manga_preview
Samurai 8 08

NFFORPG - Svět ShinobiShinobazu je označení, které vzniklo dávno v minulosti. Kdysi označovalo skupinu nukeninů, kteří opustili své vesnice, aby se mohli hnát za svými vlastními cíli. Stali se tak svými vlastními pány a pracovali jen sami pro sebe, neohlížeje se na následky. Shinobazu byli obávaní a nebezpeční, neboť za sebou zanechávali pouze zkázu a bolest.
Dnes se tak lidově označují skupinky ninjů stejného statusu, čili ti, co nespadají pod žádnou vesnici, i když se nemusí vždy jednat o nebezpečné nukeniny, nýbrž například jen o pouhé poutníky či ex-ninji, co se jen rozhodli pověsit své staré řemeslo na hřebíček.

Volných míst: 0-4


.

Tým Goku
Tým Tamaki


Tým Kuro


Tým ShiHourousha neboli tuláci. Sem bude vaše postava přidělena hned po schválení, dokud se oficiálně nepřidá k nějakému týmu. Spadají sem rovněž postavy zmražené.


.


Aktuality, sdělení:


5.5.2018 - Svět Shinobi dostal podobný facelift jako Kiri Smiling Čili došlo k přepracování některých textů a popisků, Zajímavá místa byla kompletně přepracována a Příběh též, včetně postavení Světa Shinobi jako místnosti ve hře, respektive popis místnosti byl upraven tak, aby lépe reprezentoval, jak je místnost dávno vnímána Smiling


Kategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Ne, 2019-11-03 20:27 | Ninja už: 4288 dní, Příspěvků: 3210 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Hikari
Tým Tamaki
Na cestě po Zemi horkých pramenů, aktuálně ve městě Niki
Staříkovo vyprávění přešlo plynule v hádku s Tamakim. Hikari celou dobu jen mlčela a poslouchala. Když se Shiori ozvala s vlastní argumentací, položila jí ruku na rameno podobně jako předtím Razakimu a zakroutila hlavou. Kdyby to bylo tak jednoduché, určitě by to vesničané dávno udělali. Jenže v tomhle kraji patrně řešily vše oplátky a výpalné.
Tamaki se poté zvedl, nechal zde vesnici nějaké zásoby a vyrazil pryč. Svou poslední poznámku ale mohl myslet všelijak, a jak ho zatím Hikari znala...
Zvedla se a následovala hnědovláska. S rozloučením se nezdržovala.
Tamaki si to kráčel pryč dost rázně, takže musela Hikari popoběhnout, aby s ním vyrovnala krok.
„... Chcete pokračovat podle plánu, Tamaki-san?“ prolomila černovláska ticho po chvilce a položila muži klidným tónem hlasu, který nic nenaznačoval, dotaz.

Goku, Shou
Země čaje, Městečko Hama
„No tak, Toriko-chan. Nedávej svému okolí mylné představy...“ stekla muži po čele pomyslná kapka skepse, když ho dívka s takovým nadšením opět oslovila přezdívkou, kterou mu dala.
„Ostatní šli vlastní cestou,“ podrbal se Goku roztržitě za hlavou, jako kdyby něco provedl, když se plavovláska ptala na ostatní.
Cesta zpět byla vážně zvláštní, protože Goku netušil, oč mezi těmi dvěma jde.
Rozuzlení ale přišlo před lázněmi.
Muž si od dívky převzal špalek, který se mu prakticky vešel do dlaně, a se zamrkáním sledoval, co se odehrávalo dál.
Než se stihl Shou nadát, popadla ho Toriko za triko a vlepila mu řádnou, neodfláknutou pusu.
Při tom vytřeštil mladík oči a zrudl, ale na to, aby udělal cokoliv víc, se zaskočením nezmohl.
„J... Jo...“ vylezlo z něho po menší odmlce, když se od něho dívka odtrhla a zmizela v lázních.
Goku přejel párkrát pohledem mezi bránou, ve které Toriko zmizela, a zkoprnělým mladíkem, načež se na něho vědoucně zazubil a ukázal mu vztyčený palec. Pak už zmizel v lázních i on.
Shou zůstal ještě chvilku mlčky stát na ulici, než mu to celé začalo pomalu docházet a on zrudl a vytřeštil oči ještě víc.
„Eeeeeh!?“


Obrázek uživatele Ero Michi
Vložil Ero Michi, Út, 2019-10-22 10:30 | Ninja už: 4073 dní, Příspěvků: 641 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Pěstitel rýže

Toriko
Tým Goku
Země čaje, Městečko Hama

Když se jí za zády ozval známý hlas, otočila se na patě a zamrkala na vysokého muže.
"Tou-chan!" vyhrkla, jako by konečně našla ztracený poklad a popotáhla. Vzápětí si však založila ruce v bok a přimhouřila podezíravě oči.
"Kde jsi zase byl?! A kde jsou všichni ostatní?" propalovala ho pohledem. Až po chvilce jí došlo, že za ní pořád stojí Shou, na kterého se jí mimoděk zeptal. Přes rameno se na něj ohlédla a věnovala mu řádně pichlavý pohled.
"To je Shou. Kluk od zdejšího řezbáře. Nese mi špalek," konstatovala, když se obrátila zpět na Gokua. To bylo taky naposled, co na oba promluvila, dokud nedorazili zpět k lázním. Celou cestu kráčela před nimi s rukama založenýma na prsou a tvářila se dotčeně. Bude si muset sehnat nové dango knedlíčky. Dřív, než odsud odejdou.
Před vstupem do lázní se na Shoua znovu obrátila a přeměřila si ho pohledem.
"To bylo rande na prd," ohodnotila výsledek dost nekompromisně a popadla z jeho ramene špalek, který vzápětí vrazila Gokuovi do náruče.
"Podrž mi to, Tou-chan. Mám tady ještě něco k vyřízení," hodila po něm významným pohledem, než se obrátila zpátky k Shouovi. Sice měl ten kluk jemnocitu asi tolik, co ten špalek a o randění věděl ještě míň, než ona, ale svaly měl dobré a voněl po opracovaném dřevu. To bylo dost na to, aby Toriko usoudila, že si zaslouží řádné rozloučení. Proto ho popadla za tričko a trhnutím si ho přitáhla k sobě. Že mu právě vlepila přímo na rty svůj úplně první polibek ji ani trochu netížilo.
"Díky za špalek," odtrhla se po notně dlouhé chvilce od něj a hřbetem ruky si přetřela rty. "A pozdravuj ode mě dědu. Ať si zajde pro nějaký bylinky na hlavu, dost to pomáhá," rozloučila se s hnědovláskem širokým úsměvem a zaplula spokojeně do lázní.

SAJRAJTI!

Na pana S a na pana K nám nesahejte! Jsou výhradním majetkem dvou nezbedných úchylů :3

Obrázek uživatele Reiko-chan
Vložil Reiko-chan, Po, 2019-09-30 12:34 | Ninja už: 1443 dní, Příspěvků: 50 | Autor je: Pěstitel rýže

Shiori Asakawa
Tým Tamaki
Město Nikki

„Aha,“ odvětila. Takže je to dost významná osoba a Tamaki ji k tomu zná. Začíná to být čím dál zajímavější.

Vložila se do rozhovoru se starcem: „To, ale nedává smysl. Vždyť vesnice, tak jako ostatní musí pod někoho spadat. Je snad jedno, jestli jsou u hranic nebo v centru. Platí snad daně ne? Tak říct dotyčnému o podporu nebo pomoc.“ Vehementně protestovala Shiori.

Na její poměr toho řekla docela dost a navíc se slova zas ujal Tamaki. Nezbývalo jí nic jiného, než se utišit. Přesunula se blíž k ostatním a nechala ty dva, ať dál řeší celou situaci. Po chvilce se situace prudce zhoršila a nahradila ji krátká vyostřená hádka. Tamakiho výbuch docela Shiori vylekal. Je pravda, že něco takového neočekávala. U Tamakiho, který byl vždy dobře naladěný vypadal výbuch ještě hrozivěji. Na jednu stranu byla ráda, že nepokračovala v argumentech a nedostala se sama do hádky. Na tu druhou netušila co si o celé hádce myslet.

Vše utnul Tamaki. Přivolal ze svitků, před staříkem, základní potraviny, a že jich nebylo málo, otočil se a vypochodoval ven. Shiori se v rychlosti uklonila, rozloučila a poslušně s ostatními následovala Tamakiho, který vyrazil dost divokým tempem. V nastálém tichu a tempu měla čas zapřemýšlet nad jejich roztržkou.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Čt, 2019-09-26 19:16 | Ninja už: 4508 dní, Příspěvků: 1920 | Autor je: ONLINE, Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Tamaki Sakamoto
Náhodný kolemjdoucí bavič
Město Nikki
Stiskl ruce v pěst. „Rieko-chan je starostova dcera. Je to půvabná mladá dívka,“ zatnul čelist. Jestli ji nenajdou dříve, než ji prodají…
„Ne, nic takového, ojouchan,“ odvětil stařík. „Tady v okolí hranic se Zemí nikoho je tolik lapků, že by se ty papíry s odměnami nevešly na obecní nástěnku. Mají tu navrch. Prakticky to tu začínají ovládat. Hledaní jsou spíš ti, co se proti nim snaží bojovat.“
„Kde je vlastně starosta?“ rozhodil rukama mladík. Věděl, že to byl statný muž. Zarazil se. Možná to byl ten problém. Staříkova slova jeho domněnku potvrdila.
„Michiro je mrtvý. Postavil se jim ještě s pár statečnými hlupáky.“
Tamaki prudce nasál vzduch, postavil se a udeřil do stolu. „Hlupáky?! Bránili vás, ty stará bačkoro!“
Starší muž se zamračil. „Kdyby si nehráli na hrdiny, mohli nás nechat všechny na pokoji. Takhle je akorát naštval, nechal se jako idiot zabít a ti chlapci s ním. Banditi pak sebrali všechny použitelný dívky a ženy, práceschopný chlapce a muže a nechali nás, starý lidi a ty, kteří jsou neprodejní pojít tady v týhle pustý vesnici.“
„To jsou totálně debilní kecy!“ smetl ze stolu ninja všechny argumenty. „Udělali by to tak jako tak! Vy si myslíte, že zasr*ný otrokáři si nechaj ujít možnost, jak získat peníze za lidský maso? Myslel jsem, že se stářím přichází moudrost, ale asi to tak není!“
Tamaki sáhl k pasu, odepl několik svitků a odpečetil je. Na stole se objevila spousta potravin, semen a vody. Pak se prostě otočil a mávl na své svěřence. „Jdeme. Půjdeme do toho proklatýho města.“


Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Út, 2019-09-17 21:20 | Ninja už: 4288 dní, Příspěvků: 3210 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Taichi Yarui
Tým Kuro
Les
„Hm,“ zabručel modrovlásek aniž by na Toshira pohlédl, když si k němu ten přisedl a žďuchl do něho.
Až když se vrátila jeho sestra s Jinem krátce vzhlédl, ale hned zase sklopil pohled k ohni. Věštba stařenky pro Ryuua jeho pozornost už upoutala na něco delší dobu, stejně jako černovláskova reakce. Tohle neznělo zrovna pozitivně.
„Co je doopravdy zač?“ zahleděl se na muže Taichi mlčky. Fujiko se ale chystala jít spát a tak šel i on. Bezmyšlenkovitě si zalezl ke své sestře do spacáku a zahleděl se jí na záda.
Normálně své city k ní zas tak často najevo nedával. Teď měl ale potřebu ji obejmout a cítit, že si jsou pořád tak blízko, jako vždy, a to také udělal.
Beze slova se k ní přitulil, schoval svou tvář do jejích kadeří, a zavřel oči.
Ráno se vzbudil spolu se svou sestrou. Jin byl už podle všeho dobrou chvíli vzhůru, protože měl zabaleno a seděl opodál.
„Co furt blbne?“ nechápal modrovlásek, ale víc to zatím neřešil. Místo toho se ještě párkrát převalil sem, tam, a pak se se značnou nelibostí posadil a zamlaskal. Vyspal se vážně dobře a jeho nálada byla lepší, než včera. Ideál to ale stále nebyl, a tak se to jal Taichi klasicky zakrýt.
„Dobré ráno~“ dřepl si k Chice a zazubil se na ni, ať už spala nebo ne.
„Nepotřebuješ něco, hm~? Napít? Zvednout se? Pomoct s převlíkáním~?“ zajímal se, při čemž z něho ochota přímo čišela.

Hikari
Tým Tamaki
Na cestě po Zemi horkých pramenů, aktuálně ve městě Niki
Stařík je zavedl do zdejší hostince, nebo alespoň do toho, co z něj zbylo, načež se dal do objasňování situace.
To, co jim popsal, se Hikari nezdálo tak neobvyklé, i měřítko, ve kterém se to stalo zde, už co tak slyšela, celkem neobvyklé bylo. Ta tlupa asi nebyla nejmenší, a nějaká sebranka to také být nemohla, jestli s nimi byli nukenini. Poznámka o Naganohaře a černém trhu ji zaujala obzvláště. V tom případě jí mýchání se do problémů zdejších mohlo buďto pomoci, a nebo uškodit.
A kromě toho se zdálo, že ta dívka Rieko byla něčím významná. I pro Tamakiho. To, jak ztuhl, když padlo její jméno, Hikari jasně pocítila, o tichu co v tu chvíli zavládlo ani nemluvě. Navíc proč by mu to ten stařík jinak říkal?
Shiori se poté ujala slova a tak zůstala Hikari mlčet. Hodlala počkat, co se dozví dál a jak na to celé Tamaki zareaguje.

Goku, Shou
Země čaje, Městečko Hama
„G-Gomen...“ omluvil se raději s cukáním v koutku rtů a pomyslnou kapkou skepse na hlavě Shou, když se Toriko rozčílila kvůli tomu, že ji osočil z urážky jeho mistra. Ona tedy také urazila, ale podle všeho to tak vůbec nemyslela nebo jí to nedocházelo.
Její následný šerm špejlí způsobil, že jí z ní poslední knedlíček odletěl a skončil ve tváři nějakého chlapa, co vypadalo, jak že každý den snídá čerstvé medvědí kýty, díky čemuž Shou dokonale zbledl, než od Toriko schytal ránu políčkem.
Goku, který to celé sledoval, nechápavě zamrkal, načež si odlepil dango z tváře a zhltl ho.
„Toriko? Co ty tu? A kdo je ten kluk?“ zajímal se. V duchu při tom pookřál. Takže tahle plavovláska ještě neutekla? To byla příjemná změna.
Chvíli na to už stála trojice před lázněmi.
„Dík za ten špalek! Netušim co přesně s nim chce Toriko-chan dělat, ale když je zadáčo tak je to jedno!“ zazubil se na Shoua Goku.
„Jo... Neni zač,“ odvětil Shou, který u toho různě koukal, kde co lítá či leze.
„Tak já asi půjdu,“ zvedl pohled nakonec k plavovlásce a měl se k odchodu.


Obrázek uživatele Swreck
Vložil Swreck, St, 2019-08-28 08:59 | Ninja už: 3245 dní, Příspěvků: 759 | Autor je: Prostý občan

Razaki Oyasumi
Tým Tamaki
Město Nikki

Chlapec jen dál stál a poslouchal. Lidé před nimi evidentně nebyli nepřátelé, i když to, co dělali, bylo špatné. Měli odejít, jen co je vyplenili. Tady je nečekala budoucnost, pokud se jim nedostane pomoci.
Tamaki, jak se zdálo, věděl o situaci víc. Teď byl za nejpřekvapenějšího on a Razaki se nemohl dočkat, až je všechny zasvětí.
Hostinec byl nepoužitelný. Razaki viděl už spoustu špatných hostinců, ale tenhle byl zdaleka nejhorší. A vlastně ho ani moc nezajímalo, že ho někdo rozbil. Každé správné město mělo mít svůj hostinec. Tohle měli opravit jako první.

Masamoto Tenno
Tulák
Městečko Hama

Rozloučil se s Gokuem. Ještě chvíli seděl, dal si čas na utřídění myšlenek a definování plánů, pak se nadechl, vyhoupl se na nohy a vyrazil. Cítil se zvláštně. Nikdy dřív nedělal nové věci sám, na vlastní pěst. Byl čas se to naučit.
Jeho zásoby trvanlivého jídla téměř zmizely. Ocelové lanko, základní léky a dokonce se rozšoupl natolik, že si nechal opravit pochvu své katany. Mělo to být hotové do druhého dne a Tenno na to popravdě nijak nepospíchal. Tedy, pokud se Goku nerozhodne vyrazit. Tedy, za předpokladu, že ho vezme s sebou.
Na pokoji se potom pustil znovu do čištění svého stávajícího vybavení. Naštěstí nikde nechytalo rez. Zítra si nechá ještě nabrousit čepele a tím bude jeho stávající plán kompletí.

Obrázek uživatele ʭSasuke Uchihaʭ
Vložil ʭSasuke Uchihaʭ, Ne, 2019-08-25 23:17 | Ninja už: 2730 dní, Příspěvků: 661 | Autor je: Recepční v lázních

Chika Kokumotsu
Tým Kuro

Zmateně sledovala, jak Taichiho sestra najednou vyběhla z jeskyně pryč. Taichi vypadal, že chce jít za ní, ale pak se hned zase posadil.
"Bude v pořádku?" zašeptala, ale nejspíš ji nikdo neslyšel.
Byla ráda, že tohle trochu odvedlo pozornost, od ní samotné. Na druhou stranu se o to děvče ale bála, vypadala, že je opravdu milá a laskavá.
Po chvilce se ji její bratr přece jen rozhodl najít. Zřejmě neúspěšně. Když se vrátil, vypadal ještě hůř než předtím.
Chtěla se ho zeptat, co se děje, ale nebyla k tomu téměř žádná příležitost. Ne takhle předevšemi. Nakonec se rozhodla, že spát bude teď opravdu ta nejlepší varianta. Ráno moudřejší večera. Až když se všichni začali ukládat do spacáků, uvědomila si, že je vlastně pořád dost vyčerpaná, důsledkem toho, jak moc si její tělo bralo energie na regeneraci.

- povídky, fanart, cosplay

Někdy prostě stačí věřit...
___________________________________________________________________________

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Ne, 2019-08-25 15:24 | Ninja už: 4508 dní, Příspěvků: 1920 | Autor je: ONLINE, Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Fujiko Yarui
Tým Kuro
Kinumichi
Fujiko se vrátila v závěsu za Jinam. „Omlouvám se, že jsem utekla. Bylo toho na mě moc,“ hlesla a posadila se vedle Taichiho. Zaslechla i, jak Toshiro něco říkal, ale úplně tomu nerozuměla, a tak to nechala být.
Ryuu začal organizovat jeskyni a dívka kývla. Dělit se jí nevadilo a spát v jednom pytli s Taichim už vůbec ne. Proto se začala chumlat ke svému bratrovi. Jenže žena zase začala mluvit a kunoichi překvapeně zamrkala. Ona vykládala budoucnost i Yukimu, který ji velmi rychle přerušil. I tak ale zaslechla něco zajímavého. Jenže děsivý chlad snad všechny v jeskyni přesvědčil, že muž s věštbou spokojený není. O to víc si byla dívka jasná, že ta věštkyně určitě mluvila pravdu. Byl opravdu takový?


Obrázek uživatele Vikitori
Vložil Vikitori, Po, 2019-08-19 19:40 | Ninja už: 1232 dní, Příspěvků: 105 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Botan Shigeru
Tým Shi
Otráven

Chlapec s fialovýma očima nezpustil zrak ze svého malého únosce, který se nezdál ani trochu zmatený, rozpoložením své oběti.
„Dobře – nikdy!“ Klidný hlas vystřídal dětinský výkřik. Botan se s naštvaným výrazem chytil za čelo a druhou rukou, pěstí udeřil do prašné země. Pitomec. Oba nás zabije.
Hluboký výdech… A zkusil to znovu. „Udělám to!“ řekl, ale jeho svaly byly napnuté a kdyby neměl zaťaté zuby, nepochybně by vyšel z úst další protest.
Tep se mu zrychlil, jak se snažil udržet Ariho v pozadí. Výraz měl vážný. Jako kámen. Ale z pravého oka mu tekla slza.
Botana to překvapilo, když ucítil slanou tekutinu kanout po tváři. Údiv byl čitelný ale jen z jeho očí, které na okamžik zatěkaly do stran, jak se snažil v mysli nalézt rovnováhu. Ať už ten skrček konečně vypadne nebo se neudržím. Pomyslel si a dál zíral na svého únosce.

Falling
down is an
accident.
Staying
down is a
choice.

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Po, 2019-08-05 00:14 | Ninja už: 1892 dní, Příspěvků: 561 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Jin Fu-Kei
Tým Kuro

Kinumichi
Cesta zpět byla celkem rychlá, protože světlo ohně udávalo směr. Když vylezl z deště na tábořiště, jen se rozhlédl po přítomných a bez jediného slova se odebral stranou. Tam si rozložil spaní a bez otálení se uložil ke spánku. Podle Jina to byla nejlepší cesta k tomu, aby ho nikdo nerušil. Potřeboval být se svými myšlenkami chvilku o samotě. To se mu však moc nepodařilo, protože než si mohl vůbec Ryuu vyslechnout svou věštbu, fialovlásek už spal. Usnul prakticky hned co zavřel oči.
Ráno se mladík probudil jako první. Bylo to nejspíše tím, že byl zvyklý na nějaký režim a ten moc spánku nezahrnoval. Potichu, jako myška, si sbalil spaní, vysvlékl si horní část tuniky a polonahý, tedy jen v kalhotách, odešel kousek stranou, aby spící nebudil. Na pláni byla stále ještě tma, jen obzor už se pomalu barvil přicházejícím sluncem. Jin na nic nečekal, sundal si své okovy, aby si je zavěsil na záda, padl do promáčené půdy a se zátěží na zádech začal klikovat. Celý jeho tréning trval déle než hodinu a zahrnoval prakticky jen nudné opakování určitých těžkých cviků. Když však skončil, což bylo prakticky ve chvíli, kdy ho někdo zavolal, lesklo se chlapcovo tělo potem a v jeho obličeji byl výraz úlevy a uspokojení. Byl na tom tak bledě, že potřeboval velkou zátěž k tomu, aby se dokázal uvolnit. Byl zvyklý trénovat denně, proto nemohl jen tak vynechávat.
Fialovlásek došel do tábora, vzal si sbalené věci a byl připraven vyrazit. Záměrně se však držel tiše stranou. Neměl chuť mluvit. Pocit, že je tu navíc se stále prohluboval a chlapec se pomalu vracel do starých kolejí. Bylo zvláštní, jak snadno do nich člověk mohl zase spadnout, když mu ujela ruky pod drolící se hlínou.

Obrázek uživatele Ero Michi
Vložil Ero Michi, Po, 2019-07-29 13:14 | Ninja už: 4073 dní, Příspěvků: 641 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Pěstitel rýže

Toriko
Tým Goku
Země čaje, Městečko Hama

Toriko překvapeně zamrkala, když se na ni nejprve rozkřikl a vzápětí její dango knedlíček odmítl. Pomalu k němu stočila pohled a zadívala se na jeho zarputilý výraz. Copak to vůbec šlo, odmítnout takovou dobrotu?
Plavovláska nafoukla tváře jako žabák a celá v obličeji zrudla vztekem. Během jediné vteřiny zastoupila Shoovi cestu a výstražně před něj vztyčila špejli s jahodovým dango.
"Hele! Nepraštil ses tím polenem náhodou do hlavy? Protože já o dědovi neřekla vůbec nic špatnýho! To není slušný mluvit o fosíliích neuctivě!" vybafla na něj, přičemž se kolem ní začala šířit temně fialová aura.
"Že je to chakra nevím, protože nevím skoro nic! Nepamatuju si, jak se těm věcem nadává a ani nevím, jak jsem se narodila, i když nějakou teorii o tom už mám! Taky si nepamatuju, odkud jsem přišla a nevím, co pořád máš! Ale když ti holka nabídne poslední kousek jídla, máš si ho vzít a neremcat!" zašermovala špejlí tak divoce, až jí z něj knedlíček vyletěl přímo do Gokuovy tváře. Toriko se při pohledu na prázdnou špejli zarazila uprostřed nádechu a celá zesinala. Šokovaně upřela na špejli ve své ruce pohled, načež se jí do tváře vloudil naprosto tragický výraz. Fialová aura tak zmizela stejně rychle, jako se objevila, a ze zuřící Toriko se rázem stala hromádka neštěstí. Se slzičkami v koutkách očí vzhlédla k Shoovi a do tváří se jí vloudila červeň.
"BAKA!" praštila ho hranou ruky po hlavě.

Yuki Ryuu, Toshiro, potulný pár
tým Kuro
Kinumichi

"Haha," zabručel rudovlásek na Taichiho nejapnou poznámku. Nic víc mu však říct nestačil. Sotva dosedl zpátky na svoje místo, viděl už jen mizející záda modrovláska venku v dešti. Toshiro si sám pro sebe odfrknul a sklonil pohled ke své zraněné noze. Kdyby mohl normálně chodit, byl by teď v tom dešti taky. A proč vlastně? O co mu vůbec šlo, když se málem za Fujiko rozběhnul jako ti dva? Nebyl ani její sourozenec, ani kámoš a vlastně jí vůbec neznal. Ke všemu to byla holka. Divná, modrovlasá, neznámá holka. Vždyť on pořádně nemluvil ani s holkama, které z vesnice znal. Tak co by si asi tak povídal s úplně cizí modrovláskou? Jenomže ty věci, co řekla ta stará žena... O bolesti, o cíli a cestě, po které šla. A ty její jizvy, o kterých mluvil černovlasý muž. Určitě s tím vším souvisely. Toshiro zamyšleně propaloval pohledem obvaz, pod kterým se kromě hojící se rány schovávala zjizvená kůže. Mohla se kvůli nim cítit stejně?
Z myšlenek ho vytrhl až Taichiho návrat. Když k němu však zdvihl pohled, obočí mu samovolně poskočilo vzhůru. Modrovlásek měl výraz boha pomsty, kterého právě někdo pořádně nakopl do slabin. Toshiro ho mlčky pozoroval, dokud se neusadil. Když se vzápětí vrátila i Fujiko s fialovláskem a modrovlásek dál seděl jako zkvašená pecka, přisunul se k němu blíž a drkl do něj slabě ramenem.
"Já ho sundám, ty seber kozu," hlesl k němu tlumeným hlasem. Ryuu přejel po všech přítomných pohledem. Čekal je někdy do budoucna alespoň jeden den, kdy by se atmosféra mezi nimi nedala krájet?
"Řekl bych, že je nejvyšší čas jít spát," promluvil nakonec do ticha a zvedl se, aby přešel zpátky k ohništi.
"Fujiko, půjč svůj spacák našim hostům a lehni si k Taichimu. Pro dnešní noc budu hlídat sám."
"Vybral sis záslužný způsob, jak svůj předchozí život odčinit," hlesla k němu slepá žena, sedící vedle něj. Ryuu k ní stočil koutek oka, na její poznámku ale neřekl nic. Žena k němu mlčky vztáhla ruku v němé žádosti. Ryuu však viditelně zaváhal. Z dobrého důvodu si neřekl o výklad budoucnosti. Jak se však zdálo, ona mu něco říct chtěla.
"Snažíš se prohlédnout, ale pořád jsi stejně zaslepený, Ryuu. Nehledej v nich, co tam není," promluvila opět, když k ní nakonec svou paži přeci jen natáhl a ona sevřela jeho dlaň ve své.
"Vyměnil jsi svou bezohlednost za snahu spasit celý svět, ale minulost tě pořád dohání. Snažíš se na svět pohlížet srdcem, do kterého sis pustil jenom chlad. Takové ale bude vždycky slepější než zjitřená mysl."
"Díky za věštbu," přerušil ji Ryuu dříve, než stačila pokračovat, a vytáhl svou ruku zpět. Žena k němu však stále vzhlížela.
"Nosíš svůj led všude sebou. Mít ho i v srdci tě však silnějším neudělá. Přestaň být oběť, abys ochránil sobě blízké. Ne každý za to skutečně stojí."
Ryuuovy zlaté oči probodávaly slepé oči ženy, zatímco se v jeho tváři rozprostel naprosto nečitelný výraz. Kolem dvojice se přitom začal plížit nepříjemný, vlezlý chlad, vystupující z mužova těla.
"Řekl jsem spát," napomenul Ryuu všechny přihlížející ledovým hlasem, než bez dalších slov došel k Fujiko, od níž si vzal spacák a vložil ho staříkovi do rukou. Poté se mlčky usadil k ohništi, vyčkávajíc, až se všichni uloží ke spánku a usnou. Byl nejvyšší čas z tohohle místa zmizet.

SAJRAJTI!

Na pana S a na pana K nám nesahejte! Jsou výhradním majetkem dvou nezbedných úchylů :3

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, So, 2019-07-27 20:07 | Ninja už: 4288 dní, Příspěvků: 3210 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Taichi Yarui
Tým Kuro
Les
Ryuuovo plesknutí ho z jeho chmur vytrhlo a on vzhlédl.
I Toshiro se chtěl za Fujiko vydat, ale kvůli svému zranění skončil jen rozplácnutý na zemi.
To se najednou všichni mohli přetrhnout, aby se vecpali mezi něho a jeho sestru!?
„To sotva, s někym kdo se jen válí po zemi hraje si na machra,“ utrousil pochybovačně Taichi a zvedl se.
„Tohle fakt neni vůbec cool kámo,“ pohlédl na Toshira pod sebou s rukama v kapsách, když k němu došel.
„Trošku se vzchop jo? Ať kvůli tobě nevypadáme blbě,“ pomohl mu ze země. Pohledem poté zavítal opět směrem, kterým Fujiko s Jinem utekli.
„Tsch...!“ procedil skrz zatnuté zuby syknutí, načež se za nimi rozeběhl, aniž by čekal na svolení.
Kvůli dešti měsíční svit skrze mraky nepronikal a Taichi tak neviděl v noci prakticky na krok. Když už se nadechoval, že na svou sestru zavolá, ozářil prostor před ním blesk a on je spatřil, pár desítek metrů před sebou. Jen krátce, ale jasně.
Nevšimli si ho. Stáli k němu bokem, naproti sobě a o něčem se bavili, hledící si do očí. A Jin Fujiko držel za ruku.
Znovu uprostřed tmy, která jako by ho pohlcovala, ucítila Taichi ve svém nitru bodnutí. Ten obraz měl před sebou tak jasně, jako kdyby hleděl na fotku. Zatnul ruce v pěsti, se rty semknutými v tenkou linku.
Když se ti dva vrátili, byl Taichi už zpátky. Seděl u ohně a mlčky do něho hleděl. Od svého návratu neřekl ani slovo.


Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, So, 2019-07-27 13:04 | Ninja už: 1892 dní, Příspěvků: 561 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Obrázek uživatele Reiko-chan
Vložil Reiko-chan, Pá, 2019-07-26 20:04 | Ninja už: 1443 dní, Příspěvků: 50 | Autor je: Pěstitel rýže

Shiori Asakawa
Tým Tamaki
Město Nikki

Město bylo opravdu zdevastované. Ve špinavých a poničených ulicích kudy procházeli, je sledovalo mnoho očí. Byl z nich cítit jak strach, tak zvědavost. Na Shioriny poměry je sledovalo až moc lidí. Tohle se mi ani za mák nelíbí. Vadilo jí, být středem pozornosti. Naučila se tomu ve své vesnici a na cestách vyhýbat, ale teď neměla jinou možnost. Její smysly se každým krokem ostřily. Celou dobu co byla na útěku, nepotkala pohromadě tolik osob. Možná 2-3 lidi najednou, to bylo vše. Pak náhle narazila na Tamakiho a ostatní, ale stále to byla malá skupinka.
Jejich průvodce je zavedl do hostince. Trak jako z okolních budov i z něho moc nezbylo a co stálo pohromadě si Shiori pro jistotu zkontrolovala. Stařík se neráčil s nějakým představováním a hned spustil, co měl na srdci. Shiori musela uznat, že zdejší měli opravdu velkou kuráž, když se dokázali postavit i nukeninům. Naganohara?!? Tam máme přece namířeno. Héééé, to město má fakt špatnou pověst. Utrousila si pro sebe Shiori. Jít přímou cestou může být docela nebezpečné. A pokud se v okolí potuluje tahle banda, je to nebezpečné dvojnásob.
Nechtěla být neslušná, ale neodpustila si poznámku a vložila se do rozhovoru: „Nebyla mezi nimi nějaká známá tvář? Někdo na koho je vypsána odměna? Nebo ho prostě zná každý, protože je to lotr? A kdo je Rieko?“

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Čt, 2019-07-25 09:13 | Ninja už: 4508 dní, Příspěvků: 1920 | Autor je: ONLINE, Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Tamaki Sakamoto
Náhodný kolemjdoucí bavič
Město Nikki
Tamaki následoval muže. Jak procházeli bývalým městem, ze zničených oken tu a tam vykukovaly hlavy různých věků. Muž je zavedl do hostince, který by mohl s přivřením obou očí fungovat, kdyby lidé z Nikki nepřišli o všechno jídlo, jak se záhy dozvěděli.
„Před týdnem nás vyplenila skupina banditů,“ pronesl mužík a posadil se k jedné z lavic, které nebyly naprosto roztřískané. „Tedy krátce poté, cos odešel,“ přešel plynule na tykání a Tamaki mu k tou raději nic neříkal, „se tu objevili. Usadili se nedaleko a každý den sem někoho posílali pro výpalný. Chtěli jsme se jim bránit, jenže… někteří z nich byli nukenini. I tak jsme se jim ale vzepřeli. Výsledek je tohle,“ mávl okolo sebe rukou, jako by chtěl obsáhnout celou vesnici. „Banditi jsou pryč, jídlo také a spousta lidí je mrtvá. Zbyly nám jen malé zásoby, na které nepřišli, takže teď žebráme o jídlo kohokoliv, kdo tudy projde. Navíc odvedli i pár lidí. Míří do Naganohary na černý trh. Je… Je mezi nimi i Rieko.“
Tamaki vyvalil oči.


Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Út, 2019-07-23 19:55 | Ninja už: 4288 dní, Příspěvků: 3210 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Goku, Shou
Země čaje, Městečko Hama
„N-Nevykládej hlouposti!“ ohradil se proti jejímu šťouchnutí Sho celý rudý.
„Projevuj vůči senseiovi laskavě trošku víc respektu jo!?“ rozkřikl se poté na Toriko, když ne zrovna vhodně okomentovala staříkův věk.
„Těm průhledným lankům se říká chakrová vlákna. Už s tím vážně můžeš přestat. Není možný abys nevěděla co je to chakra, když ji používáš. A těch loutek dvacet nebylo. I tak... sensei je vážně úžasný,“ napomenul Sho Toriko učeně, že na něho její přetvářka nezabere, načež se usmál a s hrdostí zahleděl před sebe. „Proto jich dovede ovládat tolik naráz.“
Když mu poté skončila poslední dango kulička před nosem, překvapeně zamrkal a pohlédl na dívku.
Do tváří se mu znovu vplížil ruměnec.
„J-Jako bych po tobě chtěl ocucávat špejli, henko! (podivínko!) uhnul rychle pohledem aby zakryl své rozpaky a s umíněným výrazem ve tváři dívčinu nabídku odmítl.
„Yosh! Tak domluveno!“ zvedl Goku pěst se vztyčeným palcem a vesele se na Tenna zazubil, načež vylezl ven před stánek, Toriko s Shoem přímo do cesty.


Obrázek uživatele Ero Michi
Vložil Ero Michi, Po, 2019-07-08 20:11 | Ninja už: 4073 dní, Příspěvků: 641 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Pěstitel rýže

Yuki Ryuu, Toshiro, potulný pár
tým Kuro
Kinumichi

"Jdeme do Vodopádové, navštívit jednu mou dávnou známou," odpověděl Ryuu prostě, když začal s dotazem na cíl jejich cesty dotírat už i Taichi. Toshiro, který celou dobu skepticky přihlížel výkladům slepé ženy, teď s pokřivenou tváří naslouchal, co řekla modrovlásce. Bolest? Cesta? Těžký úděl? Proč mu to všechno znělo tak hrozně povědomě?
Jakmile stařenka skončila s výkladem a Fujiko se rozběhla pryč, nechala ji žena jít. Neměla důvod jí bránit v odchodu. Místo toho se její slepé oči upřely na Chiku, jako by snad tušila, že po ní dívka plaše kouká. Neřekla, ani neudělala ale vůbec nic. Dokud se poblíž ní neozvalo přidušené zvolání, následované hlasitou ránou.
"Počk-" vyskočil Toshiro zcela bezmyšlenkovitě na nohy a rozběhl se ven za Fujiko. Hned po prvním kroku však jeho raněná noha vypověděla službu a rudovlásek se tak natáhl jak dlouhý, tak široký přímo na kamennou zem.
"Sakra," vyhekl, ale zůstal rezignovaně ležet jako rozpláclá žába. Stařík, který mezitím začal u ohniště klimbat, sebou zlehka trhl a hlasitě se rozesmál.
"Ale, ale. Copak? Nemohl sis prostě pomoct?" sledoval Toshira, který se pomalu zvedl alespoň na všechny čtyři. Mladík se kysele ušklíbnul.
"Jo, tak něco," zamumlal na odpověď. Ryuuovi poskočilo obočí. Otevřenou dlaní plesknul Taichiho po zátylku, aby zahnal jeho současné rozpoložení a hlavou kývl směrem k Toshirovi.
"Pomoz mu, Taichi. Něco mi říká, že byste se nakonec mohli skamarádit," pobídl ho, přestože to ani trochu neznělo tak, že by dal modrovláskovi na výběr.
"A ty se uklidni. Až bude čas, vzpomeneš si," pohlédl poté zpátky na Chiku.

SAJRAJTI!

Na pana S a na pana K nám nesahejte! Jsou výhradním majetkem dvou nezbedných úchylů :3

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Ne, 2019-07-07 15:16 | Ninja už: 4288 dní, Příspěvků: 3210 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Taichi Yarui
Tým Kuro
Les
„Že by ztratila paměť?“ zamrkal Taichi a znepokojeně se zamračil, když začala dívka při snaze si vzpomenout panikařit.
„No páni! To bude romantika až budem její vzpomínky společně znovu objevovat~!“ začal se obratem hned zase v duchu rozplývat, když si představoval všechny ty romantické chvilky a momenty, kdy mu bude Chika skákat se slzičkami štěstí v očích kolem krku, až jí pomůže získat zpět ztracené vzpomínky a zároveň si spolu utvoří spoustu nových.
Ze zamyšlení ho ale vytrhla Fujiko, která se zničehonic prudce zvedla a rozeběhla se pryč.
„Fuu-!“ chtěl na ni zavolat a začal se zvedat, aby se rozeběhl za ní. Jin ho ale předběhl a než mohl cokoliv udělat, rozeběhl se za jeho sestrou on.
Modrovlásek tak zůstal jen zaskočeně civět směrem, kterým oba odběhly, a pomalu si při tom zase sedl.
Byla to přeci jeho sestra. To on jí měl dělat oporu, když ji potřebovala, tak co se za ní měl Jin co rozebíhat místo něho...!?
Zatnul pěsti a opřel se předklotími o kolena, s pohledem plným hořkosti, vzteku a smutku zabodnutým do země mezi jeho botama.

Hikari
Tým Tamaki
Na cestě po Zemi horkých pramenů, aktuálně ve městě Niki
Situace se moc nelepšila. Dívčino počínání pro změnu nehnulo s Hikari. A kromě toho ji Tamaki včas zastavil a uvedl situaci rázně na pravou míru.
Při staříkově poznámce stekla Hikari po hlavě nepatrná kapka skepse, ale tak nějak si už začínala na Tamakiho všudybylství, mýchané s jeho nešikovností co se žen týkalo, zvykat.
Stařík je vybídl, ať ho následují, a oni se vydali za ním. Po cestě se Hikari lehce zamračila. Zdejší obyvatele podle všeho trápilo něco, s čím si nemohla ani jejich domobrana poradit. Část jí by jim ráda pomohla. Ta byla ale okamžitě bolestivě překřičena tím, o co jí šlo primárně. Kdyby pomáhaly každému v nouzi, koho na své cestě potkají, nikam se nepohnou...! Prozatím ale zůstala zticha, rozhodnutá počkat, jak se to celé vyvine.


Obrázek uživatele Swreck
Vložil Swreck, So, 2019-06-29 14:28 | Ninja už: 3245 dní, Příspěvků: 759 | Autor je: Prostý občan

Masamoto Tenno
Tulák
Restaurace

S úsměvem pokýval hlavou.
*Když už nic jinýho, tak má aspoň smysl pro humor.* pomyslel si Tenno. Poté, co se nechal zinkasovat pokrčil rameny v odpověď.
"Porozhlédnu se tady. Vyčistím si hlavu, přijdu na jiné myšlenky a budu čekat, až se někde objevíš. Pokud vše půjde dobře, budu ubytovaný pořád stejně," napřáhl ruku, coby gesto přátelství. Goku evidentně trochu ze svého elánu přelil i na mladého shinobiho.
Popravdě moc nevěděl, co bude dělat. Musel se dát do pořádku. Chápal princip tréninku, jen se stresovat a hrotit nemělo smysl. Doplní vybavení, překontroluje to staré. To bude aktivita tak na den. Pak se uvidí.

Razaki Oyasumi
Tým Tamaki
Zpustlá vesnice

Vlastně ani nepředpokládal, že by mu Tamaki dal volnou ruku. A nohu. Evidentně se tady jednalo o něco, čemu Razaki nebude bez vysvětlení rozumět. A to ho zlobilo. Začínaly mu chybět časy, kdy bylo všechno jednoduché. Ti, co byli proti němu, byli zlí a ti s ním hodní.
Co ale Razakimu neušlo, že když už nic, tak ti lidé Tamakiho znají. Je tedy alespoň nějaká naděje, že by Tamakiho plán mohl pokračovat tak, jak měl. Stačilo, že nic nevěděl Razaki. Kdyby nic nevěděl i jejich vedoucí, byl by to velký problém. Aspoň podle Razakiho.

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, St, 2019-06-26 05:00 | Ninja už: 1892 dní, Příspěvků: 561 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Jin Fu-Kei
Tým Kuro

Tábořiště
Jin hleděl do ohně a pokoušel se neposlouchat. Zvědavost ho však zradila a tak vyslechl všechno. Jako nezasvěcenému to však moc neřeklo. Popravdě cestoval s modrovlasou dvojicí nějaký ten den a kromě jmen toho o nich moc nevěděl. Když se nad tím tak zamyslel, nevěděl toho moc ani o Ryuuovi. Bylo otázkou, zda-li je to dobře, nebo ne. To však Jin určit nedokázal. Fujiko však vypadala, že slova stařeny nedokázala ustát a vyběhla do deště. Jin se okamžitě zvedl a bez zaváhání Fujiko následoval. Ať šla kamkoliv, nebylo dobré, aby byla sama. I kdyby hrozilo, že by se na něj naštvala, nepřišlo fialkovi správné, aby teď zůstala sama. Prakticky během vteřiny byl Jin promočený až na kost, ale stejně se držel kousek za Fujiko. Tak aby o něm věděla, ale tak, aby ji zbytečně nelezl do soukromí. V tuhle chvíli byl připraven chránit dívku před čímkoliv, co by se jen pokusilo narušit její soukromí.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Út, 2019-06-25 13:45 | Ninja už: 4508 dní, Příspěvků: 1920 | Autor je: ONLINE, Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Fujiko Yarui
Tým Kuro
Jeskyně
Fujiko kývla a hlasitěji, než by chtěla, polkla slinu. Jakmile jí však žena položila první otázku, dívčiny zorničky se zmenšily a ona se zachvěla. Jak tohle věděla? Řekla to tak jistě!
Modrovláska zůstala ztuhlá po celou dobu, kdy jí věštkyně držela za ruku. Věděla to. Ona věděla… viděla, co se jí stalo? Co jim chtěl jejich vlastní otec udělat? Co stihl udělat jí?
Fujiko zoufale zavrtěla hlavou. Trefila se přímo do jejího srdce, viděla hlouběji do její duše, než by si kdy přála. Bylo toho na ní moc.
„Omluvte mě!“ vyhrkla, prudce se postavila a vyběhla ven do řádícího deště.


Obrázek uživatele Ero Michi
Vložil Ero Michi, Út, 2019-06-11 09:40 | Ninja už: 4073 dní, Příspěvků: 641 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Pěstitel rýže

Toriko
Tým Goku
Země čaje, Městečko Hama

"Většinou lidi říkají, že jsem prostě divná. Ale zvláštní zní líp. Je to takový... hezčí," usoudila, když ji tak Sho označil a poťouchle se na něj uculila.
"Já se ti fakt líbím, co?" drkla do něj zlehka ramenem. Svoji odlišnost od druhých si Toriko naprosto uvědomovala, nebo spíše o ní věděla a vůbec se tím netrápila. Každý byl nějaký, no ne? Jediné, co pořád nechápala, byl údiv ostatních nad tím, jaká je zrovna ona. Ale o tom obvykle plavovláska vůbec nepřemýšlela. Její myšlenky většinu času zabralo uvažování o jídle. Ke kterému se její myšlenky stočily i v okamžik, kdy míjeli stánek s dango knedlíčky. Plavovláska se u něj bez rozmýšlení zastavila a koupila si jednu špejli.
"Veterán... To jako, že byl děda voják?" pustila se znovu do rozhovoru, zatímco se začala nacpávat.
"To musí bejt už fakt hrozně dávno, co? Protože je nejspíš starší než tohle dřevo," poukázala na špalek, co Sho nesl a zazubila se. Příliš neřešila fakt, že si těsně předtím nacpala do pusy jahodovou dango kouli. Podivně zasmušilého výrazu v mladíkově obličeji si však všimla. Jen si ho odůvodnila úplně jinak.
"Divadlo?" zamrkala při jeho otázce nechápavě.
"Jasně, že vím, jak je ovládá. Dělá úplně to samý jako já s těma průhlednejma lankama!" odpověděla vzápětí a zakmitala si před obličejem prsty.
"Jenom prostě nechápu, jak to udělal, že se jich pohnulo tolik najednou. Mně pořádně nejdou ani ovládat dvě zároveň a těhle bylo aspoň dvacet!" pokrčila rameny a přistrčila mu pod nos špejli s posledním dango knedlíčkem.
"Chceš?" stočila pohled na opačnou stranu. Dělit se zrovna o dango byl pro plavovlásku nadlidský výkon. Ale když už s ním šla na rande, neměla moc na výběr. On se tvářil vážně, protože si žádný dango nekoupil a ona měla povinnost se rozdělit, aby ho rozveselila. Vztahy byly tak náročný!

SAJRAJTI!

Na pana S a na pana K nám nesahejte! Jsou výhradním majetkem dvou nezbedných úchylů :3

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Ne, 2019-06-09 00:39 | Ninja už: 4288 dní, Příspěvků: 3210 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Goku, pan Tsubasa, Shou
Země čaje, Městečko Hama
„Myslíš že se ten špalek odnese sám?“ ušklíbl se Sho, když se ho Toriko zeptala na tak samozřejmou věc, načež vyvalil oči pro změnu on, když se plavovláska vytasila s novým „prozřením“.
„J-Jaký rande zase?!“ vyjekl rudý až za ušima, ale to už si to Toriko štrádovala ven.
Sho si proto jen povzdechl a vyrazil za ní, ale zasekl se hned po prvním kroku.
„A jak jako no tak jo?!“ zrudl ještě o fous víc a vyběhl ven.
„Ty seš fakt zvláštní, víš to?“ přeměřil si za chůze dívku pohledem, ale rychle jím zase uhnul, aby nebyl za úchyla.
„Sensei je... veterán, který se rozhodl nechat starý život za sebou a začít znovu,“ vysvětlil Toriko, během čehož zvážněl a zahleděl se kamsi před sebe, jako by se mu hlavou honilo spoustu neúsměvných věcí, spojených s tímto tématem.
„Lepší dotaz ale je co jsi zač ty. Ty naopak mluvíš jako podivín. K čemu ti takový divadlo je? Nebo vážně nevíš, jak pohnul těmi loutkami...?“ podíval se na ni znovu o něco podezřívavěji.
„Co?“ nakrčil obočí Goku nechápavě, než mu to došlo.
„E-Eh, takhle sem to taky nemyslel!“ začal gestikulovat divoce rukama, „moje múza je vždy TA, jasný!? Nikdy TEN!“ zdůranil chlapci a podpořil svá slova opisem zaoblených tvarů o kterých mluvil dlaněmi ve vzduchu.
„A když je tak řeč o múze, myslím, že půjdu dostat ze zbytku svýho pobytu tady maximum,“ narovnal se, krátce zasnil, při čemž se poťouchle uculil, a zvedl se k odchodu.
„Co ty?“ zaplatil, založil si svalnaté paže v bok a koukl na Tenna s novým elánem.


Obrázek uživatele Bl4ckGh0st
Vložil Bl4ckGh0st, So, 2019-06-08 22:08 | Ninja už: 1253 dní, Příspěvků: 123 | Autor je: Manga tým, Obsluha v Ichiraku

Yuu Haruko
Tým Shi
tajná lokalita

Znovu se podezřívavě zadíval na postavu. Ještě pěkných pár chvilek si prohlížel poloviční siluetu postavy v masce. Zaostřoval na ni a pokoušel se si zapamatovat, lépe řečeno aspoň zanalyzovat její vzhled. Strnulá maska mu však mnoho neprozradila o výrazu, nebo vůbec obličeji tohoto cizince.
Tenhle týpek... T, říkal? Co to je vůbec za žoldácký kult? Yuu byl připraven zakročit každou sekundu a neváhal patřičně postavě vrátit každý možný pokus o útok. V hlavě ale pořád přemítal nad tím, co to má být za dohodu. Nesmím se nechat zmást. "Specifické požadavky", to nezní moc lákavě, bezpečně, ani kterékoliv jiné pozitivní slovo.
Hned jak (neznámý parametr) T hýbl rukama, Yuu zase zpozorněl. "Týden, říkáš?," vypadlo z něj překvapeně potom, co postava začala mluvit. Okamžik potom ale chlapec polknul, když uslyšel, co se děje s jeho metabolismem. Co...? To není- Ale- Cože? I přes jeho zmatení nedal navenek znát své psychické rozpoložení. Zpomalil svůj tep a dýchal. Joro Gumo... Yuu vykřikl vzápětí: "Hele, počkej!", jenže odpovědí mu byly pouze zvuky větví, kterými se prodíral nějaký pták.
Co když blafuje? Co když se mě snaží jen donutit zabít Shiho jen kvůli svým mocenským cílům? Až teď na něm bylo vidět opravdové zmatení. To by znamenalo, že na Shiho ušili pěknou boudu, protože jinak... By byl fakt zločinec. Po zbytek noci moc nespal, jen v krátkých desetiminutových úsecích. Zvažoval, co udělá. Nechám si to pro sebe. Po světě se potulují lidé plní tajemství - tohle by mohla být dobrá kamufláž.

Ráno toho dne se přece jen vzbudil asi s hodinou spánku. Po ujištění se, že včerejší setkání bylo pravé, se rozhodl projít se k jezírku. Nasbíral několik čajových lístků a máty. Za svítání se začala vařit voda. Namělnil silice máty a přidal je do louhu. Hned potom, co se chutě promísily, odlil část hrnce do polních láhví na cestu. Začal pomalu uklízet věci okolo tábořiště a zahladil některé významnější stopy v okolí stromů. Měl asi největší prostor v tom, co s sebou nosil. Zabalil si několik pytlů, co bylo v tábořišti jídla. Nikdo se zlobit nebude, stejně vařím já. Sedl si ke stromu, u kterého trávil poslední den nejvíce času a tam pozoroval ranní přírodu.

Obrázek uživatele ʭSasuke Uchihaʭ
Vložil ʭSasuke Uchihaʭ, Út, 2019-06-04 07:13 | Ninja už: 2730 dní, Příspěvků: 661 | Autor je: Recepční v lázních

Chika Kokumotsu
(Tým Kuro)
Les

"Dobře," přikývla, i když se toho nedozvěděla nějak moc.
I její pozornost se zaměřila na tu ženu, když začala vykládat o dívence, která toho podle jejích slov musela mít velmi mnoho za sebou. Na chvíli přemýšlela, co si zažila, co si museli zažít všichni kdo tu sedí. Jestli někdo z nich mohl mít podobně strašný osud, jako ona sama.
Když už se zeptal i ten kluk, doufala, že se konečně dozví vytoužené podrobnosti o tom, kam jdou, jenže pak začal věnovat pozornost jí a položil jí otázku, na kterou si předem nepřipravila odpověď. Světe div se, vážně neměla promyšlenou žádnou důvěryhodnou lež, co vůbec dělala v tom lese. A rozhodně jim nehodlala říct pravdu, když o nich nevěděla zhola nic. Pak ale dostala mistrovský nápad, jak z toho ven.
"No já-," začala, ale po chvilce se odmlčela. Tvářila se jako že pátrá v paměti
než znovu zkusila promluvit. "Šla jsem... Já jsem šla..." její výraz se pomalu změnil v šokovaný. "Proboha, kam jsem to měla jít? Co jsem dělala v tom lese?" vyhrkla najednou na Taichiho, jako by to on snad měl vědět líp. Chvíli zmateně těkala očima, položila si ruku na hlavu a vydechla: "Do háje, jak je tohle možný?"
Předstírat ztrátu krátkodobé paměti, aby nemusela nic vysvětlovat bylo nejspíš to nejjednodušší řešení, aspoň prozatím. Horší však bylo, že tvářit se, že si nepamatuje ani odkud je se jí nezdálo z mnoha důvodů jako dobrý nápad a říct jim, že z Písečné už vůbec nechtěla, co kdyby tam kam jdou potkali někoho z její vesnice a dostali úžasný nápad přenechat jim ji na starost. Při svém předstírání se krátce ohlédla po stařence. Ta ji znervózňovala, vypadala, že ví všechno, tohle by mohla snadno prohlédnout, nemluvě o tom, kdyby někoho napadlo ji požádat, ať se na Chiku podívá a zjistí, proč byla sama uprostřed lesa. Z nějakého důvodu však Chika měla pocit, že nemá důvod něco ostatním prozradit. Jestli ví opravdu všechno, zná minulost i budoucnost a má v sobě špetku citu, snad nic neřekne.

- povídky, fanart, cosplay

Někdy prostě stačí věřit...
___________________________________________________________________________

Obrázek uživatele Swreck
Vložil Swreck, So, 2019-06-29 13:18 | Ninja už: 3245 dní, Příspěvků: 759 | Autor je: Prostý občan

Masamoto Tenno
Tulák
Země Čaje, Městečko Hama

Vypadalo to, že Tennův proslov zapůsobil a nakonec si tu snad udělal nové společníky.
*Konečně. Možná to s mojí socializací nakonec nebude tak vážné!* pomyslel si, když si vzpomněl na interakce s těmi, kdo se chtěli přidat do jejich skupiny. Mladá Inuzuka byla jediná světlá výjimka.
"Je mi jedno, kolik tenhle konkrétní cíl zabere životů. Tenhle už mi stejně dávno nepatří," zauvažoval. Možná trochu pateticky, ale byla to pravda. To Saito vytáhl to nic, co z něj vyrůstalo a přetvořil to v...něco. A kam jeho cesta povede dál, to už byla jiná otázka.
"Nezahodím!" usmál se odevzdaně. Při další větě ale svou odevzdanost poněkud přehodnotil.
"No, s tím bude možná trochu problém. Já sice jsem svobodomyslnej, ale nějak to nepraktikuju. Tak kdyby místo toho šlo třeba něco jinýho? Já chápu, umělci a tak a fakt proti tomu vůbec nic nemám, ale prostě nejsem ten typ, jasný?" snažil se vysvětlovat a zároveň neurazit. Co by to byl za společníka, kdyby nastaly trapná nedorozumění hned na začátku.

Obrázek uživatele Reiko-chan
Vložil Reiko-chan, Po, 2019-06-03 19:02 | Ninja už: 1443 dní, Příspěvků: 50 | Autor je: Pěstitel rýže

Shiori Asakawa
Tým Tamaki
Město Niki

Razaki se hned připravil do bojové pozice. Agresivní postoj umocňoval golem, který proti cizincům nakročil stejně jako on. K Shiorině překvapení to s nimi ani necuklo. Museli si toho prožít opravdu hodně. Nakonec zakročil jak Tamaki, tak Hikari. I když každý trochu odlišně.
Následující sled událostí, nabral pro Shiori, zhruba předpokládaný spád. Jen netušila, že ta holka na to půjde tak rychle. Docela jí to vyvedlo z klidu, až se z toho zalkla. Jedno plus z toho vzniklo. Reakce Tamakiho byla roztomilá.
Cože?!? Opravdu to tu před měsícem bylo bez problémů? Uhm… další zachránění holka? No musím uznat, že má docela rušný život. Tohle Shiori docela zajímalo. Možná se na to časem zeptám. Může to být zajímavý příběh.
Za staříkem se jí moc nechtělo, ale nakonec následovala ostatní. Je možné, že se konečně dozví podrobnosti o tomhle incidentu.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Po, 2019-05-27 17:30 | Ninja už: 4508 dní, Příspěvků: 1920 | Autor je: ONLINE, Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Tamaki Sakamoto
Náhodný kolemjdoucí bavič
Město Niki
„Opovaž se pohnout, Razaki,“ zavrčel na chlapce mladík. To, co před sebou měli, už dlouho nezažil. A rozhodně by to nečekal na místě jako tady. „Co prosím?“ vypadlo z něj nevěřícně.
Stařec nakrčil nos a zamžoural před sebe. „Neslyšel jste snad, pane? Chtěli bychom jídlo za trochu pobavení,“ zopakoval svou žádost. Tamakiho oči přejely k dívce. Ta pohlédla stranou a kývla. Nechtělo se jí, ale byla se svým osudem naprosto smířená. „No tak, ukaž co máš,“ popohnala ji žena vedle ní. Malá hnědovláska se se stále prázdným pohledem sehnula a uchopila kraj svojí sukně.
Sotva ninja pochopil, co chce dělat, začal splašeně mávat rukama. „Pro pána krále, ne!“ vykřikl a dívka sukni okamžitě pustila zírajíc na něj s nepochopením. „My toho moc nemáme a-a lidi si nekupujeme!“ vrtěl horlivě hlavou. „Co se to tady stalo? Ještě před měsícem to tu kvetlo a teď tohle?“
Stařec znovu zamžoural. „Ty…,“ ukázal na něj znenadání, až se Tamaki narovnal skoro do pozoru. Tenhle tón hlasu znal. Od unaveného, který slyšeli ještě před chvílí, měl docela daleko. „Ty jsi ten pouliční bavič, co před měsícem zachránil starostovu dceru. A pak ji urazil,“ konstatoval. „Pojďte… Pojďte za námi,“ řekl nakonec, otočil se a začal kulhat směrem k bývalému hostinci.


Obrázek uživatele Ero Michi
Vložil Ero Michi, Čt, 2019-05-23 11:51 | Ninja už: 4073 dní, Příspěvků: 641 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Pěstitel rýže

Toriko
Tým Goku
Země čaje, Městečko Hama

Vyvalila na staříka oči a s pootevřenými ústy sledovala, jak mizí v zadní části obchodu.
"No tak čau, dědo..." vypadlo z ní po několika vteřinách tupého civění, během něhož přemítala o řezbážově odpovědi. Měla k tomu předpoklady, ale chyběla jí praxe? Co tím jako myslel? Ona přece potřebovala aspoň pět prstů na to, aby ovládala jednu loutku. A děda jich otočil naráz aspoň dvacet! To znamenalo, že šlo ovládat tolik loutek najednou? Jen se dvěma rukama a deseti prstama? Teda ještě by mohl používat ty u nohou, takže by na jednu loutku připadal jeden prst, ale to tím patrně nemyslel. Nebo jo?
Toriko se pomalu začínalo doutnat z hlavy, jak urputně přemýšlela. Neočekávaný příval myšlenek však přerušila mladíkova otázka. Plavovláska se k němu obrátila a dvakrát mrkla.
"Bydlím v lázních," ukázala nakonec za sebe směrem, kterým se lázeňský dům nacházel. Přitom ze Shoa nespouštěla tupý pohled. Rozhovor mezi ním a starým řezbářem úplně přeslechla, zabraná do představ o Tsubasovi, který hýbáním prstů u nohou pohyboval loutkama. Proto jí teď unikal důvod, proč se jí na to ptal a měl její špalek na rameni.
"Ty jdeš se mnou?" zeptala se nakonec, aby si situaci mezi nimi ujasnila. Celou dobu se jí totiž zdálo, že má tenhle kluk něco proti ní. A teď se tu prsil a vystavoval na obdiv svaly, aby jí mohl doprovodit? Toriko rozevřela doširoka oči, když jí svitlo. Založila si ruce v bok a naklonila se směrem k mladíkovi.
"Ty chceš jít na rande, že jo?" obvinila ho s poťouchlým výrazem v obličeji, načež si ho zkoumavě přeměřila pohledem. Nebyl o moc vyšší než ona a když si odmyslela protivný chování a otrávený výraz, nebyl zase tak marnej. Rozhodně měl správnou barvu očí. Jako čerstvě rozpůlený dřevo javoru. To mohla risknout.
"No tak jo. Jdeme," zavelela a vypochodovala z obchodu kolem Shoa na ulici, kde na něj počkala.
"Co je ten děda vůbec zač? Mluví jako stará knížka," zajímala se, když se zařadila hnědovláskovi po boku. Ruce přitom sepjala za zády stejně jako starý řezbář předtím a pokoutně po Shoovi házela očkem, aby ho měla pořád na očích. Nebo spíš svůj špalek.

SAJRAJTI!

Na pana S a na pana K nám nesahejte! Jsou výhradním majetkem dvou nezbedných úchylů :3

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Po, 2019-05-20 23:01 | Ninja už: 4288 dní, Příspěvků: 3210 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Goku, pan Tsubasa, Shou
Země čaje, Městečko Hama
„Hmm?“ zdvihl k Toriko řezbář pohled, zatímco nasával vzduch do dýmky, aby ji zapálil.
„Pro to přece základy už máš, děvče. Co ti chybí, je praxe,“ vytáhl si dýmku z úst a ukázal s ní na Toriko.
Sho se mezitím vrátil se špalkem dřeva, který položil na pult před Toriko.
„Prosim!“ oprášil si ruce a založil si je v bok. Teď už se snad i dočká jejího odchodu.
„Pomoz ho slečně odnést, ano?“ udělal mu čáru přes rozpočet starý Tsubasa.
Učedník se na něho stihl sotva vyjeveně zahledět a stařík se u měl k odchodu do zadní části dílny.
„Žij blaze a dlouze, mladá slečno,“ popřál plavovlásce Tsubasa za odchodu ještě, než jí zmizel ze zorného pole.
„Ach jo... Tak kam ti to mam vodnýst?“ povzdechl si po menší odmlce Shou, hodil si špalek na rameno a přešel netrpělivě ke dveřím z obchodu.
Goku mezitím s lehce skeptickým výrazem ve tváři naslouchal Tennovi, uvažující, jestli z chlapce náhodou nemluví alkohol. Nevypadalo ale, že by tomu tak bylo.
„To sis předsevzal něco tak na jeden nebo dva životy...“ poznamenal, když černovlásek domluvil, a povzdechl si.
Minuta ticha, co se mezi nimi poté rozhostila, musela být napínavá.
„Hele na takovýhle plány na vodrovnávání mafie si nemyslim, že sem ten pravej, i když trpělivost bych na to jako umělec samozřejmě měl! Jen sem toho názoru, že se dá život trávit líp... Trochu tě, jak to říct, ‚uvedu do dění‘, oukej? Pomůžu ti nějak začít, ale pod jednou podmínkou!“ zvedl Tennovi před obličej Goku vztyčený ukazováček.
„Že svůj život jen tak nezahodíš, jasný?“ zatvářil se muž přísně.
„A ještě něco budu chtít, ale to si ještě rozmyslim,“ dodal poté jen jakoby mimochodem a tvářící se jako nevině si dolil saké a napil se.

Taichi Yarui
Tým Kuro
Les
Pohlavek co dostal pro změnu on od Ryuua nechal Taichi bez komentáře a jen ho mlčky probodával vzdorovitým pohledem, protože ho nenapadala žádná vhodná stěra, co by nebyla prostě jen trapná.
„A kam že to teda vlastně dem?“ optal Yukiho. Vždyť on to neřekl pořádně ani jim. A co naplat, že tu seděla ta dvojice? Ta babča podle všeho stejně věděla líp kam jdou, než samotný Ryuu.
Tehdy si Taichi konečně všiml, že drží ta babička za ruku i Fujiko, která byla celým tím věštěním překvapivě pohlcená. Modrovlásek ji chvilku sledoval, ale vzhledem k tomu, že se jeho sestra netvářila nijak vyděšeně nebo znepokojeně, usoudil, že jí stařenka patrně nic hrozného neřekla, a obrátil se zpátky na hnědovlásku.
„Kde ses tu vlastně vzala, hm?“ lehl si na břicho vedle ní a podepřel si bradu dlaněmi, zaujatě jí hledící do tváře. Že byl spíš zaujatý její tváří než odpovědí na svou otázku už byla věc druhá.