manga_preview
Boruto 26

NFFORPG - Sunagakure no Sato

Udatní budou žít navěky. To je cesta k nesmrtelnosti.
- Osmý Kazekage


Volných míst: 1


První divize

Sensei: Raizo (700) - Jaden
Druhá divize

Sensei: Ikazuchi Yumeka (500) - IchiZáložní divize
Volných míst: 1

Černé písky, První divize

Sensei:
Minami Kazuha (750) - ichiVolných míst: 1


Beta Tým

Sensei: Yoshitsune Chika (500) - ichiDelta Tým

Sensei: Masao Nibori (500) - VikitoriOmega Tým

Sensei: Ritsu Osamu (500) - Ero Michi

Senseiové
Kenzeru Takada
- ninjutsu
Kira Mushi - genjutsu
Hina Ayone - taijutsu

Přihlášené týmy:

TÝM RAIZO

Toshimi Kokumotsu - Ichi
Zkušenostní body: 330

Hirotado Yutsurai - Davien
Zkušenostní body: 430

TÝM CHIKA

Daisuke Mokushi - Jaden
Zkušenostní body: 364

Tekuro Ashikaru - Swreck
Zkušenostní body: 316

Hizuki Shima - Mitora
Zkušenostní body: 75

TÝM RITSU

Risa Mokushi - ichi
Zkušenostní body: 121

Taji Sakyuu - theFilda4
Zkušenostní body: 105


Kategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Čt, 2018-09-20 03:15 | Ninja už: 3868 dní, Příspěvků: 3111 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Daisuke Mokushi
Tým Beta
Loď
Natsuki se o minulosti své země překvapivě rozpovídala, na to, jak tiše působila. A bylo to vážně zajímavé povídání.
Podobnou minulost by do této země Daisuke vážně neřekl. Prakticky obrat o sto procent.
O to víc mu na tom něco nehrálo… Nakonec měl ale Tekuro pravdu. Být v nepřetržitém napětí nemohlo ničemu prospět. Jednoduše jen nesmí nic podcenit a být důkladní tak, jako vždy.
„Ne, díky, Natsuki-san. Pokud jde o mě, víc toho od vás vědět nepotřebuji. Arigatou,“ zakroutil hnědovlásek hlavou a vřele se na dívku v uniformě usmál, načež se jí lehce uklonil a pohlédl na své kolegy, jestli nebudou mít na srdci něco oni.

Raizo, Taiki Kokumotsu
Sunagakure
Chlapec se zprvu vymlouval, i když zcela zbytečně, díky čemuž možná nakonec kápl božskou.
Raizo ho chvilku sledoval, načež si povzdechl.
„Kdybych tak věděl, jak to ‚líbí‘ myslíš…“ zahleděl se opět před sebe.
„Už jsem ti to několikrát říkal mladej. Mluvení mi moc nejde. Dejte si prostě jen pozor, ať si neublížíte, oukej? Tak či onak,“ koukl na černovláska, načež se zahleděl na bránu do čtvrti klanu Kokumotsu, kterou střežila klanová hlídka.
„Yo, vy dva,“ usmál se na mladého hnědovláska s černovlasým mužem zhruba v Raizově věku, se strništěm na bradě.
„Jdeme za Toshimi. Jsem její sensei a tohle je její parťák, Hiro,“ představil je Raizo krátce, i když šlo spíše o formalitu než o nutnost.
„V pořádku, Raizo-san, jen běžte,“ pousmál se na blonďáka ten starší a pokynul jim, ať jdou dál, zatímco se hnědovlásek snažil tvářit co možná nejprofesionálněji.
„Díky,“ usmál se jounin a vykročil si to skrze bránu. Po pár minutách chůze se ale zastavil a zamyšleně podrbal na bradě.
„No jo…“ rozhlédl se nejprve napravo a poté nalevo, „kde ale bydlí?“ stekla mu po čele menší kapka potu.
Taiki si mezitím přeměřil Toshimi od hlavy k patě, když vyšla před dům, a spokojeně se pousmál.
„Jo. To ti sluší. Tak pojď,“ přikývl, jako kdyby snad čekala na jeho schválení, mrkl na ni a měl se k odchodu.
„Na naše klanové cvičiště. Tam budem mít soukromí,“ pohlédl na ni přes rameno, zatímco společně mířili k tajnému východu ze Sunagakure, vedoucímu k cvičišti, situovanému mimo hradby vesnice.


Obrázek uživatele Vikitori
Vložil Vikitori, Út, 2018-09-18 19:56 | Ninja už: 811 dní, Příspěvků: 88 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Masao Nibori
Tým Delta
v temnotě

Masao už párkrát viděl co ninjové z černých písků dovedou, tudíž jeho překvapení nebylo kvůli druhu techniky, jakou Ai použila, nýbrž že ji v té situaci vůbec použila. Koutek úst mu zacukal. "Já věděl, že to s nima nebude jednoduchý." Pomyslel si a rozhlédl se kolem.
"No tak asi začneme s lekcí." Kousek od svých studentů nechal schovaný svůj klon aby mohl vyslechnout pár informací, mezi hromadou blábolů a stížností, které je zpomalovaly.
Kdyby ti čtyři znali základní rozlohu jeskyně, věděli by, že jsou od brány tři průchody. Dva z nich se po chvíli spojují, ale ten třetí ne. Na druhou stranu je třetí cesta nejdéle bezpečná. Jinak řečeno osvětlená lucernami. Další důležitá věc je, že jeskyně není jen horizontální, ale dá se narazit i na místa, kde je třeba šplhat.
"Tak kam se vydáte?" Pomyslel si Masao, zatím co seděl na velkém kameni, uprostřed na první pohled malé jeskyně, která tak ovšem vypadala jen z toho důvodu, že byla plná stalaktitů, stalagmitů a různých nerovností, díky kterým by si vedle sebe nestouplo víc než pět lidí na tom nejširším místě.

Falling
down is an
accident.
Staying
down is a
choice.

Obrázek uživatele Sadista
Vložil Sadista, Út, 2018-09-18 18:45 | Ninja už: 971 dní, Příspěvků: 98 | Autor je: Prostý občan

Ai Hayo
Team Delta
Podzemní cvičiště

Ai tam stála nehybně a neviditelně. Chtěla posoudit jejich reakci, na nečekané události a jak se s nimi vypořádají. Nevěděla co od nich čekat, takže se připravila i na pomluvy. 'Já sem nezmizela a jak sem čekala, mezi vámi není senzibil a tak je lehké vás oklamat. Místo hledání mě, jste měli plnit úkol, jak vám bylo zadáno.' řekla si Ai v duchu, když na ní začala Tsubaki křičet. Měla chuť se pohnout a ukázat se jim, ale to by bylo pro ně moc jednoduché a tak stála nehybně dále. Modrovláska se začala bát, že poruší pravidlo mise a budou hledat ji, když v tom Kami řekla to správnou větu. 'Máš pravdu Kami, běžte hledat senseie a ne mě. Mise je najít sensie. Tak běžte a o mě se nestarejte.' dořekla mladá medička.

Obrázek uživatele Asaki Uchiha
Vložil Asaki Uchiha, Út, 2018-09-18 12:32 | Ninja už: 1583 dní, Příspěvků: 395 | Autor je: Účastník Irukova doučování

Kami Kamai
Tým Delta

Podzemní cvičiště

Nad slovy Tsubaki se usměju a poté se podívám na Ai, která mi připadala trochu taková nezvyklá snad ani pracovat v týmu. „Promiň Ki, je mi to líto, ale nějak jsem si nemohla pomoct,“ řeknu mu a následně se zamyslím nad tím vším.
‘Hmm, ta Ai mě celkem štve, protože máme spolu hledat senseie a ne ještě hledat i ji,‘ pomyslím si a pak se podívám na Tsubaki a pak na Kiho. „Hele, myslím, že bychom neměli hledat ještě Ai, když je padlá na hlavu, spíše bychom měli začít hledat senseie, přece nejsme nějací slabí ninjové, ne? A ty se nad ni Tsubaki nerozčiluj vůbec to nemá cenu,“ řeknu a podívám se ještě jednou na oba dva.
„Hlavně se ještě my tři nesmíme ztratit, protože bychom to ve dvou lidech asi nezvládli,“ řeknu těm dvěma a čekám, co mi na to ti dva řeknou. „Vyrazíme,“ zeptám se jich.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Ne, 2018-09-16 19:26 | Ninja už: 4087 dní, Příspěvků: 1768 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Chika Yoshitsune, Natsuki Yamauchi
Sensei týmu beta
Loď
Natsuki se tvářila stále stejně vážně. „Naprosto chápu,“ kývla dívka. „Náš král vám stoprocentně důvěřuje, tudíž nemám důvod smýšlet jinak.“ Obrátila se k Hizuki.
„Ano, to souhlasí. Náš předchozí král byl nespolehlivý a země kypěla korupcí, které se pravděpodobně účastnil i on se svou manželkou. Postavit se jim dokázal až jejich vlastní syn Nomaru Wakatsuki-sama, jeho bratranec a stoupenci, kteří provedli převrat, a postupně se jim podařilo zničit hnízda mafie, která se zde usídlila. Království korálů byla tou dobou země, která byla skvělým místem pro odpočinek lodí, které ze Země lapků převáželi různé drogy a bohužel i lidské maso pro černý trh do jižních zemí.“
Chika se při zmínce o lidském mase nepatrně ošila, ale dál mlčela. Byla to minulost, ale to neznamenalo, že si překupníci ze Země lapků nenašli jiné cesty.
„Nějaké další dotazy?“ obrátila se Natsuki na ninji.

Toshimi Kokumotsu
První divize Zlatých písků
Čtvrt klanu Kokumotsu
Toshimi zrudla jen malinko a hned zavrtěla hlavou. Bylo neuvěřitelné, jaký dvojsmysl jí teď vytanul na mysli. Taiki hned dodal zbytek a ona se málem plácla do čela. Trénovat. Jistě, že chtěl trénovat. Co by s ní také měl jiného dělat?
„Tobě se to říká. Ve mně ještě doznívá ten šok, že vzali někoho jako mě na Ačkovou misi,“ založila si ruce na prsou a po chvilce rádoby uraženého výrazu se zazubila. „Jdu se převléct.“
Své staré oblečení použila jako obvazy v Kobachiho sídle, ale Misaki nelenila a prakticky v den, kdy se dívka vrátila, se pustila do šití nového oděvu. Byla jím červená tunika se stojacím límcem, krátkými rukávy a rozparkem. Rudovláska se musela znovu zamyslet, kolik takové látky její mamka vlastně schovávala, protože od malička vlastně jinou barvu nenosila.
Jako spodní vrstvu si oblékla černé tříčtvrteční, tříčtvrteční kalhoty a bezprsté rukavice. Čelenku si tentokrát zavázala na hlavě, upevnila si svou nádobu a vyrazila.
„Takže kam půjdeme?“ zavřela za sebou dveře.

Obrázek uživatele Kimiimaro
Vložil Kimiimaro, Ne, 2018-09-16 11:02 | Ninja už: 1305 dní, Příspěvků: 789 | Autor je: Propadlý student akademie

Ki Hayabusa
Tým Delta

Podzemní cvičiště
"Já nechci, aby to ke mně patřilo..." řekl Ki. Na Tsubakinu poznámku, že to utahování myslí v dobrém kvůli tomu, aby nezapomněl a už kalhoty neztratil, raději nereagoval. Vzpomínka na to, že jej viděla nemalá část vesnice bez kalhot či jiných částí oblečení, se mu zarylo do paměti tak silně, že to zřejmě nezapomene do konce života, tudíž připomínání bylo naprosto zbytečné. Každopádně nastal problém. Sice se na Ai ohlédl, to ano, ale Ai tam tak nějak zkrátka nebyla. Na to, že zmizela, zareagoval tím, že se plácl do čela a povzdychl si. Nechal Tsubaki vyjádřit se směrem ke zmizelé modrovlásce, a v duchu souhlasil s každým slovem, co písečnice pronesla.
"Asi nepochopila, kdo má koho hledat..." řekl bělovlásek, kterému mezitím sjela ruka od čela zpět k noze.
"Jdem ji hledat, nebo ji necháme, aby ona našla nás?" zeptal se zbylých dvou spolubojovnic, které ještě nezmizely.

Obrázek uživatele Noemyska
Vložil Noemyska, So, 2018-09-15 20:56 | Ninja už: 1971 dní, Příspěvků: 568 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Tsubaki Kokumotsu, tým Delta

"Ale Ki, přece nemůžeš nám dát za zlé, že ti to připomínáme. Opakování je matka moudrosti a třeba konečně je neztratíš. Takže ve výsledku to myslíme v dobrém." zamrkala nevinně na svého kolegu jako panenka. Pouze myslela na jeho seznam ostudy a jak tento seznam dále již nerozšiřovat. Nemohl jí to mít za zlé, prostě nemohl, i kdyby chtěl.
Vyslechla si Kiho plán, který Kami podpořila. Chápala jejich důvody a vcelku s nimi i souhlasila, až na jednu nepodstatnou věc. Poslední člen jejich malé výpravy se prostě rozhodl zmizet. Tsu protočila oči v sloup. Doufala, že nová si z nich jen utahovala.
"Tak tomu říkám týmová práce!" pronesla ironicky a pořádně nahlas, aby Ai neuniklo jediné slovo. "Si ze mě děláš srandu, ne? Máme spolupracovat jako tým a ty si zmizíš?" Tsu byla opravdu dopálená. Neměla problémy s kýmkoli vycházet, ale tohle? Co si osobě ta holčička myslela? To že byla u nějakých spešl jednotek neznamenalo hned, že je bůhvíjak super silná a že si může dělat, co se jí zlíbí.
"No, Ki, asi se seznamovat nebudeme." procedila skrz zuby.

Obrázek uživatele Ero Michi
Vložil Ero Michi, Čt, 2018-09-13 09:21 | Ninja už: 3653 dní, Příspěvků: 573 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Pěstitel rýže

Osamu Ritsu
tým Omega
cvičiště

"Trochu života do toho umírání! U překážkové dráhy jde jak o preciznost, tak o rychlost!" houknul na dvojici, která se seřadila u první lanové překážky. Vzápětí stál už pod nimi, dlaněmi chytil dřevěný kůl, který sloužil jako podpěra konstrukce, na níž stáli a začal s ním třást ze strany do strany. Prkna pod nohama Risy a Tajiho se tak roztřásla a provaz zuřivě rozhoupal ze strany na stranu. Ritsu se pobaveně uchechtl, když si vybavil sám sebe v podobné situaci. Jakmile mu sensei pod nohama rozhoupal provaz, spadnul jako hruška do písku. A to rovnou několikrát.

SAJRAJTI!

Na pana S a na pana K nám nesahejte! Jsou výhradním majetkem dvou nezbedných úchylů :3

Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, So, 2018-09-08 21:23 | Ninja už: 3596 dní, Příspěvků: 1347 | Autor je: Prostý občan

Hirotado Yutsurai
Zlaté písky, I. div.
Chlapec se ošil. "Co tím jako myslíš? Vždyť o nic přece nejde, pracujeme spolu!"
A v tom byl asi právě ten problém. Mohli si něco takového vůbec dovolit? Hlubší city k Toshimi by mohly ovlivnit jeho rozhodování v misích, to by ale určitě zvládl. Horší byla ta druhá možnost. Při představě, že by měl mít na blízku dívku, kterou by případně miloval a zároveň ji nikdy nebude moci mít, se cítil jako by mu srdce sevřela ledová pěst.
Hiro sklonil hlavu a díval se nezaujatě na své sandály.
Po chvíli naštvaně rozhodil rukama. "Dobrá, přiznávám, že se mi líbí! Taky si uvědomuju, že to nezní moc profesionálně, ale já mám prostě slabost pro takový holky!" Řekl nešťastně.
Nevěděl co má dělat.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, So, 2018-09-08 20:46 | Ninja už: 3868 dní, Příspěvků: 3111 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Raizo, Taiki Kokumotsu
Sunagakure
Když dostal svou odpověď, spokojeně se usmál.
„Super! Tak to bysme spolu mohli spálit pár kalorií,“ usmál se Taiki lišácky na Toshimi a dal jí čas zrudnout.
„A nezapomeň si tykev,“ mrkl na ni a narovnal se, „zajímalo by mě, co taková elitní ochranka, která se zvládne i neplést pod nohy, dokáže,“ založil si rusovlásek ruce na prsou a lehce dívku popíchl.
„Hó?“ povytáhl Raizo obočí a chápavě se pousmál, načež se odmlčel.
„Ty, Hiro,“ prolomil ticho po chvilce. Netvářil se nijak vážně. Jednoduše jen dál kráčel ulicí s rukama v kapsách a hleděl před sebe. Přesto v jeho tónu hlasu něco bylo...
„S tou návštěvou buď opatrnej,“ řekl Raizo a loupl koutkem oka po chlapci pohledem.


Obrázek uživatele Mitora
Vložil Mitora, Pá, 2018-09-07 12:08 | Ninja už: 2215 dní, Příspěvků: 707 | Autor je: Tsunadin fackovací panák

Hizuki Shima
Tým Beta
Pláž -> Loď

Po rozloučení se s Kouichim se celá rozzářená vrátila k ostatním. Když si všimla volejbalového míče, ztěžka polkla. "Já věděla, že to jednou přijde..." s touto myšlenkou se zapojila do hry, snažíc se jí moc nekazit.
Po návratu na loď při výborné večeři si nedokázala odpustit vyslovit jednu z myšlenek, jež jí po rozhovoru s Kouichim uvízla v hlavě. "Jsem tak ráda, že netrpíme mořskou nemocí, to jídlo je moc výborné." Dobrá nálada jí zdánlivě neopouští, ani když je přinesena mapa a začne se hovořit o strategii. Tiše poslouchá a snaží se vše pochopit, aniž by se musela doptávat. O všechny své poznatky, které pokládala za prospěšné se podělila již dříve a tak teď jen pozorovala a nevyrušovala.

Obrázek uživatele Swreck
Vložil Swreck, Pá, 2018-09-07 00:07 | Ninja už: 2825 dní, Příspěvků: 732 | Autor je: Prostý občan

Tekuro Ashikaru&Shi
Tým Beta&Shi
Pláž > Loď

Po celém dni průzkumů, mluvení, hraní s míčem a pronásledování se konečně všichni setkali na lodi. Ani jeden z dvojčat si na ní stále nedokázal zvyknout. Bylo to zároveň zvláštní a úchvatné. Shi pomalu ale jistě uvažoval o tom, že se definitivně přesune na moře. Život piráta a ne klasického nukenina? Možná ani ne piráta. Zkrátka námořnictvo. Existovalo něco takového? Musel se zeptat. Až na to bude čas.
Oba dva teď totiž měli oči i uši nasměrované na mapu a na výklad jejich nové spolupracovnice.
*Ani Daisuke vám nevěří. A to už je co říct* přimhouřil oči Tekuro a Shi měl evidentně ty samé myšlenky. Něco tu nesedělo. Nebyl tu konkrétní nepřítel a všechno bylo až podezřele růžové. Už je to začínalo unavovat. Ať se ti parchanti prostě ukážou, oni je sejmou, svážou, hoděj před krále a šmitec, jde se domů.
Dál jen udržovali mlčení. Neměli co dodat a bylo tu víc zkušenějších a povolanějších lidí. Oni tu byli na improvizaci během akce.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Út, 2018-09-04 20:58 | Ninja už: 4087 dní, Příspěvků: 1768 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Toshimi Kokumotsu
První divize Zlatých písků
Čtvrť klanu Kokumotsu
„Feudální pán byl spokojenej a nás povýšili, tak to asi reprezentativní bylo,“ pokrčila rameny a zamrkala. „Volná?“ ukázala na sebe nechápavě. Proč by se jí někdo jako on ptal na něco takového? Vždyť ještě nedávno s ní nechtěl trénovat a ona mu musela vyhrožovat žalováním hlavě klanu, aby si na ni mladík udělal čas.
V duchu jí stekla kapka po čele. Bylo to tak, že už dorostla do věku dívek, které na něj letěly jako vosy na med? Je fakt, že tamty v Asayake tenkrát nemohly být o moc starší, než je ona teď. Ale co by na ní viděl?
„Mám až do konce týdne volno. Proč se ptáš?“

Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, Út, 2018-09-04 16:25 | Ninja už: 3596 dní, Příspěvků: 1347 | Autor je: Prostý občan

Hirotado Yutsurai
Zlaté písky, I. div.
Mladík si to neuvědomoval, ale když Raizo zmínil, že jdou za Toshimi, celý se rozzářil.
"Dobrá, tak jdeme."
Počkal, až Raizo proskočí oknem a téměř vzápětí dopadl mladík vedle něho.
Zvedl pravou ruku a pohnul ukazováčkem. Dvoukřídlé okno domu se hlasitě zabouchlo.
"Sakra jsem tak cool!" Pomyslel si pro sebe radostí z povedeného triku.
Vydali se prašnou ulicí Suny k místu, kde sídlil klan Kokumotsu.
Napadlo ho, že tam vlastně nikdy nebyl.
"Víš, chtěl jsem tam jít za trochu jiných okolností...a sám."
Poznamenal Hiro s malou výtkou v hlase, ale usmíval se, aby blonďáka zbytečně neprovokoval.

Obrázek uživatele theFilda4
Vložil theFilda4, Po, 2018-09-03 00:29 | Ninja už: 1953 dní, Příspěvků: 331 | Autor je: Pěstitel rýže

Taji Sakyu
Tým Omega
Jídelna Taiyou, cvičiště
"Heh kéž by muffiny od mojí sestry chutnaly taky tak..."Pomyslel si Taji,když do sebe cpal poslední kousek.Seno-chan se ho pak zeptala jestli si dá palačinky.Jakmile Taji zjistil,že jeho horlivému huhlavému souhlasu,kvůli plné puse nebylo rozumět,polkl a rozpačitě odpověděl."Ehm rád si dám děkuju."
Po palačinkách a jiných dobrotách se rozloučili jak s jídelnou tak se Seno-chan a vydali se zpátky na cvičiště,kde měli otestoval opičí dráhu,co předtím postavili.Taji si jen odskočil opřít svou naginatu na to samé místo jako předtím a pak se zařadil za Risu,která se zrovna pokoušela překonat první překážku,kterou představovala chůze po laně."S takovým množstvím cukru v krvi by to tihle dva mohli profrčet tak rychle,že by ani nemohli spadnout tsss."Pomyslel si pro sebe Taji,zašklebil se a dál sledoval soustředěnou Risu.


Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, So, 2018-09-01 22:25 | Ninja už: 3868 dní, Příspěvků: 3111 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Raizo, Taiki Kokumotsu
Sunagakure
„Tak promiň...?“ zamrkal Raizo, když mu černovlásek vyčetl že nemluví na rovinu. Tuhle výtku upřímně nechápal, ale co, myšlenkové pochody některých žen taky nikdy nepochopil a nijak extra ho to netrápilo.
„Jestli budeš dál držkovat tak tě šikanovat vážně začnu,“ varoval Hirotada s menším tikem v oku a lehce naběhlou žilkou na spánku.
Když se mladík ustrojil, Raizo přikývl a opustil dům stejně, jako do něho vstoupil.
„Toshimi o tom zatím neví, ale brzo se o tom dozví. Vyzvednout ji jdeme teď,“ oznámil černovláskovi s rukama v kapsách, když vykročili ulicí směr čtvrť klanu Kokumotsu.
Taiki si mezitím nenápadně prohlédl Toshimino tílko, přesněji tvary, které kopírovalo, načež pohled opět zvedl k dívčině tváři.
„To nezní moc reprezentativně,“ pousmál se potměšile, „seš teď volná nebo už něco máš?“ naklonil hlavu do strany druhé a podepřel si ji dlaní.


Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Pá, 2018-08-31 23:27 | Ninja už: 4087 dní, Příspěvků: 1768 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Toshimi Kokumotsu
První divize Zlatých písků
Čtvrť klanu Kokumotsu
„No, jo. To jsem byla,“ usmála se trochu nervózně dívka. Vždycky, když si vzpomněla, jak je na tom se svými schopnostmi a že to vůbec přežila, vyvolalo to v ní takový zvláštní pocit. „Doprovázeli jsme feudálního pána a jeho dceru přes poušť,“ nastínila mladíkovi, odložila poslední kus nádobí a sundala si zástěru. Pod ní měla černé přiléhavé tílko, které nosila doma.
Při další otázce se zatvářila trochu útrpně. „Myslela jsem, že tam umřu,“ sdělila upřímně, načež se usmála a poněkud optimističtěji dodala: „Ale nakonec jsem se zvládla neplést pod nohy a být i užitečná.“

Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, Čt, 2018-08-30 00:57 | Ninja už: 3596 dní, Příspěvků: 1347 | Autor je: Prostý občan

Hirotado Yutsurai
Zlaté písky, I. div.
Hiro se s povzdechnutím opřel hlavou o stěnu sprchového koutu. Nebyl ani trochu odpočatý a na volno by měl mít přece nárok. Na druhou stranu ať už po něm chtěl Raizo cokoliv, třeba by mu to mohlo poskytnout šanci jak se vyhnout otci.
"Kdyby jsi aspoň jednou mluvil narovinu, tak bych věděl jak se oblíct!"Zavřeštěl.
Otočil kohoutky, vylezl ze sprchy a dal se do čištění zubů. V levé ruce držel kartáček, pravačkou se natáhl pro hřeben a začal se s důslednou pečlivostí česat.
"Toshimi o tomhle ví? Nebo budeš šikanovat jenom mě...?" Pronesl s notnou dávkou sarkasmu, ale už byl o dost klidnější.
Napadlo ho, že to může souviset s jejich povýšením do první divize, určitě to přinášelo spoustu povinností navíc, to chápal, jen ho mohli nechat vyspat. Pak si vzpomněl na svůj sen a otřásl se odporem.
Z koupelny vylezl jen v třičtvrťákách a znovu se vydal ke skříni. Tentokrát neváhal, zahrabal někde v útrobách skříně a z ramínka sundal tmavě šedou košili se znakem vesnice na límečku. Po zapnutí knoflíků přišly na řadu popruhy s meči, kunaii a ostatním vybavením. Dlouhé rukavice mu trvaly trochu déle, protože na každé byly tři přezky. Obuv jako poslední. Samozřejmě nezapomněl sebrat z nočního stolku sluneční brýle.
"Jsem připraven."

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, St, 2018-08-29 22:06 | Ninja už: 3868 dní, Příspěvků: 3111 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Raizo, Taiki Kokumotsu
Sunagakure
Jouninovi stekla po spánku menší, pomyslná kapka, ale jeho výraz se nijak nezměnil.
„Budím tě,“ odvětil Hirotadovi pouze na jeho dotaz, který byl spíše výtkou, a seskočil do mladíkova pokoje z rámu okna, o který se následně s rukama založeným na prsou opřel.
„Dá se to tak říct,“ zavolal na Hirotada do koupelny, „a tu bílou košili bych si bejt tebou nebral,“ dodal, prohlížející si při tom nezaujatě vybavení chlapcova pokoje, při čemž přemýšlel, jestli má černovlásek pánské časopisy tam co všichni chlapy, nebo jestli pro ně má nějakou jinou skrýš.
Toshimi se mezitím dala do řeči s Taikim.
„Slyšel sem, žes byla na dost důležitý misi,“ pokračoval v rozhovoru rusovlásek s úsměvem a nenápadně si při tom dívku měřil pohledem.
„Jaký to bylo?“ naklonil hlavu mírně do strany.

Daisuke Mokushi
Tým Beta
Pláž > Loď
Jejich sensei vyrazila k hřišti se sítí hned, jak se vrátila i Hizuki, což bylo kupodivu záhy. Daisuke se jí pořádně ani nestihl zeptat, jestli šlo vše dobře, a Chika je už táhla pryč.
„Yosh, připraven!“ usmál se odhodlaně, když stanul naproti své sensei.
Vzápětí si ale všiml, co že to bude mít takhle za výhled, a když si ten fakt spojil s tím, co jdou právě hrát, zrudl a zašklebil se. Tohle bude velice útrpná hra, kterou určitě prohraje...
Po dalším skvělém jídle, které si dopřáli večer na lodi, se objevila strážkyně Natsuki s plány, o které je Daisuke odpoledne prosil.
„Arigatou gozaimasu, Natsuki-san,“ usmál se na dívku Daisuke, načež se zahleděl na plán města s rozpisy a odmlčel se.
„Jestli nebudete mít nic proti, byl bych radši, kdybychom si mohli náš plán a pozice nechat pro sebe, Natsuki-san,“ vzhlédl po chvilce mladý loutkář a zadíval se černovlásce do očí.
Rozhodně nechtěl podkopávat důvěru mezi nimi a strážnickým sborem, ale pořád si nebyl úplně jistý, co od této mise čekat a komu věřit, takže se rozhodl prozatím řídit heslem, že co člověk neví, to nevyzradí.


Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Ne, 2018-08-26 16:43 | Ninja už: 4087 dní, Příspěvků: 1768 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Přímořské dobrodružství

Koichi
„Dobře,“ zazubil se mladík. „Tak se zeptej. Budu tu čekat. Buď přijdeš anebo ne, to je jednoduchý.“ S tím jí zamával a rozeběhl se pryč.

Risa Mokushi
Tým Omega
Jídelna Taiyou, cvičiště
‚Je fakt jako ninja, akorát vaří!‘ napadlo Risu s hvězdičkami obdivu v očích, jak si Seno přitáhla zástěru. Seděla prakticky stejně jako Ritsu a stejně jako on pozorovala dívku při práci. Byla naprosto úžasná.
„Díky, Seno-chan!“ vyhrkla, popadla vidličku a pustila se do kopice voňavých palačinek.
Zanedlouho už sladký tým stanul opět na hřišti před opičí dráhou a jejich sensei je hnal cvičit. Blondýnka ještě zkušeně překontrolovala všechny spoje a okem odhadla, jestli bude stavba pevná. Když usoudila, že ano, kývla na blonďáka a vyskočila na první atrakci, jíž bylo lano pověšené pevně mezi dvěma sloupy, po němž se mělo za udržování rovnováhy přejít na druhou stranu.
Malá Mokushi roztáhla ruce a udělala první krok. Jazyk přitom měla soustředěně vystrčený.

Chika Yoshitsune
Tým Beta
Pláž
„Dóbře!“ zazubila se Chika, počkala, až se k nim přidá i Hizuki, načež se rozeběhla k volejbalovému hřišti.
„Nadhazuju~!“
***
Navečer se všichni vrátili na loď a po večeři na dveře jídelny zaklepala Natsuki. Eichiro rychle sklidil ze stolu, aby na něm mohli ninjové a šermířka rozložit mapu s rozpisem hlídek. „Plán je takový, že všechny hlídky v den příjezdu a pobytu budou stejné. Jak už jsme říkali, o vzácné zásilce skoro nikdo neví, takže by bylo divné, kdyby se posilovaly hlídky. Proto Veličenstvo povolalo vás a já s Himorou-senpaiem vám pomůžeme. Budeme se potloukat okolo lodi a hlídat, aby do ní nikdo nevnikl. Pravděpodobnost je velmi malá, ale je lepší počítat se vším,“ vysvětlila a pak vydechla. Bylo to na ní moc slov.

Obrázek uživatele Sadista
Vložil Sadista, Pá, 2018-08-24 22:51 | Ninja už: 971 dní, Příspěvků: 98 | Autor je: Prostý občan

Ai Hayo
Team Delta
Podzemní cvičiště

Ai vyslechla Tsubaki a snažila se tvářit neutrálně, což se jí povedlo. Tohle trochu očekávala, protože měla pravdu. Pravidla nebyla. Modrovláska nad tím malba rukou a dál to neřešila. Když si všimla i nově příchozí dívky, všimla si taky, že se ti tři znají.
,,Ahoj, já sem Ai Hayo. Ráda tě poznávám." řekla milejším hlasem než kdy dřív a taky se usmála. Nakonec se podívala na vstup. Dívka přemýšlela, zda se má na tréninku snažit nebo jen pozorovat team a zjistit jejich sílu. Ai se rozhodla, nepochválit mu knírek. Když nakonec zjistila úkol tréninku, hned měla jasno. Pomalu došla na místo, kde ji nikdo neviděl a složila pečetě na Burendo no Kage. Jakmile je složila, ihned zmizela všem z očí. 'Uvidíme, co udělají, když sem jim zmizela z dohledu. Budu je pozorovat a posoudím jejich sílu a pak s nimi budu moci trénovat pořádně.' řekla si dívčina pro sebe. Stále tam stála nehybně a pozorovala ty tři.

Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, Pá, 2018-08-24 20:02 | Ninja už: 3596 dní, Příspěvků: 1347 | Autor je: Prostý občan

Hirotado Yutsurai
Zlaté písky, I.div.


Hiro otevřel oči. Ležel ve své posteli a studila ho záda, jak měl povlečení pod sebou celé propocené.
Následný šok z Raiza tyčícím se nad ním přebil šok z nepříjemného snu.
"Co tady sakra děláš?!" Vyjel na Raiza, zvedl se z postele až za ním vlály jeho dlouhé černé vlasy a vydal se ke skříni. Když ji otevřel, objevilo se v nich neuvěřitelné množství košilí. Přestože všechny byly černé, šedé nebo bílé barvy, mladík důsledně zvažoval jakou si vybere.
Většina z nich v sobě měla totiž spoustu děr a trhlin. Nakonec se natáhl po jedné z bílých, ze země sebral zaprášené černé třičtvrťáky a zamířil směr koupelna.
"To mi už skončila dovolená?" Zavolal otráveně z koupelny, snažíc se přehlušit šumění tekoucí vody.

Obrázek uživatele Asaki Uchiha
Vložil Asaki Uchiha, Pá, 2018-08-24 11:39 | Ninja už: 1583 dní, Příspěvků: 395 | Autor je: Účastník Irukova doučování

Kami Kamai
Tým Delta

Podzemní cvičiště

Když mě Tsu obejme, tak se usměju a taky jí obejmu. „Jsem ráda, že jsem zase zpět s vámi v týmu,“ řeknu Tsubaki poté co jí pustím. Následně se podívám na Kiho a usměju se na něj.
„Senzibil, hmm, ne to fakt ne,“ řeknu trochu smutně a podívám se na dívku, která tam byla nová. „Ahoj, já jsem Kami,“ řeknu jí. „Tak promiň Ki, ale tak nějak to k tobě patří,‘ řeknu mu a lehce se na něj ušklíbnu. ‘Tak jo, jsem zvědavá, jak se teda rozhodnou, jestli půjdeme spolu a nebo ve dvojících,‘ pomyslím si.
„Myslím si, že by bylo lepší, kdybychom asi spíše zůstali spolu, přece jen, to co teď bylo řečeno je pravda, sensei je o dost lepší než my,“ řeknu a poté se trochu vyděšeně podívám na Kiho. „Prosím, už vícekrát neříkej to jméno,“ řeknu mu a pak se podívám na Tsu a následně na novou osobu v našem týmu.

Obrázek uživatele Kimiimaro
Vložil Kimiimaro, Čt, 2018-08-23 23:36 | Ninja už: 1305 dní, Příspěvků: 789 | Autor je: Propadlý student akademie

Ki Hayabusa
Tým Delta

Podzemní cvičiště
Jak se zdálo, Ai, která přinesla Tsu tykev, pojala Tsubakin trik s tykví vážněji. Tsu jí na to odpověděla podobně.
"Nech to plavat. Podraz to sice podle mě byl, ale pravidla k tomu závodu žádná nebyla. Krom jednoho, a sice toho, že máme vyhrát," řekl Ki Ai. Vlastně myslel na to, že by Tsubaki rád odnesl. Měl přece možnost ji u nějakého příhodného místa "omylem" vyklopit a mít tak svou odplatu. Na pozdrav Kami zareagoval úsměvem a zamáváním. Tsu měla tak trochu vřelejší přístup, což jí ovšem nevyčítal. Ty dvě byly dobrá dvojka, obzvlášť, když došlo na dobírání si Kiho. Sensei měl krátkou konverzaci se strážnými, a poté už konečně mohli vejít. Slova o pochválení kníru jej vyvedla z míry, takže to zapomněl udělat. Ocitli se v jeskyni, a Ki už hned tušil, že ztratit se tady bude lehké. Hned mu to připomnělo kaňon. Z jednoho bludiště se dostali do druhého. Jen doufal, že si své kalhoty v tomhle bludišti ponechá na nohou. Sensei jim náhle vylíčil pravidla a úkol, a Ki začal uvažovat. Když se měli u sochy sejít v šest hodin odpoledne, k tomu ještě plus mínus půlhodina cesty na střechu, povídání a závodu, do půlnoci zbývá tak pět a půl hodiny. Na nalezení senseie celkem dost času, ovšem záleželo na tom, jak velké je tohle cvičiště. A pak se ho ještě museli dotknout. Kimu hned bylo jasné, že to nebude tak lehké. Z myšlení ho vytrhla Kami, když opět připomněla včerejší ztrátu kalhot. Bělovlásek se plácl se do čela. Mají najít senseie v obrovském podzemním komplexu jeskyní, a první, co ji napadne, je udělat si z něj srandu kvůli včerejšku.
"Těžko říct. Jestli nemá stejné tréningové metody jako Nanami a jestli tu nejsou maskované jámy plné lepivého hnusu, třeba odsud vyjdu ven s kalhotami. Mimochodem, od chvíle, kdy jsem přišel k soše, jseš už čtvrtý člověk, který mi ten včerejší incident nezapomněl nějakým způsobem připomenout..." odpověděl jí na to Ki, a v hlavě si to ještě rychle přepočítával. Tsu, sensei, chlápek v černém, Kami. Čtyři.
"Rozděleně ho možná lépe najdem, ale pak se hůř budem spojovat. Snadněji se ztratíme navzájem. Čím víc nás bude, až ho najdem, tím snadněji se ho dotknem. Já bych to vzal pospolu. Aspoň se nebudem muset hádat, kdo půjde s kým. Navíc se můžem trochu víc seznámit tady s Ai," dořekl a krátce na ni pohlédl. Když už nic jiného, snad by jim mohla říct něco z její minulosti u Černých. Bylo by to lepší, než se ukousat nudou při hledání senseie, a definitivně by to bylo lepší, než kdyby si z něj měly Kami a Tsu dělat při cestě srandu kvůli kalhotám.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Čt, 2018-08-23 23:19 | Ninja už: 4087 dní, Příspěvků: 1768 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Toshimi Kokumotsu, Misaki Kokumotsu
První divize Zlatých písků
Čtvrť klanu Kokumotsu
Toshimi otevřela lednici a začala z ní vyndávat věci, které potřebovala na přípravu snídaně, a jen tak tak zachytila sklenici mléka blížící se k zemi.
Ubyly už dva dny od toho osudného pádu a jí pořád všechno padalo z ruky. Nebyla schopná se na nic soustředit!
Kdykoliv si na ten trénink jen vzpomněla, vybavily se jí také nádherné zelenomodré oči, teplo sálající z Hirova těla, a hlavně jeho vůně. Toshimi zrudla, zaúpěla a zabořila hlavu hlouběji do ledničky, aby se schladila.
Misaki sešla ze schodů a usmívala se. Už nahoře v chodbě zaslechla štrachání v kuchyni, takže věděla, že se její dcera chystá dělat snídani. „Ránko, Toshi, jak ses vyspa…,“ načala. Teprve pak si všimla, jak je dívka skoro zalezlá v lednici a ven vychází pára. „La?“ stekla ženě po čele kapka.
Po snídani zůstala Toshimi v kuchyni opět sama, protože všichni pospíchali za svými povinnostmi. Ona měla volno, takže myla nádobí, což jí nevadilo.
Z přicházejících myšlenek o Hirovi ji vysvobodil povědomý hlas. Kunoichi vzhlédla a zamrkala. „Taiki-senpai?“ zamrkala a v duchu povytáhla obočí. ‚Předtím jsem byla liška a teď jsem najednou Toshi-chan?‘

Obrázek uživatele Noemyska
Vložil Noemyska, Čt, 2018-08-23 21:27 | Ninja už: 1971 dní, Příspěvků: 568 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Tsubaki Kokumotsu, tým delta

Spokojeně se vydýchávala, když v tom se nad ní objevil známý obličej. Snažila se ho pozorovat s vážnou tváří, ale dlouho jí to nevydrželo a propukla v smích.
"Ale notak! Aspoň nějakou šanci jsem si chtěla zajistit." se smíchem se zvedla ze země, načež přátelsky poplácala Kiho po rameni. Mít tu tykev sebou, určo by prohrála. Jakmile na ni spustila Ai, otočila se na ni. Po krátkém monologu nové kolegyně se už neusmívala. Převzala si od ní tykev a nasadila si ji na své místečko na zádech, poté se usmála.
"Oh pro tebe jsem nevyhrála? Nevadí. A děkuji ti za tu tykev. Ušetřila jsi mi pár minut, než bych si vytvořila v pohodě novou. A příště se starej o své věci? Nechala jsem ji tam schválně, nezapomenula jsem ji." přistoupila blíže k Ai, aby ji slyšela pouze ona. "Zkus nebýt tak vážná, nejsi mezi Černými." mrkla na Ai a otočila se na Kami. Oči jí jen zářily.
"Kami!" došla ke kamarádce a objala ji, načež následovala senseie. Chvíli přemýšlela, jestli to s tím knírkem myslel vážně, ale i kdyby ne, beztak strážnému pochválila knírek. Určitě chválení knírků patřilo mezi pravidla slušného chování, nebo se to v tuto chvíli tam zařadilo.
Tsu pozorně vyslechla senseie. Jídlo by mu klidně zaplatila, hlavně když ji pak najdou. Její orientační smysl byl skoro na bodu mrazu. Zmizení Masaa ji nijak nepřekvapilo, ba naopak si na to začínala zvykat.
"No, buď se můžeme rozdělit na dvojce nebo zůstat pohromadě, jestli teda někdo vyznačuje základy senzibila. A taky pokud možno se tu neztratit." zkusila nadhodit nějaký základní plán.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, St, 2018-08-22 17:21 | Ninja už: 3868 dní, Příspěvků: 3111 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Raizo, Taiki Kokumotsu
Sunagakure
Po jejich malém, společném tréninku čekal Hirotada s Toshimi týden volna. Druhý den měl každý z nich možnost dělat si, co se jim chtělo a čeho se jim na misi nedostávalo. Třetí den se ale měl nést v krapet jinačím duchu.
„Ói, vstávat mladej, ptačí lidi už na nás zase útočí a vesnice tě potřebuje~“ šťouchl Raizo, sedící v podřepu v Hirotadově okně, černovláska ukazováčkem do tváře, aby se probudil. Bylo zhruba osm ráno.
Toshimi byla tou dobou dávno vzhůru a myla nádobí po snídani v kuchyni. Toho si nemohl nevšimnout Taiki, který šel zrovna kolem. Každé dlouhé vlasy stály v jeho očích za povšimnutí, kór ty červené.
Když v dívce za oknem rozpoznal Toshimi, zarazil se. Takhle si ji nepamatoval. Nebyla to nedávno jen malá holka, co ho vydírala kvůli tréninku...?
„Yo, Toshi-chan~“ ozvalo se před dívkou, když se v okně do kuchyně zjevil mladý Kokumotsu, opírající se překříženými pažemi o rám.


Obrázek uživatele Mitora
Vložil Mitora, Út, 2018-08-21 22:15 | Ninja už: 2215 dní, Příspěvků: 707 | Autor je: Tsunadin fackovací panák

Hizuki Shima
Tým Beta
Pláž

"Takže hodně cestuje... Je fakt obdivuhodné, kolik toho ví..." Užasla nad jeho vědomostmi jak v myšlenkách, tak to na ní bylo moc dobře vidět. "Výbojní vládci? Co konkrétně... no... zeptám se pak ostatních... nechci ho přerušovat svými otázkami.
Informaci o zmínce předchozího vládce jako právě výbojného si uložila někam do přední části podvědomí, aby si vzpomněla, že to určitě bude stát za zmínku a že tím dokáže, že také není úplně zbytečná a nějaké informace sehnala.
"No... moc ráda bych se s tebou potkala znovu. Vynasnažím se tu zítra objevit." celá se rozzářila a hned následně to vypadalo, že se hluboce zamýšlí nad tím, zda by to nebylo moc rychlé. "Večeře s Kouichim, nebo mistrova kuchyně..."
"Jakože... nevím, co máme v plánu a musela bych se určitě odběhnout zeptat a jestli už musíš jít a..." vyplodila ze sebe poněkud rozpačitě a snažila se najít místo kam s očima.

Obrázek uživatele Asaki Uchiha
Vložil Asaki Uchiha, Ne, 2018-08-19 17:32 | Ninja už: 1583 dní, Příspěvků: 395 | Autor je: Účastník Irukova doučování

Kami Kamai
Tým Delta

Podzemní cvičiště

Stojím kousek před cvičištěm a čekám, až se tam objeví sensei a ostatní z týmu. Jak jsem tam tak stála, tak jsem se dívala okolo, ale zatím nikdo nikde. Najednou jsem přede mnou uviděla nějakou postavu, která na první pohled nešla moc rozeznat. Když se přibližovat, tak jsem v oné osobě poznala Tsu. Po chvíli jsem uviděla další osobu a to se jednalo o Kiho, no a nakonec se tam objevila neznámá osoba.
Trochu jsem se usmála, ale zatím jsem ještě mlčela. „Ahoj,“ řeknu jim a poté už opět mlčím, protože jsem si všimla senseie. „Dobrý den, sensei,“ řeknu mu a poté už ho jen mlčky následuju. Nad jeho slovy o kníru jsem jen pokrčila rameny a ignorovala jsem to.
Pozdravila jsem stráže u brány a poté jsem vešla společně s ostatními do jeskyně. ‘Takže trénink jo, no aspoň bude nějaká zábava,‘ pomyslím si a následně poslouchám co se bude dít. Když pak zmizí v obláčku kouře, tak se podívám na ty tři. Tak nějak jsem nevěděla nic o té nové osobě a tak jsem se podívala na Kiho. „Ki ty máš kalhoty? Myslíš, že ti dneska zůstanou,“ zeptám se ho a pak se usměju na Tsubaki. „Nějaké nápady, jak na senseie,“ zeptám se.

Obrázek uživatele Vikitori
Vložil Vikitori, Ne, 2018-08-19 14:07 | Ninja už: 811 dní, Příspěvků: 88 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Masao Nibori
Tým Delta
ve světle luceren

Masao se zozhodl nakonec nesledovat ten jejich malý závod a rovnou se přesunul ke cvičišti. Konec konců závod byl jen způsob jak je dostat co nejrychleji do dalšího bodu a taky mu stačilo vidět jen to, co s nimi udělala jejich případná soutěživost.
Zanedlouho dorazil na cvičiště, zběžně požádal Chika aby ho upozornil až všichni doběhnou a pak se v klidu doloudal ke dvěma strážným, kteří strážili poslední bránu v tunelu, který vedl do spletitého komplexu jeskyní, které byly navzájem propojeny a vyplněny mnohými stalaktity a stalagmity.
"Nazdar Masao, tebe jsem už dlouho neviděl! Jdeš si zatrénovat?" Řekl jeden ze strážných dunivým, ale přátelským hlasem. Byl to přímo hromotluk. Měřil víc než o hlavu víc než Masao, měl velký, kulatý nos, hnědý knír a malinká očka, která se mu skoro ztrácela pod helmou.
Byl to starý přítel Masaova prvního senseie.
"Zdravím Pane Sakuchi!" Usmál se Masao a taky mírně pokývnul na druhého strážce. "Dneska sem vedu svůj tým. Vidím že už tu nejste s Panem Akim."
"No to se má tak. Ten změnil zaměstnání. Prý tahle práce nemá žádnou budoucnost. Teď je tu Shinku." Řekl a mávnul směrem k mladému strážci. Ten byl dokonce ještě mnohem mladší nez Masao a při zmíňce o tom jak nemá jeho nová práce budoucnost se viditelně zakabonil. Bylo vidět jak to jeho vize kariéry hluboce zasáhlo. Tiše pozdravil, načež zamyšleně odvrátil zrak.
Ještě chvíli klábosili, než přiletěl Chiko a mladý sensei tak věděl, že už jsou všichni na místě. Vykoukl ven a spěšně zavolal na své žáky ať ho následují.
"Pochvalte Panu Sakuchimu knír." Řekl Masao tiše když se blížili ke strážným. "Bude vás za to zbožňovat do konce života." A letmo se na ně usklýbl.
Brána už byla v ten moment otevřená a když Masao vpustil své žáky dovnitř, Sakuchi se k němu nahnul a zašeptal tak aby to slyšeli jen oni dva. "Hlavně ať se ti tam neztratí. Nechtěl bych v tomhle labyrintu hledat další geniny."
Masao na něj mrkl a následoval ostatní. brána se za nimi zavřela a oni se ocitli v první jeskyni. Jeji strop byl poměrně vysoko, ale vypadal jako ježek plný stalaktitů. Na zemi byly oproti tomu stalagmity tak velké, že občas splývaly se stěnami jeskyně a tvořily mnoho míst k úkrytu. Prostor byl osvětlen jen mírně pár lucernami a na okrajích byly vidět průchody do dalších prostor.
"Ták děcka" Začal Masao. "Máme tu jedno pravidlo. Běž kam chceš, ale až narazíš na prostor bez jediné lucerny, radši se nevydávej dál. Už by nemusela existovat cesta zpátky." Jeho výraz byl přitom vážný, což bylo ještě umocněno tím, že byl ve světle luceren méně vidět a jeho rysy tak vypadaly ostřejší. "Dáme si menší trénink." Řekl, načež ještě ukázal na bránu, kterou vešli. "Tahle brána se otevře buď o půlnoci nebo až vyhrajete. Nebojte, dovysvětlím. Ehm, vaším úkolem bude fyzicky se mě dotknout. Je jedno kdo z vás to bude a musíte to stihnout do chvíle než se brána otevře. Pokud to zvládnete, pozvu vás všechny na jídlo. Pokud ne... zvete vy mě." Šibalsky se usmál. "Snažte se plně využít svůj potenciál a nezapomeňte! Jste čtyři! První fáze - nejfřív mě musíte najít." Řekl a zmizel v obláčku kouře.

Falling
down is an
accident.
Staying
down is a
choice.