek. Ten však vzápětí rozřízl kunai, který přistál těsně vedle dívky.
„Co to tady nacvičuješ, Rene?“ ozvala se Nozomi, která stála kousek za ním.
***
Bylo to, jako kdyby se čas zpomalil. Muž se vyhnul holi, sekl po dívce a jako nějaký samurai se zastavil za ní s katanou opět ve střehu. Najednou se Lei rozevřela kůže na boku a vytekla z ní krev. Rána vyvolala naprosto ochromující bolest, která by jednoho složila na kolena. Jak to udělal? Jak se mohl najednou pohybovat tak rychle?


Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, Po, 2020-09-07 15:50 | Ninja už: 4357 dní, Příspěvků: 1435 | Autor je: Prostý občan

Bestie z Kasugawy

Takuya promáchl, ale pak najednou o moment později dopadla další rána.
Bishamonten zasáhl. Světelný obrys postavy svou holí úder vyblokoval, ale síla úderu poslala Kenza proti zdi. Náraz nebyl tak tvrdý jako předtím, protože se tolik neproletěl, takže se vzpamatoval rychle, ale Onigiri byla o něco rychlejší a podsekla mu nohy.
Kenzo sice padl do kolen, ale v boji zuřivě pokračoval navzdory zdánlivě fatálnímu zranění.
Měl v sobě naučeno příliš mnoho automatismů, jedním z nich bylo pokračovaní v boji bez reakce na jakékoliv zranění. Byl to rozdíl mezi přežitím a smrtí.
Roztočil hůl nad hlavou takovou silou, až zvedl prach v patře. Pak konec hole zabodl do země a silou se vymrštil do vzduchu. Přeletěl Takuyu a dopadl zhruba pět metrů za něj.
Kenzo měl nyní ninji před sebou, zatímco sloup co se chystal zničit, pár metrů za sebou. Nicméně nemohl udělat ani krok. Prozatím.
"Pokud nemáte vůli mě zabít, nikdy mě neporazíte!"
Chytl hůl na konci a namířil ji proti ninjům. Bylo to, jako svírat meč nodachi v jedné ruce.
Najednou s holí začal před sebou máchat, jako by to byl vrbový proutek, čímž před sebou vytvořil skoro dva metry silný ocelový val lámající kosti.

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Po, 2020-09-07 13:37 | Ninja už: 2233 dní, Příspěvků: 634 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Kaito Sarutobi
Tým 1

Ichiraku
"Aha... no... to už asi teď nezjistíme. Je mrtvý a své důvody si vzal sebou," prohlásil tiše, když přerušil boj s jídlem. Roztřesenýma rukama šlo jíst za pomoci hůlek těžko, ale i tak to Kaito zvládal celkem obstojně.
"Omlouvám se, že na tvoje bedra kladu takovou zodpovědnost," uklonil se jí v omluvě a sklonil pohled k rámenu, "ale, myslím, že bude stačit, když na mě budeš po očku dohlížet. Třeba to bude v pohodě, ale mohu v nesprávný okamžik zaváhat a tím ohrozit jak vás, tak misi," vysvětlil jí situaci a nevesele se ušklíbl.
"A jak jsi se měla ty?" pokusil se zavést řeč úplně jinam, zatímco se pustil do dalšího boje s nudlemi.

Obrázek uživatele Mitora
Vložil Mitora, Po, 2020-09-07 12:47 | Ninja už: 2976 dní, Příspěvků: 767 | Autor je: Tsunadin fackovací panák

Midori Hyuuga
Tým 1
Ichiraku

Nerozuměla. Ani první větě jeho odpovědi, ani tomu, odkud se vzala cigareta. Nikdy předtím jí v jeho prstech neviděla a tak jí to zmátlo ještě víc. Když se původně namodralý kouř dostal až k ní, bezmyšlenkovitě nakrčila nos a natočila hlavu více k čerstvému vzduchu. Vždycky jí kouř z cigaret smrděl. Nedokázala si ani představit, jak hrozně to musí chutnat.
Další slova však alespoň část zmatení rozehnala. "Ou... um... myslela jsem toho nepřátelského shinobiho... to totiž vypadalo, že tě trápí..." najednou si nebyla nápadem to vůbec znovu vytahovat jistá, ale slova již zpátky vrátit nejdou. "Teda samozřejmě jenom kdybys někdy... třeba časem... chtěl?"
Skousla si ret. Uvědomovala si nebezpečí, které by mohlo přijít spolu s různými záchvaty jak při misi, tak i při tréninku. "Vážím si toho, že mám tvou důvěru... Kdyby tě napadlo, jak bych mohla pomoct, třeba jen trošku, prosím řekni si."
Velmi ráda by řekla, že má času kolik jen ho bude potřebovat, ale věděla, že to nemusí být pravda. A ač se jí to nelíbilo, nebyla na místě, kde by s tím mohla dělat divy.
Tiše poděkovala za jídlo a popřála dobrou chuť a byla ráda, že může ruce zaměstnat hůlkami a ne nervózním pohráváním si s prsty v klíně.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Ne, 2020-09-06 23:50 | Ninja už: 4628 dní, Příspěvků: 3296 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Ren Kurogami
Tým 2
Vesnice Izumizaki
Kunoichi chtěla před shinigamim uskočit, ale strom, který měla v cestě, jen o tom nevěděla, jí v tom zabránil.
Démon jí zničil flétnu a posléze se jí zakousl i do ruky, ze které díky tomu vystříkla krev. Už už se napřahoval svým tantou k dalšímu výpadu, jako by neměl ani zdaleka dost, když tu znovu zazněly struny shamisenu a on se zarazil.
Chvíli se nic nedělo, dokud nezaznělo několik dalších tónů. Shinigami nakonec svůj stisk povolil, svěsil ruku se zbraní a po děsivém zachrastění korálů, které držel v té druhé, se od dívky odtáhl. Stébla trávy pod ním se při tom ani nehnula. Dotýkal se vůbec země?
„Gomenasai, Natsuko-chan,“ řekl Ren, když přešel k dívce blíž.
„Byla smůla, že se ti ten strom připletl do cesty... Shinigami-san si teď vezme tvůj život. Neměla jsi se na ta kyonshii dívat,“ pravil pochmůrně. Smutek v jeho tváři byl skutečný. Drobná postava s maskou a liščím kožichem, která stála opodál, si šla stoupnout po bok chlapce, a po cestě se přeměnila zpět na lišku, kterou mohla Natsuko na bojišti předtím vidět. Zpoza Rena navíc jako by na ni hleděl jakýsi stín, či postava v černém se zahalenou tváří. Byl to ale jen okamžik, co se nechala vidět, a hned zase zmizela.
Přestože nebyla dívka zraněna nijak vážně, začal jí prostupovat paralyzující chlad, jako by z ní vyprchával život a její tělo chladlo a tuhlo. A ona byla stále při vědomí a mohla to celé sledovat a prožívat.
„Už brzy se znovu shledáš se svojí maminkou,“ pousmál se na Natsuko Ren povzbudivě a Shinigami vedle něho znovu zachrastil korály, do rytmu shamisenu.


Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Ne, 2020-09-06 17:38 | Ninja už: 4848 dní, Příspěvků: 2025 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Onigiri Ueda
Tým 11
Kasugawa
Onigiri hekla, ale tentokrát meč v ruce udržela. Síla nárazu byla ale příšerná a ji rozbrněly ruce. Při Takuyově technice však spatřila příležitost, protože taková vychytralost musela Kenza ze strany jejího kamaráda překvapit. Proto chytila meč obouruč, dostala se za mladíka a s velkým nápřahem se mu ohnala po Achillových šlachách, které mu hodlala zranit a znemožnit mu tak chůzi. Přitom hlídala jak Takuyu, tak Kenza, aby stihla zareagovat. Museli si pospíšit!


Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, St, 2020-09-02 22:31 | Ninja už: 2233 dní, Příspěvků: 634 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Kaito Sarutobi
Tým 1

Ichiraku
"Znám důvody, proč to celé udělal. A o to víc jsem se utvrdil v tom, že je to naprostý idiot," prohlásil a vytáhl z kapsy krabičku az ní vyndal jednu cigaretu. Připálení mu chvilku trvalo, protože se mu ruce třásli, ale nakonec to zvládl. Zhluboka si potáhl a vyfoukl namodralý kouře. Bylo vidět, že mu to nechutná, ale třes jeho rukou se trochu snížil. Bylo to vyhánění zla zlem a ani Kaitovi se tento způsob příliš nezamlouval, ale pomáhalo to. Trochu.
"On se pokoušel přes černý trh získat dostatek peněz, aby zachralánil krachující sirotčinec a zapletl se tak s velice nebezpečnými lidmi. Je mnoho způsobů, jak to mohl udělat, ale způsob, který si vybral ho bude stát místo, svobodu a kdybych se ho nepokusil zachránit, stál by ho i život." vysvětlil dívce a odklepl popel na ulici. Poté jeho výraz posmutněl a mladík si povzdechl.
"Dokážu fungovat," odpověděl na další otázku, "ale nedokážu ti říct, jestli budu tak spolehlivý, jako předtím. Nespím dobře a mám občas záchvaty úzkosti a třesu, jak sis jistě všimla," nevesele se ušklíbl a natáhl ruku, aby demonstroval onen třes. Možnost, že může být týmu na škodu ho trápila mnohem více, než by se mohlo zdát.
"Chtěl jsem, abys o tom věděla a počítala s tím. Já se to pokusím nějak srovnat, ale potřebuju čas," přiznal a típl cigaretu, protože přinesli jídlo. Kaito popřál dobré chuti a pustil se do polévky. Pozorně při tom však sledoval Midori.

Obrázek uživatele Mitora
Vložil Mitora, Út, 2020-09-01 23:28 | Ninja už: 2976 dní, Příspěvků: 767 | Autor je: Tsunadin fackovací panák

Midori Hyuuga
Tým 1
Ulice -> Ichiraku

Byla připravená zopakovat těch pár vět, protože viděla, že je ve světě myšlenek opravdu daleko, ale Kaito jí přerušil dřív než to stihla.
Nejdříve byla zmatená a bylo poznat, že takovouto odpověď nečekala. Čím déle však poslouchala, tím více jí to zřejmě dávalo smysl a ke konci už chápala i ten začátek. Popravdě, když to téma vytáhla, nezamýšlela se nad tím tak do hloubky a ona závažnost jí unikala až do chvíle, kdy to mladík oznámil prostě jako fakt. Celý ten myšlenkový pochod dával smysl a ona si jen uvědomovala, že by měla přemýšlet minimálně podobně. Dívat se na věci s odstupem a spojovat souvislosti. Měla pocit, že jí její týmový kolega pomáhal odkrývat další a další slabé stránky, na kterých je třeba zapracovat a ani o tom nevěděl.
"A ty se cítíš být dostatečně vyrovnaný?" Upřímně si myslela, že jestli přenechá vedení rozhodnutí na Homurovi, bude záležet právě na tom, jak to vnímá sám Kaito. Rozhodně tedy neměla v plánu, aby to vyznělo, jakože o tom pochybuje. Jednoduše jí zajímalo, jak to vnímá on sám.
V tichosti se usadila na židličku hned vedle a poprosila jen o něco lehkého, než se otočila za tichým hlasem. Styděla se, že její první myšlenkou bylo ´Ne teď, ne dokud si nenačtu jaké jsou možnosti jak pomoct.´ Nicméně tu myšlenku pěkně rychle zahnala a přikývla.
Nevěděla, co čekala, že se stalo, ale to, čím si mladík prošel bylo horší. Mnohem horší. Chvíli byla ticho a přerovnávala si myšlenky.
"Nemyslím si, že dokážu hádat, jaká motivace byla za činy toho člověka, ale jestli bys chtěl, můžeme o něm zkusit zjistit něco víc? Třeba by to mohlo pomoct odpovědět otázku jeho posledního činu?" nebyla si jistá, jak zjistit informace o někom takovém, ale přišlo jí to v té chvíli jako poměrně bezpečnější téma a nějaký způsob přeci být musí.

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Út, 2020-09-01 16:48 | Ninja už: 2233 dní, Příspěvků: 634 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Kaito Sarutobi
Tým 1

Konohagakure no sato
Midorina slova k němu dolehla a kompletně ho vytrhla z vlastních myšlenek. Kaito právě přemýšlel o tenké hranici mezi zabitím z dobrého důvodu a zabitím z marnotratnosti. Samotné zabití bylo špatné, ale Kaito věděl, že při jeho profesi se tomu někdy prostě nevyhne. Neustále si přehrával vše, co se v onom zapomenutém údolí stalo. Věděl, že jde proti jednomu shinobimu a asi pěti normálním lapkům, ale přesto ho zmátlo, když na palouku uviděl jedenáct lidí v oblečení, které nosí speciální jednotky shinobi. To byl také jeden z důvodů, proč nechal bestii řádit. Spletl se a než na svůh omyl přišel, bylo deset lapků mrtvých. Stejně tak mu dělal starosti jediný shinobi, který tam byl. Ten ho mohl zabít, ale rozhodl se ho nechat žít. Proč?
"Ehm... čeho že to?" pohlédl zmateně na dívku, než si znovu přehrál v hlavě onu otázku, "aha, no... mise, při které jste mě našli, řešila dva rozličné politické směry naší vesnice. Ačkoliv byla zvolena Hiroko-hokage, Ryuusei-sama se tomu rozhodnutí nehodlal přizpůsobit a vzal věci do vlastních rukou. Rozhodl se zaplatit strašlivou cenu, aby jeho akce zůstali v utejení a nevyšlo mu to. To naši pozici na politické scéně světa celkem oslabilo a nedivil bych se, kdyby Kirigakure podniklo jisté kroky. Pochybuji totiž, že by zde neměli nějakého vlastního špeha, který jim bleskově podává informace o vnitro-politických záležitostech," nadhodil vlastní názor na politické dění a nevesele se ušklýbl, "mír zní moc hezky, ale ne každý dokáže přejít, že nám Kirigakure zabila Hokageho. Navíc, Ryuusei-sama je stále tam někde a jistě má mnoho plánů, které je potřeba překazit. V tom se celkem osvědčil Homura a tým 1, takže bych řekl, že právě to bude naše další mise. Ale to je jen můj názor. Třeba si vedení řekne, že nejsem dostatečně vyrovnaný na to, aby mě poslali na tak důležitou misi po... po tom co se teď stalo... ." dokončil své úvahy a nevesele se na Midori pousmál. Teď si byl Kaito jistý. Midori měla plné právo vědět, co se tam stalo a ačkoliv se mu o tom nechtělo mluvit, tohle jí dlužil.
Dvojice došla až do Ichiraku, kde se Kaito usadil, obědnal si pořádnou porci klasického rámenu a když si byl jistý, že je nikdo neposlouchá, otočil se tichým hlasem k dívce.
"Nevím, jestli budu mít později dost sil na to, aby to vyprávěl znovu, tak mě prosím nepřerušuj," poprosil ji vážně a vyprávěl. Řekl ji všechno. Své pocity, své obavy i rozhodnutí nepřátelského shinobiho, nechat Kaita naživu. Nebyl si jistý, jak to Midori vezme, ale to už musel nechat na ní samotné.

Obrázek uživatele Mitora
Vložil Mitora, Út, 2020-09-01 17:03 | Ninja už: 2976 dní, Příspěvků: 767 | Autor je: Tsunadin fackovací panák

Midori Hyuuga
Tým 1
Nemocnice -> Ulice

Přikývnutí brala jako znamení, že jí slyšel a nějak mu to v hlavě snad zůstane. Rozhodla se, že by se potom mohla stavit do knihovny a najít něco o posttraumatických tématech, čemu se vyhnout a jak případně pomoci. Mezitím mohla jen doufat, že svou nabídku podpory vyjádřila dostatečně jasně a přát si, že to nějak pomůže.
"Vyvinout si alergickou reakci na nemocnice... jak často tady končíš?" Ani moc nečekala odpověď, jenom doufala, že Kaito ví, co dělá. A jestli se domníval, že mu další pobyt v této budově neprospěje, budiž. Přesto se však rozhodla dávat větší pozor a v případě nutnosti ho dovléci zpátky. Rána vypadala zahojeně, ale ohledně léčitelství měla jen základní znalosti. Další oblast, kde by na sobě měla zapracovat.
Bylo zvláštní jít v naprosté tichosti. Několikrát už se nadechovala, že ticho přeruší, ale vždycky se zarazila. Zkoušela se držet vedle mladíka tak půlkroku pozadu a k lidem, kteří jej zdravili vysílala omluvné úsměvy. Měli za sebou tak půl cesty k Ichiraku, když se konečně pokusila dostat jej alespoň na chvíli ze světa myšlenek. "Co myslíš, že nás teď čeká? Protože jestli diplomatické mise, které končí zapálením vesnic či lesů jsou procházkou růžovým sadem, zajímalo by mě, co má Homura-sensei v plánu teď..."

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Ne, 2020-08-30 02:06 | Ninja už: 2233 dní, Příspěvků: 634 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Kaito Sarutobi
Tým 1

Nemocnice
Kaito přikývl a lehce si povzdechl. Nevěděl, jestli by o tom znovu dokázal mluvit. Bylo to všechno tak čerstvé. Úplně stačilo, že ho ta zkušenost připravila o klidný spánek. Tady šlo všal o Midori, která měla plné právo vědět o všem, co by mohlo ovlivnit jeho psychický stav.
"Než jsi přišla, byl tu doktor. Chtěli si mě tu ještě nechat, ale podepsal jsem reverz. Pojďme jinam, než mi z toho tady naskočí kopřivka," prohlásil k dívce, vzal ze stolku kus papíru, úhledně ho složil a strčil si ho do kapsy tak, aby nebyla jediná možnost, že by ho pomačkal. V některých věcech byl Kaito nesmírně pečlivý. Krabičku s mochi si nesl sebou, jako kdyby se jednalo o kdo ví jakou cenost
Kaitovi kroky vedly automaticky do Ichiraku a po cestě byl podivně zamlklý a neodpovídal ma běžné pozdravy. Byl ztracemý ve svém vlastním světě myšlenek.

Obrázek uživatele Stranx
Vložil Stranx, Pá, 2020-08-28 15:14 | Ninja už: 4360 dní, Příspěvků: 508 | Autor je: Prostý občan

Lei Takuki
tým 2
Izumizaki

„Triky z akademie..pff..“ odfrkla si pro sebe v pomalu ustupujícím kouři, když se ukázalo, že muž na takové kousky opravdu nenaletí. Prostor na manévry ji to však dalo. Probleskla se k jedné z posledních nedotčených tyčí a znovu ji uchopila nízko, tak aby její zbraň měla oproti meči větší dosah.
„Ublížil jste mojí pandě, pane. Pojďme to ukončit a pak mi povíte co víte, pokud budete moci mluvit. “ vyzvala muže jak slovně, tak pohybem hole a nestihála ani tak moc přemýšlet nad tím, jestli je to dobrý nápad.