NFFORPG - Sunagakure no Sato


První divize

Vypravěč - Jaden
Volných míst v týmu - 0
Kde tým hraje - fórum

Sensei

Studenti


Záložní divize

Vypravěč - ichi
Volných míst v týmu - 0
Kde tým hraje - fórum


První divize

Vypravěč - ichi
Volných míst v týmu - 0
Kde tým hraje - fórum

Sensei

Studenti


Tým Beta

Vypravěč - ichi
Volných míst v týmu - 0
Kde tým hraje - fórum

Sensei

Studenti


Tým Delta

Vypravěč - Vikitori
Volných míst v týmu - 0
Kde tým hraje - fórum

Sensei

Studenti


Tým Théta

Vypravěč - ichi
Volných míst v týmu - 1
Kde tým hraje - fórum

Sensei

Studenti


Tým Omega

Vypravěč - Kitabatake
Volných míst v týmu - 0
Kde tým hraje - fórum

Sensei

StudentiKategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, St, 2020-07-01 23:28 | Ninja už: 4517 dní, Příspěvků: 3272 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Shizu Nakirei
Tým Omega
Sunagakure, Asayake
„S-Sokka... (=A-Aha...) hlesla Shizu s menším tikem v koutku oka a pomyslnou kapkou na čele, když její romantické představy Risa tak násilně přerušila příslibem souboje se svým vyvoleným na plné obrátky.
„Tolik k romantice...“ povzdechla si v duchu a strčila si do pusy jednu z Tajiho sušenek.
Mukon, který mezitím spořádal svou, loupl očima po chlapcích. Každým po jiném.
„Že jsme v jednom týmu, postačí, když mi budete říkat ‚Mukon-sama‘,“ sdělil oběma chameleon svrchovaně. Chairovu otázku na své schopnosti kompletně ignoroval.
Shizu, které to samozřejmě neuniklo, se stejně jako Risa tlumeně zasmála.
„Děkuji vám za moc příjemné posezení, vy tři~!“ usmála se na své svěřence srdečně a propletla si prsty za zády, když ukončili svou návštěvu Asayake a vyšli na ulici.
„Hádám, že už jste myšlenkami určitě u příprav, Riso-chan, Taji-kun. Tak jen do toho! Dejte do toho vše~!“ zazubila se rusovlásla a plácla se dlaní přes zatnutý biceps druhé ruky.
„Ne, že nám s Chairem a Mukonem uděláte ostudu~!“


Obrázek uživatele Bl4ckGh0st
Vložil Bl4ckGh0st, Po, 2020-06-29 18:21 | Ninja už: 1481 dní, Příspěvků: 134 | Autor je: Manga tým, Obsluha v Ichiraku

Broukaření snadno a rychle, jen s oklikou a bez brouka

Kamenné cestování
Tým Delta

"Ten chlap... Vypadá nebezpečně, snad si daj pozor," pomyslel si Ki, když zaslechl muže v klobouku, který se náhle odebral z jeskyně. "Musím to těm pitomcům překazit, ale sám? Aspoň kdybych se dostal z těch provazů..." Kolem něj byla jakási kamenná konstrukce, dříve pravděpodobně lůžka pro horníky, dnes již plesnivé zákoutí připomínající vězení. Ze zdi trčely železné tyče, pokryté drsným rezavým lemem. Toho si povšiml i Ki.
Hned se doplazil k těmto kovovým skobkám a začal o ně třít svázaná pouta z provazů. Nezdálo se, že to funguje, ale přece jen se jednotlivá vlákna začala pomalu rozmotávat. Sběrači brouků a panovačný tlouštík mu ale nevěnovali sebemenší pozornost, neboť sami museli přidat.

Cesta z počátku probíhala vcelku v poklidu. Stáli asi 50 metrů od vstupu do štol, všude okolo byly hromady sutin a několik balvanů o velikosti medvěda. Největší skála, kudy se do dolů vstupovalo, byla porostlá rezavým mechem, ze kterého se nořil slaboučký dým, asi takový jako z pýchavky.
Tsubaki provokovala včela, které se náramně líbila její tykev. Akaru přemáhala touha si dojít utrhnout opuncie, co ovšem nevěděl, bylo, že trny jiné rostliny, kterými byla jeho pochoutka prorostlá, byly jedovaté.
Místo, kde se Ai nachvíli zarazila, bylo velmi příhodné pro pozorování. Co by jí nemuselo uniknout, byl pohyb sutiny blízko opuštěného důlního vozíku. Sumi vzala kamínek do ruky, ten se ale velmi rychle začal samovolně vzněcovat.
Masaovi se podařilo zkušeně prokouknout podivnou povahu kamínků. Mohl si také všimnout stejného sesuvu sutiny jako Ai.

Někde mezi vším tím kamením se na ně dívaly oči... Oči smrti, které byly zastíněné kloboukem a připravené zabít.

Obrázek uživatele theFilda4
Vložil theFilda4, Po, 2020-06-29 12:36 | Ninja už: 2603 dní, Příspěvků: 384 | Autor je: Pěstitel rýže

Taji Sakyu
Tým (O)mega
Čajovna Asayake
"Tak to ti nepovím."Odpověděl na půl úst Taji, ostřížím pohledem sledujíc šupinatého zloděje při jeho jednání."Pořád se mám ohledně fuutonu co učit." Dokončil svoji odpověď na Chairovu otázku a taky si strčil jednu sušenku do úst. Pak se mu ale obočí zkrabatilo a on s pořád napůl plnou pusou navázal na předchozí rozhovor."Kromě toho -Chrm- , co je to za blbost přestat používat svůj katon. Narozdíl od větru je oheň skoro čistě útočný živel na střední vzdálenosti a dost efektivní, když na to přijde. Což se nám kontakním typům může celkem hodit."Zapolemizoval Taji, načež ještě zavrčel na účet "pana chameleona" za jeho zločin."Jo přesně k čemu jinému se hodí drzá ještěrka, než aby sloužila jako chodící gáblík tsss."

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Ne, 2020-06-28 22:49 | Ninja už: 4737 dní, Příspěvků: 1985 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Risa Mokushi
Tým Omega
Cvičiště za nemocnicí
Risa pokrčila rameny. „To je přece jasný!“ oznámila. „Daisuke-senpai je hustej a silnej, takže do toho půjde Risa naplno! Navíc by ho přece urazila, kdyby nebojovala se vším, co má. A taky… Risa chce být tak skvělá jako senpai, takže s ním musí bojovat, když na to přijde!“ oznámila, jako kdyby to bylo jasné. Jedním uchem ale poslouchala také kluky. Ji na rozdíl od Shizu ten rozhovor docela i zajímal, protože měla zbraní plné loutky. Povídání o senpaiovi bylo ale důležitější. I tak jí ale neunikla Mukonova loupež. Musela se zahihňat.

Mise týmu Beta: Přímořské dobrodružství

„Je mi to jasné,“ zatvářila se chápavě a nahnula se k dívce, aby se mohla tváří otřít o její. I když už byla trochu zpocená, stále zřetelně voněla po meruňkách. Chtěla ji pohladit a utěšit, ale to se se svázanýma rukama špatně dělalo. „Nejlepší taktika je ta část pravdy, která nikomu neublíží. Ticho by ti mohlo ublížit a do lží se zamotáš, pokud nejsi zkušená lhářka,“ vysvětlila. Při jejích dalších slovech zpozorněla. „Kdyby ses dostala ke svým věcem? Jak bys jim mohla dát vědět? Máš nějaký… ninjovský komunikační prostředek?“ zamrkala. Nevěděla, jak to pojmenovat a ani nevěděla, jestli neříká blbost. Ale Hizuki to přeci naznačila.
„Určitě v nějaký ze zdejších kajut, ale netuším v jaký.“ Pochopila její pokus. Vzala dívčiny ruce do svých dlaní, jak jí to její provazy dovolovaly. „Nech je, byli by naštvaní, kdyby zjistili, že jsme se rozvázaly. Tohle uděláme, až budeme přesně vědět, co a jak,“ usmála se na ni konejšivě. „Neboj, dostaneme se z toho,“ obrátila se znovu k ni a dala ji mateřskou pusu na tvář.
***
„Protože jsem bývalý ninja, Daisuke-san,“ obrátil se na mladíka. „A ti psi jsou dávno po smrti. Ale na tom teď nezáleží. Znají Kaořinu vůni jako své boty. Pokud je ve městě, dokáží ji vyčmuchat.“
Chika kývla. „Tak tohle se s nimi stalo,“ povzdychla si, přistoupila k jednomu ze psů a jemně ho pohladila. Pak si k němu dřepla, vzala jeho hlavu do dlaní a zadívala se mu do očí.


Obrázek uživatele Kami Juuzou
Vložil Kami Juuzou, Po, 2020-06-08 16:13 | Ninja už: 766 dní, Příspěvků: 4 | Autor je: Prostý občan

Sumi Ketsueki
Tým Delta

Okolí vesnice

Kami si prohlédla všechny osoby, které tam byly a nakonec se za nimi rozešla. Cestou od senseie dostala nějakou pečeť, tak nic neřekla, kdyby to nebylo potřeba, tak by to sensei neudělal. ‘Sakra, mám trochu strach, co se bude dít dále, protože by to ještě mohlo dopadnout dost špatně,‘ proletělo dívce hlavou. Cestou se podívala na Tsubaki, která vypadala jako kdyby tady nejraději ani nebyla.
Najednou si všimla, že na něco šlápla, tak se na chvíli zastavila a dívala se na tu věc, o které nakonec zjistila, že je to uhlík. ‘Co by tady něco takového dělalo,‘ řekne si v duchu dívka. Ve chvíli, kdy onen kluk promluví, tak jí to dost zarazí. „Co tohle se soustředit na misi a se dívat po jídle,“ řekla chlapci a pokračuje v cestě.
‘No tohle bude ještě zajímavý člen týmu, ale za to ty dvě vypadají, že budou v pohodě,‘ pomyslela si Sumi a následovala senseie a dívala se kolem dokola, kdyby se tam najednou někdo objevil.

Obrázek uživatele Sadista
Vložil Sadista, Čt, 2020-06-04 18:30 | Ninja už: 1620 dní, Příspěvků: 143 | Autor je: Prostý občan

Ai Hayo
Team Delta

Ai se vydala za senseim. Protože byla odhodlaná zachránit Kiho, přeslechla jméno té nově příchozí a taky zapoměla na jméno toho chlapce. Ani si nebyla jistá, že se představil. Ale to ji momentálně moc nezajímalo. Prostě dál šla za senseiem. To, jak ji pochválil jako nejzkušenějšího člena teamu, s ní moc nehlo. Ale v duchu byla moc ráda. 'Děkuji sensei. Děkuji, že ve mě máte důvěru. Určitě vás nezklamu.' pomyslí si Ai a šlápne na jeden uhlík, kterých je po zemi požehnaně. Opatrně zvedne nohu a podívá se pod ní. Sehne se k němu a lehce prstem ho studuje. Bylo to pro ní zvláštní, že by tady byly uhlíky. Snažila se soustředit a to, že nikdo nemluvil bylo pro ní dobrý. Jenže pak ten nový kluk promluvil a Ai naběhla na čele žilka. Měla chuť ho seřvat, ale na to nebyl čas. Přišla k němu zezadu a položila mu ruku na rameno, přičemž přitáhla hlavu k jeho uchu.
,,Ještě jednou řekneš nějakou blbost, nechám tě tady." řekne Ai chladným hlasem. Tohle dělala nerada, ale neměla na výběr. Tohle ji učili u černých písků, takže byla zvyklá pracovat v tichosti. Jenže tento kluk, toho asi nebyl vědom. Dál se snažila vyhýbat těm uhlíkům a proto šla velice opatrně. Ačkoliv to moc nevypadalo, dávala pořád pozor na vše kolem nich. Byla taky připravena na jakýkoliv nepřátelský útok. Protože jak řekl sensei, jsou blízko nepřátelské základny.

Obrázek uživatele Espere
Vložil Espere, Čt, 2020-06-04 18:37 | Ninja už: 2286 dní, Příspěvků: 14 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Chairo Miyamoto
Tým Omega
Čajovna Asayake, Sunagakure

Při Tajiho povídání si pomalu začal uvědomovat, že sice oba bojují se zbraněmi, ale úplně rozdílným stylem. Jeden používal primárně rychlost a ten druhý zase fyzickou sílu.
,,Co se týče technik, tak ty používám minimálně. Vlastně umím jen ty, co jsem se naučil v ninja akademii. Nikdy mě trénink ovládání chakry moc nebavil," vysvětloval chlapci vedle něj, načež se dozvěděl, jaký má jeho kolega element. Byl nadšený, protože ještě nikoho s Fuutonem nepotkal. ,,Ten byl v místě odkud pocházím poměrně vzácný. Prý je v kombinaci se zbraněmi dost silný... Je to pravda? Můj je Katon, ale přestal jsem ho používat."
Mukon najednou vystřelil svůj jazyk, který se naplácl na sušenku, což Chairovi přišlo poněkud úsměvné.
,,A co umíte za spešl techniky Vy pane chameleón?" zeptal se zvědavě zvířátka na rameni rusovlásky, o kterém věděl vlastně jen to, že umí mluvit a vytváří na své kůži dost divné nápisy.
,,Určitě to nebude jen obyčejný mazlíček," říkal si pro sebe v duchu.

Obrázek uživatele Chaly
Vložil Chaly, Po, 2020-06-01 15:12 | Ninja už: 352 dní, Příspěvků: 9 | Autor je: Pěstitel rýže

Akara
Tým Delta

Sensei dal Akarovi a nové dívce, která přišla, na rameno jakousi pečeť. Akara neměl nejmenší zdání o jakou techniku se jedná, nikdy žádnou podobnou techniku neviděl. Celkově byl zmatený a snažil se to na sobě co nejméně ukazovat, ale to mu bohužel moc nešlo. Nepotřeboval ale dopodrobna vědět, co se děje, aby pochopil senseiův příkaz o ostražitosti. Začal se rozhlížet po okolí a všímal si každé maličkosti, která se v jeho blízkosti udála. Tam proletěl pták, tady leží pár černých kamínků na zemi, vedle něj stojí holka bez trička, na kterou se zadíval asi déle, než by měl. Po levé straně od něj bylo pár kaktusů. Přesněji odrůdy opuncie, která dává plody.
Akarovi opuncie velmi chutná, a když jednu viděl, tak na ni dostal ohromnou chuť. „Sensei, mohl bych si dojít pro jedno opuncii, prosím? Bude to jen chvilka, slibuji.” Pošeptal Akara senseiovi a trochu se na něj pousmál. Také si všiml, že počet černých kamínků, které ležely na cestě po které šli, se zvýšil. Chtěl to pošeptat senseiovi, ale všiml si, že se na ně taky dívá, z čehož Akara usoudil, že si toho sensei také všiml. Nemohl spustit oči z opuncie, které si před chvílí všiml a pevně doufal, že mu sensei dovolí si pro jednu zaskočit.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Po, 2020-06-01 00:38 | Ninja už: 4517 dní, Příspěvků: 3272 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Shizu Nakirei
Tým Omega
Sunagakure, Asayake
„Ó~!“ vytáhla Shizu obočí, když se dala Risa do vyprávění, a podpírající si dlaněmi bradu dívce zaujatě naslouchala, zatímco se jí Mukon začal pomalu přesouvat z pravého ramene na druhé, protože ho ta poloha už omrzela.
Kluky poslouchala jen okrajově, protože se zase vrátili k tomu nudnému tématu o zbraních. No, aspoň se dozvěděla, co uměli.
„To je tak romantický~!“ zazubila se s růžovou ve tvářích rozněžněle rusovláska, když Risa domluvila.
„Co budeš ale dělat, když na toho Daisukeho narazíš během zkoušek, Riso-chan?“ zeptala se dívky.
Mukon mezitím dokončil svou cestu na druhé rameno, odkud měl lepší dostřel na novou dávku Tajiho sušenek, a jednu mu jazykem ukradl.


Obrázek uživatele Vikitori
Vložil Vikitori, Ne, 2020-05-31 14:56 | Ninja už: 1460 dní, Příspěvků: 119 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Masao Nibori
Tým Delta
Celý tým -1

Masao cestou umístil Akarovi se Sumi pečeti na tělo. Každému na jedno rameno a Tsu jednu deaktivoval.
„Jsi tu jediná, kdo bude v poměrně bezpečné vzdálenosti v každém souboji, takže dvě snad nebudeš potřebovat.“ S těmi slovy pohlédl i na Ai. „Ty jsi z vás čtyř nejzkušenější a taky jsi medik. Ty pečeť nedostaneš.“ Cítil se trochu provinile, ale ostatní byli nováčci, Ai by měla být v uhýbání nejlepší, a to ani nemluvě o tom, že by aktivace čtyř a více pečetí Fuuinjutsu: Tasukete přinesla další nežádoucí komplikace.
Když skončil s aplikováním techniky, všiml si, že se postupně zvyšuje počet černých kamínků na cestě, kterou procházeli. Poté co Ai jeden rozšlápla si uvědomil, že jde o uhlíky. V hlavě mu probleskla vzpomínka. Byla na ženu ze země ohně. Setkal se s ní asi před dvěma lety. Nebyla nijak příjemná a nejspíš by ho podřízla hned, jak by k tomu dostala příležitost. Pointou ovšem bylo to, že tahle žena používala podobné uhlíky k lokaci nepřátel.
„Už jsme docela blízko. Buďte ostražití.“ Varoval své studenty a bystře sledoval okolí. Lokační techniku nemělo cenu řešit. Stejně už o nich nepřítel nejspíš věděl od toho chlapíka, co zmizel pod zemí.

Falling
down is an
accident.
Staying
down is a
choice.

Obrázek uživatele Noemyska
Vložil Noemyska, Čt, 2020-05-28 11:29 | Ninja už: 2620 dní, Příspěvků: 654 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Tsubaki Kokumotsu, tým delta

Tohle byla jen noční můra, nic jiného. Za chvíli se musela vzbudit do krásného slunečného dne, její bratr jí udělá čaj a posnídají v klidu, její skutečný tým na ni bude čekat, budou se smát, užívat si srandu. Znělo to krásně, až na fakt, že realita byla uprostřed ničeho, jako všechno v zemi Větrů.
Ten ukecanej plivl na jejich senseie, Ai se svlékla, ten novej kluk byl divnej a ta nová holčina se tu vzala také odnikud. Tsu tam stála a nevěřila svým uším, očím, de facto všem smyslům. Stáhla svůj písek zpátky do nádoby. Záviděla malému ptáčkovi, který se prostě rozplynul v obláčku kouře, také by se nejradši rozplynula, nebo se zahrabat do vlastního písku a vybrečet se.
Její tak zvaný tým udělal jen samé blbosti a chyby a ona za to dostala seřváno. To jí hnulo pěkně žlučí. Odignorovala snad všechny omluvy a sliby nového člena, novou holčinu jen sjela pohledem, musela uznat, že měla fakt hezkou bundu, tojo, a vydala se za senseiem zachránit svého kamaráda ztracené kalhoty a týmového kolegu. Nechtěla ztratit dalšího člověka, stačilo, že odešla Kami. Na chvíli se zastavila, zaražena jednou myšlenkou, jak mohl kazekage poslat dva nové členy, když byli již v plném počtu?! Něco tu bylo špatně. Všichni jí jen opouštěli a ona měla plné zuby se na to jen dívat. Kiho profackuje za to, že jí chce opustit a...a ukradne mu kalhoty! Tím ho bude moci vydírat!

Obrázek uživatele theFilda4
Vložil theFilda4, St, 2020-05-27 22:07 | Ninja už: 2603 dní, Příspěvků: 384 | Autor je: Pěstitel rýže

Taji Sakyu
Tým (O)mega
Čajovna Asayake
"Pfff proč bojovat beze zbraní,když ty svoje mám vždycky po ruce."Odfrknul si Taji nad Chairovou otázkou a vrátil mu jeho meč.Debaty o zbraních,mečířstí a soubojích byly rozhodně podle jeho gusta,čili si sám sobě dovolil se trochu uvolnit.K tomu všemu se ženská část týmu začala bavit o nějakých holčičích blbinách,pádů z okna a červenání,z čehož začínal Taji cítit kyselou pachuť v ústech,takže raději zastavil kolem procházející obsluhu a požádal ji o další nálož sušenek,načež se opět zaměřil na Chaira.
Popravdě se nijak nezaobíral,jak jeho styl pojmenovat,nebo z čeho vychází,prostě používal vše,co se zatím naučil."No jak jsem řekl,zakládám si na rychle a dobře ovladatelných dřevcových zbraních,jako je tady moje naginata .Boj na krátkou kontakní vzdálenost beru až jako druhou možnost,což by ti zde vůči mě dávalo jistou výhodu.Teda pokud by se ti ke mě tak blízko podařilo dostat tsss."Řekl a vyzývavě si mladíka změřil,po chvíli ale o notu lehčím tónem pokračoval."Když používáš oba meče najednou,nevadí ti to při technikách?Co tvoje ninjutsu a tvůj živel?Můj je fuuton."Dodal a sám se podivil,jak moc se rozpovídal.

Obrázek uživatele Swreck
Vložil Swreck, St, 2020-05-27 20:08 | Ninja už: 3474 dní, Příspěvků: 769 | Autor je: Prostý občan

Tekuard Ashikaru
Tým Beta
Loď

Tekuard se už chystal začít psát, když ucítil dotek něčí ruky. Sensei se ho rozhodla zastavit a jeho to až překvapivě rozhodilo. Jak její výraz, tak její hlas.
"Dobře..." vydechl a najednou nevěděl, co říct. A aby toho všeho nebylo málo, Eichiro začal jednat. A to tou nejpřekvapivější cestou a Tekuro měl najednou šanci docenit předchozí prohlášení o zvířatech a lidech. Ne že by se mu to nelíbilo. Někde hluboko v něm se toho obával, ale byl si jistý, že má butler vše pod kontrolou.
"Stopaři, ti by nám mohli pomoc. Dobrý nápad!" uznale pokýval hlavou a nepřestával si je zaujatě prohlížet.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, St, 2020-05-27 14:52 | Ninja už: 4737 dní, Příspěvků: 1985 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Toshimi Kokumotsu
Zlaté písky, I. divize
Onsen
Toshimi k němu vzhlédla a zatvářila se otráveně. „Praštila jsem se o skříňku,“ odvětila. Proč už se zase choval takhle? Ani se jí za svoje chování neomluvil a teď si myslel, že je všechno tak dobré, aby ji mohl pošťuchovat?
Raizo byl samozřejmě daleko lepší čtenář atmosféry a Hirotado se od něj ještě měl co učit. Nebo také ne. Velmi rychle se totiž vymluvil a utekl. Dívce bylo naprosto jasné, čeho tím chtěl docílit, ale v tuhle chvíli mu moc vděčná nebyla. Alkohol z ní sice už vyprchal, ale zrovna teď nechtěla být s Hirem sama.
„To je v pohodě,“ postavila se. „Dojdu domů sama. Nechci tě otravovat. Stejně se ti protivím,“ oznámila. Momentálně měla pocit, že kdyby tak mladé děvče jako ona potkalo nějakého nočního živla, zadupe ho do země.

Risa Mokushi
Tým Omega
Cvičiště za nemocnicí
Dívka Tajiho probodla pohledem. Samozřejmě, že se Toshimi a Daisukeho nebála kvůli příslušnosti ke klanu. Jen je prostě znala a věděla o jejich schopnostech! To, že těmi tlučhuby mohl myslet i jí, jí samozřejmě uniklo. Anebo prostě nebyla vztahovačná.
„Un!“ souhlasila Shizu. „Toshinee je Risi kamarádka z dětství! Vždycky trénovaly spolu!“ zazubila se. „A senpai,“ dodala a tváře jí lehce zčervenaly. „Risa má ráda senpaie! Jmenuje se Mokushi Daisuke, a když byla Risa ještě na akademii, zachránil jí, když vypadla z okna!“ A pak začala vyprávět.

„Jednou bude Risa taky tak skvělá loutkářka!“
I Chairo se ji snažil podpoři a dívka se na něj znovu zazubila. „Un! Risa je Risa! Ale můžeš taky Rise říkat senpai!“ ukázala mu palec nahoru.


Obrázek uživatele Bl4ckGh0st
Vložil Bl4ckGh0st, Út, 2020-05-26 23:14 | Ninja už: 1481 dní, Příspěvků: 134 | Autor je: Manga tým, Obsluha v Ichiraku

Broukaření snadno a rychle, jen s oklikou a bez brouka

Hlava v zemi a bezhlavý tým
Tým Delta

Členové týmu Delta právě byli v podivném uspořádání. Ai bez trička, ta samá dívka přeměňující se do podoby kaluže, Tsubaki ládující tykev písku, Ki, který byl teď někde spoutaný v jeskyni a dva nováčci.
Všem okolním pozorovatelům by se mohl naskytnout výhled na pěkný zmatek. Týmový duch byl přítomen asi do té míry, jako brouk, kterého hledali. Za to ale nemohla jejich nesehranost, ale to, že Kazekage poslal nové přírůstky v tu nejméně vhodnou chvíli.
Muž, který byl nyní až po bradu v nekvalitní hlíně, zakoulel očima, jako by si je chtěl promnout, přestože měl ruce podél těla. Chvíli mu to nedocházelo, ale v duchu věděl, že spadla klec, tak se začal jen tak zoufale smát. Oplzle si prohlížel Ai, která si právě sundala tričko a zaškrtila ho s ním. Bylo mu jedno, jak budou lidé okolo reagovat. Hned jak se jali k odchodu, začal sebou v zemi drhnout. "Zasafena pfase!," zakřičel přes tričko dušeným hlasem.
Začalo být neobvyklé horko, přítomným mohly skoro slzet oči. Sensei, který se za normálních okolností tvářil dost v klidu, byl za těchto okolností skoro vyměněný. V hlavě mu muselo proběhnout spoustu věcí, ale v první řadě myslel na to, jak být co nejsoustředěnější a zachovat chladnou hlavu.
Z malého tábořiště vedla cesta, která byla nerovnoměrně zasypaná kamínky, ty se podobaly čerstvě vytaženým uhlíkům z krbu. Netrvalo to příliš dlouho a opustili to místo malých kopečků se suchou trávou, odkud dívky sledovaly předchozí bojiště. Vstupovali do oblasti balvanů a malých skalek. Čím blíž byli starým štolám, tím víc na ně doléhalo pražení. Vůbec se nezdálo přirozené, přestože v pouštním podnebí bylo teplo permanentně. Kolem nich se v houštích sem tam něco mihlo. Zda to ale bylo zvíře, či ne, to nevěděli. Černé kamínky byly čím dál ostřejší a nepříjemnější do nohou...

V jeskyni se zatím Ki snažil vzpamatovat z toho, co se děje. V jeskyni hořela jedna pochodeň, aby urostlí chlapci, kteří právě chytali brouky, aspoň trochu viděli. "Změna plánu. Budeme mít společnost," řekl překvapeným tónem nově příchozí, který se jako by nic právě vynořil z podlahy. Obtloustlý muž, který popoháněl své synovce, skoro upadl ze stoličky z toho překvapení. "Pohněte, copak jste snad zaostalí?," zakřičel na ně a otočil se na muže, který promluvil, "Co tam čumíš, hoří nám u zadku, musíme ty nechutný šváby dostat pryč."
Doutníkový dým unikal z celé jeskyně malým otvůrkem. "Co se dá dělat," ozvalo se ze stínu, "jdu uvítat naše hosty." Silueta se skoro rozplynula jako doutníkový dým. Svázanému chlapci se naskytl pohled na čtveřici mužů, z nichž ten nejstarší seděl a komandoval zbylé tři. Ki se vyplazil o kousek dál z koutu, protože neměl úplně dobrý výhled. Teď už mohl pozorovat i zavřené klícky.

Obrázek uživatele Espere
Vložil Espere, So, 2020-05-23 09:30 | Ninja už: 2286 dní, Příspěvků: 14 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Chairo Miyamoto
Tým Omega
Čajovna Asayake, Sunagakure

Mladík vedle něj se také rozpovídal o svém nemalém arzenálu zbraní. Vlastnil moc hezké kousky, především černovláska zaujaly jeho wakizashi. Při vyprávění o šikovném zbrojíři, si už představoval, jak drží svojí vysněnou zbraň v ruce. Nakonec ale všechny představy zhatil fakt, že byla jeho peněženka momentálně poloprázdná.
,,Ano, používám oba meče najednou," kývl na otázku a ihned velmi podobnou vyslal směrem k chlapci. ,,Ty preferuješ jaký styl boje? A umíš bojovat bez zbraní?"
Mezitím, co probíral s kolegou všemožné šermiřské záležitosti, tak si všiml, že blondýnka poněkud znejistila a začala popotahovat. Obrátil proto svůj usměvavý pohled směrem k ní, dal jí ruku na rameno a řekl. ,,Přesně tak Riso. Teda... Mohu ti říkat Risa? Jak říká sensei, je důležité zužitkovat všechny informace o soupeřích ve svůj prospěch. Rád vám pomůžu s přípravami na zkoušky, pokud budu v tomto ohledu vůbec nějak užitečný. Naději zvítězit má každý, jen tu snahu nesmíte nikdy vzdát."
Chairova pozornost se poté opět přesunula k Tajimu, aby si vyslechl jeho odpověď na otázky, které mu položil. Konverzace o vztazích s kluky, kterou dívky poté začaly rozjíždět, nebylo asi úplně něco, do čeho by se měl zapojovat nějaký náhodný kluk, kterého znaly sotva jeden den. Bavit se o partnerech zvláště poté, co z dívky, kterou měl dřív rád, málem udělal při pokusu ovládat katon chodící pochodeň, vážně nebyl nejlepší nápad.

Obrázek uživatele Kami Juuzou
Vložil Kami Juuzou, St, 2020-05-20 17:29 | Ninja už: 766 dní, Příspěvků: 4 | Autor je: Prostý občan

Sumi Ketsueki
Tým Delta

Okolí vesnice

Dívka je dále schovaná za kusem kamene a dívá se, co se bude dít. Když bylo po nepřátelích, tak všimla, že se všichni ostatní sešli na jednom místě. ‘Hmm, jak to tak vypadá, tak to bude jeden tým, ten, kterému se mám přidat, tak to bude ještě sranda,‘ řekne si v duchu Sumi. Ve chvíli, kdy sensei začne volat, se dívka jen trochu pousměj a všimne si že, okolo začne létat pták.
‘Asi bych se měla přidat k nim, než mi utečou a já je zase budu muset hledat,‘ *řekne si v duchu dívka a pak se rozejde za nimi. Jde normálním tempem, protože kdyby běžela, tak by jí mohla brát ještě jako nepřítele a nemuselo by to pro ní dopadnout dobře. Mezitím viděla, co se tam dělo a tak si jen v duchu povzdechla, protože měla trochu strach, že by jí ostatní z týmu nemuseli přijmout.
Když k ním dojde, tak se zastaví. ‘Dobrý den. Já jsem Sumi Ketsueki a mám být s vámi v týmu,‘ poví Nii a podívá se na senseie a pak na ostatní, kteří se tam nacházejí. ‘Snad jsem tentokrát nic nepokazila,‘ pomyslí si v duchu dívka a dívá se na ostatní.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Út, 2020-05-19 23:55 | Ninja už: 4517 dní, Příspěvků: 3272 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Raizo
Sunagakure, lázně
Toshimi byla venku první. Zda za to mohl Raizo, Hirotado, nebo oba, byla nezodpověditelná otázka.
Každopádně první z nich vyšel ven černovlásek, s jouninem v těsném závěsu.
Při pohledu na Toshimi stekla Raizovi mírná kapka skepse po čele a on se při Hirotadově poznámce rozpačitě zasmál.
„Hej, Hiro, možná bys místo vtípků měl Toshimi radši podat rámě a doprovodit ji domů,“ poradil mladíkovi.
„Už je pozdě a tak mladé děvče by se venku nemělo potulovat samo,“ dloubl ho loktem do boku, když se rusovláska nedívala, a doufal, že to bude stačit na to, aby chlapec pochopil, co se mu tím snaží naznačit.
„Já už taky půjdu! Dobrou noc vy dva! Dobře si odpočiňte a užijte si volno!“ rozloučil se s nimi poté nápadně rychle a zmizel.
„Doufám, že jsem právě neudělal chybu, a že se ti dva usmířej...“ povzdechl si po cestě domů a zahleděl se na hvězdy, jako kdyby v nich mohl najít odpověď.

Daisuke Mokushi
Tým Beta
Loď
Chika měla dobré poznámky a tak Daisuke pouze přikývl a znovu se odmlčel, snažící se vymyslet, jak by se jen mohl dát svitek Hizuki vystopovat.
Z myšlenek ho však vytrhl Eichiro, který zničehonic použil Kuchiyose no Jutsu a vyvolal... něco co vypadalo jako psi.
„Jak to že umíte používat Kuchiyose no Jutsu, Eichiro-san...!? A co je to s těmi zvířaty?“ vyvalil Daisuke šokovaně oči a shlédl znepokojeně na pětici ohařů. Ta zvířata vypadala hrozně...

Shizu Nakirei
Tým Omega
Sunagakure, Asayake
„Takže o někom víš, Riso-chan? To je fajn! Můžete využít co o nich víš proti nim!“ usmála se povzbudivě Shizu na dívku, aby jí dodala kuráž.
Taji se rozjel na téma „klany a proč jsou neschopní“, během čehož Shizu stekla pomyslná kapka skepse po čele, načež si dlaní zakryla ústa a pobaveně se zahihňala, jak se do toho černovlásek zamotal a zrudl.
Nejrozumněji se zatím choval Chairo. Bylo znát, že byl přeci jen starší. A nebo byl prostě jen odměřenější. Tedy pokud zrovna nemluvil o zbraních.
Nad diskuzí o mečích si Shizu jen povzdechla, protočila oči a přisunula se blíž k Rise.
„Co kluci, Riso-chan~?“ podepřala si dlaní bradu a se spiklenecky narůžovělými tvářemi se uculila, „líbí se ti někdo?“


Obrázek uživatele Mitora
Vložil Mitora, Po, 2020-05-18 19:45 | Ninja už: 2864 dní, Příspěvků: 751 | Autor je: Tsunadin fackovací panák

Hizuki Shima
Tým Beta
Pirátská loď

"To dává smysl..." Hlesla. Dodatek, že za méně poškozené ´zboží´ pravděpodobně dostanou zaplaceno více vynechala. Když se žena zazubila, ulevilo se jí a sama nebránila vlastnímu úsměvu. "To jsem ráda. I když si myslím, že nemuseli být tak ohleduplní, bez toho soukromí bych to přežila." Zašklebila se.
"Je lepší taktika mlčet, nebo vymyslet něco, co by mohla být pravda?" nebyla si tím jistá, ani když se jí Arise vyptávala. Ráda by znala názor někoho dalšího. A to, že nebyly jediné, koho unesli bylo znepokojující. Na druhou stranu, více lidí muselo vydávat nějaké podezřelé zvuky, nebo alespoň mělo potenciál.
"Kdybych se dostala ke svým věcem, tak bychom možnost dát jim vědět možná měli. Ale nedovedu si představit, jak by se to mohlo povést." přiznala ještě tišším hlasem než předtím. Opravdu se celou dobu snažila, aby její slova slyšela jen žena vedle ní.
Znovu zkušebně zatahala za spoutané ruce. Věděla, že sama se z toho nedostane. Celá náhle červená se obrátila od Kaori a zkusila nemotorně zjistit, jestli při jejich prohledávání něco náhodou nevynechali. "Nevíte, kde by mohli držet ostatní?" nevěděla, jestli ta informace k něčemu bude, ale třeba někdy k něčemu...
Jestli, přesně tak jak předpokládala, nic nenašla, došourala se ke druhé osobě v místnosti tak, aby dosáhla na provaz působící jí potíže, jestli s tím vůbec dokáží alespoň trošku pohnout. Celou dobu se silou vůle snažila potlačit třes rukou.

Obrázek uživatele Sadista
Vložil Sadista, So, 2020-05-16 18:19 | Ninja už: 1620 dní, Příspěvků: 143 | Autor je: Prostý občan

Ai Hayo
Team Delta

Zatímco skutečná Ai běžela na pomoc ostatním, ale nebyla dost rychlá a tak tam doběhla až ve chvíli, když stál sensei u chyceného protivníka. Skutečná Ai se zastavila za ním a poslouchala rozhovor mezi senseiem a tím chlápkem. Když na senseie ten uvězněný chlápek plivl, Ai mu dala ke krku svůj nůž.
,,Ještě jednou a podříznu tě, ty hade." řekla a další vyslýchání nechala na senseiovi, načež svůj nůž schovala. V tu chvíli však zmizel pod zem a Ai se jen dívala na jeho hlavu. O této technice už slyšela a tak ji nepřekvapila. Do dalšího výslechu již nezasahovala. Nezareagovala ani na to, že ten poplivaný byl klon. Stála tam a poslouchala onen rozhovor. když chtěl po někom sensei, aby mu zavázal hubu, Ai to ihned udělala. svlékla si jediné tričko, které měla a tím mu zavázala pusu. Měla ještě podprsenku, což ji nevadilo. Avšak po chvíli si klekla před senseiem a sklopila hlavu.
,,Půjdu kamkoliv přikážete, sensei. Jsem váš podřízený a splním jakýkoliv váš rozkaz." řekne Ai a po chvíli se zvedne a stoupne si za Senseie, připravena ho kamkoliv následovat. Ráda by řekla něco tomu nováčkovi, ale na to měla času dost. Jen seldvoala nově příchozí dívku, která byla na cestě k nim.
Ai (klon) tam stála sama, jelikož se onen nováček nechtěl postavit k Ai (klonu) zády. Proto tam stála se snažila se kontrolovat všechny směr. Navíc ke všemu ten zajatý nepřítel neustále remcal, což jí vedlo k šílenství. Raději měla ticho. Když sensei schoval kunai a rozešel se za zajatcem, Ai (klon) schovala svůj nůž taky. Navíc začal něco remcat i hoch za ní, což už nešlo ignorovat. Hlasitě si povzdechla, aby ji ten hoch slyšel.
,,Místo aby si se omlouval slovy, zkus to svými činy." prohlásíla modrovláska (klon). Následně jen sledovala senseie a toho uvězněného chlápka. 'Dobrá práce, Tsubaki. Díky tobě získá sensei informace.' pomyslí si Ai (klon). Následně se klon změnil na vodu. Což muselo onoho kluka dost zmást.

Obrázek uživatele theFilda4
Vložil theFilda4, So, 2020-05-16 00:37 | Ninja už: 2603 dní, Příspěvků: 384 | Autor je: Pěstitel rýže

Taji Sakyu
Tým (O)mega
Čajovna Asayake
"Byl jsem raději,když svět byl normální...Hyperaktivní blonďáci se záchvaty byli někde zavření pod dohledem, pavouci nenosili mašle a zvířata nemluvila tssss."Pomyslel si Taji sledujíc ještěrku krmící se JEHO sušenkou.Co ho však zaujalo,bylo přiznání sensei,že je medik.Popravdě nikdy neměl dobrý pocit z nemocnic a zvlášť z té místní v sunagure s její pověstí hnízda nemocí a pochybné hygieny.K tomu všemu jeho lékařské dovednosti končily u vyčištění a obvázání rány.On zranění způsoboval,léčit je ho nikdy pořádně nezajímalo,ale když dneska u nemocnice nosil raněné,pořád další a další, donutilo ho se nad tím vším zamyslet a s překvapením zjistil,že k červenovlasé sensei najednou chová jistou formu respektu za její zaměření a dokonce ji i odpustil její lupičskou výpravu za cukrovím.
Nad hroznými scénaři smrti a utrpení se pořádně ani nepozastavil a stejně tak odbyl i otázku o kamarádech z řad geninů zavrtěním hlavy."Nemám páru,kdo nebo co jsou moji vrstevníci a je mi to fuk,pokud mi nebudou přidělávat problémy tss."Pomyslel si asociálně.Celá jeho pozornost se však zaostřila na objekty,které mu podal Chairo.Taji si vzal do rukou oba meče,se zálibou si je prohlížel a přitom poslouchal mladíkovo vyprávění o jejich původu."Jestli hledáš dobrou čepel,znám jednoho zbrojíře v západní části vesnice,který prodává kvalitu.Sám mám od něj svoji zbraň."Poklepal na svoji naginatu."Která mě taky stála tenkrát majlant.No a co se týče wakizashi..."Teď pro změnu sáhl k opasku a vytáhl své dvě čepele."Ani v tom ten starý plesnivec nezaostává, bojuješ s oběma meči najednou?"Dokončil myšlenku a lehce se ušklíbl."Ale čepel ze Země železa je v téhle prašné díře teda něco...Zajímalo by mě,jestli je tak dobrá,jak se říká."Pomyslel si prohlížejíc vrstvy oceli v čepeli katany.Ze zadumání ho vytrhnulo Risino vzlykání nad jejich situací."Pfff krev ti nezaručuje vítězství.Většina lidí z klanů jsou beztak jen užvanění tlučhubové,co se sami nabodnou na vlastní kunai."Pak se zamyslel nad tím,co vlastně řekl a došlo mu,že i ona je vlastně z klanu."Teda...říkám...většina,co jsem poznal...ne jakože všichni do jednoho...a vlastně...jděte se všichni VYCPAT!"Zalamentoval nakvašeně,když cítil,jak mu rudnou uši."Pošahaný klany,pošahaný ještěrky a pošahaný sušenky,který pořád dochází!"

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Pá, 2020-05-15 22:34 | Ninja už: 4737 dní, Příspěvků: 1985 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Mise týmu Beta: Přímořské dobrodružství

Kaori se zamračila a stiskla svázané ruce v pěst. „Chce v tobě vyvolat falešnou naději,“ odvětila jí. Tahle metoda byla těm zavšiveným pirátům podobná. Když se jí dívka zeptala, Kaori se zazubila. „Jsem, něco vydržím,“ oznámila jí. „Ani se mě nedotkli. Jen ti tu chtěli nechat soukromí.“
Pak zase zvážněla. „Vypadá to, že tu nebudu, abych tě podporovala, když zase přijde na řadu výslech. Musíme něco vymyslet. Myslím si, že nejsme jediné, koho unesli. Tahle loď je veliká. Kéž bychom aspoň věděli, kde jsme… Kdybychom to věděli a mohli dát vědět Eichirovi a Chice…“
***
Chika byla rázem u Tekura a položila mu ruku na jeho svitek. „Nic nepiš, Tekuro-kun,“ oslovila ho. Její hlas byl na hony vzdálený té bezstarostné a veselé zelenovlásce. „Ať už je unesl kdokoliv, jsem si jistá, že je prohledal. Museli Hizuki-chan zabavit vybavení a s ním i svitek. Kdyby ho otevřeli a přečetli si tam tvou zprávu, může jim dojít, že jde o komuniační prostředek. Takhle si budou myslet, že je to hloupý prázdný svitek a budou ho málo hlídat. Budeme v tomhle muset věřit Kaori a Hizuki-chan. Jsem si jistá, že nebudou jen nečinně sedět,“ vysvětlila.
Daisukeho dotaz byl dobrý. Také ji zajímala odpověď.
Eichiro stisknul ruce v pěst. Musel začít jednat. Kousl se tedy do prstu a složil několik pečetí. „Kuchiyose no Jutsu,“ hlesl a vyhrnul si rukáv dlouhé košile. Na ruce měl pečeť. Okolo něj se rázem objevilo pět ohařů. Tedy, za živa to určitě byli ohaři. Teď vypadali poměrně mrtvolně.

Risa Mokushi
Tým Omega
Cvičiště za nemocnicí
Risa pokývala hlavou a zamračila se. „Hm, hm, to je fakt. Co je to třetí osoba?“ dotázala se naprosto vážně. Když ale Shizu začala o jejích chuuniských zkouškách, blondýnce zatrnulo a docela znervózněla. „To… To bude děsivý,“ hlesla a bezděky pohladila své dva svitky u pasu. Možná by si měla ještě sednout a trochu své loutky vylepšit. Další otázka jí nepřilepšila, protože se uvědomila, kdo k chuuninkám pravděpodobně půjde dál. „Daisuke-senpai, Tecchan, Toshinee,“ počítala na prstech a zněla stále zoufaleji. „Senpai je úžasnej loutkář a ztrašně zkušenej, Tecchan je jeho stejně starej kolega a Toshinee je Zlatá a ještě ke všemu Kokumotsu,“ dávala si dvě a dvě dohromady. „Risa se začíná bát,“ usadily se jí slzičky na tváři. Chairo jim popřál hodně štěstí a dívka se na něj obrátila. „Arigatou!“ zafrkala.


Obrázek uživatele Chaly
Vložil Chaly, Pá, 2020-05-15 22:00 | Ninja už: 352 dní, Příspěvků: 9 | Autor je: Pěstitel rýže

Akara
Tým Delta

„Je to všechno moje vina,” Řekl Akara a podíval se na všechny členy jeho nového týmu, „proto se vám všem chci omluvit za to, co jsem tu dneska předvedl. A byl bych rád, kdybyste byl naštvaný jen na mě a odpustil to ostatním členům, oni nic špatného neudělali. To já tu udělal takový zmatek, sensei.” Nevěděl, co má dělat, aby si spravil reputaci u svého nového týmu. Přemýšlel a přemýšlel, ale nic ho nenapadalo kromě jedné a té samé věci. Bylo to celkem riskantní a Akara nevěděl, jestli to má udělat. Ale nakonec si řekl : „Stejně už ten první pocit víc zkazit nemůžu” Rozhodl se a vydal se směrem, kterým šel jeho sensei. „Tentokrát už vás nezklamu, slibuju!” Řekl odhodlaně svému týmu a pokračoval v cestě za svým senseiem.

Obrázek uživatele Espere
Vložil Espere, Čt, 2020-05-14 20:45 | Ninja už: 2286 dní, Příspěvků: 14 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Chairo Miyamoto
Tým Omega
Čajovna Asayake, Sunagakure

Chaira překvapilo, když dívka řekla, že je z klanu Mokushi. V Suně musel znát to jméno snad každý, dokonce i on o jeho členech z vyprávění slyšel, a to už bylo co říct. Nic nového se však krom jména nebo stylu boje od blondýnky nedozvěděl a jen se potvrdilo, že loutkaři jsou opravdu z velké části záhadní lidé. Chlapec na jeho druhém boku se nerozpovídal o moc více a také na sebe prozradil jen jméno a jistou zálibu ve zbraních.
,,Tak to vypadá, že se poznáme pořádně až za chodu v nějaké akci," pomyslel si a začal srkat čaj, z kterého šla stále horká pára.
Po malé odmlce jeho kolega dodal, že by se chtěl podívat na jeho meče.
,,Jasně, tady jsou," kývl na něho a oba mu je podal.
,,Jeden z nich je samurajská katana, původem ze Země železa, což si nejspíš už poznal podle tvaru. Když jsme začínali trénovat s mistrem, tak mi víc seděly spíše lehčí meče a tento byl jasná volba, protože po první lekci s obouručním mečem jsem mu udělal velkou díru ve zdi a dokonce málem vydloubl oko. Nakonec jsem dal za tuto katanu všechny peníze, co jsem měl a stejně to pořád nebylo dost. Po pár pokusech přemlouvání mi ho dal se slevou jako dárek... Ten druhý je vyřazený a hodně omlácený ze soubojů, takové se v obchodech prodávají "za pár drobných." Plánuju si místo něho koupit Wakizashi (kratší samurajský meč), protože k té kataně se žádný nedochoval, ale nemám zatím potřebné finance," zasněně se zahleděl do prázdna a představoval si krásné samurajské meče. ,,Dost jsem si oblíbil samurajský styl boje. Především obdivuji tu schopnost maximálně se koncentrovat do přítomného okamžiku a mistrovské ovládání zbraní. I když oproti klasickým samurajům mám hodně osobitý styl boje, proto ty dva meče."
Když začala mluvit rusovláska o dřívějším průběhu z jejích zkoušek, tak to neznělo zrovna dvakrát pozitivně. Ta divná vůně strachu ze smrti chlapci nebyla cizí. Však i on viděl umřít nejednoho člověka a bál se o život, ale bylo zvláštní a zároveň znepokojující, nevidět na její tváří úsměv.
,,Já žádné kamarády mezi geniny nemám," pokrčil rameny, přičemž pomalu dojídal zbytek ze svého jidla a při pohledu na své dva kolegy povzbudivě dodal. ,,Jestli to je opravdu tak náročné, jak říká sensei. Tak vám budu držet palce a fandit aspoň na dálku v publiku."
,,Jak jsou ti dva asi silní ve srovnání oproti zbylým geninum," pokládal si následně tuto otázku, na kterou neznal správnou odpověď ani on a nejspíš ani nikdo další u stolu.

Obrázek uživatele Davien
Vložil Davien, Čt, 2020-05-14 16:29 | Ninja už: 4245 dní, Příspěvků: 1422 | Autor je: ONLINE, Prostý občan

Hirotado Yutsurai
Zlaté písky, I. div.
Zasmál se nad Toshiminým šklebem.
"Samozřejmě, že je! To je na té historce to nejlepší!"
Raizo potom stočil rozhovor raději k nudnému učení a následnému odchodu domů, než aby čelil dalším informacím o nemorálních kvalitách svých žáků.
Hirovi se z vody moc nechtělo. Cítil se dobře tam, kdy byl. Věděl, že jak se začne pohybovat, veškeré bolavé svalstvo o sobě dá ihned vědět.
Nakonec ale rezignoval, pokrčil rameny a též se vydal z vody.
Samozřejmě si nezapomněl ručník.
U recepce se už oblečený a pečlivě učesaný opřel o jednu ze stěn.
"Snad ti neupadlo tělo?" Zeptal se Toshimi pobaveně.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, St, 2020-05-13 23:39 | Ninja už: 4517 dní, Příspěvků: 3272 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Daisuke Mokushi
Tým Beta
Loď
Eichiro jim přiblížil Kaořinu minulost, ke které se Tekuro trefně vyjádřil.
„Když se vydáš na cestu pomsty, musíš vykopat dva hroby,“ dodal a hořce se zamračil.
Možná ale bylo ještě brzo se upínat na možnost, že to měl na svědomí nějaký nepřítel Kaori nebo Eichira.
Že by byly ty dvě ve špatný čas na špatném místě ale v úvahu jednoduše nepřipadalo. Vždyť je unesli z toalet kasína! Někdo to musel plánovat.
Tekuro poté vytáhl svitek a dal se do psaní zprávy Hizuki. Daisuke na okamžik pookřal. Úplně zapomněl, že ho vlastně mají. Musel se Tekurovi později omluvit.
„Nemůžeš podle toho svitku zjistit, kde se svitek Hizuki-chan nachází?“ pohlédl na svého kamaráda.
Nejraději by zmizel stejně rychle, jako Shi, a dal se do prohledávání okolí z ptačí perspektivy.

Shizu Nakirei
Tým Omega
Sunagakure, Asayake
„Ó~!“ nechala se Shizu zaujatě slyšet během naslouchání Chairovu vyprávění. Obsluha jim mezitím přinesla jejích pití a tak se rusovláska jen automaticky přisála k brčko matchového milkshaku a dál trojici před sebou naslouchala.
„‚Risa je Risa‘? To je roztomilý~“ zazubila se s brčkem mezi zuby Shizu, když se blondýnka tak svérázně představila.
„Nemá s tím Risa problém na misích, že o sobě mluví ve třetí osobě?“ napodobila ji spontánně, bez jakéhokoliv nádechu sarkazmu nebo posměchu.
Taji poté přispěl i svou troškou do mlýna, a že se „rozmluvil“.
„Tacchan by také rovnou mohl být Mokushi, kolik toho na sebe poví...“ rýpla si do něho napůl zklamaně a napůl otráveně Shizu. Doufala, že jí toho o sobě řeknou víc.
To Mukonův výraz se za celou vůbec nezměnil. Chameleon doslova spíše koukal, kde co létá, než že by se tvářil, že trojici vnímá.
„Páni, vážně vám ale závidím,“ přiznala Shizu a s pohledem upřeným na Tajiho sušenky se krátce odmlčela, dokud ho k mladíkovi prosebně nezvedla a pomocí dobře mířených nonverbálních signálů mu jednu s jeho dovolením ukradla.
„Když jsem měla jít na chuuninské zkoušky já, jediné, na co jsem myslela, byl strach,“ zvážněla žena s pohledem upřeným do stolu, jako by hleděla do studánky minulosti, vytvořené z krve.
„Jsem medik, víte? Mým úkolem bylo udržet mé kamarády naživu a neplést se jim při tom pod nohy. Pokaždé během zkoušek někdo zemře. A já se bála, že nebudu dost dobrá. Že mi někdo z nich vykrvácí pod rukama, zmizí před očima v tekutém písku, nebo bude roztrhaný na kusy obřím pouštním škorpionem a já tomu budu jen bezmocně přihlížet. Stačilo jedno zaváhání, jedna špatná volba nebo špatně vložená důvěra. Nikdy jsem se tolik nechtěla vrátit na akademii, jako tehdy...“ domluvila a odmlčela se.
„... Ale naštěstí mám svého oojiho, který mě bránil, a já se tak mohla o své kamarády dobře postarat~!“ změnila však vzápětí Shizu tón i výraz o 180 stupňů a s úsměvem od ucha k uchu se energicky narovnala, během čehož ukradla Tajimu další sušenku a podala ji Mukonovi.
„Stačí ‚Mukon‘,“ odvětil chameleon velkoryse a sušenku slupl.
„Máte nějaké kamarády, kteří tam budou také?“ zajímala se rusovláska poté.


Obrázek uživatele Swreck
Vložil Swreck, St, 2020-05-13 20:50 | Ninja už: 3474 dní, Příspěvků: 769 | Autor je: Prostý občan

Shi
Externí spolupracovník týmu Beta
Loď

Všechno v něm vřelo. Tím spíš, že on byl tím, kdo za to může. Až ty bastardy potká, osobně jim narve pod jazyk jehlu. Jednomu po druhém.
*Kdyby něco, dej mi vědět!* poklepal na svitek a zmizel. Řítil se z jedné paluby na druhou v naději, že někde zachytí chakru jedné z dívek. Překvapené pohledy přihlížejících zcela ignoroval. Teď už nebyl čas na opatrnost.

Tekuro Ashikaru
Tým Beta
Loď

Jen kývl směrem ke svému dvojčeti. Eichirovo chování se mu nelíbilo, protože ke všem těm věcem, které tu neseděly, byla tohle ta poslední kapka.
"Takže po ní mohli jít nějcí spolupracovníci? Nepřežil náhodou někdo?" v polovině otázky ho napadla myšlenka. Shi ho na ní přivedl.
Vytáhl z kapsy svůj dopisovací svitek, který rozdal každému ze svého týmu.
"Zkusím jí poslat zprávu. Možná byli natolik hloupí, že jí nezabavili všechno vybavení," vysvětlil spíše sám pro sebe.
Zpráva byla stručná a poněkud kostrbatá: "Kde jsi? Jsi v pořádku?"

Obrázek uživatele Vikitori
Vložil Vikitori, St, 2020-05-13 18:43 | Ninja už: 1460 dní, Příspěvků: 119 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Falling
down is an
accident.
Staying
down is a
choice.

Obrázek uživatele Mitora
Vložil Mitora, St, 2020-05-13 13:11 | Ninja už: 2864 dní, Příspěvků: 751 | Autor je: Tsunadin fackovací panák

Hizuki Shima
Tým Beta
pirátská loď

Když byla její brada propuštěna, pokusila se od Arise odtáhnout pokud možno co nejdále. Nedivila by se, kdyby ten ocelový stisk zanechal modřinu. Nedůvěřivě na ženu pohlédla. "Vydusit? Jak vydusit?" Když místnost ovšem opustila, schoulila se Hizuki co nejvíce do sebe. Pomáhalo jí to přemýšlet.
Ve chvíli, kdy přivedli zpátky Kaori, si trošku oddechla. Vůbec nevěděla, jestli jí ještě někdy uvidí. Jestli vůbec někoho známého ještě někdy uvidí. Při jejích starostech zavrtěla hlavou. "Neudělala, jsem naprosto v pořádku, ale nechápu proč... Nic jsem jí neřekla..." Byla z toho poměrně zmatená. Nicméně si vybavovala jak druhou ženu předtím odváděli. Teď měla starost spíše o ní. "A vy jste v pořádku? Ti chlapi vypadali surově..."

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Út, 2020-05-12 18:44 | Ninja už: 4737 dní, Příspěvků: 1985 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Toshimi Kokumotsu
Zlaté písky, I. divize
Onsen
Dívka se obrátila na mladíka v očekávání opilecké příhody, jenže jak pokračoval, dívka se stále víc a víc šklebila. „To je fakt nechutný, víš to? Chudák pes. Nedivím se, že bere roha,“ oznámila s trochu těžkým jazykem. Raizo pak začal s učením, aby odvedl řeč jinam a Toshimi se zahoupala. „Ale né, kvůli mně se neomezujte! Já se uším docela ráda!“ zazubila se, ale nakonec si chytila ručník a také se zvedla. Okolí se ale zahoupalo a ona se lehce zakymácela. „Jehejda,“ oznámila. Její rychlý metabolismus sice začal zabírat, ale pořád byla teprve ve stavu, kdy si uvědomovala, že je opilá, ale stále na ni alkohol účinkoval. „Uvidíme se venku!“ zamávala a pomalu se vyšourala z lázně, aby ji opustila v rámci možností důstojně.
Zanedlouho dívka seděla u recepce nahrbená, opřená lokty o kolena a držela se za čelo, kde se jí rýsovala pořádná boule.