manga_preview
Samurai 8 01

NFFORPG - Sunagakure no Sato

Udatní budou žít navěky. To je cesta k nesmrtelnosti.
- Osmý Kazekage






Volných míst: 1


První divize

Sensei: Raizo (700) - Jaden




Druhá divize

Sensei: Ikazuchi Yumeka (500) - Ichi



Záložní divize




Volných míst: 1

Černé písky, První divize

Sensei:
Minami Kazuha (750) - ichi



Volných míst: 1


Beta Tým

Sensei: Yoshitsune Chika (500) - ichi



Delta Tým

Sensei: Masao Nibori (500) - Vikitori



Omega Tým

Sensei: Ritsu Osamu (500) - Ero Michi




CHUUNINSKÉ ZKOUŠKY


Senseiové
Kenzeru Takada
- ninjutsu
Kira Mushi - genjutsu
Hina Ayone - taijutsu

Přihlášené týmy:

TÝM RAIZO

Toshimi Kokumotsu - Ichi
Zkušenostní body: 340

Hirotado Yutsurai - Davien
Zkušenostní body: 440

TÝM CHIKA

Daisuke Mokushi - Jaden
Zkušenostní body: 431

Tekuro Ashikaru - Swreck
Zkušenostní body: 326

Hizuki Shima - Mitora
Zkušenostní body: 105

TÝM RITSU

Risa Mokushi - ichi
Zkušenostní body: 200

Taji Sakyuu - theFilda4
Zkušenostní body: 175


Kategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Ero Michi
Vložil Ero Michi, Út, 2019-07-16 16:45 | Ninja už: 3951 dní, Příspěvků: 631 | Autor je: ONLINE, Moderátor, Editor fóra, Pěstitel rýže

Chika
1. divize Černých písků
Oáza

Dívka se zahleděla na nabízenou deku, načež k ní váhavě vztáhla ruku. Tohle nebylo v pořádku. Neměla by ohrožovat cizí nevinné životy. Takhle však měla větší šanci dostat se do paláce v pořádku a varovat Takeshiho dříve, než se něco špatného přihodí. A když už se jí tak ochotně nabídli...
"Děkuji," sevřela deku v dlaních a přitiskla si ji do náruče. Vzápětí vysmekla ženě hlubokou poklonu.
"Mnohokrát vám děkuji za pomoc."

Osamu Ritsu
tým Omega
nemocnice

"Jo," přisvědčil Ritsu, zatímco se soustředil na hojení ošklivé rány na hlavě.
"Všechno jsou to civilisti, Riso-chan. V té oáze žádní shinobi nežijí," dovysvětlil jí, když se tkáň konečně zacelila a zranění úplně zmizelo.
"Někdo tu oázu napadl a úplně vyplenil. Spoustu lidí zranili, některé zabili a nikdo pořádně neví, co se tam stalo," pokračoval, když si od blondýnky vzal obvaz, ovázal muži hlavu a oddechl si, když měl hotovo. To už jim však Ruriko klepala znovu na dveře, aby jim mohli přinést zraněnou ženu.
"Na řeči bude čas potom, Riso-chan. Teď si musíme pospíšit!" mrkl povzbudivě na dívku a pustil se zase do práce. Zatímco se jim v ordinaci střídal jeden pacient za druhým, stejně tak se střídali zranění lidé i na nosítkách Tajiho. Pro všechny tři se z toho tak stal dlouhý, náročný den plný práce, vypjetí a nasazení všech sil. Přesto Ritsu vypadal na place za nemocnicí úplně čerstvě, když se tam společně při západu slunce sešli.
"Ghi," zubil se na oba geniny od ucha k uchu, zatímco je s rukama v bok pozoroval hnědýma očima. Po posilňujícím jídle od Seno-chan byl zase plný energie, jako by právě nestrávil půl dne běháním po ordinaci a léčením lidí.
"Dnešní misi máte za sebou," promluvil konečně a důležitě povytáhl obočí, jako by mělo právě přijít jedno velké ale.
"A odvedli jste fakt pořádnej kus prace. Byli jste skvělý!" vyhlásil vzápětí a ukázal jim zdvihnuté palce s ještě širším úsměvem.
"Proto si teď zasloužíte jeden extra důležitej trénink," zdvihl pro změnu ukazováček.
"Naučím vás, jak vkládat chakru do věcí, protože to se vám oběma hodí. Rise-chan se to hodí, protože je loutkařka a tobě se to Taji hodí, protože používáš zbraně," přejel po nich pohledem a zakmital obočím v očekávání jejich reakce.

SAJRAJTI!

Na pana S a na pana K nám nesahejte! Jsou výhradním majetkem dvou nezbedných úchylů :3

Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, Po, 2019-07-08 18:12 | Ninja už: 3895 dní, Příspěvků: 1389 | Autor je: Prostý občan

Hirotado Yutsurai
Zlaté písky, I. div.
Hiro toho svým pádem naštěstí moc nezničil a Raizo je vzal na oběd. Ze začátku byl napjatý jako luk, když ho Toshimi začala ošetřovat, ale nakonec se uvolnil. Při každém jejím doteku bolest hlavy jakoby zmizela.
"Rozhodně má srdce na pravém místě." Pomyslel si mladík a bodlo ho u srdce. Tahle dívka byla pro něj až příliš dobrá, příliš hodná, nezasloužil by si ji tak či onak.
"Arigato." Poděkoval jí a na okamžik se na ni vděčně usmál. S rozpaky se téměř ihned odvrátil a začal se věnovat jídlu před sebou.
Nad Raizovo poznámkou se uchechtl a pokrčil rameny.
"Přiznávám, že použít raiton sám proti sobě asi není ten nejlepší nápad..."
Ohlédl se za odcházející Toshimi, aby se ujistil, že je z doslechu.
"Hele, já vůbec nemám šajna, jak to mám provést normálně, ok?
Používání raitonu skrz kovové věci, to je jedna věc, ale...já?"

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Po, 2019-07-08 15:19 | Ninja už: 4386 dní, Příspěvků: 1879 | Autor je: ONLINE, Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Toshimi Kokumotsu
Zlaté písky, I. divize
Sunagakure, severozápadní tréninková plošina > Sunagakure, stánek s takoyaki
Jejího zakručení si naštěstí nikdo nevšiml. Pozornost dokonale odvedl Hirotado, který použil nějakou divnou techniku, jež ho odpálila přes okraj tréninkové plošiny. „U všech písků!“ vykřikla děšeně doběhla k Raizovi a společně s ním nahlédla dolů. Tam spatřila svého kolegu. Po prudkém nárazu do sloupu se sloupl a zřítil se mezi stánky. „Jej,“ zaúpěla za mladíka dívka. „Měli by sem dát plot nebo tak něco,“ poznamenala a za pomocí chakry se rozeběhla za blonďákem.

Ustřihla poslední pruh náplasti a zajistila s ním Hirotadovi vydezinfikované čelo, kryté sterilní gázou. Ránu mu tak skrýval a chránil bílý polštářek. Teprve pak si Toshimi všechno úhledně srovnala do své lékárničky a vrátila ji zpátky k pasu.
S cukajícím koutkem pak vzhlédla k Raizovi. Vzhledem k černováskově chování poslední dobou nevěděla, jestli je dobré ho provokovat. Proto se raději soustředila na voňavou dobrotu a… svoji mističku prakticky pohltila. „Mm,“ ocucávala zamyšleně párátka, kterými ještě před chvílí jedla. „Mám ještě hlad, přidám si,“ zazubila se nakonec a rázem stála u stánku.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Ne, 2019-07-07 16:17 | Ninja už: 4166 dní, Příspěvků: 3189 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Raizo
Sunagakure, severozápadní tréninková plošina
Toshimi souhlasila a jemu se mírně ulevilo. Ne že by byl zahnaný do úzkých. Jen by bylo otravné se z téhle situace dostávat, což by se mu nakonec nejspíš povedlo, ale stálo by ho to zbytečně moc chakry a on s nimi potřeboval ještě chvíli držet krok.
„Hm?“ zamrkal pak, když jeho návrh Hirotado tak hlasitě zamítl a namířil dlaně proti sobě.
„Hele mladej-“ chtěl něco říct, ale to už kolem něho černovlásek proletěl jako dělová koule a zmizel za okrajem plošiny.
Raizovi vteřinku zabralo, než zpracoval, co se právě stalo, načež se prudce otočil, jen aby viděl, jak se Hirotado odloupl od protějšího sloupu a začal padat směr stánky na ulici pod ním.
Blonďák jen soucitně přivřel jedno oko, když se ozvala rána a dole strhl povyk, načež si povzdechl.
„Pojď,“ kývl na Toshimi a sám se přehoupl přes okraj cvičiště a rozeběhl se díky chakře v chodidlech po jeho stěně dolů.
O pár minut později už spolu ti tři seděli ve stínu jednoho stánku s takoyaki. Raizo seděl naproti Hirotadovi, kterému Toshimi sedící vedle něho ošetřovala rozbité čelo, a ukusoval ze smažených kuliček na špízu, zatímco porce těch dvou na stolku před nimi pomaloučku chladly.
„No,“ pokrčil Raizo rameny, když polkl sousto, „ta rychlost byla o dost lepší, ale nějak se nemůžu zbavit dojmu, že takhle by se to dělat nemělo,“ uculil se.

Daisuke Mokushi
Tým Beta
Na lodi v přístavu v Království korálů
„A nebo tak,“ přikývl se skeptickým úsměvem na návrh Chiky. Nelíbilo se mu moc, že by na nějaké takové místo měla jít Hizuki, kór když skutečně nikdy předtím v žádném klubu nebyla.
Nakonec se hnědovlásek ale přece jen upřímně usmál a uvolnil se.
„Ať jste do desíti doma, Shi-kun!“ zahrál si žertem na starostlivého otce a zasmál se.


Obrázek uživatele Mitora
Vložil Mitora, Út, 2019-06-25 22:42 | Ninja už: 2514 dní, Příspěvků: 725 | Autor je: Tsunadin fackovací panák

Hizuki Shima
Tým Beta
Loď

Když ostatní začali o jejím návrhu diskutovat, náhle jakoby získala další vlnu energie a na židli se narovnala a jiskření v očích nenarušil ani Daisukeho komentář, že to zní jako moc energie vydané k ničemu.
Co jí viditelně zarazilo byla poťouchlá poznámka od zelenovlásky. Bylo velice jasné, že tak daleko to nedomyslela. Už už otevírala pusu, když se Chika obrátila na Eichira a protože je přeci jen slušně vychovaná rozhodla se počkat, až bude příležitost aniž by někomu skákala do řeči.
To, že to byla možná chyba jí došlo až ve chvíli, kdy nějak zpracovala fakt, že rozhodnutí již padlo, aniž by se zvládla zapojit do diskuze.
"Nebude překážet fakt, že jsem v klubu ještě nebyla?" pípla nakonec a raději vynechala poznámku o tom, že pomocí henge by dívkou mohl být kdokoliv z nich. Nechtěla přijít o možnost něčím na misi přispět, ale zase se nemohla tvářit, že má zkušenosti, se kterými zatím do kontaktu nepřišla. "Na druhou stranu, to může přitáhnout pozornost právě ne zrovna čestných lidí? Pokud tam nějací budou a..." nechala větu vyznít do ztracena, když jí došlo,že vlastně neví, co více by řekla.

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Út, 2019-06-25 21:39 | Ninja už: 1770 dní, Příspěvků: 545 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Akeno Ikazuchi
1. divize černých pisků

oáza
Akeno se zadíval na nadšenou tvář své sensei a poté se podíval do dálky směrem, kde ležel palác.
"Dvojnásobek za riskantnější cestu," prohlásil nakonec smířeně a pohledem se vrátil k oběma ženám.
"K paláci to není daleko, ale i tak vyrazíme za svítání. Vyhneme se tak největšímu horku. Zkuste si trochu odpočinout. Nate," představil svůj plán a podal dívce svou deku. Přecijen bylo pod nulou a do rána se to nemělo zlepšit. Sám začal sklízek kuchařské vybavení a omývat je v písku, aby byl připraven kdykoliv vyrazit.

Obrázek uživatele Noemyska
Vložil Noemyska, So, 2019-06-22 14:14 | Ninja už: 2270 dní, Příspěvků: 607 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Tsubaki Kokumotsu, tým delta

Vyšla z jeskyně za senseiem a celou dobu hustila do Kami svůj krásný den plný nakupování oblečení. Ani po cestě si nedala pokoj a stále hovořila o stejném. Přeci neviděla svoji kámošku nějakou chvíli a tolik věcí jí musela říct!
"Cokoli, jo?" zazubila se na senseie. Po pravdě, nevěděla, co by si dala. Na vejce neměla nijak zvlášť chuť, a tak si objednala něco sladkého. Určitě si zasloužila něco sladkého za dnešní výkon. Sice to mohlo být lepší, ale tu sladkost si zasloužila. Jakmile ji byl přinesen dortík, s chutí se do něj pustila.
"Hai, sensei! Zítra," mávla mu na rozloučenou.
"Myslím, že se s ním nudit nebudeme, že?" koukla se po svých spolubojovnících s úsměvem na rtech.

Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, Po, 2019-06-24 15:19 | Ninja už: 3895 dní, Příspěvků: 1389 | Autor je: Prostý občan

Hirotado Yutsurai
Zlaté písky, I. div.
Chybělo mu jen pár centimetrů. Byl tak blízko a přesto tak daleko. Raizo prostě zase jen trapně zmizel a Hiro máchl opět do prázdna.
Mladík dopadl na rozevřené dlaně, přetočil se a elegantně se vyhoupl na nohy.
"To by mě fakt nenapadlo!" Odpověděl Raizovi nevraživě na jeho zrychli.
Blonďák ho musel mít za opravdu natvrdlého troubu, proč mu vůbec říká něco tak očividného?! A jak má zrychlit? Jen proto, že mu to někdo řekl?! Bylo to jako chtít po Raizovi okamžitě přivolat déšť jen proto, že mu to řekne.
Pak z ničeho nic Raizo navrhl přestávku a svačinu.
Hiro vykulil oči. Dělal si legraci? Byli plní adrenalinu a když jim to začalo alespoň trochu jít, tak je přeruší?!
To, že Toshimi neuměla říct ne a okamžitě se podvolila Raizovu nápadu Hira nakrklo ještě víc.
Vzteky dupl do země.
"NE! NEDÁME SI ŽÁDNOU BLBOU SVAČINU!" Zaječel naštvaně a najednou, v rámci improvizace, obrátil ruce proti sobě.
Prostě použije Raiton proti sobě a ve stejný moment použije Shunshin no jutsu!
"Chigyo!" Zvolal a objal se pažemi. Zároveň použil problesknutí vpřed. Co se dělo potom, už neměl příliš ponětí.
Mladík proletěl kolem Raiza jako projektil. Zvířil vlnu prachu a s následným vyjeknutím vyletěl z plošiny ven. Totálně ztratil přehled o prostoru kolem sebe a najednou mu v cestě stál jeden z kamenných sloupů obklopujících tréninkovou plošinu. Na soustředění měl minimum času, takže do kamenného útvaru prostě narazil, až mu to vyrazilo dech. Následně začal padat směrem dolů. Zahlédl pod sebou budovy a krámky na ulici podél cesty a tak se snažil nasměrovat sám sebe alespoň na plachty pokrývající stánky s nejrůznějším zbožím.
"Myslím, že si tu svačinu přece jen dáme..." Řekl zničeně, když po velké ráně a spoustě urážlivého křiku uslyšel blížící se kroky.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, St, 2019-06-12 22:57 | Ninja už: 4386 dní, Příspěvků: 1879 | Autor je: ONLINE, Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Mise týmu Beta: Přímořské dobrodružství

Chika se obrátila na Hizuki. „Ale,“ povytáhla poťouchle obočí. „Hizuki-chan se chce podívat do klubu?“
Když přišel Daisuke s návrhem, kdo by mohl jít klub ve skutečnosti prohlédnout, žena si přiložila přemýšlivě prst ke rtům a párkrát si přes ně přejela. Pohled rumělkových očí padl na Eichira. „Proč jste vlastně Kaori říkal, ať je opatrná?“
Muž se lehce usmál. „Myslím, že šlo spíše o setrvačnost. Ty kluby nejsou něco, jako tvrdí Shi-san. Lidé se tam opravdu baví, chodí tam mladiství, pije se tam a tančí. Občas se tam může vyskytnout někdo, kdo to přehnal s pitím, ale zdejší stráž má zkrátka všechno v rukách. Navíc o Kaori se nemusím bát, i kdyby se strhla hospodská rvačka, dokáže se o sebe postarat. Ne že by tu byly takové věci na denním pořádku. Tresty jsou většinou peněžitého charakteru, takže si každý dvakrát rozmyslí chovat se neurvale.“
Zelenovláska kývla. „Takže tam půjde Shi-kun a Hizuki-chan. Holce se každý lehce svěří a Shi-kun bude bodyguard,“ rozhodla.

Risa Mokushi
Tým Omega
Nemocnice
Risa běhala tam a zpátky a urputně se soustředila, aby nic nepokazila. Ve tváři měla celou dobu hrozně zamračený výraz a tváře červené, jak občas zapomínala dýchat. Nemusela být lékařka, aby pochopila, jak je mužovo zranění život ohrožující. Obvaz na hlavě prosakoval krví a to znamenalo těžké zranění, protože krev utlačovala mozek. Tohle tušila také díky Toshimi, která poslední dobou v lékařských knihách doslova ležela. Blondýnka ji stále navštěvovala a občas ji zkoušela, aby jí pomohla naučit se na testy.
„Sensei,“ promluvila po chvíli hlubokého zamyšlení, což bylo u Risy snad nemožné. „Tenhle pán… je civilista.“

Toshimi Kokumotsu
Zlaté písky, I. divize
Sunagakure, severozápadní tréninková plošina
Dívka stiskla ruce v pěst a vyvalila oči v napětí. Opravdu to vypadalo, že ho Hiro chytí, a ona… mu fandila. Najednou prostě zapomněla na jejich neshody a modlila se ke všem kami, aby Raiza chytili. Jenže blonďák jim zase proklouzl.
‚Živel?‘ zamrkala na jeho radu. ‚Stabilní, předvídatelné proudy… Jak z nich mám udělat opak?‘ přemýšlela. Její myšlenky zarazil samotný jounin. „Sva… Svačinu?“ vypadlo z ní překvapeně. Souviselo to s tím, že byl tak blízko kraje? Nebo je chtěl jen malinko vyprovokovat. „No… dobře,“ kývla stále překvapená. Její žaludek přitakal hlasitým zakručením a dívka zrudla. „P-pardon.“

Vražda na objednávku

„Ale lidé by si na poušti měli pomáhat,“ tvrdila dál zarputile Kazuha a nafoukla tváře. Akeno se vrátil a ona se k němu nadšeně obrátila. „Shin-kun!“ vyhrkla. „Právě jsem nabídla Chice-san, že by mohla cestovat s námi. Chtěla bych tedy jít přes feudální palác. Můžeme se tam aspoň zastavit, dlouho jsem tu krásu neviděla! Samozřejmě se nemusíš bát, připlatím si a nechám ti i dýško,“ spustila, usmála se a otočila se na Chiku. „Moc ráda vám to zaplatím. Vlastně ani nevím, co s penězi!“

Obrázek uživatele theFilda4
Vložil theFilda4, So, 2019-06-08 21:16 | Ninja už: 2252 dní, Příspěvků: 353 | Autor je: Pěstitel rýže

Taji Sakyu
tým Omega
Nemocnice/Hlavní brána
Hlavní brána Tajimu připomínala hnízdo pouštních mravenců,do něj kterého někdo vrazil hůl.Všude spousta pobíhajících těl,spěchu a chaosu.Narozdíl od mravenců se však lidé vyznačovali touhou se navzájem překřikovat a tak vzniklá kakofonie dodávala tomu všemu ještě divočejší a neuspořádanější vzezření.
Dva mladíci s nosítky se rychle proplétali pobíhajícím lidem a uhýbali z cesty jim podobným.Taji se snažil dávat pozor,aby svým přičiněním nenadělal ještě více raněných a přitom se prudce rozhlížel po celém dějišti."Myslel jsem,že to byla bitva mezi shinobi u té oázy,tohle jsou ale obyčejní civilisté...no to mě..."Zamrznul Taji,když jim strážný ukázal prvního zraněného,jakousi mladou ženu s velkým břichem a ošklivou ránu na hlavě,kterou měli odnést.Tajiho ruce prudce sevřely držadla a mladík zaskřípal zuby."Jaký zbabělec může ublížit bezbranné ženské,ještě k tomu s dítětem v břichu.."Zamumlal si pro sebe,než ucítil trhnutí nosítky jak jeho kolega,kterého se ani nestihnul zeptat na jméno,zamířil k raněné.
Žena se jen těžko držela při vědomí,takže jen něco zamumlala,když ji starší z mladíků něco pověděl,načež zkusil něco říci Tajimu,ale kvůli okolnímu křiku a naříkání raněných,nezachytil Taji ani slovo.Mladík mu tak jen rychle naznačil,co má dělat,a společnými silami dostali ženu na nosítka.Jakmile ji zajistili,vyrazili směr nemocnice.Žena po cestě párkrát zasténala a její dříve jistě hezký obličej pokrytý zaschlou krví,se zkroutil bolestí.Taji,který něměl ponětí,co dělat k ní zamumlal,něco ve smyslu,že už tam budou,načež to tlumeně doplnil o pořádnou dávku kleteb směřované na matky útočníků.Jakmile se dostali do nemocnice,ženu si převzali medici a dvojice se opět vydala zpátky k bráně.


Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, So, 2019-06-08 18:27 | Ninja už: 4166 dní, Příspěvků: 3189 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Raizo
Sunagakure, severozápadní tréninková plošina
Zatímco hbitě uskakoval před pískem, hlídal si Raizo i Hirotada. Ten se rozhodl zamaskovat směr, ze kterého se na něho vrhne, probleskováním se ze strany na stranu, dokud se po něm doslova nevrhl.
Raizo se ušklíbl a po jeho těle přeskočilo několik jiskřiček, zatímco těkl pohledem za sebe. Černovláskovi následně zmizel prakticky pod rukama a ten tak jen proletěl místem, kde Raizo stál, zatímco se ten objevil o kus dál, pár metrů od okraje plošiny, kde zabrzdil a narovnal se.
„Zrychli,“ ukázal na Hirotada, sbírajícího se ze země, prstem.
„Tvůj písek je živel, Toshimi. Ber ho tak. Dva stabilní, předvídatelné proudy zrnek určitě nejsou tvoje maximum,“ obrátil se na Toshimi, načež se zahleděl za sebe, na okraj plošiny, přes který vítr unášel prach a písek.
„Nedáme si svačinu?“ obrátil se poté na ty dva a pokrčil rameny.


Obrázek uživatele Ero Michi
Vložil Ero Michi, Pá, 2019-05-31 22:29 | Ninja už: 3951 dní, Příspěvků: 631 | Autor je: ONLINE, Moderátor, Editor fóra, Pěstitel rýže

Osamu Ritsu
tým Omega
nemocnice

"Bezva," přisvědčila Ruriko a zase ze dveří zmizela. Vzápětí se rozrazily a dovnitř vyšetřovny vběhli dva mladí muži s nosítky, na kterých ležel muž ve středních letech. Hlavu měl obvázanou obvazem nasáklým krví, v obličeji se mu rýsovalo pár ošklivých podlitin a po těle měl dalších několik ran. Zdálo se, že je v bezvědomí, když jej muži přesunuli na lůžko a zase odběhli pryč. Ritsu mrkl na Risu.
"Tak jo, Riso-chan," natáhl si gumovou rukavici a s vážným výrazem ve tváři pokývl hlavou.
"Je čas. Jdeme léčit!" vyhlásil, než přistoupil k muži a začal ho obratně prohlížet. O chvilku později už udával Rise pokyny s tím, co mu má podat, přiníst nebo naopak odnést, zatímco ošetřoval pacientovy rány.

Chika
1. divize Černých písků
Oáza

Plavovláska se zaskočeně zadívala na ženu, když ji zastavila a tohle jí nabídla. Mohla něco takového vůbec přijmout? Copak mohla riskovat životy úplně cizích a nevinných lidí? Co kdyby se ji pokusili znovu unést, a tentokrát jich bylo mnohem víc? To přeci nemohla udělat... Ale musela Takeshiho varovat a sama měla pramalou šanci se za ním v pořádku dostat. Proč jen se rozhodla vydat sama na cestu a neposlechnout ho. Byla tak hloupá.
"Já- to bych opravdu ráda, ale- můžu vás ohrozit," hlesla nakonec na odpověď a sklopila provinile oči. "Nepřeji si, aby se vám něco stalo mou vinou. nemáte s tím nic společného."

SAJRAJTI!

Na pana S a na pana K nám nesahejte! Jsou výhradním majetkem dvou nezbedných úchylů :3

Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, Pá, 2019-05-31 16:43 | Ninja už: 3895 dní, Příspěvků: 1389 | Autor je: Prostý občan

Hirotado Yutsurai
Zlaté písky, I. div.
Hiro předpokládal, že si Raizo stejně zvolí úhyb středem, ale nakonec překvapivě uskočil před pískem směrem vzad. Mladík teď byl téměř na Blonďákově původní pozici a měl co dělat, aby do té haldy písku nenaběhl.
Toshimi naštěstí svůj písek ukočírovala a ten zastavil těsně před ním.
Hiro se obrátil čelem k Raizovi, Toshimi měl nyní po pravačce. Nechal ji, aby začala první a udělala to dobře. Na nepříliš vzdáleného Blonďáka vyslala jednu vlnu písku přímo a druhou opět z Raizovy levé strany. Sice stejně jako předtím, ale jinak to ani udělat nemohla. Kdyby zvolila útok z opačné strany, zablokovala by mu cestu.
Hiro si odplivl, protože měl pár zrnek písku na jazyku.
Tentokrát žádný výpad vpřed! Snaží se jim vyhnout, takže ho zmate svým vlastním pohybem!
Hiro vyběhl, ze začátku to vypadalo, že zase vyrazí vpřed, ale pak stihl použít shunshin no jutsu ještě třikrát, než se dostal k Raizově nynější pozici.
Jeho dráha tvořila jakýsi cik cak vzor a mladík se pohyboval tak, aby vykryl svoji část únikového prostoru.
Nejdřív to vzal trochu zleva, pak se objevil o něco více vpravo a do třetice se pokusil dostat k Blonďákovi a dotknout se ho. Dokonce kvůli tomu po jouninovi skočil, ale nevěřil, že to vyjde. Jen doufal, že aspoň připraví jejich senseiovi horkou chvilku.

Obrázek uživatele Swreck
Vložil Swreck, Čt, 2019-05-30 21:53 | Ninja už: 3123 dní, Příspěvků: 755 | Autor je: Prostý občan

Tekuro Ashikaru&Shi
Tým Beta&Shi
Loď

Ten den se rozdělili a každý šel vlastní trasou s nadějí, že tak pokryjí větší území a pravděpodobněji tak něco najdou. O to větší zklamání bylo, že nenašli nic.

Během večerního plánování pochopili, že ostatní na tom nejsou o moc lépe. Což oběma alespoň trochu zlepšilo náladu. Ne že by se Shi nějak extrémně těšil na plánování dalšího cíle, ale už měl té nejistoty plné zuby. Tekuro to měl podobně. O své vesnici si alespoň nedělal žádné iluze. Věděl, že ve všech vrstvách jsou zlí i dobří lidé. A tak to mělo být. Ne že jsou tu jen ti dobří a všichni zlí jsou prostě někde pryč.

"To samozřejmě můžu. Pokud se tu tedy lidé skutečně baví a nesedí jen v koutě s knihou a večerkou v devět jako spořádaní občané" opáčil ironicky na Daisukeho návrh Shi. Teoreticky by s podobným sběrem informací neměl mít problém. Jenomže už to bylo dlouho, co byl naposledy někde v klubu a netušil, jak se tam správně chovat, aby zapadl. Tekuro na tom byl podobně, takže byl moc rád, že na něj los nevyšel.

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Pá, 2019-05-31 00:48 | Ninja už: 1770 dní, Příspěvků: 545 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Keiko
Tým Theta

U Tanuko doma
Noc byla nezvykle teplá a venku bylo mnoho neznámých zvuků, ale ani to mladému shinobimu nezabránilo v tom, aby prospal pohodlně celou noc. Byl to úmorný den a i když se zdálo, že má Keiko nevypotřebovatelnou zásobu sil, nebylo tomu tak. Jeho mozek však nevypínal ani ve spánku a zprostředkoval chlapci noc plnou divokých snů. Poslední sen, ze kterého ho Tanuko probudila byl o tom, že do země nanuků, kde byl Keiko vojákem, udělai nájezd zlý jazykové.
"Ha... ha... co?! Někdo mě olíznul?!" Začal si kontrolovat ruce a trup, když tu mu to doslo.
"Ah...promiň, myslel jsem že jsem nanuk," pohlédl na ni trochu provinile a přimhouřil oči na jejím výrazem. Keiko si vždy seděl na vedení, to ano, ale i dlouhé vedení někdy doručí správnou zprávu.
"Yumeka-Sensei je pryč?" Ujistil se nakonec a rozhlédl se po pokoji. Výhodou dlouhého vedení také bylo, že rozhodnout se, bude-li panikařit, nebo ne, chvilju zabralo. I kdyby byla Yumeka pryč, nebylo to, samo o sobě nic hrozného. To mohlo mít mnoho vysvětlení. Keiko proto pokukoval po nějakých detektivních stopách.
"To se dá určo dobře vysvětlit," pokusil se uklidnit svou sestru a vstal z postele.

Akeno Ikazuchi
1. Divize cerných písků

Oáza
Akenovi se na tváři udělal sarkastický výraz, protočil oči v soup a pokrčil rameny. Přesně takovouhle situaci mohl očekávat. S vymýšlením se to má tak, že jeden musí vědět, kdy přestat, jinak toho vymyslí tolik, že z toho stejně nic nebude. A přesně tak to bylo o zde. Akeno pohlédl na Kahori a pravý koutek mu cukl lehce vzhůru, snad v usměvu. Na to se zvedl a pomalu došel zpátky k ohni. Na obličeji měl opět svůj skepticky-nevraživý výraz se kterým dosedl k ohni, nabral mysku s jídlem i sobě a jako poslední začal jíst, na oko se nezajmaje o nic okolo.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Út, 2019-05-28 23:54 | Ninja už: 4386 dní, Příspěvků: 1879 | Autor je: ONLINE, Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Risa Mokushi
Tým Omega
Nemocnice
„Bhíí,“ zazubila se dívka a dala ruce v bok, aby svou uniformu náležitě ukázala. Ritsu si pak nandal lékařský plášť a Risa se zarazila. Její sensei najednou vypadal hrozně zodpovědně a… dobře, napadlo ji, zatímco jí na pár vteřin zrůžověly tváře. ‚Ne, ne, ne, co to Risa dělá!‘ zavrtěla hlavou a rychle se za mužem rozeběhla.
V ordinaci nespustila oči z věcí, které jí Ritsu ukazoval, a horlivě kývala, snažíc si zapamatovat, kde co je. „Rozkaz, Ricchan-sensei!“ vyhrkla, když zavelel a stiskla ruce v pěst. Tohle bylo vážné. A tentokrát nesměla zklamat.

Toshimi Kokumotsu
Zlaté písky, I. divize
Sunagakure, severozápadní tréninková plošina
„Sakra,“ zavrčela dívka, když ucouvnul, a zastavila písek, aby nevrazil do Hirotada. V jeho ovládání se stále zlepšovala, ale stále nebyla tak dobrá, aby okamžitě zvládla změnit směr a písek se tak pustil znovu za Raizem. To zastavení ji tak obralo o cenné vteřiny. Přesto si něčeho všimla. Muž se mohl problesknout prakticky kamkoliv a dostat se úplně z jejich dosahu, přesto jim neutekl příliš daleko. Bylo to tak jak říkala? Tohle byl přeci trénink. Určitě by nemělo smysl, kdyby jim stále jen utíkal, na což kapacitu prostě měl.
Toshimi se soustředila a vlna písku změnila směr, míříc k Raizovi znovu zleva. Druhá vlna na něj vylítla zepředu. Co kdyby ho dostala ke kraji? Pak by ho mohl Hiro chytit!

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Po, 2019-05-20 00:23 | Ninja už: 4166 dní, Příspěvků: 3189 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Raizo
Sunagakure, severozápadní tréninková plošina
Jak očekával, Toshimi se nenechala pobízet a vyslala proti němu svůj písek. Zatímco se na něho ten řítil z jedné strany, Hirotado se k němlu blížil z druhé. Střed měl Raizo relativně volný, ale nechtěl zbytečně riskovat a dostat ty dva znovu na začátek tím, že by jim prostě proklouzl a donutil je úplně změnit směr. Místo toho si vybral útěk vzad, nejprve jen pomocí obyčejného problesknutí, sledující, jak s tím ti dva naloží. Byl zvědavý na černovláskovi pohyby a na dívčino ovládání písku.
Na jednu stranu měli jeho plnou důvěru. Na stranu druhou se nedávno stalo, co se stalo, a on měl obavy, že pro ně „obyčejná“ zkouška nebude dostatečnou motivací, aby se přes to přenesli. Bylo zapotřebí se naučit „přepnout“ kdykoliv bude potřeba, ale něco takového nebylo něco, co se dalo naučit v řádu dnů.
„Mám na to vůbec kapacitu jim tohle předat? Dá se něco takového vůbec předat, sensei...?“ vytanula muži na mysl tvář jeho mistra.


Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, So, 2019-05-11 11:03 | Ninja už: 3895 dní, Příspěvků: 1389 | Autor je: Prostý občan

Hirotado Yutsurai
Zlaté písky, I. div.
Hiro se elegantně otočil na špičkách nohou. Raizo byl teď před ním a Toshimi k němu posílala písek z levé strany, takže bylo na něm, aby Blonďákovi trochu nadběhl, což bylo skoro nemožné, protože Raizo měl až příliš místa k pohybu.
"Sakra, může v klidu proběhnout i metr ode mě a já se ho stejně nedotknu jak je rychlej." Pomyslel si mladík. Bez raitonu to nemohl dokázat. Nemůže tu přece celý den pobíhat jako nějaký trouba. Toshimi už se zlepšuje jen tím, že stojí na místě a máchá rukama.
Nemohl prostě dovolit, aby byla lepší než on!
Pod brýlemi se zajiskřilo a Hiro vyrazil. Bylo to o něco rychlejší než před tím, ale to bylo způsobeno spíše motivací, než skutečným zlepšením.
Písek mířil k Raizovi z levé strany, tak doufal, že Toshimi dokáže alespoň částečně pokrýt i pomyslný střed a on sám to vezme z Raizovy pravé strany.

Obrázek uživatele Ero Michi
Vložil Ero Michi, Út, 2019-05-07 14:32 | Ninja už: 3951 dní, Příspěvků: 631 | Autor je: ONLINE, Moderátor, Editor fóra, Pěstitel rýže

Osamu Ritsu
tým Omega
nemocnice/hlavní brána

"Há, Riso-chan! Vypadáš v tý uniformě roztomile!" rozzářil se Ritsu, když se k němu blondýnka přihnala. Sám přes sebe akorát přehodil lékařský plášť, pod kterým měl stále své bílé tričko.
"My teď půjdeme do jedné z vyšetřoven a tam nám budou nosit raněné. Já je prohlédnu, ty budeš zapisovat a podávat mi, co bude potřeba," vysvětlil jí a mávnutím ruky jí naznačil, ať jde za ním. Dívku tak zavedl do jedné z ordinací a začal jí ukazovat, kde jsou nejdůležitější věci.
"Obvazy, gázy, umyvadla, nástrojům se raději vyhni, Riso-chan," instruoval ji během prohlídky ordinace. Vzápětí je přerušilo hlasité zaklepání.
"Ah, Ritsu-san! Jste tady," vstrčila do dveří hlavu bělovlasá sestřička a úlevně se na mladíka usmála.
"Můžeme vám sem poslat prvního pacienta? Všichni mají plné ruce práce a nemáme je kam dávat!"
"Jasně, Ruriko-chan. Sem s nima!" zazubil se na ni Ritsu vesele a mrknul na Risu.
"Jdeme na to, Riso-chan!"
U hlavní brány bylo hotové pozdvižení. Všude se motala spousta sunagakurských ninjů a mezi nimi byl nespočet raněných. Přitom k bráně stále nosili další a další.
"Hej! Hej vy dva! Naložte ji a běžte do nemocnice! Rychle!" zamával na Tajiho s druhým mladíkem jeden ze strážných, přičemž jim ukázal na mladou, těhotnou ženu s ošklivou ránou na hlavě.

SAJRAJTI!

Na pana S a na pana K nám nesahejte! Jsou výhradním majetkem dvou nezbedných úchylů :3

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Po, 2019-05-06 21:01 | Ninja už: 4386 dní, Příspěvků: 1879 | Autor je: ONLINE, Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Toshimi Kokumotsu
Zlaté písky, I. divize
Sunagakure, severozápadní tréninková plošina
Hiro ještě chvíli stál a pak se najednou pohnul. Toshiminy oči se okamžitě přesunuly k Raizovi, ale ten se mladíkovi uhnul jednoduchým úkrokem, i když sám vypadal, že měl namále. ‚On se vůbec nesoustředil a stejně mu uhnul. Má šílený reflexy,‘ zamračila se dívka.
Jounin však začal konečně dávat pozor a doslova se probleskl někam za černovláska. ‚Tohle nepůjde. Musíme ho nejdřív unavit. Jenže jak rychle se unaví on a jak rychle my?‘
Sotva muž domluvil, nenechala se dvakrát pobízet a poslala proti němu písek. Přitom si pomáhala gestem ruky a soustředila se na tvar.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, So, 2019-04-20 18:06 | Ninja už: 4166 dní, Příspěvků: 3189 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Daisuke Mokushi
Tým Beta
Loď
„Já bych se mohl ujmout oblohy. Když si vezmu dalekohled, mohu s Fezou vyletět dost vysoko, abychom ze země vypadali jen jako skutečný dravec,“ navrhl Daisuke, sedící u stolu spolu s ostatními, po kterých přejel po svém návrhu pohledem. Den byl pryč a oni nezjistili o nic víc, než co už věděli. Jediné, co se změnilo, bylo, že se Daisuke cítil z toho celého dokonalého systému a bezpečí ještě víc nesvůj, čím blíže byla hodina H.
„Klid Daisuke. Už nejsi malý kluk a nemůžeš se nechat tak snadno ovládat pocity!“ zakroutil hnědovlásek hlavou, aby se vzpamatoval. Musel si zachovat chladnou hlavu a racionální uvažování.
„To je pravda. Jen přemýšlím, jestli by to vůbec stálo za tu námahu... Možná by to mohl jít Shi ale přeci jen pro jistotu prověřit?“ pokrčil rameny a pohlédl na černovláska, „jsem si jistý, že tam velice snadno zapadne,“ dodal Daisuke s menším tikem v oku, protože mu bylo naprosto jasné, jak se teď musel Shi asi cítit a že mu ničím jiným větší radost udělat nemohl. Přeci jen to byl druhý Tekuro...
„Ale hlavně je to Shi...!“ pomyslel si Daisuke v duchu a pousmál se na černovláska.

Raizo
Sunagakure, severozápadní tréninková plošina
Jounin zrovna doslova koukal, kde co lítá, když se po něm Hirotado vrhl.
„Otto! (Jejda!) uhnul jeho chňapnutí na poslední chvíli Raizo prudkým úkrokem a záklonem vzad.
„No jo, už nejste genini, co?“ pousmál se roztržitě s pomyslnou kapkou potu stékající mu po spánku. Trvalo jim domluvit se déle, než čekal, a málem na svou rozmarnost doplatil. Než se po něm ale mohl černovlásek znovu ohnat, přeběhlo mu těle několik jisker a on mu na místě, kam se za ním vrhl, zanechal jen zvířený prach, stojící pár metrů za Hirotadem, čili na úplně opačné straně.
„Pardon. Slibuju že teď už budu dávat pozor!“ pousmál se zapáleně, když v rozkročeném postoji zabrzdil a připravený znovu uhnout sklouzl pohledem k Toshimi, nalevo od něho.


Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, So, 2019-04-20 13:27 | Ninja už: 3895 dní, Příspěvků: 1389 | Autor je: Prostý občan

Hirotado Yutsurai
Zlaté písky, I. div.
Vůbec netušil co má dělat. Tedy vlastně věděl, ale netušil jak to provést.
Nemělo cenu se Toshimi jakkoliv zabývat, nebo se s ní pokusit jakkoliv spolupracovat. Musel se soustředit na sebe a nejlépe předstírat, že tam dívka prostě není, jinak se mu dařit nebude.
Při té myšlence mladíka bodlo u srdce, ale žádnou jinou možnost prostě neviděl.
"Stejně je jako všichni ostatní, jen jedna z mnoha rádoby parťáků, kteří se mnou byli v týmu a pak stejně odešli." Zalhal v duchu sám sobě, aby ho celá ta věc tolik nemrzela a pracovalo se mu o něco lépe.
Zavřel oči a soustředil se. Zrnka písku na zemi se ani nepohnula, jak soustřeďoval chakru do nohou. Tak precizně natrénované to měl, ale s raitonem už to bylo o něčem jiném.
Najednou vystřelil vpřed. Nepřipadal si nějak pomalý, když už jeho pohled začal být trochu rozostřený, ale rozhodně to bylo pořád jen obyčejné shunshin no jutsu. Když chňapl po Raizovi, samozřejmě promáchl, chlapcova reakce byla však překvapivě rychlá. Podle zvířeného prachu a písku na zemi odhadl směr Raizova pro něj neviditelného přesunu a vystřelil hned za ním.

Obrázek uživatele theFilda4
Vložil theFilda4, St, 2019-04-17 18:14 | Ninja už: 2252 dní, Příspěvků: 353 | Autor je: Pěstitel rýže

Taji Sakyu
Tým Omega
jídelna u Seno-chan-ulice-Nemocnice Sunagure
Skupina se rozloučila se Seno-chan a vyrazila směr nemocnice.Tam byl Taji poslán k postranímu vchodu ať se hlásí."Tak já jdu."Zamumlal mladík a vyrazil k dvojici mediků,co to tu evidentně měli na starost,protože narozdíl od ostatních neběhali s nosítky,ale stáli opodál s nějakými papíry a hovořili.
"Zdravím...Taji Sakyu genin z týmu Omega,posílá mě můj sensei Osamu Ritsu,abych vám tu pomohl s nošením raněných."Oznámil medikům."Paráda další ruce se nám budou hodit."Odpověděl jeden z nich,kterému zpod čepce vykukovala čupřina tmavých vlasů."Máme tu kupu raněných u hlavní brány,kteří potřebují ošetření,takže si najdi nosítka a někoho do páru a noste je na příjem,to je támhle kapišto?"Když Taji dal na srozuměnou,že chápe,medik ho ještě zastavil"A raději si to svoje kopí nech tady,zbytečně by ti vadilo při cestě."Taji kysele zamumlal,že to není žádné kopí,nýbrž naginata,ale sundal si ji ze zad a opřel ji na místě,kde jak doufal nebyla tak nápadná,aby ji někdo ukradnul."Heh...nějak moc tě odkládám."Pronesl ke zbrani,která to přešla bez komentáře.Když se postaral o zbraň,zamířil zpět a vyhlídl si nosiče,co byl zrovna na nosítka sám."Čau seš volnej?"Zeptal se mladíka,který byl o pár let starší než on.Ten mu dal na srozuměnou,že ano,takže Taji chytnul zadní držadla nosítka a vyrazili směr Hlavní brána.


Obrázek uživatele Vikitori
Vložil Vikitori, St, 2019-04-17 10:39 | Ninja už: 1109 dní, Příspěvků: 99 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Masao Nibori
Tým Delta
plný žaludek

Masao ani nečekal až se všichni vzpamatují a vyšel směrem k ústí jeskyně. Na okraji cvičiště se rozloučil se strážnými a vydal se společně se svým týmem do bistra, do kterého byl zvyklý se zastavit po každé misi.
"Dělají tu skvělá vejce. Je to specialita kuchaře. Dejte si co chcete. Dneska platím já." Shrnul situaci a usadil se u stolku s výhledem na velké akvárium, které zdobilo střed místnosti. "Stejně by mě zajímalo, jak se jim to daří udržova... v zemi písku... V takovém horku" Pomyslel si.
Za moment už se mohli dát do jídla a Masao se rozhodně ničím nedal zdržet. Jen co dojedl, rozloučil se s nimi větou "zítra vás čekám v sedm ráno tam jako minule... Vrhneme se na nějakou misi" a s těmi slovy zmizel ve dveřích do šera města.

Falling
down is an
accident.
Staying
down is a
choice.

Obrázek uživatele Mitora
Vložil Mitora, Ne, 2019-04-14 21:54 | Ninja už: 2514 dní, Příspěvků: 725 | Autor je: Tsunadin fackovací panák

Hizuki Shima
Tým Beta
U stolu

Když se večer po celém dni snahy o to být neviditelná a přemýšlení o tom, s jakým nápadem by mohla přijít, vrátila s prázdnýma rukama, byla poměrně skleslá. Teda metaforicky prázdnýma rukama. Fyzicky v nich svírala jen jakýsi otrhaný kus látky, který po cestě někde sebrala.
Tím, že ovšem neměla co říct na zelenovlásčinu otázku, držela se raději vzadu, nebo spíš tím, že seděli u stolu, co nejníže a hlídala si, aby se frustrace, že neví jak pomoct, neprojevila v jejím obličeji.
Když se kapitánka lodi zvedla a odešla, pozorně se zahleděla na Chiku a bylo až k podivu, že nebylo slyšet, jak jí myšlenky v hlavě šrotují. A Eichirovo rozloučení jí v tom jen utvrdilo.
"Sensei? Nezdržují se v klubech lidi, kteří by mohli vědět o případných nekalostech?" Z tónu jejího hlasu bylo poznat, že si opravdu není jistá, jestli to vůbec souvisí s jejich věcí, nebo vytahuje něco úplně mimo mísu.

Obrázek uživatele Sadista
Vložil Sadista, Pá, 2019-04-12 19:58 | Ninja už: 1270 dní, Příspěvků: 117 | Autor je: Prostý občan

Ai Hayo
team D
Podzemní cvičiště

Třikrát Ai obklíčila kámen a jedna Ai stála na kameni. Stála tam a čekala, co se stane, když ji něco došlo. 'Tahle technika nebude sloužit jen k tomu, aby se zamaskoval, ale i k útěku. Co bude znamenat to, že může projít čímkoliv, s čím je onen kámen spojen.' řekne si Dívka v duchu a začne se rozhlížet po okolí. Když se sensei objeví a sedne si na Kami, modrovláska zruší klony a usměje se. Schová kunai a rozejde se k senseiovi. Dojde tam ve chvíli, když se Masao otočí a jde k východu. Bez dalších otázek ho následuje. Dívka šla za ním jako první a na nic nečekala. 'Takže vlastní výtvor jo? S tou technikou bude fakt zábava. Proto sem nemohla přijít na to, jak ji používá.' řeklo si děvče v duchu. Na další pohyb senseie nereagovala, ale vzpomněla si na něco.
,,Tehdy na té střeše." řekla Ai potichu a pak se podívala na senseie a dodala. ,,Na té střeše, kde začal ten závod, že?" Následovala ostatní a na otázku, co by si dali k jídlu, zareagovala jednoduše.
,,Mě je to jedno, co si dají ostatní. Ať si vyberou oni." řekla a následoval dav, čili z druhého místa ve skupině byla na posledním.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, St, 2019-04-10 14:41 | Ninja už: 4386 dní, Příspěvků: 1879 | Autor je: ONLINE, Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Mise týmu Beta: Přímořské dobrodružství

Nastal večer a tým Beta se znovu sešel u stolu. „Takže,“ nadechla se Chika a zazubila se na všechny, „máte někdo nějaký nápad, jak budeme zítra hlídat?“ zajímala se.
Eichiro zrovna servíroval dezert a Kaori s omluvou odmítla. „Nechám vás tu o samotě,“ vstala od stolu a protáhla se. „Vzhledem k tomu, že máme teď chvilku s posádkou volno, chtěla jsem navštívit zdejší klub. Trochu se pobavit,“ zatvářila se potměšile. „Takže se tu mějte,“ zamávala jim.
„Buďte opatrná,“ vyprovodil ji očima muž.
Zelenovláska jí zamávala nazpátek a vrátila pohled zpátky k ostatním. Nejraději by šla s ní, ale měla tady práci.

Risa Mokushi
Tým Omega
Jídelna u Seno-chan
„Dobře!“ vyhrkla dívenka a odskočila od stolu. „Díky, Seno-chan, za dobroty!“
Skupinka se zastavila před vchodem no nemocnice a Risa horlivě kývla. „Tak fajn!“ Ritsu nejprve poslal Tajiho k mužům běhajícím s nosítky. Blondýnka se při představě toho, co bude chlapec dělat, ztratila v představivosti. Dokázala by vyrobit loutku, která by nosila zraněné? Kolik dřeva by musela použít? Jak by ji zkonstruovala? Určitě by to byla stonožka… To by bylo hustý…
Málem si nevšimla, když jounin zavelel, že jdou dovnitř. Urychleně ho následovala a znovu horlivě kývla. „Jů! Risa bude mít obleček!“ zaradovala se a rychle zmizela v sesterně.
Zanedlouho se zase vynořila v sesterských šatech, bílých punčocháčích a čepičce. Vlasy měla zamotané do dvou drdolů, aby nepřekáželi. „Takže, Ricchan-sensei, co budeme dělat?“

Toshimi Kokumotsu
Zlaté písky, I. divize
Sunagakure, severozápadní tréninková plošina
„To je sice hezky,“ promnula si dívka kořen nosu, stále se snažíc být trpělivá, „ale já ti opakuju, že tolik písku nemám. Není to pro mě momentálně technicky možný.“
Když pak nasadil ten odevzdaný tón a odvrátil se od ní, dívka zaskřípala zuby. Začínala mít toho jeho chování po krk. Proč se musel pořád chovat tak nadřazeně?
Povzdychla si a nechala rozpustit špunt na nádobě. Prostě budou dělat to, co po nich Raizo chtěl. Zbytek se uvidí až za pochodu.

Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, So, 2019-03-23 13:59 | Ninja už: 3895 dní, Příspěvků: 1389 | Autor je: Prostý občan

Hirotado Yutsurai
Zlaté písky, I. div.
Hiro si nemohl pomoci, ale slyšel prostě jen "blá, blá, blá.".
Tedy až na závěr.
"A v tom je právě ta pointa. S menším prostorem k manévrování bych ho mojí směšnou rychlostí možná nějak donutil dostat se do vzduchu, kde svoji rychlost neuplatní."
Nemohli od něj přece čekat, že během dneška bude stejně rychlý jako Raizo, takže mu to museli nějak ztížit, ne? Tu techniku si vyzkouší tak či onak. Navíc nechápal, jak bude Toshimi nahánět, její písek nebyl o moc rychlejší, než on sám.
Pokrčil rameny.
"No, hádám, že budu prostě improvizovat jako vždycky." Řekl odevzdaně, otočil se na patě a poodešel o pár metrů dál.
Odepnul si popruh s meči a uložil je na okraj plošiny. Pro začátek bez zbytečného závaží.
Soustřeďovat chakru do zbraní a měnit ji v raiton měl dobře naučené, ale to byly předměty! Tady se jednalo o jeho vlastní tělo!
"Myslím, že můžeme."

Obrázek uživatele Ero Michi
Vložil Ero Michi, Pá, 2019-03-22 11:23 | Ninja už: 3951 dní, Příspěvků: 631 | Autor je: ONLINE, Moderátor, Editor fóra, Pěstitel rýže

Osamu Ritsu, Seno
Tým Omega
jídelna u Seno-chan -> nemocnice

"Nevadí. Budeš dělat to samé, co ostatní sestřičky. Podávat věci, odnášet věci, starat se o pacienty a tak," zazubil se na ni Ritsu a připojil se k Tajimu, který byl už připravený vyrazit.
"Jo, odcházíme! Zatím, Seno-chan!" mávnul na růžovlásku.
"Mějte se. Ať vám to rychle uteče!" zamávala jim na oplátku Seno zpoza pultu a uculila se na Tajiho. Z jídelny se trojice nabalená třemi rámeny, koláčky a muffiny k obědu vydala rovnou do sunagakureské nemocnice, kde je už očekávali.
"Fajn. Teď to nejdůležitější," otočil se Ritsu na patě čelem k Tajimu s Risou, jakmile se zastavili před vchodem.
"Ty se budeš hlásit támhle, Taji," ukázal mu vpravo na místo, kde byl postranní vchod do nemocnice a odkud neustále vybíhali muži s nosítky.
"Řekni, že jsi ode mě a oni ti už řeknou, co dělat. Je to ale úplně jednoduchý. Dostaneš nosítka a s těma budeš běhat k hlavní bráně a zpátky do nemocnice na příjem, kam budete nosit zraněný. Tam je necháte a poběžíte pro další," vysvětlil mu celou náplň jeho práce a poťouchle se na mladíka zakřenil.
"Připrav si svaly, protože je to dost namáhavý. Ale já tímhle taky začínal!" prozradil mu s významným mrknutím, jako by tím snad chtěl říci, že by z Tajiho do budoucna mohl být medik stejně jako z něho.
"A my jdeme dovnitř," pokynul Rise hlavou směrem k hlavnímu vstupu a namířil si to rovnou dovnitř. U recepce s úsměvem pozdravil modrovlasou sestřičku, která mu se zčervenalými tvářemi odpověděla a zavedl Risu přes chodby až do sesterny.
"Nejdřív se převlékni, Riso-chan. Tady musíš mít zdravotní obleček," vysvětlil jí a ukázal na skříňky s čistými zdravotnickými uniformami.
"Až budeš hotová, přijď. Počkám na tebe na recepci. To je tam u dveří," zaculil se na ni a zmizel ze dveří.

SAJRAJTI!

Na pana S a na pana K nám nesahejte! Jsou výhradním majetkem dvou nezbedných úchylů :3

Obrázek uživatele Noemyska
Vložil Noemyska, St, 2019-03-20 20:34 | Ninja už: 2270 dní, Příspěvků: 607 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Tsubaki Kokumotsu, tým delta

Stáhla písek, když zjistila, že sensei se dávno přemístil někam jinam. Těkala očima ze strany na stranu a snažila se najít sebemenší chybku v jeho obraně, ale to sensei se už uvelebil na Kami. Tsu se koukala na ten krásně komický obraz před sebou a začala se smát. Kami jí určitě za tohle poděkuje.
S tím, že prohrál, moc Tsu nesouhlasila, ale debatovat nebo tu zůstat...v tom měla velmi jasno a moc ochotně následovala senseie ven. Jakmile se Masao rozhodl zbavit i Ai a Kami pečetící techniky, nadzvedla Tsu mírně obočí. V hlavě si udělala velmi jednoduchou poznámku, nikdy mu nedovolit na ni opět šáhnout, i když teď ví, co použil za techniku, takže možná by s tím mohla pracovat. Mírně se zamračila, jak vnitřně se sebou předla rozhovor o technice.
"Jídlo, jo? Mně to je vcelku jedno, hlavně že tam bude jídlo." zazubila se na celý tým. Poklábosit se svým týmem a trochu se sblížit nemohlo jim vůbec uškodit, vlastně to byl moc dobrý nápad. Potřebovala se pochlubit Kami, co se dneska všechno koupila!