manga_preview
Boruto 78

NFFORPG - Svět Shinobi


Shinobazu je označení, které vzniklo dávno v minulosti. Kdysi označovalo skupinu nukeninů, kteří opustili své vesnice, aby se mohli hnát za svými vlastními cíli. Stali se tak svými vlastními pány a pracovali jen sami pro sebe, neohlížeje se na následky. Shinobazu byli obávaní a nebezpeční, neboť za sebou zanechávali pouze zkázu a bolest.
Dnes se tak lidově označují skupinky ninjů stejného statusu, čili ti, co nespadají pod žádnou vesnici, i když se nemusí vždy jednat o nebezpečné nukeniny, nýbrž například jen o pouhé poutníky či ex-ninji, co se jen rozhodli pověsit své staré řemeslo na hřebíček.


.

Tým Tamaki

Vypravěč - ichi
Volných míst v týmu - 1
Kde tým hraje - fórum
Tým Shi

Vypravěč - Swreck
Volných míst v týmu - 0
Kde tým hraje - fórum


Hourousha neboli tuláci. Sem bude vaše postava přidělena hned po schválení, dokud se oficiálně nepřidá k nějakému týmu. Spadají sem rovněž postavy zmražené.


.


Aktuality, sdělení:

5.5.2020 - Doplněno info k týmům zda nabírají nové členy, kdo je jejich vypravěčem, a kde hrají.


Kategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Kitabatake
Vložil Kitabatake, St, 2023-03-29 08:32 | Ninja už: 2342 dní, Příspěvků: 206 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Pěstitel rýže

Yoshito
Tým Tamaki
sídlo rodiny Fujibayashi

'Baka!' zaklel Yoshito v duchu. Měl však dostatek sebekázně na to, aby si svou image chladnokrevného nukenina udržel a nedal na sobě nic znát. Nechtěl své karty vyložit příliš brzy, aby v případě selhání jejich plánu měl dostatek es v pomyslném rukávu. Ve vzduchu visela ještě jedna nepříjemná okolnost - když by použil své schopnosti, mohl by na sebe strhnout pozornost ze strany obránců zdejšího sídla. A to opravdu nechtěl.
Hravě se vyhnul veškerým kuchařským přísadám, jeden z nožů mu však ostrou hranou jemně pročísl tenkou kůži na tváři, jejíž cévy zaplavily Yoshitovu tvář čůrkem teplé krve. Ušetřený čas využil k dobrému zamíření. Půjde napůl cesty - neukáže svou skutečnou sílu, ale dá přihlížejícím k dispozici náhled toho, co skutečně dokáže.
Nezuma byl rychlý, hodně rychlý. Letící kyselina, kterou Yoshito v ústech zředil tak, aby zlodějíčkovi způsobila pouze lehké povrchové popáleniny, však letěla ještě rychleji - a přímo na jeho záda.
"Futton: Kushi!"

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Po, 2023-03-20 19:50 | Ninja už: 3121 dní, Příspěvků: 792 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Nezuma Suzuki
Tým Tamaki
Sídlo rodiny Fujibayashi / Strážnice
Nezuma postával a zhluboka oddechoval, aby připravil své tělo na akci, čekajíc na svou chvíli. V koncentraci ho rušila akorát ostrá bolest v místech, kde mu lano sedřelo kůži na zápěstích až do krve. Lano už bylo nasáklé čerstvou krví a první kapička se právě uvolnila, stekla kolem obvazů až k hraně ruky a poháněna gravitační silou dopadla na zem.

A pak konečně přišla. Šance! Ona chvíle, kdy Hilari hodila lano Yoshitovi, se na pouhou vteřinu ocitlo lano volné a právě to Nezumovi stačilo, aby vzal osud do svých rukou. V jediném okamžiku, rychle jako útočící had, trhl svázaným zápěstím tak, aby hozené lano stáhl z Yoshitova dosahu a skoči šipku k zemi, kde se v ladném parakotoulu přetočio a ocitl se přímo u police, jež stála před otevřeným oknem. Bez zaváhání, jako kdyb to už měl dopředu naplánované, uchopil prkénko se sýrem, polovinou cibule a dvěma noži, prudce se otočil a mrštil ho po svých strážcích. Hod nebyl nijak přesný, ale cílem bylo, získat drahocené vteřiny, když se Hikari s Yoshitem museli vyhnout prkénku, napůl snědenému sýru, polovině cibule a jednomu noži. Poté se vrhnul po hlavě k otevřenému oknu. Lano které mu svazovalo zápěstí se dalo do pohybu s jistým zpožděním. Nejprve pomalu, jako had slunící se na sluníčku, poté čím dál rychleji a plazilo se k místu, kudy plánoval zmizet Nezuma.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Po, 2023-03-20 01:15 | Ninja už: 5516 dní, Příspěvků: 3443 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Hikari
Tým Tamaki
Sídlo rodiny Fujibayashi
„Tseh,“ rozhodila Hikari rukama když je Tamaki napomenul, a založila si je na prsou.
Hnědovlásek se poté představil a doložil svá slova přívěskem, načež je vyzvedl třetí muž a jal se je zavést do sídla.
„Hni se!“ křikla Hikari na Nezumu a škubla znovu surově provazem, aby ho přinutila k pohybu.
Hrála to jak nejlépe mohla. Svou roli si ale nikterak neužívala. Z pocitu, že je tím, koho tak z duše nenávidí, se jí dělalo zle.
Soudě podle vůně, která je obklopila, dívka odtušila, že právě procházejí zahradou, o které Nezuma mluvil, když jim maloval mapu sídla. Jako by tahle krása mohla zamaskovat tu špínu, co proudila pod povrchem!
Po chvíli je jejich doprovod zavedl do nějaké budovy, kde měla proběhnout další analýza jejich totožnosti.
Hikari praskla žvýkačkovou bublinu a jako správný bodyguard se postavila vedle sedícího Tamakiho.
Co když se dozví, že Tamaki nemá s byznysem své rodiny vůbec nic společného?
Hikari mírně znejistěla, ale nedala na sobě nic znát a raději své rozpoložení zamaskovala znechuceným hozením lana Yoshitovi, jako by se Nezumi už nechtěla dotýkat ani na dálku. A ani to nemusela hrát. Zdrojem jejího odporu ale nebyl spoutaný mladík, nýbrž jejich hostitelé.
Vyjde to. Musí to vyjít! A poté už se s podobnými zrůdami bude stýkat jenom pomocí svých pěstí!


Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Po, 2023-03-13 18:53 | Ninja už: 3121 dní, Příspěvků: 792 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Suzuki Nezuma
Zlodějíček zavrčel a instinktivně se schoulil do klubíčka, kde si kryl hlavu a orgány, před přívalem ran, který by mohl následovat. Naštěstí to nebylo nic hrozného. Jeden z nukeninů mu uštědřil jen jeden kopanec. Mladík něco zavrčel, ale roubík dokonale skryl jakýkoliv význam.
Když byla skupina pozvána za bránu, na protest přinutil tu s brýlemi, aby musela vynaložit další síly, kterými ho přinutila k poslušnpsti. Nezuma jednoznačně dával najevo, že dokud bude dýchat, spolupracovat dobrovolně nebude.
Strážný je poté zavedl do strážnice, kde začali vyřizovat nějaké úřednické nesmysly. Mladíkovy oči mezitím bystře propátrávaly místnost. Hledali cokoliv, čím by se mohl v budoucnu osvobodit. Našel hned několik věcí, které by se mu hodily. Otázkou bylo jak je čmajznout tak, aby na to nikdo nepřišel.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Ne, 2023-03-12 02:28 | Ninja už: 5736 dní, Příspěvků: 2168 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Tamaki Sakamoto
Náhodný kolemjdoucí bavič
Sídlo rodiny Fujibayashi
Tamaki se snažil udržet svůj úsměv. Hikari se do role vžila natolik, že se opravdu chovala jako neurvalá delikventka z mangy. Yoshito si také kopnul. Doslova.
„No tak, vy dva. Co když s ním budou mít nějaký plány? Přece ho nezmrzačíme,“ zamával na svou ochranku, načež jediným pohybem ruky rozevřel vějíř a zakryl si jím rty.
„Sakamoto Tamaki, jméno mé,“ oznámil mužům na stráži. „Rád bych se setkal s Nagahirem,“ dodal a ze záhybů kimona vytáhl přívěsek. Klidnější z mužů si jej prohlédl a pokýval hlavou. Rychle nahlédl za bránu a na někoho mávnul.
K pětici doběhl další ozbrojený muž, který vyzval Tamakiho skupinku, aby jej následovala. Zrovna procházeli květinovou zahradou. „Obvyklý proces,“ vysvětloval za chůze. „Ověříme si, že jste to opravdu vy, velmi se omlouváme za zdržení,“ oznámil úslužně a zavedl je do jedné z budov, kde nechal Tamakiho, aby se posadil. Sám pověřil další dva muže, aby ověřili mužovu totožnost dle kartoték.


Obrázek uživatele Kitabatake
Vložil Kitabatake, St, 2023-03-08 14:48 | Ninja už: 2342 dní, Příspěvků: 206 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Pěstitel rýže

Yoshito
Tým Tamaki
brána

Narozdíl od Hikari si Yoshito hraní své role nikterak neužíval. Ba naopak. To mu však bylo v tuto chvíli výhodou, poněvadž nemusel předstírat úsměv - to by se k citově chladnému nukeninovi nehodilo.
Aby nenechával veškerou práci na své přehnaně entusiastické parťačce, uštědřil ještě na efekt Nezumovi jeden poctivý kopanec do zad. Z úst ovšem nevypustil jediného slova.
Strážní nepůsobili jako obyčejná dvojice pohůnků - i jejich výzbroj jistě budila v očích mnohých respekt. Nezbývalo nic než doufat, že se Tamaki dovede ohánět se slovy tak dobře, jak bylo zapotřebí.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, St, 2023-03-01 23:33 | Ninja už: 5516 dní, Příspěvků: 3443 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Hikari
Tým Tamaki
Les
Při Yoshitově návrhu stekla Hikari pomyslná kapka skepse po čele.
„Jak velký ego ten kluk má?“ pomyslela si dívka o jeho návrhu vydávat jeho kresby za umění hodné celého jmění.
Tamakiho návrh byl naštěstí lepší, a tak Hikari přikývla a převzala si od hnědovláska druhý konec provazu, kterým Nezumu spoutal, a pevně ho sevřela v ruce.
Jejich úspěch závisel na tom, jak přesvědčiví budou! Nesměla selhat!
Po několika závěrečných přípravách vyrazili.
Ta je provedla lesní cestou až k sídlu, které působilo zblízka ještě větší, než se zdálo z dálky.
A také bylo náležitě střeženo.
Hikari se pod brýlemi zamračila, když je jeden ze strážných oslovil, a sevřela Nezumův provaz o něco pevněji.
„Damarrre, kusoyarrrou! (Drrrž hubu, srrráči!) zařinčela dívka a trhla hrubě provazem, až s Nezumou smýkla o zem.
Až na ten divný přízvuk se do své role obhroublé nukeninky delikventky evidentně opravdu vžívala.


Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Út, 2023-02-28 22:19 | Ninja už: 3121 dní, Příspěvků: 792 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Nezuma Suzuki
Tým Tamaki
Hrad
"Jasně," uchechtl se, za předpokladu, že dovolí, aby mě do vězení doprovodila dvojice o které nebudou důvěřovat, neodpustil si kousavou poznámku k Tamakimu plánu plnou pochybnosti. Dál to ale nechal být. On sám nikoho nepotřeboval a představa, že se mu ty dvě nemehla budou plést pod nohy ho nijak neuspokojovala.

***

Když skupinu zastavily strážný, odšoural se Nezuma ke kraji cesty, kam až dovolovalo lano, které spojovalo jeho svázaná zápěstí s provazem v rukou dívky se slunečními brýlemi a svalil se na zem v prosté touze si odpočinout. Vypadal, že byl bez milosti a odpočinku hnán dalekou cestu, ale ani to mu nezabránilo, aby se nepokusil situaci komentovat. Díky roubíku se však nedalo určit, co měl mladík na srdci.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Ne, 2023-02-26 00:51 | Ninja už: 5736 dní, Příspěvků: 2168 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Tamaki Sakamoto
Náhodný kolemjdoucí bavič
Nedaleko sídla rodiny Fujibayashi
Tamaki dostal tik do oka. „Asi ti vrazim takovou, že začneš slintat ty,“ oznámil Nezumovi a vytáhl lano, kterým hodlal mladíka svázat.
Pak si povzdychl. „Rodina Sakamoto ovládá v Zemi země obchod s drahokamy. Její vliv sahá až sem a momentálně se snaží prorazit dál. Zkrátka a jednoduše jsem byl v Naganohaře na cestě uzavřít nějaký obchod, když se mě tady Nezuma pokusil okrást. A protože mám s sebou pořádný bouchače, neměli jste problém ho sundat. Cena za něj je dobrá, takže jsem se rozhodl ho prodat rodině, o níž vím, že mě neodrbe,“ vysvětlil.
„Navrhuju, že zatímco budu domlouvat podmínky obchodu, vy dva se s Nezumou vydáte do toho vězení, co maj v podzemí, a pak se vytratíte. Budu se snažit vám získat co nejvíc času. Být vámi, pátrám po archivu.“

Tamaki ještě překreslil Nezumovu mapu na papír a přenechal ji Hikari s Yoshitem. Sám ji opatřil pečetí, která při aktivaci zařídila, že svitek vzplane.
Poté se společně se svázaným úlovkem vydali k sídlu. Rozhodně mohlo být podivné, že obchodník šel po svých, nicméně o rodině Sakamoto se obecně v mafii vědělo, že je plná podivínů. Tamaki a jeho bratr byli patrně jediní normální členové z jinak roztodivného pokolení.
Proto se teď ocitli před branou rozsáhlého sídla.
„Kdo jste a co tu chcete?“ prsknul na ně první ze dvou strážných. Oba byli zajisté drsní hoši, což potvrzovali také svou zbrojí a naginatami.


Obrázek uživatele Kitabatake
Vložil Kitabatake, So, 2023-02-25 10:54 | Ninja už: 2342 dní, Příspěvků: 206 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Pěstitel rýže

Yoshito
Tým Tamaki
les

"Nukeninové jakožto hlavní obchodní artikl nestačí?" pravil Yoshito a nepatrně se pousmál. Netušil, jakou verzi krycí historky si Tamaki - kterému honosné kimono vskutku padlo jako ulité - namyslel.
Každá myšlenka však při brainstormingu přišla vhod, a tak ani černovlasý mladík neváhal přispět k dílu.
"Co třeba umění? Mohl bych tu něco narychlo spíchnout." Umělec byl zručný, otázkou však zůstávalo, zda jim to v jejich kamuflážíi bude výhodou.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Út, 2023-02-21 23:11 | Ninja už: 5516 dní, Příspěvků: 3443 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Hikari
Tým Tamaki
Les
Yoshito se také dostal rychle do role. To bylo ideální! Teď je nikdo nebude podezřívat.
Zbýval už jen Tamaki... který se začal převlékat přímo před ní!
Hikari sice nic neviděla, ale z obrysů svého okolí, které si v hlavě vytvářela díky odrazu zvukových vln, a dle zvuku šustotu oblečení, pochopila, co se před ní odehrává.
S rudými tvářemi proto chvíli přemýšlela, jestli má toho nestydu okřiknout nebo rovnou praštit!
Než se ale rozmyslela, tak se Tamaki naštěstí stihl převléct.
„Výborně...“ zabručela Hikari a s hlavou natočenou uraženě do strany si založila ruce na prsou.
„Mimochodem,“ obrátila se po chvilce zpátky na trojici, „s čím hodláte obchodovat, Tamaki-san?“ otázala se hnědovláska.
Říkal přeci, že se bude vydávat za obchodníka. K tomu potřeboval nějaký artikl, ne?


Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Po, 2023-02-20 23:33 | Ninja už: 3121 dní, Příspěvků: 792 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Nezuma Suzuki
Tým Tamaki
Tábořiště
"Bez násilí?" nakrčil nos a pravé obočí šlo konsternovaně vzhůru, "a připravit se o veškerou srandu? Ale nemusíš s nima bojovat. Nos je jen jako dekoraci," odpověděl a upřel pohled na Hikari, která si začala obmotávat obvaz.
Hikari byla... hezká, to nebylo pochyb, ale nebyl TAK krásná, aby pohled na ní strhal Netumovi maso z obličeje. Jeho na ní přitahoval hlavně její charakter a surovost se kterou se protloukala světem. Přesto se mladík tím pohledem kochal. Zejména poté, když si dívka rozepnula knoflíček na blůzce a poupravila podkolenku, takže mohl zahlédnout část jejího stehna.
Po očku se zahleděl na Tamakiho a přimhouřil oči, když viděl jak se Límeček tváří. Lehce naklonil hlavu na stranu a část skládačky do sebe zapadla. 'Takže Límeček si myslí na Hikari?' pomyslel si a ucítil nečekané bodnutí žárlivosti, které ho samotného překvapilo. Neměl však tolik zkušeností, aby s něčím takovým dokázal úspěšně bojovat, "utři si tu slinu Límečku," pokusil se skrýt svou žárlivost za pokus o hloupý vtip.
Všechno, naštěstí pro Nezumu, přerušila Hikari, když se zmocnila Nezumových žvíkaček a zaujala divnou pózu. Mladík vykulil oči, načež se podíval na Yoshita. Několikrát těkl pohledem z jednoho na druhého, načež odevzdaně rozhodil rukama a prohlásil, "a dopr***e."

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Ne, 2023-02-19 00:49 | Ninja už: 5736 dní, Příspěvků: 2168 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Tamaki Sakamoto
Náhodný kolemjdoucí bavič
Nedaleko sídla rodiny Fujibayashi
Tamaki si převzal mačetu a zkusmo s ní párkrát máchl. Nebyla to zas tak špatná zbraň. Jenže pak se zarazil, když se Hikari začala parádit. Nejprve zahlédl rozpuštěné vlasy vlající v jemném vánku a poté i rysy její tváře.
Naklonil hlavu na stranu a zatvářil se blaženě. Jeho obláček však záhy zničila slova, která ta roztomilá tmavovláska vypustila z úst, a Tamakimu stekla po čele kapka. ‚Stejně je roztomilá,‘ dodal v duchu, sedaje na druhý obláček.
Yoshito taky nevypadal k zahození. Zbýval tedy jen on. Protože Hikari nic neviděla, nemusel nikam odcházet. Shodil ze sebe košili, kalhoty i triko a za chvíli byl navlečený ve stylovém kimonu s rodovými znaky rodiny Sakamoto.


Obrázek uživatele Kitabatake
Vložil Kitabatake, Út, 2023-02-14 17:16 | Ninja už: 2342 dní, Příspěvků: 206 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Pěstitel rýže

Yoshito
Tým Tamaki
les

„Pořád se tak nějak snažím věřit tomu, že násilí nebude potřeba,“ pravil Yoshito a s nervózním úsměvem na rtech přijal část Nezumova arsenálu. „Arigato, Tamaki-san,“ poděkoval a se zdvořilým úklonem hlavy přijal převlek, jenž mu bývalý člen ANBU podal. Změť náhodných kusů oblečení, kterou obdržel, sice naprosto nevyhovovala jeho usedlému stylu oblékání, na náhodného nukenina však dle Yoshitových představ pasovala více než dostatečně.
Po vzoru Hikari se začal převlékat. Nejprve ze sebe strhal ušmudlanou bílou košili, jejíž krytí vyměnil za notnou dávku obvazů – ty mu teď vzhledem k množství zranění stejně přišly vhod. Podlitiny a další rány na těle mu v tomto scénaři navíc dávaly další výhodu. Jen těžko by jim uvěřili, že chytili nebezpečného zloději, zbili ho do krve a sami neutržili jediné zranění. Bylo by však dosti nepatřičné – i nepraktické – pochodovat halami plnými nepřátel zabalený pouze v obvazech. K základnímu vybaení každé lékárničky tedy vzápětí dodal záplatované polodlouhé kimono hnědozeleného vzoru.
„Hmm... ještě tomu něco chybí...“ podotkl mladík sám pro sebe. S bliknutím pomyslné žárovičky nad černými kadeřemi vytasil z kapsy tužku a ulomil kousek tuhy. Grafit jemně rozetřel v teple dlaní a vzniknuvší barvivo využil jako primitivní válečný makeup. Zbytkem si umazal celý obličej, aby nepůsobil tolik uhlazeně.
Z dlouze řinčícího „R“ v uších ho zamrazilo v zádech. Nejprve chtěl Hikari poprosit, ať to už nedělá, vzápětí si však své budoucí jednání rozmyslel a rozhodl se taktéž vžít do role. „Jsi moc hlučná,“ pravil chladně hlasem hlubším, než obvykle. Ani se na ni nepodíval. V přetvářce byl profík, zahrát citově vychladlého nukenina pro něj tedy nepředstavovalo velkou výzvu.
Otočil se a konečně pohlédl na Hikari, aby si udělal obrázek o tom, jakou roli na sebe vzala. Jistou představu už po jejím poněkud děsivém výkřiku měl, ale kouzlo herectví se skrývalo v detailech. Jeho zájem upoutala absence pásky přes oči.
V tuto chvíli se vypadnutí z role nevyhnul. „Ehm... ta páska... brejle... jsem asi něco prošvihl, co...?“ řekl s nechápavým výrazem v tváři a mimoděk se podrbal na zátylku.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Út, 2023-02-14 01:53 | Ninja už: 5516 dní, Příspěvků: 3443 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Hikari
Tým Tamaki
Les
Při Yoshitově „vtipném“ návrhu, že jí oči na tvář nakreslí, naskočila Hikari pulzující žilka na čele, a při Nezumově poznámce o jejím „pohledu na věc“, druhá.
Nakonec ale jen v duchu napočítala do desíti a chytla přilétající brýle, co Nezuma vytáhl z kapsy.
„Arigatou,“ utrousila.
Z jejího výrazu šlo jasně vyčíst, že i když tohle přesně čekala, dávala mladíkovi několikaprocentní šanci ji překvapit a neprojevit se opět jako úplně neřízený kleptoman který stopí co může.
„Mají pravdu. Musíš se převléct, abychom vypadali věrohodně,“ souhlasila s tím, že Yoshito vypadal všelijak, jen ne jako nebezpečný nukenin.
Poté se postavila, zastrčila si brýle za opasek, a začala si upravovat vlasy. Vytáhla z nich dvojici jehlic s rolničkami a pohozením hlavy si je rozpustila do dlouhých, volných pramenů.
Když poté zalovila rukama za hlavou podruhé, chvíli nebylo jasné, o co se snaží, dokud první vrstva fáče, co měla dívka přes oči, nepovolila, a ona si nezačala látku ze své tváře pomalu odmotávat.
Po pár vteřinách se mohl trojici u ohniště naskytnout pohled na Hikari, jejíž tvář poprvé, od té doby co ji znali, nic nehalilo. Se zavřenými očními víčky vypadala jako spící princezna, čekající na probuzení, jejíž jemné rysy se konečně mohly podívat na svět ve své plné kráse.
Krátce na to si ale dívka nasadila sluneční brýle, a část své tváře tak opět skryla.
Porozepla si lehce blůzu co nosila přes síťované tričko a ledabyle si stáhla jednu nadkolenku o pár centimetrů níž než druhou.
Během toho ji praštila do nosu vůně mentolu. Vycházela z malé krabičky, která ležela uprostřed harampádí, co na trávě Nezuma během hledání brýlí zanechal.
Žvýkačky!
Ty Hikařinu představu o její image dokonale doplňovaly!
Černovláska krabičku proto bez rozmyslu zvedla a rovnou si jednu žvýkačku vzala.
Párkrát žvýkla, opřela si ruku v bok, a přenesla váhu z nohy na nohu.
„Yo, yarrroudomo! (Čus, parrrchanti!) vycenila zuby v pokusu o drsňácký úsměv a za doprovodu přehnaně řinčícího R zaviktorkovala druhou rukou na pozdrav.
Jak se zdálo, tak jediní lidé nosící sluneční brýle co Hikari znala, byli delikventni. Ty se teď dívka snažila napodobit, aby s brýlemi na nose působila „věrohodně“. V jejím podání šlo ale spíše o zdařilou parodii.


Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Po, 2023-02-13 07:35 | Ninja už: 3121 dní, Příspěvků: 792 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Nezuma Suzuki
Nezuma sledoval ty tři a s povzdechem zavrtěl hlavou, "ty to vidíš moc růžově... ve tvém případě nejspíš černě, ale s představou růžové," uchechtl se, načež pokračoval, "když máš na hlavu vypsanou odměnu, která má tolik nul, budou všichni očekávat že mě přivede profík, nebo v našem případě pracháč se dvěma profíky... ," mávl rukou a pokrčil rameny, "dyť je to nakonec jedno," povzdechl si a pohlédl na Tamakih, načež přimhouřil oči a chvilku vypadal, jako když přemýšlí.
"hmmm... ?" vydal ze sebe zadumaně a začal si prohledávat kapsy. Sem tam vytáhl a opět schoval kde jaké lesklé harampádí, mezi kterými bylo i pár draze vyhlížejících náhrdelníků. Nakonec odněkud vytáhl sluneční brýle a hodil je Hikari, "já tušil, že se budou hodit," zalhal bez známky studu a zazubil se. Pravda byla, že je ukradl jen proto, že ukrást šli. Nic jiného v tom prostě nebylo.
"Má pravdu," pohlédl na Yoshita, vypadá jako trouba, ne jako nukenin, konstatoval a odepnul si svoje pochvy na Saie a hodil mu je i se zbraněma, "dej mi na ně pozor a hlavně se neřízni. Jsou potřené paralizujícím jedem. A pokud si v boji stejně užitečnej, jako zajím pořád, ani ne prosímtě nevytahuj." poučil ho a když už byl v tom, odepl si i svůj nůž velikosti mačety a podal ho Tamakimu. Nestál o to, aby o některou z těch zbraní přišel.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Po, 2023-02-13 00:55 | Ninja už: 5736 dní, Příspěvků: 2168 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Tamaki Sakamoto
Náhodný kolemjdoucí bavič
Našpulil rty. „Chtěl jsem vám dát šanci s něčím přijít,“ oznámil na oko uraženě, načež se zazubil. „Ochranka je přesně to, co jsem chtěl slyšet,“ ukázal Nezumovi palec nahoru.
„Přesně tak. Jen nevím, jestli mi půjde zahrát chamtivýho mizeru,“ promnul si bradu jako nevinnost sama. „Dobře, Yoshito a Hikari budou moji bodyguardi. Jen…, nejsem si jistej, kdo by tady uprostřed divočiny vzal brýle,“ stekla mu po čele kapka.
Kapka se pak ještě zvětšila, když se zahleděl na Yoshita. „Něco ti půjčím.“


Obrázek uživatele Kitabatake
Vložil Kitabatake, Po, 2023-02-06 16:12 | Ninja už: 2342 dní, Příspěvků: 206 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Pěstitel rýže

Yoshito
Tým Tamaki
les

„Oči patří mezi mé největší přednosti,“ uculil se Yoshito a spiklenecky na Hikari mrknul, „a vůbec se tím nesnažím zamaskovat fakt, že mi ti pohůnci ve městě kromě nosu rozbili i brýle,“ dodal a srdečnatě se zasmál.
„Když už jsme u těch převleků – nemáte náhodou někdo po ruce něco, co by lépe pasovalo na nukenina?“ pronesl do éteru svou otázku, jež považoval za dosti důležitou. V tuto totiž chvíli působil spíše jako úředník, kterého vyhodili z práce… dle množství krvavých skvrn oknem. Rozhodně ne jako drsný zběhlý shinobi.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Pá, 2023-02-03 01:11 | Ninja už: 5516 dní, Příspěvků: 3443 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Hikari
Tým Tamaki
Les
Netušila, co od těch dvou vůbec čekala.
Když se Nezuma vytasil se svou „odpovědí“ a Yoshito ho svým typickým ostrovtipem doplnil, Hikari si jen povzdechla a zakryla si před tím dětinským vystoupením tvář dlaní.
Když Nezumovi za jeho chování Tamaki vyčinil, přešlo se k plánování.
Rodinu Sakamoto dle Tamakiho předešlých slov klan Fujibayashi znal. Pokud se Tamakiho příbuzní pohybovali v podobné sféře, jako jeho bratranec, zdál se Hikari plán vydávat se za obchodníka z podsvětí rozumný.
„Nebude to ani tak divné. Ty se svou náturou jsi měl jednoho dne smůlu a pokusil se okrást koho jsi neměl, byl jsi chycen, a jako chamtivý mizera si Tamaki-san jednoduše nemohl nechat utéct tučnou odměnu, co je na tebe vypsaná,“ rozvedla Tamakiho návrh Hikari zúčastněně.
„S Yoshitem se můžeme vydávat za dvojici nukeninů a doprovod Tamakiho-san, co tě zpacifikoval. Stačí, když nějak zamaskuji svou slepotu.“ dodala, „nemáte u sebe někdo sluneční brýle?“


Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Út, 2023-01-31 22:22 | Ninja už: 3121 dní, Příspěvků: 792 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Nezuma Suzuki
Tým Tamaki
Tábor
Eee... nic proti, prohlásil Nezuma, mnoucí si bolavé ucho, "ale nebude trochu podezřelý, když mě přivede nějakej obchodník v dobrejch hadrech? Jak by asi někdo takovej dokázal chytit zločince s takovou mastnou vodměnou na krku? Ale pokud budete nít ochranku... ," pohodil hlavou k těm dvoum, načež se zarazil a pochybovačně pohlédl na slepou dívku, "pak by to smysl dávalo," pokračoval už ne tak jistě, jako předtím.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Út, 2023-01-31 21:58 | Ninja už: 5736 dní, Příspěvků: 2168 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Tamaki Sakamoto
Náhodný kolemjdoucí bavič
Tamaki se zamračil a trpělivě čekal, cože to mladík ukradl na jakém hradě. Díky tomu se naprosto skvěle nachytal. Překvapeně vyvalil oči a jeho tváře nabraly nachový odstín.
„Ty!“ ukázal na něj naprosto zděšeně, že si k němu vůbec něco takového dovolil. Nezumovo divadlo však nekončilo a překvapený výraz na jeho tváři následovalo několik dalších identických gest.
„Ty malej…!“ zavrčel Tamaki nepříčetně a začal výtržníka tahat za ucho.

Jakmile se všichni konečně zase uklidnili a začali se soustředit na svůj úkol, Tamaki se usadil zpátky k ohni. „Vidím to tedy tak, že na sebe hodím nějaký fešný oblečení a jako obchodník dovedu Nezumu v okovech. Co chcete dělat vy dva?“ obrátil se na Hikari s Yoshitem.


Obrázek uživatele Kitabatake
Vložil Kitabatake, St, 2023-01-25 00:24 | Ninja už: 2342 dní, Příspěvků: 206 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Pěstitel rýže

Yoshito
Tým Tamaki
lesní tábořiště

"Nu, zkrátka rád dlouze a květnatě vyprávím, je to takový můj zlozvyk," usmál se. "I když uznávám, že o sobě mluvím opravdu nerad. Až bude po všem a my budeme oslavovat úspěch u skleničky saké - třeba mi alkohol trochu rozváže jazyk," mrknul Yoshito na sedícího zlodějíčka, načež zpozoroval dvojici příchozích.
Tamakiho dotaz ho nezaskočil, přesně takové chování od něj čekal. Nezumova reakce mu však stávající úsměv ještě rozšířila. "Jak jsem říkal - sežeň mi plátno, barvy a stojan a dodám ti mnohem lepší kousky," ušklíbl se.

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Po, 2023-01-16 16:58 | Ninja už: 3121 dní, Příspěvků: 792 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Nezuma Suzuki
Tým Tamaki
Tábor
V táboře zavládlo ticho, které Nezuma nehodlal přerušit. Henjin ho štval, ale s tím se dalo žít. Furt to bylo lepší než v tlupách, ve kterých kdysi fungoval. Tam člověk nemohl věřit ani lidem, co se chovali přátelsky. Vrahy, lapky a zloděje spojovala chamtivost a strach z jejich velitele.
Klid přerušil až Tamaki, který si nejspíš myslel mu budou oba chlapci lízat boty a prosit ho o radu v nejednoduchých otázkách života dospývajícího chlapce. Nezuma pootevřel jedno oko a upřel ho na rušivý element.
"řešili jsme, jestli to, co jsem šlohnul na tom hradě, je umění, nebo ne," odpověděl patologický lhář Nezuma a začal hledat ve vnitřních kapsách svého pláště, "kam jsem to jenom dal... ," mumlal si pod fousy, když tu se najednou jeho výraz rozjasnil a mladík vytáhl z kapsy velice neslušné gesto a ukázal ho Tamakimu. Chvilku hleděl na muže s očekáváním jeho odpovědi, když si konečně všiml onoho gesta a zatvářil se překvapeně, jako kdyby ho tam vůbec nečekal. Rychle se plácl přes ruku a zavrtěl hlavou, "gomene... vůbec nechápu jak se to mohlo stát," omlouval se nechápavým tónem a sáhl do oné kapsy, ze které opět vytáhl ono gesto, "mám toho plné kapsy!" zašklebil se pobaveně a provokativně upíral pobavený pohled na trolleného Límečka.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Ne, 2023-01-15 23:27 | Ninja už: 5516 dní, Příspěvků: 3443 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Hikari
Tým Tamaki
Les
Hikari rozhovor těch dvou ušel, protože se soustředila na Tamakiho. Až těsně před návratem k ohništi pochytila stížnosti Nezumy na adresu Yoshita, kterému zloděj vyčítal přetvářku.
Hikari si v duchu povzdechla. Také si uvědomovala, že Yoshito něco skrýval, ale za zlé mu to neměla. Ani ona jim neřekla vše. A Tamaki mu věřil. Nezuma měl ale patrně jiný způsob prověrky lidí, se kterými měl pracovat.
Tamaki dusnou atmosféru u ohniště pročísl pro něho typickým sarkasmem, a tak si Hikari jen sedla v seize zpět na své místo a čekala, co muži ti dva odpoví. Doufala, ať už si řekli cokoliv, že se zase rychle usmíří. Nechtěla, aby nějaké neshody na poslední chvíli ohrozili průběh jejich akce.


Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Pá, 2023-01-13 22:55 | Ninja už: 5736 dní, Příspěvků: 2168 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Tamaki Sakamoto
Náhodný kolemjdoucí bavič
Začala mu obvazovat ruku a on se smutně usmál. Nejraději by ji pohladil po vlasech nebo třeba objal, ale věděl, že ani jedno nebylo vhodné. Zněla unaveně, ale kdesi v jejím hlase zaslechl jiskřičku naděje. Bylo na něm, aby z něj rozdmýchal nový silný plamen.
„Najdeme ji,“ slíbil s neoblomnou jistotou a vyrazil zpátky k ohni společně s dívkou.
V táboře na sebe dva mladíci už příliš nemluvili a Tamaki cítil, že se nějak nepohodli. „Tak se mi to líbí,“ oznámil z ničeho nic. „V tábořišti má být živo. O čem je řeč, pánové?“


Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Út, 2023-01-03 15:20 | Ninja už: 3121 dní, Příspěvků: 792 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Nezuma Suzuki
Jemných náznaků ze strany Yoshita si nevšiml, protože se o to ani nesnažil. Navíc, měl zavřené oči.
"Ne, to já teda neznám. Já jsem všude jako doma," odvětil, aniž by otevřel oči a tak nemohl Yoshito zachytit jeho koulení očí, "já šel s kůží na trh, protože nejsem posera. Ty jsi akorát přiznal své jméno, kdo ví jestli pravé. Navíc, furt se snažíš mluvit povíšeně a v hádankách, aby si působil tajemně," vyčetl mu a zavrtěl se, jak hledal lepší pozici pro odpočinek.

Obrázek uživatele Kitabatake
Vložil Kitabatake, Út, 2023-01-03 10:36 | Ninja už: 2342 dní, Příspěvků: 206 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Pěstitel rýže

Yoshito
Tým Tamaki
lesní tábořiště

Slovní spojení "já nejsem shinobi" Yoshita umlčelo. Pokud byl Nezuma dobrým pozorovatelem, mohl si povšimnout lehkého nakrabacení, které vyvstalo na Yoshitových rtech na základě zlodějíčkových slov.
Očima sjel místo, kterým Hikari s Tamakim zapluli do náruče lesa. Neviděl je.
"Tak nějak jsem si na to už zvykl - být za cizáka," odvětil s povzdechem, aniž by s ležícím mužem navázal oční kontakt. "Ale to ty dobře znáš ne? Ostatně, ani jeden z nás "není shinobi"."
Hořkou pachuť onoho slova nemohl dostat z jazyka. Sám netušil, proč to vlastně řekl. Nejspíš měl pocit, že stejně jako Hikari může pochopit břímě, jež na něj uvalila jeho rodina, může Nezuma pochopit potřebu utíkat před tím, co si pro něj osud připravil.

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Ne, 2023-01-01 05:19 | Ninja už: 3121 dní, Příspěvků: 792 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Nezuma Suzuki
Tým Tamaki
Tábor
"Já s tím problém nemám," rozhodil rukama a naklonil hlavu na stranu, "já shinobi nejsem, jestli sis nevšim, tak nějaké kopání zadků slyšet nebude. Leda bys byl tak dutej, že to bude rezonovat," mávl rukou a stáhl se do svého kokonu, aby ho nic nebolelo.
"ale když chceš bejt furt za cizáka, buď si," pokrčil rameny, zabalil se do svého pláště a zavřel oči ve snaze si trochu odpočinout, než se ty dva vrátí. Svůj postoj k Yoshitovi už zaujal a nebylo to nijak pozitivní. V Nezumovi spojence nenašel.

Obrázek uživatele Kitabatake
Vložil Kitabatake, So, 2022-12-31 20:25 | Ninja už: 2342 dní, Příspěvků: 206 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Pěstitel rýže

Yoshito
Tým Tamaki
lesní tábořiště

Každé oslovení "Henjin" přecházel Yoshito s takovým klidem, že to působilo, jako by jeho mozek každé pejorativně zabarvené slovo záměrně vypouštěl. Stejně tak slovo "Kaminaru" kolem něj prolétlo jako smítko prachu, kterého nemělo smysl si všímat.
Nezumova impulsivita ho už nemohla překvapit, a tak - mimo zrak zbytku skupinky - směl reagovat poněkud vytříbenějším způsobem, než si mohl doposud dovolit.
"Vážně mi "nakopeš p****"?" intonoval pochybovačně. "Působí to totiž, že Hikari-san na jejím cíli dosti záleží - vážně chceš riskovat, že potyčka mezi námi upozorní na přítomnost shinobi kolem sídla?" zeptal se bez jakéhokoliv náznaku agrese v hlase a hlavou kývnul směrem k pevnosti, k níž měli namířeno. Moc dobře si uvědomoval, že má Nezuma pro slepou dívku jakýsi zvláštní druh slabosti. Rovněž si byl jist tím, že svou umně podanou výhrůžku dokáže v případě potřeby dodržet, ačkoliv si vzhledem k předchozímu faktu myslel, že toho nebude zapotřebí.

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Čt, 2022-12-29 23:26 | Ninja už: 3121 dní, Příspěvků: 792 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Nezuma Suzuki
Tým Tamaki
Tábor
Nezuma nadzvedl nevěřícně obočí a na temeni se mu utvořila kapička skepse, když začal Yoshito mluvit. Čím více toho mladík řekl, tím se kapička zvětšila.
"Tobě fakt šplouchá na maják, co to zase kecáš? Ty musíš bejt z fakt divnýho místa, Henjine," zakroutil nevěřícně hlavou, "nebo bych ti měl spíš říkat Kaminari (blesku)? Že je Hikari Uchiha už víme všichni. Hele, já sice neznám žádné deskové hry, ale čuju co tím myslíš. Blufuješ a máš suchý ruce, takže jestli nechceš, abych tě nakopal do p***le, začni solit," zakoulel očima a přešel částečně do Naganoharské hantýrky. Yoshito ho začal pomalu štvát už jen tím, jak mluvil. Bylo to, jako kdyby se každým slovem snažil naznačit, že pochází z vyšší vrstvy a je něco víc, než Nezuma.