Web je ve zkušebním provozu. Narazíte-li na chybové hlášení, dejte nám prosím vědět.
Nahlásit chybu
manga_preview
Tlumočení B 25

NFFORPG - Sunagakure no Sato


Udatní budou žít navěky. To je cesta k nesmrtelnosti.
- Osmý Kazekage


Volných míst: 1


První divize

Sensei: Raizo (700) - Jaden
Druhá divize

Sensei: Ikazuchi Yumeka (500) - IchiZáložní divize
Volných míst: 1


Černé písky, První divize

Sensei:
Minami Kazuha (750) - ichiVolných míst: 1


Beta Tým

Sensei: Yoshitsune Chika (500) - ichiDelta Tým

Sensei: Masao Nibori (500) - VikitoriOmega Tým

Sensei: Ritsu Osamu (500) - Ero Michi

Senseiové
Kenzeru Takada
- ninjutsu
Kira Mushi - genjutsu
Hina Ayone - taijutsu

Přihlášené týmy:

TÝM RAIZO

Toshimi Kokumotsu - Ichi
Zkušenostní body: 330

Hirotado Yutsurai - Davien
Zkušenostní body: 430

TÝM CHIKA

Daisuke Mokushi - Jaden
Zkušenostní body: 364

Tekuro Ashikaru - Swreck
Zkušenostní body: 316

Hizuki Shima - Mitora
Zkušenostní body: 75

TÝM RITSU

Risa Mokushi - ichi
Zkušenostní body: 121

Taji Sakyuu - theFilda4
Zkušenostní body: 105


Zmražené postavy:


Kategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Vikitori
Vložil Vikitori, Ne, 2018-07-15 13:52 | Ninja už: 743 dní, Příspěvků: 84 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Masao Nibori
Tým Delta
všude možně v Suně

"Díky za pomoc Masao, moc jsi nám to dneska ulehčil. Z té epidemie už je mi zle! Pořád je to tu narváno." Řekla sestřička s unaveným hlasem a znaveně se opřela o dveře šatny.
"To nestojí za řeč, rád jsem pomohl." Odpověděl nenuceně Masao, který se v té chvíli převlékal z bílého pláště. "Navíc sledovat toho týpka co si - Nebuď škodolibej!" Skočila mu do řeči, při čemž ale jen s námahou skryla popavený úšklebek.
Masao nemohl jinak, než se tomu nahlas zasmát. Už ji znal dost dlouho na to aby věděl co si myslí. "Dobře, dobře Kameko."
"Co ti tvoji noví studenti?" Zeptala se ho s neskrývaným zájmem.
"Fakt nevím, navíc jednu z nich jsem ještě ani neviděl. Isamu ji za náma má dneska poslat. A neboj, pak ti podám přesný hlášení." Dodal s pobaveným úšklebkem. "Tak zatím!"
O chvíli později byl příjemně překvapen. Dorazili všichni. Beze spěchu k nim došel a na chvíli si musel rukou i zastínit tvář, jak mu Kazekage odrážel sluneční paprsky do ksichtu.
"No nazdar! Někdo už je tu i slušně oblečenej. Už jsem málem řekl, že nám jedna chybí, ale!-" Následovalo krátké pufnutí a sensei zmizel.
"Ta je tady." Ozvalo se zpoza sochy, kam zatím pravý Masao dorazil boční uličkou a mírumilovně se usmíval na na malou Ai.
"Tak jo děcka, pojďte za mnou." Zavelel a pomalu je vedl pryč od lesknoucí se sochy. Mluvil tak, že se ani neotáčel a spoléhal na to, že s ním budou držet krok. Za moment došli k jedné vysoké budově, do které vešli zadním vchodem a po schodech se vydali nahoru. Před posledními dveřmi se Masao zastavil, sehnul se k malému květináči a vytáhl odtamtud nenápadný klíček. Klíček jim ukázal a šibalsky na ně mrkl. Poté už jen odemkl a vešel do otevřeného prostoru.
Nyní stáli na střeše s výhledem na Sunu, sensei se uvelebil na jedné z dřevěných židliček a pokynul ostatním. "Moc lidí o tomhle místě neví." Dodal klidně.
"Ták jo!" Otočil se na ně. "Můžeme začít. Nejdřív si poslechnu co máte. Pak vám vysvětlím, proč jsem to po vás chtěl." S úsměvem pokynul na nejbližšího studenta aby začal se svým úkolem.

Falling
down is an
accident.
Staying
down is a
choice.

Obrázek uživatele Noemyska
Vložil Noemyska, Út, 2018-07-10 21:50 | Ninja už: 1903 dní, Příspěvků: 555 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Tsubaki Kokumotsu, tým delta

Začal ji vyzvánět budík kolem sedmé ranní, který nemilostně umlčela, a otočila se na druhý bok a spokojeně si pokračovala ve spánku. Po delší době do ní začal šťouchat její bratr, ať stává. Tsu ho počastovala nehezkými slovy a monolog uzavřela s tím, ať táhne k čertu, že chce spát, a opět se otočila na druhý bok a tentokrát i zakuklila. Nakonec se slečinka vzbudila sama někdy kolem druhé odpolední. Vůbec jí to nepřipadalo nějak blbé, ba naopak krásně se vyspala po včerejším putování bludištěm.
Došla si pro snídani alias oběd. S jídlem si dala pěkně na čas, přeci měli sraz až v šest večer. Do té doby mohla stihnout spousty věcí. Potřebovala si koupit nějaké šaty, kraťasy a rozhodně nesměla opomenout koupit si boty. V duchu u jídla si tak počítala, na kolik jí tentokrát vyjdou nákupy, a nebyla zrovna nadšená. Asi bude muset něco hold obětovat, možná ty kraťasy...ale nové potřebovala...V pohodlí domova si řešila, co teda si vlastně koupí.
Po další hodině, konečně se uráčila obléknout se a vyrazit na své nákupy. Nakonec se rozhodla jen pro ty boty a šaty. Jakožto správná ženská v obchodě strávila pěknou chvíli. Po nákupech se odebrala domů. Koupila v podstatě vše, co si dala do seznamu, i ty kraťasy se koupili. Vůbec toho nelitovala.
Doma koukla na hodiny, do srazu ji zbývalo něco málo přes půl hodiny. Udělala si svačinku, převlékla se a vyrazila na sraz. Když tam dorazila, měla ještě rezervu časovou. Pohlédla na sochu Pátého.
"Dneska asi budu povídat o tobě. Pravda, originalitě se meze nekladou, ale ty tvé červené vlasy...no, prostě se zmínit musí." zahihňala se. Rozhlédla se kolem sebe. Kiho na poprvé úspěšně přehlédla, na podruhé jí jej už všimla.
"Ki! Ahojky!" mávla na kolegu a došla k němu.
"Co hodláš ztratit dneska? A kdy půjdeme si sednout? Po případě kam? Dneska mám celkem upovídanou. Možná to je tím, že jsem spala asi...řekněme, že dlouho. A byla jsem dneska na nákupech. Pár věcí jsem si koupila, i když bych vážně neměla. Taky bych už mohla i něco vyházet ze skříně, jenže mi je líto se se vším tím loučit. A už se těšíš na senseie? Já strašně moc! Vypadá prostě jako fajnový chlapík."

Obrázek uživatele Kimiimaro
Vložil Kimiimaro, So, 2018-07-07 12:19 | Ninja už: 1237 dní, Příspěvků: 784 | Autor je: Propadlý student akademie

Ki Hayabusa
Tým Delta

Kaňon, ulice Suny, socha Pátého
"Asi hledat. Nějak jsem v hodinách dějepisu nedával pozor..." odpověděl jí popravdě. To, že nějak nedával pozor byl jen zástupný výraz pro spaní, civění ven z okna a dělání čehokoli jiného než věnování pozornosti výkladu. Možná, že by si Ki na něco málo základního přeci jen vzpomněl, ale před tím by muselo být dlouhé soustředění a vzpomínání. Došli k východu, a Tsubaki navrhla, že by spolu mohli někdy někam jít a pokecat si.
"Proč ne?" odpověděl Ki. Bližší seznámení by jejich spolupráci v týmu opravdu neuškodilo. Pak mu ještě Tsu poradila, aby si zkusil pořídit pásek na kalhoty.
"To by sice bylo bezpečnější, ale před někým, jako byla Nanami, by nejspíš ani to nepomohlo." odvětil a lehce se usmál, načež provedl přeměnu. Pak se s ní rozloučil, zamával jí nazpátek, a šel. Bohužel pro něj, mu už chakry moc nezbývalo, což vedlo k nepříjemnému faktu, že na okraji vesnice mu henge odmítlo vydržet, Kiho nakrátko zahalil obláček, a nakonec mu nezbyla jiná možnost, než jít domů bez kalhot. Povzdechl si, a vyrazil ulicemi města ke svému domu. Snažil se tvářit normálně, a ani se nepokoušel zakrývat své spodky. Lidi okolo, kteří se za ním otáčeli a hleděli na něj a občas se i smáli, se pokoušel nevnímat. Došel domů, pozdravil, ignoroval zvědavý a trochu pobavený pohled rodičů a následnou otázku, kde nechal kalhoty, a šel se obléct, pak najíst, a nakonec opět zamířil do svého pokoje.

...

Šest hodin odpoledne byl ideální čas. Dalo mu to možnost najít si alespoň nějaký vzor a připravit si o něm alespoň krátké povídání. Ki si o něm, i přes svůj odpor ke knihám, přečetl něco v jakési dějepisné encyklopedii, kterou našel doma. Do knihovny chodil velice nerad, neboť mu připomínala Nanami, a proto se rozhodl, že si vystačí jen s tím, co nalezl v oné encyklopedii, a se svými mizivými znalostmi z akademie. Šel a snažil se nevnímat pobavené pohledy lidí, kterým se při pohledu na něj vybavila vzpomínka na včerejšek, kdy procházel vesnicí bez kalhot. K soše došel včas, asi pět minut před plánovaným setkáním. Upřel krátký pohled na slavného Kazekageho, pak se opřel o zeď jednoho domu a vyčkával, než přijde šestá hodina.

Obrázek uživatele theFilda4
Vložil theFilda4, St, 2018-07-04 17:33 | Ninja už: 1885 dní, Příspěvků: 326 | Autor je: Pěstitel rýže

Taji Sakyu
tým Omega
Jídelna Taiyou
"Poučení dneška: nikdy nepodceňuj přehnaně hyperaktivní maníky...a blonďaté podivínky....a růžovovlasé pekařky cukroví."Pomyslel si Taji,když sledoval jak Seno-chan bleskově zdobí muffiy.
Jakmile byla s nima hotová,sensei se na ně vrhnul,jakoby na tom závisel jeho život.Taji na chvíli zaváhal,pak mu ale došlo,že pokud bude váhat ještě chvíli,nezbude na něj ani drobeček.Proto chvatně ukořistil dvojici muffinů i pro sebe a jeden hnedka ochutnal."No to mě -cenzura-..."Zamumlal Taji a nacpal si do úst další dávku dortíků.Přestože Taji měl ohledně podobných věcí vcelku dost nízké nároky,protože ani on ani jeho sestra péct neuměli,takže byl odkázán jen na levné sladkosti z obchodu,byly muffiny podle něj opravdu dobré.Za chvíli začly dortíky mizet z tácu dvojnásob rychle,protože jak Ritsu tak Taji se jima cpali jako o závod.


Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Čt, 2018-06-28 17:47 | Ninja už: 3799 dní, Příspěvků: 3083 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Daisuke Mokushi
Tým Beta
Pláž
„Ne, neřekla, Chika-sensei...!“ hleděl na zelenovlásku Daisuke s tikem v oku a pomyslnou, pulzující žilkou na čele. Kdyby jen věděla, čeho ho mohla ušetřit! Inu, nikdo nebyl dokonalý a jak vidno, ani jouninové. To Daisukeho trošku uklidňovalo a zároveň znepokojovalo. Přemýšlel, kdo vlastně v tomhle týmu má koho na starost...
Nakonec si ale jen povzdechl a smířlivě se usmál.
„Hai, Chika-sensei,“ souhlasil, když žena zavelela, že si teď trošku odpočinou.
Chvíli na to už si Daisuke, oblečený ve světle zelených, kraťasových plavkách s tmavě zelenými proužky, sedal na ručník, který si hodil do písku, využívaje svého velkého svitku jako opěradla.
„Připadám si hrozně provinile, jen tak se na misi povalovat na pláži...“ povzdechl si hnědovlásek rozpačitě, když si založil ruce za hlavou a zahleděl se na moře.


Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Po, 2018-06-25 23:36 | Ninja už: 4019 dní, Příspěvků: 1738 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Přímořské dobrodružství

Chika Yoshitsune
Sensei týmu Beta
Pláž
„Ale Tekuro-kun, správce doků je bratranec krále,“ zamrkala zmateně Chika, „já vám to neřekla? Ehehehe,“ podrbala se za hlavou.
„I mně to tak připadá,“ zamyslela se pak. „Ale mám takový neblahý pocit, že jak se dlouho nic neděje, může přijít něco velkého. Raději nepolevíme v pozornosti a budeme čekat cokoliv,“ zazubila se. „Ale teď do plavek a dnešek si ještě užijeme!“ zavelela. „Večer mrkneme na plány, co nám přinesou.“

Kouichi
„Ani ne tak záda jako žaludek,“ zazubil se. „Ale máš recht. Chtěl jsem se sem podívat, abych viděl, jak vypadá vyhlášená politika Korálového království v praxi. Je až s podivem, jak nízká je tu kriminalita. Zdejší král se dokázal poučit z historie, a to mě fascinuje, protože málokterý vládce má ochotu se učit,“ vysvětlil.
Nad Hizučinou otázkou se zamračil. „Upřímně? Bylo by to zajímavé. Ninjové přeci také tvoří velký kus historie, ale… To se asi fakt nestane. Nebo… Ty nějaký znáš?“ zamrkal překvapeně.

Risa Mokushi
Tým Omega
Jídelna Taiyou
Risa zaujatě sledovala Seno, která přesnými švihy připomínala ninju. Poleva zůstávala jen na moučníku a okolí zůstávalo čisté, což dívku naprosto fascinovalo.
„Seno-chan je fakt hustá!“ pokývala hlavou a znovu se rozzářila. „Tak Risa by si jedny lívance dala! A s lesní směsí, prosím!“
Blondýnka se zazubila. Ještě donedávna netušila, co vlastně lesní směs je. Tuto vědomost získala až při poslední misi, kdy se dostala mimo Zemi větru a během hledání unesené holčičky se ovoce mlsala, aby jí nedošla energie. Co když právě díky plodům mise dopadla dobře? Musela si je dát znovu!

Risa Mokushi
Tým Omega
Jídelna Taiyou
Risa zaujatě sledovala Seno, která přesnými švihy připomínala ninju. Poleva zůstávala jen na moučníku a okolí zůstávalo čisté, což dívku naprosto fascinovalo.
„Seno-chan je fakt hustá!“ pokývala hlavou a znovu se rozzářila. „Tak Risa by si jedny lívance dala! A s lesní směsí, prosím!“
Blondýnka se zazubila. Ještě donedávna netušila, co vlastně lesní směs je. Tuto vědomost získala až při poslední misi, kdy se dostala mimo Zemi větru a během hledání unesené holčičky se ovoce mlsala, aby jí nedošla energie. Co když právě díky plodům mise dopadla dobře? Musela si je dát znovu!

Obrázek uživatele Noemyska
Vložil Noemyska, So, 2018-06-23 21:41 | Ninja už: 1903 dní, Příspěvků: 555 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Tsubaki Kokumotsu, tým Delta

"Kdo že to je?" Přeci Pátý! I když možná se porozhlédnu ještě po někom. Ale Pátý je prostě můj idol. Co všechno dokázal i přes to, že ho lidé neměli v oblibě a nejen to. A co ty? Víš koho nebo budeš muset zasednout a hledat?" spustila na vyzvání kratší monolog. Přeci mu teď nemohla všechno říci, musela si něco nechat na zítřek.
Různě klikatili cestou, dokud nakonec nedošli na kraj bludiště. Tsu si protáhla ruce, načež mrkla na Kiho.
"Někdy někam půjdeme a dáme pokec, co ty na to?" mrkla na něj spiklenecky. Poznávat nové lidi, to bylo něco pro ni.
"Tak se měj, Ki, a zítra. A jestli ti můžu dát radu, zkus si pořídit pásek na ty kalhoty. To víš, abys je pořád neztrácel." zasmála se a vydala se domů. Ještě se otočila, aby zamávala kolegovi a už nabrala směr.
Doma ji již očekával bratr i s čajem. Usmála se na něj a začali mezi sebou debatu.

Obrázek uživatele Mitora
Vložil Mitora, Po, 2018-06-11 21:34 | Ninja už: 2147 dní, Příspěvků: 699 | Autor je: Tsunadin fackovací panák

Hizuki Shima
Tým Beta
pláž

"To je..." potvrdila Kouichiho slova s pokrčením ramen. " Jo je to něco... zvláště, když člověk narazí na lidi, kteří ho nechají jen tak stát u vyvráceného stromu a čekat... alespoň rozloučit se mohli..." své chmurnější myšlenky se pokusila okamžitě zahnat zatřesením hlavy. Zřejmě jí pomohlo to, nebo jeho další slova, protože se jí na tváři zjevil úsměv.
"To musí být příšerně nepohodlný, nebolí tě z toho záda?" Nechala mu možnost si postěžovat, jelikož sama věděla, že to občas pomáhá. "Ale na základě tvé záliby v historii za to toto místo stojí... Co přesně tě sem přitáhlo? Nebo vaši rodinu..."
Nad jeho popřením se chvíli zamyslela. "Ani neví, že minimálně sensei je již plnohodnotný ninja a už jí potkal... ale to se asi ani nedozví." místo toho se zeptala: "A chtěl bys?"

Obrázek uživatele Swreck
Vložil Swreck, Čt, 2018-06-07 10:21 | Ninja už: 2756 dní, Příspěvků: 724 | Autor je: Prostý občan

Tekuro Ashikaru, Shi
Tým Beta, Nekomi
Pláž

Dobírání Daisukeho bohižep skončilo. Senseičina otázka ho vrátila zpět do mise.Tekuro si v hlavě srovnal všechno tak, aby to nevypadalo, že se celý den jen flákal a udělal toho tak málo.
"Pomocí velice rafinované lsti jsme prověřili správce doků a zároveň trochu povzbudili jeho pozornost. Ten chlap vypadá čestně a neúplatně. Vlastně ještě pořád nechápu, proč tady jsme. Podle toho, co jsme zatím slyšel by tohle byl první zločin za hodně dlouhou dobu. V tomhle městě se snad i ty zloději nahlašujou sami, krčil Tekuro bezradně rameny. Když to teď vyslovil nahlas, konečně mu došla ta podivnost.

Shi si svoji roli docela užíval. Byla sice monotónní, ale nemusel být poblíž Daisukeho a řešit misi. Na jednu stranu byl rád, že je všechny po dlouhé době zase vidí. Na druhou stranu se těšil, až to skončí.
Prozatím se dál držep své role hlídače a pozorovatele.

Obrázek uživatele Kimiimaro
Vložil Kimiimaro, Út, 2018-06-05 21:47 | Ninja už: 1237 dní, Příspěvků: 784 | Autor je: Propadlý student akademie

Ki Hayabusa
Tým Delta

Kaňon
Epickej příchod a odchod, jak Tsubaki nazvala vystoupení jejich senseie, neřešil. Zajímalo ho, jak se dostat z tohohle místa. Tsu se vydala nějakou stezkou, a vzhledem k tomu, že vůbec neměl náladu na to se sám ztratit uprostřed kaňonu, vydal se za ní. Procházeli mezi skalami, přímé světlo střídalo stíny a hrozné vedro střídalo menší vedro. Když tak o tom přemýšlel, tak to, že ztratil kalhoty nakonec nebylo to zas tak hrozné. Vždyť ty kalhoty by to horko beztak zhoršily. Tsu se zatím rozpovídala o svém vzoru. Vzhledem k tomu, že si teď nemohl vzpomenout na nikoho zajímavého, se rozhodl věnovat jí pozornost.
"Hm? A kdo to bude?" zeptal se.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Po, 2018-06-04 22:05 | Ninja už: 4019 dní, Příspěvků: 1738 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Mise týmu Beta: Přímořské dobrodružství

Chika Yoshitsune, Kouichi Hirai
Sensei týmu Beta
Ulice města Yatsuhiro
„Přesně tak!“ zvedla Chika poučně prst a zazubila se. „Výbava je především důležitá, hihi!“ pokračovala ve dvojsmyslech, které Tekuro načal, ale když si všimla, jak se Daisuke tváří, slitovala se.
„No ták, to byl jen vtip, jen vtip,“ zamávala před sebou rukama, načež si odkašlala. „Takže na co jste přišli?“
Hnědovlásek začal se svým hlášením a žena pokyvovala. „Skvělá práce, Daisuke-kun. Je vidět, že se vyznáš,“ pochválila ho s úsměvem.
„Co jsi zjistil ty?“ obrátila se na Tekura.

„Tak to musí bejt fakt něco,“ zazubil se Kouichi. Jakmile ale dívka zmínila cestu po moři, zašklebil se. „Cesta po moři je děs. Cestuju v takový zajímavý poloze, víš? Způle přehnutej přes zábradlí, abych nezvracel na palubu,“ podrbal se roztržitě za hlavou. „A ne, ninji jsem žádný nepotkal.“

Obrázek uživatele Sadista
Vložil Sadista, Po, 2018-05-28 21:37 | Ninja už: 903 dní, Příspěvků: 92 | Autor je: Prostý občan

Ai Hayo
Team Delta
Kancelář Kazekageho - Domov - Socha Pátého

Ai slušně poslouchala svého Kazekageho. Jakmile Kazekage začal natahovat ruku, modrovláska přistoupila blíže a dopis si převzala a dala si ho do kapsy.
,,Děkuji a nashledanou." řekla a otočila se ke dveřím. Vzala za kliku a mezi futrama se jen otočila. ,,Přeji hezký zbytek dne, Kazekage-sama." Dodala a rychle zmizela za dveřmi. Budovou procházela v klidu a pod budovou se zastavila. Nasadila si své sluchátka a vyrazila domů. Dopis měla v kapse a vůbec se o něj nezajímala. když došla domů, sundala si boty a šla rovnou do kuchyně, kde ten dopis položila na stůl. Donesla si jídlo a položila vedle toho dopisu. ROzbalila dopis a přečetla si ho.
,,Cože? Budeme probírat můj vzor? Toho kdo mě inspiruje být silným ninjou?" vyjekla najednou, až se její máma lekla. 'Můj vzor je Sakura. Jednou chci být tak silná jako ona. Kdo jiný by měl být můj vzor?' řekla si v duchu. Nevnímala rodiče a po jídle odešla do pokoje. Vykoupala se a lehla si do postele. Ještě jednou si přečetla dopis a pak usla. Druhý den se probudila hodinu před srazem. Udělala si rychlou hygienu a pak se oblékla. 15 minut před srazem odešla z domů a mířila si to k soše pátého Kazekageho. Zastavila se pod ní a čekala na ostatní. Nakonec poskládala pečetě a řekla: Burendo no Kage. Tím pádem zmizela a stala se neviditelnou. Stále pod obličejem sochy a čekala.

Obrázek uživatele Ero Michi
Vložil Ero Michi, Pá, 2018-05-25 22:19 | Ninja už: 3584 dní, Příspěvků: 560 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Pěstitel rýže

Kazekage
pracovna kazekageho

Sotva za Raizem s Miyuki zapadly dveře pracovny a Isamu si před sebe přitáhl nové složky k vyřízení, ozvalo se pět zaklepání. Muž pomalu vzhlédl nejprve v očekávání, že snad něco jounini zapomněli, vzápětí ale usoudil, že takové muší zaklepání bude prací někoho jiného.
"Vstupte," vyzval osobu za dveřmi, načež se mu podezření potvrdilo. Místo Raiza nebo Miyuki dovnitř vstoupila drobná dívka s žádostí o nový tým.
"Ah, samozřejmě," přikývl Isamu na souhlas, vzal do rukou papíry ležící na stole a zcela zbytečně, spíše pro efekt a získání trochy času, než si srovnal vše v hlavě, s nimi poklepal o desku stolu, aby je srovnal.
"Ano, tvým novým týmem je tým Delta. Vede ho jounin jménem Masao Nibori," informoval modrovlásku vzápětí, sotva mu správné informace vytanuly konečně na paměti. Zároveň odložil papíry z rukou, otevřel první zásuvku ve svém stole a vylovil z ní vzkaz, který pro dívku měl.
"Tohle ti tvůj sensei posílá," natáhl k Ai ruku s dopisem.
"Přeji hodně štěstí," popřál jí přitom s přívětivým úsměvem, čímž její návštěvu zároveň i ukončil.

SAJRAJTI!

Na pana S a na pana K nám nesahejte! Jsou výhradním majetkem dvou nezbedných úchylů :3

Obrázek uživatele Mitora
Vložil Mitora, Út, 2018-05-22 20:53 | Ninja už: 2147 dní, Příspěvků: 699 | Autor je: Tsunadin fackovací panák

Hizuki Shima
Tým Beta
Pláž

"Tak nějak no... Ale jo, potkávám je celkem často, když se chcou nechat potkat, že jo, protože se říká, že když se nechce ninja nechat vidět, nikdo ho nenajde." Odpověděla zcela upřímně ze svého pohledu někoho, kdo mezi nimi nevyrůstal a opravdu je tak akorát občas zahlédl na ulici. Ovšem při zmínce o tomto faktu potlačila silné nutkání rozhlédnout se po lidech okolo. "Může tu být více ninjů, schovaných, taky se mohli infiltrovat, ale... ne, dost, teď se snažíš vést rozhovor..."
"Cesta po moři? To muselo být úžasné. Moře je skvělé." Na chvíli se jen tak zasnila, takže jí málem podklouzla noha. Měla štěstí, že si to uvědomila včas a tak si nikde nenabila, ale raději se posunula o kousek jinam, trošku blíže k němu. aby se to neopakovalo. Hned, co si byla jistá pevnou půdou pod nohama, se mu zkoumavě zahleděla do očí. "A co ty, Koichi-kun? Už jsi nějaké ninji potkal?"

Obrázek uživatele Noemyska
Vložil Noemyska, Po, 2018-05-21 22:30 | Ninja už: 1903 dní, Příspěvků: 555 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Tsubaki Kokumotsu, tým delta

Snažila se nesmát poznámce o kalhotách a vzdávání, tedy se spíše snažila smát se potichu. Ze senseie měla velice dobrý pocit. Zatím byl vtipný a originální. Takové hle představení ještě nezažila. Málem přijít o život, pak se prodírat tunely, nejeden člověk by si zvykl.
Masao jim dal velice jednoduchý úkol, aspoň jednoduchý pro Tsu. Přesně věděla, koho zmíní, vlastně sám sensei to řekl. Mrknutí senseiovi oplatila zářivým úsměvem. Jo, toho dle si snad budou muset předcházet, aby s nimi zůstal. Chtěla se ještě na něco optat, ale už nezbyl čas.
"Musíme uznat, že příchod měl vážně epickej a ten odchod. Taky mohl říci kudy. Prostě se vydáme po jedné cestě a někam se dostaneme, ne?" jak řekla, tak i udělala. Rozešla se po první cestě, která se ji zamluvila, a taky kterou spatřila.
"Vím o kom budu asi hovořit. Sice nijak nebudu originální, ale je to můj velký vzor. Prožil si spoustu zlých věcí, ale co dokázal! Prostě úžasné!" začala vyprávět nahlas. Bylo jí jedno, jestli ji někdo poslouchá či ne.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Ne, 2018-05-20 20:45 | Ninja už: 3799 dní, Příspěvků: 3083 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Daisuke Mokushi
Tým Beta
Pláž
„T-To to s náma jako myslela vážně...!?“ zůstal na Chiku Daisuke chvilku s pootevřenými ústy, tikem v oku a rudě zářícími tvářemi civět.
„Proč já, u všech třísek!“ přejel si poté dlaní po tváři, částečně proto, aby zakryl své rozpaky, a částečně kvůli Tekurově vtipnému dodatku.
„No, tak snad je Kouichi solidní kluk...“ nechal to nakonec být a zahleděl se ještě naposled směrem, kterým dvojice odešla.
„Nicméně,“ změnil téma a obrátil se zpátky na Chiku, „mluvil jsem s těmi dvěma strážníky, co nás přišli přivítat. Podle nich jsou zdejší ozbrojené složky dobře připravené a žádné potíže neočekávají. Yamauichi-san nám večer na loď donese plány města a kanalizace, včetně pochůzek a střídání stráží,“ sdělil zelenovlásce a pohlédl na Tekura, který měl určitě také co říct.


Obrázek uživatele Swreck
Vložil Swreck, So, 2018-05-19 10:58 | Ninja už: 2756 dní, Příspěvků: 724 | Autor je: Prostý občan

Tekuro Ashikaru&Shi
Tým Beta&Nekomi
Ulice města Yatsuhiro

Hláška u Daisukeho zapůsobila na sto procent a Tekurovi to zase na moment zvedlo náladu. Sledoval odcházející kluky a zmohl se jen na škodolibé ušklíbnutí. Ovšem při zmínce o tom, jak Chika-sensei ovládá i jiné schopnosti Kunoichi málem vyprskl smíchy. Tedy, napoprvé málem. Potom definitivně.
"Správně! Přímo v příručkách je uváděno, že je dobré znát složení nepřátelské skupiny, počet nepřátel a ideálně jejich výbavu."
Při svém výkladu mával prstem stejně, jako jejich učitel na akademii. Přesně tomuhle dvojsmyslu se vždycky všichni smáli a on byl teď naprosto nadšený z toho, že ho může aplikovat v reálném životě.

...

Shimu už to začínalo být trapné, ale z nějakého důvodu měl pocit, že je sledovat musí. Nebylo v tom nic zvrhlého, prostě jen nevěřil tomu klukovi. Ne že by Hizuki nebyla hezká, ale připadalo mu podezřelé, že jakmile přijedou do města, hned se k ní namotá nějaký kluk.
Dál se proplétal davem a když to bylo možné, změnil podobu.

Obrázek uživatele Sadista
Vložil Sadista, Út, 2018-05-15 19:17 | Ninja už: 903 dní, Příspěvků: 92 | Autor je: Prostý občan

Ai Hayo
Team Delta
Jižní Cvičiště - Domov- Kancelář Kazekageho

Ai zrovna relaxovala pod jedním stromem v jižním cvičišti a přemýšlela, proč mění teamu jako na běžícím pásu. 'Tohle bude můj třetí team od mého odchodu z Akademie. To jsem snad prokletá nebo co? Už upřímně doufám, že toto je můj poslední team.' říkala si mladá modrovláska v duchu. Nevnímala okolí, protože poslouchala svoji oblíbenou hudbu. Když začalo slunce zacházet, dívka vstala a rozešla se domů. Kolik bylo hodin, ji bylo jedno. Nevnímala čas a ani okolí. Jestli na ní někdo promluvil, neslyšela ho. Byla zaposlouchaná do hudby. Doma si sundala boty a rozešla se do kuchyně, kde si vzala něco z lednice a odešla do svého pokoje. Její máma poznala, že se jí něco stalo a věděla, že kdyby ji to Ai chtěla říct, řekla by ji to sama. Proto to neřešila a dál se věnovala svému. Ai v posteli nemohla usnout a jen koukala do stropu. Okolo půlnoci se ji podařilo usnout. Vzbudila se další den brzy ráno. Oblékla se do svého tradičního oblečení a rozešla se dolů do chodby. Tam si obula boty a rozešla se ven, kde si to namířila ke Kazekagemu. 'Tak je to tady, dneska další team. Další seznamování.' řekla si dívenka cestou. Po půl hodině, když stanula stanula před budovou jednoho z pěti Kage, si povzdechla. Se skloňenou hlavou se rozešla k oné kanceláři. Jakmile stála před dveřmi, zaťukala a čekala až ji pustí dovnitř. Jakmile ji dovolili vstoupit, vešla a sundala si sluchátka, jako gesto úcty.
,,Dobrý den, jdu se nahlásit, jelikož se mi rozpadl team. Tak jsem tu, abych zjistila, do jakého teamu budu přiřazena tentokrát." řekne dívka smutným hlasem a dívá se na onu osobu, sedící za stolem.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Po, 2018-05-14 21:05 | Ninja už: 4019 dní, Příspěvků: 1738 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Mise týmu Beta: Přímořské dobrodružství

Chika Yoshitsune, Kouichi Hirai
Sensei týmu Beta
Ulice města Yatsuhiro
„Když já si byla jistá, že s váma by mi to Daisuke-kun nedovolil,“ našpulila rty, jako kdyby byl loutkář její otec. „A navíc, já sbírala informace. Nejsem nic moc v boji, dokud mi nerupne v bedně, ale to neznamená, že neoplývám jinými schopnostmi kunoichi, víš?“ založila si ruce pod prsy a zatvářila se uraženě.
Pak se zahleděla směrem, kterým Hizuki odešla s mladíkem, a usmála se jako sluníčko. „To byl Kouichi. Takový milý kluk. Hizuki ho zpovídá o situaci ve městě.“

„Páni, takže ty jsi ze Suny, jo? Takže potkáváš ninji každý den? To musí bejt fakt něco! Jsou fakt tak klidný a rozvážný? Taková práce je fakt nebezpečná!“ pronesl překvapeně, načež se zatvářil zamyšleně. „Já jsem ze Země čaje. Je to sem kus cesty po moři,“ zazubil se.

Obrázek uživatele Mitora
Vložil Mitora, Út, 2018-05-08 22:11 | Ninja už: 2147 dní, Příspěvků: 699 | Autor je: Tsunadin fackovací panák

Hizuki Shima
Tým Beta
Pláž

Naprosto nevědomky od veškerého dění kolem sensei, následovala Hizuki Kouichiho a tvářila se u toho velice spokojeně. Tedy až do dalších slov. To se zamyslela, jak to odůvodnit. Jestli byl od Chiky někdo velmi odlišný, byla to ona. Nikdy by jí nenapadlo, že bude někdo předpokládat, že je zelenovláska její mamka.
"Už to tak bývá... Geny jsou vždycky na půl a občas to stačí jen na to pohlaví." Zazubila se s pokrčením ramen.
Když došli ke hranici kamenné pláže, zkoumavě si jí začala prohlížet, ale trpělivě čekala, co dál. Když zaregistrovala ruku před sebou, se zářivým úsměvem se jí chytila a nechala si pomoct. Možná jí v tu chvíli ani nedošlo, že kdyby použila chakru, byla by mnohem jistější než on a pomáhala by ona jemu. Ovšem, buď jí to nedošlo, nebo chtěla setrvat ve své roli obyčejné holky na prázdninách, že se o nic takového ani tajně nepokusila.
"Taťka má hrnčířství v Suně." Odpověděla zase tak, aby nemusela lhát a zároveň je snad nijak neopatrně neprozradila. "A odkud jsi sem přijel ty?" optala se pak zvídavě.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Po, 2018-05-07 23:27 | Ninja už: 3799 dní, Příspěvků: 3083 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Daisuke Mokushi
Tým Beta
Pláž
Když se mladíci vytratili, Daisukemu se v duchu ulevilo.
„J-Jakou večerní zábavu!?“ koktal, když s ním začala Chika třást.
„TEKU!“ rozkřikl se hned na to s narůžovělými tvářemi na svého kamaráda, vzhledem k tomu, že si přeci jen víceméně úspěšně domyslel, co bylo tou zábavou myšleno. Natolik už Chiku poznat stihl.
„Mattaku! (Ach jo!) promnul si kořen nosu mladý loutkář, když se trošku uklidnil, „proč jsem si jen myslel, že tu sbíráte informace nebo děláte něco jiného užitečného, Chiko-sensei!?“ vrhl na ženu ještě se zbytkem ruměnce ve tváři skeptický pohled plný výčitek.
„Mimochodem, co je to za kluka, se kterým odešla Hizuki-chan?“ zahleděl se poté směrem, kterým dvojice odešla. Ani si neuvědomil, že si stihl vůči plavovlásce vypěstovat jakýsi bratrský, ochranitelský instinkt.


Obrázek uživatele Swreck
Vložil Swreck, Po, 2018-05-07 23:08 | Ninja už: 2756 dní, Příspěvků: 724 | Autor je: Prostý občan

Tekuro Ashikaru&Shi
Tým Beta&Shi
Ulice města Yatsuhiro

Kluci naštěstí odtáhli. Ne snad že by Tekuro žárlil, nebo nechtěl Chice dopřát zábavu. Šlo spíš o to, že se bál situace, kdy nějaký z těch kluků Chiku naštve a ona promění tohle město v kůlničku na dříví. Bezpečnost především. Oni tu měli být za ty dobré.
"My vám jako nestačíme? Nebo jak?" zvedl pravé obočí s hranou výčitkou. Kdyby se zamyslel, proč to vlastně dělá, asi by mu vyšlo, že především proto, aby přivedl Daisukeho do rozpaků.

Shi mezitím sledoval svoji kolegyni s blonďákem. Několikrát změnil podobu pomocí henge, vždy tak, aby ho přitom pokud možno nikdo neviděl. Měl v tom už praxi, henge bylo překvapivě jedno z jeho nejpoužívanějších jutsu.
*Neudělej nějakou hloupost,* vysílal myšlenky k blonďákovi. Shi necítil se na mrzačení.

Obrázek uživatele Ero Michi
Vložil Ero Michi, Po, 2018-05-07 14:17 | Ninja už: 3584 dní, Příspěvků: 560 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Pěstitel rýže

Osamu Ritsu
Tým Omega
jídelna Taiyō

Růžovláska chvatně dozdobila krémem zbytek vonících muffinů, načež odhodila prázdný sáček od polevy stranou a chopila se malého hrnce. Rozvážně zamíchala tmavě rudou polevu uvnitř, trochu z ní naběračkou nabrala a následně několikrát trhla paží všemi možnými směry, až to zezadu vypadalo, jako by vrhala shurikeny. Místo ocelových hvězdic však rozlila polevu na krémové čepičky, korunovala je malými, cukrovými srdíčky zapíchlými na vrcholku a s širokým úsměvem je naservírovala před usazenou trojici.
"Ta-dá!" založila si spokojeně ruce v bok. I přes její prudké pohyby nebylo ani známky po jediném cáknci vedle. Všechna poleva ulpěla jen na hotových dortících, které volaly po snězení. Ritsuovy oči okamžitě vzplály nadšením. Jakmile se chopil prvního dortíku, Seno obrátila pozornost k Rise.
"Lívance? Máme spoustu lívanců! Borůvkové, jahodové, třešňové, s lesní směsí, banánové, se sirupem..." začala na prstech vypočítávat, na kolik druhů si u ní můžou zákazníci objednat lívance, zatímco zamyšleně hleděla do stropu.
"Se-no-chan-má-fu-pe-l-blí-van-fe," zamumlal Ritsu s plnou pusou cupcakeů, které do sebe tlačil jako o život. Z tácu tak mizel jeden za druhým rychlostí světla.

SAJRAJTI!

Na pana S a na pana K nám nesahejte! Jsou výhradním majetkem dvou nezbedných úchylů :3

Obrázek uživatele theFilda4
Vložil theFilda4, So, 2018-05-05 19:48 | Ninja už: 1885 dní, Příspěvků: 326 | Autor je: Pěstitel rýže

Taji Sakyu
Tým Omega
jídelna Taiyō
"Dnešek je plný překvapení." Pomyslel si Taji,když se rozhlížel po jídelně a pokoušel se identifikovat všechny ty vůně.Sensei se začal vítat s růžovlasou Seno-chan a chválit její muffiny.Taji slušně pozdravil a na senseiův pokyn se posadil k pultu.
Přitom se naklonil ,aby si napůl dozdobené muffiny mohl lépe prohlédnout."Jsou snad tyhle dortíky důvodem,proč je sensei tak rychlej?Co když do nich ta růžovláska přidává něco speciálního?"Přemýšlel Taji,když si všimnul výrazu na blonďákově tváři,ale proti své vůli se mu na muffiny začaly pořádně sbíhat sliny.


Obrázek uživatele Kimiimaro
Vložil Kimiimaro, St, 2018-05-02 18:45 | Ninja už: 1237 dní, Příspěvků: 784 | Autor je: Propadlý student akademie

Ki Hayabusa
Tým Delta

Kaňon
Muž před nimi začal mluvit, a jak se zdálo, už neměl v plánu měnit hlasy. Každopádně, jeho řeč přinesla Kimu několik nečekaných překvapení prvé řadě jej překvapilo, že dovedl poznat přeměnu. To, co jej ale zaskočilo víc, byl jejich první úkol zaměřený na historii a osobnosti z dob minulých. Sensei pak zmizel v obláčku kouře. Ten byl zevnitř zvětšen druhým pufnutím, kterým Ki nechal zmizet svoje falešné kalhoty. Byli tu jen oni tři, tak nač plýtvat chakrou na skrývání spodního prádla, když už ho Kami a Tsubaki stejně viděly?
"Historie... Sakra," řekl Ki po zmizení kouře spíš pro sebe než pro holky. Hodiny dějepisu nepatřily k jeho oblíbeným, a raději je trávil jinak než věnováním pozornosti výkladu. Co se knihovny týkalo, měl k ní odpor kvůli zoufalé nudě a žádné akci, která by se u čtení mohla udát. Byla možnost se i někoho zeptat, ale to mohlo dopadnout všelijak, třeba starým člověkem, jehož dlouhé vyprávění a vzpomínání by bylo schopno Kiho velice snadno uspat.
"Mno... Kudy ven? Já jen, abysme se ještě v čas srazu nemotali kaňonu..." obrátil se teď s dotazem na spolubojovnice.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Ne, 2018-04-29 14:53 | Ninja už: 4019 dní, Příspěvků: 1738 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Mise týmu Beta: Přímořské dobrodružství

Chika Yoshitsune, Kouichi Hirai
Sensei týmu Beta
Ulice města Yatsuhiro
Chika se rozjařeně obrátila na Daisukeho a zamávala mu. „Ahoj, medvídku!“ pískla.
Mladíky okolo ní však polil studený pot. Daisuke totiž vypadal o něco starší než oni, což ze zelenovlásky dělalo minimálně čtyřicátnici.
To už bylo ujeté i na ně, a tak se raději vytratili. Kunoichi se zděšeně ohlédla a do očí se jí nahrnuly slzičky.
„Daisuke-kun, zkazil jsi mi večerní zábavu!“ úpěla, zatím co s ninjou cloumala.

„Je legrační, jak se dcery mámám občas vůbec nepodobají, co?“ zazubil se Kouichi, úspěšně ignoruje ostatní mladíky.
Společně došli až k místu, kde se pláž změnila v kamennou. Mladík opatrně našlapoval, a když si byl jistý svou rovnováhou, podal plavovlásce ruku. „Pomůžu ti, ať nespadneš,“ usmál se. „Odkud vlastně jsi?“

Risa Mokushi
Tým Omega
Jižní cvičiště
Dívka následovala senseie a zamávala usměvavé Seno. Vypadala sladce jako celá její restaurace.
„Ahoj! Risa je Risa!“ zazubila se a vyškrábala se na barovou židličku.
Celý ten podnik nádherně voněl, v každé části jinak. Risa vůně poznávala, a dokonce zvládla i některé pojmenovat. Rei totiž také rád pekl sladkosti a často dívku posílal nakupovat suroviny.
Kunoichi napadlo, že by si její malý bráška mohl s usměvavou růžovláskou rozumět.
„Vypadají hustě kruto přísně!“ oznámila a zatvářila se blaženě. „Nemáte tady taky lívance?“

Obrázek uživatele Ero Michi
Vložil Ero Michi, Pá, 2018-04-20 09:37 | Ninja už: 3584 dní, Příspěvků: 560 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Pěstitel rýže

Osamu Ritsu
Tým Omega
jídelna Taiyō

"Že jo?!" přidal se k Rise okamžitě, když jí nasládlá vůně vrátila všechnu energii.
"A chutná to mnohonásobně líp!" zatnul nadšením pěsti, zatímco se mu v očích rozehrály hvězdy.
"Takže se jde jíst!" vyrazil pěstí vítězně do vzduchu a s otevřením dveří, které cinkly díky zvonku visícímu hned nad nimi, vpadnul do podniku. Všechny tři okamžitě pohltila jemná, sladce vonící vůně květin, mísící se s kořením podle toho, do jaké části jídelny člověk právě přešel. Zatímco u dveří voněla vanilka s ibiškem, ve středu se mísily třešně s šeříkem. A u oken v zadní části byla zase cítit skořice s levandulí.
Se zvukem zvonku se ke dveřím otočila i růžovláska, která právě zdobila jahodovým krémem čerstvě upečené muffiny.
"Ritsu-chán!" vypískla přes celou jídelnu nadšeně, natáhla se přes pult, který nebyl o moc menší než ona, a nadšeně blonďákovi zamávala. Ritsu v mžiku roztáhnul rty do širokého úsměvu a se zazubením zamával dívce nazpátek. Poté zarazil ruce hluboko do kapes své mikiny a dlouhým, komickým krokem zamířil k pultu. U něj se jako na povel zastavil a zapružil v pase jako vyskakovací kašpárek. Dívka si drobnými dlaněmi překryla ústa a pobaveně se zahihňala.
"Ritsu-chan, tys je cítil zase přes celou vesnici, že jo!" vyhrkla vzápětí, když se nahnula přes pult stejně jako Ritsu.
"Protože jsou vždycky cítit přes celou vesnici, Seno-chan!" přisvědčil Ritsu se svítícíma očima. Seno se vesele zasmála, vzápětí si ale všimla, že Ritsu nepřišel sám. Zvědavě se proto nahnula do strany a zadívala tázavě na Risu s Tajim. Pak se zase podívala zpátky na Ritsua, načež jí nad hlavou blikla žárovka.
"To jsou tví žáci, Ritsu?! To vám hned musím donést čerstvou várku!" vyhrkla nadšeně a urychleně začala chystat právě dodělané muffiny. Ritsu se pomalu narovnal, otočil se na patě zády k pultu a kývnul na dvojici geninů, aby zasedli ke stolu hned u pultu. Sám si přitom přitáhnul židli a usadil se s pusou rozšklebenou od ucha k uchu.

SAJRAJTI!

Na pana S a na pana K nám nesahejte! Jsou výhradním majetkem dvou nezbedných úchylů :3

Obrázek uživatele Vikitori
Vložil Vikitori, Čt, 2018-04-19 21:44 | Ninja už: 743 dní, Příspěvků: 84 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Masao Nibori
Tým Delta
rozchod

"Jsem váš novej sensei." Řekl Masao a tvářil se spokojeně i když mu zatím neukázali, že by toho byli hodni.
"Vím co si říkáte... Zjistil jsem si o vašem týmu co se dalo. Zdá se, že ty senseie střídáte jako boty, ale doufám, že je tomu konec. Ještě párkrát by se vám to stalo a taky byste se na to mohli rovnou vykašlat..." Řekl a zamyšleně se zamračil.
"Asi jako ty." Koukl na Kiho.
"Kdyby mě furt dokola zrazovala ta samá část oblečení, taky bych se na její nošení asi brzo vykašlal." Dodal a smutně pohlédl na Kiho falešné kalhoty.
"Každopádně... lepší bude toho všeho už pro dnešek nechat. Takže tady jsou instrukce." Pronesl a Chiko se zvědavě podíval na jeho hlavu.
"Jděte domů nebo kam chcete, promyslete si jestli víte o někom z historie, který je váš vzor nebo si myslíte, že můžete být podobní. Pokud o té osobě něco víte, tím líp pro vás. Pokud ne, máte dost času zajít do knihovny nebo se někoho zeptat a každý bude mít jednu osobu, o které nám poví. Sraz si dáme zítra v šest odpoledne před sochou pátého." Řekl a významně mrkl na děvče z klanu Kokumotsu. "Otázky? - Teda vlastně otázky až zítra. Teď mám ještě nějakou práci." Zarazil se, když si uvědomil co říká.
"Tak zdar!" Mávl na ně, načež zmizel v obláčku kouře.
"Otázky? to tak, nemůžu bejt průhlednej jako on... Sensei měl až moc stereotypní styl výuky. Neměl bych to dělat zas tak moc podle něj." Pomyslel si, když se loudal domů.

Falling
down is an
accident.
Staying
down is a
choice.

Obrázek uživatele theFilda4
Vložil theFilda4, St, 2018-04-18 21:57 | Ninja už: 1885 dní, Příspěvků: 326 | Autor je: Pěstitel rýže

Taji Sakyu
tým Gama
ulice Sunagakure -> Jídelna Taiyō
Nastěstí pro Tajiho,jeho nový sensei za sebou nechával dobrou stopu v podobě oblaků zvířeného prachu,takže bylo snadné ho sledovat.O tom ,že by ho dostihl,Taji ani nepřemýšlel.Rychlost jakou blondák svištěl skrze vesnici,byla daleko nad možnosti genina jako byl on.Taji si vždycky zakládal na rychlosti a byl na to svým způsobem i pyšný,ale teď si připadal pomalý jako pouštní šnek zalitý v medu.
Když doběhnul senseie stojícího před jídelnou,seskočil ze střechy a opřel se rukama o svá kolena a zhluboka se nadechnul.Vzduch byl prosycen nějakou sladkou vůní a Tajimu začalo opět kručet v břiše.O chvíli později dorazila i Risa,která sotva popadala dech,ale stačila chvilka a už vypadala zase plná té hyperaktivní energie,nad čímž Taji jen nevěřícně zakroutil hlavou.


Obrázek uživatele Mitora
Vložil Mitora, Po, 2018-04-16 21:37 | Ninja už: 2147 dní, Příspěvků: 699 | Autor je: Tsunadin fackovací panák

Hizuki Shima
Tým Beta
pláž

Nechápavě naklonila hlavu na stranu, když se mladík vedle ní víceméně celý rozzářil.
"Jup, vážně, jsem vážná... viděl jsi někoho vážnějšího než já?" uculila se jeho směrem a zastínila si oči rukou, aby na něj ještě líp viděla. Při dodatku pokrčila rameny a jen tak nonšalantně pronesla. "Většina holek je prostě divná."
Poté následovala jeho pohled až k zelenovlásce, ale rychle jej stočila k němu. " Taky má zájem se podí... moment cože? Mamka? Uh... jasně, dává to smysl..." Díky spoustě her a nutností vžít se při nich rychle do role neměl Kouichi šanci poznat, že jí to zarazilo. Místo toho, se rozsvítila jako ono pomyslné sluníčko, za něž jí Chika označila.
"Kaachan, arigatou" Rychle k ní přeběhla, aby jí objala a zase urychleně vrátila ke svému průvodci.
"Dovolila, tak pojďme a... povídej prosím, Kouichi-kun." následovala jej ať se vydal jakýmkoliv směrem a protože veškerou svou pozornost věnovala tomu, co měl v plánu povídat, nevšimla si příchodu ostatních členů týmu. A nebo to bylo, velice pravděpodobně, proto, že je Shi zdatný v tom, nedat se vidět.