manga_preview
Tlumočení B. 28

NFFORPG - Sunagakure no Sato

Udatní budou žít navěky. To je cesta k nesmrtelnosti.
- Osmý Kazekage


Volných míst: 1


První divize

Sensei: Raizo (700) - Jaden
Druhá divize

Sensei: Ikazuchi Yumeka (500) - IchiZáložní divize
Volných míst: 1

Černé písky, První divize

Sensei:
Minami Kazuha (750) - ichiVolných míst: 1


Beta Tým

Sensei: Yoshitsune Chika (500) - ichiDelta Tým

Sensei: Masao Nibori (500) - VikitoriOmega Tým

Sensei: Ritsu Osamu (500) - Ero Michi

Senseiové
Kenzeru Takada
- ninjutsu
Kira Mushi - genjutsu
Hina Ayone - taijutsu

Přihlášené týmy:

TÝM RAIZO

Toshimi Kokumotsu - Ichi
Zkušenostní body: 330

Hirotado Yutsurai - Davien
Zkušenostní body: 430

TÝM CHIKA

Daisuke Mokushi - Jaden
Zkušenostní body: 364

Tekuro Ashikaru - Swreck
Zkušenostní body: 316

Hizuki Shima - Mitora
Zkušenostní body: 75

TÝM RITSU

Risa Mokushi - ichi
Zkušenostní body: 121

Taji Sakyuu - theFilda4
Zkušenostní body: 105


Kategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, So, 2018-11-17 21:22 | Ninja už: 4144 dní, Příspěvků: 1802 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Toshimi Kokumotsu
Zlaté písky, I. divize
Cvičiště klanu Kokumotsu
Toshimi vyvalila oči, když ji Taiki přeskočil a splašeně se otočila, protože byl zase moc blízko. Jeho gesto pak způsobilo, že se jí v břiše vzneslo hejno motýlů, a když ji tak pohladil po ruce, celá zrudla a po zádech jí přejel mráz. Překvapeně trhla hlavou za sebe, jak se jí rozpadl štít, a přitom zahlédla i nově příchozí. V tu chvíli bylo těžké rozeznat, jestli byly rudější její vlasy nebo obličej, a z uší se jí začalo kouřit. ‚Co tu krucipísek všichni dělaj?!‘

Misaki Kokumotsu
Cvičiště klanu Kokumotsu
„Může nám poslat děkovný dopis,“ zazubila se Misaki, načež se obrátila na Raiza, který Hirotada vůbec nepochopil. ‚On je někdy fakt blonďatej,‘ povzdychla si v duchu. Když jí vyčetl, že mladíka provokuje, jen rozhodila rukama a věnovala mu výraz, který říkal, že si nemohla pomoci.
Její pozornost pak přilákalo dění na cvičišti. Žena si založila ruce na prsou a tiše hvízdla.

Obrázek uživatele Mitora
Vložil Mitora, So, 2018-11-17 11:49 | Ninja už: 2272 dní, Příspěvků: 712 | Autor je: Tsunadin fackovací panák

Hizuki Shima
Tým Beta
Loď

Až ve chvíli, kdy bylo zmíněno, že se blíží čas jít na kutě jí došlo, jak moc unavená je. Nijak neprotestovala a pouze se zívnutím přikývla.
Šourala se kousíček za ostatními, takže jí to dalo příležitost sledovat spoustu věcí. A to taky dělala, okolní výzdoba jí tak uchvátila, že jí nějaké předávání lístečku úplně uteklo a tak se Daisuke nemusel obávat, že by ho onu následující hodinu prudila, protože kdo ví, co by si z toho vydedukovala, že ano. Takto se jen rozloučila s ostatními, popřála jim dobrou noc a taky zmizela uvnitř.
Když se Daisuke objevil s párou za zády, měl možnost jí vidět sedět napůl spící na kraji postele a koukající do prázdna. Rychle se ovšem probrala a netrvalo to zase tak moc dlouho a i ona byla z koupelny venku a s tichým přáním dobré noci se zachumlala až po nos a během pár se propadla do říše snů. Dokonce to vypadalo, že dneska objímat nehodlá, alespoň zatím.

Obrázek uživatele Kimiimaro
Vložil Kimiimaro, Pá, 2018-11-16 20:31 | Ninja už: 1362 dní, Příspěvků: 786 | Autor je: Utírač tabulí na Akademii

Ki Hayabusa
Tým Delta

Podzemní cvičiště
Tohle celé bylo nějak podezřele snadné. Přišlo mu divné, že by ho sensei jen tak nechal dotknout se ho. A najednou, když už se jej natažené prsty málem dotkly, najednou letěly zpět, spolu s celou rukou a vlastně také celým Kim. Zastavil ho až kontakt s pevnými kameny, mezi které zapadl svým ctěným pozadím, přičemž zbytek těla mu trčel ven. Tak tedy skončil v lehce ponižující pozici mezi dvěma kameny, a měl možnost si povšimnout, že se sensei prakticky ani nehnul z místa. Fakt, že se tohle celé odehrálo tak rychle přispěl ještě více ke Kiho zmatení. Neměl pořádnou představu o tom, co se vlastně děje, ani v jaké poloze je. To všechno si uvědomil až s výbuchem smíchu, který přišel směrem od Tsubaki. A když se začala smát, bylo mu hned jasné, že póza, ve které se momentálně nacházel, musela být extrémně trapná a ponižující. Když použila výraz "dámy", nejdříve nechápal, ale pak mu došlo, že tu už musela být ta nová. Každopádně vzhledem k tomu, že už měl s Tsu a jejím vytahováním nedobrou zkušenost, začal se bát. Když se také přidal fakt, že se nechtěl nechat zachraňovat skupinkou holek, začal se Ki najednou rychle různě vrtět a vlastní silou se snažit dostat ven ze škvíry. Bezúspěšně. Měl strach z toho, že by to, že je momentálně neschopný se bránit, Kami a Tsubaki rády využily. Koneckonců, rády si z něho dělaly srandu, a tahle situace jim jen nahrávala. To, že sensei byl opodál, dělalo tuhle situaci ještě horší. Jeho pokusy o sebeosvobození ukončila Tsubaki, která ho chytila za ruku. Věděl, že zaklesnutý mezi šutry proti třem kolegyním nic nezmůže, a tak se začal fyzicky, ale hlavně psychicky připravovat na to, že tahle dívčí záchrana nebude nijak příjemná.

Obrázek uživatele Noemyska
Vložil Noemyska, Pá, 2018-11-16 08:50 | Ninja už: 2028 dní, Příspěvků: 580 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Tsubaki Kokumotsu, tým Delta

Sledovala senseie a oplácela mu úsměv, nechtěla moc prozrazovat Kiho, a taky kdo by se nenadíval na tak zajímavého člověka. I když ho pozorovala, měla problém postřehnout, co právě Masao udělal.
"Ki, jsi v poho...." zastavila se před kolegou a vybuchla smíchem. Otřela si slzičku štěstí a otočila se na Kami, a dokonce i na Ai.
"Dámy, myslím, že máme práci." zatnula biceps a poplácala se po něm. Tím jim dala najevo, že síla bude potřeba. Ohlédla se na mužskou část týmu s krutějším úsměvem.
"Ki,...Ki, připrav se, že to možná bude bolet." v očích ji něco zalbýsklo. Počkala na holky a sama ho chytla na levou ruku, nohou se zapřela o kámen.
"Připraveny, dámy?"

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Út, 2018-11-13 22:05 | Ninja už: 3924 dní, Příspěvků: 3132 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Raizo, Taiki Kokumotsu
Sunagakure
Hirotado cosi brebentil dál, ale naštěstí už spíše jen pod fousy, a tak si Raizo jen tiše povzdechl a nechal to být.
„Ahahaha...haha...“ zasmál se blonďák poté roztržitě s pomyslnou kapkou skepse na čele, když si začala dělat Misaki legraci. Nebyl si totiž jistý, kdy se ve skutečnosti rozhodla, že si vážně dělá jen legraci.
Po vstupu do průchodu si začali ty dva vyměňovat pošťuchování a rýpání, nad kterým se mohl jen tiše šklebit a myslet si o něm své. „Jeden jak druhej...“
Taiki se mezitím dostal až k Toshimině štítu, který přeskočil přemetem dřív, než se stihl rozpadnout. Toshimin klon v tu chvílí akorát vyrážel pryč. Rusovlásek druhou Toshimi zaznamenal, ale prozatím se ji rozhodl ignorovat.
Doskočil za záda té první, jednou rukou se prudce opřel o štít z druhé strany, což v ten moment zapůsobilo jako agresivnější verze gesta, které na ni použil předtím u průchodu, a druhou rukou ji jemně chytl za paži hned, jak se k němu otočila čelem.
Když jí palcem ruky, kterou ji držel za paži, přejel po kůži, lišácky se uculil, zatímco se dívce za zády rozpadl její písečný štít.
„Trefa.“
„Co to meleš?“ obrátil se mezitím Raizo na Hirotada, který spustil cosi o svém strýčkovi a nevěrách. Chlapcova narážka ho kompletně minula...
„A ty bys ho taky mohla přestat provokovat...“ naklonil se k Misaki. Chvilku na to trojice opustila tunel a jim se naskytl pohled na rozsáhlé cvičiště klanu Kokumotsu.
Toshimi s Taikim stáli v jeho středu, bokem k nim.


Obrázek uživatele Vikitori
Vložil Vikitori, Ne, 2018-11-11 20:17 | Ninja už: 868 dní, Příspěvků: 91 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Masao Nibori
Tým Delta
u lucerny

Kiho pokus byl až příliš zřejmý pokud nezkrýval něco víc. Masao ho klidně mohl podcenit, ale nyní viděl na VŠECHNY ostatní členy skupiny a tak si byl skoro jistý, že Kimu nebudou schopni v tento moment pomoct. Když jeho student pomalu obcházel kámen na kterém Masao seděl, sensei se za ním neotáčel a se zářivým úsměvem hleděl na Kami, která začala být znenadání až příliš výřečná. V jeskyni nebylo mnoho prostoru a tak musel Ki projít úzkým prostorem mezi kameny aby se za senseie vůbec dostal.
V očích Kami byla vidět stoupající vlna adrenalinu, jak se mermomoci snažila udržet kamenný výraz.
V momentě, kdy Ki stoupl na okraj velkého balvanu na jehož vrcholku Masao seděl aby na něj vůbec dosáhl a zazněl tak tichý zvuk posunutí boty na kameni, sensei v mžiku vytvořil pečeť s očima stále přilepenýma na ostatních studentech, kterí stáli před ním. Kiho v ten samý moment jakoby škubnutím za rameno odhodila dozadu neznámá síla, po které zůstal jen závan větru. Student tak skončil zadkem v uličce mezi kameny a horní část těla i nohy mu trčely vzhůru. Chtělo to dost námahy aby se odtamtud sám opět vysápal.
"A vy ostatní tam budete jako jen tak stát?" Zeptal se Masao, zatím co se zvedal na nohy.

Falling
down is an
accident.
Staying
down is a
choice.

Obrázek uživatele Sadista
Vložil Sadista, So, 2018-11-10 16:34 | Ninja už: 1028 dní, Příspěvků: 102 | Autor je: Prostý občan

Ai Hayo
Team D
podzemní cvičiště

Ai šla potichu za ostatními a sledovala jejich dění, pro ni, neznámem prostředí. Podle ní si zatím vedli dobře, až na ten začátek. To byla dívka schopna přehlédnout, když se ukáží jako dobrý team. Ovšem záleželo na dalším faktu, na jejich reakci, až uvidí Ai zpět. 'Za toto se jim omluvím, ale až po zkoušce. Nejdřív chci znát jejich kvality bezemě. Po tomto cvičení, bych měla vědět, na koho se spolehnout. Ale uvidím, možná mě ještě překvapí.' pomyslela si modrovláska. Než si stačila uvědomit, že zastavili, stále jim pár metrů za zády. Zastavila se a ani se nehla. Čekala, zda se někdo z nich otočí a nebo budou hledět stále vpřed. Bylo ji jasné, že se tam něco děje a tak postupovala neslyšně vpřed. 'Možná je na čase se jim ukázat a nebo ne.' řekla si v duchu, když zahlédla zbrklý útok Kiho. Zastavila se dva metry za Tsubaki. Stála pokud možno ve stínu, aby ji náhodou nespatřila. Ovšem byla připravena někomu pomoc, kdyby došlo ke zranění.

Obrázek uživatele Swreck
Vložil Swreck, Pá, 2018-11-09 22:04 | Ninja už: 2881 dní, Příspěvků: 739 | Autor je: Prostý občan

Tekuro Ashikaru&Shi
Tým Beta&Nekomi
Loď

Shi vlastně ani tak moc nezrudnul. Jeho mozek se jen vypnul, aby oddálil ten pocit neuvěřitelné trapnosti. Jeho duše chtěla klasicky vyskočit a jeho tělo by ji v tom rádo podpořilo. Měl pocit, že kdyby teď chtěl použít techniku založenou na chakře, dopadlo by to katastrofálně.

Tekuro si toho nevšímal. Mnohem víc ho zajímal papírek, který mu přistál v ruce. Pokud to bylo něco skutečně tajného, divil se, že Daisuke riskuje, že je někdo zahlédne. Kdyby mu poslal zprávu přes poštovní techniku v jejich svitkách, bylo by to mnohem nenápadnější.
V opačném případě to znamenalo, že si ho zve na kobereček. A to pro Tekura nikdy neznamenalo nic dobrého. Navíc mu to zabránilo špehovat, co ve skutečnosti znamenají ty pohledy a náznaky, které si vyměňují Chika s kapitánkou.

Na pokoji nepadlo jediné slovo. Shi automaticky zmizel v koupelně s jasným cílem. Smýt ze sebe poslední událost. Evidentně toho měl na smývání hodně, protože když Tekuro za necelou hodinu odcházel, už tam nebyl.
Daisuke ve své poznámce neupřesnil místo, kde má čekat, proto si sednul na svou nejoblíbenější část. Na příď. Vlny lehce pohoupávaly s lodí a on sledoval večerní přístav. Užíval si moře, dokud to šlo.

Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, Čt, 2018-11-08 17:25 | Ninja už: 3653 dní, Příspěvků: 1357 | Autor je: Prostý občan

Hirotado Yutsurai
Zlaté písky, I. div.
Při dalším pohlavku Hiro opět otráveně zabručel.
"Jen do toho! Udělej to a garantuju ti, že zemřeš jako boháč, protože moje matka ti za to nechá postavit hrad! Jen počítej s tím, že beze mě z tebe další Hideo udělá nudle. Ale Taiki by to samozřejmě zvládl líp..." Řekl mladík mnohem tišeji a méně provokativně, ale zároveň s poměrně velkou dávkou neštěstí u něj nezvyklou. Mohl ho také více docenit!
Musel se hodit do pohody. Byl příliš emotivní a Hirotado Yutsurai musel být přece o něco víc cool! Měl přece nějakou pověst!
"To bych si samozřejmě nedovolil." Zareagoval mladík na Misaki pobaveně a v duchu přemýšlel, co všechno toho večera Toshimi vlastně řekl.
"Náhodou to byl příjemně strávený večer bez sólovky u Sudoku. Přece nebudu úspěch oslavovat sám, když se na něm tolik podílela, ne? I když mě to stálo všechny prachy."
Misaki se pak začala opět bavit s Raizem a Hiro napjatě poslouchal.
Něco tam mezi nimi bylo, všechny ty narážky mu nedávaly tak úplně smysl, ale byl v těchto věcech poměrně citlivý a docvaklo mu, že tihle dva to spolu táhli už před hodně dávnou dobou a jeden z jejich společných zážitků se točil kolem hradby vesnice.
Nakonec dali přednost tajné a hodně temné chodbě, která mu připomínala ono skladiště. Při vzpomínce na čepel v temnotě ho polil chladný pot.
Po nějaké době k nim dolehly zvuky zaměnitelné snad s čímkoliv, ale Toshimina máma si neopomněla do něj rýpnout. Zřejmě ji jeho zdánlivá žárlivost bavila, ale on se rozhodl k protiútoku.
"Vím moc dobře k čemu tyhle cesty jsou. Můj strýček je soukromý detektiv. Obvykle si ho najímají zoufalí lidé nevěřící svým polovičkám, odhodlaní prokázat jejich nevěru za každou cenu. Vsadím brýle, že díky vám dvěma má ten fajnej dům, ve kterém teď bydlíme. Až mě bude zajímat, co spolu dělají, vím moc dobře kam se obrátit."

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Čt, 2018-11-08 10:49 | Ninja už: 4144 dní, Příspěvků: 1802 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Misaki Kokumotsu
Cesta k tajnému cvičišti
„Tak to tě budu muset varovat. Úplně nemusí, když ty křižovky nazveš nudou. I když předpokládám, že varuju pozdě,“ zakřenila se na něj. Tenhle mladíček byl tak snadný cíl, až to ani nebylo možné. Při tak zvláštně vysloveném názvu dívčiny záliby musela však povytáhnout obočí. On ji vážně pořádně neznal. Kdyby jen věděl, že je Toshimi více po otci než po ní.
Při poznámce o arogantních princích jí jen zacukalo v koutku. Ten kluk byl jasnej.
Misaki si pak všimla Raizova tónu a zahihňala se. „Jdeme přes hradby, ne? Je to tak vzrušující a s tebou by to ani nemusel bejt takovej průser,“ zazubila se, ale nakonec jen dala ruce vzhůru, jako by se vzdávala. „To byl vtip, jen vtip. Je tu tajnej průchod na naše cvičiště, ale šířit se s tím nemusíte.“ Raizovi věřila, takže si moc nedělala hlavu s tím, že by mu ukázala malé tajemství. A Hiro? Ten byl jeho žák, takže si snad nějakou tu důvěru také zasloužil.
V tunelu byla pořádná tma. Misaki šla v čele, a i když prakticky nic neviděla, věděla, kam našlapovat. „Bacha, hlava,“ sdělila čas od času o hlavu a půl vyššímu Raizovi, který šel za ní, dokud se nezačalo zase vyjasňovat. „Ó, oni fakt jen trénují,“ sdělila pak provokativně Hirovi, když k nim dolehly zvuky.

Toshimi Kokumotsu
Zlaté písky, I. divize
Tajné cvičistě klanu Kokumotsu
‚On tím proskočil!‘ vyvalila dívka oči. Hned se zase vzpamatovala, na údiv nebyl čas. Beztak chtěla shurikeny jen odlákat pozornost a Taikiho vývrtka jí v tom jen pomohla. Nebo ji i tak pozoroval? I to vlastně potřebovala.
Vztyčila před sebou štít a vytvořila klona, kterého poslala ukrýt se za blízký kámen. Klon vyběhl rychle, ale nebyl nepostřehnutelný. A Toshimin štít se zatím rozpustil.

Obrázek uživatele Asaki Uchiha
Vložil Asaki Uchiha, St, 2018-11-07 15:29 | Ninja už: 1640 dní, Příspěvků: 397 | Autor je: Účastník Irukova doučování

Kami Kamai
Tým Delta

Podzemní cvičiště

Jdu dále za Tsubaki a Kim a přemýšlím, co by asi tam mohlo následovat. Co vše budeme muset dělat, abychom se dotkli senseie. ‘Celkem mě zajímá, co se ještě tady stane, když už se na nás Ai vykašlala, ale mám takový pocit, že bych na to spíše už neměla myslet, protože to asi nedopadne dobře.,‘ pomyslím si a následně se zastavím, protože jsme se blížili k nějaké jeskyni.
Kousek přede mnou se zastavili taky Ki s Tsubaki. Když se dostanu k jeskyni tak, abych tak viděla, tak jen trochu překvapeně zamrkám. ‘Tak jo, tohle jsem teda vůbec nečekala. Jako já nevím, ale přijde mi to, že máme samé prapodivné senseie, ale je pravdou, že mi Masao vyhovuje zatím nejvíce, ještě že to tu není Nanami,‘ pomyslím si.
Následně si všimnu, o co se Ki snaží. ‘Sakra, jen aby to nebyla bouda, ale tak je třeba Kimu trochu pomoct, aby si ho sensei úplně nevšimnul,‘ pomyslím si a následně pokračuju v chůzi k senseiovi. „Je to až tak moc jednoduché nebo je v tom ještě nějaký háček,“ řeknu a poté se zastavím a dívám se na senseie. ‘Doufám, že se to Kimu povede,‘ pomyslím si.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Po, 2018-11-05 21:11 | Ninja už: 3924 dní, Příspěvků: 3132 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Daisuke Mokushi
Tým Beta
Loď
Mladá strážkyně se rozloučila a poté, co jí Daisuke oplatil kývnutí, stekla mu po čele pomyslná kapka skepse.
Jak jen mohl Shiho dotaz nečekat...
Natsuki ho naštěstí zcela přešla a odešla, načež Chika s Kaori zavelely, že je čas jít spát.
Při pohledu na lesknoucí se pohled jejich sensei stekla Daisukemu po čele druhá, podstatně větší kapka, doprovázená tikem v koutku úst.
„Ano, pojďme spát...“ přitakal skepticky. Jeho rysy poté však mírně ztvrdly a on zavadil koutkem oka o Tekura. Na spánek ještě nebyl čas.
„Oyasumi,“ pokynul procházející dvojici černovlásků Daisuke na dobrou noc, když čtveřice došla ke svým kajutám.
Tekurovi ale ještě těsně před tím, než za sebou zavřel dveře, nenápadně vtiskl do ruky malý papírek.
„Koupelna je tvá, Hizuki-chan. Já už si půjdu lehnout. Nějak mě přepadla únava,“ protáhl se Daisuke, když o několik minut později vyšel ze dveří, z nichž zpoza jeho zad vycházela pára, a s úsměvem k nim své kolegyni pokynul.


Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Ne, 2018-11-04 20:59 | Ninja už: 4144 dní, Příspěvků: 1802 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Přímořské dobrodružství

Natsuki už nepromluvila. Pouze na Daisukeho kývla a pohlédla na něj očima plnýma respektu ke spolubojovníkovi. Pak se uklonila i všem ostatním, přičemž se na Shiho výmluvně zahleděla a opustila loď.
„Snažíš se marně, Natsuki-chan je na dívky,“ pošeptala Kaori, která se tam z ničeho nic objevila, Shimu přímo do ucha. „Nicméně,“ řekla pak nahlas, „posádka už se chystá na kutě a my bychom taky měli. Zítra je taky den a my bychom se měli pořádně vyspat,“ zazubila se.
Chika se opírala o stůl se založenýma rukama pod prsy a v očích se jí uličnicky zablesklo. „Přesně tak, jdeme na kutě.“

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Ne, 2018-11-04 20:20 | Ninja už: 3924 dní, Příspěvků: 3132 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Raizo, Taiki Kokumotsu
Sunagakure
Blížící se hvězdice přiměly Taikiho konat. Rusovlásek přimhouřil oči a odrazil se. Ve vzduchu při tom stáhl ruce a nohy k tělu a udělal vývrtku, díky čemuž velice těsně proletěl skrz roj shurikenů. Poté dopadl na všechny čtyři, soustředil chakru do chodidel a dlaní a prudce se odrazil vpřed, čímž ještě zrychlil. Od Toshimi ho dělilo už jen pár metrů.
Hirotadovi mezitím přistál za jeho poznámku o Taikim druhý pohlavek na hlavě.
„Jestli ti budu muset vrazit ještě jeden, tak ti místo něj rovnou přidělím výpomoc v kancelářích,“ varoval černovláska Raizo a povzdechl si.
Ten kluk v tom byl až po uši a ještě ke všemu s ním pravděpodobně mlátila puberta...
„Kudy to vlastně jdeme, Misaki?“ stočil Raizo pohled k ženě, když si všiml, že se blíží k hradbám Sunagakure, ale nikoliv k části, kde by byla brána nebo nějaký jiný průchod. Snad to rusovláska neplánovala vzít přes hradby...!?
„Prosím řekni mi že se pletu, Misa-chan, a ty ses v tomhle aspoň trošku změnila...“ stekla Raizovi po čele pomyslná kapka potu, když si vzpomněl, co v minulosti s Misaki zažil.


Obrázek uživatele Kimiimaro
Vložil Kimiimaro, So, 2018-11-03 23:06 | Ninja už: 1362 dní, Příspěvků: 786 | Autor je: Utírač tabulí na Akademii

Ki Hayabusa
Tým Delta

Podzemní cvičiště
Tsu and Kami víceméně řekly, co bylo Kimu jasné, přičemž Tsubaki nezapomněla přidat jistou narážku. Ki přivřel oči a poněkud hlasitěji se nadechl, takovým tím způsobem, jakým se člověk nadechne, když mu někdo řekne něco, co ho naštve. Už zase ty kalhoty. Měl dojem, že tím bude proklet do konce života. Ale raději jinak nereagoval. Šel kupředu dlouhé dvě minuty, dokud nedošel do další jeskyně, a nestačil se divit. Sensei tam seděl pod lucernou, a ještě k nim promluvil. Ki nevěřil svým očím. Pootevřel ústa, párkrát zamrkal, jestli ho neklame zrak a pak vykročil a šel kolem senseie, přičemž se na něj stále udiveně díval a prohlížel si ho. To přece nedávalo smysl, aby se jim vystavil takhle na oči. Logické by přece bylo se skrývat a neupozorňovat na sebe... Ocitl se teď na místě, kde sensei seděl mezi ním a Tsubaki. Sensei vypadal skutečně. Věnoval krátký pohled Tsubaki, pak Kami, a nakonec senseiovi. No, když se ho mají dotknout, aby se dostali ven, nebyla potřeba se zdržovat. Ušklíbl se, a s nataženou pravou rukou vyskočil k senseiovi.

Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, So, 2018-11-03 09:49 | Ninja už: 3653 dní, Příspěvků: 1357 | Autor je: Prostý občan

Hirotado Yutsurai
Zlaté písky, I. div.
Jestli Toshimina máma o svém synovi mluvila často tímhle způsobem, tak se nedivil, že ten kluk radši nemluví. Jeho samotného to přímo děsilo.
"Jo, o těch hlavolamech vím, málem jsem u toho umřel nudou. Musel jsem prostě zasáhnout." Odpověděl Hiro humorně, ale poté se ušklíbl.
"Jsem si jistý, že Toshimi je velká holka a může si dělat co chce. Klidně si může luštit křížovky s kým chce, mě do toho nic není. Jsem jen její parťák."
Snažil se o co nejvíce neutrální tón, i když mu odpověď nebyla úplně příjemná.
Bylo jasné, že Taiki musel být nějaký snový hyper-talentovaný princ, o tom nepochyboval ani na okamžik. Prostě to byl jen další Kenchi, tentokrát verze 2. A s rudými vlasy, takže s řepou na hlavě bylo prostě nemožné, aby vypadal líp. Navíc jeho spojitost s jistým Rokurem na něj nemohla udělat dojem, když si nepamatoval kdo Rokuro vůbec je, ale hádal, že nejspíše hlava jejich klanu.
A co, že byl žákem hlavy klanu? Jeho si po předváděčce vybral samotný velitel Zlatých písků a to kvůli mámě vynechal jeden rok školy! A také měl přízeň feudálního pána, takže byl také velice impresivní!
"V pořádku, s arogantními rádoby princi mám spoustu zkušeností." Prohlásil s jistotou.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, St, 2018-10-31 22:28 | Ninja už: 4144 dní, Příspěvků: 1802 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Misaki Kokumotsu
Čtvrť klanu Kokumotsu
Misaki se uculila, když zaslechla Hirotadovu žárlivou otázku, a úsměv na rtech jí zůstal, jak sledovala počínání Raizovy ruky.
„Jup, s Toshim jsme se činili,“ zazubila se hrdě. „Jmenuje se Shiki. V něčem jsou sourozenci a v něčem bys to do nich vůbec neřekl. Oba ve volným čase leží v knížkách nebo v hlavolamech, ale s Shikim si narzdíl od Toshi tolik nepopovídáš. Netuším, kde tohle vzal, možná to má po mojí máti, co já vím. Jo a je děsně žárlivej ohledně svojí sestry. Z jejího výletu nemá o nic větší radost než ty, mladej,“ vysvětlila a pak si do černovláska nezapomněla rýpnout.
„A kdo je Taiki? Je to žák Rokura-sama a pomáhá s tréninkem mladších členů klanu. Jo a je to taky dost fešák,“ dodala.

Toshimi Kokumotsu
Zlaté písky, druhá divize
Cvičiště klanu Kokumotsu
„K-kono…,“ zrudla dívka. Taiki využil, jak se do svých slov nervózně zamotala, a to se jí nelíbilo. Poslední dobou se jí to stávalo nějak často. Musela se naučit tyhle věci řešit s chladnou hlavou. Jenže jak?
Další konání mladíka ji překvapilo. „Proč si sundáváš nádo…?“ chtěla se zeptat, jenže rudovlásek se k ní rozeběhl. ‚B-bez písku? T-to je krucipísek dobrej i v taijutsu?!‘ vyvalila překvapeně oči.
Třeba… Třeba ji chtěl jen vyvést z míry?
„Suna Shuriken no Jutsu!“ vyhrkla. Okolo ní se ve vteřině zformovala salva písečných hvězdic, které po mladíkovi vrhla. Použila je hlavně, aby odpoutala pozornost a také aby ho donutila změnit směr. Nebo je vykryje?

Obrázek uživatele Mitora
Vložil Mitora, St, 2018-10-31 21:32 | Ninja už: 2272 dní, Příspěvků: 712 | Autor je: Tsunadin fackovací panák

Hizuki Shima
Tým Beta
Loď

Znovu byla opravdu ráda, že na sebe v průběhu rozhovoru moc neupozorňovala, protože po tak dlouhém a jistě vyčerpávajícím monologu, který se jim dostal jako odpověď zvládla tak akorát otevřít pusu. Ze začátku jí přišlo, že má ona dívka problémy s dlouhými řečmi, ale teď musela svůj pohled přehodnotit. Měla problém udržovat tak dlouho pozornost a tak se potřebovala zaměřovat právě na takovéhle detaily s tím, že si uvědomovala, že rozhovor se jí určitě vybaví až to bude potřeba. Nebo alespoň většina jeho částí.
Po oné krátké řeči od Daisukeho se na něj obdivně zadívala a rychle začala přikyvovat na znamení, že i ona udělá vše, co bude v jejích silách, aby pomohla a snad ani nic nepokazila.
"Jejich uniformy?" Naklonila zkoumavě hlavu na stranu, když Shi ono téma vytáhnul a chvíli se na ně zaměřila. Jen takový letmý pohled, než jej opět stočila jiným směrem. "Zajímavé, jak mají lidé na věci jiný názor... Vždyť se jim v tom musí špatně pohybovat..."

Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, So, 2018-10-27 13:54 | Ninja už: 3653 dní, Příspěvků: 1357 | Autor je: Prostý občan

Hirotado Yutsurai
Zlaté písky, I. div.
Hiro založil naštvaně ruce na hrudi a obrátil pohled na Raiza.
"Soráč mami, nečekal jsem, že mě začneš vychovávat..." Brblal uraženě, zatímco vycházeli z domu zpět na ulici a on si upravoval vlasy.
Alespoň se podívá na to jejich klanové cvičiště, když už bude muset tolerovat nějaký otravný týpky. Určitě to tam bude nóbl. A celé červené.
Fakt, že Toshimi trénuje s někým jiným ho trochu ranil, ale bylo to přece normální, klanové techniky se učily v rámci klanu.
Výraz Toshimina bratra mu ale na klidu moc nepřidával.

Obrázek uživatele Noemyska
Vložil Noemyska, Pá, 2018-10-26 20:47 | Ninja už: 2028 dní, Příspěvků: 580 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Tsubaki Kokumostu, tým delta

"Bylo by dobré se neztratit nebo něco neztratit..." šibalsky se podívala na Kiho a jeho kalhoty. Sice opakovaný vtip již nebyl vtipem, ale Ki a jeho ztrácející se kalhoty byla neodlučitelná dvojce jako ženská a čokoláda nebo ženská a nakupování úplně zbytečných věcí nebo jako umírající chlap a rýmička/kašílek. Přemýšlela nad dalším přirovnáním, ale její myšlenky zamířili k Ai. Bylo jí líto, že nezačali zrovna nejlépe, ale to jak se chovala...
Cesta do další místnosti jim zabrala něco kolem dvou minutek. Tsu se zastavila v nejblbějším místě, a to přesně ve vchodě do jeskyně. Chvíli upírala oči na Masaa a rozesmála se, přičemž vešla do jeskyně.
"Koukám, že má první teorie byla správná." Byly věci, kterým nevěřila, že by mohli být realitou, ale po tomhle snad věřit i začne.
"Nu, někdy nejhloupější nápady bývají nejlepší." usmála se na své kolegy, kteří se nehodlali nikde skrývati.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, St, 2018-10-24 22:05 | Ninja už: 3924 dní, Příspěvků: 3132 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Raizo, Taiki Kokumotsu
Sunagakure
Nad dívčinou reakcí se Taiki jen pousmál, načež se přestal opírat o zeď, když od něho Toshimi tak nervózně odplula. Na tohle prostě zabrala každá.
„Začít tréninkem určitě od věci nebude,“ mrkl na ni napůl laškovně a napůl popichovačně, využívaje toho jak se nechtěně zamotala do vlastních slov.
„Nechci ti do toho moc kecat, přece jen jsi to ty kdo je tu členem Zlatých písků, ale ne nadarmo se říká, že nejlepší obrana je útok,“ vykročil si to Taiki od Toshimi do středu cvičiště.
„Co kdybys mi předvedla to nejlepší, co umíš, hm?“ založil si ruce na prsou a přenesl váhu z nohy na nohu, když se otočil čelem k Toshimi a odložil si svou nádobu s pískem na zem.
„Zkus mě zastavit,“ pousmál se a v očích se mu zablesklo, načež se odrazil a bez varování se k dívce rozeběhl.
Raizo s Hirotadem mezitím následovali Misaki k nim domů. Když je žena pobídla, ať jdou dál, Raizo na černovláska jen kývl a vydal se za ženou.
Uvnitř ale Toshimi nenašli. Pouze Shikiho, který jim sdělil, že šla trénovat s Taikim.
Raizo se sotva stihl pousmát nad Shikiho výrazem, když zaslechl Hirotadovo zabručení a mírně sebou škubl.
Chvilku na to už přistál mladíkovi na hlavě menší, bezeslovný pohlavek.
„To budeš hodná, díky,“ usmál se hned na to na Misaki.
„Nevěděl jsem, že má Toshimi brášku,“ prohodil k rusovlásce jounin, když vyšli ven.


Obrázek uživatele Swreck
Vložil Swreck, St, 2018-10-24 19:29 | Ninja už: 2881 dní, Příspěvků: 739 | Autor je: Prostý občan

Tekuro Ashikaru&Shi
Tým Beta&Shi
Loď

Tekuro i Shi bedlivě poslouchali, protože teď je to skutečně začalo zajímat. Ne že by nebyli podezíraví ke komukoliv a čemukoliv v tomhle městě (což bylo z části zapříčiněno i tím, že tohle byla jejich první mise tohohle typu) ale všechny nitky vedli ke správci doků.
*Další otázky by mohly být už podezřelé. Nechme to tak.*
S touhle myšlenkou Tekuro dokončil své jídlo, o několik soust před Shim. Byla totiž spousta otázek, na které by se rád zeptal.
"Moc se mi líbí vaše uniformy. Je šance nějakou získat?" vyslovil nakonec Shi otázku, která ho trápila od prvního setkání. Taky se jí chtěl zeptat, jestli si s ním někam nevyrazí. Ale to udělá pravděpodobně až bude odcházet. Ne tady před ostatními. Přeci jen ji nechtěl uvádět do rozpaků.

Obrázek uživatele Vikitori
Vložil Vikitori, Út, 2018-10-23 18:45 | Ninja už: 868 dní, Příspěvků: 91 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Masao Nibori
Tým Delta
pod lampou je nejvíce světla

Puf. Klon, který ještě před momentem poslouchal mladé geniny, zmizel. Vydali se tou nejlepší cestou, jakou si vůbec mohli zvolit. Že při tomhle výběru šlo čistě jen o náhodu bylo Masaovi jedno.
V hlavě už se mu postupně začalo rýsovat složení skupiny. Kdo nejspíš povede ostatní. Na koho je spolehnutí. Kdo nepanikaří. A kdo bude naopak všechny zdržovat. Masao to nerad přiznával, ale bylo tu i náramně dobře vidět, kdo z týmu má tendenci rozdmýchávat oheň z doutnajících uhlíků.
Jednoduše nešlo o to co si zvolí, ale že mají na výběr.
Skupince zabralo dostat se k další lucerně jen asi dvě minuty chůze v ůzkém prostoru. A Tam seděl sensei přímo vyzývavě - Hned pod lampou. "Aspoň, že to štěstí vám zatím nechybí." Řekl pobaveně a dále v tureckém sedu čekal na jejich reakci.
Už se nemohl dočkat co dalšího o svých studentech zjistí.

Falling
down is an
accident.
Staying
down is a
choice.

Obrázek uživatele Sadista
Vložil Sadista, Po, 2018-10-22 03:56 | Ninja už: 1028 dní, Příspěvků: 102 | Autor je: Prostý občan

Ai Hayo
Team Delta
Podzemní cvičiště.

Ai byla schovaná a sledovala chování svého teamu, při ztrátě člena. Jejich reakci opravdu nečekala. Kdyby se na ní hned vykašlali a šli hledat senseie, nebo kdyby ji začali hledat, pochopila by to. Ale to, že na ni začali křičet všemi možnými způsoby, odradilo Ai ukázat se. Proto zůstala schovaná o něco déle, než měla v plánu a sledovala odchod svého teamu. Jakmile se ztratil z dohledu, sesunula se po zdi k zemi. 'S tímhle Teamem to bude těžké. Ale musím to s ním zkusit.' řekla si dívka v duchu a postavila se. Nakonec se rozešla za Teamem a šla tak, aby ji nikdo nezpozoroval. Avšak věděla, že sensei si ji všimne a tak mohla doufat, že jim nenabonzuje, kde se zrovna nachází. Hlídala si odstup od spolubojovníků a zároveň i své okolí, aby ji někdo nepřekvapil.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, So, 2018-10-20 19:09 | Ninja už: 3924 dní, Příspěvků: 3132 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Daisuke Mokushi
Tým Beta
Loď
Nad tím, jak Shi Natsuki automaticky potykal, se Daisuke mírně skepticky ušklíbl, ale víc to neřešil. Ti dva byli vážně prakticky jak dvojčata...
Natsuki jim poté na Shiho popud více přiblížila historii korálového království a Daisuke se zamračil. Co se tu v minulosti odehrávalo bylo skutečně znepokojující. Byl vážně rád, že už to byla pouhá minulost. A spolu s tím se obával, zda-li tomu tak skutečně bylo. Nepřátele tahle země měla, ač tomu mohlo být už dávno. Zlo v lidských srdcích se ale bohužel nedalo jen tak vymýtit a hamižnost byla mocná motivace pro zkažené.
„Jestli si tahle země skutečně musela projít malým peklem, aby se stala královstvím klidu a míru, dokud tu budeme, nedopustíme, aby se to změnilo, Natsuki-san,“ prohlásil mladý loutkář a odhodlaně se zamračil. Bytí ninjou nebyla žádná čistá práce. On ale přesto dělal maximum pro to, aby světu kolem sebe nepřinášel smrt a utrpení, nýbrž mír a lásku.


Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, So, 2018-10-20 11:02 | Ninja už: 3653 dní, Příspěvků: 1357 | Autor je: Prostý občan

Hirotado Yutsurai
Zlaté písky, I. div.
Hiro se zasmál a zase si nasadil brýle.
"V pohodě, vím, že to bylo slabý, ale přísahám, že příště budu kreativnější."
Založil ruce do kapes a následoval dvojici k domu, kde bydlela Toshimi. Ukázalo se, že dvoupatrový dům vypadá naprosto identicky jako všechny okolo. Rozhodně byl rád za ten svůj, který byl v rámci Sunagakure poměrně originální.
"Sakra ty baráky jsou všechny stejný, jak to tu budu třeba za tmy hledat?!"
Uvnitř vypadal dům ještě prostornější, než zvenčí. Chtěl si ho důkladně prohlédnout, ale naneštěstí nebyl čas, proto zůstal stát obutý v chodbě.
Když zaslechl kroky, předpokládal, že se objeví Toshimi, ale nakonec to byl její mladší bratr. Celá Toshimina rodina byla tak červená, až se to zdálo trochu moc. Byli jak košík rajčat. Navíc bylo překvapující, kolik jeho parťačka měla kolem sebe lidí!
Měla bráchu, dokonce i mámu a pravděpodobně i tátu! Jaké to asi bylo, nebýt sám?
Ze zamyšlení ho vytrhlo cizí jméno.
"Kdo je zas do hajzlu Taiki?!" Zabručel si pro sebe a následně ztuhl, protože to řekl moc nahlas.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Út, 2018-10-16 17:01 | Ninja už: 4144 dní, Příspěvků: 1802 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Misaki Kokumotsu
Čtvrť klanu Kokumotsu
„Ale, ale, tady je někdo lichotník,“ mrkla na mladíka uličnicky, zatímco v duchu přemýšlela, jestli je očividnější tohle, nebo Vášeň zimní noci.
Raizo jí pak odpověděl a ona se natočila zpátky k němu. „Tak to vás tam budu muset dovést,“ zazubila se.
Dům, kde Toshimina rodina bydlela, bylo dvoupatrové obydlí, které svým vzezřením zapadlo jak do architektury celé čtvrti, tak do Sunagakure. Žena oba pozvala dál.
Uvnitř byl dům útulně zařízený. Chodba, v níž stanuli a která nacházela lehce pod úrovní podlahy, aby si návštěvník mohl sednout na schod a pohodlně se zout, volně pokračovala v schodiště vedocí do ložnic. Vlevo se nacházely dveře do obýváku, vpravo do kuchyně a vedle schodů vpouštěly do jinak temné uličky světlo skleněné dvěře do koupelny vybavené žaluziemy, které byly nyní roztažené.
Misaki se vyzula a dala ruce v bok.
„Toshi! Máš tu návštěvu!“ zahulákala.
Krátce na to se ozvalo vrzání prken, které začalo nad skupinkou a vedlo až do chodby v patře, z níž se záhy vynořil další člen domácnosti. Vysoký byl asi jako Toshimi a měl stejně rudé vlasy i oči, ale bylo stále poznat, že je velmi mladý. S otráveným výrazem si dřepnul na schod a objal si kolena. Teprve pak si všiml Raiza, k němuž uctivě kývnul hlavou, načež se jeho výraz vrátil do původního stavu a on se zahleděl na Hira. Pak se jeho pohlet obrátil k Misaki.
„Ahoj, mami. Toshi šla trénovat s Taikim,“ prohlásil chlapeckým hláskem a jeho obličej říkal, že ho sestřin odchod s nějakým klukem vůbec netěší. „Nechala v obejváku vzkaz.“
„Jo ták,“ zamrkala Misaki a usmála se. Očima jí proběhl šibalský záblesk. „Tak vás budu muset zavést na naše cvičiště. Pojďte za mnou.“

Toshimi Kokumotsu
Zlaté písky, první divize
Cvičiště klanu Kokumotsu
Možná že kdyby se jeho obličej neobjevil tak blízko a mladík nenasadil takový výraz, ustála by jeho náhlou změnu nálady o něco hrdinněji. „N-ne, to je dobrý,“ zrudla a celá se lehce zaklonila, aby mezi nimi vytvořila větší prostor. Cítila jeho teplo a vůni a rudá začala tmavnout. „V-vlastně je to fajn důvod, t-totiž díky,“ dodala a stále hledíc do jeho zelených očí se pomalu vyprostila a raději od něj odstoupila o několik metrů.
„T-takže, co budeme dělat? Chci říct! Trénovat?“

Přímořské dobrodružství

Chika Yoshitsune
Sensei týmu Beta
Loď
Natsuki kývla a obrátila se na Tekura. „Ano, proběhla. Proběhl atentát na krále, někdo se ho pokusil otrávit. Kazuo-dono pokus odhalil, když se sám napil otráveného vína, protože se mu na nápoji něco nezdálo. Podařilo se ho zachránit, ale doživotně funguje na přísné dietě. Nicméně viník byl přistižen a tvrdě potrestán. Bylo to v době, kdy se ještě vyšetřovaly vyšší šarže naší armády. Tento incident vlastně celý proces popohnal a naše království se mohlo velmi brzy chlubit novými veliteli, kteří měli plnou důvěru Nomaru-sama. Krátce na to království posílilo hlídky v přístavech a na pobřeží, protože předchozí systém byl v tomto velmi nespolehlivý. Stálo nás to ještě několik menších bitev, nicméně naše přístavy byly vyškrtnuty ze seznamů pro černý trh. Tím myslím, že se tu přestaly vyloďovat plavidla s černým nákladem. Co se týče Kazua-dono, stal se správcem doků, protože má díky tomu přehled o dění v přístavu. Navíc je to jedna z mála věcí, které může se svými následky dělat a kterou pomáhá království.“

Obrázek uživatele Asaki Uchiha
Vložil Asaki Uchiha, St, 2018-10-10 15:24 | Ninja už: 1640 dní, Příspěvků: 397 | Autor je: Účastník Irukova doučování

Kami Kamai
Tým Delta

Podzemní cvičiště

Ai už ani raději neřeším a dívám se na ty dva a čekám, jak začnemě. ‘Máme se pohybovat pouze po cestě, kde jsou lucerny, takže to bude zajímavé. Doufám, že to Ai nepokazí a nebude chodit někde nemá, abychom z toho ještě neměli nějaké problémy,‘ pomyslím si.
Následně se podívám na Tsubaki a usměju se na ní, když už se moc nezajímá o Ai. „Měli bychom tady prohledat, takže je na čase vyrazit, taky si myslím, že se sensei bude někde schovávat, že ho nenajdeme jen tak jednoduše v nějaké jeskyni jen tak sedět,“ řeknu a poté se rozejdu za Kim. „Jo a být vámi ještě dívám pozor, aby jste se někde neztratili, protože ještě kdybychom se my měli hledat, tak to asi moc dobře nedopadne,“ řeknu ještě a poté už pokračuju za Kim.
[b]‚Nevím proč, ale mám takový pocit, že s námi třemi Ai nebude moc dobře vycházet, přijde mi taková jiná, moc mi prostě k nám nezapadá,‘
pomyslím si ještě.

Obrázek uživatele Mitora
Vložil Mitora, Ne, 2018-10-07 20:26 | Ninja už: 2272 dní, Příspěvků: 712 | Autor je: Tsunadin fackovací panák

Hizuki Shima
Tým Beta
Loď

Překvapivě dlouho byla ticho. Možná až moc dlouho, ale vlastně to nebylo až tak překvapivé, jelikož to přeci jen bylo poprvé, co se účastnila takto strategického plánování. To by byla skvělá možnost, jenomže důvodem jejího mlčení nebylo to, že by vše brala tak vážně, jak si to zaslouží, ale spíše prostě nestíhala. Její koncentrace takto večer asi začala upadat, a tak se omezila pouze na snažení celkem zdárně působit, že tomu všemu rozumí a jak moc seriózně to bere.
Čas od času se ovšem přistihla, že jí myšlenky začínají utíkat, takže pak zůstala na Shiho koukat s hodně zvláštním výrazem. "Odplata? Je pravda,že násilí vyprodukuje další násilí... ale jestli už je svrhli a Kouichi zněl přesvědčeně, že je tady mír..." Zvědavě tak svou pozornost přesunula k Natsuki a stále se snažila poskládat si v hlavě obrázek toho, co že se vlastně děje včetně toho, co předcházelo a co lze očekávat do budoucna. Nicméně sama žádné otázky neměla.

Obrázek uživatele theFilda4
Vložil theFilda4, Ne, 2018-10-07 11:36 | Ninja už: 2010 dní, Příspěvků: 335 | Autor je: Pěstitel rýže

Taji Sakyu
Tým Omega
cvičiště
"No super..."Zamručel Taji,když sensei začal třást celou konstrukcí a Risa před ním slětěla na zem,jak pytel kamení."V klidu podobných cvičení máš za sebou hromadu,není šance abys spadnul tsss."Pomyslel si Taji a o chvíli později spadl.
Dostal se do půlky provazu,ale pak když chtěl udělat další krok,pod jeho levou botou najednou bylo prázdno,takže šlápnul do vzduchu a sletěl z konstrukce s elegancí laviny."Grrrrr za to můžou ty proklaté lívance!Aby kat spral všechno sladké!"Hudroval zatímco si masíroval pozadí,na které tak nešikovně spadnul.Vyškrábal se se nahoru a skoro skočil na houpající se provaz.Ani ne v půlce ucítil,jak ztrácí rovnováhu a svět kolem něj se naklání.Okamžitě se připravil na dopad,který o chvíli později následoval.Mladík zaprskal jak podrážděná kočka,postavil se na nohy a proběhl kolem Risy,která vězela hlavou v písku jako šipka v terči.Jakmile se dostal před provaz,změřil rytmus a pak vyběhl.Napotřetí se dostal daleko,ale pár kroků před cílem přestal dávat pozor a ztratil půdu-provaz pod nohama.Ve vzduchu se otočil a skrčený dopadnul na zem,až mu zacukalo v koleni."Sakra..."Ulevil si Taji,když se zvedal.