manga_preview
Boruto 30

NFFORPG - Konohagakure no Sato

HOKAGE ZÁSTUPKYNĚ STARŠÍ STARŠÍ
       
 Hiroko Satsuma  Yuhi Shinzare  Fumiko Abe Tsutomi Itou 


Konoha Keimu Butai neboli Jednotky Konožské vojenské policie je speciální útvar zabývající se jak prací pořádkové policie, tak i vyšetřováním shinobi.

VELITEL ZÁSTUPKYNĚ
Taterou Sarutobi Kotoka Hyuuga

Volných míst: 2-3

Tým 1
Sensei

Studenti

Tým 2

Sensei

Studenti

Tým 3

Sensei

Studenti

Tým 4

Sensei

Studenti

Tým 5

Sensei

Studenti

Tým 11

Sensei

Studenti

Tým 12

Sensei

Studenti

Zmražené postavy

Pozor, pozor, sličné dámy a chrabří pánové!

Bylo by záhodno a zároveň velmi fajn, kdybyste tento odstaveček pravidelně pročítali. Dozvíte se totiž novinky z místnosti a senseiové zde naleznou i žádosti z mé strany adresované jejich osobám. Kakashi YES

2. 2. 2018 - Nový vzhled místnosti.


Kategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, St, 2019-01-16 16:06 | Ninja už: 1589 dní, Příspěvků: 511 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Shikamuro Nara
Sensei týmu 3

Plovoucí plošina
"Testuji tvé podvědomí ve vytížené... ehm? spustila beruška, ale než se dostala dál, byla evidentně něčím přerušena, protože na dobrou vteřinu přestala mluvit. Shikamuro mezitím znovu zaútočil. Ať už útočil jakkoliv, držel se stále poblíž středu plošiny. Kdykoliv došel dál, plošina se lehce ponořila na onu stranu.
"Ach ano, dejte mi dvě porce sebou, prosím." odpověděla berušla někomu úplně jinému.
"Kde jsme to... jo. Testuji tvé podvědomí ve vytížené situaci," dopověděla beruška svou poslední myšlenku, načež v ní cvaklo a bylo ticho.

Mezitím si Shikamuro vypl vysílačku a klidným krokem se vydal zpět k monumentu Hokage. Ta největší čina, kdy nebylo vidět ani na krok, už opadla a normální déšť se dal snést. Pomalu došel ke schodům, které vedly na plošinu nad městem a s pohledem lehce do prázda po nich začal stoupat nahoru.

Ito nevyběhl ani do čtvrtiny, kdy musel své tempo zvolnit do velice líné chůze, protože na schodech nebylo dost místa pro dva a před ním se loudal nějaký hnědovlasý muž s barevným deštníkovým kloboukem, velkým rádiem na zádech a s železným kotlíkem v ruce, který měl na sobě dřevěné víko. Tak jako tak nevypadal, že by si spěchajícího Ita všiml.

Obrázek uživatele ʭSasuke Uchihaʭ
Vložil ʭSasuke Uchihaʭ, Út, 2019-01-15 17:38 | Ninja už: 2427 dní, Příspěvků: 647 | Autor je: Recepční v lázních

Kasumi Hyuuga
(Tým 1)
cvičiště

Když na cvičiště přikráčel i Kaito, zůstala Kasumi trochu zmatená a byla si jistá, že není sama. Zrovna teď mohly mít s Midori chvilku si promluvit a on se tu zase ukáže tenhle. S tím, že se dlouho neviděli by souhlasila, kdyby ho neviděla aspoň měsíc, teď si nebyla jistá, jestli co si chce myslet.
"Ahoj...?" nechala cvičení a narovnala se, čekala že jim sám řekne, co tu dělá.
"Jak se vede, všechno v pohodě?" pokusila se navázat konverzaci, zatím co jednou rukou si prohrábla vlasy. Ne že by Kaita neměla ráda, vlastně nešlo o nic konkrétního, jen nerada trávila moc času v přítomnosti lidí, které dobře neznala.
"Možná potřebuje něco od senseie?" napadlo ji vzápětí.

- povídky, fanart, cosplay

Někdy prostě stačí věřit...
___________________________________________________________________________

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Po, 2019-01-14 05:11 | Ninja už: 1589 dní, Příspěvků: 511 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Kaito Sarutobi
Tým 1

Kancelář Hokage - Jihozápadní cvičiště
Kaito se opět napřímil a Hiroko zasalutoval, jako kdyby to bylo jeho druhou přirozeností. Chouta se na druhou stranu jen pobaveně zašklebil, když pohlédl na Kaita a úplně normálně se s Hokage rozloučil, stejně jako Shiuta. Trojice následně opustila kancelář.
"Tak se mějte," oznámil jim Kaito stroze a otočil se k odchodu, když ho zastavila Choutova ruka a otočila ho bez problémů čelem k sobě.
"Hej, co... ," pokusil se protestovat, ale to už si ho tlouštík přitáhl do pevného objetí, až rudovlasého chlapce málem zadusil. Než se stačil vysvobodit přistoupila ke dvojici i Shiuta a obejmula Kaita z druhé strany.
"Vy jste oba padlí na hlavu, vždyť se uvidíme zejtra nebo pozejtří... ," lamentoval Kaito, ale bylo mu to marné.

O nějakou chvíli později se už rudovlasý mladík blížil k jihozápadnímu cvičišti a když zahlédl obě své nové kolegyně, zamířil k nim.
"Yoo, dlouho jsme se neviděli," pozdravil obě dívky. Jednou rukou jim zamával a druhou nechal v kapse, aby dodal svému vzhledu onu nedbalou eleganci. Udělal to čistě nevědomky a příčinou byla nejspíše obě Hyuugovic děvčata.

Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, Ne, 2019-01-13 16:34 | Ninja už: 3713 dní, Příspěvků: 1367 | Autor je: Prostý občan

Bestie z Kasugawy

Medvídek přikývl. "Pravděpodobně jsou mrtví, ale pár věcí mi na tom všem nesedí, například intenzita toho požáru. Pokud z těch děcek zbyly jen zuby, jsem si jistý, že budova musela být zapálena ninja technikou. Proč? Aby se zakrylo něco nekalého.
Jenže už jsme s Kuma-baka viděli příliš mnoho věcí. Pokud ty zuby někdo věrohodně zfalšoval, možná by ta děcka mohla být naživu a zmizela během požáru...každopádně uvidíme, co vydolujeme z paní Watanabe."
Podělil se o myšlenky Utari. Celé to prostě dost smrdělo.
Zastavili před panelovým domem a Onigiri zazvonila. Podle umístění zvonku byl byt paní Watanabe v druhém patře přímo nad nimi.
Medvídek zvedl hlavu. K bytu musel patřit malý balkón a možná vedlejší okno zleva.
Nikdo na zvonek nezareagoval ani na podruhé. Medvídek na chvíli zavřel oči a sepjal tlapky.
"Nikdo tam není, ale mám z toho špatný pocit. Měli bychom aspoň nakouknout dovnitř."

Kumaru zpoza stromu sledoval mladíkovo počínání a jeho student vypadal kupodivu přesvědčivě.
Ještě mu sehnat mozek a jednou to možná bude dobrý ninja, pomyslel si.
Dívka prošla parkem a vydala se do ulic. Ladně hopkala po rozpáleném chodníku a sykla, když šlápla na kamínek.
Po asi patnácti minutách odbočila do nenápadné uličky mezi panelovými domy a protáhla se mezi kontejnery.
Na druhé straně na ni čekal černovlasý mladík ze stanice. S úsměvem dívku pozdravil a podal jí růžovou krabici co držel v rukou.
Rin krabici otevřela a vyndala z ní bílo-růžové sportovní boty. Následně krabici upustila na zem, objala mladíka a políbila ho.
Nakonec si od něj nechala nazout nové boty, objali se a každý se vydal svou cestou. Víc toho Takuya vidět nemohl, protože by riskoval odhalení.

Obrázek uživatele Kyell
Vložil Kyell, So, 2019-01-12 18:08 | Ninja už: 3699 dní, Příspěvků: 1297 | Autor je: ONLINE, Naháněč jelenů

Ito Uchiha
ulice Konohy

"Já se nechám překvapit, mám jen jedno přání a doufám, že to se mi splní, jinak to bude opravdu velký problém."
Pronesl rezervovaně Ito a následoval Nanami do deště. Nikterak mu déšť nevadil, když jenom lehce poprchávalo, rád se chodil ven procházet, měl rád vůni deště. Ale tenhle déšť byl skutečně vydatný a za pár minut budou zřejmě promočení na kost.
"Myslím, že i kdybychom uměli létat, stejně promokneme. Ale čím dříve najdeme senseie, tím lépe. Takže souhlasím!"
Pozvedl palec a přidal do krku.
"Víme, kam míříme, jen se obávám, že pokud tam senseie najdeme, stejně tam bude z nějakého důvodů a monument Hokagů není nikterak krytý, takže možná že se toho deště jen tak nezbavíme."
Poznamenal k Nanami, aby se připravila na možné moknutí na dešti.
"Hele, super! Už jsme u schodů k monumentu, hlavně opatrně, asi to bude teď hodně klouzat!"
Upozornil svou kolegyni a sám se rozběhl do schodů.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Pá, 2019-01-11 17:35 | Ninja už: 4205 dní, Příspěvků: 1823 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Hiroko Satsuma
Jedenáctá hokage
Kancelář hokage
Hiroko si přela bradu o spojené prsty, čímž zakryla výhled dětí na její ústa. Musela, protože jí při Katově nedokončené reakci cukly koutky. Udělala to ale tak nenuceně, že si toho nemohl nikdo všimnout.
„Choutův tým má dnes volno. Sensei si tě potom najde,“ kývla k Akimichimu a její hluboké oči se přesunuly k rudovláskovi. „Homura a jeho žáci se právě nacházejí na jihozápadním cvičišti.“

Junna Sasaki
Tým 3
Na jezeře
Junna sykla. Muž její útok odrazil, čímž zničil její prvotní nápad, a pustil se do ní. Přesto byla schopna se v jeho útocích zorientovat a bránit se jim bloky a úhyby.
„C-co?“ vyhrkla pak a jen tak tak se vyhnula dalšímu útoku. Na první otázku odpověď znala a hned ji vykřikla, ale druhá byla složitá, protože ty schody nepočítala. Kdo by to také dělal, že? ‚C-co je to za divné otázky?‘ nechápala. A proč jí je pokládala beruška a ne přímo Shikamuro?
Rozhodla se je ignorovat a raději se soustředit na okolí. Všimla si, že ji muž tlačí do vody. Znamenalo to, že když dostane do jezera on ji, dívka prohraje? To nemohla dovolit. Proto se vyhla dalšímu útoku a parakotoulem se dostala do strany, aby změnila směr ústupu.

Onigiri Ueda
Tým 11
Kasugawa, policejní stanice > Dům paní Watanabe
Onigiri zavrtěla hlavou. „Nikdo z nich mi nic neříká. Určitě nám ale pomůže, když zajdeme za paní Watanabe. Určitě se pak dozvíme víc.“
Zanedlouho dorazila na adresu, kterou jí Moki sdělil. „Zkusíme se zeptat hlavně na tu různookou dívku. Je možné, že s ní paní Watanabe bude v kontaktu, takže se možná něco dozvíme. Bude lepší začít u ní, protože zatím to vypadá, že ty další dvě děti jsou opravdu mrtvé a ta jména jsou pouze náhoda.“ Trochu ji to znepokojovalo, protože jí Kenzo stále přišel podezřelý. A stále jí v hlavě světélkovala jedna věta.
‚Pod svícnem je největší tma,‘ řekla si v duchu, když se její prst dotkl zvonku.

Otrava v Nakanojo

Jak Naoko pokračovala dál, blížila se k vrcholu hory, po níž stoupala. Trvalo to asi dvě hodiny. Zvláštní však bylo, že cestou nezaslechla skoro žádný ptačí zpěv a les byl zvláštně tichý. Na vrcholu bylo navíc zataženo a nepatrně byl cítit zvláštní pach.
Pramen řeky, který vyvěral z podzemí, byl ohraničen zdobnými kameny a řádně označen cedulí. Kousek pod pramenem pak ležela mrtvá liška. Rostliny však byly v pořádku. Zvláštní bylo, že veškerý povrch okolo byl podivně slizký.

„Tak exkurze?“ zazubila se dáma. „Navštěvují nás při trzích, protože je tu k dostání velké množství surovin. Bohužel poslední trhy musely být zrušený kvůli té špatné vodě, co tu otrávila spoustu lidí. Upřímně se divím, že tu máme teď nějaký hosty. Dovážejí nám sem vodu odjinud, ale bojím se, co bude dál, pokud tu vodu někdo nevyčistí. Nikdo vlastně neví, co se tu děje,“ sdělila mu se starostí v hlase.

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Čt, 2019-01-10 19:46 | Ninja už: 1589 dní, Příspěvků: 511 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Kaito Sarutobi
Tým 1

Kancelář Hokage
Shiuta i Chouta smířeně přikývli, když se dozvěděli své. Kaito naopak ztuhl a lehce vytřeštil oči, protože to znělo, jako kdyby měl být přiřazen pod křídlo toho ohnivého magora Homuri, jehož tým měl tři členky, které znal. Dvě Hyuughi, které se spolu nebavili a praštěnou rudovlasou Inuzuku, které je posledně opustila, než došlo na velký boj.
A do... , vypadlo z něho nevěřícně, ale konec věty zanikl v utlumeném bolestném zaúpění, když mu Chouta šlápl na nohu. Celou situaci se okatě pokusil zamaskovat odkašláním si, načež se zatvářil, jako kdyby se vůbec nic nestalo.
"Mám svůj tým najít nějak sám, nebo si mě Homura-sensei někde najde?" optal se, když bolest odezněla a Chouta se na Hokage podíval stejně zvídavým pohledem, jako kdyby ho zajímalo něco podobného. Kaito se mimoděk podíval z okna, ale protože nikde žádný požár neviděl, nebyl si právě jistý, kde by měl hledat.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Čt, 2019-01-10 18:19 | Ninja už: 4205 dní, Příspěvků: 1823 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Hiroko Satsuma
Jedenáctá hokage
Kanceláš hokage
Hiroko upila z čaje, který jí Yuhi přinesla, a zaslechla zaklepání. ‚Konečně,‘ napadlo ji. Konečně sem nikdo nevrazil jak šílený. „Dále.“
Do místnosti vstoupila trojice, kterou žena očekávala. A také věděla, co s nimi. „Dobrý den,“ kývla k nim a vytáhla jejich spisy.
„Co jsem vyrozuměla, Shiuta by ráda skončila se svým nynějším povoláním a věnovala se něčemu jinému. Tím se ale bohužel váš tým rozpadá a já jsem nucena udělat jisté úpravy. Chouto, ty jsi tímto přiřazen ke třinácté jednotce, Kaito, ty k první. Nedá se s tím nic dělat. Snad si zvyknete.“ Chápala, že je tohle bude chvilku trápit, ale takový byl holt život.

Obrázek uživatele Ero Michi
Vložil Ero Michi, Čt, 2019-01-10 11:38 | Ninja už: 3770 dní, Příspěvků: 590 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Pěstitel rýže

Nara Nanami
Tým 3
kancelář Hokage -> ulice Konohagakure

"To tedy nevím, vůbec ho neznám," pokrčila Nanami rameny při Itově poznámce o stejném původu jí i jejich nového senseie.
"Můj první sensei byl také z klanu Nara a je to moc milý člověk. I když občas trochu děsivý," sjela jí po spánku kapka studeného potu, když jí po obličeji přeběhl skeptický výraz vyvolaný vzpomínkou. Rychle ho však opět nahradil příjemný úsměv.
"Možná bude náš sensei stejný, nebo také úplně jiný. Ale já s lidmi docela vycházím," zaculila se. Vlastně, když se nad tím zpětně zamyslela, ještě nikdy nenarazila na člověka, s nímž by se dostala do sporu. Když byl člověk vstřícný a uměl se na druhého usmát, nebylo zase tak těžké se všemi vycházet.
Když však Ito otevřel dveře a zmínil se o dešti, Nanami na něj překvapeně zamrkala, než se podívala ven na smršť kapek. Po probuzení spěchala tak moc, že si vlastně vůbec nevšimla, jak hodně prší.
"Tedy... Asi bychom si měli opravdu pospíšit," odpověděla rozpačitě při pohledu na stále se zvětšující kaluže.

SAJRAJTI!

Na pana S a na pana K nám nesahejte! Jsou výhradním majetkem dvou nezbedných úchylů :3

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, St, 2019-01-09 07:16 | Ninja už: 1589 dní, Příspěvků: 511 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Kaito Sarutobi
Tým 1

Kancelář Hokage
"Ty si se s tím ještě nesmířil, co?" utrousil Chouta tiše k rudovláskovi, když vystupovali po schodech ke kanceláři Hokage, aby to nezaslechla Shiuta, která šla před nimi. Kaito lehce pokrčil rameny a ušklíbl se, jako kdyby chtěl říct: "A co zmůžu?". Chouta ho poklepal po zádech a přátelsky se na něj usmál. Celé to bylo čerstvé a chtělo to nejspíše jen čas. Kaito sice chápal, proč to dopadlo takto, ale pocit křivdy ho pálil na duši jako svíjející se rozžhavený červ a ať mladík dělal co dělal, nebylo ho možné uhasit.
"Už jsme tady," pravila Shiuta, když trojice stanula před dveřmi do kanceláře a zaklepala na ně. Oči ji přitom sklouzli na cedulku na dveřích, jež nabádala návštěvníky, aby nevcházeli bez vyzvání. Cedulka navíc vypadala poměrně nově a jí zaujal hlavně důvod, proč byla přidána. I průvan by si dvakrát rozmyslel vstoupit bez ohlášení k tak důležité osobně, jako byla Hokage. Po vyzvání trojice vstoupila do kanceláře, seřadila se před stolem a jako jeden muž se uklonila v pozdravu.
"Hokage-sama," pravili uctivě a vzhlédli. Chouta i Shiuta vypadali poměrně klidně a smířeně, ale Kaito, i když se snažil, aby na sobě nedal znát své rozpoložení, vypadal, že jako jediný čeká spíše na popravu.

Obrázek uživatele Leon. S. Uchiha
Vložil Leon. S. Uchiha, So, 2019-01-05 18:39 | Ninja už: 2262 dní, Příspěvků: 1245 | Autor je: Recepční v lázních

Tokune Wakamuro
Tím 12
Cvičisko

S klonom som sa ukryl. Potom som započul Shina ako na mňa kričí. To nepôjde. Chytil som sa za srdce. Stále som sa úplne nezotavil po tom naposledy. Ak by sme to spravili teraz, pravdepodobnr by ma to usmažilo.
,,To nepôjde Shin, ak teda nechceš uvariť aj mňa, budeme musieť vymyslieť niečo iné," zakričal som späť.
Mysli, čo by sme mali spraviť? premýšľal som. Nevidel som moc možností. Jediné, čo som mohol teraz robiť bolo, že by som tu zostal s klonom a dúfal, že to Shin zvládne. Voda senseiovi moc neuškodila. Potom sensei smeroval slová nám.
Ah, super, skvelé, pomyslel som si a sledoval situáciu ďalej. Potom som sa obzrel na klon.
Toto je jediný spôsob. Ruky som dal pred seba.
,,Zostaňte," povedal som senseiovmu klonu.
Pohľad, ktorý sa naskytol senseiovi a Shinovi určite nečakali. Z poza lesov vyšli jeho klon a aj študent.
,,Dobre, vzdávame sa, tu je," povedal študent smerom k senseiovi a potom sa kamenným výrazom pozrel na Shina.

Obrázek uživatele Kyell
Vložil Kyell, So, 2019-01-05 16:06 | Ninja už: 3699 dní, Příspěvků: 1297 | Autor je: ONLINE, Naháněč jelenů

Ito Uchiha
Budova Hokage

Dlouhých pár vteřin čekal, zda Nanami jeho gesto oplatí a potřese si s ním dlaní, nevypadalo to tak. Hbitě ruku stáhl a poškrábal se na zátylku.
"Ehm, jasně, hned vyrazíme!"
Na nic nečekal a rozešel se směrem k východu z budovy. Být sám, asi by zvolil okno, ale nebyl si jistý, zda by to pro Nanami nebyl moc velký problém. Alespoň první den mohl být zdvořilý.
"Takže ty jsi Nara jo? To si budete se senseiem asi rozumět."
Neubránil se lehkému úšklebku. Nečekal, že by mohl být v týmu se dvěma členy klanu Nara, teď už zbýval jen poslední člen, snad to nebude Hyuuga, to by vše podstatně zkomplikovalo.
Cestou z budovy očkem pokukoval ven z oken. Hezky se tam rozpršelo, moc hezký první den, jen co je pravda. Zastavil se až u hlavních dveří, které otevřel a přidržoval, aby Nanami mohla projít první.
"Připravená se pořádně promočit? Až po tobě."
Mrkl vyzývavě na Nanami, kterou následoval ven do deště.

Obrázek uživatele Noemyska
Vložil Noemyska, Pá, 2019-01-04 23:49 | Ninja už: 2088 dní, Příspěvků: 588 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Miki Hakumei, tým 5

Vychutnával si rýžovou pochoutku a neopomenul dávat pozor na své okolí. K jeho štěstí byla paní zatím výřečná a hned ho neodpálkovala. Musel si přiznat, že se toho bál. Nikdy nic takového nedělal, ale na druhou stranu neměl ani problém s lidmi. Snad každý ho musel zbožňovat. Plavé vlasy, modré oči, okouzlující úsměv, prostě chodící dokonalost.
"Vážně v blízkosti nic jiného není? To musíte mít tady velkou klientelu , ne?" snažil se dále nenápadně zpovídat starší dámu, "no, dovolená bych to úplně nenazval. Kdybych se flákal doma, ani bych sem nedošel." nadhodil nějaký ten vtípek se svou elegancí a charismatickým úsměvem. Věřil, že lidé se rádi smějí, a také toho chtěl využít.
A lidé z jiných vesnic navštěvují?" olízl tyčku z druhého danga a pustil se do posledního. Snažil se v paní vzbudit dojem milého zvědavého chlapce, v což doufal, že se mu daří. Také doufal, že ho nikdo nesleduje. Kdyby se dostal do nějaké šlamastiky, sensei by nebyla moc ráda a on nechtěl vědět, jako vypadá, když se naštve.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Út, 2019-01-01 22:39 | Ninja už: 3985 dní, Příspěvků: 3149 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Takuya Riko
Tým 11

„No jo ale ten prevít furt zdrhá!“ zalamentoval černovlásek. Nejraději by to s Bestií vyřešil teď a tady, ale tenhle záporák se choval strašně divně. Proč jim prostě sám nepřišel říct co má za problém!?
Kumaru ho pak ale zničehonic zatáhl k sobě za kmen, načež ho upozornil na Rin, která se procházela parkem opodál.
„Co!?“ vyvalil na muže genin oči, ale dřív než se zmohl na další protest, vystrčil ho Kumaru zpoza stromu a on se musel honem rychle skrýt za nejbližší stromek, aby si ho Rin nevšimla.
„Chmpf! Kdo se vo ňákej blbej trénink sledování jako prosil!? Proč se jí prostě nemůžu jít zeptat!?“ šklebil se otráveně černovlásek, krčící s v křoví, zkrz které sledoval jejich malou podezřelou. Už jednou se jí ptal, takže si nebyl jistý, k čemu mělo být tohle celé dobré, ale mise byla mise a Kumaru přeci jen jounin a jeho sensei. Třeba se mu trénink plížení bude jednou hodit.

Ren Kurogami
Tým 2
Vesnice Izumizaki
Zedník se zastavil, když se k němu dívenka rozeběhla, načež se usmál a dřepl si na bobek, aby ji mohl pohladit po vlasech, při čemž na ni lišácky mrkl a přitiskl si ukazováček na rty.
Poté se opět narovnal a doznívajícím úsměvem ve tváři, ve které hrál jinak relativně neutrální výraz, kráčel dál k přihlížejícím před hospodou, přejížděje jejich tváře soustředěným pohledem, jako by někoho hledal.


Obrázek uživatele Ero Michi
Vložil Ero Michi, Po, 2018-12-31 00:20 | Ninja už: 3770 dní, Příspěvků: 590 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Pěstitel rýže

Nara Nanami
Tým 3
domov -> kancelář Hokage

Překvapeně mrkla nad rychlostí, s níž dostala odpověď na svou nevyřčenou otázku. Ještě překvapivější pro ni však bylo zjištění, že mladík stojící jen kousek od ní patří do stejného týmu, jako i ona nyní.
"Děkuju," odpověděla zdvořile na informace o jejím novém senseiovi i týmu a s úkonou vyšla že dveří kanceláře. Ať už za to mohl uspěchaný příchod nebo rychlý spád, s jakým přišly nové informace, bylo pro Nanami trochu udivující, že i její nový sensei patřil do klanu Nara. Ale když se nad tím krátce zamyslela, možná to vlastně vůbec zvláštní nebylo?
Z vlastních myšlenek ji vytrhla ruka směřující jejím směrem. Pomalu od ní zdvihla pohled až ke chlapcově obličeji a obočí jí samovolně poskočilo vzhůru. Takže sensei byl z klanu Nara a týmový kolega pro změnu zase Uchiha? To byla působivá kombinace.
"Ahoj," odpověděla s podobně širokým, veselým úsměvem na tváři.
"Jsem Nanami Nara. Půjdeme najít našeho senseie?" pokývla hlavou ke straně.

SAJRAJTI!

Na pana S a na pana K nám nesahejte! Jsou výhradním majetkem dvou nezbedných úchylů :3

Obrázek uživatele Swreck
Vložil Swreck, So, 2018-12-29 11:18 | Ninja už: 2942 dní, Příspěvků: 743 | Autor je: Prostý občan

Danno Yamanaka
Tým 12
Cvičiště

*Orientaci v bojišti zvládli. Neudělali zatím žádnou chybu. To je v pořádku. Odvést cíl někam z dosahu, ideálně mezi stromy. To je v téhle situaci v pořádku. Dobře, dobře.*

Použití elementární techniky považoval takhle brzy za zbytečné. A co se téhle situace týče, měli by zapracovat na jedné důležité věci. Ale to se všechno naučí až časem. Od toho je tohle trénink.
Mířenému proudu vody nebylo tak těžké se vyhnout. Nepotřeboval na to ani příliš zrychlovat. Neutíkal ale moc daleko. Byl zvědavý, jestli správně odhadl své žáky a jestli už jsou vážně tak sehraní.
"Máte poslední šanci se vzdát! Jinak zemřete všichni!" prohlásil se vší vážností.

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Ne, 2018-12-23 18:10 | Ninja už: 1589 dní, Příspěvků: 511 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Naoko
Tým 5

Cesta proti proudu řeky
Všechny Naoko postupovali obezřetně a každý náznak lidské přítomnosti detailněji prozkoumali. Bohužel všechny stopy, které zatím Naoko našli, nevypovídali o ničem podezřelém. Dokonce kolem nebyl ani žádný tygr se kterým by prohodila pár slov. Při této myšlence se lehce ušklíbla a ať se snažila sebevíc nedokázala si vybavit co se s tygrem stalo. Možná, nezačala blouznit ze ztráty krve, dozvěděla by se tehdy víc. To však odvál čas, ale přesto si Naoko slíbila, že jestli ty dva ještě někdy potkají, uspokojí svou žízeň po informacích. Ten tygr byl nakonec docela fajn. Ze zamyšlení ji vytrhlo zapískání, které Naoko používala jako signál a bez váhání vyrazila k epicentru pískotu.
"Ten povlak," upozornila zbylé tři Naoko čtvrtá Naoko a ukázala na zvláštně oslizlé kameny.
"To musí být ono. Odeberu vzorek," pravila jedna z dívek, vyndala z batohu uzavíratelné flaštičky a nabrala do jedné nich kunaiem vzorek. To, že to bylo všude znamenalo, že se do řeky uvolnilo velké množství oné látky, nebo, že se stále ještě uvolňuje. Po odebrání vzorku si nandala batoh zpět na záda a vydala se dohnat své tři klony, které se mezitím pustili do hledání. Ty oslizlé kameny v Naoko zanechávali jistou dávku znepokojení, protože pokud se jednalo jen o nějaké pašeráky, kterým se do řeky podařilo vysypat nějakou zásilku pašovaných látek, nikdy by to nemohlo mít takové následky. Proud by se o to postaral a množství vody by onu látku zředilo. Tohle vypovídalo buď o gigantickém množství, nebo o stálém přísunu látky do řeky. Naoko opět napadlo odpadní potrubí z nějaké chemické továrny. Nic jiného jí nedávalo smysl.

Shikamuro Nara
Sensei Týmu 3

Deska na jezeře
Junna se rozhodla bojovat, i když vypadala, že bude brzy na konci se silami a když musela tušit, že je to předem prohraný boj. Obě hozené zbraně Shikamuro jedním mávnutím umělé paže odrazil a zaútočil na dívku sérií výpadů, které byli rychlostí na úrovni pokročilého genina a které se zjevně snažili, vytlačit dívku do vody.
"Odpovídej bez myšlení na otázky," zazněl Junně do ucha Shikamurův hlas z mechanické berušky, která stále seděla dívce na rameni.
"Jakou má Amio barvu vlasů?" Zaznělo ve chvíli, kdy na dívku Shikamuro zaútočil poprvé.
"Jaký typ schodů vede do mé dílny?" zazněla druhá otázka po třech vteřinách, které měla dívka na odpověď pro první otázku, aniž by Shikamuro polevil v útoku, i když to vypadalo, že útočí jen tak rychle, aby se dívka dokázala útoku vyhnout. Pomalu ji však tlačil do rohu, kde by neměla úniku.

Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, Ne, 2018-12-23 16:35 | Ninja už: 3713 dní, Příspěvků: 1367 | Autor je: Prostý občan

Bestie z Kasugawy

"Samozřejmě." Přisvědčil Utari, když vyšli ven ze stanice.
"Je to jako rozmotávání uzlu, prostě jen musíme zjistit kde zatáhnout." Řekl dívce zamyšleně. Všechny ty informace musely přeci k něčemu být!
"Co ti zločinci nebo děti, říká ti to něco? Jedna ta holčina měla každý očko jiný, taková by tu byla známá, kdyby byla naživu, ne?"

"Hmmm...samozřejmě, že ne..." Odpověděl Kumaru a zamyšleně prsty přejížděl po kůře stromu.
"...jen říkám, že existuje možnost, že ji nemůže používat k pohybu. Tam na střeše rozhodně nějakou techniku použil, takže s chakrou pracovat umí."
Jounin se podrbal ve vousech.
"Hmmm...z toho asi moudřejší nebudeme. Musíme se s Bestií pořádně střetnout, abychom zjistili víc nebo to celé rovnou ukončili-"
Najednou se ninja přitiskl ke kmeni stromu, sáhl po Takuyovi a přitáhl ho k sobě.
"Hmmm...ta holka je přímo támhle, vidíš ji?" Zabručel tiše.
Rudovlasá dívka ve volných letních šatech šla bosa po trávníku téměř na opačné straně parku.
"Hmmm...vypadá to chlapče, že ti nastal trénink sledování, tak mazej a nepodělej to! Já se za ty ostatní stromečky vážně neschovám, je to na tobě." Vysvětlil chlapci a vystrčil ho z poza stromu.

Obrázek uživatele Kyell
Vložil Kyell, Ne, 2018-12-23 14:11 | Ninja už: 3699 dní, Příspěvků: 1297 | Autor je: ONLINE, Naháněč jelenů

Ito Uchiha
Kancelář Hokage

Ito jen poslušně stál a poté, co zaslechl totožné sdělení, které obdržel i on, trochu nechápavě se zadíval na Hokage-sama. Ta na něj jen kývla a doplnila, že tady slečna je jeho nová kolegyně. Trochu zaskočen pootevřel ústa a přeměřil si dívčinu pohledem. Nakonec se jen pousmál a s kývnutím se rozloučil jak s Hokage-sama tak s její zástupkyní. Otevřel dveře a protáhl se ven, v tichosti počkal, než se k němu připojí jeho nová kolegyně a na nic nečekal, ve dvou se přece bude hledat lépe. Slušností ale bylo prvně se představit.
"Ahoj, já jsem Ito, Ito Uchiha. Jak nám bylo řečeno, od nynějška spolu budeme asi v týmu, moc mě těší."
Zazubil se a natáhl k Nanami dlaň. Ani nepostřehl její jméno, představila se vůbec?

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Pá, 2018-12-21 20:00 | Ninja už: 4205 dní, Příspěvků: 1823 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Otrava v Nakanojo

Lidská činnost ale nebyla nikde příliš patrná. Místy mohla dívka nalézt různé pravidelné stezky, které byly normálně používané zdejšími na cestách lesem, ale nic víc. Ani přímé okolí řeky nebylo jiné. Jen kamení se velmi zvláštně lesklo. Když se dívka podívala blíže, mohla spatřit divný povlak, který na dotek působil slizce.

Postarší žena se usmála. „Krásný den,“ kývla k němu a podala mu jeho objednávku. „To tedy je. Jsme v okolí jediné město, takže nás často navštěvují i lidé z okolních vesnic. Rozhodně to není špatné živobytí.“ Pak se zahleděla na chlapcovu čelenku. „Copak tady ale dělá shinobi z Konohy? Že by dovolená?“ dotázala se přátelsky.

Umeko Okazaki
Sensei týmu 4
Jižní cvičiště
Umeko seděla na větvi jednoho ze stromů a pohupovala nohama. Bylo neuvěřitelné, jak byly ty děti pomalé a neohrabané. Vždyť od sebe byly jen pár let a přesto mezi nimi viděla takový rozdíl. Byla si naprosto jistá, že jejich další trénink bude prostě tvrdý a ona z nich bude muset sedřít kůži, jinak se nikdy nedohrabou na víc, než doprovázení babičky na houby.
Natočila si dlouhý pramen vlasů na prst a zase ho rozmotala. Bude z nich muset uplácat tým, ale nejdřív – vzpomněla si na Yasua – jim bude muset dokázat, že sami jsou jako genini nic.
S tím se vzepřela na rukách, postavila se a zmizela.

Hiroko Satsuma
Jedenáctá hokage
Radnice
Yuhi Sinzare
Zástupkyně
Rednice
„Nic tak hrozného se nestalo, jen trošičku zapracuj na klepání,“ věnovala mu drobný úsměv hokage. Yuhi se mezitím přesunula ke dveřím, načež od nich polekaně odskočila.
„Už zase?“ zajíkla se.
Do místnosti vstoupila drobná dívka a Hiroko si promnula kořen nosu. „Tým tři, velitel Nara Shikamuro. Než se strhl ten šílený liják, zahlédla jsem někoho, kdo vypadal jako tvůj sensei, na monumentu. Zkusila bych to tam,“ zopakovala ty samé věty a pokynula k Itoovi. „Tohle je tvůj nový kolega, aspoň nebudeš hledat sama,“ dodala.
Když děti odešly, Yuhi si přiložila prsty ke spánku. „Mám vypsat nějakou ceduli?“
„Ano. Po zaklepání vyčkat vyzvání.“

Smrt na stavbě

Akane její pohled zaregistrovala a mile se na ní usmála. Hanako vždy působila tak plaše a ji napadlo, že by potřebovala povzbuzení. Stejně jako zbytek lidí se i ona rozhlížela, dokud se neozval výkřik.
„Támhle!“ vyjekl kdosi a dav ztichl. Kromě drobného šustění, dechu přihlížejících a drnkání na shamisen byly slyšet také jediné kroky. Kroky muže, který měl být mrtvý.
„Jé! Už je tu zase, Ren-san!“ vyhrkla radostně Natsuko a vyběhla zedníkovi naproti. „Pane! Pane! Kdo vás zabil?“ vyzvídala pak.

Obrázek uživatele Kyell
Vložil Kyell, Čt, 2018-12-20 20:27 | Ninja už: 3699 dní, Příspěvků: 1297 | Autor je: ONLINE, Naháněč jelenů

Ito Uchiha
Kancelář Hokage

Šokovaná zástupkyně Hokage nevypadala příliš nadšeně z toho, jak tam Ito vrazil. Její pohled mluvil za vše. Ito se neodvážil už ani pípnout a provinile se zadíval na Hokage. Musel uznat, že na živo to byla celkem kočka.
Ta téměř vůbec nereagovala, jen kývla a začala se hrabat ve spisech, pravděpodobně hledala jeho složku nebo tak. Nakonec z ní vypadlo jméno senseie a dokonce i místo, kde by ho mohl najít. Shikamuro Nara opakoval si v hlavě. Klan Nara měl v Konoze velmi dobré jméno a Itovi se zamlouval, protože jeho členové byli velice inteligentní a proto se hodilo je mít poblíž. Pokud bude jeho sensei Nara, což asi bude, může se toho od něj dost naučit.
"Mockrát děkuji a ještě jednou se omlouvám."
Uklonil se jak k Hokage, tak k zástupkyni a na moment se zadíval oknem ven, bylo tam dost nepříjemně, ale co, první den si holt nevybere. Když už se chystal k odchodu, dveře se rozrazily a do místnosti vletěla neznámá dívka. Přesně tak jako to před chvíli udělal on. Už se nedivil, že na to Hokage nereagovala. Trošku zaskočeně zůstal stát na místě a čekal, jestli ho někdo pobídne k odchodu, nebo jestli radši slušně počká, než si slečna vyřídí své a teprve poté odejde.

Obrázek uživatele Ero Michi
Vložil Ero Michi, St, 2018-12-19 19:49 | Ninja už: 3770 dní, Příspěvků: 590 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Pěstitel rýže

Nara Nanami
Tým 3
domov -> kancelář Hokage

"Ha!" usadila se prudce na posteli a doširoka rozevřenýma očima se zadívala na protější zeď svého pokoje. Když je vzápětí stočila k oknu hned vedle, vytřeštila je ještě víc a urychleně ze sebe shodila deku.
Slunce bylo již vysoko na nebi, sluneční paprsky dopadaly dávno na střed dřevěné podlahy a to znamenalo jediné. Zaspala!
Urychleně začala pobíhat po pokoji sem a tam, sbírat přitom svršky a na přeskáčku si je oblékat, aby co nejrychleji dohnala ztracený čas.
"Hagumi!" vyhrkla při poskakování po jedné noze, když si natahovala levou podkolenku.
"Hagumi, honem! Už je moc hodin!" vrazila zády do skříně, popadla ze země svou taštičku a rychle vyběhla z pokoje.
"Hagumi!" vrazila do vedlejších dveřích sestřina pokoje, narozdíl od jejího byl však naprosto uklizený a prázdný. Hagumi byla pryč. Nanami dvakrát překvapeně zamrkala, než se rozeběhla po schodišti dolů. Spěšně nakoukla do kuchyně, kde chyběla jedna ze dvou snídaní. Takže Hagumi musela už dávno odejít na Akademii a nevzbudit ji.
"No tedy," založila si ruce v bok, vzápětí si však uvědomila, že má zpoždění a musí být už dávno někde jinde. O pět vteřin později proto hlasitě bouchly vchodové dveře a Nanami pelášila po ulici směrem k budově Hokage.
"Dobré ráno, paní Koneko!" pozdravila ve spěchu postarší paní, která právě vymetala ze dveří zbytky prachu.
"Dobré, Nanami, dobré," zakývala hlavou na odpověď, aniž by zaznamenala dívčin spěch.
O několik minut později se vyřítila z hlavní třídy a vběhla do otevřených dveří budovy. Po schodech vyběhla s hlasitým oddechováním, takže se před dveřmi pracovny musela na okamžik zastavit, opřít dlaněmi o kolena a zhluboka vydýchat. Teprve poté se zase narovnala, třikrát krátce klepla a vstoupila bez vyzvání dovnitř.
"Dobrý den, Hokage-sa- Jejda," vypadlo z ní, jakmile si všimla dalších osob v místnosti. Možná přeci jen měla počkat, než ji pozvou dovnitř.

Torashi Hanako
Tým 2
Vesnice Izumizaki

Tiše následovala Akane směrem ke hloučku lidí, kteří se srocovali před dveřmi hostince. Neprotestovala, ani neříkala vůbec nic. Nebylo ani co říkat. Měly tu přeci vyhlížet potencionálního vraha. Jenomže co měly udělat, pokud by ho skutečně objevily?
Hanako si byla jistá, že by to měla vědět, jenomže... Nevěděla. Neměla nejmenší tušení, jak v takové chvíli jednat. Měly ho jen sledovat? Měly ho pronásledovat? Nebo snad přímo proti němu vystoupit? Jen při té myšlence jí v krku rostl velký knedlík a na čele se začínaly perlit kapičky studeného potu. Byla takhle bezradná i Akane? Hanako stočila na okamžik pohled ke své kolegini. Upřímně doufala, že ne a narozdíl od ní věděla naprosto přesně, co dělat. Tak jako Ren.

SAJRAJTI!

Na pana S a na pana K nám nesahejte! Jsou výhradním majetkem dvou nezbedných úchylů :3

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Út, 2018-12-18 11:36 | Ninja už: 4205 dní, Příspěvků: 1823 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Junna Sasaki
Tým 3
Na jezeře
Junna zadýchaně vzhlédla a zarazila se. To se právě dozvěděla, že nepůjde na misi, dokud ho neporazí? Jak to měla udělat? Byla unavená, ne-li vyčerpaná, a před ní stál jounin. Klobouk i jeho výraz vlastně nevnímala.
‚Na akademii? A jak tam chceš vydržet? Jsi malá, slabá a nic nevydržíš.‘ Věta stará několik let se jí po dlouhé době rozezněla v hlavě. Dívka stiskla ruce v pěst.
Bylo to zvláštní, ale nikdy se ještě nedostala do takového stavu vysílení, jako při tomhle tréninku s Shikamurem. Musel to tušit. A jí se díky tomu vracela nechtěná slova, jako kdyby měl její otec opravdu pravdu.
‚Ne, mýlí se,‘ hlesla v duchu dívka a zamračila se na muže před sebou. [i]‚Nemá pravdu.‘
Očistně se nadechla a vydechla. Musela myslet logicky. Určitě existoval způsob, jak ho dostat, jinak by to po ní ani nechtěl. Nacházela se snad odpověď v tom shození do vody?
Dívka si upravila brýle na nose, vytáhla dva kunaie – do každé ruky jeden –, a zatočila s nimi na prstě, aby na ně namotala kus lanka. Nejprve ho bude muset vyvést z míry, pak se uvidí. S tím se rozeběhla a vrhla po muži, nebo spíše vedle něj, nůž, načež přímo po něm vrhla hvězdici

Onigiri Ueda
Tým 11
Kasugawa, policejní stanice
Onigiri sledovala fotografie a ukládala si podoby dětí do paměti. Jestli ale laboratoře potvrdily shodu, pravděpodobně už nebylo, co řešit.
Moki ji ještě varoval ohledně jejích dalších slov a ona se na něj omluvně usmála. „Nebojte, o mém podezření víte jen vy a tady Utari-san. Nezmínila bych se jen tak někomu. Jsem si naprosto vědomá, jaké problémy bych mohla způsobit, kdybych moc mluvila.“
Ještě si rychle zapamatovala zprávy o třech zločincích a s díky převzala adresu na bývalou ředitelku sirotčince.
Ještě se rozloučila a opustila stanici. „Tohle je strašně zamotané,“ svěřila se pak Utarimu.

Obrázek uživatele Noemyska
Vložil Noemyska, Po, 2018-12-17 20:13 | Ninja už: 2088 dní, Příspěvků: 588 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Miki Hakumei, tým 5

Miki byl odpálkován, ale nijak si nestěžoval, aspoň měl čas si projít město a něco zjistit. Užíval si krásnou procházku rušným městem, dokud nedorazil na náměstí, kde to opravdu žilo. Nasál vůni jídla a vydal se do vřavy. Občas se zastavil u nějakého stánku s oblečením, občas u jídla a někdy jen tak rozjímal nad hádkami lidí o cenách. Jako pěst na oko ho do tváře udeřila vůně slaďoučkého dobrého danga. Moc se o této malé vlastnosti nezmiňoval, ale uměl vycítit výborné dobroty, pak ho většinou chytla babička, která mu vyťala políček a poslala ho polemizovat o zmizelém sladkém do kouta. Miki se ohlédl oním směrem a vyrazil za vůní. Jakmile došel ke stánku, prohlédl si majitelku a nahodil svůj šarmantní úsměv.
"Přeji příjemný den. Krásně vám to tu vonní, to já poznám. Ale...ještě lépe to musí chutnat." mrkl na prodavačku a rovnou si koupil troje dango. První zhltl raz dva, druhé si již vychutnával.
"Musí to být radost tady prodávat, ne?" pokusil se nadhodit neutrální téma na konverzaci. Mohl by zde zjistit zajímavé informace. U stánku s jídlem, proč ne. U Mikiho bylo skoro vše možné, od provokování Naoko po získávání informací u jídla.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Čt, 2018-12-13 23:35 | Ninja už: 3985 dní, Příspěvků: 3149 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Takuya Riko
Tým 11
Ulice Kasugawy,
Při Kumarových výčitkách naskočila Takuyovi žilka na čele.
„Hele já za to nemůžu že nejsem žádnej detektiv jo!?“ ohradil se. Kumaru ale pokračoval a nakonec mu svou teorii vysvětlil.
„To nevim,“ založil si Takuya ruce na prsou a zavzpomínal se. Na tu techniku si pamatoval moc dobře, jen ne na její jméno. Tomu, že by ten chlap nepoužíval chakru, se ale jen těžko věřilo.
„A ste si jistej že neumí používat chakru?“ vzhlédl ke Kumarovi skepticky, „třeba ji jen používá nerad...“


Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Po, 2018-12-17 20:18 | Ninja už: 1589 dní, Příspěvků: 511 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Naoko
Tým 5

Cesta proti směru řeky
Když se Naoko přemýstila za tábor, bez váhání vytvořila tři stínové klony a s nimi se vydala na průzkum. Dvě Naoko na každé straně, jedna u řeky a druhá třicet, až padesát metrů na souši, jak situace požadovala. Úkol byl jednoduchý. Najít stopy lidksé přítomnosti tam, kde by to bylo nejméně očekávané. Skutečná Naoko kráčela po levém břehu a pátráním po čemkoliv se snažila pročistit hlavu. Moc jí nedávalo smysl, proč si nakonec vybrala okolí řeky, když bylo dobrodružnější vybrat si město. Pokud slo o pašeráky, nejspíše mají důmyslný systém, který průzkum blízkého okolí nejspíše neodhalí. Na druhou stranu byla jako Kunoichi cvičená hledat stopy a lidé po sobě pokaždé zanechali hodné stop. Navíc, pokud používali stejné cesty a skrýše.

Shikamuro Nara
Sensei týmu 3

Na jezeře
Uprostřed plovoucí plošiny stál Shikamuro s překříženýma rukama a s vážnM výrazem hleděl na Junnu.
"Chakra, kterou využíváš ke zlepšení pohybu se dá využívat stejně efektivně i ke zlepšení tvého Taijutsu. Každopádně náš tým je značně oslaben a na misích bychom byli pro Konohagakure jen poskvrnou. Pokud se chceš dostat na misi mimo Konohu, musíš mě z této plošiny schodit do vody, nebo mě porazit jiným způsobem." zahřimal a celou vážnost situace podrýval jeho mnohobarevný deštníkový klobouk. Bylo docela vidět, že se mu nedaří držet vážnou tvář moc dlouho a že hrát si na drsného senseie mu prostě nejde.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Po, 2018-12-10 23:49 | Ninja už: 4205 dní, Příspěvků: 1823 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Otrava v Nakanojo

Suzume se musela ovládnout, aby se nerozesmála. Protože Naoko znala, bylo jí jasné, kdy hraje a kdy ne, a proto mohla dění posuzovat jako vědoucí pozorovatel. Zmínění pláže ale už bylo příliš a nyní muselo být jasné i Akihirovi s Mikim, že si z nich utahuje.
„Budu radši, když si projdeš město. Jídlo zvládnu připravit,“ odvětila pak Mikimu.

Naočina cesta směřovala k pramenům řeky. Okolí vodního zdroje ale zatím nevykazovalo žádné známky ničeho neobvyklého. Cesta se začala nenápadně zvedat, stejně jako koryto rámované buďto kusy hlíny, nebo kamením, které vodní živel klidil ze své cesty.

Radnice se nacházela v jednom z tří bloků domů rámujících trojúhelníkové náměstí, do nějž ústilo celkem šest ulic; dvě na každém rohu. Uprostřed náměstí stála kašna, z níž ale netekla žádná voda. Kolemjdoucí ani nevypadali, že by je to udivovalo. Na okraji kamenné ozdoby pak vysela cedule hlásající: Nedotýkat se povrchu.

Město bylo v tuto denní dobu velmi živé. Vzhledem k jeho velikostí mělo i několik menších náměstíček. Miki zrovna na jedno takové došel. Lidé se tu jen hemžili a měli proč: celý plac byl zaplaven stánky s občerstvením, potravinami i oblečením.

Hiroko Satsuma
Jedenáctá hokage
Kancelář
Yuhi Shinzare
Zástupkyně hokage
Kancelář
Hiroko se opřela na židli a založila si ruce za hlavou, čímž se zároveň protáhla.
„Unavená?“ zajímala se Yuhi, uklízející další spis do knihovny. „Mohla bych nám skočit udělat čaj,“ usmála se druhou ženu.
„To bys byla hodná,“ věnovala lehké povytažení koutků, což v jejím případě znamenalo přátelský pohled plný díků.
Dveře se náhle rozrazily, až hokage cukla rukama a Yuhi párkrát zažonglovala hrníčkem hlavy vesnice. „Co to kruci!“ zahalekala zástupkyně a upřela na chlapce nasupený pohled.
Hiroko položila ruce na desku stolu a povzdychla si. „Chápu,“ kývla a nahlédla do spisů. „Tým tři, velitel Nara Shikamuro. Než se strhl ten šílený liják, zahlédla jsem někoho, kdo vypadal jako tvůj sensei, na monumentu. Zkusila bych to tam.“

Junna Sasaki
Tým 3
Pod hlavou prvního
„Epčí!“ kýchla hlasitě, div jí z nosu nesklouzly brýle. Ty si musela sundat a schovat do pouzdra, protože přes ně viděla ještě hůře než bez nich. Pak se postavila a zběžně oprášila, ačkoliv to bylo zbytečné. Byla naprosto promočená. Musela se začít hýbat, nebo se do ní dá zima.
Chtěla se rozejít, jenže cosi na ní začalo mluvit. Dívka se na to něco podívala a leknutím sebou trhla. „A-ahoj,“ pípla překvapeně. Shikamuro měl zvláštní vynálezy.
Vykročila k jezeru a zahlédla na hladině tmavou a rozmazanou skvrnu. Pomocí chakry se odrazila, jak se přiblížila ke skvrně, uvědomila si, že jde o malou destičku, na kterou když dopadla, málem se odporoučela do vody. Vypomohla si další chakrou a roztaženýma rukama našla balanc. Celá byla hrozně zadýchaná, ale snažila se nemít příliš dlouho otevřená ústa. V takovém slejváku se mohla udusit začít dusit.
Následovalo několik pádů a návratů na start, než se konečně dostala na plošinu. Měla toho plné zuby.

Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, So, 2018-12-08 03:32 | Ninja už: 3713 dní, Příspěvků: 1367 | Autor je: Prostý občan

Bestie z Kasugawy

Seržant přikývl. "Ano, mezi zabitými byli i zločinci. Malé i velké ryby bez rozdílu, ale bylo jich jen pár. Většinou je najdeme dost polámané, ale aspoň živé.
Na jednom z míst činu jsem byl včera s vaším kolegou, vidím, že se nejspíš nezmínil."
Onigiri dále rozváděla svoji teorii, zatímco seržant hledal složky k případu a dívku bedlivě poslouchal.
"V záznamech se píše, že ty děti zemřely tři. Murakami Kenzo, Murakami Aida a to třetí dítě byla Kasumi Kenmotsu."
Pan Moki ukázal dívce trojici fotografií obětí požáru.
Na první byl mračící se baculatý černovlasý mladík s modrýma očima. Na druhé pohledná dívka s vlněnými kadeřemi barvy bronzu. Jedno oko měla zelené, druhé modré. Oba vypadali zhruba na deset let. Na třetí a poslední fotografii byla usmívající se modrooká blondýnka s copánky, o něco mladší, nemohlo jí být více než sedm let.
"Personál sirotčince samozřejmě nahlásil hasičům a policii tři chybějící děti. O ostatky se pak postarali lidi z místní laboratoře, kteří potvrdili shodu Murakamiových. U té třetí dívky se to nepotvrdilo, protože byla nalezenec a rodiče neznámí." Vysvětlil seržant a pohodlněji se uvelebil v židli, aby mohl pokračovat.
"Ano, s chakrou jde jistě mnoho věcí, ale nikdo mi nikdy neutekl s mečem v těle. Za mých mladých let jsem na cestách potkal různé lidi. Bojoval i se shninobi, když bylo potřeba, ale tohle? Ať už je to kdokoliv, mohl mě tu noc zabít, ale neudělal to, možná mezi námi opravdu dělá rozdíly, nebo se mýlím a je to prostě jen násilnický pomatenec."
Když Onigiri vstala a uklonila se, seržant si promnul hustý knír.
"Víte slečno Onigiri, nechci teď znít, jako že vám nechci příliš pomoci, ale musíte si být opravdu jistá, než obviníte člena policejní jednotky, už takhle máme dost pošlapanou pověst a jakékoliv obvinění, byť i nepravdivé, může na nás mít špatný dopad. Nic vám samozřejmě nebrání s Kenzem promluvit a dám vám ještě adresu na bývalou ředitelku toho sirotčince."
Muž natáhl unaveně ruku a jediným prstem klepl do klávesnice. Obrazovka počítače se přepnula na záznamy obětí Bestie.


"Myslím, že už si konečně půjdu lehnout. Jsem si jist, že máte o čem přemýšlet." Prohlásil seržant a podal dívce lísteček s adresou bydliště paní Watanabe, bývalou ředitelkou vyhořelého sirotčince.

"Hmmm...ne." Zabručel Kumaru suše. Kluk se nezamyslel snad ani na chviličku. Ninja se opřel o strom a založil ruce na rozložité hrudi.
"Hele poradím ti. Nikdy nevěř tomu, co tě napadne jako první. Vždycky je to blbost! Nejde mi o to, aby jsi mi odpověděl co nejrychleji nebo hádal. Vím, že tě přemýšlení bolí, ale občas musíš zapnout mozek, jinak tě nikdy nikam nebudu moci poslat samotného a vždycky tak budeš muset někomu dělat ocásek." Nesmlouvavým gestem utnul klukovy výhrady.
"Teď k věci. Pamatuješ si jak se Bestie dostala po tom pádu na střechu? Odrážela se od stěn protilehlých budov. Je to nejjednodušší způsob, jak to provést bez chakry. Proč se takhle zdržovat, když to mohu jako ninja vyběhnout rovnou? Navíc, když mám tři ninji v patách a k tomu všechny policisty ve městě.
Chci tím říct to, že je dost možné, že náš cíl nepoužívá chakru k pohybu, ale mate mne ta technika co použil na střeše. Jak že se to jmenovalo? Nějak si nemohu vzpomenout...každopádně kdyby to byla pravda, naši kořist musíme uhnat na otevřeném prostoru, protože budeme pohyblivější a nebude se tak moci nikam ukrýt." Podělil se ninja o myšlenku.

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Pá, 2018-12-07 04:13 | Ninja už: 1589 dní, Příspěvků: 511 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Shikamuro Nara
Sensei týmu 3

U jezera
Jestli se zdála průtrž prudká, nebylo to ještě nic oproti tomu, co nastalo ve chvíli, kdy Junna doskočila na zem po překonání třetí překážky. Rozpršelo se tak hustě, že bylo vidět sotva na metr okolo sebe, navíc se k tomu přidala i mlha, ktetá přišla jakoby nic.
"Někde na jezeře je plovoucí plošina. Důvěřuj svým instinktům a najdi si cestu. Když spadneš do vody, vrať se na břeh a zlus to znova." oznámil Junně zelený mechanický nosorožík, sedící na jejím rameni Shikamurovým hlasem.

Kaito Sarutobi
Tým 1

Deštivá Konoha
Kaito otevřel dveře a lehce sebou zaskočeně trhl, protože se právě chystal vyjít z radnice ven, ale nějak si neuvědomil, že začalo pršet. To, že se rozpršelo zahlédl už v kanceláři Hokage, ale za tu dobu se mu to úplně vykouřilo z hlavy.
”Doma je doma,” pravil se skeptickým úsměvem, načež vyrazil tím nečasem domů. Než však stihl dojít domů, ač to bylo kousek, protože rodina Sarutobi žila v centru, z deště se stal monzunový slejvák, takže když Kaito dorazil domů, byl absolutně durch. Podle bot doma zastihl jen mamku, která jeho příchod vůbec nezaregistrovala. Kaito se tedy vyzul a vydal se ji hledat. Díky hlasitému bubnování kapek nebyly jeho kroky slyšet, proto si ho nevšimla, když ji našel ve svém pokoji, sedět na jeho posteli, hledící smutně z okna. V takové chvíli měl Kaito běžně hromadu vtipných oslovení, ale když spatřil její oči v odrazu skla, nezmohl se ani na jedinou. Hrdlo se mu sevřelo a proto musel klouby prstů lehce zaklepat. Matčin pohled, jako kdyby se vrátil z nějaké dálky a pomalu zaostřil na sklo, přes které se v odrazu jejich oči střetli.
”Kaito!” vypískla a bez váhání vyskočila, aby syna objala. Ten jí dvěma spěšnými kroky vydal vstříc a uprostřed pokoje se matka se synem objali.

”Dobrý… to je dobrý, mami! Snad nechceš, abych prasknul,” bránil se Kaito dalšímu nabízenému jídlu. Po přivítání a odvyprávění historek z natáčení se Kaitova mamka rozhodla, že pět dní pohřešování je stejné, jako měsíc hladovění a pokusila se do svého syna nacpat vše, co se dalo za tak krátkou chvilku ukuchtit.
”Říkám, že mám dost! Navíc musím za Uruzawou-sensei. Je v nemocnici a už prý může mít i návštěvu,” jeho tón jeho mamku umlčel a když nasadila výraz smutku, Kaito zamával rukama.
”Přestaň se takhle koukat, jo?! Nakonec jsme to přežili a to je hlavní.”
Naposledy ji obejmul, políbil tvář a poté vyrazil cestou k nemocnici. Tentokrát však v suchém a s deštníkem, což bylo nakonec jedno, protože proti tomu lijáku byl deštník stejně zbytečný. Proto, když Kaito dorazil do nemocnice, měl suchá jen ramena. Na recepci si zjistil číslo pokoje a než by se kdo nadál, stál před dveřmi. Pozvedl s hlubokým nádechem ruku, zaklepal a po třech dlouhých vteřinách vstoupil.

Obrázek uživatele ʭSasuke Uchihaʭ
Vložil ʭSasuke Uchihaʭ, Čt, 2018-12-06 19:09 | Ninja už: 2427 dní, Příspěvků: 647 | Autor je: Recepční v lázních

Kasumi Hyuuga
(Tým 1)
kancelář Hokage --> cvičiště

Naprosto ignorovala nějakého Uchihu, kývla na pozdrav Kaitovi, když odcházel a pak s Midori mlčky čekly, až se objeví jejich sensei. No nemusely čekat dlouho, Homura opustil kancelář jen co to šlo. Stručně jim dal pokyny, že mají dva dny na to dát se po té cestě dohromady, což bylo vlastně víc, než vůbec doufala.
Pak začal působit trochu nervózně, podivně se ošil, než jim řekl, že odvedly dobrou práci. Musela se trochu podivit nad tím, že chlap v jeho věku vypadá, jako by ho bodali vidlema, když má něco takového říct, ale po tom všem co teď zažili si uvědomovala, že přesně tyhle věci by jí chyběly.
"No, taky jste nebyl úplně špatnej sensei," prohlásila svým typicky drzým způsobem, oproti druhé dívce, která vypadala úplně zaskočená.
"Tak na cvičišti," prohodila rychle, pak už se raději rychle odebrala pryč, aby ji ještě nestihl prohodit zdí.

Kasumi měla dva dny na to užít si zase vesnice, než nadešel čas, kdy měla dorazit na cvičiště. Přestože žily na stejném místě, Midori za tu dobu vůbec nezahlédla. Proto se s ní viděla znovu až na cvičišti. Zdálo se, že tady sedí už pěknou dobu.
"Ahoj," pozdravila, trochu ji zajímalo, kde byla Midori celou dobu, jeslti ji jen míjela, nebo měla něco na práci. Pak se ale v duchu okřikla, že by radši měla mít starost o to, co má na práci sama a začala se protahovat s vědomím, že určitě dostanou zase do těla.

- povídky, fanart, cosplay

Někdy prostě stačí věřit...
___________________________________________________________________________