manga_preview
Boruto 75

NFFORPG - Sunagakure no Sato


První divize

Vypravěč - Jaden
Volných míst v týmu - 0
Kde tým hraje - fórum

Sensei

Studenti


Záložní divize

Vypravěč - ichi
Volných míst v týmu - 0
Kde tým hraje - fórum


První divize

Vypravěč - ichi
Volných míst v týmu - 0
Kde tým hraje - fórum

Sensei

Studenti


Tým Beta

Vypravěč - ichi
Volných míst v týmu - 0
Kde tým hraje - fórum

Sensei

Studenti


Tým Delta

Vypravěč - Vikitori
Volných míst v týmu - 0
Kde tým hraje - fórum

Sensei

Studenti


Tým Théta

Vypravěč - ichi
Volných míst v týmu - 1
Kde tým hraje - fórum

Sensei

Studenti


Tým Omega

Vypravěč - Kitabatake
Volných míst v týmu - 0
Kde tým hraje - fórum

Sensei

StudentiKategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Ne, 2022-11-27 23:59 | Ninja už: 5396 dní, Příspěvků: 3426 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Chuuninská zkouška

Toshimi a Hirotado
„V pořádku. Prohrávat být zábavné nemá,“ odvětil Hirotadovi s potměšilým úsměvem Jun, zatímco ho jeho golem zasypával ranami.
V jednu chvíli se i zdálo, že má kolos černovláska v hrsti. Tak to ale nebylo.
„Kde je?“ znejistěl Jun, když rána golema dopadla do prázda a po Hirotadovi nebylo ani vidu, ani slechu.
Až na ten divný kámen.
„To snad-!?“ došlo Junovi pozdě.
Kámen v obláčku kouře zmizel a z něho se vyřítil Hirotado, přímo proti Amiko.
„Kuso!“ zaklel v duchu Jun a rychle vyslal golema za mladíkem.
Ten už byl ale u rusovlásky.
„Huh-!?“ těkla Amiko pohledem do strany, když si černovláska periferně všimla, ale nasazení kravaty kolem krku už uhnout nestihla.
„Gh! H-Hned mě pusť-!“ zasípala a máchla rukou za sebe, aby se Hirotada svým pískem zbavila.
Než se tak stalo, objevila se jí ale ruka před obličejem.
Jun vytřeštil oči, když si vzpomněl co za techniku to bylo, a rychle odvrátil zrak, stejně jako Toshimi. Jen Amiko to nestihla.
„Ah!“ vyjekla rusovláska, když ji ostrý záblesk řízl do očí.
„BĚŽ ODE MĚ!“ zařvala a máchla dlaněmi do stran, čímž od sebe Hirotada odhodila, když se mezi ně její písek vklínil a explodoval do všech stran.
Podle nadávek, mrkání a mnutí očí ale bylo jasné, že vůbec nic neviděla.
Jun, který to sledoval, zatnul dopáleně zuby, načež se mu do tváře vrátil jeho chlad.
„Promiň Amiko. Ber to jako lekci do života.“
Poté se sebral a i se svým golemem využil krytí terénu, aby co nejnepozorovaněji zmizel.


Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Ne, 2022-11-27 21:52 | Ninja už: 5616 dní, Příspěvků: 2153 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Toshimi Kokumotsu
Zlaté písky, I. divize
Podzemí
Chystala se napadnout ji zezadu, aby ji donutila přesunout se na písek. Pak by její zneškodnění bylo daleko rychlejší. Jenže se stalo něco, co absolutně nikdo nečekal. U Amiko se objevil Hirotado a před obličejem se jí chystal lusknout.
Toshimi si okamžitě zakryla oči a mezi sebou a Junem vztyčila štít, kdyby se náhodou rozhodl zneužít volného místa pro soupeře. „Co to sakra vyvádíš!“ vykřikla dívka. „A jaká zase fanynka?!“
Co si to ten kluk o sobě myslel? Už ji skoro měla! A on prostě opustil svého soupeře, aniž by ho porazil, a vměšoval se do jejího souboje? To ji opravdu tak podceňoval?!


Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, So, 2022-11-26 15:35 | Ninja už: 5125 dní, Příspěvků: 1465 | Autor je: Prostý občan

Hirotado Yutsurai
Chuuninské zkoušky
"Nebavíš mě." ucedil Hiro skrz zaťaté zuby. Byl čas přestat předstírat, že útočníci mají navrch. Hirotado Yutsurai musel pomoci dívce v jejím vyrovnaném boji, vzhledem k tomu, že šlo o Toshimi, se to rovnalo dívce v nesnázích. A on nikdy nebyl silnější, než při obraně dam v nesnázích. Vize z předešlé zkoušky jeho odhodlání jen posilovala. Nenechá ji zemřít!
Zůstal v pokleku, aby se loutka při případném úderu musela sklonit. Prvnímu úderu se vyhnul kotoulem do strany. Držel se při zemi, aby využil úhlu, kdy Junovi jeho vlastní loutka při druhém útoku zakryje výhled na soupeře.
Nakonec to ani nebylo nutné, protože soupeř si dovolil kratičký pohled do mapy.
Těsně než dopadl druhý úder, sepjal Hiro ruce a použil Henge no jutsu. Loutka praštila do země a všude se rozletěl písek s kamením. Jeden z kamenů, o maličko větší než ostatní, letěl obloučkem směrem k Amiko. Odrazil se od země, jednou dvakrát, než se z něj stal obláček dýmu, ze kterého mladík vystartoval jako nějaký démon pomsty, a sevřel dívku zezadu za krk.
"Nenechám se připravit o moji největší fanynku." oznámil jí s káravým tónem v hlase.
Teď přijde ono šťouchnutí do oka.
Levou rukou lusknul Amiko do tváře, čímž vytvořil oslepující záblesk.
V tento moment měla Toshimi v rukou výsledek celé bitvy.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, So, 2022-11-12 23:39 | Ninja už: 5396 dní, Příspěvků: 3426 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Chuuninská zkouška

Toshimi a Hirotado
„Na mě provokace nefungují,“ odvětil Jun.
„Nejsem ty,“ ušklíbl se a s rukama založenýma na prsou zabubnoval prsty o bicepsy, čímž dal své loutce povel k protiútoku.
Golem, jehož oči opět vyhasly a vrčení vycházející z jeho nitra ustálo, se napřímil a vystartoval opět proti Hirotadovi.
Teď, když stál pevně na zemi, jal se zasypat černovláska tvrdými ranami svých ocelových paží, zatímco o kousek dál se odehrávala přímo písečná válka.
„Ghhh!“ skřípala Amiko zuby a máchala pažemi jako o život, když se se svým omezeným množstvím písku snažila útočit a zároveň vykrývat protiútoky Toshimi, která ovšem měla k dispozici mnohem, mnohem větší arzenál zrnek.
Písečné vlny do sebe narážely a tříštili se jedna o druhou, jako dvojice znepřátelených jezer.
S jakou vážností to obě dívky braly bylo znát na jejich okolí, kdy se tu a tam roztříštila zeď nebo rozpadl sloup, kdykoliv byl nějaký písečný výpad odkloněn a jeho energie přesměrována stranou.
„Ta zatracená Amiko... Zapomněla, proč tu jsme! Už mohlo být dávno po všem,“ stekla po čele Junovi kapka potu, načež těkl pohledem stranou, směrem, kterým je vedla jejich mapa.

Daisuke Mokushi
Sunagakure
Chuuninské zkoušky
Daisuke napjatě očekával, zda se mu přímo před obličejem nezjeví nějaký nepřítel, ale nic takového se nestalo.
Na první dojem se zdálo, že se okolí vůbec nezměnilo. Jediné, co bylo podivné, byl odlesk u stropu.
Byli v podzemí a ani voda by nezpůsobila tak jasný odraz světla.
„Hizuki-chan,“ oslovil svou kolegyni hnědovlásek, „mohla bys slézt prosím? Podívám se, jestli se Fezovi nohy nezasekly v kameni. Možná proto jsme nevzlétli,“ obrátil se na plavovlásku přes rameno s úsměvem a pomohl jí slézt z ptačí loutky.
Tu pak pohybem prstů přiměl zvednout obě levá křídla, aby se mohl dostat k jejím nohám, čímž jak sebe tak Hizuki na chvíli zakryl.
Ihned na to popadl dívku za ruku a stáhl ji k sobě na zem, načež je během mžiku zakryl plachtou a pomocí techniky Kakuremi no Jutsu zamaskoval.
„Hotovo!“ řekl v rámci své šarády jako by se vůbec nic nestalo, zatímco dívce ležící pod plachtou těsně vedle něho, naznačil přiložením ukazováčku na rty, aby ani nedutala.
„Gobyuu no Jutsu,“ složil potom pár pečetí a pod křídly Fezy se zjevili druhý Daisuke s Hizuki, kteří si opět na Fezu nastoupili.
Skutečný Daisuke, který si nechal před tváří malinkatou skulinku v plachtě, aby viděl, poté nechal ptačí loutku poodejít o kus blíže k propasti, aby z nich křídly neodvála plachtu, a posléze i zvlétnout.
Nebyl si jistý, jestli byli až doposud skutečně v genjutsu, nebo ne, a zda se mu ho vůbec podařilo prolomit, ale faktem bylo, že ať už šlo o cokoliv, účelem bylo zamezit jim v postupu.
Při troše štěstí si jejich nepřítel nevšiml Daisukeho lsti a pokusí se je zastavit i podruhé.
Tentokrát bude ale cílem pouze Feza, a Daisuke tak bude moci sledovat, co přesně se předtím stalo.


Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, St, 2022-11-02 13:06 | Ninja už: 5616 dní, Příspěvků: 2153 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Toshimi Kokumotsu
Zlaté písky, První divize
Jeskyně
Zarazila se. Taikiho chování rozhodně nebylo pouze přátelské a musela přiznat, že ji určitě nenechalo chladnou. Rozhodně po něm ale nepomrkávala.
„Tohle je můj obličej! Já takhle koukám pořád!“ křikla po ní celá rudá. Její technika však zabrala. Znamenalo to, že písek v sobě Amičinu chakru neměl. Další slova dívky ji donutila sebou trhnout. Ta holka byla úplně mimo.
„Chcípni?“ zopakovala naprosto zděšeně. To jí vážně ruplo v bedně nebo co? Musela jednat a přestat na ni pokřikovat.
Vlny vykrývala vlastními a sama na ni vysílala další. Chtěla ji znovu dostat na písek, aby s ní mohla udělat krátký proces. Hirotado měl sám problémy.

Daisuke a Hizuki
Daisuke přerušil tok své chakry, aby zrušil genjutsu, pokud v nějakém byli. Vzhledem k okolnostem to bylo více než možné.
Nic v jejich okolí se však nezměnilo. Propasti byly stále stejně hluboké a vzorec proplétajících se mostů se nezměnil. Okolo vládlo stále stejné ticho, které přerušovaly pouze občasné kapky sražené vody.
U stropu dómu se však na malou chvilku něco zalesklo, jako kdyby se od zrcadla odrazil paprsek světla.


Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, St, 2022-11-02 06:53 | Ninja už: 5125 dní, Příspěvků: 1465 | Autor je: Prostý občan

Hirotado Yutsurai
Chuuninské zkoušky
Hira ochromila palčivá bolest, nedokázal ze sebe vydat ani hlásku. Klesl na jedno koleno. Měl pocit, že veškeré jeho orgány a svalstvo se scvrkly.
Další podělaný loutkářský zbabělec, který neumí ničemu čelit čelem, a tak si postavil robůtka, který ho poníží a vytře s ním znovu a znovu ať udělá cokoliv. Jak jen je nenáviděl!
"Idiot?!" houkl dotčeně směrem k Amiko. Toshimi momentálně pomoci nedokázal, ačkoliv opravdu moc chtěl. Byl si jistý, že s tím loutkářem by zametla raz dva. On ji ale musel zbavit její zuřící oponentky. Neviděl důvod, proč by měl v týmovém boji bojovat jeden na jednoho, jak si to jejich soupeři představovali. Pomstí se jim za jejich aroganci a nerespekt!
Máchl paží, lanka omotaná kolem loutky se uvolnila a vrátila zpět na místo.
"Určitě seš ten typ, co se připravuje sto let a pak stejně nedokáže nic dovést do konce!" ucedil skrz zaťaté zuby.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Ne, 2022-10-30 11:27 | Ninja už: 5396 dní, Příspěvků: 3426 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Chuuninská zkouška

Toshimi a Hirotado
„Nelži!“ okřikla Toshimi Amiko, načež těkla hlavou do strany a prudce se vrhla vpřed, čímž se vyhnula salvě shurikenů, přilétající ze strany.
„Viděla sem jak se na tebe dívá! A jaký na něj děláš oči, když trénujete! I ten černovlasej idiot to pochopil!“ supěla Amiko dál, když se vyhoupla na nohy. Toshimin tah ji ale evidentně překvapil.
Toshimi během chvilky obrátila situaci ve svůj prospěch. Písek kolem skutečně nebyl napuštěný chakrou Amiko.
„Ngh!“ zaskřípala rusovláska zuby, když se písečná zrnka všude kolem ní zatetelila, a rychle se odrazila a vyskočila na jeden z ještě stojících sloupů, aby se dostala z nepřátelského teritoria.
„Já tě tak nenávidím...!“ přelétl jí stín přes tvář a ona zatnula pěsti.
Měla všechno. Všechno! A ještě se tvářila, že o tom vůbec neví!?
„CHCÍPNI!“ vykřikla Amiko a přivolala si zpět svůj písek, načež dvě dávky vyslala proti Toshimi v podobě beztvarých vln, ve snaze jimi dívku lapit.
„Přeskočilo jí...“ zamračil se znepokojeně Jun, který situaci sledoval koutkam oka, stejně jako Hirotado, načež přesunul svou pozornost zpět k sokovi nad sebou.
Jeho golem minul i podruhé, po čemž se jeho souboj s Hirotadem přesunul ze stropu na zem, a on se okamžitě vymrštil opět proti černovláskovi, stojícímu poblíž zbytků jedné zdi.
Golem ale těsně před zásahem klopýtl a jeho úder se zastavil.
Vypadalo to, že byl obmotaný ocelovými lanky.
Hirotado poté chytl golema za pěst a použil na něho svou raitonovou, magnetickou techniku, pod jejímž náporem se začal konstrukt třást a kroutit.
„K tvému předešlému dotazu,“ ušklíbl se hrdě Jun, „ano, nastudoval. A nejen to málo, co jsem zmínil.“
V ten moment se golemovi mrtvé oči modře rozsvítily a vnitřek jeho torza začal podivně vrčet.
Třas ustal. A co víc, Hirotado mohl cítit, jako by veškerá chakra, kterou do své techniky vkládal, kamsi mizela.
„Nenapadlo tě, že někdo, kdo o tobě ví úplně všechno, bude na souboj s tebou dokonale připravený?“ utrousil Jun poučně na černovláskovu adresu, načež provedl prsty jakési gesto.
V ten moment se všechna raitonová chakra, kterou Hirotado použil na svou techniku, obrátila proti němu, když přes ocelová lanka, kterými byla železná loutka obmotaná, přeskočila z golema na mladíka v podobě bolestivého, eletrického šoku.


Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Pá, 2022-10-28 22:30 | Ninja už: 5616 dní, Příspěvků: 2153 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Toshimi Kokumotsu
Zlaté písky, I. divize
Podzemí
Toshimi uskočila kopí a zarazila se. Zaslechla rozhovor dvou mladíků nad nimi a zamračila se. Ten kluk šel na zkoušku velmi dobře připravený. Proto se Raiza ptala, kdo se účastní. Chtěla si zjistit ty samé informace a Hiro ji odbyl, že se ptá na nedůležité věci. Měla být víc neodbytná.
To teď bylo jedno. Musela se soustředit na Amiko. Vyvalila oči. Takže v tom opravdu byl Taiki? Ucítila potřebu konsternovaně zaječet. „To jako fakt?! Já s ním přece nic nemám! Na tohle já přece nemám čas!“ zaúpěla a vztyčila před sebou vlastní štít, zatímco se její klon rozpadl.
Sama si za štítem přidřepla a položila ruce na písek. Všimla si, že Amiko ho nevyužívala. Navíc použila pouštní rozpad, nemohla tedy použít přeměnu. Nebo mohla?
Soustředila chakru do dlaní. Hodlala jí písek přebrat. ‚Sabaku Hengen no Jutsu.‘
Písek z klonu se zatím přeměnil na shurikeny a vystřelil na místo, kde Amiko stála, než si Toshimi zakryla výhled.


Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, Pá, 2022-10-28 13:38 | Ninja už: 5125 dní, Příspěvků: 1465 | Autor je: Prostý občan

Hirotado Yitsurai
Chuuninské zkoušky
Hiro si uvědomoval, že by měl na mladíka být naštvaný, ale jeho znalosti ho ohromily. Samozřejmě jen trošku, neboť tohle byl jen výčet všeobecných znalostí, které by o Hirotadu Yutsuraiovi měl vědět každý.
"A to sis nastudoval každého účastníka zkoušek nebo se tu snažíš o něco osobního jako tvoje parťačka dole?" Křikl Hiro na Juna a vyhnul se další ráně toho otravného panáka. Tohle muselo stačit.
Dole to bylo přesně tak osobní jak předpověděl. Dokázal si představit jaká bouře hněvu, zklamání a strachu se mísila v Amiko. Díky emocím musela mít nad Toshimi navrch. Musel tam co nejdříve zasáhnout, protože tohle celé pro něj bylo mnohem osobnější než se obě dívky nejspíš domnívaly.
Nejdřív se ale musel zbavit té kraviny před sebou.
Loutka se ohnala po třetí. Hiro tentokrát neuhnul, ale překřížil ruce a rána mířená na jeho obličej nedopadla. Ukázalo se, že louka má svázané horní končetiny s dolními křížem přes záda a že se nedokáže plně napřáhnout ani kopnout. Hiro situace rychle využil, přiskočil k loutce a sevřel její pěst v dlaních.
"Ninpou: Miryoku Torikku!"
Z kovového těla loutky vytvořil centrum přitažlivosti a s křikem se snažil celou jeho sílu přesunout na střed. Doufal, že technika bude dost silná na to, aby se panák začal deformovat směrem dovnitř, dokud z něj neudělá zatracenou kostku!

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Ne, 2022-10-23 23:50 | Ninja už: 5396 dní, Příspěvků: 3426 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Chuuninská zkouška

Toshimi a Hirotado
„Ano, to vím,“ potvrdil Hirotadovi Jun chladně jeho sebejisté tvrzení.
Železný golem, který zůstal ke stropu jeskyně přichycený pěstí, zaraženou v kameni, se mezitím zhoupl, opřel nohama o výstupek za sebou, a z kloubů na nohách mu unikla další pára.
„Navzdory tvým rodinným potížím jsi na akademii odmaturoval jako jeden z nejlepších, což se už nedá říct o tvých výsledcích na vesnických cvičeních. Jako Zlatý písek máš za sebou řadu úspěšných misí, navzdory jejich krkolomnému průběhu. Tvoje krevní skupina je B. Element raiton. Bojuješ nablízko po vzoru svého senseie, a nebo na střední vzdálenost, dle znalostí zděděných ze strany strýce. Necháš se lehce vyprovokovat, jsi sebestředný, posedlý svým zevnějškem, a pro vlastní prestiž nebo dívčí obdiv bys udělal cokoliv,“ spustil Jun výčet, za jaký by se nemusel stydět ani Hirotadův strýček soukromý detektiv.
Železný golem mezitím vytrhl pěst ze stropu a odrazil se, aby se mohl po černovláskovi znovu ohnat.
„Bylo by tedy moudré se vzdát, než dojde ke znehodnocení tvého drahocenného obličeje,“ ušklíbl se Jun.
Na zemi se mezitím odehrávala malá písečná válka.
Vzduchem létalo jedno písečné kopí za druhým a drtilo ruiny na suť.
„Tak ty nevíš!?“ rozkřikla se na Toshimi Amiko a máchla za jejím hlasem rukou, čímž po ní vyslala další kopí.
Přestože měla všude kolem sebe moře písku, který zde před chvílí vlastní technikou vytvořila, bylo vidět, že se písek z použitého útoku i tak vždy vracel zpátky k ní.
Dívka tak na poslední chvíli jednu z dávek zformovala do kopulovitého štítu, kterým vykryla útok shurikeny shora.
„Kdo si myslíš že seš, hm!? Ještě před měsícem nikdo ani nevěděl, že existuješ! Místo písku jen ležíš v knížkách a pak se zjevíš odnikud a jen tak mi ho přebereš!?“ supěla Amiko a koutkem oka těkla ke klonu, co se mihnul po jejím boku.
„Já pro něj vždycky udělala, co sem mu na očích viděla! Dokonale sme si rozuměli! Na žádnou jinou se nikdy tak neusmál jako na mě, než ses ukázala ty! Taiki je můj, rozumíš holčičko!? Netuším co na tobě vidí, ale já mu moc ráda připomenu, že seš jen nicka, co má tak leda pěkný vlasy a hezkou uniformu!“
Po těch slovech složila rusovláska několik pečetí a ze tří dávek písku ze své tykve vytvořila kopu shurikenů, které následným mávnutím do stran vyslala jak proti Toshimi, tak proti jejímu klonu.


Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Čt, 2022-10-20 20:20 | Ninja už: 5616 dní, Příspěvků: 2153 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Toshimi Kokumotsu
Zlaté písky, I. divize
Podzemí
Zamračila se. Ten mladík Hira znal. Byli na ně snad vysazení jen z principu? Protože patřili ke Zlatým pískům? Zavrtěla hlavou. To teď nebylo důležité.
Amiko se rozzuřila a začala jednat. Toshimi sebou cukla. ‚Chouraku? A ten písek dokáže ovládat?‘ nechápala. Obě to byly náročné techniky. Kolik jen měla ta holka chakry?
Musela vyskočit z úkrytu, na nějž mířilo písečné kopí, aby ji nesejmulo společně s kamenem. Dopadla na místo, kde nebyl písek.
„Ráda bych věděla následkům čeho!“ křikla po ní a nechala klon přemisťovat se z místa na místo, aby jí pískem mohla vpadnout do zad. Nad Amiko mezitím docestovala část písku, která zaútočila na jejího kolegu, zhmotnila se v shurikeny a vystřelila po ní.
Na Hirotada šla mezitím… loutka? Bylo možné ji zneškodnit?


Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, St, 2022-10-19 16:50 | Ninja už: 5125 dní, Příspěvků: 1465 | Autor je: Prostý občan

Hirotado Yutsurai
Chuuninské zkoušky
Přesně jak očekával, masa kamení a písku padla na Amiko, která naneštěstí pohotově zareagovala a stihla se zachránit. Mezi tím Toshimi zaútočila na druhého oponenta. Amičin parťák, stoicky se tvářící chlapec, se před útokem prostě ukryl a ustál ho bez sebemenšího škrábnutí. Co víc, nejspíš to byl loutkář! Třetí protivník, robotu podobný humanoid, doslova vystřelil z vrcholku sloupu na kterém stál, připravený zamlátit Hira do stropu jeskynního komplexu. Ten nezpanikařil, naopak, vrátil meče na svá místa na zádech, a rozhodl se čelit robotovi s holýma rukama. Téměř.
"Samozřejmě," potvrdil Hiro svoji identitu. "takže i víte, co to pro vás znamená."
Neměl žádnou představu o tom, co by tato vražedná hračka mohla umět, ale jedno věděl jistě: byla z kovu.
Připravil se na příchozí úder. Nebylo moudré blokovat takovýto stroj, tak se raději hbitě vyhnul půlkrokem vzad a zároveň u toho zakroužil zápěstími a zkroutil prsty. Zdánlivě se však nic nestalo.
"Tak pojď!" vyzýval Hiro k dalšímu útoku. Potřeboval jich ještě pár.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Ne, 2022-10-16 20:54 | Ninja už: 5396 dní, Příspěvků: 3426 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Daisuke Mokushi
Sunagakure
Chuuninské zkoušky
Jak se ukázalo, byla to ta horší varianta.
I Hizuki prožila stejný moment zmatení, kdy se sice vznesli, ale jak se nyní zdálo, vůbec tomu tak nebylo.
Daisuke si byl jistý tím, co dělal. Pokud to nemělo kýžený efekt, musel si někdo hrát s jejich vnímáním.
Složil proto pečeť a soustředil se na tok své chakry, která mu proudila tělem.
„Kai!“ pokusil se tok své chakry narušit a z cizího vlivu se tak vymanit.
Budou-li mít štěstí, bude toto stačit, on vysvobodí z genjutsu i Hizuki, a společně se postaví zdroji tohoto genjutsu.
Pokud ne...

Chuuninská zkouška

Toshimi a Hirotado

Battle music B-)

„Nghhh...!“ zaskřípala Amiko zuby a rozpřáhla paže do stran, zatímco se na ní řítila masa písku a kamení, které Hirotado odřízl od stropu.
Písek na zemi se ihned po jejím gestu vrhl po zemi zpět k ní.
Suť mezitím zastínila rusovlásku a po hlasitém zarachotění to chvíli vypadalo, že kameny Amiko opravdu zavalily.
Toshimi také nezahálela a zaútočila na dívčina potencionálního parťáka písečnými shurikeny a výbušným lístkem, takže jeskiny rozezněla další rána z exploze, po které následovalo ticho.
Bylo po boji...?
Skřípání a praskání, vycházející zpod sutě, napovídalo, že ne.
„Sabaku Chouraku no Jutsu...!“
Chvíli na to se kamení rozletělo do všech stran, jako kdyby pod ním explodovala písečná sopka, která jej mohutnou vlnou písku rozmetala do stran.
„MŮŽEŠ UŽ ZAČÍT TAKY NĚCO DĚLAT, JUNE!?“ rozkříkla se rozčíleně Amiko, stojící uprostřed toho všeho, kolem níž se rozpadaly poslední zbytky jejího písečného štítu, kterým se zachránila.
„Hai,“ odvětil jí mužský hlas, vycházející zpoza jednoho ještě stojícího sloupu opodál, který pro mladíka zafungoval jako štít před tou pohromou, co jeho kolegyně vyslala do všech stran.
Stál tam černovlásek, jehož výraz byl prakticky opakem toho rusovlásčina, načež vzhlédl ke stropu.
„Hirotado Yutsurai, že?“ vyslovil řečnickou otázku, načež se cosi pohnulo i na vrcholu sloupu, za kterým se kryl.
Byl to jakýsi železný humanoid, který se pokrčil v kolenou a z jeho kloubů vyšlehla pára. Písty v jeho nohou zabraly a vystřelily ho vzhůru, přímo proti Hirotadovi, s ocelovou pěstí napřaženou za zády, jen udeřit.
Rusovláska, která se konečně mohla soustředit na svůj hlavní cíl, se divoce rozhlédla kolem, ale Toshimnikde nespatřila.
„ Přestaň se schovávat a ČEL NÁSLEDKŮM TY MRCHO!“ pozvedla dlaně ztěžka a velká část písku, ve který se zničehonic země pod jejíma nohama proměnila, její gesto poslušně následovala, načež se zformovala v nezpočet písečných kopí, jaké už předtím jednou použila.
„SUNA NO YARI!“ zvolala Amiko a začala máchat dlaněmi do stran. S každým takovým máchnutím při tom vyslala jedno z levitujících kopí vpřed, a postupně tak drtila jeden kamenný výstupek nebo zbytek zdi za druhým, za kterými by se mohla Toshimi schovávat.


Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Ne, 2022-10-16 18:44 | Ninja už: 5616 dní, Příspěvků: 2153 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Toshimi Kokumotsu
Zlaté písky, I. divize
Podzemí
Toshimi se zamračila. Přemýšlela, proč byl na stejném místě, odkud vyslal shurikeny. Byla to past nebo byl tak neopratrný?
Okolo ní se objevily její vlastní písečné hvězdice a vystřelily proti místu s Amičiným kolegou. Mezi nimi poslala i jeden kunai s připevněným výbušným lístkem. Mezitím vytvořila písečný klon a nechala ho se přemístit z vlastního místa za jiné kameny. Mělo to vypadat, jako že se chystá uklidit do zálohy a ostřelovat odtud.


Obrázek uživatele Mitora
Vložil Mitora, Út, 2022-09-13 07:42 | Ninja už: 3744 dní, Příspěvků: 805 | Autor je: Tsunadin fackovací panák

Hizuki Shima
Tým Beta
Chuuninská zkouška

"Awww to je milé jméno... Každé pírko je tvou prací?" chvíli se zaměřila na bližší prozkoumání loutky, která je nesla přes propast a spustila oči z okolí. Z pohledu nahoru i dolů se stejně trochu motala hlava a jejich cíl byl přímo před nimi. Bylo pošetilé čekat, že by byla cesta tak přímočará, ale Daisuke svou schopností přeletět velké vzdálenosti přechytračil nástrahy těch můstků, nebo ne?
O to překvapenější byla, když vzhlédla zase zpět a místo přibližujícího se chrámu byl před jejíma očima výhled, který se jim naskytl chvíli zpátky. Chvíli byla schopná jen zmateně zkoušet obraz mrkáním zahnat, dokud Daisuke nepotvrdil, že se jí to jen nezdá.
"Ehm... pokud toto není nějaký kuriózní kolektivní déjà vu moment, řekla bych, že ano." chvíli se odmlčela a znovu pohledem přeměřila chabé mosty rozprostřené před nimi. "To asi znamená, že budeme muset použít vlastní nohy, co? Myslíš, že ti to dovolí mít Fezu v záloze, kdyby nějaký z těch mostů nechtěl s námi spolupracovat? Nebo to je celé nějaká velká iluze? Jak moc se musí člověk praštit, aby se vůbec z nějaké takové iluze dostal?"
Rozhodla se skočit dolů a podívat se blíže na ony mosty. Při seskoku si dávala velký pozor, aby nezavadila o žádné ze čtyř křídel, či jinou část Daisukeho uměleckého díla.

Hizuki Shima
Tým Beta
Snad stále ještě korálové království

"Předtím jsem se ti vůbec nelíbila?" pokusila se o lehce ublížený tón a hraně zklamaně zavrtěla hlavou. "A já už si začínala myslet, žes mě prvně oslovil opravdu kvůli mé kráse a ne kvůli zisku informací." Dlouho jí to však nevydrželo a prakticky vzápětí se zazubila taky.
"Um... děkuji?" pokusila se urovnat vlasy zpátky do jakéhosi alespoň lehce upraveného stavu. Cílem bylo dokázat, že tam není omylem, takže se k němu možná alespoň začala blížit?
Vrátila se zpět ke svitku a mimo informací ohledně jejich spolucestujících připsala také otázku, jak jsou na tom oni. Přecijen nepřišla žádná odpověď a určitě by se hodilo vědět, jestli s jejich pomocí mohli nebo nemohli počítat.

Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, Po, 2022-08-22 14:34 | Ninja už: 5125 dní, Příspěvků: 1465 | Autor je: Prostý občan

Hirotado Yutsurai
Chuuninské zkoušky
Na zkoušku poslaný balvan měl přesně ten efekt, který žádal. Donutil Amiko se pohnout. Víc momentálně nepotřeboval.
Jakmile uhnula, lehkým skokem se přesunul nad ni a druhý meč na zádech mu skočil do levé ruky a rozžhavil se stejně jako ten první.
Útočnice na něj poslala salvu písečných senbonů. Proč nepoužila ta kopí? Už nemůže?
Hiro zakroužil zápěstími, vytvářejíce komplikovaný modravý vzor, odsekl ze stropu jeskyně zhruba desítku menších balvanů, které teď padaly proti senbonům. Očekával, že celá ta masa se obrátí proti Amiko a dostane ji pod tlak.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, St, 2022-08-17 23:27 | Ninja už: 5396 dní, Příspěvků: 3426 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Daisuke Mokushi
Tým Beta
Korálové království
Doufal, že se po vyplutí bude cítit lépe, ale nebylo tomu tak.
Nedočkavost vystřídala nedočkavost a Daisuke teď chodil kolečka namísto v přístavu, na palubě.
„Rychleji už plout nemůžeme?“ ptal se tu kapitána, „vidíte něco?“ způsobil zas infarkt hlídce, když se jí díky chakře došel optat po stěžni až do koše.
Po návratu na palubu si ale všiml Chiky, která z nějakého důvodu zvládala sedět naprosto v klidu, a prostě čekat.
Daisuke ji chvíli pozoroval, načež se pousmál a sedl si vedle ní. Měl už ledacos za sebou, a stejně se měl stále co učit.
A zrovna když se mu podařilo se uklidnit, znervóznělo nebe.
Loutkář se zamračil.
Pokud ta bouře překvapila i někoho z korálového království, nemohla to být ledajaká bouře.
„Sensei,“ obrátil se s vážným výrazem ve tváři na Chiku.


Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, St, 2022-08-10 18:49 | Ninja už: 5616 dní, Příspěvků: 2153 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Mise týmu Beta: Přímořské dobrodružství

Chika, Natsuki, Yasu, Eichiro, Susumu Wakatsuki
Loď vyplula. Námořníci kmitali po palubě a Chika seděla na lavici tak, aby nikomu nepřekážela. Ruce měla sepjaté k sobě a oči zavřené. Modlila se za bezpečí své žačky a aby všechno dobře dopadlo. Nechtěla ani pomyslet, co by se stalo, kdyby to nestihli. Měli ale polohu jejich základny, tak co by se mohlo pokazit?
„Bouře!“ vykřikla žena v hlídkovém koši, přestože nikde nebylo ani mráčku. To se záhy změnilo. Nebe začalo černat.
„To přece není možné!“ vykřikl Yasu. Na dnešek nebyla žádná taková předpověď!

Kouichi, Kaori
Kouichi se zazubil. „Tak se mi líbíš, Hizuki,“ oslovil ji bez chan na víc. Chtěl jí tím dát najevo, že v jeho očích stoupla.
Kaori dívce mateřsky rozdrbala účes. „Vážně jsem si myslela, že jsi tu omylem, ale konečně se začínáš chovat jako kunoichi,“ oznámila jí. „Kolik jich tam je, tajnej agente?“ obrátila se na mladíka.
„Dvacet. Hizuki, napiš jim to. Dostávají pravidelný příděly a jsou unavení z cesty ale ne vyčerpaní. Nejsou mezi nimi děti. Dokážou spolupracovat.“


Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Ne, 2022-07-24 23:30 | Ninja už: 5396 dní, Příspěvků: 3426 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Chuuninská zkouška

Toshimi a Hirotado
Hirotadův plán být návnadou fungoval zatím skvěle. Hned jak vyskočil z úkrytu si ho Amiko všimla.
Namísto útoku ho ale jen otráveně sledovala až na strop jeskyně.
„Tsch!“ sykla popuzeně, když na ni začal padat kus skály, a rychle uskočila vzad.
Kámen tak dopadl neškodně na zem a rozezněl jeskyni ozvěnou tupé rány.
Toshimino písečné oko mezitím nabralo plný tvar a mohlo tak zachytit záda jakéhosi černovláska, krčícího se za kusem ruin.
„Nezacláněj!“ rozkřikla se Amiko na Hirotada a máchla rukou vzhůru.
Z písku na zemi se vynořilo několik tenkých hrotů, načež se na černovláska na stropě vrhla sprška písečných jehlic.


Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, St, 2022-07-13 15:44 | Ninja už: 5616 dní, Příspěvků: 2153 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Toshimi Kokumotsu
Zlaté písky, I. divize
Podzemí
„Proč by se sakra mělo všechno točit okolo chlapa?“ šeptla a zakroutila hlavou nad jeho tokem myšlenek. Byli uprostřed boje a on se nechal rozptylovat takovými pitomostmi?
Hirotado ji už stejně opět neposlouchal. „Jak víš, že je to ho…?“ vzrostlo její zmatení, ale místo toho, aby se aspoň dozvěděla, co se okolo Amiko děje, odskočil její kolega a začal si hrát na návnadu. Alespoň něco.
V momentě, kdy vyskočil, dovolila si omrknout situaci i ona. Jejich protivnice použila něco, co musela být senzibilská technika. Proto se Toshimi přilepila chakrou na kámen za ní jako pavouk, aby se nedotýkala země. Přitom vyslala zrníčka písku k místu, odkud vystřelily shurikeny. Část se zformovala v oko, část vyčkávala.


Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, Po, 2022-06-20 18:09 | Ninja už: 5125 dní, Příspěvků: 1465 | Autor je: Prostý občan

Hirotado Yutsurai
Chuuninské zkoušky
Písečné štíty byly doslova rozervány salvou kopí. Jedno z nich projelo zdí až příliš blízko Hirova obličeje a na moment mu zakrylo výhled na Toshimi.
"Je fakt nasraná," konstatoval klidně a sklonil se o něco níže, aby na parťačku viděl. "to je kvůli tomu vašemu šampionovi, co? Nemá o ni zájem."
Na odpověď nečekal, musel zjistit co útočnice dělá. Nenápadně vykoukl zpoza zídky a modlil se, aby okamžitě nepřišel o hlavu.
Písečné shurikeny se proměnily v hady. Bylo dobré vědět, že Kokumotsu něco takového umějí, nicméně tentokrát to bylo k ničemu, protože útok byl odvrácen čtvrtým hráčem skrývajícím se ve stínech.
Zachráněná dívka se amatérsky podívala směrem odkud záchrana přišla a potvrdila tak Hirovi pozici další dívky. Nebo měla tak velké sebevědomí, že jí to bylo jedno?
Pokynul Toshimi rukou, aby ho následovala. Kryti zídkou, přesunuli se podél ní o kousek dál, aby je okamžitě nezabila další salva.
"Toshi poslouchej, já si půjdu zatančit s tvojí kámoškou a ty vyženeš tu druhou holku!"
Zvuk sypajícího se písku byl najednou intenzivnější. Dovolil si vykouknout zpoza zídky ještě jednou. Útočnice použila nějakou prostorovou techniku a písek se začal chovat jako tekutý písek. Šířil se, obtékal všechny překážky, a hlavně se rychle blížil.
"Rychle! Půjdu první a získám si její pozornost."
Za nimi, zhruba tři až čtyři metry, stála vyšší zřícenina. Nyní nezáleželo na tom, co to kdysi bylo, ale na tom, že ji využije.
Nadechl se a vyskočil z krytu. Na dva skoky se dostal na vrcholek kamenných trosek. Tady už si byl vzdáleností jistý.
Zpoza brýlí mu zajiskřilo. Hiro vystřelil vzhůru jako kulový blesk. Ve vzduchu se přetočil a nohama se dotkl stropu, kde zůstal přichycený.
Pozvedl ruku a dlaní provedl jemné gesto. Jeden z jeho mečů na zádech mu skočil do dlaně. Alespoň to tak vypadalo.
"Teď zkusím šťouchnout do oka já tebe."
"Tancuješ ráda?" Prohodil k Amiko.
Čepel meče v jeho ruce začala modrat a praskat elektrickou energií, až se nakonec proměnila v žhnoucí energetickou čepel.
Se spokojeným úsměvem na rtech máchl mečem. Ze stropu byl odříznut balvan a ten teď padal přímo na Amiko.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Čt, 2022-06-16 22:49 | Ninja už: 5396 dní, Příspěvků: 3426 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Chuuninská zkouška

Toshimi a Hirotado
Dvojice štítů se postavila do cesty salvě písečných kopí, ale neměla proti nim šanci.
Pětice kulů oba štíty prorazila, a jeden z nich dokonce probodl zeď za štítem, nebezpečně blízko Hirotadovi hlavy.
Toshimi ale za štíty dávno nebyla.
Amiko zaskřípala podrážděně zuby a měla se k vykročení k úkrytu dvojice, když tu se po jejích nohách vrhly Toshiminy píseční hadi.
Než však mohly napáchat jakoukoliv škodu, rozprášilo je několik shurikenů, které přiletěly ze strany.
Amiko se zarazil a prudce ohlédla, jen aby spatřila rozpadající se hady, před kterými ji kdosi zachránil. Zahleděla se směrem, odkud hvězdice přiletěly, ale nikdo tam vidět nebyl.
Rusovláska se ušklíbla, načež krátce zavřela oči a zhluboka se nadechla a vydechla.
„Fajn, nejseš úplně marná. Budu si dávat pozor. Tak vylez princezno,“ pronesla rusovláska zvýšeným hlasem neochotně.
Namísto zkrácení vzdálenosti mezi nimi zůstala stát mezi zdmi ruin a obezřetně se rozhlížela, zatímco kolem ní kroužil její písek.
Ten se po několika pečetích, které dívka poskládala, rozlil na zem jako olej na pánev a rozptýlil se do všech stran, pokrývaje kamenou podlahu téměř dokonale, nehledě na překážky, které prostě obtekl.


Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Čt, 2022-06-09 22:41 | Ninja už: 5616 dní, Příspěvků: 2153 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Toshimi Kokumotsu
Zlaté písky, I. divize
Podzemí
„Fajn,“ sykla k Hirotadovi. Mávnutím ruky rychle vztyčila dva štíty a odskočila dozadu. Museli Amiko vyřídit co nejdříve, než se k ní připojí její kolega, ať už to byl kdokoliv.
Toshimi setřela hřbetem ruky slzy a otevřela bolavé oko. Stále viděla trochu rozmazaně, ale její stav se rychle zlepšoval. Koneckonců šlo jen o bolest – žádné zranění rohovky ve skutečnosti neměla.
Mezitím se písek z shurikenů pomalu dostal za Amiko a proměnil se v hady, které se vrhly na její lýtka.


Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, So, 2022-05-07 13:11 | Ninja už: 5125 dní, Příspěvků: 1465 | Autor je: Prostý občan

Hirotado Yutsurai
Chuuninské zkoušky
Útočnice se snesla k zemi, aby mohla svůj další útok vést ze země.
Hiro měl chuť vyrazit proti ní, ale zarazila ho Toshimina slova o druhém parťákovi. Nechtěl ji nechat nekrytou.
Rozhlédl se kolem. Nevyužít ruin kolem mu připadalo jako hřích. Všechny ty zídky a budovy by mohli být dobrým úkrytem pro uklidnění situace.
Pár metrů za Toshimi byla nízká zídka. Hiro ji přeskočil a skrčený se po jejím obvodu přemístil zhruba k místům, kdy byla jeho parťačka.
"Toshi, stáhněme se z dohledu a nechme ji přijít blíž."
Snažil se moc nekřičet, aby neprozradil svoji pozici a slyšela to jen ona.
Navíc její zrak nebyl stoprocentní a delší přestřelku by nemusela vyhrát.
Zároveň byl ale připravený dívku bránit, kdyby to vypadalo, že útok neustojí. Netušil jak dobrý medik dívka je, ale rozhodně o ni nemohl přijít.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Po, 2022-04-25 15:00 | Ninja už: 5396 dní, Příspěvků: 3426 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Daisuke Mokushi
Sunagakure
Chuuninské zkoušky
„Feza,“ prozradil Hizuki Daisuke, načež se mu do tváře vloudila trocha skepse. Fezu pojmenoval, když byl mladší... Dnes by už patrně volil jiné jméno, ale z nostalgie u původní volby setrval.
Chvilku na to se už vznesli do vzduchu a zamířili vstříc chrámu, kam je vedla mapa.
Daisuke ostražitě sledoval okolí, včetně temnoty u stropu, nebo pod nimi v propasti. Netušil, co by měl čekat. Riziko mohlo přijít v jakékoliv podobě, proto se především soustředil na správnou reakci v podobě úhybného manévru.
Formu, jakou nebezpečí nakonec nabralo, ale nečekal.
„Huh?“ hlesl proto jen zmateně, když se najednou ocitli na tom samém místě, odkud vzlétli.
„Hizuki-chan... Už jsme vzlétli, že?“ obrátil se lehce strnule přes rameno na svou kolegyni.
V tuhle chvíli vážně doufal, že je jen přepracovaný, a není to ta horší možnost...

Chuuninská zkouška

Toshimi a Hirotado
„Tsch!“ sykla podrážděně Amiko, když se dvojice jejímu útoku vyhnula, a ještě ke všemu na ni Toshimi vyslala protiútok.
Na ten rusovláska zareagovala uvolněním techniky, která držela její levitující písečný ostrůvek pohromadě, kterým se vzápětí propadla a vyhnula tak salvě písečných shurikenů.
„Suna no Yari!“ zvolala, když doskočila na kamenou zem, a napřáhla před sebe dlaně.
Z poloviny písku, který se k ní mezitím vrátil, se zformovalo pět písečných kopí, které Amiko násladným mávnutím dlaněmi do stran vyslala proti Toshimi. Hirotada v tuto chvíli vůbec nic neohrožovalo.


Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Út, 2022-04-05 20:59 | Ninja už: 5616 dní, Příspěvků: 2153 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Toshimi Kokumotsu
Zlaté písky, I. divize
Podzemí
„Amiko-san,“ hlesla, jenže jejich sokyně udělala něco, co dívka úplně nečekala. „Hnh!“ vyhrkla bolestivě a celá sebou cukla. „Do háje,“ zaúpěla a ucítila v rozbolavělém oku vodopád slz, až se jí začalo chtít smrkat. „Prostě pryč!“ vykřikla a uskočila vzad, aby se písku vyhnula, protože ho přes slzy ani pořádně neviděla. S tím po Amiko máchla rukou a vyslala proti ní salvu shurikenů.
„Nebude tu sama,“ křikla k Hirotadovi a konečně otevřela obě oči. Jedno z nich bylo zarudlé.


Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, Út, 2022-04-05 16:31 | Ninja už: 5125 dní, Příspěvků: 1465 | Autor je: Prostý občan

Hirotado Yutsurai
chuuninské zkoušky
Jeho obavy se naplnily. Narazili na nepřítele a k tomu Kokumotsu.
Přišlo mu, jako by v tom bylo i něco osobního, protože z tónu dívčina hlasu bylo zřejmé, že Toshimi nesnáší. Ale byla opravdu pěkná!
A také agresivní. Cvrnkla prstem do Toshimina písečného oka a rázem zaútočila dvěma písečnými vlnami, každá z jedné strany.
Viděl dvě možnosti, buď se rozdělí, aby nemohla útočit na oba naráz a jeden z nich provede protiútok ze strany, nebo zaútočí přímo středem. Třeba by ho mohla katapultovat, to by bylo tak strašně cool!
"Toshi, protiútok! Strany nebo střed?"
U všech písků, snad ho pochopí.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, So, 2022-04-02 15:15 | Ninja už: 5396 dní, Příspěvků: 3426 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Chuuninská zkouška

Toshimi a Hirotado
Masa písku se provalila místem, kde ještě před chvilkou stáli, načež se po chvilce vznesla opět vzhuru.
Písečné oko Toshimi vyletělo do vzduchu, do přítmí nad nimi, kde se setkalo tváří v tvář s rusovláskou, stojící na levitujícím ostrůvku z písku.
„Ahoj Toshimi,“ pozdravila svou sokyni dívka, div její jméno nevyplivla, a do písečného oka tvrdě cvrnkla.
Hned na to máchla dlaněmi a její písek se na dvojici opět vrhl, tentokrát ze dvou stran naráz.


Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Ne, 2022-03-13 00:13 | Ninja už: 5616 dní, Příspěvků: 2153 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Toshimi Kokumotsu
Zlaté písky, I. divize
Podzemí
„Hm…,“ zamyslela se Toshimi, hledíc do mapy. Mezi mapou a skutečností byly jisté rozdíly. Zrovna když přemýšlela, jestli jim tu někdo něco nepřichystal, zaslechla zvuk, který by rozeznala i po probuzení ve tři ráno po celodenní šichtě v nemocnici. Padající písek.
Hirotado byl však rychlejší a dívka překvapeně vyjekla, jak ji tak popadnul. Rychle chytila rovnováhu, narovnala se a zamračeně vzhlédla.
„Kdo ví,“ odvětila a napřáhla před sebe dlaň, nad níž se shlukl její písek a vytvořil oko, které vyletělo vysoko nad ně. Ona jedno své pro změnu zavřela.

Chuuninská zkouška

Daisuke a Hizuki
Vzlétli. Samozřejmě, že nejlepším řešením bylo propast přeletět. Bylo to však bezpečné? Chvilku se nic nedělo. Oba mladí ninjové se mohli kochat výhledem na mosty, které se jako hadi táhli v popředí černočerných děr. Chrám se také přibližoval. Nebo ne?
Najednou se totiž ocitli znovu na místě, odkud vzlétli.


Obrázek uživatele Mitora
Vložil Mitora, So, 2022-02-26 23:23 | Ninja už: 3744 dní, Příspěvků: 805 | Autor je: Tsunadin fackovací panák

Hizuki Shima
Tým Beta
Chuuninské zkoušky

Po přibližně prvním kilometru spletitých uliček vzdala jakoukoliv snahu udržovat si mentální mapu a tak kdyby měla říct, kterým směrem je vchod kudy se dolů dostali byla by bezradná.
Dóm, ve kterém jejich cesta narazila na překážku byl rozhodně mnohem větší, než co by očekávala za bezpečné mít přímo pod městem. Když zvedla pohled nahoru, musela se zapřemýšlet, jestli opravdu sestoupali postupně tak hluboko, jestli jsou vůbec ještě pod Sunou a nebo má tento strop nad sebou nebezpečně málo půdy. Zavrtěla hlavou, teď nebyl čas přemýšlet nad tím jak něco funguje, když si byla dost jistá i bez shazování předmětů do propasti, že pád tam dolů by byl dostatečně skutečný a smrtelný.
S hlubokým nádechem sbírala odvahu vyzkoušet své štěstí a obratnost na chabých mostech, když po svém boku zaslechla všeříkající pufnutí. S údivem hleděla, dokud nezmizela poslední stopa bílého kouře. Ještě nikdy se s žádnou z mladíkových loutek nesetkala takto zblízka.
Nataženou dlaň s nadšeným úsměvem přijmula a pokusila se moc nezdržovat s nástupem. "Máš parádní esa v rukávech, Daisuke-kun. Můžu se zeptat jak se jmenuje?" Věděla, že by se měla zeptat až po konci této zkoušky, že by se teď měli soustředit jen na její splnění, ale přecijen jí to nedalo.

Hizuki Shima
Tým Beta
Někde na moři
Sledovala rozhovor těch dvou lidí, kteří to uměli se slovy a v jiné situaci by je moc ráda viděla nad něčím debatovat, ale když Kouichi zmínil další zajatce, přišlo jí, že v okolní vzduch ztěžkl. I proto se za sebe styděla, když její první reakce byla snaha vyvrátit část mladíkova tvrzení. "Já nejsem ma..." v té chvíli naštěstí myšlenky dohonily pusu a tak jí rychle zaklapla. Nejen, že v místnosti byla skutečně nejmenší, ale hlavně toto opravdu nebyla situace řešit takové malichernosti.
Nenapadl jí důvod, proč by měl mít její názor větší váhu než kapitánčin, přecijenom byla pouze malá holka, jak jí vlezle připomněl vnitřní hlásek. Rychle ho zahnala. Určitou roli už odehrát zvládla a tak si možná svůj názor skutečně vyjádřit zasloužila. "Bezpečí civilistů je prioritní. Jestli bude byť jen malá šance je zachránit, tak jsem toho názoru, že stojí za to se o to pokusit. Jenom jestli je nějak nedostaneme ještě do většího nebezpečí. Možná bychom o nich měli dát vědět ostatním, kdyby nás náhodou dostihli ještě na moři?"