manga_preview
Boruto 30

NFFORPG - Sunagakure no Sato

Udatní budou žít navěky. To je cesta k nesmrtelnosti.
- Osmý Kazekage


Volných míst: 1


První divize

Sensei: Raizo (700) - Jaden
Druhá divize

Sensei: Ikazuchi Yumeka (500) - IchiZáložní divize
Volných míst: 1

Černé písky, První divize

Sensei:
Minami Kazuha (750) - ichiVolných míst: 1


Beta Tým

Sensei: Yoshitsune Chika (500) - ichiDelta Tým

Sensei: Masao Nibori (500) - VikitoriOmega Tým

Sensei: Ritsu Osamu (500) - Ero Michi

Senseiové
Kenzeru Takada
- ninjutsu
Kira Mushi - genjutsu
Hina Ayone - taijutsu

Přihlášené týmy:

TÝM RAIZO

Toshimi Kokumotsu - Ichi
Zkušenostní body: 330

Hirotado Yutsurai - Davien
Zkušenostní body: 430

TÝM CHIKA

Daisuke Mokushi - Jaden
Zkušenostní body: 364

Tekuro Ashikaru - Swreck
Zkušenostní body: 316

Hizuki Shima - Mitora
Zkušenostní body: 75

TÝM RITSU

Risa Mokushi - ichi
Zkušenostní body: 121

Taji Sakyuu - theFilda4
Zkušenostní body: 105


Kategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Čt, 2019-01-17 13:09 | Ninja už: 4205 dní, Příspěvků: 1823 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Mise týmu Beta: Přímořské dobrodružství

Ráno na palubě probíhalo stejně jako to předchozí. Chika seděla u jídelního stolu, přikusovala máslovou sušenku a zapíjela ji čajem, který se k sušence naprosto skvěle hodil. Při tom si pročítala noviny, které jí donesla Kaori. Chtěla se podívat na místní situaci z pohledu zpravodajů. Napadlo ji, že by nebylo od věci promluvit si s obyčejnými lidmi.
„Už jste na něco přišli?“ zajímal se Eichiro, stavě před ženu další konvičku.
Zelenovláska se na něj děkovně usmála a zavrtěla hlavou. „Je to tu hrozně divné. Teda pochop, vlastně se tu nic neděje. Je to tak dokonalé, až mě z toho mrazí. Co ty víš o téhle zemi? Jste přeci jen významná loď,“ přednesla a pofoukala čaj.
„O politiku se zajímám jen v rozsahu, v jakém by mohla ovlivnit Mořskou panu a ojousan. S mým předchozím pánem jsme naráželi pouze na lodi otrokářů, ale to bylo za vlády minulého krále,“ odvětil muž.

Obrázek uživatele Asaki Uchiha
Vložil Asaki Uchiha, Út, 2019-01-15 16:46 | Ninja už: 1700 dní, Příspěvků: 400 | Autor je: Účastník Irukova doučování

Kami Kamai
Tým Delta

Podzemní cvičiště

Když sensei ode mě zmizí a Ai se nepodaří se ho dotknout, tak si jen smutně povzdechnu. ‘Ach jo mám takový pocit, že se nám to snad ani nepovede, co budeme dělat,‘ pomyslím si. „Ai, to je v pohodě, ale musíme vymyslet, jak splnit to, co máme,“ řeknu jí a mírně se na ní usměju. ‘Takže, co teda budeme dělat,‘ pomyslím si a následně začnu přemýšlet, co budeme dělat.
Než stačím něco vymyslet tak se tam najednou objeví druhý Ki. ‘A tohle je zase co? Jako o co se sensei snaží,‘ pomyslím si zaraženě a pak se pořádně podívám kde je který Ki. Trochu se zamyslím. ‘Počkat v tomto něco nehraje, Ki je na stejném místě, kde byl předtím a má kalhoty, takže tohle je sensei,‘ pomyslím si a naprosto chladně sleduju senseie, který říká, že on je pravý Ki.
Pravý Ki, který stál stále na stejném místě, tak mezitím rudnul. ‘Chudák Ki, tohle by se mi taky nelíbílo,‘ proletí mi myslí. Následně si všimnu Tsu, která se přiblížila k tomu nepravému Kimu a chtěla poplácat po rameni, ale já prostě měla pocit, že to nevyjde.
Následně se rozejdu směrem k místu, kde je sensei. ‘Neměli bychom dám moc šanci na to to, aby se někde zdejchnul,‘ pomyslím si a podívám se na Kiho, protože jsem doufala, že ho to přejde a že pak bude moc zabít senseie, ale teď potřebujeme, aby nám pomohl.

Obrázek uživatele Sadista
Vložil Sadista, Po, 2019-01-14 19:50 | Ninja už: 1088 dní, Příspěvků: 109 | Autor je: Prostý občan

Ai Hayo
Team D
Podzemní cvičiště

Ai stála v dýmu a její klon zmizel, to ovšem nevěděla. Dým se trochu rozptýlil a ona viděla koho se dotkla.
,,Omlouvám se Kami. Myslela sem, že ho dostanu. Příště se to ovšem podaří." omluví se Kami. Rozeběhne se do Prostřed místnosti, kde měl stát její údajný klon, ale ten tam nebyl. Pak uviděla dvakrát Kiho a Tsu jak běží k jednomu z nich. Koukla na toho s kalhotami a pak na druhého, který si kalhoty oblékal. 'Ten s Kalhotami musí být skutečný Ki, ten se nehnul z místa. Avšak ten druhý musí být sensei, pochybuji, že by tam Ki doběhnul tak rychle a sám si sundal kalhoty. Navíc tam běží i Tsu.' proběhlo Ai v hlavě a dál stála na místě. Nestála tam jen tak, čekala na reakci senseie, na kterého běžela Tsu. Vyhlížela ho a už pomalu věděla, že se ho ani ona nedotkne. Proto tam stála a snažila se odhalit jeho pozici ihned po jeho zastavení, aby po něm mohla ihned vyrazit.

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Po, 2019-01-14 02:10 | Ninja už: 1589 dní, Příspěvků: 511 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Akeno Ikazuchi
1. Divize černých písků

Oáza
Akeno si pobaveně odfrkl a jeho nezaujatý a lehce znuděný výraz byl prolomen lehkým úsměvem, který patřil jen Kahori.
"Dobře," přikývl, když mu Kahori zdělila na co se má optat a ve chvíli, kdy se zmínila o úkrytu pro dívku, pokrčil rameny. Bylo moře způsobů, jak zajistit, aby někoho spolkla poušť, ale ten někdo musel vědět co má dělat.
"Mohla by se schovat někde ve vesnici, nebo rovnou v paláci. Pod svícnem je největší tma, co Kahori-senpai?"
Dobře dával najevo, že plácá od boku, ale nic lepšího ho stejně nenapadalo. Nejbezpečnější místo bylo daleko odsud, ale sama by se mohla v poušti ztratit.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Ne, 2019-01-13 12:34 | Ninja už: 4205 dní, Příspěvků: 1823 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Toshimi Kokumotsu
Zlaté písky, I. divize
Zřícenina v poušti
Toshimi sebou překvapeně cukla, když ji pohladil po vlasech. Bylo to zvláštní, ale najednou ucítila alespoň malou úlevu od těch ošklivých pocitů, které ji trápily. „Arigatou,“ zahučela do kolen. Stále se na něj nechtěla podívat. Jednak měla stále oteklé a zarudlé oči a jednak se jí v nich při tom milém gestu znovu objevily slzy.
Zloba už se vytratila a zbyla jen lítost. Toho hlupáka měla opravdu ráda, ale on o to očividně nestál. Nebo možná stál, ale jen sobecky. Tohle opravdu neměla zapotřebí. Ještě párkrát zafrkala, otřela si tvář do rukávu a povzdychla si. Musela se teď soustředit na něco jiného.
„Ještě jednou děkuju,“ pokusila se na Taikiho usmát. „I za trénink. Kdybys náhodou zase někdy dostal chuť, moc by mi to pomohlo. Asi…,“ sdělila mu, pak jí došlo, jaký dvojsmysl zase vypustila, trochu se začervenala a uhnula pohledem, „a-asi bych už měla jít a aspoň se učit. Zatím je to pro můj tým tajemství, ale učím se na lékařského ninju.“

Kazuha Minami, Kahori
Černé písky, I. divize
Oáza
„Jasnačka,“ mrkla na mladíka Kahori. „Podle mě to chápeš správně. Jsem ráda, že má Kazuha-chan žáka, který myslí hlavou,“ dodala a zamyslela se. „Budeme potřebovat, aby ses zeptal na pár otázek, který Kazuha-chan nemůže vypustit kvůli jejímu hraní. Bylo by super, kdybys z ní dostal, jak se dozvěděla, že po Takeshim jdou. Pro bodyguarda je to přirozené, protože potřebuješ zajistit bezpečnost svý zákaznice. Taky by bylo fajn, kdybychom vymysleli, jak tu slečnu někam uklidit, aby byla v bezpečí. Nějaký nápady?“

Kazuha zaujatě poslouchala a přikyvovala. Ta dívka toho věděla o Takeshim opravdu hodně. Žena se k ní nahnula, položila jí ruku na rameno a konejšivě se usmála. „Nemusíte se mi omlouvat, slečno. Lidé se potřebují ze svých smutků vypovídat,“ sdělila jí jemně, jako kdyby si neuvědomovala, že se dívka omlouvala spíše kvůli nerozvážnému rozhazování informací. „Jak se vůbec jmenujete?“

Obrázek uživatele Noemyska
Vložil Noemyska, Pá, 2019-01-11 19:44 | Ninja už: 2088 dní, Příspěvků: 588 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Tsubaki Kokumotsu, tým delta

Tsu tam tak stála a sledovala veškeré dění svých kolegů, do doby než Ai si tam hodila kouřovou bombu. Super, problesklo ji ironicky v hlavě. Není nad to hodit kouřovou bombu do vcelku uzavřené jeskyně. Když se kouř nějak rozplynul, byli tam Ki dvakrát. Svět by nesnesl dvakrát Kiho. Tahle situace musela mít logické vysvětlení. Třeba to, že pravý Ki se nehnul z místa, takže Ki bez kalhot byl falešný. Mohl to být sensei? Nebo jen klon, který má zmást? Tsu se usmála a vyrazila směrem ke Kimu bez kalhot. Na pravého Kiho se ohlédla a usmála se. Doufala, že se zastaví a neskončí všichni na hromadě.
"Máš na prostou pravdu, Ki," poplácala bezkalhotaka po ramenu," padající kalhoty u tebe nikdy neskončí. Jen, kdyby jte aspoň byl Ki, sensei." zazubila se na senseie. Nebo v to hodně doufala. Pokud se nespletla a pravý Ki se nehnul z místa, tohle musel být jejich cíl.

Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, Po, 2019-01-07 17:18 | Ninja už: 3713 dní, Příspěvků: 1367 | Autor je: Prostý občan

Hirotado Yutsurai
Zlaté písky, I. div.
Hiro pokrčil rameny. "Víš, nemusíš mi dělat tátu jen proto, že v podstatě žádného nemám." Řekl a natáhl ruku po krabičce s pralinkami. Jednu z nich vyndal a ledovou si ji hodil do pusy.
Zahleděl se zpět do písku ve větru.
"Přebral jsem si to už cestou sem. Uvědomuju si, že jsem na ní vytáhl její nedostatky jen proto, abych zakryl moje...mojí hloupou žárlivost. Nikdy jsem nebyl zrovna vzor ctnosti."
Vzpomněl jsi jak tehdy velmi nečestně vyřadil Daisukeho na cvičení jen proto, aby neodešel z boje jako naklepaný lůzr.
"Hádám, že pověst necitlivého mizery jsem měl vždycky. A upřímně, je to tak pro mě jednodušší. Nikdy jsem v životě kolem sebe neměl nikoho blízkého a tak mi občas prostě nezáleží na tom co si ostatní myslí, nebo co cítí.
Možná...možná jsem jen chtěl, aby někomu na mě doopravdy záleželo...taková naivní hloupost!"
Mladík rychle vstal.
"Měli bychom jít, než začne pršet." Řekl tiše a popotáhl.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Ne, 2019-01-06 18:35 | Ninja už: 3985 dní, Příspěvků: 3149 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Raizo, Taiki Kokumotsu
Sunagakure
„O čem to mluvíš?“ povytáhl Taiki obočí, „nikde mě není potřeba víc, než tady,“ zazubil se na ni a pohladil ji po vlasech.
„Protože sem tvůj sensei, i když asi dost mizernej,“ odvětil Raizo, čekající, až pralinka, kterou si vytáhl z krabičky, změkne dost na to, aby se dala sníst.
„Hele Hiro, já ti do hlavy vykecávat díru nehodlám. Za prvý to neumím a za druhý to podle mě neni ani potřeba. Seš dost chytrej na to, aby sis to přebral v tý tvý kebuli sám. Jen chci, abys věděl, že tu nejsem jen proto, abych z vás dřel kůži na cvičišti a nutil vás nastavovat krky za naše klienty na bojišti, jasný?“ obrátil se na mladíka a strčil si do pusy sladkou kuličku, načež krabičku položil na zídku a strčil do ní tak, aby dojela až ke chlapci.


Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Pá, 2019-01-04 22:57 | Ninja už: 4205 dní, Příspěvků: 1823 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Toshimi Kokumotsu
Zlaté písky, I. Divize
Zřícenina v poušti
„Jenže…,“ pípla a zahleděla se před sebe. Vítr si pohrával s pískem a na kameni vytvářel malé víry. „Jenže já ho mám ráda… Nebo aspoň měla? Ten cit k němu někam zmizel.“ Zavrtěla hlavou a pokusila se rozehnat slzy. To, co Taiki řekl, mělo dokonce hlavu a patu. Teď, když se na to podívala z jiného úhlu, ji zamrazilo. Opravdu jí přišlo, že to bylo vždy spíš o Hirovi. Vždycky se snažila mu vyjít vstříc a pokud něco podělala, omlouvala se jako šílená. Ale on? Taky toho dost zkazil, ale omluvu od něj nikdy nedostala. Jako kdyby byl něco víc než ona.
Položila si ruku na srdce a zmačkala v pěsti látku šatů, co v tom místě nahmátla. To uvědomění hrozně bolelo. Raději si opřela čelo o kolena. „Promiň, že tu teď se mnou ztrácíš čas. Jestli bys byl raději jinde, klidně jdi. Nějak to tu zvládnu,“ dodala tiše. Bylo jí mizerně. Jak mohla být takhle slepá?

Obrázek uživatele Kimiimaro
Vložil Kimiimaro, St, 2019-01-02 00:55 | Ninja už: 1422 dní, Příspěvků: 795 | Autor je: Utírač tabulí na Akademii

Ki Hayabusa
Tým Delta

Podzemní cvičiště
Ki stál stále na místě, neboť jaksi nenašel odhodlání vrhat se do této prapodivné situace s dýmovnicemi a klony, a stále si snažil dát dohromady, co se vlastně děje. Ale když se uslyšel mluvit v situaci, kdy on sám nic neříkal, s překvapením se rychle otočil na místo, odkud slyšel svůj hlas. Nebyl z nejchytřejších, obvykle mu trvalo, než mu řádně došlo, co se děje, ale zde, když šlo o něj, jakoby myšlenky v jeho mozku zrychlily. Když za chvíli spatřil sám sebe bez kalhot, zrychlily ještě více. Během pohledu na sebe sama, ještě takhle zesměšněného, v něm právě prolétala velice rychle škála emocí. Do této chvíle převládající zmatení bylo krátce vytlačeno pocitem šoku, pak nastoupilo zahanbení a zesměšnění, při kterém se lehce začervenal, skoro jako kdyby kalhoty ztratil sám. Jenže hned nato spláchla všechny pocity vlna vzteku, která se navenek projevovala tikem v oku. Sensei mu doteď připadal v pohodě, ale téma kalhot bylo pro Kiho dosti citlivé, a když byl právě takto přímo zesměšňován, bylo jasné, že se mu to nebude líbit. Ki bez kalhot pak na Kiho s kalhotami začal zírat, a dvojice bělovlasých chlapců si tak oplácela pohledy, což zřejmě působilo podivně, dost možná i komicky. Když však Ki bez kalhot na oblečeného ukázal a označil ho za senseie, po vlně vzteku se Kim rozlilo celé tsunami hněvu, a bylo na něm vidět, že málem vzteky vyletěl z kalhot. Než stihl falešný Ki pořádně doříct větu, Ki přeskočil fázi rozzuřeného rudnutí a třesení se, a s co největší rychlostí, a pohledem, kterým byl snad schopný zabíjet, na něj vyrazil. Chtěl dotyk? Ki měl v plánu ho doručit, a to řádně tvrdě, nejlépe sražením k zemi.

Obrázek uživatele Vikitori
Vložil Vikitori, Po, 2018-12-31 16:11 | Ninja už: 928 dní, Příspěvků: 95 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Masao Nibori
Tým Delta
u lucerny

V oblaku kouře mohly děvčata narazit leda samy na sebe, nebo si ukopnout palec o velký kamenný rampouch, který si vystřídal pozici se senseiem.
Masao mezitím po použití kawarimi stál schovaný ve stínu a usmíval se. Konečně postřehl nějaký ten náznak spolupráce.
Ale tohle ještě ani zdaleka nestačilo. Bude to chtít víc. S pochopením se podíval na klon, který ho vyhlížel. "Taktika by to byla skvělá, kdyby to byl ovšem hmotný klon. Tahle iluze ti nemá jak předat informace." Pomyslel si, hodil na klon kunai, a ten se jednoduše rozplynul.
Následně použil henge, stáhl si kalhoty a začal křičet, "to už si fakt děláte srandu ne?! Zase moje kalhoty?! To fakt nikdy neskončí?"
Když se kouř z bomby rozplynul, ostatní mohli vidět Kiho bez kalhot, který nejdřív rozzuřeně volá na senseie, že to není fér a následně se zarazil. Vytřeštil oči na Kiho, který stál pár metrů od něj a ukázal na něj. "To je sensei! Chyťte ho!" A urychleně se pokoušel natáhnout si kalhoty zpátky k pasu, aby mohl pomoct svému týmu.

Falling
down is an
accident.
Staying
down is a
choice.

Obrázek uživatele Asaki Uchiha
Vložil Asaki Uchiha, Pá, 2018-12-28 14:22 | Ninja už: 1700 dní, Příspěvků: 400 | Autor je: Účastník Irukova doučování

Kami Kamai
Tým Delta

Podzemní cvičiště

Když po senseiovi hodila kunai, tak jsem si až potom uvědomila, že by kunaie mohly zasáhnout Kiho. ‘A sakra, tohle jsem asi nějak moc nedomyslela,‘ pomyslím si a dívám se na senseie, který najednou vstal z kamene a udělal pár kroků ke mně.
Během toho ještě stihl udělat klon, který se objevil za mnou. Rychle pootočím hlavu a všimnu si, že je to Ki. ‘Zatraceně, co má teď v plánu‘ proletí mi hlavou. Než však stihnu něco říct, tak mi kolem ucha proletí kunai a zabodne se do klona, po kterém zbyde jen obláček kouře.
V další chvíli se ozve onen hlas, který jsme slyšeli, když jsme poprvé potkali senseie. Jen se lehce pousměju a pak se pokusím senseie dotknout.

Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, Út, 2018-12-25 15:18 | Ninja už: 3713 dní, Příspěvků: 1367 | Autor je: Prostý občan

Hirotado Yutsurai
Zlaté písky, I. div.
"Momentálně nejvíc stojím o to, aby mě sfoukl vítr a já si zlomil vaz. Vyřešilo by to úplně všechno." Odpověděl Hiro s hořkostí.
Bylo tolik věcí po kterých toužil! Drtivou většinu z nich však nemohl ovlivnit a ten zbytek vždycky nějakým způsobem totálně zazdil.
Chtěl mu toho tolik říct, ale nemohl. Bylo to, jako nějaká bariéra, která ho držela zpátky.
Odvrátil pohled od vířící masy písku a obrátil se na Blonďáka.
"Nic ve zlým, ale v podstatě o mě vůbec nic nevíš, stejně jako já o tobě. Tak nějak nechápu, proč se zajímáš."

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Út, 2018-12-25 03:32 | Ninja už: 3985 dní, Příspěvků: 3149 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Raizo, Taiki Kokumotsu
Sunagakure
„To sem tak nějak odtušil,“ odvětil Raizo, vybírající si z krabičky tu z pralinek, která za tu dobu změkla nejvíce.
„Jen by mě zajímalo, o co vlastně stojíš. Ještě dneska ráno sem si myslel, že to vím, ale teď si tím už upřímně nejsem vůbec jistej,“ řekl neutrálním tónem hlasu a strčil si do pusy další pralinku.
Taiki, sedící vedle Toshimi, se na dívku mezitím otočil a naslouchal jejímu vyprávění. Byl trošku překvapený, na jakou misi se to dostala. Ještě nedávno ji považoval za někoho, komu by něco takového rozhodně nesvěřil. Musela vážně vyrůst, a to nejen fyzicky, od té doby, co ji viděl naposledy.
„Hej, Toshi,“ opřel se o kolena a naklonil se mírně dopředu, aby jí mohl pohlédnout do tváře.
„Je to jen tvůj parťák. Chci říct... proč bys kvůli němu měla takhle trpět, hm? Slova bolí jen tak, jak jim to dovolíš a mě přijde, že se tenhle Hiro zajímá hlavně sám o sebe, tak proč se kvůli němu trápit? Podle toho cos mi řekla mi nepřijde, že by sis tohle zasloužila, tak proč ho i s jeho kecama prostě nepustit k písku?“ pokrčil rusovlásek rameny.


Obrázek uživatele Ero Michi
Vložil Ero Michi, St, 2018-12-19 19:13 | Ninja už: 3770 dní, Příspěvků: 590 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Pěstitel rýže

Neznámá dívka
1. Divize černých písků
Oáza

Zvedla k Akenovi oči, když se omluvil a zamířil od nich pryč. Sotva jí však došlo, co jde patrně dělat, odvrátila svou tvář s načervenalými líci zpátky ke Kazuze.
"Ne, ne, nic takového. Žádnou dívku nemá od chvíle, co odešel k feudálnímu pánu," zavrtěla slabě hlavou, až se jí vlnité vlasy dostaly do obličeje.
"Ale sourozence má, mladší. Je adoptovaný, víte? Jeho rodiče měli svoje děti, ale ujali se ho a vychovali. Jsou to moc hodní lidé," rozvášnila se při odpovědi, vzápětí se však kousla do spodního rtu a zmlkla. Možná toho řekla až příliš mnoho někomu úplně cizímu. Ale na druhou stranu přeci neříkala nic špatného.
"Promiňte," hlesla a sklopila pohled ke svým kolenům.

SAJRAJTI!

Na pana S a na pana K nám nesahejte! Jsou výhradním majetkem dvou nezbedných úchylů :3

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, St, 2018-12-12 02:32 | Ninja už: 1589 dní, Příspěvků: 511 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Akeno Ikazuchi
1. Divize černých písků

Oáza
"Omluvte mě," omluvil se oběma dívkám, zvedl se a pomalu se vydal za odlehlý kámen, kam podle všeho šel vykonat potřebu. Kahori okamžitě poznal a nebylo pochyb, že pro ně má nějakou zprávu.
"Díky," pravil ke Kahori tiše a převzal zprávu, kterou si musel dá blízko k očím, aby ji v té tmě dokázal přečíst. Zpráva byla jasná, stručná a ve své podstatě špatná. Bezdůvodné zabíjení bylo pro bandity, ne pro speciální komando. Na zabíjení bylo podle Akena nejhorší to, že sama mrtvola dokázala poskytnout více informací, než živý člověk. Navíc, byla jistá zákonitost, že mrtvolu vždy někdo našel a pokaždé to přitáhlo nežádoucí pozornost. Na druhou stranu živá osoba nikdy nikoho nezajímala, protože těch je na světě hodně a i kdyby ta dívka mluvila, nejspíše by nikoho dvalrát nezajímalo, že si někdo najal průvodce pouští, když to bylo běžné povolání na okrajích pouště.
"Budeme se řídit rozkazy a každého, kdo podle nás nebude důvěryhodný a uvidí nás při plnění nášeho úkolu, odstraníme," pravil tiše a kladl důraz na každé slovo, načež mrkl na Kahori a vrátil ji lístek. Očekával totiž, že Kahori půjde nakonec za Kazuhou a vše ji poví. Nejhorší na tom celé bylo, že na své první misi začal slovíčkařit, což by ho mohlo stát krk. Jenomže bylo stále lepší riskovat krk, než duši.
"Nemyslím si, že je rozumné tuhle dívku zabít, ale pokud dá Kazuha-sensei rozkaz, udélám to," ujistil pískomila, aby bylo jasné, že je ochoten špatně chápat hloupé rozkazy, ale že to nehodlá dělat sám.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Út, 2018-12-11 18:49 | Ninja už: 4205 dní, Příspěvků: 1823 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Kazuha Minami, Kahori
Černé písky, I. divize
Oáza
„Páni,“ kývla Kazuha a napila se polévky. „Takže ten Takeshi má nějakou dívku? Nebo sourozence?“ přemýšlela nahlas. Byla zvědavá, zdali se dívka naproti ní prořekne nebo bude odmítat cokoliv sdělit. Také přemýšlela, jestli se i ona jen umně přetvařuje, nebo je doopravdy tak nevinná.
Mezitím se vrátila Kahori, poklepala čumáčkem na Akenův kotník, udělala kolečko a zaběhla za vzdálenější kámen, který byl z doslechu obou žen.
Tam počkala, až k ní mladík dojde a podala mu vzkaz. „Docela drsný co? Co navrhuješ?“

Na cestě za minulostí

Yumeka Ikazuchi, Tanuko
Yuni
Tanuko si povzdychla. „To není tetování, Jiro.“
Yumeka se pousmála nad chlapcovou představivostí a zamyslela se. „Je nutný používat krev? Říkala jsi, že se bariéry musí obnovovat. Mám šanci se to naučit?“
Dívka zavrtěl hlavou. Věděla, kam tím žena míří. „Používám krev, protože mám stejnou poruchu, takže je pak snazší bariéru umístit a má delší výdrž. Nicméně si myslím, že inkoust bude stačit a že bys to měla zvládnout. Jen bude potřeba dveře obnovovat tak jednou za půl roku. Pokud tedy…“
„Pokud?“ povytáhla obočí Yumeka.
„T-to nic,“ zavrtěla dívka hlavou a složila několik pečetí. Pak přiložila dlaň na chlapcovo čelo a zavřela oči. Okolo ruky jí vzplála fialová chakra a Keiko mohl ucítit nepříjemný tlak postupně na všech místech, kde měl znaky, které se rozsvítily a pak zmizely.

Toshimi Kokumotsu
Zlaté písky, I. divize
Zřícenina v poušti
Hlas, který ji oslovil, ji překvapil. Nenapadlo by ji, že ze všech, co tu hloupou scénu viděli, by se za ní vydal zrovna Taiki. Vlastně tak trochu doufala, že bude mít aspoň čas se uklidnit. Nakonec ale mladík nijak necivěl.
Toshimi se nadechla a otřela si slzy. Zbytečně – hned je nahradily nové, ale už alespoň netekly proudem po tváři. Vyprávěla mu vlastně celý průběh její mise a mluvila rýmovitým hlasem, který se snažila držet alespoň trochu pevný.
„Tolikrát jsem se mu omluvila a on… řekl, že je to dobré. Očividně nebylo. A co se týče Kobachiho, zdálo se nám to jako způsob, jak zastavit to šílenství. Nikdo z nás v tý ošetřovně nemohl vědět, že Hideo takhle obrátil. Kobachi věřil, že poručí a bude klid. Šla jsem s ním, aby došel v pořádku. A Hiro mě přesto sprdnul jako malou holku. Starší kolega, starší kolega… Chová se tak, jen když se mu to hodí. Někdy… Někdy mám pocit, že jsou dva. Jeden je milý a pozorný a ten druhý naprostý kretén. Mám toho plný zuby.“

Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, Út, 2018-12-11 16:13 | Ninja už: 3713 dní, Příspěvků: 1367 | Autor je: Prostý občan

Hirotado Yutsurai
Zlaté písky, I. div.
Hiro už byl v klidu. Všechen vztek na Toshimi, Taikiho i na sebe samotného už byl pryč a teď už cítil jen smutek.
Po nějaké době si všiml Raiza, stojícího opodál. Mladík se zamračil a znovu se opřel bradou o kolena. Nechtěl dnes nikoho vidět, proto byl přece tady, ne? Právě se chtěl začít přesvědčovat, že nikoho v životě nepotřebuje a on mu to musí kazit!
Blonďák ale překvapivě nic neříkal a prostě si také sedl na hradbu a začal se cpát bonbóny. To, že nic neříkal mladíka tak moc rozčilovalo, až po pár minutách ticho sám přerušil.
"Víš, že nestojím o žádné výčitky ani poučování, že jo?" Řekl smutně a dál civěl na vířící písek ve větru.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Po, 2018-12-10 23:59 | Ninja už: 3985 dní, Příspěvků: 3149 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Raizo, Taiki Kokumotsu
Sunagakure
„Vždycky ne...“ odvětil jen Raizo a podrbal se za hlavou.
„To je dobrý... Vždyť já bych se jinak nudil...“ povzdechl si sarkasticky, načež věnoval Misaki letmý úsměv a narovnal se.
„Díky Misa-chan. A promiň. Snad se příště potkáme za nějakých příjemnějších podmínek... V rámci vší slušnosti a spořádanosti, samozřejmě!“ usmál se jounin na Misaki, načež se rychle opravil a věnoval jí káravý pohled, když viděl, jak se na něho rusovláska zadívala.
„Měj se,“ rozloučil se s ní, když došli zpátky k jejímu domu, a vydal se nazdařbůh do ulic Suny, přemítaje, kde by měl Hirotada asi tak hledat.
Taiki, který mezitím vystopoval Toshimi až do staré oázy, ji po krátkém rozhlížení se kolem konečně zahlédl.
„... Hej...“ přešel k ní pomalu a tak, aby ho viděla přicházet, načež si sedl nalevo od ní a stejně jako ona se opřel zády o zeď ruiny domu, opíraje se levačkou o pokrčené koleno.
„To nebylo moc hezký, co ti řekl... Nechceš mi říct, co se vlastně na tý vaší misi stalo?“ začal po chvilce opatrně a loupl po dívce pohledem, aby neměla pocit, že na ni zbytečně civí, když je uplakaná, ale ani dojem, že ho její trápení vlastně nezajímá.
Raizovi trvalo vystopovat Hirotada podstatně déle. Nakonec se mu to ale přeci jen podařilo. Pár metrů od něho se zastavil, chvilku na něho mlčky hleděl, načež se prostě usadil na okraj hradby tak jako on a vytáhl malou hnědou krabičku, kterou rozbalil a strčil si do pusy jednu z mnoha hnědých kuliček, co v ní byly. Byly to pralinky. Mražené pralinky, což se dalo odtušit i z blonďákova výrazu, když se ozvalo křoupnutí.


Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Čt, 2018-12-06 21:14 | Ninja už: 4205 dní, Příspěvků: 1823 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Toshimi Kokumotsu
První divize Zlatých písků
Zřícenina v poušti
„Ani náhodou,“ hlesla Misaki také poněkud vyjeveně, načež se ohlédla za Hirem. „Raizo, prosím tě, to je to vždycky takovej hňup?“ vypadlo z ní. Nezněla tak, ale uvnitř v ní bylo napětí – mateřský pud, který v ní vyvolával tendence naběhnout do tunelu a vytahat toho kluka za obě uši.
Pak už jen kývla k Taikimu a byla mu i vděčná. Asi by se nehodilo, kdyby šla za dívkou sama. Musela by si připadat hloupě.
„Jo, jasně,“ kývla k blonďákovi a zatvářila se starostlivě. „Teda tohle ti fakt nezávidím. Mám po Toshi poslat trochu tvrdýho? Vypadá to, že pozítří budeš potřebovat mít trochu v krvi.“

Toshimi seděla opřená o sutinu a objímala si kolena. Bylo jí hrozně zle. Oči měla oteklé, nos ucpaný. Hlava ji bolela a každou chvíli se po zarudlých tvářích skutálely nové slzy, když si vzpomněla na ten Hirotadův výraz a slova. Tolik to bolelo a ona tu teď skončila sama. Potřebovala obejmout, ale na druhou stranu nechtěla, aby někdo viděl, jak teď vypadá.
Už dávno si přiznala, že jí na Hirotadovi záleží, že ho má ráda. Bylo jí z jeho chování na zvracení. „Proč,“ zaúpěla tiše.

Obrázek uživatele Sadista
Vložil Sadista, Út, 2018-12-04 19:16 | Ninja už: 1088 dní, Příspěvků: 109 | Autor je: Prostý občan

Ai Hayo
Team D
Podzemní cvičiště

Na znamení Ai, se Kami pustila do akce. Ai chvíli sledovala a jakmile, se sensei ocitl za ní, rozeběhla se za nimi též. Jakmile byla za větším kamenem, odkud ji sensei nemohl vidět, udělal jeden klon pomocí Bunshin no jutsu. Sama pokračovala v cestě a klon poslala přes kameny, aby běžel z druhé strany. Nevěděla, zda si sensei uvědomí, kdo je skutečná Ai. Klon, který skákal přes kameny, se na vrcholku kouknul na Kiho a pousmál se. Tím ho chtěl povzbudit, aby se taky pustil do akce a nenechával vše na dámách. V té chvíli byla skutečná Ai pár metrů od senseie s Kami. 'Snad mi Kami promine.' řekla si Ai v duchu a hodila jednu dýmovnici k nim k nohám. Zapamatovala si umístění senseie a bežela poslepu stále vpřed. Když v tom se někoho dotkla. Ai zvedla hlavu a nic neviděla. Čekala, že to bude Kami, ale v duchu doufala, že je to senseie. Její klon se zastavil před dýmem a vyhlížel senseie, kde se objeví.

Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, Út, 2018-12-04 00:42 | Ninja už: 3713 dní, Příspěvků: 1367 | Autor je: Prostý občan

Hirotado Yutsurai
Zlaté písky, I. div.
Ve tmě si mladík sundal brýle a otřel si uslzené oči. Musel odsud rychle vypadnout, bylo jedno kam. Hlavně aby to bylo co nejdále od klanu Kokumotsu. Na odchodu už jen zaslechl Taikiho "Jdu za ní."
Bylo naprosto jasné, co se bude dít dál. Tohle byla prvotřídní přihrávka!
Hiro se usmál a tiše se rozchechtal nad svou hloupostí. Naštěstí si vzal kapesník, později se bude hodit.
Zhruba o hodinu později seděl s koleny pod bradou na nejvyšší části hradby obepínající Sunu. Vítr zde vanul opravdu silně, zdvihal pouštní písek a vrhal ho proti zdem vesnice. Mladíkovi to však bylo jedno.
Vůbec netušil jak se sem vlastně dostal. Vesnicí prošel jako tělo bez duše, jak mu v hlavě vířily temné myšlenky.
Co teď mohl dělat? Omluvit se prostě nemohl, protože on sám by omluvu nepřijal, tak proč by Toshimi měla?
Třeba ho Raizo vyloučí z týmu a pošle do kanceláří, jak už říkal předtím. Vezme si místo něj úžasného Taikiho, přebarví si hlavu, na záda si vezme dvacetikilové zbytečné závaží a vytvoří spolu super rudo-zlatý tým!
"Wou, ani nepotřebuju prst v krku, aby se mi z toho zvedl žaludek." Řekl si Hiro pro sebe.

Obrázek uživatele Kimiimaro
Vložil Kimiimaro, Po, 2018-12-03 21:09 | Ninja už: 1422 dní, Příspěvků: 795 | Autor je: Utírač tabulí na Akademii

Ki Hayabusa
Tým Delta

Podzemní cvičiště
Když ta nová nakonec zpacifikovala Kiho popadnutím jeho druhé ruky, Kimu bylo jasné, že je nyní bohužel odkázán na holky. Záchrana nebyla nepříjemná fyzicky, ale i tak to pro něj bylo ponižující. Byl tedy ze škvíry a z ponižující polohy ven, ale připadal si poněkud zostuzen. Pronesl tak tiché "děkuji", jak jen bylo možné, a opět se začal soustředit na senseie. Ta nová mu sice řekla, že má odlákat jeho pozornost, ale to se jí lehce řeklo. Po tom, co na vlastní kůži zažil, mu bylo jasné, že přiblížit se k němu přece nemohlo být takhle jednoduché. Ale možná to bylo něco co fungovalo jen jednou... Modrovlasá plácla Kiho po zádech a to ho přinutilo zrychlit průběh jeho myšlenek a rozhodnout se. Vykročil v před s úmyslem vyběhnout na senseie, ale udělal jen jeden krok, když zjistil, že je sensei v pohybu. A najednou tam byli dva. A jeden teď stál za Kami. Co ho totálně zmátlo bylo, že se před ním z toho druhého stal Ki. Původní Ki stál pořád na místě, ale viděl sám sebe. Bílé vlasy, oblečení... To vše se za chvíli rozplynulo v obláčku a na zem padly dva kunaie, a Ki nevěděl, jestli se má cítit poctěn či uražen, že byl právě použit jako panák na házení nožů kvůli demonstraci jejich destruktivních účinků. Když najednou uslyšel starý známý hlas, cukl sebou a zůstal stát na místě. Vybavila se mu nepříjemná myšlenka na jejich první setkání. Podzemí, jeskyně, šílený hlas... Jediné, co se lišilo od toho divného dne bylo, že zde bylo světlo, a že měl Ki na sobě kalhoty. Zatím.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, So, 2018-12-01 21:25 | Ninja už: 3985 dní, Příspěvků: 3149 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Raizo, Taiki Kokumotsu
Sunagakure
Raizo věděl už když přišli, že tohle nebude Hirotadovi po chuti, ale co se semlelo vzápětí opravdu nečekal.
Celé to nezabralo pomalu ani minutu a černovlásek zmizel zpátky do průchodu a Toshimi se rozeběhla pryč.
Raizo zůstal chvilku s mírně pootevřenými ústy civět do prázdna, protože nevěděl, za kterým z nich by se měl ohlédnout jako prvním. Když se konečně vzpamatoval a celé to vstřebal, zavřel oči a hluboce si povzdechl.
„Misaki? Co kdybych u vás doma pár týdnů myl nádobí a čistil záchody, a ty to s nima dáš za mě do pořádku?“ promnul si kořen nosu.
Taiki, který se díval za Toshimi dokud mu nezmizela ze zorného pole, se obrátil k dvojici a také směrem, kterým odešel ten kluk.
Čekal ledacos, ale že se ten černovlásek takhle znemožní ani omylem. Ne, že by mu to vadilo. Vlastně by mu měl jít poděkovat, a vážně měl chuť to udělat. Nakonec v sobě tuhle chuť ale potlačil stejně, jako předtím touhu hvízdnout, když se do sebe ti dva pustili. To se před Raizem s Misaki prostě nehodilo.
„Jdu za ní,“ oznámil těm dvěma jen a vydal se pomalým krokem rusovlásku stopovat.
„Mohla bys Toshimi říct, ať přijde pozítří dopoledne na severozápadní tréninkovou plošinu? Já si jdu dát něco k pití a nebo si promluvit s tim mamelukem, možná oboje, ještě jsem se nerozhodl...“ obrátil se mezitím Raizo na Misaki. Tolik k jejich dnešnímu tréninku a zlepšování týmové spolupráce...


Obrázek uživatele Noemyska
Vložil Noemyska, So, 2018-12-01 21:23 | Ninja už: 2088 dní, Příspěvků: 588 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Tsubaki Kokumotsu, tým Delta

Pohlédla na Ai, která se zrovinka omluvila týmu, ovšem bez určitého vysvětlení. Tsu našpulila mírně rty, to vysvětlení prostě chtěla hned teď. Ale pokud mělo býti později, musel to být sakra dobrý důvod, aby ji pak na místě nepřizabila.
"Moc ráda uslyším tvé vysvětlení." řekla Ai nic neříkajícím tónem, avšak v očích ji cosi zablesklo, poté zase věnovala svoji pozornost zaseklému Kimu. Nakonec ji pomohla pouze Ai, která přišla s nějakým plánem.
"Musím tě zklamat, ale nic takového moc nedávám, ale jestli chceš, umím písečný stisk. Až budu pokročilejší, bude to brutální technika." věnovala modrovlásce lehce psychopatický úsměv. Když konečně vytáhly Kiho, počkala na děkovačka, a až pak čekala na nějaký signál. Kami to vzala pěkně zostra, na což sensei zareagoval lehce děsivě. Kdyby se za ni takhle připlížil, asi by si už lehkomyšlné věci třikrát rozmyslela. Na druhou stranu, Ai měla doboru příležitost se dotknout senseie. Avšak otázkou zůstalo, proč by se ho měli dotknout nějakou lstí? Proč prostě za ním nedojít a normálně se ho dotknout...Tsu sledovala Ai, zda-li se jí podaří dotknutí se. Pokud ne, prostě si Tsu za ním dojde a plácne si s ním...v pohodě a klídku.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Po, 2018-11-26 21:01 | Ninja už: 4205 dní, Příspěvků: 1823 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Toshimi Kokumotsu
Zlaté písky, II. Divize
Cvičiště klanu Kokumotsu
„Děláš si ze mě legraci?! Nikdo se tě o žádnou odpovědnost neprosil! Jestli chceš bejt starší kolega, tak se tak chovej!“ křikla po něm, jenže další větou ťal do živého. Věděla přesně, koho myslel, a neskutečně ji štvalo, že to zase připomenul. Vždyť jí v paláci řekl, že ji chápe a že se na ni nezlobí! Tolik toho litovala a on řekl, že je vše v pořádku. A teď? To to na ni bude vytahovat dokonce života? Copak ona na něj vytahovala, co všechno se nepovedlo jemu? A co se týkalo Katashiho, to on chtěl do sálu. Ona ho tam přeci nenutila. Jen ho doprovázela!
Byl tak odporně nefér. Byl tak strašně zlý. A Toshimi vhrkly slzy do očí. Raději by čelila deseti Hideům než jednomu Hirotadovi.
„Vždyť já přece nic…,“ pípla, ale nedořekla, protože se zajíkla. Musela sklonit hlavu a zakrýt si ústa. „P-promiňte, musím… Musím si něco zařídit,“ zaúpěla pak jen, otočila se na patě a prostě se rozeběhla vstříc poušti. Musela. Potřebovala být sama a nechtěla, aby někdo viděl, jak pláče. Zastavila se, teprve když byla Suna sotva na dohled. To se ocitla ve vyschlé oáze, kde po dávných obyvatelích zbyly jen rozsypané zbytky domů. Tam padla na kolena, opřela se bokem o pískovcovou sutinu a tiše se rozbrečela do dlaní.

Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, Po, 2018-11-26 20:01 | Ninja už: 3713 dní, Příspěvků: 1367 | Autor je: Prostý občan

Hirotado Yutsurai
Zlaté písky, I. div.
V duchu se musel smát sám sobě. Bylo to jako v nějaké komedii, když doufáte, že se něčemu vyhnete a o dvě vteřiny později naděje chcípne.
Když se Toshimi k němu blížila, jen na sucho polkl. Teď měla opravdu vztek. V momentě, kdy na něj zvýšila hlas, zvedl se pro změnu jeho hněv a pár připomínek co měl na srdci tak muselo ven.
"Jsem tvůj starší kolega a cítím za tebe zodpovědnost!" Zahřímal.
"Poslední mise možná dopadla dobře, ale nezapomínej, že právě kvůli tobě málem zemřeli dva lidé a naživu jsou jen díky čiré náhodě!"
Těmi dvěma samozřejmě myslel sebe a Kenchiho otce. A to nezmínil, že Aozorova dcera zdrhla během její hlídky...
"Zrovna od tebe jsem očekával trochu jiný přístup, ale vidím, že jsi tu spíš jen pro zábavu, tak co si o tom mám myslet?! Zklamala jsi mě Toshimi a možná právě proto se chovám jako kretén!"
Povzdechl si, nesouhlasně zakroutil hlavou na znamení, že hádka končí a vydal se zpátky do temnoty tunelu. Bylo mu jedno, že tam vidí kulový, teď bylo přednější, aby nikdo neviděl jeho.
"Bravo Yutsuraii, můžeš na sebe být pyšný..."
Vlastně to nebylo nic vyjímečného, připomněl si s hořkostí. Hirotado Yutsurai myslel na vysoké příčky, ale pravda byla taková, že vždycky všechno jenom podělal.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Po, 2018-11-26 16:52 | Ninja už: 4205 dní, Příspěvků: 1823 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Toshimi Kokumotsu
Zlaté písky, II. Divize
Misaki Kokumotsu
Cvičiště klanu Kokumotsu
Jak rychle zrudla, zase zbledla a vyvalila oči. „Nechat se ošmatlávat?“ hlesla tiše, ale z jejího hlasu bylo slyšet, že se jí dost rychle zmocňuje hněv. Tohle přehnal. Tohle opravdu přehnal. A to chtěla hodit za hlavu všechny chvíle, kdy se k ní choval nepříjemně, a odpustit mu. Jenže teď? Tohle bylo tak strašně odporné, zvlášť když pokračoval s těmi příbuznými!
„Ty,“ zavrčela a rozešla se k němu, než se zastavila a nechala mezi nimi asi metr. Blíž se k němu přiblížit nechtěla. Právě jí přišel jako někdo cizí. Zvlhly jí oči. „Víš, že se chováš jako naprostej kretén, Hiro?!“ vyštěkla na něj. „Co si to o mně do prd*le myslíš? A jak se to ke mně chováš? Co si to dovoluješ?! Jak se jen opovažuješ chovat se takhle arogantně a říkat takový věci?!“
Misaki na ně zůstala překvapeně zírat. Vůbec netušila, že z Hirotada něco takového vypadne.

Obrázek uživatele Vikitori
Vložil Vikitori, Ne, 2018-11-25 22:31 | Ninja už: 928 dní, Příspěvků: 95 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Masao Nibori
Tým Delta
u lucerny

Ki potřeboval trochu pomoct a Kami si zdřejmě myslela, že házení kunaiů je bezpečná záležitost. Vytáhla totiž dva a hodila je přímo na senseie. Masao jako medik byl schopný vyhnout se téměř čemukoliv a takovýmto kunaiům by se vyhnul i se svázanými tkaničkami (pokud by ovšem nějaké vůbec měl). V daný moment ale stál v linii přesně mezi Kami a Kim a Kimu kryl výhled natolik, že by na dva letící kunaie rozhodně nestihl zereagovat hned po senseiově úhybu. A tak Masao kunaie musel zachytit a hned se rozhodl udělit své studentce lekci v podobě názorné ukázky. Seskočil z kamene o kousek blíž ke Kami, ve skoku složil pečetě na stínový klon a hned na to problesknul těsně za ni. Klon se mezitím přeměnil do podoby Kiho. Než se mohla Kami vůbec rozhlédnout, proletěl jí těsně u pravého ucha blištící se kunai a zabodnul se přímo do kopie jejího malého společníka.
Ozvalo se krátké "puf", kunai se zacinkáním spadl na kamennou zem a sensei ostře zašeptal své studentce do levého ucha až by z toho někoho zamrazilo, protože zároveň použil starý známý hlas, kterým je už jednou postrašil v jeskyni. "Po pravém Kim by zůstalo něco horšího než jen obláček kouře!"

Falling
down is an
accident.
Staying
down is a
choice.

Obrázek uživatele Asaki Uchiha
Vložil Asaki Uchiha, Čt, 2018-11-22 15:06 | Ninja už: 1700 dní, Příspěvků: 400 | Autor je: Účastník Irukova doučování

Kami Kamai
Tým Delta

Podzemní cvičiště

Když Ki skončí mezi kameny, tak si povzdechnu. ‘Ach jo, tohle mi něco připomíná, ale moc se mi na to nechce vzpomínat,‘ pomyslím si a pak mě celkem zarazí slova Ai, která se najednou z ničeno nic omluvila. ‘Hmm, tak to mě zajímá, jak na to Tsu bude reagovat, jestli tu omluvu přijme nebo,‘ pomyslím si ještě a následně si vyslechnu její slova.
Nad jejím plánem jen souhlasně kývnu hlavou. Raději jsem ani nepřemýšlela nad tím, co sensei udělat, protože to ani nejspíše nemělo cenu. [b]„Přesně tak Tsubaki, měly bychom se do toho zapojit, protože mám takový pocit, že kdybychom to nechaly jen na Kim, tak by to asi nedopadlo dobře,“ řeknu a trochu se ušklíbnu, prostě jsem si ho nemohla odpustit.
Když se Tsubaki a Ai rozejdou pomoct Kimu, tak já zůstanu stát před senseiem a dívám se na něj. Když už je Ki na nohou, tak jen lehce kývnu hlavou a z pouzdra vytáhnu dva kunaie, které hodím po senseiovi, abych ho trochu zaměstnala a ty dvě mohly začít s našim plánem.