manga_preview
Boruto 62

NFFORPG - Sunagakure no Sato


První divize

Vypravěč - Jaden
Volných míst v týmu - 0
Kde tým hraje - fórum

Sensei

Studenti


Záložní divize

Vypravěč - ichi
Volných míst v týmu - 0
Kde tým hraje - fórum


První divize

Vypravěč - ichi
Volných míst v týmu - 0
Kde tým hraje - fórum

Sensei

Studenti


Tým Beta

Vypravěč - ichi
Volných míst v týmu - 0
Kde tým hraje - fórum

Sensei

Studenti


Tým Delta

Vypravěč - Vikitori
Volných míst v týmu - 0
Kde tým hraje - fórum

Sensei

Studenti


Tým Théta

Vypravěč - ichi
Volných míst v týmu - 1
Kde tým hraje - fórum

Sensei

Studenti


Tým Omega

Vypravěč - Kitabatake
Volných míst v týmu - 0
Kde tým hraje - fórum

Sensei

StudentiKategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Mitora
Vložil Mitora, So, 2021-09-18 18:31 | Ninja už: 3317 dní, Příspěvků: 791 | Autor je: Tsunadin fackovací panák

Hizuki Shima
Tým Beta
Chuuninská zkouška

Byla ráda, že vchod ve sklepě našli včas. Bylo by opravdu nepříjemné být pozadu ještě před začátkem zkoušky. Chladný otvor jí spíše fascinoval, než že by cítila nějaké odrazení, takže její pohled z místa, kde koukala zboku do mapy, odbíhal do chodby před nimi.
Nervozita se v ní kupila a toto chvilkové čekání z ní udělalo nedočkavý uzlíček energie. Celé její tělo bylo ve zdánlivém pohybu. Prakticky vibrovala na místě.
Plán samozřejmě odkývala. Chtěla prostestovat, už měla i slova na jazyku, ale na poslední chvíli je spolkla. Dávalo smysl, že kdyby to začalo vypadat špatně, Daisuke má více zkušeností a schopností a ona by se mu jen pletla pod nohy.
"Dobře, ale kdyby k tomu nejhoršímu došlo, mysli i na sebe, prosím? A kdyby se na tvé straně něco pokazilo, kontaktuj mě a já se hnedka vrátím... Členové týmu jsou důležitější než zkouška." nechtěla vytahovat nejčernější scénáře, ale nehody se stávají, zvláště když každý z nich třímá hned několik potenciálně smrtelných zbraní a viděla jak Tekuro s Daisukem a sensei vypadali po tréninku.

Hizuki Shima
Tým Beta
Pirátská loď

Připravenost Kouichiho jí překvapila, ale více překvapivé bylo to, že jí to překvapilo. Mladík skutečně působil, že zvládá úplně vše. Fascinovaně pozorovala jeho dílo a pohledem pronásledovala každý tah štětce. Neodvrátila jej ani když Kaori položila otázku. Místo toho v odpovědi zavrtěla hlavou a zvuk, který ze sebe vydala se dal bez problémů přeložit jako nee. Konečně odlepila oči od svitku a pohlédla na kapitánku.
"Zvuky nevydává. Když zpráva přijde, tak se svitek rozsvítí. Nejsem si teď moc jistá jak jasně, ale měl by svítit než si člověk zprávu přečte..."

Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, Pá, 2021-09-17 12:11 | Ninja už: 4698 dní, Příspěvků: 1451 | Autor je: ONLINE, Prostý občan

Hirotado Yutsurai
Chuuninské zkoušky
Tiše se uchechtl. "Samozřejmě, že jsem! Víš Toshi, možná to nebude dnes, zítra, nebo třeba za rok, ale jednoho dne mi to zopakuješ a budeš to myslet vážně."
Jednoho dne docení jeho kvality! Stejně jako rodiče a všichni ostatní! Tyhle zkoušky budou klíčové naprosto ve všech ohledech. Uvědomil si, že chce na dívku udělat dojem stejně jako na kohokoliv, kdo jej bude hodnotit. Musel se posunout dál. Všichni budou říkat jak je cool a budou ho mít rádi!
Najednou stál těsně za ní a s šibalským úsměvem jí hleděl přes rameno do mapy. Hledal na ní modrou tečku.
"A kam že to vlastně jdeme? Bylo by hezké informovat svého nejoblíbenějšího kolegu."

Obrázek uživatele theFilda4
Vložil theFilda4, Čt, 2021-09-16 20:38 | Ninja už: 3055 dní, Příspěvků: 417 | Autor je: Pěstitel rýže

Chunninské zkoušky

Taji Sakyu
Tým (O)mega
Zkouška č.2
Jakmile dostali zelenou, vyrazil Taji první ulicí, kterou uviděl. Cestou ze shromaždiště se ne zrovna jemně prodral přes skupinku jiných geninů, kteří se rozhodli prostudovat svoji mapu hned uprostřed uličky. "Pletoucí se ponravy..." Zamumlal Taji směrem k jednomu s pískovými vlasy, který po něm hodil napůl dotčeným napůl naštvaným pohledem. Teprve o kus dál za rohem vytáhl mladík mapu a mávnutím k sobě zavolal Risu. Rychle určili lokaci jejich vchodu a vnořili se do živých ulic Písečné.
Jejich vchod byl podle mapy rovnou ve stínu hradeb v místech, které vypadalo spíš jak zbytky rozpadlého skladiště s povalujícím se harampádím kolem. "Tohle je trapný..." Povzdechl si Taji nahlas, když zhodnotil výjev před nima. "Tohle místo si přímo říká o tajnou schovku nebo tak něco tsssss." Přes jeho kritiku, jim ale chvíli trvalo, než našli tajné schodiště rafinovaně schované za překryvem stěn.
Taji rychlým kolem odstranil několik chatrných prken, která by se jim pletla do cesty, načež se opřel o stěnu a naposledy si zkontroloval svoje zbraně. "Hele bloncko..." Ozval se směrem k Rise po chvíli čekání na signál od pohlavárů. "Ty jsi z klanu ne? Nelezete vy drátkaři někdy sem dolů na nějaká vaše tajná dostaveníčka nebo tak něco?"

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Ne, 2021-09-05 01:44 | Ninja už: 4969 dní, Příspěvků: 3362 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Daisuke Mokushi
Sunagakure, akademie
Chuuninské zkoušky
„Yosh!“ oplatil Hizuki její odhodlaný úsměv, načež oba vyrazili k místu jejich vstupu do katakomb.
K Daisukeho překvapení to byl nějaký starý dům. Po jeho opatrném prozkoumání a ujištění se, že jsou na správném místě, vchod do katakomb ale přeci jen našli. Byl ve sklepě a působil všelijak, jen ne přívětivě.
Chlad, který z otvoru ve zdi vycháze, ač nepatrný, vyvolal loutkáři husí kůži na zátylku, a on polkl, načež zkontroloval jejich mapu. Zatím nic.
„Za žádnou cenu se nesmíme rozdělit, Hizuki-chan! Tohle je závod, takže se musíme ke svitku dostat první a společně. Nepochybuji o tom, že na nás druhý tým zaútočí a pokusí se nám svitek sebrat, protože totéž bych udělal já, takže budeme muset spolupracovat! Každopádně,“ řekl Daisuke a krátce se odmlčel.
„Kdyby došlo na nejhorší, vezmi oba svitky a uteč! Nikdo neříkal, že se musíme dostat do cíle se svitky oba, takže já je zdržím a ty vyhraj!“ usmál se na hnědovlásku Daisuke.
„My to ale určitě zvládneme tak jako tak a do cíle se dostaneme společně, takže žádný strach!“ zazubil se dodatečně.

Daisuke Mokushi
Tým Beta
Korálové království
Dotaz Natsuki byl dobrý, ale těžko zodpověditelný. Daisuke se nad touto možností samozřejmě už také zamýšlel, ale bylo tu nebezpečí, že by takto mohli omylem na Hizukin svitek upozornit v nevhodnou chvíli, únosci by ho objevili, a sebrali tak dívce poslední možnost, jak se s nimi spojit.
Nešlo proto nic jiného, než če-...
Daisuke s sebou trhnul v tu samou chvíli, jako Chika.
„Chika-sensei! Svitek!“ vyhrkl loutkář a honem přispěchal k zelenovlásce, aby se s ostatními podíval, co za zprávu jim přišlo.
„Říká vám to něco, Susumu-san?“ zajímal se netrpělivě Daisuke. Tohle musela být zpráva od Hizuki! Byly v pořádku!


Obrázek uživatele Kitabatake
Vložil Kitabatake, St, 2021-09-01 12:14 | Ninja už: 1795 dní, Příspěvků: 149 | Autor je: Pěstitel rýže

Shiki Kokumotsu
Tým Théta
chuuninské zkoušky

Dříve než stačil vyjádřit svůj názor ohledně Keikem zvolené trasy k místu určení, vyrazil už ztřeštěný hoch napřed. S dalším rezignovaným povzdechnutím se rudovlásek rozběhl jeho směrem.
Muselo se nechat, že vytyčená cesta vskutku splňovala časté charakteristiky zkratek – byla kratší, zato však obtížnější na překonání. Pro shinobi však pár slepých uliček, nánosů beden v cestě a dalších podobných záležitostí představovalo jen pramalou výzvu.
‚Hlavní je, že jsi dobrej člověk,‘ pomyslel si Shiki, jeho mozek dal však ústům rozkaz ona slova nevyslovit nahlas. Na tváři se mu zjevil tenký úsměv. „Seš pako.“ Znělo to jako konstatování fakt, nikoliv jako urážka. „Mé důvody pro opuštění týmu byly ale mnohem komplexnější; faktorů, které sehrály svou roli, bylo mnohem více,“ rozhodl se zamluvit kamarádovu otázku. Jednou přijde čas, kdy si s Keikem bude muset o svých cestách promluvit, teď na to ovšem neměli dostatek času.
„Aspoň že nemusím bejt svaly,“ odpověděl otráveně. Neměl rád, když musel přemýšlet i za ostatní. „To bude asi ono, že?“ navázal hned otázkou na to, zda už dorazili k cíli.

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Po, 2021-08-30 22:39 | Ninja už: 2574 dní, Příspěvků: 705 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Chunninské zkoušky

Keiko
"Hehehe, no dyť já vym přece," zasmál se omluvně na Shikiho a nahlédl mu přes rameno do mapy, kterou rudovlásek dostal od jednoho z jouninů.
"Heleť, tohle neni daleko," zabodl ukazováčkem do místa na mapě a kývnul hlavou, aby ho mladík následoval, "Tudy!" zavelel a vyrazil. Keiko zvolil cestu skrze několik slepích uliček, kde museli několikrát přeskočit kdejakou překážku, ale kupidivu si doopravdy cestu zkrátili.
"Doufám, že si uvědomuješ, že já nejsem nijak dobrej shinobi," upozornil svého kamaráda, "to je taky důvod, proč si odešel do samostudia, ne?" optal se ho zpříma a zvědavě sledoval jeho reakci. Keiko moc neovládal umění jemných narážek a o zom co je to sarkasmus, to nevěděl vůbec. Proto to byla otázka z čirého zájmu a bylo poznat, že se s tímto faktem už dávno smířil. Téměř každý na něho hleděl skrze prsty a nezapomínali mu to jasně připomenout.
"Chci tím říct, že mozek týdle operace seš tady ty," pokračoval, jako by to Shiki nevěděl.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Po, 2021-08-30 17:46 | Ninja už: 5189 dní, Příspěvků: 2093 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Mise týmu Beta: Přímořské dobrodružství

Kouichi, Kaori
„Jasňačka, nech to na mě,“ mrknul na dívku a vylovil z tašky u pasu štětec. „Jde se na to.“
Kaori mladíka chvilku pozorovala, načež se obrátila k dívce. „Když se ti někdo ozve, jak to poznáš? Nedělá to něco hlasitýho?“

Chika, Natsuki, Yasu, Eichiro, Susumu Wakatsuki
„Přesně jak říká Daisuke-kun,“ kývla žena a vytáhla ten svůj. Měla o dívku vážně strach a doufala, že jim o sobě dá každou chvíli vědět. Také se bála o Kaori. Co to bylo za lidi, že si troufli i na kapitánku tolik důležitou pro Království korálů?
„Nedá se ten svitek nějak vystopovat?“ dotázala se Natsuki.
V tu chvíli sebou zelenovlasá kunoichi trhla. Malý impuls chakry mohl pocítit i Daisuke z toho svého.
„Obrázek!“ vykřikla Chika, jakmile roličku otevřela. „Hizuki-chan nám poslala obrázek! Co… Co to ale je?“
Susumu k ní ihned přikročil a nahlédl jí přes rameno. „Vypadá to jako mapa. A jsou tam nějaká čísla…“


Obrázek uživatele Vikitori
Vložil Vikitori, Ne, 2021-08-22 23:28 | Ninja už: 1913 dní, Příspěvků: 139 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Masao Nibori
Tým Delta

Loutkář

Ve chvíli, kdy se loutka vyprostila z Akarova sevření, Ai se pokusila ji zastavit svou vodní technikou. Složila několik pečetí a pronesla Suiton: Mizuame Nabara, načež vyplivla z úst vlnu lepkavé tekutiny na hromadu písku před nimi. Nebyla dost rychlá, aby zasáhla loutku, ale její sirup pokryl poměrně velkou plochu. Aniž by si to uvědomila, vytvořila na zemi jakýsi štít pro celý svůj tým. Když totiž ze země vystřelila kovová jehlice, při kontaktu se sirupem se daleko nedostala a jen neškodně dopadla zpět na zem. Pokud by se loutka pokusila vylézt a sama zaútočit, nejspíš by se jí stalo to samé.
Mezitím Tsubaki i se svým konem okukovaly okolí, Akarův klon s připraveným kunaiem zíral na lepkavou plochu a obě Sumi stály připravené se svými katanami, každá otočená jiným směrem. „Podívejte. Támhle,“ ozvalo se z úst jedné Sumi. Ti kteří se podívali směrem, kterým ukazovala svou katanou, mohli vidět, jak se z jedné ze štěrbin mezi skalisky vypotáceli dva chlapci s plnýma rukama klecí, následovaní malým nahněvaným mužíkem, který je bez přestávky buzeroval a za nimi šel žoldák, jenž týmu před pár hodinami uprchl a vláčel u sebe svázaného malého Kiho. Pokynům mužíka nešlo na takovou vzdálenost dost dobře rozumět, ale podle toho, že žoldák povalil svázaného Kiho na zem a neochotně vyšel směrem k týmu jim mohlo být jasné, že ho poslal proti nim.
Ať koukali sebevíc soustředěně, senseie nikde nespatřili. Jen občas bylo slyšet z okolí zařinčení kovu o kov. Muž, který za ně byl zodpovědný nebyl k nalezení, žoldák se k nim pomalu blížil a loutka mohla každým momentem zaútočit.
Akara mohl vidět, jak si plešatý žoldák s úšklebkem sundal ze zad svou katanu a vrhnul jeho směrem několik shurikenů. Vpovzdálí se Ki válel jako housenka, ale bez svých oblíbených nožů nebyl sto se z hromady svázaných provazů dostat.

Falling
down is an
accident.
Staying
down is a
choice.

Obrázek uživatele Chaly
Vložil Chaly, Pá, 2021-08-20 21:25 | Ninja už: 805 dní, Příspěvků: 28 | Autor je: Pěstitel rýže

Akara
Tým Delta

„Rozbít tomu hlavu? A to mám udělat jak?” Pomyslel si Akara po slovech senseie. Naděje na to, aby byla jeho první mise klidná a pohodová se už dávno rozplynuly a Akarovi právě teď nezbývalo nic jiného než se nějakým způsobem pokusit rozbít té loutce, kterou sotva držel, hlavu.
Podařilo se mu vytáhnout výbušný lístek a dát ho loutce na hlavu. Pustil loutku a odskočil od ní na dostatečnou vzdálenost, aby mu lístek neublížil. Po chvilce výbušný lístek vybuchl na hlavě loutky. Celou hlavu loutky to sice nerozbilo, ale místo, do kterého loutka nejspíš nasávala písek vypadalo natolik poškozené, že už by snad nemělo fungovat. No, alespoň ne tak dobře a rychle jako předtím. Po chvíli od vybouchnutí lístku se loutka zabořila zpět do písku. Nejlepší věc, která ho momentálně napadla bylo vrátit se k týmu a to také udělal. Sensei tam už sice nebyl, ale cítil se bezpečněji, když kolem něj pár lidí bude než aby stál sám odděleně. Nevěděl co měl sensei v plánu, ale doufal, že to co dělá je pro současnou misi nejlepší.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Pá, 2021-08-20 19:11 | Ninja už: 5189 dní, Příspěvků: 2093 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Chuuninská zkouška

Toshimi Kokumotsu
Zlaté písky, druhá divize
Severozápadní hlídková věž
Toshimi sebou trhla a pohled jí padl na jejího otce. Ten se na ni nakonec podíval a cuknul mu koutek. Dívka se odhodlaně zamračila. Bylo naprosto jasné, kdo organizátory upozornil. A ona to brala jako výzvu. Ostatně jako všechno, s čím kdy Toshizo přišel. Vždycky chtěl, aby jeho děti překonávaly překážky a staly se silnějšími.
Úsměv, který se jí na tváři začínal objevovat, najednou zamrznul, když zaslechla Hirova slova. To myslel vážně? ON je odsud dostal?
Povzdychla si a promnula si kořen nosu. Cvičení vyčkávání a sebekontroly, zopakovala si Raizovu radu. „Jasně. Jsi nejlepší. Jdeme ke vchodu,“ oznámila a i se svitkem se vydala na místo určení. Nesměla se nechat vyprovokovat. Reprezentovala tu Zlaté písky!

Risa Mokushi
Tým Omega
Severozápadní hlídková věž
„He?“ nechápala Tajiho výlev dívka a naklonila hlavu do strany, aby to dala dostatečně najevo. „Kdy jsi Risu tahal po poušti?“
Jak začala Yumeka mluvit, dívka k ní napnula všechny smysly a její oči zářily s každým slovem čím dál víc. Pozná novou oblast! Bude moci poměřit síly s tolika lidmi – především s Daisukem a Toshimi! A ostatní taky vypadali fakt silně. Koutky úst měla od ucha k uchu samým nadšením.
„Jasan, bruneťáku!“ vystřelila pěstí do vzduchu, načež mu ukázala palec nahoru. „S tím počítám!“

Velící jounini
Tým Omega
Severozápadní hlídková věž
Yumeka se ještě chvilinku kochala jejich překvapenými výrazy, načež kývla na Kazuhu a vrátila pohled ke skupince mladistvých. „Dobře. Teď se odeberte k vašim počátečním bodům a počkejte, až se na mapě poprvé odhalí poloha všech. Pak můžete vyrazit!“


Obrázek uživatele Vikitori
Vložil Vikitori, Po, 2021-08-16 22:11 | Ninja už: 1913 dní, Příspěvků: 139 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Masao Nibori
Tým Delta
Loutkář

Obě Tsubaki měly v rukou připravené kunaie, protože mladá kunoichi ještě neznala příliš technik se svým klanovým pískem, a tak se musela často uchylovat k obyčejnějším způsobům boje. Masao odrážel nepřátelské senbony s roky cvičenou přesností, ale ty přilétaly pokaždé z jiného směru, takže nebylo vůbec snadné odhalit útočníkovu pozici.
„Rozbij tomu hlavu! Pak už nebude moct nasávat ten písek i kdyby se dostal znovu pod zem.“ Dvěma hody shurikenů odrazil pár senbonů, které mířily na Akaru a pokračoval. „A pokud se ti podaří to rozbít víc, bylo by to super. Dávej ale pozor. Tyhle loutky toho v sobě můžou skrývat mnohem víc, než se často zdá. Vždyť to znáš.“ Poslední poznámku procedil skrz zuby, protože se mu pořád nedařilo najít onoho loutkáře. Loutka v Akarově sevření se nepřestávala zmítat, jak se nepřítel snažil obnovit svoji kontrolu pomocí chakrových nití. (Nebude snadné loutce ublížit, neboť ta se samozřejmě brání.)
Masao nemohl už dlouho otálet. Vrhacích zbraní u sebe nosil rozhodně menší zásobu než kterýkoli loutkář a bez nich nebude schopný chránit své žáky proti palbě ze všech stran. Jedné Tsubaki zrovna zacinkala za hlavou další jehlice, jak se odrazila od její zpevněné písečné tykve. Naposledy pohlédl na Akaru, jako by se potřeboval sám ujistit, že to, co dělá je dobrý nápad a pak problesknul pryč mezi blízká skaliska. Musel doufat, že skrýš nepřítele identifikoval správně nebo že je jako jounin hlavním loutkářovým cílem. Pokud ne, nechť při nich stojí všichni svatí.

Falling
down is an
accident.
Staying
down is a
choice.

Obrázek uživatele Mitora
Vložil Mitora, Po, 2021-08-23 09:30 | Ninja už: 3317 dní, Příspěvků: 791 | Autor je: Tsunadin fackovací panák

Hizuki Shima
Tým Beta
Chuuninské zkoušky

Pozorně poslouchala zadání jejich úkolu a přemýšlela, jak moc naivní by bylo doufat, že by se v katakombách všem vyhli. Přecijen to určitě bude spíše bludiště, nebo v to vždycky doufala, když o katakombách slyšela. Ať už z jakéhokoliv důvodu, konečně se tam dostane. Bylo nemístné být najednou nadšená, že se podívá do zakázaného prostoru? Pravděpodobně ano, ale už to bylo minimálně pár měsíců, kdy naposledy vůbec přemýšlela nad plánem, jak se tam dostat a nemít z toho problém a teď se jí ta příležitost naskytla sama? Dovolila si proto alespoň do chvíle než dorazí k jejich vstupu libovat v tomto novém rozuzlení a zazubila se na Daisukeho.
"Tak jako nikdy dřív.
Poočku sledovala svitek v ruce svého týmového kolegy a byla ráda, že není úplně jediná, kdo byl z místa konání nadšený. Alespoň jestli vzdálené Keikovo chrlení mohla takto brát.
"Vzhůru do neznáma?" otočila se k loutkaři po svém boku připravena na jeho pokyn vyrazit.

Hizuki Shima
Tým Beta
Loď

"Páni, jste skvělá." nechala se chvíli unést schopnostmi kapitánky. Jak mohla žena nepostřehnutě vzít mimo třpytivé krabičky i celý svitek bylo mimo její chápání, ale jednou by to chtěla umět určitě taky. Určitě to bude něco s odváděním pozornosti jako u karetních triků.
Otázky obou dvou jí z toho ovšem vytrhly a ona si uvědomila, že na to teď čas úplně nemají. "Sama moc nerozumím jak, ale je to úplně geniální. Tek-kun říkal, že stačí na něj něco napsat, nevidím důvod proč by nemohlo jít o kresbu a pak-" zarazila se. Chvíli před předáním svitku zmiňoval Tekuro že chce být tím jediným, kdo zvládne jeho vlastní techniky ovládat. Ale svitky jim předal i s vysvětlením jak je používat, to vlastnímu principu fungování a tvoření moc nenapovídá ne? A stejně by jí viděli jak postupuje dál... Zhluboka se nadechla a pak trochu rozpačitě myšlenku dokončila. -pak je třeba do té velké pečetě vpustit chakru. Každý člen týmu má vlastní symbol, takže když se těm symbolům vyhneme, měla by zpráva dorazit všem... Tedy neznám symbol, který má Shi-kun, protože on určitě taky nějaký má, ale mělo by to být v pohodě..."
Posunula rozevřený svitek směrem ke Kouichimu s nadějí, že mapa dorazí k jejímu týmu včas a pokud možno nepozorovaně. "Budeš mít dost místa?"

Obrázek uživatele Kitabatake
Vložil Kitabatake, St, 2021-08-11 22:44 | Ninja už: 1795 dní, Příspěvků: 149 | Autor je: Pěstitel rýže

Shiki Kokumotsu
Tým Théta
chuuninské zkoušky

Ostré sluneční paprsky se mu zařezávaly do každičkého odhaleného kousku kůže jako okem nepostřehnutelné, čerstvě zbroušené žiletky. Shiki se přistihnul, jak v duchu děkuje Keikovi za jeho nadšení do nakupování dodatečné výbavy – pláště a slaměné klobouky byly tím jediným, co stálo mezi nimi a rozpáleným zlatavým velikánem na obloze.
Když instruktoři domluvili, jemně – téměř nepostřehnutelně – pokýval hlavou. Působil sice znuděně a nezúčastněně, ve skutečnosti však doslova hltal každé slovo velících jouninů, vykládajících předem smluvená pravidla druhé části chuuninských zkoušek. Jen díky bystrým smyslům a dlouholetým zkušenostem s neposedným přítelem se mu povedlo vyslat ruku směrem ke Keikovu límci a pevně ho za něj chytit.
Otráveně vzdechl. „Zklidni hormon. Ještě nám chybí pár celkem důležitých propriet,“ nakousl neutrálním tónem problematiku absence základních rekvizit, jež měli za krátkou chvíli od jednoho z jouninů obdržet.

Obrázek uživatele theFilda4
Vložil theFilda4, So, 2021-08-07 15:31 | Ninja už: 3055 dní, Příspěvků: 417 | Autor je: Pěstitel rýže

Chunninské zkoušky

Taji Sakyu
Tým (O)mega
Zkouška č.2
Taji zrovna očima propaloval zevlující trojici jouninů, když najednou uslyšel, jak na něj někdo mluví. Podle použité zkomoleniny jeho jména a energetické mluvy hned poznal o koho půjde a očima vyhledal Risu stojící kousek od něj, přičemž si ani nebyl jistý, odkud se vynořila. Chvíli na ní místo odpovědi jen upřeně hleděl, načež ji důrazně zamával levým ukazováčkem před obličejem. "Příště si ten svůj zadek táhneš po poušti sama!" Oznámil jí a opět se otočil k trojlístku pohlavárů, kteří konečně usoudili, že nastal čas odhalit detaily druhé zkoušky.
Taji bedlivě poslouchal a prsty bubnoval o pouzdro s kunai. Získat svitek byla jasná věc. To, že budou mít lokace ostatních týmů, už bylo ale zajímavější a nakonec došlo k odhalení, kam se vlastně půjdou s ostatníma mydlit. "Do zadělané pouště!" Zamručel si pro sebe Taji. "Do podzemních katakomb!" Zazněla odpověď proktorky. "He?" Hlesnul Taji zmateně a chvíli novou informaci zpracovával. Když ale uviděl překvapené a někdy i znepokojené výrazy ostatních účastníků, začal se mu vlastně tenhle plán vcelku líbit. Převzal týmovou mapu a rychle očima prostudoval jouninský plán vesnice s vyznačenými lokacemi. "Doufám, že sis ráno dala svoji extra dávku cukru bloncko, protože tohle bude řežba od prvního momentu tsss." Ušklíbl se směrem k Rise a tělem mu projela vlna adrenalinu z nadcházející akce.

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Pá, 2021-07-30 16:28 | Ninja už: 2574 dní, Příspěvků: 705 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Chunninské zkoušky

Keiko
"Žjova!" nechal se slyšet Keiko, když přišla informace o katakombách. Pláště a klobouky, které sehnal byli tedy zbytečné, ale protože se Keikovi líbili, nevěnoval jim pozornost.
"Tak to je husto-démonicky-kruto-přísný! Vo katakombách už jsem slyšel! Prej se tudy pašuje do vesnice kontrabant, jako třeba tabák! Myslíš, že potkáme nějaký pašeráky? Já bych na ně hrozně chtěl narazit! A taky tam prej straší! Ty už si viděl nějakýho ducha? Já teda ne, ale rozhodupádně by muselo bejt sakra zajímavý, protože sou to prej mrtvý lidi co za svý vlády povraždil sedmej Kazekage a ukryl jejich těla tam dolů! Prej tamtudy chodí ve tmě a hledaj pomstu! Uhahahá! To bude švajclík! Tak dem?" vychrlil jedním dechem, což byl sám o sobě neuvěřitelný výkon, otočil se a chystal se přemýstit, protože se nastavil do pozice, ze které běžně vybíhal. Ve své keikovitosti úplně zapomněl na nějakou mapu, nebo svitky.

Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, So, 2021-07-24 16:08 | Ninja už: 4698 dní, Příspěvků: 1451 | Autor je: ONLINE, Prostý občan

Hirotado Yutsurai
Zlaté písky I. div.
Chuuninské zkoušky
Bylo fajn slyšet, že Toshimi má nějaký základní plán pro jejich výlet do pouště.
"Jo, to zní dobře." Připustil a snažil se znít pochvalně, aby ji před akcí povzbudil.
Hiro pak nějakou dobu sledoval skrz své sluneční brýle ostatní účastníky. Specializaci některých jedinců nebylo těžké uhodnout, zatímco pár z nich zůstávalo záhadou. Uvědomil si, že Daisukeho a Toshimina mladšího bratra potkat nechce. Loutky jsou otravné a ty létající obzvlášť. V druhém případě si nebyl jistý, jestli by Toshimi šla proti bratrovi s veškerou silou. Bylo to příliš hodné děvče. Pokud na to dojde, rozhodně nehodlal dopustit, aby dívka obětovala jejich úspěch kvůli rodině.
Ze zamyšlení ho vytrhlo zbytečně hlasité Yumečino hvízdnutí.
Ukázalo se, že půjde o omezený počet svitků a katakomby.
Takže žádná poušť, ale podzemí!
Měl radši otevřenější prostory, když docházelo ke střetu, ale pořád měl Toshimi! Představa písečné vlny v úzké temné chodbě nemohla vypadat dobře.
"No Toshi, vypadá to, že půjdeme zase do podzemí. Ale neboj, dostal jsem nás tam odsud minule a dokážu to znovu."
Upřímně doufal, že vchod na jejich mapě nebude na nejvzdálenějším konci vesnice. Ze začátku se bude hrát o čas.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, St, 2021-07-21 23:28 | Ninja už: 4969 dní, Příspěvků: 3362 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Daisuke Mokushi
Sunagakure, akademie
Chuuninské zkoušky, Severozápadní hlídková věž
Příchod Yumeky hnědovláska vytrhl ze svých myšlenkových spekulací a on s blaženým výrazem sledoval bělovlásčin elegantní krok, dokud nepromluvila.
„Takže závod s vysokou pravděpodobností konfrontace s ostatními účastníky,“ zamračil se během vysvětlování Daisuke na svitek, co dostali od Toshiza, a pevně ho sevřel v dlani. Pořád si pamatoval na cvičení, které kdysi podstoupil s několika dalšími ninji a členy speciálních složek. Jeho pohled při té vzpomínce automaticky vyhledal Hirotada, stojícího opodál.
Na nostalgii ale nebyl čas. Padl totiž název místa, kde zkouška proběhne. Nebyla to poušť, ale katakomby!
Daisuke vytřeštil oči a pootevřel ústa, ale po chvilce je opět zavřel. Během toho, co se mu po spánku spustila kapka potu, vloudil se mu do tváře vzrušený úsměv.
Tímhle klan Kokumotsu přišel o svou výhodu! Jenže, a tehdy mladík opět zvážněl, všichni ostatní prakticky také. Na poušť byl každý z nich nějakým způsobem zvyklý, ale katakomby?
To místo bylo jeden velký otazník. Vstup do nich byl zakázán a nikdo, s kým o nich kdy mluvil, ač jich nebylo mnoho, vlastně pořádně netušil, co jsou zač. Jejich rozloha, chodby, trasy, terén... Nic.
Hnědovlásek na sucho polkl, ale nakonec se odhodlaně zamračil a otočil se na Hizuki.
„Připravená, Hizuki-chan?“ zazubil se na dívku povzbudivě.


Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, St, 2021-07-14 19:15 | Ninja už: 5189 dní, Příspěvků: 2093 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Chuuninská zkouška

Toshimi Kokumotsu
Zlaté písky, druhá divize
Severozápadní hlídková věž
Roztržitě se na něj usmála, když ji pustil. „V pořádku, v mým snu taky nebylo moc růžovo,“ oznámila. Hned ztichla. Slovo si vzala Yumeka. Dívka netušila, že i ona bude vést zkoušky.
Jakmile domluvila, Toshimi se postavila a kývla. „Mám s sebou všechno, co potřebuju, takže můžeme jít.“
Cestou mladík moc nemluvil a ona vlastně také ne. Netušila, o čem. Byla z něj prostě zmatená. V jednu chvíli na ni hnusně řval, pak se choval, jakože se nic nestalo, na to si z ní utahoval, a nakonec skončila v jeho obětí, jak se probudili.
Zamyslela se nad vlastním snem. Šlo tam hlavně o něj a Raiza, takže jí na něm muselo záležet. Stále byli také kolegové. Navíc mu přece dala druhou šanci.
„Znám na poušti okolo Suny spoustu míst, kde se dá schovat a nastražit past. Na několik lidí mám pár informací a předpokládám, že ty taky. Jakmile se dozvíme zadání, provedu nás bezpečnou cestou do úkrytu, abychom mohli vymyslet plán.“

Risa Mokushi
Tým Omega
Severozápadní hlídková věž
Napjatě sledovala, jak několik lidí odešlo. Ukázalo se, že všichni, kteří věřili svým rozhodnutím, prošli a dívce se rozzářily oči. První zkouškou prošla!
Zamávala tedy Toshimi a vstala nastejno s Tajim. Vlastně ho následovala, kudy šel – tedy všude, kromě záchodu. Tam na něj čekala na chodbě.
Společně pak došli až k domluvenému místu a Risa se zazubila. „Nandáme jim to všem, Tacchan!“

Velící jounini
Chuuninská zkouška
Severozápadní hlídková věž
Trojice jouninů stála připravená před hlídkovou věží. Sotva dorazil poslední zkoušený, Yumeka postoupila o krok dopředu a silně hvízdla na prsty, aby se dav utišil a ona si tak získala pozornost, ač jí ji většina mužské části už stejně věnovala.
„Teď přistoupíme ke druhý zkoušce,“ oznámila hlasitě. „Pravidla vlastně nejsou tak složitá. V oblasti, v níž bude zkouška probíhat, je ukryt počet svitků přesně odpovídající polovině počtu účastníků zkoušky.“
Při těch slovech se Toshizo sehnul k nohám a zvedl krabici plnou papírových rolí. Během dalšího Yumečina vysvětlování rozdal do každého týmu jeden svitek.
„Každý dva týmy budou hledat jeden určitý svitek, který mají oba vyznačený na mapě modrou tečkou. Mapy se rozdávají, jak vidíte, náhodně. Ani my nevíme, kdo se s kým utká,“ počkala, než se muž vrátí vedle ní.
„Další věcí je, že každých patnáct minut se na vašich mapách objeví přesná poloha ostatních týmů jako červené tečky. Tohle objevení trvá deset vteřin, než zase zmizí. Společně s mapou jste dostali také adresu. Každý tým má jinou a jedná se o místa, kde vstoupíte do oblasti konání zkoušky. Do podzemních katakomb.“
Jakmile zazněl název místa, v řadách geninů to zašustilo. V katakombách nikdy nikdo nebyl!
Toshizo se musel bránit pohledu na svoje děti a stejně tak úsměvu. Všichni při plánování zkoušky věděli, že Kokumotsu budou mít vůči ostatním obrovskou výhodu. A on byl ten, kdo na to upozornil a navrhl právě podzemní katakomby.
„Každý vstup je na jiném místě v Suně,“ pokračovala bělovláska a Kazuha vedle ní nechala srolovat mapu vesnice tak, aby na ni všichni viděli. Po jejím obvodu byla vyznačena místa, která byla od sebe navzájem podobně daleko.


Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, Po, 2021-06-28 17:13 | Ninja už: 4698 dní, Příspěvků: 1451 | Autor je: ONLINE, Prostý občan

Hirotado Yutsurai
Chuuninské zkoušky
Uvědomil si, že Toshimi drží příliš dlouho a s rozpaky ji pustil.
"Promiň, nechal jsem se trochu unést."
"Lámání tvého vazu není zrovna moje úterý." Dodal v duchu.
Do řeči se dala snědá kráska a vysvětlila jim, co se bude dít dál.
Potvrdila jen to, co už všichni museli dávno vědět. Střet týmů v poušti.
On měl největší sílu pouště sebou, bude to Toshimino hřiště, čeho se mohl bát?
Uvědomil si, že vůbec netuší, čeho jsou ostatní schopni.
"Jsem v hajzlu."
Raději by týmově spolupracoval, než budoval vzájemnou rivalitu.
Zvedl se z místa. "Jdeš rovnou?" Zeptal se parťačky. Třeba chtěla ještě něco probrat s kámoškou. Kdo ví. Vydal se k věži na severozápadě. Šel pomalu, na jeho poměry se spíše ploužil. Hodina byla pro ninju dost času a vesnice zas tak velká nebyla.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Čt, 2021-06-24 20:51 | Ninja už: 4969 dní, Příspěvků: 3362 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Daisuke Mokushi
Tým Beta
Korálové království
Daisuke se nad shovívavostí a laskavostí králova bratra hořkosladce usmál.
Následující přiblížení situace od Natsuki znělo vážně depresivně, ale bohužel bylo pravdivé. Mohl to být kdokoliv, s jakýmikoliv nekalými úmysly. Piráti, podsvětí, nukenini, konkurenční země...
Strážkyně se poté zmínila o svitku, který každý z nich kdysi od Tekura dostal.
„Ano. Má ho i Hizuki-chan a slouží ke komunikaci na dálku,“ ujal se slova před zelenovláskou, než se ta vůbec stihla nadechnout k odpovědi.
„Zatím se ale neozvala...“ posmutněl, když zmíněný svitek vytáhl a rozbalil, aby ho zkontroloval.


Obrázek uživatele Kitabatake
Vložil Kitabatake, Ne, 2021-06-20 00:39 | Ninja už: 1795 dní, Příspěvků: 149 | Autor je: Pěstitel rýže

Shiki Kokumotsu
Tým Théta
Chuuninská zkouška

Spokojeně vydechl, když Keikova neposedná ruka zaplula zpět pod stůl, více však najevo nedal. Jednak proto, že zbytečné emocionální výlevy považoval za naprosto redundantní, jednak proto, že se v myšlenkách stále nacházel v onom velkolepém genjutsu, jež na ně zkoušející před chvílí seslali a z něhož se úspěšně dostal – dlouhé večery plné vyčerpávajícího samostudia očividně začaly nosit své ovoce.
Ani slova ženy s vlasy barvy stříbra ho nepřiměla byť jen hnouti brvou. Jednalo se o pouhou snůšku obecných instrukcí, nezbytných pro dosažení hodnosti chuunina – a hodnosti, známky a další bezvýznamná „označení“ stála vždy mimo Shikiho oblast zájmu. Na světě neexistovalo univerzální měřítko, dle kterého by člověk mohl objektivně zhodnotit schopnosti shinobi. Jakýpak význam tedy mělo podobné systémy zavádět? To nevěděl.
Když nadřízení domluvili, zvedl se pomalu ze židle a s rukama v kapsách nezaujatě následoval fialovovlasého mladíka, setrvávajícího v euforickém deliriu.
‘Deštný prales…?’ zopakoval v duchu sám pro sebe kamarádova slova a spolknul kousvaou poznámku o tom, že by měl poprosit Yumeku o návštěvu rozlehlých sunagakurských skleníků, když se tak moc chce prodírat spletitými liánami a křovisky. Když ale začal Keiko básnit o zasněžených lesích, neudržel se.
„Sníh. Na poušti.“ Rudovláskova slova se jevila sušší než nejvyprahlejší místo v Zemi větru. „Jo, medvědi budou určitě hned vedle tučňáků,“ dodal ještě pár slov s ironickým podtónem a s povzdechem protočil oči. Netušil sice, co je čekalo, byl si však jistý, že jakékoliv spekulace jsou jen pouhou ztrátou času.

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, So, 2021-06-12 14:37 | Ninja už: 2574 dní, Příspěvků: 705 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Chunninské zkoušky

Keiko
Keiko se jen omluvně ušklíbl, když mu Shikoho ruka stáhla tu jeho pod lavici, "promiň," špitl tiše a rozhlédl se, když se ozval zvuk odsouvajících se židlí. S vyjeveným výrazem vyprovodil ony tři týmy, které se rozhodly nepokračovat. Fialovlásek přemýšlel, kolik oni asi rozbyli krámků s vetešnictvým. Zahlédl mezi nimi dokonce i shinobi, které znal z Akademie. Jednoho z nich znal Keiko moc dobře. Akane Shikoru, hrubián, který si z Keika udělal cvičný terč a před kterým ho Shiki zachránil. Ten den se staly opravdovými přáteli.
Slova se ale ujala Yumeka a Keiko zpozorněl.
"Kde myslíš, že to místo bude?" optal se svého kamaráda, když zamířili z učeby ven.
"Takovej deštnej prales by byl naprosto super, co říkáš?" představil si, jak se houpe z liány na liánu, spolu s celým opičím klanem, "nebo taková ledová tundra! Myslíš, že potkáme ledního medvěda? A sníh! Ještě jsem nikdy neviděl sníh," snil dál a skoro až tančil kolem svého rudovlasého kamaráda, když vyšli ze školy a zamířili nejbližší cestou k místu určení. Podobné věci do něj hučel celou cestu. Shiki ale vypadal, že je ještě celý zahloubaný do snu z prvního úkolu a nejspíše ho neposlouchal. To však Keika nezastavilo. Toho umlčel až příchod na místo určení.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Pá, 2021-06-11 17:44 | Ninja už: 5189 dní, Příspěvků: 2093 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Mise týmu Beta: Přímořské dobrodružství

Chika, Natsuki, Yasu, Eichiro, Susumu Wakatsuki
„To není možné,“ zavrtěl hlavou Wakatsuki. „Obával jsem se, kdy se zase objeví problémy. Nomaru přeci nemohl čekat, že budeme žít v míru navždy,“ promnul si oči, povzdychl si a vzhlédl k Daisukemu. „Nic se neděje, Daisuke-san. Nemohl jste vědět, komu věřit. Zachoval bych se stejně. Právě proto vím, že vám v tomto mohu věřit. Děkuji, že jste se na mě nakonec obrátili,“ usmál se a zakašlal. „Jak je ale najít…“
Natsuki kývla. „Musíme jednat, co nejrychleji. Vypadá to, že vůbec nemáme tušení, kdo to udělal a kam míří,“ zamyslela se. „Chika-donno? Mluvila jste o tom, že máte nějaký svitek. O co jde?“
***
Kouichi, Kaori
Kaori se zazubila a z výstřihu vytáhla svitek, o kterém Hiruki mluvila. „Vyzvedla jsem ho přeci,“ oznámila a podala jej dívce. „Jak teda funguje?“
Kouichimu se rozzářily oči. „Svitek? Jak funguje?“ položil otázku znova, jako kdyby kapitánku vůbec neposlouchal. „Můžu do něj nakreslit mapu? Vím přesně, jak vypadá jejich úkryt, kam míříme.“
„Pšt! Neřvi tak,“ obořila se na něj žena.
„V pohodě,“ odmávl její námitku. „Používám senzibilskou techniku. Nikdo tu okolo není.“


Obrázek uživatele theFilda4
Vložil theFilda4, Ne, 2021-06-06 22:07 | Ninja už: 3055 dní, Příspěvků: 417 | Autor je: Pěstitel rýže

Chunninské zkoušky

Taji Sakyu
Tým (O)mega
Zkouška 1,5
"Pokusím se nezbláznit radostí..."Zamručel si pod vousy Taji, když od nového proktora-buchty uslyšel, že je teď čeká zkouška přežití v poušti. "Nooo alespoň si vyzkoušíš, jak moc ses za těch pár minut poučil Taji tssss." Pomyslel si, když s rukama za hlavou zamířil směr severozápadní věž. Ještě předtím se ale na akademii zůčastnil přirozeného koloběhu vody v přírodě, načež se pokusil po zkušenostech z předchozí zkoušky neúspěšně vypít místní vodovod.
Veškerou svoji výbavu obohacenou o pár novinek měl u sebe, takže se kromě doplnění zásob sladkostí u jednoho stánku po cestě nikdě nezastavoval a v moment, kdy dorazil na místo určení, už byl vcelku natěšený někoho něčím majznout po hlavě, nebo něco konečně rozsekat na kousky.

Obrázek uživatele Mitora
Vložil Mitora, Po, 2021-05-31 22:01 | Ninja už: 3317 dní, Příspěvků: 791 | Autor je: Tsunadin fackovací panák

Hizuki Shima
Tým Beta
Chuuninské zkoušky

Pochyby, zda udělala dobře, když ruku nechala pod lavicí jí budou pronásledovat zřejmě alespoň do doby, než bude třeba věnovat nedělenou pozornost jinému úkonu. A dle slov ženy se zlatýma očima tak zřejmě bude opravdu brzo. Se spodním rtem stále sevřeným mezi zuby se podívala po svých týmových kolezích a přinutila se čelisti povolit. Rozhodla se co nejvíce vstřebat tu úlevu, kterou cítila z Daisukeho pozice.
Jeho odhodlaný úsměv byl nakažlivý. Vrátila mu jej přikývnutím a co nejrychleji se posbírala, aby nezdržovala.
Na místě určení také postávala dříve než včas a na rozdíl od loutkaře setrvávala na jednom místě. Sem tam se otřásla, jako by jí byla zima a ruce držela v objetí kolem svého břicha. A kdyby to nebyly dost jasné známky nervozity, završila to pohledem těkajícím všude možně, kde se co šustlo.

Hizuki Shima
Tým Beta
Kajuta lodi

"Aaaaa, nenene tak jsem to nemyslela." zamává kolem sebe rukama pro prohloubení významu svých slov. "Měla jsem na mysli, jestli víme, kde přesně ten předmět je a jak ho získat." trošku se uklidnila a podrbala na zátylku.
Páni, Kouichi byl dokonce schopný kartograf. Jak široký repertoár schopností vůbec mladík měl? "Tak bychom mohli naši polohu dát vědět i ostatním." podotkla zamyšleně, jestli to bude přijato jako nápad vhodný promyšlení, nebo ne.

Obrázek uživatele Chaly
Vložil Chaly, So, 2021-05-29 15:15 | Ninja už: 805 dní, Příspěvků: 28 | Autor je: Pěstitel rýže

Akara
Tým Delta

Chtěl být užitečný, ale to mu jaksi zatím moc nešlo. Nevěděl, jaký sensei je klon a jaký není, takže, když jedním z nich proletělo pár senbonů, začal se cítit opravdu špatně.* „To jako vážně? Kdyby ty senbony letěly na mě, tak jsem mrtvý.” *Pomyslel si Akara, kdy se začal obávat o svůj vlastní život. Bylo by to potupné umřít na své první misi s týmem.
Když sensei řekl svému týmu, ať zastaví tu loutku, aby se nedostala zpět do země, vycítil svou příležitost, sice byla trochu později než očekával, ale lepší pozdě než nikdy, ne? Bez jakéhokoliv dalšího přemýšlení se prostě rozběhl směrem k loutce. Když k ni doběhl, chytil ji do ruky a otočil se zpět směrem na senseie. „Co teď? Co mám dělat?!" *Zakřičel nervózně na senseie, když byl v této situaci stále bezradný a netušil, co má dělat.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Po, 2021-05-24 23:55 | Ninja už: 4969 dní, Příspěvků: 3362 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Daisuke Mokushi
Sunagakure, akademie
Chuuninské zkoušky
Po Yumečiných slovech zůstal Daisuke ještě chvíli celý zkoprnělý, dokud hluboce a úlevně nevydechl a nesvezl se po opěradle lavice níž jako roztékající se nanuk.
Prošli. První část měli za sebou.
A teď, jak se zdálo, je čekala fyzičtější část zkoušek.
„Test přežití?“ zamračil se Daisuke. Čekala je poušť, obohacená o nástrahy zkoušejících?
Tak či onak, nezjistí to, dokud se nepohnou.
„Pojďme, Hizuki-chan!“ obrátil se Daisuke na svou kolegyni a odhodlaně se na ni usmál.
Necelou hodinu na to už stál Daisuke na místě určení, pod severozápadní hlídkovou věží. Přesněji řečeno zde střídavě přenášel váhu z nohy na nohu, střídal pořadí založených rukou na hrudi, a tu a tam přešel z jedné strany Hizuki na druhou.
Kolik jich vlastně zbylo? Půjde o spolupráci, nebo o soutěž? Byl vážně napjatý!

Daisuke Mokushi
Tým Beta
Korálové království
„Podařilo se nám je vystupovat až na jakousi mýtinu nedaleko města, kde patrně kotvila ilegálně loď, aby se vyhnula registru přístaviště,“ dodal Daisuke.
„Omlouvám se, že jsem se předtím zdráhal vám sdělit detaily, Wakatsuki-san. Napadá vás, jak bychom je mohli najít?“ zahleděl se na muže Daisuke naléhavě a odhodlaně zároveň. Pokud byla jediná možnost pročesta nejbližší vody skrz na skrz, byl připravený udělat přesně to! Jejich úkol byl samozřejmě důležitý, ale on nehodlal ty dvě jen tak opustit!


Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Čt, 2021-05-20 18:49 | Ninja už: 5189 dní, Příspěvků: 2093 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Chuuninská zkouška

Kazuha ještě chvíli trpělivě čekala. Pravý koutek se jí kroutil v poťouchlém úsměvu. Naprosto přesně si uměla představit, jak jim to v hlavách šrotuje a jak se snaží přijít na správnou odpověď.
„H-hiro,“ šeptla tiše Toshimi, „no tak,“ pokusila se mu mírně vymanit ze sevření. I ona měla radost, že to byl jen sen. Vybírat mezi povinností a svým týmem bylo strašné. Byly tady ale další zkoušky a jedna taková právě přišla.
‚Sokka. Takže tohle je pravý smysl téhle zkoušky,‘ zamračila se. Zamyslela se nad svým snem. Nad jednou možnou budoucností. Stiskla ruce v pěst. Vybrala si to, pro co se rozhodla stát se lékařskou kunoichi. Za svým rozhodnutím si stála. Ruku zvedat nehodlala.
Ani Risa se nehodlala vzdát. Prošla si těžkými misemi, vystřídala mnoho učitelů, ale její cíl se nikdy nezměnil. Zatímco se noví kolegové objevovali a zase odcházeli, ona vydržela a dál šplhala do kopce po cestě, po níž kráčel i Daisuke. Hodlala ho dohnat. Jednou určitě! Ona nebude ta, kdo zvedne ruku.
„Jen to ne,“ syknul k němu Shiki a chytnul ho za ruku. Yumeka, která stála vedle Kazuhy, se viditelně uvolnila, když byla Keikova ruka bezpečně pod lavicí.
Místnost nakonec odpustily celkem tři týmy, které se rozhodly zkoušku ukončit. Brunetku vystřídala vysoká snědá žena a zlatýma očima přejela po třídě.
„Prošli jste,“ informovala je jen tak mimochodem. „Nyní vás čeká další zkouška, která otestuje vaši schopnost přežít v místě, kde vás čekají nejen protivníci v podobě ostatních týmů, ale taky spousta tvorů, kterými se Země větru může chlubit. Za hodinu se sejdeme u severozápadní hlídkové věže, kde vám povím detaily a odstartujeme zkoušku. “

Mise týmu Beta: Přímořské dobrodružství

Chika, Natsuki, Yasu, Eichiro, Susumu Wakatsuki
Susumu se zamračil. „Předpokládám, že jdete ve věci, se kterou jste se u mě zastavil už dříve,“ věnoval mu vědoucný pohled. „Jsem rád, že jste nakonec uznal, že bych vám mohl pomoci.“ Rozhodně nezněl naštvaně, ale trochu si do mladíka přeci jen dloubnul.
Natsuki si lehce odkašlala, aby se vrátili k tématu. „Kaori-dono a Hizuki-dono zmizely a jejich stopy vedly na místo, kde podle všeho kotvila ještě před několika hodinami nějaká loď. Obávám se, že si piráti znovu našli cestu do Království korálů.“
Susumu se překvapeně postavil. „Tyhle dvě? Zmizely? To mi neříkejte!“
Chika kývla. „Bohužel je to tak.“
***
Kouichi, Kaori
„Hizuki-chan,“ sykla žena. „Teď to nesmíme vzdát,“ napomenula ji přísně, skoro mateřsky a zahleděla se na Kouichiho. „Máme možnost je kontaktovat. Jako kapitánka lodi dokážu navigovat loď po moři a Hizuki-chan má předmět, díky kterýmu můžeme kontaktovat její tým. Musím jen zjistit, kde se nacházíme. Nejlepší by bylo, kdybych mohla vidět na nebe.“
Kouichi zavrtěl hlavou. „To nebude potřeba. Můžu vám překreslit mapu,“ nabídl.


Obrázek uživatele Mitora
Vložil Mitora, Čt, 2021-05-06 19:41 | Ninja už: 3317 dní, Příspěvků: 791 | Autor je: Tsunadin fackovací panák

Hizuki Shima
Tým Beta
Chunninské zkoušky

Když se probrala, ruka jí automaticky zalétla k hlavě, ještě předtím, než jí došlo, že jí vlastně nebolí. Všechny ty nesrovnalosti začaly dávat smysl. A s tím na ní dolehla její neschopnost si jich všimnout zavčas a obavy o dívky, které se pokoušely utéct spolu s ní.
Neměla dost času vše vstřebat, než před ně byla položena volba. Neměla ráda sebehodnocení. Nikdy jí nepřipadalo objektivní, což ani být nemělo, ale přemýšlet pod tlakem bylo složité. Tichý hlásek na kraji vědomí hlásil, že to je také součástí zkoušky. Teď nebyl čas se složit. Vydala se jedním směrem, bez jakýchkoliv záložních plánů. Nezbývalo jí než pokračovat po této cestě dál a více na sobě pracovat, aby byla schopná zachránit více lidí.
Její paže sebou jen jednou trhla, než si projistotu na obě ruce zasedla a se skousnutým rtem čekala, co se bude dít dál. "Nevím, jestli to dokážu, ale pokračovat chci. Teď už to není o dokazování ostatním, ale potřebuji si dokázat sama sobě, že to zvládnu."

Hizuki Shima
Tým Beta
Kajuta na pirátské lodi

Ta slova byla jako rána do břicha. Kouichi riskoval prozrazení své mise jen proto, že nebyla dostatečně obezřetná. Kdyby tam nebyla s Kaori, možná by si kapitánku ani nevyhlídli. Na omluvy ovšem bude snad čas později.
Na domněnku, že je Chika skutečně její sensei pouze přikývla, pořád si nebyla jistá, že by přes ten knedlík, co se jí vytvořil v krku zvládla vydat víc než přiškrcené vykviknutí. Zavrtěla hlavou, pokoušíc se ty myšlenky dostat pryč. Ztěžka polkla a přitáhla si nohy k hrudi.
"Celý tenhle zmatek... vlastně... je možnost, že bychom mohli mít?" zkoumavě pohlédla na Kaori, sama zvědavá, jestli to divadlo vůbec přineslo své výsledky.

Obrázek uživatele theFilda4
Vložil theFilda4, Ne, 2021-04-18 19:39 | Ninja už: 3055 dní, Příspěvků: 417 | Autor je: Pěstitel rýže

Chunninské zkoušky

Taji Sakyu
Tým (O)mega
Zkouška numero jedna
"Glo-glo-glo-ech-echm-echm!" Zakuckal se Taji, jak se do sebe snažil dostat co nejvíce vody z jeho čutory najednou a zároveň si druhou rukou kontroloval stav celého svého arzenálu. Když se přestal dusit a zjistil, že mu nic nechybí, spokojeně zaťukal na ratiště své naginaty a dopřál si krátký moment relativní spokojenosti, který hned vystřídala silná potřeba někoho praštit do obličeje za ty nesnáze, které ještě před chvílí zažíval.
Hlavní kandidátka na tuto čest jim právě oznamovala, že jsou sami sobě soudcem, na čímž se Taji zakabonil ještě víc. Popravdě měl ze svých rozhodnutí hořkosladké pocity. Na jednu stranu ho potěšilo, že nesnědl a ani neopoustil kolegyni, na druhou stranu situace, ve které se nacházel před probuzením, byla hodně daleko od úspěšně zvládnuté.
"Už nejseš ten bezbranný kus žrádla pro supy...už dokážeš ovládat svůj osud a co se s tebou bude dít ty idiote!" Pomyslel si se zavřenýma očima a zhluboka se nadechl. "Poradíš si se vším, co na tebe budoucnost hodí a ohledně té pouště...ehm prostě si teď dáš pozor, aby ses nikdy do takových šmejdovin nedostal, tak se koukej sebrat!" Zvrčel si pro sebe a s pevným výrazem a rukama zkříženýma na prsou, sledoval zbytek třídy.