NFFORPG - Sunagakure no Sato

Udatní budou žít navěky. To je cesta k nesmrtelnosti.
- Osmý Kazekage


Volných míst: 1


První divize

Sensei: Raizo (700) - Jaden
Druhá divize

Sensei: Ikazuchi Yumeka (500) - IchiZáložní divize
Volných míst: 1

Černé písky, První divize

Sensei:
Minami Kazuha (750) - ichiVolných míst: 1


Beta Tým

Sensei: Yoshitsune Chika (500) - ichiDelta Tým

Sensei: Masao Nibori (500) - VikitoriOmega Tým

Sensei: Ritsu Osamu (500) - Ero Michi
CHUUNINSKÉ ZKOUŠKY


Senseiové
Kenzeru Takada
- ninjutsu
Kira Mushi - genjutsu
Hina Ayone - taijutsu

Přihlášené týmy:

TÝM RAIZO

Toshimi Kokumotsu - Ichi
Zkušenostní body: 340

Hirotado Yutsurai - Davien
Zkušenostní body: 440

TÝM CHIKA

Daisuke Mokushi - Jaden
Zkušenostní body: 431

Tekuro Ashikaru - Swreck
Zkušenostní body: 326

Hizuki Shima - Mitora
Zkušenostní body: 105

TÝM RITSU

Risa Mokushi - ichi
Zkušenostní body: 200

Taji Sakyuu - theFilda4
Zkušenostní body: 175


Kategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Po, 2019-05-20 00:23 | Ninja už: 4114 dní, Příspěvků: 3177 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Raizo
Sunagakure, severozápadní tréninková plošina
Jak očekával, Toshimi se nenechala pobízet a vyslala proti němu svůj písek. Zatímco se na něho ten řítil z jedné strany, Hirotado se k němlu blížil z druhé. Střed měl Raizo relativně volný, ale nechtěl zbytečně riskovat a dostat ty dva znovu na začátek tím, že by jim prostě proklouzl a donutil je úplně změnit směr. Místo toho si vybral útěk vzad, nejprve jen pomocí obyčejného problesknutí, sledující, jak s tím ti dva naloží. Byl zvědavý na černovláskovi pohyby a na dívčino ovládání písku.
Na jednu stranu měli jeho plnou důvěru. Na stranu druhou se nedávno stalo, co se stalo, a on měl obavy, že pro ně „obyčejná“ zkouška nebude dostatečnou motivací, aby se přes to přenesli. Bylo zapotřebí se naučit „přepnout“ kdykoliv bude potřeba, ale něco takového nebylo něco, co se dalo naučit v řádu dnů.
„Mám na to vůbec kapacitu jim tohle předat? Dá se něco takového vůbec předat, sensei...?“ vytanula muži na mysl tvář jeho mistra.


Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, So, 2019-05-11 11:03 | Ninja už: 3843 dní, Příspěvků: 1383 | Autor je: Prostý občan

Hirotado Yutsurai
Zlaté písky, I. div.
Hiro se elegantně otočil na špičkách nohou. Raizo byl teď před ním a Toshimi k němu posílala písek z levé strany, takže bylo na něm, aby Blonďákovi trochu nadběhl, což bylo skoro nemožné, protože Raizo měl až příliš místa k pohybu.
"Sakra, může v klidu proběhnout i metr ode mě a já se ho stejně nedotknu jak je rychlej." Pomyslel si mladík. Bez raitonu to nemohl dokázat. Nemůže tu přece celý den pobíhat jako nějaký trouba. Toshimi už se zlepšuje jen tím, že stojí na místě a máchá rukama.
Nemohl prostě dovolit, aby byla lepší než on!
Pod brýlemi se zajiskřilo a Hiro vyrazil. Bylo to o něco rychlejší než před tím, ale to bylo způsobeno spíše motivací, než skutečným zlepšením.
Písek mířil k Raizovi z levé strany, tak doufal, že Toshimi dokáže alespoň částečně pokrýt i pomyslný střed a on sám to vezme z Raizovy pravé strany.

Obrázek uživatele Ero Michi
Vložil Ero Michi, Út, 2019-05-07 14:32 | Ninja už: 3899 dní, Příspěvků: 622 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Pěstitel rýže

Osamu Ritsu
tým Omega
nemocnice/hlavní brána

"Há, Riso-chan! Vypadáš v tý uniformě roztomile!" rozzářil se Ritsu, když se k němu blondýnka přihnala. Sám přes sebe akorát přehodil lékařský plášť, pod kterým měl stále své bílé tričko.
"My teď půjdeme do jedné z vyšetřoven a tam nám budou nosit raněné. Já je prohlédnu, ty budeš zapisovat a podávat mi, co bude potřeba," vysvětlil jí a mávnutím ruky jí naznačil, ať jde za ním. Dívku tak zavedl do jedné z ordinací a začal jí ukazovat, kde jsou nejdůležitější věci.
"Obvazy, gázy, umyvadla, nástrojům se raději vyhni, Riso-chan," instruoval ji během prohlídky ordinace. Vzápětí je přerušilo hlasité zaklepání.
"Ah, Ritsu-san! Jste tady," vstrčila do dveří hlavu bělovlasá sestřička a úlevně se na mladíka usmála.
"Můžeme vám sem poslat prvního pacienta? Všichni mají plné ruce práce a nemáme je kam dávat!"
"Jasně, Ruriko-chan. Sem s nima!" zazubil se na ni Ritsu vesele a mrknul na Risu.
"Jdeme na to, Riso-chan!"
U hlavní brány bylo hotové pozdvižení. Všude se motala spousta sunagakurských ninjů a mezi nimi byl nespočet raněných. Přitom k bráně stále nosili další a další.
"Hej! Hej vy dva! Naložte ji a běžte do nemocnice! Rychle!" zamával na Tajiho s druhým mladíkem jeden ze strážných, přičemž jim ukázal na mladou, těhotnou ženu s ošklivou ránou na hlavě.

SAJRAJTI!

Na pana S a na pana K nám nesahejte! Jsou výhradním majetkem dvou nezbedných úchylů :3

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Po, 2019-05-06 21:01 | Ninja už: 4334 dní, Příspěvků: 1862 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Toshimi Kokumotsu
Zlaté písky, I. divize
Sunagakure, severozápadní tréninková plošina
Hiro ještě chvíli stál a pak se najednou pohnul. Toshiminy oči se okamžitě přesunuly k Raizovi, ale ten se mladíkovi uhnul jednoduchým úkrokem, i když sám vypadal, že měl namále. ‚On se vůbec nesoustředil a stejně mu uhnul. Má šílený reflexy,‘ zamračila se dívka.
Jounin však začal konečně dávat pozor a doslova se probleskl někam za černovláska. ‚Tohle nepůjde. Musíme ho nejdřív unavit. Jenže jak rychle se unaví on a jak rychle my?‘
Sotva muž domluvil, nenechala se dvakrát pobízet a poslala proti němu písek. Přitom si pomáhala gestem ruky a soustředila se na tvar.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, So, 2019-04-20 18:06 | Ninja už: 4114 dní, Příspěvků: 3177 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Daisuke Mokushi
Tým Beta
Loď
„Já bych se mohl ujmout oblohy. Když si vezmu dalekohled, mohu s Fezou vyletět dost vysoko, abychom ze země vypadali jen jako skutečný dravec,“ navrhl Daisuke, sedící u stolu spolu s ostatními, po kterých přejel po svém návrhu pohledem. Den byl pryč a oni nezjistili o nic víc, než co už věděli. Jediné, co se změnilo, bylo, že se Daisuke cítil z toho celého dokonalého systému a bezpečí ještě víc nesvůj, čím blíže byla hodina H.
„Klid Daisuke. Už nejsi malý kluk a nemůžeš se nechat tak snadno ovládat pocity!“ zakroutil hnědovlásek hlavou, aby se vzpamatoval. Musel si zachovat chladnou hlavu a racionální uvažování.
„To je pravda. Jen přemýšlím, jestli by to vůbec stálo za tu námahu... Možná by to mohl jít Shi ale přeci jen pro jistotu prověřit?“ pokrčil rameny a pohlédl na černovláska, „jsem si jistý, že tam velice snadno zapadne,“ dodal Daisuke s menším tikem v oku, protože mu bylo naprosto jasné, jak se teď musel Shi asi cítit a že mu ničím jiným větší radost udělat nemohl. Přeci jen to byl druhý Tekuro...
„Ale hlavně je to Shi...!“ pomyslel si Daisuke v duchu a pousmál se na černovláska.

Raizo
Sunagakure, severozápadní tréninková plošina
Jounin zrovna doslova koukal, kde co lítá, když se po něm Hirotado vrhl.
„Otto! (Jejda!) uhnul jeho chňapnutí na poslední chvíli Raizo prudkým úkrokem a záklonem vzad.
„No jo, už nejste genini, co?“ pousmál se roztržitě s pomyslnou kapkou potu stékající mu po spánku. Trvalo jim domluvit se déle, než čekal, a málem na svou rozmarnost doplatil. Než se po něm ale mohl černovlásek znovu ohnat, přeběhlo mu těle několik jisker a on mu na místě, kam se za ním vrhl, zanechal jen zvířený prach, stojící pár metrů za Hirotadem, čili na úplně opačné straně.
„Pardon. Slibuju že teď už budu dávat pozor!“ pousmál se zapáleně, když v rozkročeném postoji zabrzdil a připravený znovu uhnout sklouzl pohledem k Toshimi, nalevo od něho.


Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, So, 2019-04-20 13:27 | Ninja už: 3843 dní, Příspěvků: 1383 | Autor je: Prostý občan

Hirotado Yutsurai
Zlaté písky, I. div.
Vůbec netušil co má dělat. Tedy vlastně věděl, ale netušil jak to provést.
Nemělo cenu se Toshimi jakkoliv zabývat, nebo se s ní pokusit jakkoliv spolupracovat. Musel se soustředit na sebe a nejlépe předstírat, že tam dívka prostě není, jinak se mu dařit nebude.
Při té myšlence mladíka bodlo u srdce, ale žádnou jinou možnost prostě neviděl.
"Stejně je jako všichni ostatní, jen jedna z mnoha rádoby parťáků, kteří se mnou byli v týmu a pak stejně odešli." Zalhal v duchu sám sobě, aby ho celá ta věc tolik nemrzela a pracovalo se mu o něco lépe.
Zavřel oči a soustředil se. Zrnka písku na zemi se ani nepohnula, jak soustřeďoval chakru do nohou. Tak precizně natrénované to měl, ale s raitonem už to bylo o něčem jiném.
Najednou vystřelil vpřed. Nepřipadal si nějak pomalý, když už jeho pohled začal být trochu rozostřený, ale rozhodně to bylo pořád jen obyčejné shunshin no jutsu. Když chňapl po Raizovi, samozřejmě promáchl, chlapcova reakce byla však překvapivě rychlá. Podle zvířeného prachu a písku na zemi odhadl směr Raizova pro něj neviditelného přesunu a vystřelil hned za ním.

Obrázek uživatele theFilda4
Vložil theFilda4, St, 2019-04-17 18:14 | Ninja už: 2200 dní, Příspěvků: 350 | Autor je: Pěstitel rýže

Taji Sakyu
Tým Omega
jídelna u Seno-chan-ulice-Nemocnice Sunagure
Skupina se rozloučila se Seno-chan a vyrazila směr nemocnice.Tam byl Taji poslán k postranímu vchodu ať se hlásí."Tak já jdu."Zamumlal mladík a vyrazil k dvojici mediků,co to tu evidentně měli na starost,protože narozdíl od ostatních neběhali s nosítky,ale stáli opodál s nějakými papíry a hovořili.
"Zdravím...Taji Sakyu genin z týmu Omega,posílá mě můj sensei Osamu Ritsu,abych vám tu pomohl s nošením raněných."Oznámil medikům."Paráda další ruce se nám budou hodit."Odpověděl jeden z nich,kterému zpod čepce vykukovala čupřina tmavých vlasů."Máme tu kupu raněných u hlavní brány,kteří potřebují ošetření,takže si najdi nosítka a někoho do páru a noste je na příjem,to je támhle kapišto?"Když Taji dal na srozuměnou,že chápe,medik ho ještě zastavil"A raději si to svoje kopí nech tady,zbytečně by ti vadilo při cestě."Taji kysele zamumlal,že to není žádné kopí,nýbrž naginata,ale sundal si ji ze zad a opřel ji na místě,kde jak doufal nebyla tak nápadná,aby ji někdo ukradnul."Heh...nějak moc tě odkládám."Pronesl ke zbrani,která to přešla bez komentáře.Když se postaral o zbraň,zamířil zpět a vyhlídl si nosiče,co byl zrovna na nosítka sám."Čau seš volnej?"Zeptal se mladíka,který byl o pár let starší než on.Ten mu dal na srozuměnou,že ano,takže Taji chytnul zadní držadla nosítka a vyrazili směr Hlavní brána.


Obrázek uživatele Vikitori
Vložil Vikitori, St, 2019-04-17 10:39 | Ninja už: 1058 dní, Příspěvků: 99 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Masao Nibori
Tým Delta
plný žaludek

Masao ani nečekal až se všichni vzpamatují a vyšel směrem k ústí jeskyně. Na okraji cvičiště se rozloučil se strážnými a vydal se společně se svým týmem do bistra, do kterého byl zvyklý se zastavit po každé misi.
"Dělají tu skvělá vejce. Je to specialita kuchaře. Dejte si co chcete. Dneska platím já." Shrnul situaci a usadil se u stolku s výhledem na velké akvárium, které zdobilo střed místnosti. "Stejně by mě zajímalo, jak se jim to daří udržova... v zemi písku... V takovém horku" Pomyslel si.
Za moment už se mohli dát do jídla a Masao se rozhodně ničím nedal zdržet. Jen co dojedl, rozloučil se s nimi větou "zítra vás čekám v sedm ráno tam jako minule... Vrhneme se na nějakou misi" a s těmi slovy zmizel ve dveřích do šera města.

Falling
down is an
accident.
Staying
down is a
choice.

Obrázek uživatele Mitora
Vložil Mitora, Ne, 2019-04-14 21:54 | Ninja už: 2462 dní, Příspěvků: 723 | Autor je: Tsunadin fackovací panák

Hizuki Shima
Tým Beta
U stolu

Když se večer po celém dni snahy o to být neviditelná a přemýšlení o tom, s jakým nápadem by mohla přijít, vrátila s prázdnýma rukama, byla poměrně skleslá. Teda metaforicky prázdnýma rukama. Fyzicky v nich svírala jen jakýsi otrhaný kus látky, který po cestě někde sebrala.
Tím, že ovšem neměla co říct na zelenovlásčinu otázku, držela se raději vzadu, nebo spíš tím, že seděli u stolu, co nejníže a hlídala si, aby se frustrace, že neví jak pomoct, neprojevila v jejím obličeji.
Když se kapitánka lodi zvedla a odešla, pozorně se zahleděla na Chiku a bylo až k podivu, že nebylo slyšet, jak jí myšlenky v hlavě šrotují. A Eichirovo rozloučení jí v tom jen utvrdilo.
"Sensei? Nezdržují se v klubech lidi, kteří by mohli vědět o případných nekalostech?" Z tónu jejího hlasu bylo poznat, že si opravdu není jistá, jestli to vůbec souvisí s jejich věcí, nebo vytahuje něco úplně mimo mísu.

Obrázek uživatele Sadista
Vložil Sadista, Pá, 2019-04-12 19:58 | Ninja už: 1218 dní, Příspěvků: 115 | Autor je: Prostý občan

Ai Hayo
team D
Podzemní cvičiště

Třikrát Ai obklíčila kámen a jedna Ai stála na kameni. Stála tam a čekala, co se stane, když ji něco došlo. 'Tahle technika nebude sloužit jen k tomu, aby se zamaskoval, ale i k útěku. Co bude znamenat to, že může projít čímkoliv, s čím je onen kámen spojen.' řekne si Dívka v duchu a začne se rozhlížet po okolí. Když se sensei objeví a sedne si na Kami, modrovláska zruší klony a usměje se. Schová kunai a rozejde se k senseiovi. Dojde tam ve chvíli, když se Masao otočí a jde k východu. Bez dalších otázek ho následuje. Dívka šla za ním jako první a na nic nečekala. 'Takže vlastní výtvor jo? S tou technikou bude fakt zábava. Proto sem nemohla přijít na to, jak ji používá.' řeklo si děvče v duchu. Na další pohyb senseie nereagovala, ale vzpomněla si na něco.
,,Tehdy na té střeše." řekla Ai potichu a pak se podívala na senseie a dodala. ,,Na té střeše, kde začal ten závod, že?" Následovala ostatní a na otázku, co by si dali k jídlu, zareagovala jednoduše.
,,Mě je to jedno, co si dají ostatní. Ať si vyberou oni." řekla a následoval dav, čili z druhého místa ve skupině byla na posledním.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, St, 2019-04-10 14:41 | Ninja už: 4334 dní, Příspěvků: 1862 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Mise týmu Beta: Přímořské dobrodružství

Nastal večer a tým Beta se znovu sešel u stolu. „Takže,“ nadechla se Chika a zazubila se na všechny, „máte někdo nějaký nápad, jak budeme zítra hlídat?“ zajímala se.
Eichiro zrovna servíroval dezert a Kaori s omluvou odmítla. „Nechám vás tu o samotě,“ vstala od stolu a protáhla se. „Vzhledem k tomu, že máme teď chvilku s posádkou volno, chtěla jsem navštívit zdejší klub. Trochu se pobavit,“ zatvářila se potměšile. „Takže se tu mějte,“ zamávala jim.
„Buďte opatrná,“ vyprovodil ji očima muž.
Zelenovláska jí zamávala nazpátek a vrátila pohled zpátky k ostatním. Nejraději by šla s ní, ale měla tady práci.

Risa Mokushi
Tým Omega
Jídelna u Seno-chan
„Dobře!“ vyhrkla dívenka a odskočila od stolu. „Díky, Seno-chan, za dobroty!“
Skupinka se zastavila před vchodem no nemocnice a Risa horlivě kývla. „Tak fajn!“ Ritsu nejprve poslal Tajiho k mužům běhajícím s nosítky. Blondýnka se při představě toho, co bude chlapec dělat, ztratila v představivosti. Dokázala by vyrobit loutku, která by nosila zraněné? Kolik dřeva by musela použít? Jak by ji zkonstruovala? Určitě by to byla stonožka… To by bylo hustý…
Málem si nevšimla, když jounin zavelel, že jdou dovnitř. Urychleně ho následovala a znovu horlivě kývla. „Jů! Risa bude mít obleček!“ zaradovala se a rychle zmizela v sesterně.
Zanedlouho se zase vynořila v sesterských šatech, bílých punčocháčích a čepičce. Vlasy měla zamotané do dvou drdolů, aby nepřekáželi. „Takže, Ricchan-sensei, co budeme dělat?“

Toshimi Kokumotsu
Zlaté písky, I. divize
Sunagakure, severozápadní tréninková plošina
„To je sice hezky,“ promnula si dívka kořen nosu, stále se snažíc být trpělivá, „ale já ti opakuju, že tolik písku nemám. Není to pro mě momentálně technicky možný.“
Když pak nasadil ten odevzdaný tón a odvrátil se od ní, dívka zaskřípala zuby. Začínala mít toho jeho chování po krk. Proč se musel pořád chovat tak nadřazeně?
Povzdychla si a nechala rozpustit špunt na nádobě. Prostě budou dělat to, co po nich Raizo chtěl. Zbytek se uvidí až za pochodu.

Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, So, 2019-03-23 13:59 | Ninja už: 3843 dní, Příspěvků: 1383 | Autor je: Prostý občan

Hirotado Yutsurai
Zlaté písky, I. div.
Hiro si nemohl pomoci, ale slyšel prostě jen "blá, blá, blá.".
Tedy až na závěr.
"A v tom je právě ta pointa. S menším prostorem k manévrování bych ho mojí směšnou rychlostí možná nějak donutil dostat se do vzduchu, kde svoji rychlost neuplatní."
Nemohli od něj přece čekat, že během dneška bude stejně rychlý jako Raizo, takže mu to museli nějak ztížit, ne? Tu techniku si vyzkouší tak či onak. Navíc nechápal, jak bude Toshimi nahánět, její písek nebyl o moc rychlejší, než on sám.
Pokrčil rameny.
"No, hádám, že budu prostě improvizovat jako vždycky." Řekl odevzdaně, otočil se na patě a poodešel o pár metrů dál.
Odepnul si popruh s meči a uložil je na okraj plošiny. Pro začátek bez zbytečného závaží.
Soustřeďovat chakru do zbraní a měnit ji v raiton měl dobře naučené, ale to byly předměty! Tady se jednalo o jeho vlastní tělo!
"Myslím, že můžeme."

Obrázek uživatele Ero Michi
Vložil Ero Michi, Pá, 2019-03-22 11:23 | Ninja už: 3899 dní, Příspěvků: 622 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Pěstitel rýže

Osamu Ritsu, Seno
Tým Omega
jídelna u Seno-chan -> nemocnice

"Nevadí. Budeš dělat to samé, co ostatní sestřičky. Podávat věci, odnášet věci, starat se o pacienty a tak," zazubil se na ni Ritsu a připojil se k Tajimu, který byl už připravený vyrazit.
"Jo, odcházíme! Zatím, Seno-chan!" mávnul na růžovlásku.
"Mějte se. Ať vám to rychle uteče!" zamávala jim na oplátku Seno zpoza pultu a uculila se na Tajiho. Z jídelny se trojice nabalená třemi rámeny, koláčky a muffiny k obědu vydala rovnou do sunagakureské nemocnice, kde je už očekávali.
"Fajn. Teď to nejdůležitější," otočil se Ritsu na patě čelem k Tajimu s Risou, jakmile se zastavili před vchodem.
"Ty se budeš hlásit támhle, Taji," ukázal mu vpravo na místo, kde byl postranní vchod do nemocnice a odkud neustále vybíhali muži s nosítky.
"Řekni, že jsi ode mě a oni ti už řeknou, co dělat. Je to ale úplně jednoduchý. Dostaneš nosítka a s těma budeš běhat k hlavní bráně a zpátky do nemocnice na příjem, kam budete nosit zraněný. Tam je necháte a poběžíte pro další," vysvětlil mu celou náplň jeho práce a poťouchle se na mladíka zakřenil.
"Připrav si svaly, protože je to dost namáhavý. Ale já tímhle taky začínal!" prozradil mu s významným mrknutím, jako by tím snad chtěl říci, že by z Tajiho do budoucna mohl být medik stejně jako z něho.
"A my jdeme dovnitř," pokynul Rise hlavou směrem k hlavnímu vstupu a namířil si to rovnou dovnitř. U recepce s úsměvem pozdravil modrovlasou sestřičku, která mu se zčervenalými tvářemi odpověděla a zavedl Risu přes chodby až do sesterny.
"Nejdřív se převlékni, Riso-chan. Tady musíš mít zdravotní obleček," vysvětlil jí a ukázal na skříňky s čistými zdravotnickými uniformami.
"Až budeš hotová, přijď. Počkám na tebe na recepci. To je tam u dveří," zaculil se na ni a zmizel ze dveří.

SAJRAJTI!

Na pana S a na pana K nám nesahejte! Jsou výhradním majetkem dvou nezbedných úchylů :3

Obrázek uživatele Noemyska
Vložil Noemyska, St, 2019-03-20 20:34 | Ninja už: 2218 dní, Příspěvků: 600 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Tsubaki Kokumotsu, tým delta

Stáhla písek, když zjistila, že sensei se dávno přemístil někam jinam. Těkala očima ze strany na stranu a snažila se najít sebemenší chybku v jeho obraně, ale to sensei se už uvelebil na Kami. Tsu se koukala na ten krásně komický obraz před sebou a začala se smát. Kami jí určitě za tohle poděkuje.
S tím, že prohrál, moc Tsu nesouhlasila, ale debatovat nebo tu zůstat...v tom měla velmi jasno a moc ochotně následovala senseie ven. Jakmile se Masao rozhodl zbavit i Ai a Kami pečetící techniky, nadzvedla Tsu mírně obočí. V hlavě si udělala velmi jednoduchou poznámku, nikdy mu nedovolit na ni opět šáhnout, i když teď ví, co použil za techniku, takže možná by s tím mohla pracovat. Mírně se zamračila, jak vnitřně se sebou předla rozhovor o technice.
"Jídlo, jo? Mně to je vcelku jedno, hlavně že tam bude jídlo." zazubila se na celý tým. Poklábosit se svým týmem a trochu se sblížit nemohlo jim vůbec uškodit, vlastně to byl moc dobrý nápad. Potřebovala se pochlubit Kami, co se dneska všechno koupila!

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Ne, 2019-03-17 16:03 | Ninja už: 4334 dní, Příspěvků: 1862 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Toshimi Kokumotsu
Zlaté písky, I. divize
Sunagakure, severozápadní tréninková plošina
Toshimi ho notnou chvilku pozorovala a přemýšlela, jestli mladík nečetl nějak moc shounen mang. „Ne, nedokážu,“ povzdychla si. „V nádobě mám písku přesně na čtyři techniky. S tím množstvím bych okolo tohohle cvičiště udělala něco málo přes půlkruh. A i kdybych ho dokázala ohraničit celý, uvědomuješ si, že ho může sensei prostě přeskočit?“ vysvětlila trpělivě pro změnu ona. Bylo hezké vymýšlet plány, aniž by věděl, jak něco funguje. Ale v praxi to ničemu nepomohlo. „Tohle JE o něčem víc než o technice. Kromě toho sevření se mám naučit reagovat rychleji a také rychleji uvolňovat písek z nádoby, což je moje velká slabina.“ Přiblížila se k Hirovi a promluvila ještě tišeji. „Je dost možný, že bude používat stejný vzorce pohybů. Třeba to tak bude. Uvidíme.“

Obrázek uživatele theFilda4
Vložil theFilda4, St, 2019-03-13 20:13 | Ninja už: 2200 dní, Příspěvků: 350 | Autor je: Pěstitel rýže

Taji Sakyu
Tým Omega
jídelna u Seno-chan
Mezitím co se Risa se senseiem handrkovali, Taji se pokoušel do sebe nacpat najednou,co největší objem lívance politého medem,který zrovna ukořistil."Neznámí útočníci v oáze nedaleko vesnice...Zajímalo by mě,co to znamená."Pomyslel si mladík a odložil příbor na prázdný talíř.
Poděkoval za jídlo,zhoupnul se ze židle a otočil se na zbytek týmu."Za mě můžem vyrazit."Oznámil blonďaté dvojici zatímco si upevňoval na záda svoji zbrań,která doteď byla opřená o pult vedle místa,kde seděl.


Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, Pá, 2019-03-08 17:57 | Ninja už: 3843 dní, Příspěvků: 1383 | Autor je: Prostý občan

Hirotado Yutsurai
Zlaté písky, I. div.
Samozřejmě mu neřekla nic, co by už sám nevěděl. Přesto nebyl spokojený.
Znělo to až příliš prostě a vadilo mu, že si z toho dívka moc hlavu nedělá. Připadalo mu prostě směšné, že by měli Raiza chytit pouhým naháněním. V tomhle přece musel být nějaký moment překvapení, nebo tak něco...
"To je mi jasný, jen nechápu jak můžeš věřit, že to bude stačit. Tohle je Raizo, znám ho už nějakou dobu a vždycky je to o něčem víc než o konkrétní technice, co se máš naučit, ok?" Řekl jí překvapivě trpělivě.
Nohou udělal na zemi kruh.
"Ohranič pískem prostor kolem plošiny a postupně prostor zmenšuj. S menším prostorem k manévrování budu mít větší šanci se ho dotknout. Dokážeš to? Já se teď musím věnovat hlavně sám sobě."

Obrázek uživatele Asaki Uchiha
Vložil Asaki Uchiha, Ne, 2019-03-03 17:50 | Ninja už: 1830 dní, Příspěvků: 402 | Autor je: Účastník Irukova doučování

Kami Kamai
Tým Delta

Podzemní cvičiště

Dále jsem proměněná v kámen a čekám, co se bude dít. Když se najednou Masao přesune ke mně, tak si jen v duchu povzdechnu, protože se nám vůbec nedařilo ho dostat. Následně se proměním zpět a zhluboka se nadechnu. „Ani se mi tam moc dobře neleželo a dýchat, snad chvíli vydržím nedýchat, ale díky za váš zájem sensei,“ řeknu mu a mírně se usměju.
‘Cože, to to tak rychle vzdává, vždyť jsme se ho ještě ani nedotkli,‘ pomyslím si a podívám se kolem dokola na ty tři. ‘Hmm, to je pravda, že s Ai se ještě vůbec neznáme, ani nevím, jak se v našem týmu vzala, že by to byla moje náhrada,‘ pomyslím si.
Následně jen pokrčím rameny a rozejdu se za senseiem. Když řekne, co na nás použil ta techniku, tak se na něj celkem zaraženě podívám, protože mě to celkem překvapilo. Ve chvíli, kdy se mě sensei dotkne na ramenu, tak se na něj podívám, ale nic neřeknu. „Mě je celkem jedno, kde půjdeme, takže pokud máte někdo nějaký nápad,“ řeknu jim a čekám, jestli někdo a něčím přijde.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, So, 2019-03-02 22:58 | Ninja už: 4334 dní, Příspěvků: 1862 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Toshimi Kokumotsu
Zlaté písky, I. divize
Sunagakure, severozápadní tréninková plošina
Když se k ní přiblížil, hrozně se snažila, aby nebylo vidět, jak se napjala. Bylo to hrozné. Dříve ji jeho blízkost přiváděla do stavu příjemné nervozity, ale teď… Teď byla prostě jen nervní – nic víc.
Při jeho otázce musela povytáhnout obočí. Copak na té misi před tím s nimi bylo jeho dvojče, že si nic nepamatoval?
„Nápady?“ zopakovala nechápavě, ale také ztišila hlas, aby ho moc neprovokovala. „Je to prostě jen hra na babu. Tady není moc kam se schovat a předně jde o to, abychom se zbavili našich nedostatků a přitom natrénovali novou techniku. Já budu nadhánět a ty chytat a obráceně. Nic víc v tom není. Prakticky budeme opakovat nahánění Hidea, jen mnohonásobně rychlejšího a bez nutnosti poslouchat psychopatický skřeky,“ pokrčila rameny. „A taky se nás u toho nebude snažit zabít. Teda doufám.“

Tým Théta: Na cestě za minulostí

„Běž už spát,“ usmála se na chlapce Tanuko. Oba pak zavedla do pokoje s dvěma lůžky, nechala jim tam jednoduchou večeři a sama si šla lehnout.
Noc byla klidná a teplá – úplně jiná než noci v poušti, kde teploty často klesaly opravdu nízko. Krajinu vůbec nic nerušilo, foukal příjemný vítr a nebi bez mraků vévodil měsíc.
„Jiro, pro pána krále, kde je Yumeka?“ Budil chlapce známý hlas někdy k ránu. Vládu nad oblouhou pomalu přebíralo slunce a druhá postel byla prázdná. „Jiro!“ mlela s malým ninjou Tanuko vyděšeně.

Risa Mokushi
Tým Omega
Jídelna u Seno-chan
„Jméno se vybírá?“ naskočily Rise nad hlavou otazníčky. „Risu teda pojmenovali maminka a tatínek,“ oznámila.
Ritsu se zdál malinko uražený kvůli tomu, co dívka vypustila z pusy. Jí to ale došlo, až když se do řeči pustila Seno. „R-risa to myslela tak, že když jste tak hustej a silnej, že je hustý, že je ještě ke všemu doktor!“ vyhrkla.
Blonďák už byl ale zase veselý – hlavně tedy zásluhou košíčku – a popsal oběma, co přesně budou dělat. „Ale Risa neumí léčit!“ zamrkala zmateně.

Obrázek uživatele Vikitori
Vložil Vikitori, Čt, 2019-02-28 22:29 | Ninja už: 1058 dní, Příspěvků: 99 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Masao Nibori
Tým Delta
náhoda

Masao se ponořil do kamene a od toho momentu se zdálo že je v pasti. To si ale všichni jen mysleli. Bylo to přece tak jednoduché. Kámen byl vytažen z podlahy a tudíž s ní byl propojený. Od toho momentu mohl kam se mu zachtělo. Jeho smysly sice nefungovaly jak by měly, vždyť zrovna proplouval pevnou hmotou, ale bylo nad slunce jasné, že jeho studenti nezačnou náhodně házet kunaie všude kolem, kdyby se někde vynořil. Dlouho by jim to nevydrželo.
Proto se s klidem vynořil za Kami a posadil se na malý kámen, který za ní ležel. Ostatní se zatím snažili odříznout všechny zdánlivé možnosti úniku z kamene, což ho docela pobavilo.
V dalším okamžiku se trochu propadl a obláček kouře zaměnil kámen za pravou a nefalšovanou Kami.
"Jé!" Masao se na moment zarazil, vykulil oči, ale hnez se vzpamatoval a začal se z plna hrdla smát.
..."Leží se ti tam dobře? Jak se ti dýchá?" Neodpustil si poznámku, zatímco se nepřestával smát.
"Hádám, že jsem prohrál." Řekl ostatním a rozdýchával to.
Po chvíli vstal, otočil se a vykročil směrem k východu. "Jdete?" Zeptal se jakoby mimochodem.
Ve chvíli kdy se otočil a neblo mu vidět do tváře se jeho výraz jako zázračně vrátil do normálu. "Teď od vás nemůžu čekat zázraky a dokonalou týmovou práci... Vždyť se znáte jen pár hodin. Sblížení vám třeba pomůže." Pomyslel si.
"... Ještě máte před sebou dlouhou cestu i když můžete být už individuálně dost schopní. Porozumění si žádá čas." Proběhla mu hlavou slova, které by jim řekl, ale raději si přednášky prozatím nechal pro sebe.
"Jo a - víte jakou techniku jsem proti vám použil? Je to můj vlastní výtvor. Jakési zapečetění techniky Kami Oroshi. Abych nezapomněl. Mohl bych vás toho zbavit. Už to nebude potřeba. "Načež se otočil a postupně se dotkl ramene Kami i Ai. Doufal, že to vyvolá jakési dejavue a uvědomí si v jakém momentu na ně Fuuinjutsu použil.
"Hotovo. Můžeme jít. Na jaké jídlo byste vlastně chtěli zajít? Dohodněte se." A mrkl na ně.

Falling
down is an
accident.
Staying
down is a
choice.

Obrázek uživatele Sadista
Vložil Sadista, Ne, 2019-02-24 20:59 | Ninja už: 1218 dní, Příspěvků: 115 | Autor je: Prostý občan

Ai Hayo
team D
Podzemní cvičiště

Ai udělal velkou chybu. Zapoměla na rozzuřeného Kiho a zaútočila i tak. Ai ve vzduchu jen viděla, co nadělala za bordel. Ki byl chycen v lepidle, Senise zmizel do kamene, Kami se proměnila v kámen a Sat se držela stranou. Jako jediná poslechla Ai a stáhla se. 'Z těchto lidí nebude team ani za sto let. Měli mě poslechnout a stáhnout se. Dala sem jim šanci na probrání plánu, ale nevyužili toho. Další šance nebude.' řekla si Ai před dopadem. Pak jen dopadla na jednu ze dvou zdí, které blokovali techniku Hayo. Klony nezmizeli, ale místo toho obklíčili kámen, kde zmizel sensei. Ai tam stále na zdi a sledovala Kiho, který si to odkráčel pryč.
'Dobře' řekla si v duchu, když hleděla na Kiho ,,Jen se domluvte na plánu a já zkusím nějak zaměstnat senseie ještě chvíli." řekla nahlas, když Ki odešel z lepkavé pasti. Dívenka si to přeskočila na kámen, kde by Masao. Ai věděla, že ji začíná docházet chakra. Po těchto jutsu, již byla pod polovinou. 'Musím to rychle ukončit. Nebo na tom budu špatně.' řekla si modrovláska v duchu a stále na kameni se svým nožíkem v ruce.

Obrázek uživatele Ero Michi
Vložil Ero Michi, Ne, 2019-02-24 15:16 | Ninja už: 3899 dní, Příspěvků: 622 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Pěstitel rýže

Osamu Ritsu, Seno
Tým Omega
jídelna u Seno-chan

Po poznámce Risy naskočil v Ritsuově obličeji křečovitý výraz.
"T-To jako, že nevypadám na to, že něco takovýho zvládnu, Riso-chan?" zatěkalo mu pravé víčko. Seno se nad tím pobaveně zachichotala.
"Ale Ritsu-kun, nebuď takový. Nikoho by nenapadlo, že takové třeštidlo jako ty může být zrovna doktor!" pleskla drobnou dlaní do jeho svalnatého ramene a se smíchem zamířila zpátky za svůj pult. Ritsu se po její poznámce zakabonil, dlouho mu to však nevydrželo. Seno mu totiž naservírovala přímo obří jahodový košíček!
"Zdá se, že někdo napadnul vesnici v nedaleké oáze, takže sem budou převážet všechny raněné," zahuhňal s pusou plnou krému.
"Ty je budeš přebírat u brány a nosit do nemocnice. A my se o ně s Risou-chan a ostatními postaráme," zodpověděl jeho otázku.
"Takže bychom už měli vyrazit!" dodal, když pohlédl na hodiny visící na stěně.

SAJRAJTI!

Na pana S a na pana K nám nesahejte! Jsou výhradním majetkem dvou nezbedných úchylů :3

Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, So, 2019-02-23 14:15 | Ninja už: 3843 dní, Příspěvků: 1383 | Autor je: Prostý občan

Hirotado Yutsurai
Zlaté písky, I. div.
Takže ho to chtěl naučit! Po delší době měl zase z něčeho radost a bylo to fajn.
Hiro se pobaveně ušklíbl. Tahle výzva se mu líbila.
Začal přemítat nad tím, jak to vlastně provést. Zprvu si nebyl jistý, k čemu mu Toshimi vlastně bude, ale pár dobrých nápadů mu přišlo na mysl poměrně rychle. Raizo byl pořád omezen pravidly. Jen ho sžíraly pochybnosti jak by Toshimi přijala, že jí kecá do práce.
Po Raizově výzvě zvedl mladík ukazováček.
"Malý moment...hrajeme jenom tady na plošině, že jo?"
Pak se otočil k blonďákovi zády a vyzval Toshimi, aby se též otočila.
"Tak co? Máš nějaké nápady?" Zašeptal.
Byl upřímně zvědavý s čím dívka přijde, jestli tedy vůbec s něčím.
Bylo by fajn, kdyby ano, přeci jen se musí soustředit také na sebe. Neměl ponětí jak promíchat běžné používání chakry k pohybu s raitonem.
Na druhou stranu se před dívkou chtěl vytáhnout s dobrou strategií a dokázat jí, že alespoň v tomto ohledu není úplný retard.

Obrázek uživatele Swreck
Vložil Swreck, So, 2019-02-23 01:36 | Ninja už: 3071 dní, Příspěvků: 752 | Autor je: Prostý občan

Tekuro Ashikaru&Shi
Tým Beta&Shi
Loď

Čaj hřál a sušenky křupaly, přesně tak, jak to mělo být. A tím to haslo. Zbytek byl, jednoduše řečeno, podezřelý. Museli ještě pořádně probrat strategii, ale rozhodně se ani jednomu z nich nelíbilo, že by tu největší plochu měli nechat místním jednotkám. Chápali princip, ale jejich podezřívavost jim nedala. A Tekuro vážně doufal, že v tom nejsou sami.
"Jasná věc, místní to tu znají přeci jen líp!" zdvihl Tekuro palec nahoru a rychle ukousl ze sušenky.
"A my bychom si měli zkontrolovat arzenál!" podotkl Shi. Tohle byla ta část mise, kvůli které ho Tekuro povolal. A on stále doufal, že nezklame. Neměl na mysli nikoho konkrétního, koho by nechtěl zklamat. Bral to tak nějak kolektivně.
*Takže henge a jde se ven!*

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Čt, 2019-02-21 22:28 | Ninja už: 1719 dní, Příspěvků: 533 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Keiko
Tým Théta

Yuni
Keiko protočil ukázkově oči, jak to dělávají malé děti, když ti dospělí opět nepochopí tak zásadní informaci, a zahleděl se na svou sestru.
"To je snad jasné, že život neni Superhrdinská manga," poklepal si na čelo a vědátorsky pozvedl bradu. To znamenalo, že se chystá na vědecky hodnotnou přednášku.
"Mezi hrdinou a superhrdinou je extrémní rozdíl. Superhrdina má pár důležitých rysů. Dvojí identita, maska, cool přesdívka, vlastní rival, kterej ti je tvým vlastním opakem, a super-husto-démonské schopnosti a mnoho dalšího. Hrdina, jako jsem já je prostě jen člověk, kterej se řídí vlastním srdcem," poklepal si zatlou pěstí na hruď a zatvářil se hrdě.
"No, je teda pravda, že já nejsem hrdina, jako takovej. Takovej titul se musí vysloužit, ale dělám co můžu. To, co by měl dělat pravej hrdina!"
Keiko se zmateně rozhlédl, protože si nepamatoval, že by se při svém proslovu postavil, provinile se uchechtl a vydal se za svou sestrou, která jim hodlala ukázat, kde budou spát.

Obrázek uživatele Noemyska
Vložil Noemyska, St, 2019-02-20 23:45 | Ninja už: 2218 dní, Příspěvků: 600 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Tsunaki Kokumotsu, tým delta

Tsu toho už měla plné zuby. Nedařilo se jim dotknout se senseie, k spolupráci měli daleko a ještě k tomu Ai ji zničila část písku, Ki se nacházel v agro modu a jednal naprosto neuváženě. Dívka se pokusila aspoň nějakou část písku zachránit. Potřebovali plán, ale na to by se nejdřív museli nějak sejít, což v tuto chvíli byl nadlidský výkon. Muselo existovat nějaké východisko, jak se k němu dostat, ale jaké. Zkoušeli lest, na přímo, dokonce ze sebe udělat idiota, ale tohle všechno bylo k ničemu. V tuto chvíli nevypadali vůbec jako tým, spíše náhodní lidé, kteří se rozhodli chytit někoho. Mysli, Tsu, mysli... sledovala celé dění před sebou. Po tomhle je pošle zpátky na akademii, nebo jim doporučí změnit obor. Mohla by zkusit módu, nákupy zbožňovala, tak proč to nezkusit. Zatřepotala hlavou. Potřebovala mít hlavu čistou a ne zabývat se blbostmi. K senseovi se teď nedostanou přes lepkavou hmotu, ve které skončil Ki. Ale jestli je ta lepkavá i kolem senseie v kameni...Tsu rychle natáhla ruku směrem k senseovi a tím směrem se řinul písek. Písek se začala omotávat kolem kamene-sensei, někde v okolí pasu. Dřív nebo později z něho musel vyjít, v tu chvíli, Tsu rychle sevřela pěst,v aby ho chytla a přichystala možnost na dotknutí.

Obrázek uživatele theFilda4
Vložil theFilda4, Po, 2019-02-18 20:30 | Ninja už: 2200 dní, Příspěvků: 350 | Autor je: Pěstitel rýže

Taji Sakyu
Tým Omega
jídelna u Seno-chan
Aby to bylo ještě lepší sensei se vytasil s tím,že on sám je doktor z nemocnice.Taji neměl nic proti doktorům,naopak choval tajné uznání pro ty,kdo dokážou léčit a zachraňovat životy,ale návštěvy nemocnice,zvlášť té místní v jeho soukromém žebříčku hrozeb figurovali někde mezi ředkvovou dietou a domácími úkoly z gramatiky.Evidetně se mu jeho myšlenky promítly i na obličeji,protože Seno-chan si toho všimla a naklonila se ještě blíž.Z Tajiho vylezlo jen chrchlavé"Ehmm chmmm já ehm..."A uši se mu zbarvily do barvy přezrálého rajčete.
Sensei ho naštěstí zbavil dalších rozpaků i obav a upřesnil,že bude dělat sanitáře."Ehm to je v pořádu."Zakašlal na omluvu Seno-chan Taji,který se už dal do kupy.Opět mu v tom pomohla Risa,která prohlásila cosi o roztomilosti."To jméno jsem si nevybral,proto aby znělo roztomile..."Zamručel mladík a otočil se k senseiovi."Očekává dneska nemocnice nával zraněných,nebo budeme jen obvyklá výpomoc?"


Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Po, 2019-02-18 16:06 | Ninja už: 4334 dní, Příspěvků: 1862 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Risa Mokushi
Tým Omega
Jídelna u Seno-chan
„Ale Tacchan zní roztomile,“ oznámila mu, načež si i ona všimla, proč je mladík tak mimo. Risa se nejprve zahleděla na výbavu Seno, pak shlédla na své malé bochánky, které pod vestičkou byly vidět jen minimálně, a naštvaně nafoukla tváře. ‚Občas se připletou, kam nemají,‘ zaúpěla pak v duchu. Co když měl senpai také rád větší prsa?
Z přemýšlení ji vytrhnul Ritsu. „Ricchan-sansei je doktor?“ vyhrkla zaujatě. „To zní hrozně hustě! To by člověk neřek!“ zazubila se. Myslela to jako pochvalu a vůbec jí nedošlo, jak mohla její slova vyznít.

Tým Théta: Na cestě za minulostí

„Hrdinu na plný úvazek?“ zamrkala Tanuko nechápavě.
Yumeka se zahihňala, ale dívka se na ni nazlobeně ohlédla. „To není vůbec legrační! On je ninja, ale myslí si takové věci? Vždyť se mu může něco stát. Život není superhrdinská manga! To ho v tom necháte?“
Žena si povzdychla. „Ne, není to legrační,“ věnovala jí úsměv. „Keiko je prostě takovej. A není to žádný dítě. Dokáže se o sebe postarat, a kdyby náhodou přišel někdo silnější, na koho ještě nemá, jsem tady já.“ Vstala, položila chlapci dlaň na hlavu a rozvrkočila mu vlasy. „Nevidím důvod, proč by nemohl být hrdinou. Každý jsme hrdinou v našem příběhu.“
Tanuko uhnula pohledem a poslechla si, co pak řekl Keiko. I když tak nevypadal, měl to v hlavě srovnané. Možná se jen moc unáhlila… Do tváře se jí vkradl mírný úsměv. „Já… rozmyslím se do zítřka,“ pravila. „Už je pozdě, měla bych vás uložit.“

Vražda na objednávku

„Ale když půjdete sama, mohou vás zase napadnou!“ vyhrkla překvapeně Kazuha. „Toho se nebojíte?“ Pozorovala ji, jak se zvedá. Ta dívka se jí nezdála. „Počkejte přeci!“ chytila ji za ruku jemně se starostí v očích. „Mohli bychom… Mohli bychom stočit mou cestu okolo paláce, co vy na to? Jen tedy jestli to můj ochránce schválí, asi s tím nebude spokojený… Přesto…,“ povzdychla si a přátelsky k ní vzhlédla, „na cestách bychom si měli pomáhat nebo ne?“
„Hm, to je fakt,“ přiložila si drápek k čumáčku Kahori a zamyslela se. V tom k nim dolehla slova jejich velitelky a pískomilka zamrkala. „A přitom bylo řešení tak jednoduchý,“ zahihňala se.

Toshimi Kokumotsu
Zlaté písky, I. Divize
Sunagakure, severozápadní tréninková plošina
Věnovala Hirovi dlouhý pohled zpod přivřených víček. Pochybovala, že by při tom, na co mladík narážel, měl někdo bojovat. Jakmile se ale ozval Raizo, dívka se malinko zastyděla, že myslí na takové pitomosti. Očividně mu na jeho vysvětlení skočila.
Raději se soustředila na návrh tréninku. Ten nápad se jí rozhodně líbil. Mohla se soustředit na podporu, které se chtěla věnovat nejvíce. Navíc tak bylo možné se zaměřit na její nedostatky, jako byla rychlost používání písku či její nerozhodnost. Stejně si ale nebyla jistá, jestli ho vůbec bude schopná sledovat.
Muž jí naneštěstí nedokázal poradit s technikou, čemuž se nedivila. „To nevadí,“ usmála se. „O tý technice vím, jen jsem ji ještě nezkoušela. A pohřeb taky neumím.“
I ona se lehce přikrčila a nechala rozpustit špunt na své nádobě. Raizovy pohyby bude muset spíše předpovídat. Vždyť byl při pohybu prakticky neviditelný.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Ne, 2019-02-17 21:17 | Ninja už: 4114 dní, Příspěvků: 3177 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Raizo
Sunagakure, severozápadní tréninková plošina
„Jo... Písečnej pohřeb... Tu sem měl přesně na mysli...“ přitakal souhlasně Raizo s menším tikem v koutku úst, když mu Toshimi připomněla, jak se obě techniky jmenovaly.
„Jak řekl Hiro,“ navázal s menší žilkou na čele na černovláskovu poznámku, „řekněme, že jsem měl za svou kariéru příležitost spolupracovat s mnoha nadanými ninji, z nichž pár bylo i z tvého klanu, Toshimi,“ zahrál svou odpověď raději do outu a vrátil se k dvojici.
„Hmm...“ odmlčel se a zamyšleně se chytl za bradu, těkaje pohledem z jednoho na druhého.
„Popravdě nemám tušení, co vás může na chuuninských zkouškách čekat, a tak bych byl rád, kdybychom mohli do našeho tréninku zapojit co nejvíc věcí. Takže co si zahrát na babu?“ zazubil se na dvojici a založil si ruce v bok, protože měl skutečně radost, co se mu podařilo vymyslet.
„Vy dva proti mně. Hiro bude mít babu a ty, Toshimi, se mu budeš snažit pomoct mě chytit. Vzhledem k tomu, že nám jde o to naučit vás něco nového, budu rád, když se o to budete snažit jen za pomoci toho, o čem jsme se teď bavili... Kromě toho pohřbu samozřejmě!“ přednesl jim svůj návrh a dodal rychle s lehce nervózním pohledem, věnovaným Toshimi.
„S tou tvou technikou ti asi moc neporadím, Toshimi,“ zamyslel se, když si uvědomil, že by asi bylo vhodné jim dát pár tipů pro začátek. Bohužel pro dívku ale o technikách jejího klanu věděl prakticky jen to, co už řekl.
„Ale ty Hiro, ty se snaž do Shunshin no Jutsu zapojit raitonovou chakru a použít rychlost, jednu z hlavních předností blesku, k tomu, abys donutil svoje tělo přemístit se ještě rychleji, dobře? Pojďte. Až si to v praxi vyzkoušíte, uvidíme, co dál,“ poradil chlapci, načež na oba mrkl a odskočil od nich, připravený dát se do uhýbání.
„Můžeme kdykoliv,“ uculil se na ně a zapružil v kolenou.

Daisuke Mokushi
Tým Beta
Loď
Nad Tekurovým pozdravem stekla Daisukemu pomyslná kapka skepse po spánku. Eichiro černovláskovi ale odpověděl s grácií jemu vlastní.
To, jak muže poté Hizuki objala a okamžitě se zase způsobně usadila, když si uvědomila co udělala, Daisukeho uvedlo v rozpolcení, jestli mu to má připadat roztomilé, rozpustilé, a nebo oboje naráz.
„Sokka, (Aha,) odvětil zamyšleně na sdělení, že se v téhle zemi žije všem až moc blaze, a chopil se příboru. Káva mu přišla vhod. Příborem už jedl, ale nijak často ho také zase nevídal.
„Rozumím, Chika-sensei,“ souhlasil nakonec. Měl nutkání oponovat a chtít si místo prohlédnout ještě naposledy před příjezdem lodě sám, ale přeci jen tu nevelel on, to za prvé, a za druhé to nebylo jen o šarži ale i o důvěře, nejen vůči Chice, ale i vůči zdejším strážím, se kterými spolupracovali.
„Neměl bych si to tu večer právě proto ještě jednou zkontrolovat sám...?“ zapochyboval o svém rozhodnutí vzápětí. Nemohl si pomoci. Vše bylo tak dokonalé, že jeho vnitřní alarm na zvraty a katastrofy téměř řval na poplach.


Obrázek uživatele Kimiimaro
Vložil Kimiimaro, Ne, 2019-02-17 13:24 | Ninja už: 1552 dní, Příspěvků: 779 | Autor je: Utírač tabulí na Akademii

Ki Hayabusa
Tým Delta

Podzemní cvičistě
Ai si nevšímal, byl zaměřený jen na senseie. Ten si všiml toho, co Ai momentálně prováděla, a tak se rozhodl to vykrýt tím, že vytvořil ze země zeď. A pak se do té zdi schoval. Tohle bylo příliš nečekané, a Ki neměl tušení, co by měl vlastně při takové situaci dělat. Hned na to Kimu ale na zádech přistála vlna hutné lepkavé kapaliny, která se mu pak následně přesunula po nohách až pod boty, a tak vyhnutí jaksi nebylo pořádně možné. Náraz vlny Kiho postrčil kupředu, a když se pokusil svůj rychlý běh odklonit, aby zabránil nárazu do zdi, nebo alespoň přiměřeně zpomalit, aby náraz zmírnil, zjistil, že to byl těžký problém, neboť mu v husté kapalině uvízla noha, a jen stěží ji mohl dostat ven. K síle syrupového postrčení se tedy přidala i síla setrvačnosti, která se nechtěla smířit s tak nepřiměřeným zastavením Kiho pohybu, a tak se Ki jen díky rychlému reflexu postavení svých rukou před sebe zachránil před tvrdým nárazem do kamenné zdi. Očekávání, že by Kiho mohlo polití kapalinou trochu schladit, se ukázalo býti naprosto chybným, neboť jen přiživilo Kiho momentální nedobrou náladu. Měl velkou chuť říct Ai pár velice hezkých slov. Ale neudělal to. Místo toho se rozhodl vybít svůj vztek tím, že nejprve silně udeřil do zdi, která stála před ním, a pak se rozhodl pomalu, ale jistě vypochodovat z tohohle vazkého hnusu. Do každého kroku musel vložit sílu a energii, ale to nevadilo, protože té měl se svým vztekem na rozdávání. Měl v plánu dojít za Tsubaki a Kami, a s nimi se domluvit, jak dál.