manga_preview
Samurai 8 36

NFFORPG - Svět Shinobi


Shinobazu je označení, které vzniklo dávno v minulosti. Kdysi označovalo skupinu nukeninů, kteří opustili své vesnice, aby se mohli hnát za svými vlastními cíli. Stali se tak svými vlastními pány a pracovali jen sami pro sebe, neohlížeje se na následky. Shinobazu byli obávaní a nebezpeční, neboť za sebou zanechávali pouze zkázu a bolest.
Dnes se tak lidově označují skupinky ninjů stejného statusu, čili ti, co nespadají pod žádnou vesnici, i když se nemusí vždy jednat o nebezpečné nukeniny, nýbrž například jen o pouhé poutníky či ex-ninji, co se jen rozhodli pověsit své staré řemeslo na hřebíček.


.

Tým Tamaki

Vypravěč - ichi
Volných míst v týmu - 1
Kde tým hraje - fórum
Tým Shi

Vypravěč - Swreck
Volných míst v týmu - 0
Kde tým hraje - fórum


Hourousha neboli tuláci. Sem bude vaše postava přidělena hned po schválení, dokud se oficiálně nepřidá k nějakému týmu. Spadají sem rovněž postavy zmražené.


.


Aktuality, sdělení:

5.5.2020 - Doplněno info k týmům zda nabírají nové členy, kdo je jejich vypravěčem, a kde hrají.


Kategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Po, 2022-01-10 13:00 | Ninja už: 2686 dní, Příspěvků: 722 | Autor je: ONLINE, Utírač Udonova nosu

Nezuma Suzuki
Zloděj na volné noze
Stará kanalizace pod městem Naganohara
"Fajn, nikdo si už nezapoměl kartáček po dědečkovi, nebo nožík, kterým památečně rozpáral svého prvního ničemu? Ne? Tak jdeme!" otočio se ke všem zády, aby neviděli jak vytřeštil nevěřícně oči, načež se tiše zahihňal. Tohle byla doopravdy povedená sebranka. Dobrýcký límeček s neustále cvakající p***lí, ne tak docela slepá, horkokrevná a sobecká Hikari, holka kterou límeček nejspíš ojel a otrok, co se chce vrátit ke svým otrokářům, aby si, ještě než půjde, vyzvedl kunai s podpisem jeho oblíbeného kageho... a samosebou on sám.
"Komu vlastně lízáš boty ty, Límečku?" optal se, když jim pomáhal bezpečně přejít po rzí sežraném můstku na druhý břeh. Otázka položena jen tak ledabilým tónem, spíše aby řeč nestála.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Ne, 2022-01-09 23:31 | Ninja už: 5082 dní, Příspěvků: 3376 | Autor je: ONLINE, Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Hikari
Tým Tamaki
Naganohara
Dotaz zachráněného mladíka ji přiměl se zarazit podobně, jako Nezuma.
Co mu mohli vzít tak důležitého, že by pro to byl ochotný riskovat vlastní život!?
Mládenec ale nakonec na svou žádost rezignoval.
Hikari se nemusela nijak extra snažit, aby rozeznala v jeho hlase lítost. Pokud ale sám shledal, že to není tak důležité, nehodlala mu to rozmlouvat. Už tak byla celá tahle záchranná akce zdržení, a na sentiment nad cizími statky nebyl prostor.
Skupina se proto dala znovu do pohybu.
„Jak se jmenuješ?“ optala se po chvíli Hikari toho mládence. Ani ne tolik proto, že by ji to skutečně zajímalo, jako spíš z praktického hlediska. A taky mu tím možná chtěla trošku podvědomě zaměstnat hlavu něčím jiným, než chmurnými myšlenkami.


Obrázek uživatele Kitabatake
Vložil Kitabatake, Čt, 2022-01-06 22:32 | Ninja už: 1908 dní, Příspěvků: 156 | Autor je: Pěstitel rýže

Yoshito
Tým Tamaki
stoky města Naganohara

‚V podstatě celou část mého života, která za něco stála a o kterou bych nerad přišel...‘ prolétly mu myšlenky hlavou, překročily krk a bodly ho až u srdce. Nahlas se je však před cizinci neodvážil vyslovit.
„Ne, vlastně ne,“ odpověděl pevným hlasem, ve kterém by dostatečně empatický člověk mohl odhalit lež určenou pro jejího vlastního stvořitele, „radši pojďme.“
Aby zaměstnal ruce, jež mu v tu chvíli uchvátil nepředvídatelný třes, upravil si límeček otrhané košile. „Ano, pak si koupím nový,“ odpověděl veliteli skupiny a pokusil se na něj mile usmát. Riskovat jejich životy kvůli sentimentu by bylo přinejmenším sobecké, ne-li pošetilé.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Čt, 2022-01-06 18:42 | Ninja už: 5302 dní, Příspěvků: 2105 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Tamaki Sakamoto
Náhodný kolemjdoucí bavič
Tamakimu z nepochopitelného důvodu přejel mráz po zádech. Že by na něj někdo ve zlém myslel? Yoshitova otázka ho donutila se k němu obrátit. „Teď jsme jim utekli. Nemůžeš si prostě koupit nový?“ zaúpěl.
Nezumův dotaz ho donutil se zamyslet. Existovaly věci, o které by nechtěl přijít ani za nic. Třeba o svůj shamisen nebo kapesníček, který měl od své dávné lásky. Jenže teď měl zodpovědnost za tři lidi a už tak se šli kvůli Hikari vloupat do baráku velkého mafiána. Na druhou stranu, když už se vloupají do jednoho, byl by druhý tak složitý?


Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, St, 2021-12-08 06:37 | Ninja už: 2686 dní, Příspěvků: 722 | Autor je: ONLINE, Utírač Udonova nosu

Nezuma Suzuki
Zloděj na volné noze
Stoky města Naganohara
"Slečinky..." odfrkl si nespokojeně po vousy, když skepticky přihlížel, jak si osvobozená otrokyně zotročila Límečka. Pravda, stoky nebyly to nejhezčím místem k životu, neustálá vlhkost, zatuchlost a zatoulaní aligátoři dokázali čas od času znepříjemnit den, ale byl to stále jeho domov. Nespokojený výraz mu rázem vystřídal nespokojený úšklebek, když zaslechl disharmonický tón ve slově "domov". Opravdu se tu cítil jako doma, když právě dělal všechno proto, aby se tohle město stalo spíš jeho hrobem?
Z chvilkového zamyšlení ho vytrhl náhodně zachráněný otrok.
Nezuma nadzvedl jedno obočí a zakroužil nataženým ukazováčkem kolem pravého spánku ve známém gestu, "nešplouchá ti tak trochu na maják?" zeptal se ho nevěřícně a prohlédl si ho pozorněji, "podívej," povzdechl si a nasadil smířlivý tón, jako kdyby mluvil k obzvláště natvrdlému dítěti, "ve městě je právě vyburcovanej poplach a shání se po nás spousta ozbrojenců. K nim připočti lovce shinobi, kteří si nenechají ujít šanci na alespoň nějaké peníze," uchechtl se, jako kdyby vyslovil něco opravdu zábavného, "už jen proto, že najít mě se jim nedaří. Každopádně, jít teď nahoru v tomhle… ," ukázal na chlapcovo otrocké oblečení, "... je jistá sebevražda. Taky dost pochybuju, že se tvoje věci dostali až k jejich šéfovi. Chlapci většinou prodaj co se prodat dá a zbytek si nechají, nebo vyhodí," pokusil se vrátit mládence do reality.
Nezuma se otočil, jako kdyby chtěl vyrazit dál, když ho něco napadlo a ještě naposledy se otočil k Yoshitovi, "měl si tam snad něco, za co by stálo nasadit život?" položil otázku způsobem, jako kdyby ho dobrácky nutil, aby se sám zamyslel nad tím, zda by se ty předměty nedali v budoucnu nahradit. Ve skutečnosti Nezumu poháněla čirá chamtivost.

Obrázek uživatele Kitabatake
Vložil Kitabatake, Út, 2021-12-07 21:28 | Ninja už: 1908 dní, Příspěvků: 156 | Autor je: Pěstitel rýže

Yoshito
Tým Tamaki
stoky města Naganohara

Rozlehlou kanalizační sítí se ozvalo tlumené šplouchnutí, když černovláskovy ošoupané, časem zkoušené podrážky tmavých sandálů přistály v kaluži nepříliš vábně vonící vody – tedy, Yoshito alespoň doufal v to, že šlo jen o vodu. Ne že by snad ve svém užaslém stavu, způsobeném nevídaným vzezřením onoho místa dával přílišný pozor na to, v čem přesně šlape; stále mu však zůstávala malinká špetka pudu sebezáchovy, jenž mu velil nepotřísnit si rozedraná chodidla čímkoliv, co by nevyhnutelně vedlo k extenzivní infekci.
Při pohledu na světélkující floru mu poklesla špičatá brada. Na něco tak zajímavého už dlouho nenarazil. Na kratičký moment zavřel oči a dlouze natáhl do plic zdejší vzduch – páchl odporně, jak mimo jiné napovídal i výraz slepé dívky – pro umělce jeho rázu byl však nedílnou součástí zdejší kompozice.
„Kuso!“ zavrčel skrze zaťaté zuby, když vztáhl ruku ke svému stehnu, kde normálně spočíval připevněný malý skicák. Ti bídáci mu ho museli zabavit společně se zbytkem jeho majetku. Nevšímaje si komické scénky mezi dívčinou a jejím spřízněncem, odkašlal si. „Promiňte mi,“ oslovil majitele krysy, „nevíte, kudy se dostanu k zaměstnavateli těch nohsledů? Mají pár mých věcí, na kterých mi dosti záleží a rád bych je získal zpět.“

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Po, 2021-11-29 01:49 | Ninja už: 5082 dní, Příspěvků: 3376 | Autor je: ONLINE, Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Hikari
Tým Tamaki
Naganohara
„Dení... je do bnohem horší...“ utrousila Hikari sama pro sebe na Nezumovu poznámku, držící se za nos, což nakonec vzdala, protože se bála, že ten smrad bude za chvíli cítit i v puse.
Mladý zloděj je poté vyzval, ať ho následují. Černovláska netušila, jak se v kanalizaci orientoval, ale věřila mu alespoň v tom, že to tu znal. Prozatím, a tak ho i s ostatními následovala, soustředící se i na zvuky okolí a na všechny prostory, kterými se nesly a odrážely, snažící se zapamatovat si cestu, kterou šli.
Vystoupení Rieko a Tamakiho jí samozřejmě také neušlo. Ti dva patrně měli nějakou historii, a soudě podle té facky asi ne takovou, na kterou by měl být Tamaki hrdý.
„...Sukebe...(... Zvrhlíku...) vyslala černovláska v duchu Tamakiho směrem, ale nahlas nic neřekla.


Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Ne, 2021-11-07 19:07 | Ninja už: 5302 dní, Příspěvků: 2105 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Tamaki Sakamoto
Náhodný kolemjdoucí bavič
Tamaki dopadl tak, aby se co nejméně ušpinil, a postavil se. „Teda fuj. Co to ti místní jedí?“ zamával si před nosem a ohlédl se na nebohou Hikari, která to nejspíš odnesla ze všech nejvíc.
„Tamakíí!“ vyjekla Rieko, která se konečně vzpamatovala a objala muže kolem pasu. Poté se však odtáhla a jednu pořádnou mu natáhla. „To je za to, že jsi mě zachránil a tamto je za tamto, ty jeden sukničkáři!“ vyhrkla.
Hnědovlásek si se zaúpěním promnul tvář. „Rieko-chan, vždyť já musel odejít,“ zaúpěl.
„Pch!“ vyhrkla uraženě a prstem mu naznačila, aby se k ní otočil zády. Když tak provedl, vylezla na něj, aby nemusela chodit tou špínou. „Dost řečí, musíme následovat toho kluka,“ oznámila. „Hijé!“
Tamaki si povzdychl a s obtiskem dlaně na tváři se rozešel za Nezumou. Jeho výrazu si všiml, a proto se raději soustředil na okolí. Co by tu tak mohli vidět?


Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Ne, 2021-09-12 22:31 | Ninja už: 2686 dní, Příspěvků: 722 | Autor je: ONLINE, Utírač Udonova nosu

Nezuma Suzuki
Zloděj na volné noze
Stoky města Naganohara
Kanálová šachta vedla do prostorného tunelu v jehož středu tekla podzemní řeka. Po obou stranách tunelu vedl úzký chodníček, občasně spojený úzkým kamenným můstkem. Navzdory tomu, že se družina nacházela v podzemí, nebyla v tunelu úplná tma. Místy stěny pokrýval zvláštní, mechu podobná rostlina, která vydávala tlumené zelené světlo.
"Není to tu zase tak hrozné, co?" oslovil Hikari a pobavené se usmál. A bylo to přesně tak jak říkal. Důmyslný kanalizační systém odváděl splašky přímo do podzemní řeky a ta všechen odpad odnášela pryč, proto byl kanál cítil akorát vlhkou zatuchlinou a něčím nasládlým, co vycházelo ze světélkujících rostlin.
"Ale k věci," prohlásil vážně a úsměv byl najednou ten tam, "kdyby jste něco zahlédly, nevšímejte si toho. Taky se neoddělujte od skupiny, protože jen dokud jste tu se mnou, jste v bezpečí." varoval je a rukou očistil stěnu vedle žebříku. Do kamene tam byly vyryty orientační značky, které určovaly, kde se člověk právě nachází.
Fajn, musíme tudy, přikývl spíš pro sebe a pokynem ruky vyzval společnost, aby ho následovala.
Kvík mezi tím seskočil z Yoshitova ramene a po stěně přeběhl až k Nezumovy, kde se mu usadil na rameni.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Čt, 2021-09-02 22:12 | Ninja už: 5082 dní, Příspěvků: 3376 | Autor je: ONLINE, Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Yoshito
Naganohara
„Eh?!“ vydal ze sebe zvuk překypující překvapením, když se mu přímo před očima prohnal jemu neznámý muž a za stálého řvaní jmen skočil plavmo do odkrytého otvoru v zemi. V reakci na onu eskapádu pouze nechápavě zavrtěl hlavou, jako kdyby se snažil probrat z nějakého opravdu ztřeštěného snu – žel, neúspěšně.
Yoshito patřil k těm bystřejším jedincům, a tak se po několikavteřinové úvaze spokojil s myšlenkou, že všichni ti „náhodní cizinci“ patří k sobě. Zdálo se to sice krajně nepravděpodobné – za tu dobu, co cestoval po světě už potkal spoustu divných skupinek lidí, tahle však už od prvního pohledu působila ještě o krapet divněji než ty ostatní – lepší vysvětlení ovšem v tuto chvíli sám sobě podat nedokázal, a tak se s ním spokojil.
„Až po vás, Hikari-san,“ oslovil dívku jménem, které zaregistroval, když kolem proběhl potměšilý černovlásek, a větu doplnil o uctivou úklonu hlavou a milý úsměv.

Hikari
Tým Tamaki
Naganohara
S Tamakim, mizejícím v kanále, zmizela i její naděje, že do té smrduté stoky třeba přeci jen nebude muset jít.
Ani Nezumovo pošťuchování v tuhle chvíli nedokázalo překonat její odpor. Nebala se, že se ušpiní. Byla si tím jistá...
Na vyzvání toho otroka nijak nereagovala a místo toho jen dál se znechuceným výrazem postávala před kanálem.
„Běž první...“ utrousila po chvilce deprimovaně. Za prvé mu nevěřila, a za druhé si chtěla užít čerstvý vzduch co možná nejdéle.

Yoshito
Tým Tamaki
ulice Naganohary
Mladík pokrčil rameny a slabě se usmál. "Když na tom trváte." Na fakt, že mu tyká bez dovolení v tu chvíli nebral zřetel.
Nonšalantně si upravil límeček ušpiněné košile, načež se spořádaně spustil do kanalizační sítě.

Hikari
Tým Tamaki
Naganohara
Počkala, než ten kluk zmizel v kanále, a pak k němu přešla blíž. Nakonec si dodala kuráž a několikrát se zhluboka nadechla, načež zvedla ze země dřevěnou desku, zvedla ji nad hlavu, a skočila po nohou do otvoru, zanechajíc desku nad ním tak, aby ho zakryla.
„Ugh!“ zakryla se Hikari okamžitě nos oběma dlaněmi, když se ocitla ve stoce. Ten zápach ji skoro fyzicke bolel!


Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, So, 2021-08-21 16:17 | Ninja už: 2686 dní, Příspěvků: 722 | Autor je: ONLINE, Utírač Udonova nosu

Nezuma Suzuki
Zloděj na volné noze
Naganohara
Nezuma si to nerad přiznával, ale Tamaki na něj udělal velký dojem, když se po hlavě vrhnul do otevřeného kanálu. To hodně vypovídalo o jeho důvěře v něj a ač se Nezuma pyšnil tím, že jemu se věřit nedá, potěšilo ho to.
"Copak, bojíme se, že se ušpiníme, Hikari-hime?~" ušklíbl se na dívku provokativně, když ji předběhl a než se pokusila vymlátit z něho duši, skočil do kanálu nohama napřed.
"Ty tam vlez poslední a zakryj kanál tamtou deskou," poradil Kvík klučinovi, kterému stále seděl na rameni a ukázal na dřevěnou desku, která ležela hned vedle.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Pá, 2021-08-20 18:49 | Ninja už: 5302 dní, Příspěvků: 2105 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Tamaki Sakamoto
Náhodný kolemjdoucí bavič
Rieko následovala Yoshita, a kdyby ji nedržel za ruku, už dávno by se někde rozplácla. Zastavila je slepá dívka a uprchlive pohlédla na kanál. Zrovna teď bude kdekoliv, než s těmi dvěmi špinavými a sprostými prasaty!
„Já ti dám srandu, ty kazisvěte! Nemám v plánu bejt v zadělaný bingo knize!“ křiknul po něm a následoval mladíka. „Hikari-chaaaan! Rieko-chaaaan! Klukuuu! Honéééém!“ hnal se k trojici, pak spojil ruce, jako kdyby chtěl vytvořit pečeť, ale místo toho je natáhl před sebe a skočil do kanálu ukázkovou šipku.


Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, St, 2021-07-21 22:43 | Ninja už: 5082 dní, Příspěvků: 3376 | Autor je: ONLINE, Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Hikari
Tým Tamaki
Naganohara
Ti dva ji následovali. To bylo dobré. Byla ráda, že se chovali rozumně a ona nemusela ztrácet čas jejich přemlouváním. Stihli ale sotva pár odboček, když za sebou Hikari zaslechla jakýsi hlas, který ale nepatřil ani tomu mladíkovi, ani Rieko, a tak zpozorněla. Ten otrok to nebyl, a přesto šel od něho... A co byla ta matná věc na jeho rameni-?
Následující dovětek smazal její pochybnosti. Byla to mluvící krysa.
„Nezuma...“ ušklíbla se dívka. Nevěděla, jestli má všetečnost toho zloděje obdivovat, nebo jestli ji otravuje.
Krysa skupinku zastavila a snažila se je nasměrovat do kanalizace.
Hikari, stojící nejblíže k poklopu a s napnutými smysly, přelétl stín přes tvář.
„Yada... (Ani omylem...) zamítla rezolutně krysí instrukce. Z její tváře bylo i beze slov jasně znát, že by se raději s jejich potenciálními pronásledovateli utkala přímo teď a tady, než vlézt do toho smrdutého a špinavého kanálu.


Obrázek uživatele Kitabatake
Vložil Kitabatake, Čt, 2021-07-15 21:28 | Ninja už: 1908 dní, Příspěvků: 156 | Autor je: Pěstitel rýže

Yoshito
hourousha
ulice Naganohary

Utíkal rychle, stále však po očku sledoval, zda mu drobná dívenka stačí – ochrana ženy jakožto společensky výše postavené osoby se od řádného gentlemana nejen očekávala, nýbrž i přímo vyžadovala. Neodpustil by si, kdyby ji nechal na holičkách a jí se přihodilo něco nepěkného.

Díky běhu, který pro shinobiho představoval spíše jakýsi „výklus“, měl dostatek času na sledování okolí. Bystrému oku mladého umělce tak neunikl téměř nezřetelný stín, míhající se po okolních střechách. Když mu dívka se zavázanýma očima zatarasila cestu, bez překvapení v tváři prudce zabrzdil.
Mít více času, konfrontoval by ji hned na místě – této ceněné komodity měli ale pomálu. Rozhodl se tedy ženu následovat ve znamení vší obezřetnosti a nejdůležitější otázky jí položit až během cesty. Ostatně, krysík, který ho zachránil, nic nenamítal.
„Omluvte mě, ehm... slečno, ale vůbec vás neznám. Jak můžu vědět, že nep–“ Černovlásek se zarazil, když mu šedivá krysa zaburácela do uší slovo tak nevhodné, že by se ho nebál použít ani ten nejsprostší hospodský povaleč.
Pohoršeně si odkašlal. „Ta krysa říká, že bychom měli zamířit vpravo do kanálu,“ přetlumočil zbytku Kvíkovu zprávu bez užití jakýchkoliv vulgarismů a namířil ukazovákem ke zmíněnému místu.

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Čt, 2021-07-15 06:29 | Ninja už: 2686 dní, Příspěvků: 722 | Autor je: ONLINE, Utírač Udonova nosu

Nezuma Suzuki
Zloděj na volné noze
Ulice Naganohari
Než došlo k pořádnému boji, Tamaki ho ukončil. Mladíkovi se protáhl obličej zklamáním a s výčitkou vzal Sai z ruky Jizvovi, který se v mdlobách odporoučel k zemi.
"Kazíš všechnu srandu," vyčetl muži, když se připojil k prchání.
Kvík zatím jadrně zaklel neznámému otrokovy do ucha, když ho Hikari svedla s cesty. Bylo štěstí, že nikdo, krom zmíněného mladíka nezaslechl, co to krysík použil za výraz, protože takové výrazy nepatřili do počestné společnosti.
"Né, tam né! Zatoč vpravo! Tam do toho kanálu!" Křikl tak, aby ho zaslechla i slepá dívka. Kvůli své velikosti to ale nebyl moc hlasitý křik. S trochou štěstí ho ale zaslechnout mohla. Zůstávat na ulici nebyl v tomto okamžiku moc dobrý nápad. Ale kanály? Nó, ty byly v Naganohaře také počertech nebezpečné. Zejména, když se vám povedlo špatně odbočit a poprvé v životě spatřit krysí říši v celé své kráse. Byla ale pravda, že to byl pohled, který vám vydržel do konce života. Zhruba tak deset vteřin.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, St, 2021-07-14 19:04 | Ninja už: 5302 dní, Příspěvků: 2105 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Tamaki Sakamoto
Náhodný kolemjdoucí bavič
Dívka vzhlédla, ale neodpověděla. Na to se příliš bála. Jizva i Uzushi směřovali plnou pozornost na Nezumu. Moc dobře věděli, čeho je schopen ho pozorně sledovali. Očividně to nestačilo.
Jizva vykřikl a sklonil se k saii, aby ho dostal ze své nohy. Jakmile ho však vytáhl, ztuhl a vyvalil oči. Nemohl se hýbat!
Uzushiho reflexy byly rychlejší. Výpadu dokázal uhnout, tasil vlastní šavli a uskočil do něčeho, co připomínalo loupežnický střeh „obejmu tě a ubodám zezadu“.
Rieko pouze vyjekla, ale nikdo ji nemusel dvakrát pobízet.
„Já vím, že je pozdě!“ zahalekal fistulí, ale už neměl na koho. Se zaúpěním vytáhl z batohu hadr a omotal si ho okolo hlavy tak, že mu byly vidět jen oči. Následně se probleskl k bojující dvojici a poslal Uzushiho do mdlob ranou do zátylku. Stejně vyřídil i druhého. „Dělej, Nezumo, mizíme!“


Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Čt, 2021-06-24 20:49 | Ninja už: 5082 dní, Příspěvků: 3376 | Autor je: ONLINE, Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Hikari
Tým Tamaki
Naganohara
Tamakimu se aktuální dění rozhodně nezamlouvalo. Moc na výběr ale už neměli. Na ulici se to začalo mlít a Rieko i s tím druhým otrokem se dali na útěk.
„Teď už je pozdě!“ řekla zamračeně Hikari, jak se snažila soustředit specificky na zvuky, co ti dva vydávali, aby je neztratila.
„Zařiďte, ať nás nepronásledují!“ křikla na Tamakiho, když se rozbíhala pryč, načež vyskočila do vzduchu a několika odrazy od zdí domů se dostala na jejich střechy.
Chvilku na to už s prchající dvojicí držela krok za běhu po římsách a taškách. Dala tomu ještě pár odboček, aby se ujistila, že mají dostatečný náskok, a seskočila do uličky přímo dvojici do cesty.
„... Pomůžu vám, pojďte!“ vyzvala oba po kratší odmlce, načež se dala opět do běhu, vedoucí ty dva co nejdál od střetu.


Obrázek uživatele Kitabatake
Vložil Kitabatake, Pá, 2021-06-18 13:01 | Ninja už: 1908 dní, Příspěvků: 156 | Autor je: Pěstitel rýže

Yoshito
hourousha
ulice Naganohary

Prudce sebou škubnul, když se mu tlapičky s ostrými drápky zaryly do lýtek. Býval by se vůči celé situaci vyhradil i slovně, kdyby si nevšiml malé sponky v ústech hlodavce. Narozdíl od mnoha lidí měl totiž smysl pro detail – jednu z ryze fundamentálních vlastností umělců, jako byl on.
Krysa se v mžiku oka dostala až k zámku okovů a po krátké manipulaci s ocelovým drátkem se ozvalo tlumené cvaknutí nepříliš důmyslného zadržovacího mechanismu. Zdálo se to neuvěřitelné, při svých cestách však narazil už na mnohé podivuhodné věci, a proto si snažil zachovat nadhled.
Něco mu říkalo, že zámky odemykající krysa a teatrální výstup neznámého mladíka musí nějakým způsobem korelovat – že se nepletl, zjistil vzápětí. Krysík se mu totiž vyhoupnul až na rameno a překvapivě zřetelným „lidským“, hlubokým hlasem mu sdělil, že má utéct do vedlejší uličky.
Užuž chtěl protestovat, preferoval totiž slovní řešení problémů, Nezumův útok na stráže ale šanci na vyjednávání – ať už byla sebemizivější – plně zhatil. Jakmile dopadl první ze saiů na zem, popadl Rieko za ruku se slovy „jdeme“ a jal se ji vléct směrem do zapadlé ulice.

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Pá, 2021-06-11 19:44 | Ninja už: 2686 dní, Příspěvků: 722 | Autor je: ONLINE, Utírač Udonova nosu

Nezuma Suzuki
Zloděj na volné noze
Ulice města Naganohara
Nezuma se šibalsky ušklýbl a třikrát po sobě gesto energicky zopakoval. Pak se na jeho tváři objevil zklamaný výraz, "už nefunguje?" zvedl obočí, spustil ruku a přiblížil ji nenápadně k zadní nohavici. Z rukávu mu v té chvíli vyběhla krysa a za jeho patou se zanořila do země, jako by pro ní udusaná hlína byla vodou.
"Tuhle?" naklonil se, aby na dívku lépe viděl a zamával jí, "nazdárek," pozdravil ji a vrátil se pohledem k těm dvěma. Obličej se mu změnil v zadumaný výraz, "Teď mluvíš z vlastní zkušenosti? Slyšel jsem, že tvoje máma taky dala každýmu. Chtěla dát i mě, ale víš co. Já nemám rád tlustý maso," provokoval strážné, zatímco se za nimi v zemi utvořil malý krtinec a z něho vylezla Nezumova krysa Kvík s dlouhou sponkou v ústech. Rychle vyběhla po kalhotech neznámého mladíka k zámku na okovech a začala se v něm rýpat.
"Jen žertuju," tišil vášně dvou pohunků, "byla to jeho máma," ukázal na toho druhého a než se zmohli na pořádnou odpověď, zaútočil. V ruce se mu objevili dva saie. Jedním z nich mrštil po Jizvovo chodidle a tím druhým sekl po Uzushiho levé tváři. Jeho útoky nebyly vražedné, zbraně byly ale potřeny paralizačním jedem.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Pá, 2021-06-11 17:45 | Ninja už: 5302 dní, Příspěvků: 2105 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Ulice Naganohary

„Um,“ pípla tiše, hledíc do země.
„Žádný povídání!“ ozval se znovu muž a položil dlaň na dívčino rameno, po kterém přejel palcem a úlisně se usmál. „Přece nechceš snížit svojí cenu tím, že budeš zlobit, zlatíčko,“ zavrkal k dívce až příliš blízko jejího ucha.
Rieko se otřásla, ale nic nenamítla. Vypadalo to, jako kdyby si na to sahání pomalu zvykala.
Vzhlédla, teprve když se objevil mladík a začal mluvit s otrokáři.
„Ha? Chceš si tu zas hrát na hrdinu, Nezumo?“ zastavil skupinu Jizva a vycenil zuby, když spatřil ono mezinárodně známé gesto.
Uzushi se zazubil. „Třeba se rozhodl sehnat si holku. Víš co, krade bohatým a rozdává chudým. Rozdáš taky tuhle?“ oznámil a začal se svému vtipu hlasitě chlámat.

Tamaki Sakamoto
Náhodný kolemjdoucí bavič
„Nezumo, ne!“ vyhrknul a celý bledý sledoval, jak ta neposedná časovaná bomba vyběhla po zdi a vrhla se na ty dva. „Hi-Hikari-chan taky!“ chytil se oběma rukama za hlavu a na chvíli tak připomněl jeden slavný obraz zobrazující beznaděj, křik a úzkost.
„Po-po-po-počkej, Hikari-chan,“ zaúpěl. „Já sice Konohu opustil se souhlasem hokageho, ale to ještě neznamená, že můžu takhle někde dělat bordel!“ obrátil se k ní. „Doufal jsem, že je budeme sledovat a přepadneme je někde, kde nás neuvidí tolik očí!“


Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Pá, 2021-06-04 22:45 | Ninja už: 5082 dní, Příspěvků: 3376 | Autor je: ONLINE, Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Hikari
Tým Tamaki
Naganohara
To, jak se Tamaki zarazil, přimělo Hikari zpozornět. Muž jim řekl ale až za rohem, že ta čtveřice, co právě minuli, byli jejich cíle.
Nezuma měl pravdu, tím se to vážně ulehčilo. Jen by nemusel jednat tak impulzivně!
„Tsch!“ sykla Hikari, když se tmavovlásek vrhl na střechu, a zaposlouchala se do dění na ulici za rohem. Teď už bylo pozdě snažit se vymyslet nějaký plán, takže museli reagovat spontánně.
„Pomozte mu, Tamaki-san. Já osvobodím Rieko,“ navrhla muži a připravila si dýmovnici.
Nepochybovala, že se o sebe Tamaki s Nezumou dovedou postarat sami, takže bylo na ní, aby se postarala o Rieko a dostala ji do bezpečí, jakmile jí ti dva dají příležitost.


Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, St, 2021-05-26 15:43 | Ninja už: 2686 dní, Příspěvků: 722 | Autor je: ONLINE, Utírač Udonova nosu

Nezuma Suzuki
Zloděj na volné noze
Naganohara
"Jo? Ta holčina?" optal se a vyklonil se z uličky, ačkoliv už je nemohl přes dav vidět, "No tak fajn. Tím se to celkem ulehčuje." prohodil a v mžiku vyběhl po stěně uličky na střechu, "odlákám jejich pozornost," křikl na dvojici a několika rychlými tempy se přesunul přímo nad otroky s jejich doprovodem. Bleskově se odmaskoval a ladným saltem doskočil kousek před ně.
"Dobrý den pánové," pozdravil je s teatrální úklonou. Až do teď si je ani moc neprohlížel, "A heleme se, nazdar Jizvo a Uzushi, to je milé, že nakopu p***l zrovna vám dvěma!" rozzářil a udělal na oba tak neslušné gesto, že se nedaleko stojící babča musela přidržet svého manžela, aby neomdlela.

Obrázek uživatele Kitabatake
Vložil Kitabatake, St, 2021-05-26 15:12 | Ninja už: 1908 dní, Příspěvků: 156 | Autor je: Pěstitel rýže

Yoshito
hourousha
ulice Naganohary

Popuzeně zakroutil hlavou a vyhověl svému vězniteli. Nikdy nechápal tu potřebu ubližovat, animalitu, jež sužovala spoustu lidí. Bylu mu jich líto, kvůli svým přízemním potřebám se ošizovali o tolik krás, co mohl svět nabídnout.
„V pořádku, Rieko-chan?“ špitl a instinktivně pohodil uhlově černou kšticí do strany. Vlnité vlasy měl slepené od krve – památka po úderu do hlavy, který zapříčinil jeho omráčení a nedobrovolný vstup do otroctví.
Zhluboka se nadechl a potlačil v sobě touhu zredukovat existenci dvou strážných Futtonem na pouhou hromádku bílých kostí. Ne, jistě existovala i jiná cesta, jak sebe a dívku osvobodit.
Určitě.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, St, 2021-05-26 14:51 | Ninja už: 5302 dní, Příspěvků: 2105 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Ulice Naganohary

„Pohni kluku sakra,“ strčil do Yoshita nerudně vysoký chlap s černým čírem na hlavě. Aby se neřeklo, jeho kolega s dlouhou blonďatou kšticí plácl po zadku malou brunetku, kterou před sebou vedl svázanou stejně jako toho mladíka. Ta vypískla a povyskočila, čímž si od obou mužů, očividně otrokářů, vysloužila výsměch.
Čtveřice kráčela ulicí a kolemjdoucí jako vždy dělali, že je vůbec nevidí.

Tamaki Sakamoto
Náhodný kolemjdoucí bavič
„Jak myslíš,“ pokrčil rameny Tamaki a usmál se. „Přesně tohle jsem si myslel. Pod svícnem je největší tma. Budou tak překvapený, že se rozkoukají, až když budeme s Rieko-chan… Rieko-chan?“
Úsměv muži na tváři zatuhnul ihned, jak zaslechl to vypísknutí a vzhlédl. Do jeho očí se zase vrátil zdánlivý nezájem, dokud okolo nich neprošla dvojice otrokářů se svázanými mladistvými. Když byli bezpečně z doslechu, bývalý ANBU zabočil za roh. „Ti dva,“ nadechl se. „Ta holka byla Rieko-chan. Nejspíš ji vedou na prodej,“ zamračil se.


Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Ne, 2021-05-23 23:19 | Ninja už: 5082 dní, Příspěvků: 3376 | Autor je: ONLINE, Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Hikari
Tým Tamaki
Naganohara
Kráčela dál ulicí a poslouchala ty dva. Nebyli moc sladění. Ani ona s nimi. Tohle nebude vůbec lehké, jestli budou takhle pokračovat.
Hikari si povzdechla.
„Jak myslíš. Tak kudy?“ ukončila debaty a otázala se Nezumy.
Bylo dobré, že měli nějaké nápady, ale podle všeho budou muset ve výsledku stejně improvizovat podle sitauce na místě.
Nezbývalo tedy než přestat teoretizovat a dát se do akce. Konečně, kdo ví, kolik měli vůbec času. A kromě toho...
Černovláska se zamračila a zatnula pěsti.
Její stopa vedla sice úplně jinam, ale stále tu malá, mizivá šance byla...


Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, St, 2021-05-19 01:40 | Ninja už: 2686 dní, Příspěvků: 722 | Autor je: ONLINE, Utírač Udonova nosu

Nezuma Suzuki
Zloděj na volné noze
Naganohara
"Nechte toho... ," prohlásil tónem, jako by ho ztrapňovali na veřejnosti, ale bylo poznat, že ho Tamakiho příměr potěšil, "hele, co takhle přestat probírat mojí rodinu? Ti jsou v naprostém bezpečí. A i kdyby je někdo našel, nikdy už nikdo nenajde jeho," ukončil konverzaci o jeho milé adoptivní rodince. Rozhodně jim nehodlal vykládat, že ho vychoval krysí klan a obecně o životě mezi nimi. Co oproti nim byla nějaká mafie?
"Podívejte, nemáme čas na pořádnou přípravu. Navíc, jenom úplnej magor by se pokoušel o něco takového," při těchto slovech se mu v tónu ozvalo zřetelné "výzva přijata", "a proto, že přesně tohle si každej myslí, nikdo to nebude čekat. Navrhuji se tam prostě vplížit, čapnout ji a utéct tajným východem z města. Pokud možno potichu. Strážné omráčíme, když na to přijde. A pokud se spustí poplach... tak to uděláme stejně, akorát rychleji. Žádný sraní," zazubil se na ně, což nemohli vidět, když byl neviditelný.
"Každopádně budete potřebovat změnit vizáž... to jako, kdyby jste se sem chtěli někdy vrátit a tak," doplnil pro úplnost. Když už měl možnost znovu někomu uškodit, rozhodně nechtěl, aby z toho dotyčný vyšel dobře. Proto se mu nelíbila myšlenka, že by tu dívku koupili. Ukrást bude lepší.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Út, 2021-05-18 22:24 | Ninja už: 5302 dní, Příspěvků: 2105 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Tamaki Sakamoto
Náhodný kolemjdoucí bavič
Naganohara
„Goemon,“ pronesl během zakašlání Tamaki. „Ale fajn, zkus něco zjistit, ať se nám líp hledá. A je fajn, že tě to baví, ale zkus nás u toho nedostat do průs**u, ok? Hikari-chan má pravdu.“
Zajímalo ho, jestli má mladík opravdu rodinu. Na jednu stranu by za něj byl rád, na stranu druhou se o ně docela bál.
Také si uvědomoval, že Nezuma měl v jednom pravdu, aby se mohli infiltrovat, měli by si vytipovat nějaké hlídače a chvilku je sledovat. A to vše stihnout, než jim někdo Rieko prodá pod nosem.


Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Ne, 2021-05-09 22:26 | Ninja už: 5082 dní, Příspěvků: 3376 | Autor je: ONLINE, Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Hikari
Tým Tamaki
Naganohara
Nezumova lichotka na její účet nechala dívku naprosto klidnou. Naopak se její výraz prakticky nezměnil, naopak se zdálo, že se trošku víc zatvrdil.
„Je od tebe šlechetné, že se staráš o dobro ostatních,“ řekla po kratší odmlce, „ale dokud to budeš dělat tak, abys na sebe upoutal co největší pozornost podsvětí, které chceš tolik mlátit přes prsty, jednoho dne za to zaplatí tvoje rodina, jestli nezačneš používat hlavu,“ varovala ho chladně.
„A když už jsme u toho, mohl bys s tím začít hned a podělit se o nějaký vlastní návrh, jak Rieko osvobodit, když máš tolik námitek.“


Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Út, 2021-05-18 22:01 | Ninja už: 2686 dní, Příspěvků: 722 | Autor je: ONLINE, Utírač Udonova nosu

Nezuma Suzuki
Zloděj na volné noze
"To samé jsem chtěl říct já vám," prohodil pobaveně, "alespoň v tom se plně shodneme. Žádné zabíjení."
Nezuma se musel na chvilku přesunout za Hikarina záda, protože dav byl příliš těsný. Ruce však nechal rukama a ani se dívky nepokusil dotknout. Chlapec věřil v to, že by se mu Kradlo lépe, kdyby měl v ruce kosti, které nebyli zlomené.
"Fakt je to geniální?" prohodil šedovlásek skepticky a lehce nakrčil nos, když si představil, jak by taková akce dopadla.
"Heleťte se," začal opatrně, jak se snažil nikoho neurazit, [/b]já fakt nechci bejt hnidopich, ale jak dlouho vám vydrží přestrojení, když na sebe vezmete podobu někoho, o kom víte prd, v místě, kde se zná každej s každým?"[/b] nastínil jim alespoň zlomek toho, v čem on sám viděl trhlinu.
"Ale pokud na tom trváte... určitě to má šanci na úspěch, když vás budu jistit," souhlasil nakonec a zahleděl se na Hikari. Kdyby jim vyprávěl o jeho "rodině", nebo přesněji o jeho pěstounech, nevěřili by mu.
"A to bych měl raději sedět doma na gauči a hrát si na hodného chlapečka, když je kolem spousta gaunerů. kterým jsem ještě neuškodil?" odvětil pobaveně, jako by se považoval za nějakou podivnou variaci na "temného rytíře".
"Už jsem vám říkal, proč tohle dělám. Prostě mě to baví," dodal poťouchle, "a taky trochu proto, že jsem se zakoukal do nejhezčí holky, co kdy prošla tímhle městem," doplnil tak tiše, že to mohla slyšet jeh Hikari.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Čt, 2021-05-06 19:33 | Ninja už: 5302 dní, Příspěvků: 2105 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Tamaki Sakamoto
Náhodný kolemjdoucí bavič
Naganohara
Při slově sundat sebou muž trhnul. „Aby bylo jasný, nechci žádný smrti, když to nebude v rámci záchrany vlastního života. A s tou kleptomanií bys měl něco udělat,“ trhnul zrakem k Nezumovi. „Každopádně s tebou musím souhlasit, takhle jednoduchý to nebude,“ promnul si bradu. Hřebíček na hlavičku uhodila Hikati a Tamaki se se zazubením plesknul pěstí do dlaně, čímž uhození kladívka přímo naznačil. „Hikari-san je geniální,“ houknul. „S takovou by záchrana Rieko-chan byla dost reálná.“
Krysí zloděj se nakonec svěřil s rodinou. Ninja k němu znovu přesunul oči.