manga_preview
Boruto TBV 13

Tennis a Jutsu !

Jednoho né zas tak hezkého dne se Tsunade rozhodla že udělá něco velkého. Samozřejmě to skončilo u toho že se opila a Shizune jí jako vždy odnesla domů.
Druhý den ráno Tsunade pokračovala v pátrání. Tak si šla zatrénovat se Sakurou. Házela po ní míčky, a Sakura je měla odpalovat. Ale nestalo se, většinou ten míček odpálil Sakuru. Tsunade to trklo. Udělá Golfový turnaj! Ale jak je známo, téměř každá postava má nějaký techniky jak bezproblému dostat míček do jamky na jednu ránu.
Například Gaara umí ovládat písečné pasti, stejně mu písek pomáhal na tolik že ho dotáhl až do jamky. O Yamatovy nebudu mluvit, ten udělal z Golfovýho hřiště les.
Naruto a Sakura skončili žalostně na posledním místě. Naruto nemá žádné ultimátní techniki a Sakura jamku přestřelila o pár kilometrů.
"Takhle to prostě nejde!" Nadávala žalostně Tsunade a vypila pátou sklenku Saké. Shizune zapřemýšlela.
"A co takhle Kroket...." Nabídla Shizune a Tsunade to přijala všemi deseti. Stejný výsledek jak minule, krom toho že poslední byla pouze Sakura, holt ta její velká síla je na nic co se týče pomalých sportů.
"A co takhle ... Tennis?" Nabídla opět Shizune a Tsunade štastně vypila poslední láhev Saké v konoze.
V den přihlášení bylo v konoze rušno. Byly tu všichni: Orochimaru,Akatsuki a dokonce i ten hloupej Avanger se přijel podívat.
U zapisovacích stolů bylo kolem stovky Anbu a stejně nestíhaly. Největší problém byl s Painem. Teoreticky to byla jedna osoba ale prakticky jich bylo šest, takže pokuď by hrál v týmu bylo by to 7vs2 a když sám tak 6vs1. Každopádně ho dali do kategorije jednotlivců. Na konci týdne bylo již rozhodnuto:
"Ladys and gantleman.. Tedy dámy a pánové.. Mluví k vám organizátor Tsunade ... Napřed seznam soutěžíjících :

Momochi Zabuza,Haku vs.Pakkun, Tenten
Dalších 200 učástníku neprošlo dopingovými zkouškami.. Děkujeme.." Oznámila Tsunade do mikrofonu. Plno lidí bylo zdrceno, plno lidí se přihlásilo, a plno lidí si koupilo ty energetický tyčinky - holt blbej nápad.

Sasori vs. Pain
Oba dva stáli proti sobě. Pain podával jako první. Sasori to v klidu odrazil zpět. Pein se nemusel ani hnout z místa. Sasori byl trochu rozhozený.
"Nemáš proti nám šanci!" vykřikly Painové a začali se smát. Sasori se naštval a vykřikl:
"Jak ty tak já!" Sasori si sundal plášt a otevřel svitek. Vyletělo z něj sto loutek.
"Oh my god!" Řekl Pain a jeden z nich se začal modlit. Sasorimu se podařilo dohnat 40 bodový náskok a první set vyhrál. V druhém setu to bylo 30:30 a Pain už toho měl dost. Jeden z nich vystřelil vystřelující ruku a zníčil kolem 30 loutek. Nemělo to efekt, Pain nakonec brutálně prohrál na sety 3:0.

Shikamaru chytil Nejho do stínu. Takže Hinata a Naruto si jen tak pinkali mezi sebou. První set vyhrála Hinata. Shikamarovy došla chakra a tak musel Nejiho pustit.
Neji si párkrát zamachroval s Kaitenem, a Naruto zase s klonama. Bylo nemožné střelit body takže druhý se vyhrály Naruto a Shikamaru. Stejně to bylo u třetího. A nakonec vyhrály Naruto a Shikamaru.

Gaara vs. Sakura.
Gaara udělala obrovskou písečnou zeď a míček neměl šanci projít skrz. Sakura se do toho obula a bouchla do míčku tak že to vyvolalo menší explozi. Zeď byla pokořena a Gaara prohrával 15-0. Potom to bylo 15-15 ale stejně vyhrála set Sakura. U druhé setu nastupovala Sakura s menším počtem chakry takže písek byl efektivnější.
Tenhle set vyhrál Gaara. Protože se hrálo na tři vítězné nebylo ještě o osudu rozhodnuto. Gaara vytvořil novou techniku, vytvořil z písku mícky a zamskoval je jako normální, a při dotyku s pálou je vystřelil. Sakura byla zmatená a prohrála celý zápas.

Celáý zapas byl dost vyrovnaný. Mladý tým šel hlavně na unavení soupeře a druhý tým šel na razantnost a sílu. První set byl dramatický od začátku dokonce a vyhrál Udonův tým. V druhém setu si Orochimaru zavolal své domácí mazlíčky a ty rozhodly a celém zápase. Druhý set vyhrály Tsunade a Orochimaru. Ve třteím setu se mazlíčckové nejvíce činily a Orochimaru a Tsunade vyhrály celý zápas.

Deidara podával, Temari s klidem odrážela jakékoliv pokusy o střelení bodů. První set vyhrála Temari. Deidara si přídil další dva jílové spolčeníky. Po delší několikati minutové střelbě byla Temari unavená a prohrála set. 1:1 na sety, v dalším setu to bylo jako v prvním a opět vyhrála Temari. 2:1. Deidara pomalu začal ztrácet nervy a celý zápas jen tak projel. Výhrává Temari.

Na tento zápas se sázkaři nejvíc čekaly. Nekorunovaný favorit turnaje - Pakkun, měl ambice vyhrát zápas a s Ten Ten byse mu to mohlo podařit. Haku si vytvořil pár zrcadel a Zabuza všechno održel pomocí vodních klonů. Ten Ten náhle vystřelila kolem padesáti míčků a jednou ranou vyhrála celý set. U druhého chvíli vedl Zabuzův tým ale Pakkun ukázal své schopnosti a zbytek setu prakticky uhrál sám. Zbýval poslední set, tedy v případě že by vyhrál Pakkun, ejhle, vyhrál to !

Příště -

Image Hosted by ImageShack.us

4.916665
Průměr: 4.9 (12 hlasů)

Kategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Jozzynko
Vložil Jozzynko, So, 2008-12-27 21:51 | Ninja už: 5789 dní, Příspěvků: 223 | Autor je: Prostý občan

ale jinak good

hmm akorat že Tenis je 15 30 40 gem ne 50 atd

Obrázek uživatele NekdoKohoNeznas
Vložil NekdoKohoNeznas, So, 2008-12-27 22:08 | Ninja už: 6091 dní, Příspěvků: 456 | Autor je: Hasič Amaterasu

je pravda že v tenisu se moc nevyznám ale možná jsem se někde přepsal. Jinak jsem bral info ze zkušeností,z PC her a wikipedie...

„Je to zhmotněná Enenra. Démon stvořený temnotou a kouřem. Dostala chuť na mrtvoly.“ -NOVÁ SÉRIE Války Klanů http://147.32.8.168/?q=node/116698

Obrázek uživatele naruto x sasuke
Vložil naruto x sasuke, Ne, 2008-07-20 17:54 | Ninja už: 6067 dní, Příspěvků: 208 | Autor je: Prostý občan

Síce nepoznám pravidlá v tenise ale aj tak si myslím, že tá fanfiction je skvelá.

Obrázek uživatele Verča 007X
Vložil Verča 007X, So, 2008-06-28 17:57 | Ninja už: 6089 dní, Příspěvků: 600 | Autor je: Prostý občan

jeeeej, teniiis milujuuuu! mmm to je upa uuuuža povííídka!!!

Yuumei - více spoluautorská FF xD Laughing out loud určo se mrkněte ;-)