manga_preview
Samurai 8 01

NFFORPG - Svět ShinobiShinobazu je označení, které vzniklo dávno v minulosti. Kdysi označovalo skupinu nukeninů, kteří opustili své vesnice, aby se mohli hnát za svými vlastními cíli. Stali se tak svými vlastními pány a pracovali jen sami pro sebe, neohlížeje se na následky. Shinobazu byli obávaní a nebezpeční, neboť za sebou zanechávali pouze zkázu a bolest.
Dnes se tak lidově označují skupinky ninjů stejného statusu, čili ti, co nespadají pod žádnou vesnici, i když se nemusí vždy jednat o nebezpečné nukeniny, nýbrž například jen o pouhé poutníky či ex-ninji, co se jen rozhodli pověsit své staré řemeslo na hřebíček.

Volných míst: 0-4


.

Tým Goku
Tým Tamaki


Tým Kuro


Tým ShiHourousha neboli tuláci. Sem bude vaše postava přidělena hned po schválení, dokud se oficiálně nepřidá k nějakému týmu. Spadají sem rovněž postavy zmražené.


.


Aktuality, sdělení:


5.5.2018 - Svět Shinobi dostal podobný facelift jako Kiri Smiling Čili došlo k přepracování některých textů a popisků, Zajímavá místa byla kompletně přepracována a Příběh též, včetně postavení Světa Shinobi jako místnosti ve hře, respektive popis místnosti byl upraven tak, aby lépe reprezentoval, jak je místnost dávno vnímána Smiling


Kategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Ero Michi
Vložil Ero Michi, Po, 2019-07-08 21:11 | Ninja už: 3951 dní, Příspěvků: 631 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Pěstitel rýže

Yuki Ryuu, Toshiro, potulný pár
tým Kuro
Kinumichi

"Jdeme do Vodopádové, navštívit jednu mou dávnou známou," odpověděl Ryuu prostě, když začal s dotazem na cíl jejich cesty dotírat už i Taichi. Toshiro, který celou dobu skepticky přihlížel výkladům slepé ženy, teď s pokřivenou tváří naslouchal, co řekla modrovlásce. Bolest? Cesta? Těžký úděl? Proč mu to všechno znělo tak hrozně povědomě?
Jakmile stařenka skončila s výkladem a Fujiko se rozběhla pryč, nechala ji žena jít. Neměla důvod jí bránit v odchodu. Místo toho se její slepé oči upřely na Chiku, jako by snad tušila, že po ní dívka plaše kouká. Neřekla, ani neudělala ale vůbec nic. Dokud se poblíž ní neozvalo přidušené zvolání, následované hlasitou ránou.
"Počk-" vyskočil Toshiro zcela bezmyšlenkovitě na nohy a rozběhl se ven za Fujiko. Hned po prvním kroku však jeho raněná noha vypověděla službu a rudovlásek se tak natáhl jak dlouhý, tak široký přímo na kamennou zem.
"Sakra," vyhekl, ale zůstal rezignovaně ležet jako rozpláclá žába. Stařík, který mezitím začal u ohniště klimbat, sebou zlehka trhl a hlasitě se rozesmál.
"Ale, ale. Copak? Nemohl sis prostě pomoct?" sledoval Toshira, který se pomalu zvedl alespoň na všechny čtyři. Mladík se kysele ušklíbnul.
"Jo, tak něco," zamumlal na odpověď. Ryuuovi poskočilo obočí. Otevřenou dlaní plesknul Taichiho po zátylku, aby zahnal jeho současné rozpoložení a hlavou kývl směrem k Toshirovi.
"Pomoz mu, Taichi. Něco mi říká, že byste se nakonec mohli skamarádit," pobídl ho, přestože to ani trochu neznělo tak, že by dal modrovláskovi na výběr.
"A ty se uklidni. Až bude čas, vzpomeneš si," pohlédl poté zpátky na Chiku.

SAJRAJTI!

Na pana S a na pana K nám nesahejte! Jsou výhradním majetkem dvou nezbedných úchylů :3

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Ne, 2019-07-07 16:16 | Ninja už: 4166 dní, Příspěvků: 3189 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Taichi Yarui
Tým Kuro
Les
„Že by ztratila paměť?“ zamrkal Taichi a znepokojeně se zamračil, když začala dívka při snaze si vzpomenout panikařit.
„No páni! To bude romantika až budem její vzpomínky společně znovu objevovat~!“ začal se obratem hned zase v duchu rozplývat, když si představoval všechny ty romantické chvilky a momenty, kdy mu bude Chika skákat se slzičkami štěstí v očích kolem krku, až jí pomůže získat zpět ztracené vzpomínky a zároveň si spolu utvoří spoustu nových.
Ze zamyšlení ho ale vytrhla Fujiko, která se zničehonic prudce zvedla a rozeběhla se pryč.
„Fuu-!“ chtěl na ni zavolat a začal se zvedat, aby se rozeběhl za ní. Jin ho ale předběhl a než mohl cokoliv udělat, rozeběhl se za jeho sestrou on.
Modrovlásek tak zůstal jen zaskočeně civět směrem, kterým oba odběhly, a pomalu si při tom zase sedl.
Byla to přeci jeho sestra. To on jí měl dělat oporu, když ji potřebovala, tak co se za ní měl Jin co rozebíhat místo něho...!?
Zatnul pěsti a opřel se předklotími o kolena, s pohledem plným hořkosti, vzteku a smutku zabodnutým do země mezi jeho botama.

Hikari
Tým Tamaki
Na cestě po Zemi horkých pramenů, aktuálně ve městě Niki
Situace se moc nelepšila. Dívčino počínání pro změnu nehnulo s Hikari. A kromě toho ji Tamaki včas zastavil a uvedl situaci rázně na pravou míru.
Při staříkově poznámce stekla Hikari po hlavě nepatrná kapka skepse, ale tak nějak si už začínala na Tamakiho všudybylství, mýchané s jeho nešikovností co se žen týkalo, zvykat.
Stařík je vybídl, ať ho následují, a oni se vydali za ním. Po cestě se Hikari lehce zamračila. Zdejší obyvatele podle všeho trápilo něco, s čím si nemohla ani jejich domobrana poradit. Část jí by jim ráda pomohla. Ta byla ale okamžitě bolestivě překřičena tím, o co jí šlo primárně. Kdyby pomáhaly každému v nouzi, koho na své cestě potkají, nikam se nepohnou...! Prozatím ale zůstala zticha, rozhodnutá počkat, jak se to celé vyvine.


Obrázek uživatele Swreck
Vložil Swreck, So, 2019-06-29 15:28 | Ninja už: 3123 dní, Příspěvků: 755 | Autor je: Prostý občan

Masamoto Tenno
Tulák
Restaurace

S úsměvem pokýval hlavou.
*Když už nic jinýho, tak má aspoň smysl pro humor.* pomyslel si Tenno. Poté, co se nechal zinkasovat pokrčil rameny v odpověď.
"Porozhlédnu se tady. Vyčistím si hlavu, přijdu na jiné myšlenky a budu čekat, až se někde objevíš. Pokud vše půjde dobře, budu ubytovaný pořád stejně," napřáhl ruku, coby gesto přátelství. Goku evidentně trochu ze svého elánu přelil i na mladého shinobiho.
Popravdě moc nevěděl, co bude dělat. Musel se dát do pořádku. Chápal princip tréninku, jen se stresovat a hrotit nemělo smysl. Doplní vybavení, překontroluje to staré. To bude aktivita tak na den. Pak se uvidí.

Razaki Oyasumi
Tým Tamaki
Zpustlá vesnice

Vlastně ani nepředpokládal, že by mu Tamaki dal volnou ruku. A nohu. Evidentně se tady jednalo o něco, čemu Razaki nebude bez vysvětlení rozumět. A to ho zlobilo. Začínaly mu chybět časy, kdy bylo všechno jednoduché. Ti, co byli proti němu, byli zlí a ti s ním hodní.
Co ale Razakimu neušlo, že když už nic, tak ti lidé Tamakiho znají. Je tedy alespoň nějaká naděje, že by Tamakiho plán mohl pokračovat tak, jak měl. Stačilo, že nic nevěděl Razaki. Kdyby nic nevěděl i jejich vedoucí, byl by to velký problém. Aspoň podle Razakiho.

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, St, 2019-06-26 06:00 | Ninja už: 1771 dní, Příspěvků: 545 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Jin Fu-Kei
Tým Kuro

Tábořiště
Jin hleděl do ohně a pokoušel se neposlouchat. Zvědavost ho však zradila a tak vyslechl všechno. Jako nezasvěcenému to však moc neřeklo. Popravdě cestoval s modrovlasou dvojicí nějaký ten den a kromě jmen toho o nich moc nevěděl. Když se nad tím tak zamyslel, nevěděl toho moc ani o Ryuuovi. Bylo otázkou, zda-li je to dobře, nebo ne. To však Jin určit nedokázal. Fujiko však vypadala, že slova stařeny nedokázala ustát a vyběhla do deště. Jin se okamžitě zvedl a bez zaváhání Fujiko následoval. Ať šla kamkoliv, nebylo dobré, aby byla sama. I kdyby hrozilo, že by se na něj naštvala, nepřišlo fialkovi správné, aby teď zůstala sama. Prakticky během vteřiny byl Jin promočený až na kost, ale stejně se držel kousek za Fujiko. Tak aby o něm věděla, ale tak, aby ji zbytečně nelezl do soukromí. V tuhle chvíli byl připraven chránit dívku před čímkoliv, co by se jen pokusilo narušit její soukromí.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Út, 2019-06-25 14:45 | Ninja už: 4386 dní, Příspěvků: 1879 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Fujiko Yarui
Tým Kuro
Jeskyně
Fujiko kývla a hlasitěji, než by chtěla, polkla slinu. Jakmile jí však žena položila první otázku, dívčiny zorničky se zmenšily a ona se zachvěla. Jak tohle věděla? Řekla to tak jistě!
Modrovláska zůstala ztuhlá po celou dobu, kdy jí věštkyně držela za ruku. Věděla to. Ona věděla… viděla, co se jí stalo? Co jim chtěl jejich vlastní otec udělat? Co stihl udělat jí?
Fujiko zoufale zavrtěla hlavou. Trefila se přímo do jejího srdce, viděla hlouběji do její duše, než by si kdy přála. Bylo toho na ní moc.
„Omluvte mě!“ vyhrkla, prudce se postavila a vyběhla ven do řádícího deště.

Obrázek uživatele Ero Michi
Vložil Ero Michi, Út, 2019-06-11 10:40 | Ninja už: 3951 dní, Příspěvků: 631 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Pěstitel rýže

Toriko
Tým Goku
Země čaje, Městečko Hama

"Většinou lidi říkají, že jsem prostě divná. Ale zvláštní zní líp. Je to takový... hezčí," usoudila, když ji tak Sho označil a poťouchle se na něj uculila.
"Já se ti fakt líbím, co?" drkla do něj zlehka ramenem. Svoji odlišnost od druhých si Toriko naprosto uvědomovala, nebo spíše o ní věděla a vůbec se tím netrápila. Každý byl nějaký, no ne? Jediné, co pořád nechápala, byl údiv ostatních nad tím, jaká je zrovna ona. Ale o tom obvykle plavovláska vůbec nepřemýšlela. Její myšlenky většinu času zabralo uvažování o jídle. Ke kterému se její myšlenky stočily i v okamžik, kdy míjeli stánek s dango knedlíčky. Plavovláska se u něj bez rozmýšlení zastavila a koupila si jednu špejli.
"Veterán... To jako, že byl děda voják?" pustila se znovu do rozhovoru, zatímco se začala nacpávat.
"To musí bejt už fakt hrozně dávno, co? Protože je nejspíš starší než tohle dřevo," poukázala na špalek, co Sho nesl a zazubila se. Příliš neřešila fakt, že si těsně předtím nacpala do pusy jahodovou dango kouli. Podivně zasmušilého výrazu v mladíkově obličeji si však všimla. Jen si ho odůvodnila úplně jinak.
"Divadlo?" zamrkala při jeho otázce nechápavě.
"Jasně, že vím, jak je ovládá. Dělá úplně to samý jako já s těma průhlednejma lankama!" odpověděla vzápětí a zakmitala si před obličejem prsty.
"Jenom prostě nechápu, jak to udělal, že se jich pohnulo tolik najednou. Mně pořádně nejdou ani ovládat dvě zároveň a těhle bylo aspoň dvacet!" pokrčila rameny a přistrčila mu pod nos špejli s posledním dango knedlíčkem.
"Chceš?" stočila pohled na opačnou stranu. Dělit se zrovna o dango byl pro plavovlásku nadlidský výkon. Ale když už s ním šla na rande, neměla moc na výběr. On se tvářil vážně, protože si žádný dango nekoupil a ona měla povinnost se rozdělit, aby ho rozveselila. Vztahy byly tak náročný!

SAJRAJTI!

Na pana S a na pana K nám nesahejte! Jsou výhradním majetkem dvou nezbedných úchylů :3

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Ne, 2019-06-09 01:39 | Ninja už: 4166 dní, Příspěvků: 3189 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Goku, pan Tsubasa, Shou
Země čaje, Městečko Hama
„Myslíš že se ten špalek odnese sám?“ ušklíbl se Sho, když se ho Toriko zeptala na tak samozřejmou věc, načež vyvalil oči pro změnu on, když se plavovláska vytasila s novým „prozřením“.
„J-Jaký rande zase?!“ vyjekl rudý až za ušima, ale to už si to Toriko štrádovala ven.
Sho si proto jen povzdechl a vyrazil za ní, ale zasekl se hned po prvním kroku.
„A jak jako no tak jo?!“ zrudl ještě o fous víc a vyběhl ven.
„Ty seš fakt zvláštní, víš to?“ přeměřil si za chůze dívku pohledem, ale rychle jím zase uhnul, aby nebyl za úchyla.
„Sensei je... veterán, který se rozhodl nechat starý život za sebou a začít znovu,“ vysvětlil Toriko, během čehož zvážněl a zahleděl se kamsi před sebe, jako by se mu hlavou honilo spoustu neúsměvných věcí, spojených s tímto tématem.
„Lepší dotaz ale je co jsi zač ty. Ty naopak mluvíš jako podivín. K čemu ti takový divadlo je? Nebo vážně nevíš, jak pohnul těmi loutkami...?“ podíval se na ni znovu o něco podezřívavěji.
„Co?“ nakrčil obočí Goku nechápavě, než mu to došlo.
„E-Eh, takhle sem to taky nemyslel!“ začal gestikulovat divoce rukama, „moje múza je vždy TA, jasný!? Nikdy TEN!“ zdůranil chlapci a podpořil svá slova opisem zaoblených tvarů o kterých mluvil dlaněmi ve vzduchu.
„A když je tak řeč o múze, myslím, že půjdu dostat ze zbytku svýho pobytu tady maximum,“ narovnal se, krátce zasnil, při čemž se poťouchle uculil, a zvedl se k odchodu.
„Co ty?“ zaplatil, založil si svalnaté paže v bok a koukl na Tenna s novým elánem.


Obrázek uživatele Bl4ckGh0st
Vložil Bl4ckGh0st, So, 2019-06-08 23:08 | Ninja už: 1131 dní, Příspěvků: 120 | Autor je: Pěstitel rýže

Yuu Haruko
Tým Shi
tajná lokalita

Znovu se podezřívavě zadíval na postavu. Ještě pěkných pár chvilek si prohlížel poloviční siluetu postavy v masce. Zaostřoval na ni a pokoušel se si zapamatovat, lépe řečeno aspoň zanalyzovat její vzhled. Strnulá maska mu však mnoho neprozradila o výrazu, nebo vůbec obličeji tohoto cizince.
Tenhle týpek... T, říkal? Co to je vůbec za žoldácký kult? Yuu byl připraven zakročit každou sekundu a neváhal patřičně postavě vrátit každý možný pokus o útok. V hlavě ale pořád přemítal nad tím, co to má být za dohodu. Nesmím se nechat zmást. "Specifické požadavky", to nezní moc lákavě, bezpečně, ani kterékoliv jiné pozitivní slovo.
Hned jak (neznámý parametr) T hýbl rukama, Yuu zase zpozorněl. "Týden, říkáš?," vypadlo z něj překvapeně potom, co postava začala mluvit. Okamžik potom ale chlapec polknul, když uslyšel, co se děje s jeho metabolismem. Co...? To není- Ale- Cože? I přes jeho zmatení nedal navenek znát své psychické rozpoložení. Zpomalil svůj tep a dýchal. Joro Gumo... Yuu vykřikl vzápětí: "Hele, počkej!", jenže odpovědí mu byly pouze zvuky větví, kterými se prodíral nějaký pták.
Co když blafuje? Co když se mě snaží jen donutit zabít Shiho jen kvůli svým mocenským cílům? Až teď na něm bylo vidět opravdové zmatení. To by znamenalo, že na Shiho ušili pěknou boudu, protože jinak... By byl fakt zločinec. Po zbytek noci moc nespal, jen v krátkých desetiminutových úsecích. Zvažoval, co udělá. Nechám si to pro sebe. Po světě se potulují lidé plní tajemství - tohle by mohla být dobrá kamufláž.

Ráno toho dne se přece jen vzbudil asi s hodinou spánku. Po ujištění se, že včerejší setkání bylo pravé, se rozhodl projít se k jezírku. Nasbíral několik čajových lístků a máty. Za svítání se začala vařit voda. Namělnil silice máty a přidal je do louhu. Hned potom, co se chutě promísily, odlil část hrnce do polních láhví na cestu. Začal pomalu uklízet věci okolo tábořiště a zahladil některé významnější stopy v okolí stromů. Měl asi největší prostor v tom, co s sebou nosil. Zabalil si několik pytlů, co bylo v tábořišti jídla. Nikdo se zlobit nebude, stejně vařím já. Sedl si ke stromu, u kterého trávil poslední den nejvíce času a tam pozoroval ranní přírodu.

Obrázek uživatele ʭSasuke Uchihaʭ
Vložil ʭSasuke Uchihaʭ, Út, 2019-06-04 08:13 | Ninja už: 2608 dní, Příspěvků: 656 | Autor je: Recepční v lázních

Chika Kokumotsu
(Tým Kuro)
Les

"Dobře," přikývla, i když se toho nedozvěděla nějak moc.
I její pozornost se zaměřila na tu ženu, když začala vykládat o dívence, která toho podle jejích slov musela mít velmi mnoho za sebou. Na chvíli přemýšlela, co si zažila, co si museli zažít všichni kdo tu sedí. Jestli někdo z nich mohl mít podobně strašný osud, jako ona sama.
Když už se zeptal i ten kluk, doufala, že se konečně dozví vytoužené podrobnosti o tom, kam jdou, jenže pak začal věnovat pozornost jí a položil jí otázku, na kterou si předem nepřipravila odpověď. Světe div se, vážně neměla promyšlenou žádnou důvěryhodnou lež, co vůbec dělala v tom lese. A rozhodně jim nehodlala říct pravdu, když o nich nevěděla zhola nic. Pak ale dostala mistrovský nápad, jak z toho ven.
"No já-," začala, ale po chvilce se odmlčela. Tvářila se jako že pátrá v paměti
než znovu zkusila promluvit. "Šla jsem... Já jsem šla..." její výraz se pomalu změnil v šokovaný. "Proboha, kam jsem to měla jít? Co jsem dělala v tom lese?" vyhrkla najednou na Taichiho, jako by to on snad měl vědět líp. Chvíli zmateně těkala očima, položila si ruku na hlavu a vydechla: "Do háje, jak je tohle možný?"
Předstírat ztrátu krátkodobé paměti, aby nemusela nic vysvětlovat bylo nejspíš to nejjednodušší řešení, aspoň prozatím. Horší však bylo, že tvářit se, že si nepamatuje ani odkud je se jí nezdálo z mnoha důvodů jako dobrý nápad a říct jim, že z Písečné už vůbec nechtěla, co kdyby tam kam jdou potkali někoho z její vesnice a dostali úžasný nápad přenechat jim ji na starost. Při svém předstírání se krátce ohlédla po stařence. Ta ji znervózňovala, vypadala, že ví všechno, tohle by mohla snadno prohlédnout, nemluvě o tom, kdyby někoho napadlo ji požádat, ať se na Chiku podívá a zjistí, proč byla sama uprostřed lesa. Z nějakého důvodu však Chika měla pocit, že nemá důvod něco ostatním prozradit. Jestli ví opravdu všechno, zná minulost i budoucnost a má v sobě špetku citu, snad nic neřekne.

- povídky, fanart, cosplay

Někdy prostě stačí věřit...
___________________________________________________________________________

Obrázek uživatele Swreck
Vložil Swreck, So, 2019-06-29 14:18 | Ninja už: 3123 dní, Příspěvků: 755 | Autor je: Prostý občan

Masamoto Tenno
Tulák
Země Čaje, Městečko Hama

Vypadalo to, že Tennův proslov zapůsobil a nakonec si tu snad udělal nové společníky.
*Konečně. Možná to s mojí socializací nakonec nebude tak vážné!* pomyslel si, když si vzpomněl na interakce s těmi, kdo se chtěli přidat do jejich skupiny. Mladá Inuzuka byla jediná světlá výjimka.
"Je mi jedno, kolik tenhle konkrétní cíl zabere životů. Tenhle už mi stejně dávno nepatří," zauvažoval. Možná trochu pateticky, ale byla to pravda. To Saito vytáhl to nic, co z něj vyrůstalo a přetvořil to v...něco. A kam jeho cesta povede dál, to už byla jiná otázka.
"Nezahodím!" usmál se odevzdaně. Při další větě ale svou odevzdanost poněkud přehodnotil.
"No, s tím bude možná trochu problém. Já sice jsem svobodomyslnej, ale nějak to nepraktikuju. Tak kdyby místo toho šlo třeba něco jinýho? Já chápu, umělci a tak a fakt proti tomu vůbec nic nemám, ale prostě nejsem ten typ, jasný?" snažil se vysvětlovat a zároveň neurazit. Co by to byl za společníka, kdyby nastaly trapná nedorozumění hned na začátku.

Obrázek uživatele Reiko-chan
Vložil Reiko-chan, Po, 2019-06-03 20:02 | Ninja už: 1321 dní, Příspěvků: 48 | Autor je: Pěstitel rýže

Shiori Asakawa
Tým Tamaki
Město Niki

Razaki se hned připravil do bojové pozice. Agresivní postoj umocňoval golem, který proti cizincům nakročil stejně jako on. K Shiorině překvapení to s nimi ani necuklo. Museli si toho prožít opravdu hodně. Nakonec zakročil jak Tamaki, tak Hikari. I když každý trochu odlišně.
Následující sled událostí, nabral pro Shiori, zhruba předpokládaný spád. Jen netušila, že ta holka na to půjde tak rychle. Docela jí to vyvedlo z klidu, až se z toho zalkla. Jedno plus z toho vzniklo. Reakce Tamakiho byla roztomilá.
Cože?!? Opravdu to tu před měsícem bylo bez problémů? Uhm… další zachránění holka? No musím uznat, že má docela rušný život. Tohle Shiori docela zajímalo. Možná se na to časem zeptám. Může to být zajímavý příběh.
Za staříkem se jí moc nechtělo, ale nakonec následovala ostatní. Je možné, že se konečně dozví podrobnosti o tomhle incidentu.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Po, 2019-05-27 18:30 | Ninja už: 4386 dní, Příspěvků: 1879 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Tamaki Sakamoto
Náhodný kolemjdoucí bavič
Město Niki
„Opovaž se pohnout, Razaki,“ zavrčel na chlapce mladík. To, co před sebou měli, už dlouho nezažil. A rozhodně by to nečekal na místě jako tady. „Co prosím?“ vypadlo z něj nevěřícně.
Stařec nakrčil nos a zamžoural před sebe. „Neslyšel jste snad, pane? Chtěli bychom jídlo za trochu pobavení,“ zopakoval svou žádost. Tamakiho oči přejely k dívce. Ta pohlédla stranou a kývla. Nechtělo se jí, ale byla se svým osudem naprosto smířená. „No tak, ukaž co máš,“ popohnala ji žena vedle ní. Malá hnědovláska se se stále prázdným pohledem sehnula a uchopila kraj svojí sukně.
Sotva ninja pochopil, co chce dělat, začal splašeně mávat rukama. „Pro pána krále, ne!“ vykřikl a dívka sukni okamžitě pustila zírajíc na něj s nepochopením. „My toho moc nemáme a-a lidi si nekupujeme!“ vrtěl horlivě hlavou. „Co se to tady stalo? Ještě před měsícem to tu kvetlo a teď tohle?“
Stařec znovu zamžoural. „Ty…,“ ukázal na něj znenadání, až se Tamaki narovnal skoro do pozoru. Tenhle tón hlasu znal. Od unaveného, který slyšeli ještě před chvílí, měl docela daleko. „Ty jsi ten pouliční bavič, co před měsícem zachránil starostovu dceru. A pak ji urazil,“ konstatoval. „Pojďte… Pojďte za námi,“ řekl nakonec, otočil se a začal kulhat směrem k bývalému hostinci.

Obrázek uživatele Ero Michi
Vložil Ero Michi, Čt, 2019-05-23 12:51 | Ninja už: 3951 dní, Příspěvků: 631 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Pěstitel rýže

Toriko
Tým Goku
Země čaje, Městečko Hama

Vyvalila na staříka oči a s pootevřenými ústy sledovala, jak mizí v zadní části obchodu.
"No tak čau, dědo..." vypadlo z ní po několika vteřinách tupého civění, během něhož přemítala o řezbážově odpovědi. Měla k tomu předpoklady, ale chyběla jí praxe? Co tím jako myslel? Ona přece potřebovala aspoň pět prstů na to, aby ovládala jednu loutku. A děda jich otočil naráz aspoň dvacet! To znamenalo, že šlo ovládat tolik loutek najednou? Jen se dvěma rukama a deseti prstama? Teda ještě by mohl používat ty u nohou, takže by na jednu loutku připadal jeden prst, ale to tím patrně nemyslel. Nebo jo?
Toriko se pomalu začínalo doutnat z hlavy, jak urputně přemýšlela. Neočekávaný příval myšlenek však přerušila mladíkova otázka. Plavovláska se k němu obrátila a dvakrát mrkla.
"Bydlím v lázních," ukázala nakonec za sebe směrem, kterým se lázeňský dům nacházel. Přitom ze Shoa nespouštěla tupý pohled. Rozhovor mezi ním a starým řezbářem úplně přeslechla, zabraná do představ o Tsubasovi, který hýbáním prstů u nohou pohyboval loutkama. Proto jí teď unikal důvod, proč se jí na to ptal a měl její špalek na rameni.
"Ty jdeš se mnou?" zeptala se nakonec, aby si situaci mezi nimi ujasnila. Celou dobu se jí totiž zdálo, že má tenhle kluk něco proti ní. A teď se tu prsil a vystavoval na obdiv svaly, aby jí mohl doprovodit? Toriko rozevřela doširoka oči, když jí svitlo. Založila si ruce v bok a naklonila se směrem k mladíkovi.
"Ty chceš jít na rande, že jo?" obvinila ho s poťouchlým výrazem v obličeji, načež si ho zkoumavě přeměřila pohledem. Nebyl o moc vyšší než ona a když si odmyslela protivný chování a otrávený výraz, nebyl zase tak marnej. Rozhodně měl správnou barvu očí. Jako čerstvě rozpůlený dřevo javoru. To mohla risknout.
"No tak jo. Jdeme," zavelela a vypochodovala z obchodu kolem Shoa na ulici, kde na něj počkala.
"Co je ten děda vůbec zač? Mluví jako stará knížka," zajímala se, když se zařadila hnědovláskovi po boku. Ruce přitom sepjala za zády stejně jako starý řezbář předtím a pokoutně po Shoovi házela očkem, aby ho měla pořád na očích. Nebo spíš svůj špalek.

SAJRAJTI!

Na pana S a na pana K nám nesahejte! Jsou výhradním majetkem dvou nezbedných úchylů :3

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Út, 2019-05-21 00:01 | Ninja už: 4166 dní, Příspěvků: 3189 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Goku, pan Tsubasa, Shou
Země čaje, Městečko Hama
„Hmm?“ zdvihl k Toriko řezbář pohled, zatímco nasával vzduch do dýmky, aby ji zapálil.
„Pro to přece základy už máš, děvče. Co ti chybí, je praxe,“ vytáhl si dýmku z úst a ukázal s ní na Toriko.
Sho se mezitím vrátil se špalkem dřeva, který položil na pult před Toriko.
„Prosim!“ oprášil si ruce a založil si je v bok. Teď už se snad i dočká jejího odchodu.
„Pomoz ho slečně odnést, ano?“ udělal mu čáru přes rozpočet starý Tsubasa.
Učedník se na něho stihl sotva vyjeveně zahledět a stařík se u měl k odchodu do zadní části dílny.
„Žij blaze a dlouze, mladá slečno,“ popřál plavovlásce Tsubasa za odchodu ještě, než jí zmizel ze zorného pole.
„Ach jo... Tak kam ti to mam vodnýst?“ povzdechl si po menší odmlce Shou, hodil si špalek na rameno a přešel netrpělivě ke dveřím z obchodu.
Goku mezitím s lehce skeptickým výrazem ve tváři naslouchal Tennovi, uvažující, jestli z chlapce náhodou nemluví alkohol. Nevypadalo ale, že by tomu tak bylo.
„To sis předsevzal něco tak na jeden nebo dva životy...“ poznamenal, když černovlásek domluvil, a povzdechl si.
Minuta ticha, co se mezi nimi poté rozhostila, musela být napínavá.
„Hele na takovýhle plány na vodrovnávání mafie si nemyslim, že sem ten pravej, i když trpělivost bych na to jako umělec samozřejmě měl! Jen sem toho názoru, že se dá život trávit líp... Trochu tě, jak to říct, ‚uvedu do dění‘, oukej? Pomůžu ti nějak začít, ale pod jednou podmínkou!“ zvedl Tennovi před obličej Goku vztyčený ukazováček.
„Že svůj život jen tak nezahodíš, jasný?“ zatvářil se muž přísně.
„A ještě něco budu chtít, ale to si ještě rozmyslim,“ dodal poté jen jakoby mimochodem a tvářící se jako nevině si dolil saké a napil se.

Taichi Yarui
Tým Kuro
Les
Pohlavek co dostal pro změnu on od Ryuua nechal Taichi bez komentáře a jen ho mlčky probodával vzdorovitým pohledem, protože ho nenapadala žádná vhodná stěra, co by nebyla prostě jen trapná.
„A kam že to teda vlastně dem?“ optal Yukiho. Vždyť on to neřekl pořádně ani jim. A co naplat, že tu seděla ta dvojice? Ta babča podle všeho stejně věděla líp kam jdou, než samotný Ryuu.
Tehdy si Taichi konečně všiml, že drží ta babička za ruku i Fujiko, která byla celým tím věštěním překvapivě pohlcená. Modrovlásek ji chvilku sledoval, ale vzhledem k tomu, že se jeho sestra netvářila nijak vyděšeně nebo znepokojeně, usoudil, že jí stařenka patrně nic hrozného neřekla, a obrátil se zpátky na hnědovlásku.
„Kde ses tu vlastně vzala, hm?“ lehl si na břicho vedle ní a podepřel si bradu dlaněmi, zaujatě jí hledící do tváře. Že byl spíš zaujatý její tváří než odpovědí na svou otázku už byla věc druhá.


Obrázek uživatele Ero Michi
Vložil Ero Michi, Po, 2019-05-20 21:18 | Ninja už: 3951 dní, Příspěvků: 631 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Pěstitel rýže

Yuki Ryuu, Toshiro, potulný pár
tým Kuro
Kinumichi

Žena se na Fujiko vlídně usmála, když k ní natáhla váhavě ruku.
"Nemusíš se bát. Nebolí to," ujistila ji, zatímco jí na rtech visel zvláštní, konejšivý úsměv.
"Máš z bolesti strach, nemám pravdu?" zeptala se jí ještě předtím, než se vůbec její dlaně dotkla a přitáhla si ji do svého klína. Jakmile tak udělala, rozhostilo se mezi nimi krátké ticho, stejně jako předtím u Taichiho i Jina.
"Tolik bolesti... Tolik úzkosti... Každý by se musel bát," hlesla, když se konečně narovnala a pustila dívčinu dlaň ze své.
"Vzala sis na svá ramena příliš velké břímě, Fuuchan. Pokud půjdeš touhle cestou, nakonec se začneš bát i sama sebe. Toho, čeho budeš schopná, abys dosáhla svého cíle," upřela na Fujiko slepé oči, které však působily, jako by viděly hlouběji než kterékoliv jiné.
"Nenos ten úděl sama, Fujiko. Už nemusíš jen utíkat. Jestli setrváš na svojí cestě, pak jsi našla správného člověka. Může ti dát přesně to, co budeš potřebovat. Ale nejdřív musíš zase otevřít své srdce. Protože srdce vidí víc než oči. A ty budeš potřebovat vidět to skutečné."
Ženiny oči během její cesty pohlédly krátce za Fujiko, ale neupřely se k nikomu konkrétnímu. O někom z těch pěti ale přeci jen mluvila.
I když se Ryuu věnoval ošetřování čerstvě probuzené dívky a kočírování Taichiho hormonů, celou dobu částečně věnoval pozornost i staré ženě, která dětem vykládala budoucnost. A líčila jejich minulost. Při rozhovoru s Jinem spozorněl o něco více, ještě více však jeho pozornost zaujalo to, co hovořila modrovlásce. Zlatavé oči se krátce upřely na její zátylek, než se vrátil pohledem zpět k Chice.

SAJRAJTI!

Na pana S a na pana K nám nesahejte! Jsou výhradním majetkem dvou nezbedných úchylů :3

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Po, 2019-05-20 04:25 | Ninja už: 1771 dní, Příspěvků: 545 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Jin Fu-Kei
Tým Kuro

Tábořiště
Zatím co se Taichi vydal věnovat dívce, kterou on, Jin, našel v lese, pohroužil se fialovlásek do vzpomínek. Taichiho pohlavek a radu si vyspechl, ale nijak na to nezareagoval. Myšlenky mu totiž létali úplně někde jinde. Nebylo to sice ještě tak dávno, ale díky tvrdému životu na to málem zapoměl. Na anděla uvězněného v pekle spolecně s bezcenými. Na dívku, která v něm probudila naději, že svět tam venku je jiný, lepší. To ale nebylo možné. Jin si rozvázal tuniku a prsty nahmatal dvě jizvy, kudy mu prošly hroy šípů.
"To není možné. Nikdy to nikdo nedokázal," promluvil polohlasem k sám sobě, když jeho pohled opět pohltily hypnotické plameny. Ve chvíli, kdy se k ohni dostavila i Fujiko, si odsedl kousek dál, aby jí udělal více místa a zavázal si tuniku. Jin totiž pochytil, že vidět odhalené tělo je pro modrovlásku nepříjemné a Jin nechtěl dostat další pohlavek.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, So, 2019-05-11 21:46 | Ninja už: 4386 dní, Příspěvků: 1879 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Fujiko Yarui
Tým Kuro
Jeskyně
Fujiko dokonale ignorovala celé svoje okolí, kromě té ženy. Ta si toho všimla a otočila se přímo na ni. Modrovláska zadržela dech. Byla slepá. Jak mohla vidět, kde sedí a že na ni hledí?
Dívčiny oči pomalu sjely k ruce vědmy, která ji vybízela. A ona se nechala. Němě kývla, sebrala se ze země a došla až před starou paní. Měla pocit, že ač ji stařena nevidí, dívá se přímo na ni. Do její duše. Pomalu se tedy posadila a natáhla ruku, nadechujíc se na kuráž. Jak na tom bude ona? Co se jen dozví?

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, So, 2019-05-11 14:46 | Ninja už: 4166 dní, Příspěvků: 3189 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Hikari
Tým Tamaki
Na cestě po Zemi horkých pramenů, aktuálně ve městě Niki
Tamakiho slova se jí v hlavě okamžitě proměnila v obraz zkázy, která toto město podle všeho zastihla. Příroda za to ale rozhodně nemohla.
Hnědovlásek zrychlil a ona též. Když doběhli do městečka, Hikari se zaposlouchala a zpozorněla dřív, než se čtveřice zdejších vynořila z obydlí.
Na popis od Shiori jen lehce kývla.
Dveře domů byly buďto dokořán a nebo chyběly, což se jí zdálo pravděpodobnější. Totéž platilo pro okna. Jak vypadal zbytek si mohla jen domýšlet, a hezká představa to nebyla.A pak se tu zjevil ten stařík, který jim, pocestným, kteří toho u sebe nemohli mít o moc víc, než zásoby na na cestu a pár ryou, nabídl za jejich „bohatství“ zdejší dívku.
Golem se pohnul a Hikari přesunula svou pozornost k Razakimu, kterému vzápětí položila ruku na rameno a zakroutila hlavou.
Nezdálo se, že by se té dívce chtělo nějak vzdorovat, a při tom by jí prakticky stačilo se prostě sebrat a utéct.
„Dělá to dobrovolně...“ špitla k černovláskovi.
Niki za sebou podle všeho mělo velice tvrdý útok nájezdníků. A ne jeden. Z toho by se přece místní vzpamatovali. Fakt, že museli zajít tak daleko, aby náhodným kolemjdoucím nabízeli své vlastní lidi výměnou za zásoby, znamenal, že tohle město někdo dlouhodobě sužoval....


Obrázek uživatele Swreck
Vložil Swreck, St, 2019-05-08 12:11 | Ninja už: 3123 dní, Příspěvků: 755 | Autor je: Prostý občan

Razaki Oyasumi
Tým Tamaki
Město Niki

Razaki sklopil oči a dál pokračoval beze slova. Tihle lidi měli evidentně jiný způsob života, než on.
*Nebo si ho alespoň měli možnost zvolit.* napadlo ho naprosto překvapivě. Zavrtěl hlavou, aby takové myšlenky zahnal. Právě včas.
Proti nim se blížila trojice lidí. Na první pohled zbídačených životem. Na první poslech taky. Ve Vesnici umělců se s prodejem lidí setkal. Byl fakt, že lidé se mohli prodávat z různých, lepších i horších, důvodů. Pokud to ale bylo proti jejich vůli, vždycky v tom bylo něco špatného. Tenhle druh mu vždycky přišel nechutný. Stejně tak se mu okamžitě znechutila trojce lidé před ním.
Razakimu se uvolnily stehy na rukou a golem si nakročil. Tamaki si musel všimnout, že je připraven jednat a osvobodit tu dívku. Ať už to byl kdokoliv. Bylo totiž velice pravděpodobné, že by to docela dobře mohla být dcera toho staříka.

Masamoto Tenno
Tulák
Restaurace

Chápal Gokuovo zděšení. Neměl by mu za zlé, kdyby odmítl úplně. Hodlal bojovat proti soupeři, který byl ve všech směrech mimo jeho úroveň.
"Nehodlám naběhnout do jeho sídla, jakmile ho vypátrám. Můj boj bude trvat dlouho a bude pomalý a opatrný. On má všechny trumfy, kromě jednoho. Mě nezná. Netuší, kdo jsem a bude teď všechny svoje síly soustředit na hledání senseie, což mu zabare spoustu času. Já se mezitím připravím a tak jako v pravém zápase budu čekat na ten jeden moment, kdy udeřit a garantuju ti, že jakmile udeřím, on umře. A s ním vše s ním spojené," obrátil do sebe zbytek saké a sérií gestikulace a mimiky objednal u servírky další dvě.
"Ať už to bude znít divně jak chce, já nejsem hlavním cílem. Nežádám, aby ses ty nebo kdokoliv z tvojí skupiny do čehokoliv zapojoval a nikdo vám nebude vyčítat, pokud zmizíte při prvním náznaku nebezpečí. Jen potřebuji někoho, kdo se v tomhle světě alespoň trochu vyzná, protože já tu teď budu jako slon v porcelánu," pokrčil rameny. To bylo asi tak všechno, co mu k tomu mohl říct a co nabídnout. Teď už to záleželo jen na Gokuovi.

Obrázek uživatele Ero Michi
Vložil Ero Michi, Út, 2019-05-07 18:54 | Ninja už: 3951 dní, Příspěvků: 631 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Pěstitel rýže

Yuki Ryuu
tým Kuro
hranice

Pohlavek, který Taichi vzápětí dostal, se rozlehl v ozvěně přes celý skalnatý plácek.
"Přestaň šaškovat, Taichi," napomenul ho Ryuu, ačkoliv mu nad modrovláskovým výlevem cukal koutek. Ten kluk byl prostě úplně marnej, když šlo o balení holek.
"A ty buď klidná. Zítra dorazíme na místo. Tam se ti o nohu už postarají," ujistil hnědovlásku. Žena, která stále seděla naproti Jinovi, obrátila svou tvář k modrovlasé dívce. Jako by cítila její pohled a intenzitu, kterou na ní hleděla. Bez jediného slova k Fujiko natáhla dlaň v němé výzvě. Toshihiro ji upřeně sledoval. To chtěla vyvěštit i jí?

SAJRAJTI!

Na pana S a na pana K nám nesahejte! Jsou výhradním majetkem dvou nezbedných úchylů :3

Obrázek uživatele ʭSasuke Uchihaʭ
Vložil ʭSasuke Uchihaʭ, Pá, 2019-04-19 10:56 | Ninja už: 2608 dní, Příspěvků: 656 | Autor je: Recepční v lázních

Chika Kokumotsu
Tým Kuro
Les

Stařenka si získala pozornost všech, takže její otázky zůstaly nezodpovězeny. Z ničeho nic se k ní ale přitočil jeden z těch kluků a vysypal na ni tolik jmen, že si je nikdy nemohla stihnout zapamatovat.
Choval se přinejmenším divně, podle jejího názoru. Když ji chytil za ruku, trochu znervózněla a očekávala, že se jen snaží být milý. Po balící hlášce o jeho rukou a zádech jí však vyjelo obočí téměř do vlasů. Kdo proboha háže tyhle úsměvy po holkách, které jsou rády, že žijí? No Tachi očividně ano. Jeho jméno si zapamatovala hned.
"Ehm, dí-ky?" mírně se odtáhla a pokusila se vyprostit svou dlaň z jeho sevření. Nebyla momentálně v pozici, kdy by mu mohla říct, co si o jeho jednání myslí, hodně jim dlužila. Nicméně její výraz to říkal za ni. Okamžitě si ho v podvědomí zařadila do složky s velkým, tučným nápisem "úchyl".
"Dobře, kam přesně máme teda vlastně namířeno?" pokusila se zeptat tentokrát jeho a doufala, že dostane odpověď.

- povídky, fanart, cosplay

Někdy prostě stačí věřit...
___________________________________________________________________________

Obrázek uživatele Reiko-chan
Vložil Reiko-chan, Pá, 2019-04-12 09:07 | Ninja už: 1321 dní, Příspěvků: 48 | Autor je: Pěstitel rýže

Shiori Asakawa
Tým Tamaki
Město Niki

Nevěřícně a se zvláštním zaujetím si prohlédla Razakiho. To jako myslí vážně? Sice nemám moc peněz, ale nesnížila bych se na vyrabování celé vesnice. Nakonec to pustila z hlavy. V bezpečí mezi ostatními si začala podrobněji prohlížet celkovou scenérii.
„Dali si na tom docela záležet. Podle toho co všechno zničili, to musela být větší skupina,“ se zájmem pronesla na hlas. Kdo by to mohl udělat? Zloději by asi nepálili pole, banditi nebo jiná zločinecká skupina? „Tamaki-san nevíte o nějakém převratu nebo místní válce?“ rozvíjela dál svou teorii.
Vkročili do města. Shiori se tu vůbec nelíbilo, z ponurého okolí ji naskočila husí kůže. Pohledem prohledávala okolí a sem tam kopla do ohořelého prkna nebo odpadu. „ Je zvláštní, že tu vůbec nikdo není. Vše je tu poničené, ale krve nic moc, že by obyvatelé utekli?“ Nebo je někdo odvedl? Hmm tady moc zásob, už neseženeme. Měli bychom odtud co nejrychleji odejít.
Rychle odejít, aby se nic nestalo, jí nebylo dopřáno. Náhle se objevil stařec a Shiori se rychle přitočila zpět k ostatním. Ah tak přece jen nějací přeživší. Asi ti co se schovali a vrátili se pro zbylé věci. Informativně špitla k Hikari: „Je tam nějaký děda, dvě ženy a holka. Museli toho teď hodně zažít, protože jsou pěkně odrbaní.“ Už se chtěla staříka zeptat, co se tu stalo, ale on byl rychlejší. Shiori se zarazila. S lehkým úsměvem povytáhla obočí a jukla na Tamakiho. Byla zvědavá, co se bude dít.

Obrázek uživatele Ero Michi
Vložil Ero Michi, Čt, 2019-04-11 17:09 | Ninja už: 3951 dní, Příspěvků: 631 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Pěstitel rýže

Toriko
Tým Goku
Země čaje, Městečko Hama

Nad hlavou Toriko se objevily tři velké, černé tečky.
"Ha?" vypadlo z ní nakonec, čímž přerušila příliš dlouhé ticho, které mezi ní a staříkem zavládlo.
"O čem to zase mluvíte, dědo?" přimhouřila nechápavě oči a založila si ruce v bok. Věděla, že jí spousta věcí nedochází a ne každému zrovna rozumí. Ale tenhle stařík mluvil v hádankách pořád. Co když mluvil cizí řečí a ona si toho ani nevšimla?
Toriko zůstala znovu mlčky zírat na pana Tsubasu, jak rozjímala nad svým posledním nápadem. Nakonec však usoudila, že v tom problém nebude. Prostě generační propast, tím to nejspíš bude.
"Hele, dědo..." svěsila ruce pomalu podél těla a opřela se loktem o pult.
"Když už mluvíte o tom učení, nechcete mi ukázat, jak jste to udělal? S těma loutkama myslím. Bylo to fakt hustý! Pohnuly se všechny naráz! Naučíte mě to taky?" zamrkala na něj s nadějí a neskrývaným nadšením ve tváři.
"Tak co říkáte? Naučíte mě to? Přísahám, že nic nikomu do zad nebodám!" zdvihla ruku s otevřenou dlaní na znamení slibu.

SAJRAJTI!

Na pana S a na pana K nám nesahejte! Jsou výhradním majetkem dvou nezbedných úchylů :3

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Po, 2019-04-08 20:42 | Ninja už: 4166 dní, Příspěvků: 3189 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Taichi Yarui
Tým Kuro
Les
„Okkee,“ zazubil se Taichi a uhnul, aby udělal před stařenkou místo Jinovi.
Babička se chopila chlapcovi ruky a modrovlásek zpozorněl.
Byl to podobný začátek jako u něho, jenže i u Jina se dost trefila a to už bylo divné. Korunku tomu dal ten závěr.
„Akaru?“ povytáhl nad tím oslovením Taichi obočí. Proč mu tak řekla a proč se nad tím nepozastavil i Jin? Byla to skutečně nějaká jeho přezdívka? Ale jak se o ní ta stařenka tedy dozvěděla když ji i on slyšel poprvé až teď!?
Údiv nad tím co se tu odehrávalo způsobil že si ani on nevšiml otázky Chiky. Až když se rozmluvil Jin se Taichi probral.
„Hele, ‚stará‘ se babčám neříká kámo,“ vlepil Jinovi menší pohlavek. Ne že by tak nikdy žádné stařence sám neřekl, ale to byli obvykle protivné pavlačovky co na něho pokřikovali nadávky a výhrůžky, když byl s kamarády za školou, a ne slepé vědmy.
Pak si konečně všiml i Chiky a z podvědomí mu okamžitě vyjela seznam všeho co řekla, i když to pořádně neposlouchal.
„Dobrýtro!“ přiskočil k ležící dívce a popadl ji za ruku, „to je přece jasný!“ zazubil se na ni a jemně její dlaň stiskl jako nějaké krásné, křehké origami.
„Já jsem Taichi, tohle je Fujiko a tamto je Jin. A tenhle týpek je Ryuu. Je to dobrej medik takže určitě chodit budeš, toho se neboj. A než se tak stane, mý silný ruce a pevný záda sou ti k dispozici kotě,“ mrkl na ni a nahodil svůdný výraz číslo 28.

Goku, pan Tsubasa, Shou
Země čaje, Městečko Hama
„‚Je to všechno co mám,‘ huh?“ zněla muži v hlavě Tennova slova. Co měl tenhle kluk asi tak za sebou, že se tak upínal na věci jako byla pomsta a boj se zlem? Bral to tak vůbec? Co ho motivovalo?
„Na...?“ procitl Goku ze zamyšlení, když na něho Tenno znovu promluvil.
„NANIII!? Právěs mi tu vylíčil na jakou válečnou výpravu proti mafiánskýmu kartelu se to chystáš a pak se mě zeptáš jestli budem cestovat spolu!? To je uplnej vopak nějakýho klídku a pohodičky todleto!“ vyděsil se Goku div z barové stoličky nespadl.
Tsubasa si mezitím dál měřil Toriko pronikavým pohledem. Nevypadal, že by ho dívka přesvědčila o své bezelstnosti, až do chvíle, kdy se hlavy loutek kolem dívky otočily zpátky tak, jak byly, a jejich tělíčka povolila.
„Sho,“ oslovil svého učedníka, který ještě chvilku mlčky civěl na Toriko, než se vzpamatoval.
„H-Hai!“ napřímil se do pozoru.
„Dones tady slečně její dřevo,“ vybídl ho Tsubasa, načež povolily i jeho rysy a on se odebral zpátky za pult.
„Zdá se mi děvče, že za sebou máš vážně zajímavou minulost, a že tě čeká ještě zajímavější budoucnost. Doporučoval bych ti najít si nějakého mistra, který tě nevrazí ve spánku kunai do zad, a který tě zároveň naučí něco víc o světě... Pokud už tedy někoho takového nemáš...“ přimhouřil stařík oči, zatímco si vytáhl z náprsní kapsy dýmku s odklápěcím víčkem, která palcem otevřel, a zalovil v kapse u kalhot po zápalkách.


Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Po, 2019-04-08 16:20 | Ninja už: 4386 dní, Příspěvků: 1879 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Fujiko Yarui
Tým Kuro
Jeskyně
„Není zač,“ pokusila se na dívku usmát. Na další otázky nedokázala odpovědět. Jednak nechtěla a jednak ji zaujala slova té stařenky, která se nejprve týkala Taichiho a pak Jina.
Ve Fujiko zamrazilo. Jak ta paní věděla, že je jejich maminka mrtvá? A to, co říkala o Jinovi… Byla to všechno pravda?
Zůstala na ženu zírat jako opařená. Cosi v ní ji nutilo se k ní rozejít a podat jí ruku, aby i jí ta osoba řekla, co ji čeká. Náhlý strach z věcí budoucích ji přepadl naprosto nepřepravenou.
Budou s Taichim v bezpečí? Podaří se jí zesílit? Zbaví klan shnilých kořenů?

Tamaki Sakamoto
Náhodný kolemjdoucí bavič
Město Niki
Tamaki šlehl pohledem po Razakim, jeho oči se ale prakticky hned vrátili ke spoušti před nimi. Další se ozvala Hikari. „Vypálený město, zničená úroda i pole,“ vysvětlil jí a přidal do kroku. „Někdo to tu musel naprosto vyrabovat. Niki bylo celkem prosperující město.“
Celá obec vypadala jako město duchů. Dveře domů byly vylámané, okna vymlácená. Zdi opálené a na mnoha místech chyběla omítka. Nikde však nebylo ani živáčka.
Náhle se však z jednoho domu vynořila trojice. První k nim o holi mířil seschlý stařec a za ním dvě starší špinavé ženy tak nad padesát vedly mladou dívku. Všichni měli otrhaný šat.
„Cizinci,“ zaskřehotal ten muž. „Prosím, podělte se s námi o vaše bohatství… Mohu vám výměnou za ně prodat tuto dívku.“
Tamaki zamrznul na místě a vyvalil oči.

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Po, 2019-04-01 22:20 | Ninja už: 1771 dní, Příspěvků: 545 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Jin Fu-Kei
Tým Kuro

U ohně
Jin stařenku nehnutě sledoval. Ihned, jak stará cukla svou rukou, nasadil mladík kamenný výraz a ten dokonale udržel až do konce. Bylo tomu tak hlavně proto, aby si své reakce mohl včas promyslet a nejednat spontálně. Byla pravda, že by si za tuhle "věštbu" zasloužila reakce typu: "Och božínku, vážně?" a "Páni a co vidíte dál?", ale nebyl čas dělat všechno správně. Nakonec Jin stáhl svou ruku k sobě a nevědomky si ji pohladil druhou rukou, jako kdyby byla zneužita k něčemu špatnému. Kompletní rozbor byl celkem přesný, ale to zakončení Jina zmátlo.
"Máte zajímavou schopnost, stará," ohodnotil její výkon obdivným tónem a pokývl uctivě hlavou.
"Akaru... ," to jméno mu vyvolávalo v mysli zapomenuté vzpomínky. To jméno bylo spjaté s bolestí a se smrtí. Ještě mu to ve vzpomínkách vyvolávalo jedno jméno, ale to nebylo možné.
"Smrt neznamená konec? Jo, pro toho kdo zabije určitě ne," pronesl polohlasně, jako něco, co mělo být uštěpačnou poznámkou někoho, kdo nechápe podstatu uštěpačnosti.
"Ale jestli myslíte, že se ze mě stane nějaká Zombie, tak na to zapomeňte."

Obrázek uživatele Swreck
Vložil Swreck, Pá, 2019-03-29 09:24 | Ninja už: 3123 dní, Příspěvků: 755 | Autor je: Prostý občan

Masamoto Tenno
Tulák
Městečko Hama

“Já to musím brát vážně. Je to všechno, co mám,“ pokrčil rameny. Byla to pravda. Tehdy, když byla idea založení nové vesnice ještě aktuální, se se Saitem poprvé setkal a od té doby ho ten chlap naučil tolik věcí, že by mu ty roky výcviku nikdy nedokázal splatit.
“Jasně, byly tam i temnější chvíle, ale to bylo taky v rámci výcviku,“ pousmál se Tenno pod vlivem myšlenkového pozitivismu.
“Umělec? No to je zajímavý. A mohl bych cestovat s tebou? O umělcích jsem slyšel, že mají docela štěstí na náhody. Slibuju, že tě do ničeho úmyslně nezatáhnu!“ navrhl Tenno najednou. Nebyl zvyklý pít, takže se v něm pod vlivem saké probudil přátelský instink.

Obrázek uživatele Ero Michi
Vložil Ero Michi, St, 2019-03-27 00:58 | Ninja už: 3951 dní, Příspěvků: 631 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Pěstitel rýže

Toriko
Tým Goku
Země čaje, Městečko Hama

Přimhouřila oči, když jí řezbář položil další otázku a viditelně se nad něčím urputně zamyslela. Rysy v její tváři zase povolily, jakmile jí částečně svitlo.
"To je ta věc, se kterou hýbu s těma loutkama, že jo?" zeptala se pro ujištění, že mluvil přesně o tom, o čem si myslela. Sice tomu říkala chakra, ale čím delší čas uběhl od doby, co se ocitla u svých prarodičů, tím více zapominala všechno, co si jako jediné pamatovala. A jelikož na shinobi a podobné lidi téměř nenarážela, nebyla si úplně jistá, jestli tomu vlastně říkala dobře, nebo si to s něčím pletla.
"Nevím to úplně přesně, dědo, ale učili mě to někde ve škole," pokrčila nakonec rameny. "Teda aspoň myslím, že to byla škola. Nějaký jiný lidi tam taky byli," rozjínala nad zamlženýma vzpomínkama z dětství.
"Ale co se mě furt vyptávate, dědo? Říkal jste, že mi ten špalek dáte, když vám něco výrobím, a já vám udělala toho panáka," založila si káravě ruce vbok. "To se z toho teď chcete vykroutit nebo co?!"

Yuki Ryuu, Toshiro, potulný pár
tým Kuro
Kinumichi

Žena se s vlídným úsměvem natáhla po chlapcově ruce, ale těsně předtím, než se jeho dlaně dotkla, ucukla rukou zpět a zatvářila se znepokojeně. "Máš temnou chakru," hlesla k Jinovi chvějícím se hlasem. Nakonec se však přeci odhodlala, sevřela jeho dlaň ve svých a přitáhla si ji do klína.
"Tvůj život provází smrt," byla první slova, která od ní po krátké odmlce vyšla.
"Tvoje rodina, tvá matka, otec i sestra... O všechny jsi přišel. Zneuctili je, zavraždili... a ty jim chceš oplatit stejnou mincí," pokračovala. Její hlas byl ochraptělý, jako by jí dělalo problém vůbec mluvit.
"Viděl jsi umírat tolik lidí a sám jich tolik o život připravil- A přesto máš srdce čisté, nezkažené lidským sobectvím. Jako čistý list papíru, který někdo pokropil krví."
Žena pomalu pustila jeho ruku a natáhla dlaň k jeho tváři.
"Myslíš si, že je na světě spousta nepřátel. Toho největšího máš však ve svojí hlavě," pohladila ho, jako babičky hladívaly svá milovaná vnoučata.
"Všechno není takové, jak se zdá, Akaru. Už brzy zjistíš, že smrt neznamená jenom konec. A že ti, které považujeme za mrtvé, mohou být stále mezi námi."

SAJRAJTI!

Na pana S a na pana K nám nesahejte! Jsou výhradním majetkem dvou nezbedných úchylů :3

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, St, 2019-03-27 00:27 | Ninja už: 4166 dní, Příspěvků: 3189 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Goku, pan Tsubasa, Shou
Země čaje, Městečko Hama
„T-Ty to bereš fakt vážně, co?“ zacukalo Gokuovi v koutku oka, zatímco se snažil udržet si svůj nenucený úsměv při poslouchání Tenna, který se už chystal na budování protimafiánské armády.
„Já?“ zamrkal, když se ho mladík zeptal na jeho plány, a zamyslel se.
„Já se nikdy neusadim! Sem umělec! Potřebuju cestovat a hledat múzu!“ prohlásil poté s důležitě vztyčeným ukazováčkem, „v tomhle městečku sem jí ale ještě moc nenašel, takže na tom zapracuju a pak půjdu o dům dál,“ opřel se znovu o pult a zazubil se.
Řezbář si mezitím měřil Toriko pohledem a atmosféra v krámě těžkla.
„Kdopak tě tedy naučil pracovat s chakrou, hm?“ zeptal se jí. Shou mezitím těkal nervózně pohledem z jednoho na druhého a čekal, co se bude dít dál. Upřímně netušil, jestli byla ta dívka tak divná, tak špatná herečka, a nebo naopak tak dobrá herečka. Její chování vůbec nedávalo smysl! Tedy alespoň jemu ne.


Obrázek uživatele Swreck
Vložil Swreck, St, 2019-03-20 13:51 | Ninja už: 3123 dní, Příspěvků: 755 | Autor je: Prostý občan

Masamoto Tenno
Tulák
Restaurace, městečko Hama

Mladý bojovník bedlivě poslouchal výčet funkcí, které jeho nejnovější nepřítel zastával. Bylo toho hodně. Ale tak jako u většiny bytostí, k ukončení jeho hvězdné dráhy stačila jedna dobře mířená rána.
"V tom případě musím posbírat víc informací a nějaké lidi. Člověk s touhle pověstí bude mít jistě spoustu nepřátel," zauvažoval nakonec. Tušil, že to nebude nic jednoduchého. Ve skrývání bude nepochybně velice dobrý. Při vzpomínce na Saitovo úkryty ho na moment přepadl pocit marnosti. Může ho nahánět po celém světě a vždycky ho minout. Projít přímo nad jeho hlavou a nikdy se o tom nedozvědět.
"Bude to trvat dlouho. Ale mám celý svůj život," usmál se nakonec až překvapivě mile.
"A co ty? Usadíš se tady?"