Web je ve zkušebním provozu. Narazíte-li na chybové hlášení, dejte nám prosím vědět.
Nahlásit chybu
manga_preview
Boruto 24

'Navždy spolu.'

Za vysokou zdí na konci vesnice se nacházela stará brána a za ní náš slavný konožský hřbitov. V jeho temném rohu byl hrob, který upoutával pozornost mnoha lidí. Na náhrobku vyzařovala vytesaná dívčí tvář, která byla v té době velmi šťastná, její úsměv byl tak krásný.
Před tím hrobem stálchlapec ve stínu rozkvetlých sakur a v ruce držel kytici krásných růžových růží, hladil je a ruce mu smáčely slzy, takového jsem ho neznal.
Stál jsem tam v pozadí a pozoroval jsem ho. Stál tam tak dlouho a ani jednou se neotočil, ani jednou se nepodíval jinam než na Sakuřinu tvář. Přistoupil jsem blíž, abych se mu mohl podívat do jeho temných očí. Nevnímal by mně, kdybych na něj nepromluvil, nikdy před tím se takhle nechoval. Vždycky byl chladný, bezcitný, neotevřený a teď tu pláče? Bylo divné, že zrovna on tu stojí. Když jsem se mu podíval na rty, uviděl jsem, že si s někým povídá, ale nikdo kromě nás tam nebyl. Až potom mi došlo, že ta slova patří ji, něco šeptal, ale já mu nerozuměl.
Po chvíli se jeho pláč ještě zesílil a on šeptal "Proč si ještě neodešel, Naruto?" Ptal se mne a poté položil ty růžové růže na její hrob.
"Sasuke.. to už si zapomněl, že si můj nejlepší přítel?" Zeptal jsem se pro změnu já jeho. Na chvíli se zastavil a podíval se na mne, byl to srdce rvoucí pohled.
"Něco potřebuješ?" Ptal se.
"Měl bych se na to zeptat spíš já." Sklopil jsem oči.
Kap. Kap. Kap. Rozbrečel jsem se jako malé dítě z ninja akademie - naše společné slzy dopadaly na suchou zem. Šly jsme společně k lavičce. Sedli jsme si a já řekl "Víš, já ani nevím, co se vlastně stalo.." Přiznal jsem se.
Začal mi tedy ten příběh vyprávět: "Ten den kdy jsem se vrátil a vyznal jí lásku, dozvěděl jsem se, že i ty jsi se o to pokusil, ale přesto si vybrala mne. Často mi říkala, že se jí kvůli tomu vyhýbáš, ale já ji ujišťoval, že tak to určitě není. Mezi tím, když ty si byl pryč, jsme se vzali. Avšak zrázu zjistila, že trpí nemocí zvanou "chudokrevnost" Sažili se ji vyléčit, ale bylo moc pozdě. Přiše jsem za ní, jako obvykle do nemocničního pokoje, ale postel byla prázdná . Ona se to ráno už neprobudila -" Chtěl mi ještě něco říct, ale pod pláčem se mu zlomil hlas. Oči nás obou se zalévaly slzami.
"Od té doby přede všemi utíkám a mise plním sám. Jsem tu skoro každý den den a nosím jí čerstvé růžové růže," Jeho věty se čím dál, tím víc zpomalovaly: "Jenom dovolili mi, abych se na ni naposledy podíval, pak ji odvezli a já ji už vídám jen tady. Nechtěl jsem věřit, že moje jediná zemřela a ,že už ji nikdy nepolíbím, neobejmu a neuslyším říct první slovo našeho dítěte." Pokračoval a já se zase nezmohl ani na slovo můj bezstarostný úsměv se někam vytratil.
"Víš, říkám ti to, protože cítím, že ty si jediný, kdo mi rozumí. Teď už prosím běž a nech mne tu samotného." Takhle zněla jeho poslední slova, než jsem odešel. Ucítil jsem, jak se propadám někam hluboko a nechce se mi zpět. Jak je ten život nespravedlivý!
Je to tak měsíc, co se stala ta další tragédie. Ještě několikrát jsem se s ním viděl. Snažil jsem se ze všech sil, aby se necítil špatně, ale on si stejně katanou prořízl hrdlo. Potom odešel, za ní. Všichni ho nazývaly "hlupák" či "blázen", ale jen já jsem pro něj měl pochopení – věděl jsem pro koho to udělal. Bylo to pro něho bylo vysvobození. Tak plyne čas a na hrobě mají teď oba, skoro každý den svojí růži ode mne.

...

Zrovna teď sedím pod rozkvetlou sakurou a v ruce držím dvě růže - jednu černou pro něj a jednu růžovou pro ni, aby mi je připomínali. Ti dva tu teď leží vedle sebe a už budou stále spolu a tak tu tak sedím a povídám si s nimi – jsou tu se mnou.

Poznámky: 

No jo.. žádná sláva to sice není, ale tak po dlouhé době jsem si dovolila přidat další amatérský výplod mé fantazie Laughing out loudSmiling

4.588235
Průměr: 4.6 (17 hlasů)

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Endasaku Haruko
Vložil Endasaku Haruko, St, 2014-04-09 21:08 | Ninja už: 1590 dní, Příspěvků: 84 | Autor je: Pěstitel rýže

Tohle téma je, už velice ohrané, ale i tak je to pěkné. Avšak nemá to tu atmosféru smutku. Při některých povídkách málem doslova brečím a to tam nikdo, ani nepáchá sebevraždu, či někoho zabíjí. Spíše si mohla více rozepsat Sasukeho pocity atd.

"Odpadlík přemůže génia pomocí těžké práce." -Rock Lee
"Nejdůležitější věc pro ninju je týmová práce!" -Yondaime Hokage (Namikaze Minato)
"Když máš někoho koho ochraňuješ, staneš se doopravdy silným." -Haku
"Kytka není na nic jestliže nevykvete." -Yamanaka Ino
"Už nikdy neuteču! Nevezmu svá slova zpět! To je má cesta ninjy!"-Naruto
"Bojuju jen pro sebe a žiju abych miloval jen sebe." -Gaara (Godaime Kazekage)

Obrázek uživatele Amia
Vložil Amia, Út, 2012-08-28 17:33 | Ninja už: 2792 dní, Příspěvků: 641 | Autor je: Obsluha v Ichiraku

Neviem, prečo vo väčšine týchto poviedok (keď sa niekto zabije, lebo bez milovanej osoby nevie ďalej žiť) sú hlavnými hrdinami Sasuke a Sakura... (Teda možno by si ju vybral, aby mu pomohla obnoviť klan Smiling ) Ale inak... Všetci ich spájajú a pritom tomu vôbec tak nie je.
Dobre je to FF, ale mne to proste neide...

A ako tu už povedal Tall, takéto príbehy sa často opakujú, teda sa dá predvídať koniec. Inšpiruj sa niečím novým. Môže to byť tragické (tie mám rada, ale mnoho ľudí si radšej prečíta niečo humorné...), len vynechaj tieto neskutočné lovestory, ktoré sa tak často píšu Smiling

Už Einstein povedal: "Čas je relatívny..."
No hodinky a diár hovoria niečo iné.

Obrázek uživatele sakurkaharuno
Vložil sakurkaharuno, So, 2012-08-18 17:52 | Ninja už: 2219 dní, Příspěvků: 23 | Autor je: Utírač Udonova nosu

to bylo nádherné až sem se rozdrečela

Obrázek uživatele Tall
Vložil Tall, Pá, 2012-08-17 20:38 | Ninja už: 3772 dní, Příspěvků: 2447 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Ošetřovatel TonTon

Ne, žádná sláva to není. Otázka je jestli víš proč?
Jedna věc je téma, něco takového je jen tady na Konoze mnohokrát. Už jsem to mnohokrát četl a nikdy jsem nebyl spokojen.
Většinou totiž povídky typu "někdo stojí nad hrobem, truchlý, páchá sebevraždu" píšou mladé holky, jako první povídky.
Je to na tom viděť, ona sebevražda, tak aby byla uvěřitelná je neuvěřitelně těžké téma, které se rozhodně nedá napsat na jedné stránce. Navíc, což není jen tvůj případ, se snažíš to udělat tragické a tak používáš silná slova a obrazy, ale bez toho aniž bys jim nějaký reálný obsah. Sice píšeš, že Sasuke stál nad hrobem a... Ale nemá to atmosféru smutku.
Nehledě na absenci poity a gradace.
Jak se zlepšit? (Pokud se chceš zlepšit.) Zkusit napsat povídku, kde se nebudou řešit vnitřní pocity postav a jejich tragický osud. A až se vypíšeš, tak se k "pitvání" postav vrať a bude to supr.

"Naděje je ječmen!"

Na to, abys poznal že svíčková je připálená, jí nemusíš umět vařit.

Obrázek uživatele Camelia
Vložil Camelia, Út, 2012-08-14 19:01 | Ninja už: 2582 dní, Příspěvků: 1480 | Autor je: Pěstitel rýže

Bylo to hezké, ale čekala jsem od toho víc, gomene, takže je to bohužel moc hezká 4 :/

Na srozuměnou se dává,
že Camelia to tu vzdává.
Nebojte se, stále píše,
pouze jinde, pěkně tiše.
Najdete ji na blogu,
(co se rýmuje na gu?)
****

Aneb trapný pokus, jak vám dát vědět, že jsem se přestěhovala SEM Laughing out loud Najdete tu všechny moje povídky, dokonce i ty z NeNaruta :)
Těším se a vaší návštěvu!
****
Moc děkuju E.Haruko za založení >>FC<< a budu moc ráda, když se přidáte Smiling

Obrázek uživatele zina296
Vložil zina296, Po, 2012-08-13 22:05 | Ninja už: 2244 dní, Příspěvků: 301 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Kráááásne ... precítené

Obrázek uživatele Mullyda
Vložil Mullyda, Po, 2012-08-13 20:32 | Ninja už: 2987 dní, Příspěvků: 328 | Autor je: Pěstitel rýže

Hezké.

Oculum pro oculo, Dentum pro dente et Malum pro malo.
Me-ni wa me-o, Ha-ni wa ha-o to Aku-ni wa aku-o.
Oko za oko, Zub za zub a Zlo za zlo.